PDA

View Full Version : Vojna med OST in LS???

Strani : [1] 2 3

lige8
12-06-2009, 15:14
Ali bo vojna med OST in LS?
Kaj mislite vi?
Napišite svoje mnenje, katera aliansa je najboljša (in če hočete lahko poveste v kateri aliansi ste...)
;)

blazek 007
12-06-2009, 15:39
men se zdi da bo, ker OST napada LS-jeve slabše igralce, boljši LS-jevci pa napada kar nekaj OST-jevcev. zdejle se bojo pomoje zadeve še bolj izostrile, dokler nebo nekdo napovedal vojne.

lp kuhanca

Svity
12-06-2009, 15:41
Vojna pomojem bo, sem tudi v eni izmed alians, ampak nič ne želim komentirati, vse ob svojem času!

old farmer
12-06-2009, 15:43
trenutno še ne bom nič povedal, so pa zaostrene razmere, kot ste že slišali

blazek 007
12-06-2009, 15:51
aja, paše nekaj. če bi OST in LS imela vojno, bi zmagal OST, če bi se pa vmešal TT, ter napovedal vojno OST-ju, pa bi se mogoče tehtnica malce prevesila, vendar je za to dejanje le malo možnosti, ker je TT zaveznik od OST, pa še ADS (armada divjih svinj) se mu je pridružila.

Svity
12-06-2009, 15:53
aja, paše nekaj. če bi OST in LS imela vojno, bi zmagal OST, če bi se pa vmešal TT, ter napovedal vojno OST-ju, pa bi se mogoče tehtnica malce prevesila, vendar je za to dejanje le malo možnosti, ker je TT zaveznik od OST, pa še ADS (armada divjih svinj) se mu je pridružila.
Če bo vojna med OST-om in LS, ni govora, da bi zmagal OST!!!

blazek 007
12-06-2009, 16:02
a da ne? pa poglej koliko najboljših je v OST in TT-ju, pa koliko v LS-ju? mogoče res imajo malega big bossa pa plansarja, kje pa so drugi? veš koliko je še morda boljših od teh dveh najboljših igralcev in so v OST-ju? mal poglej statistiko! no, poglej. top dvajset igralcev: 1.,3.,5.,6.,7.,8.,9.,12.,15.,16.,17.,18.,19. vsi ti igralci so v OST-ju ali pa TT-ju, no v LS-ju pa so: 10.,11.,14.,20,. igralci serverja. no? kaj pa boš rekel na to?

van der sar
12-06-2009, 16:15
Mislim so bo. Mislim da bodo zmagali OST ker ima več zavezništevin bi se vse vmešale.
Ampak mislim še nikoli ni zajca ujel.

Svity
12-06-2009, 16:15
a da ne? pa poglej koliko najboljših je v OST in TT-ju, pa koliko v LS-ju? mogoče res imajo malega big bossa pa plansarja, kje pa so drugi? veš koliko je še morda boljših od teh dveh najboljših igralcev in so v OST-ju? mal poglej statistiko! no, poglej. top dvajset igralcev: 1.,3.,5.,6.,7.,8.,9.,12.,15.,16.,17.,18.,19. vsi ti igralci so v OST-ju ali pa TT-ju, no v LS-ju pa so: 10.,11.,14.,20,. igralci serverja. no? kaj pa boš rekel na to?
Rekel bom, da pri vojni populacija ni pomembna...

blazek 007
12-06-2009, 16:23
okej, okej. pa poglej, kolk medalij imajo alianse in njihovi igralci, in videl boš, daje OST-jevcev že itak več, pa še več medalij majo. (kot aliansa)

gangsta man
12-06-2009, 17:36
ni vse v medaljah in koliko jih je... vse je v vojski kar pa je imamo tudi mi precej!

QYXĐ
12-06-2009, 18:02
okej, okej. pa poglej, kolk medalij imajo alianse in njihovi igralci, in videl boš, daje OST-jevcev že itak več, pa še več medalij majo. (kot aliansa)

Blazek zal ampak matična aliansa OST ima 9 medalj matična aliansa LS pa 12 medalj.
No sedaj pa če nisi prešprical osnovne šole povej kaj je več 9 ali 12?

Lp, QYXĐ

car99
12-06-2009, 18:05
ni vse v medaljah in koliko jih je... vse je v vojski kar pa je imamo tudi mi precej!

Pa tudi od organizacije, česar ima LS verjetno kar dosti.
Pa sam sem tudi tam igral in sem bil v eni od kril LSja.
Pa iz populacije ne moreš kar tako ugotoviti koliko ima kdo vojske...

LS navijam za vas!:)

blazek 007
12-06-2009, 20:28
ko ste rekli, da ima LS več medalj. LS ima le 4 krila (tj. LS2, LS3, LS-JZ in LS4+matična aliansa LS) OST pa ima tudi 4 krila, vendar ima še za zaveznico TT, ki ima 2 krili torej: ( OST PL, OST Co, OST-ADS, OST ad + matična aliansa OST + TT, T2T, T3T) no? če bi se LS-jevsi stolkli z OST-jevci in TT-jevci, majo OST in TT prednost. pol pa mal poglejte katera aliansa je najboljša aliansa od medalj napadov in ropanja. videli pa boste, da je to TT.

v3n0m4
12-06-2009, 21:19
No bom pa jaz dodal še nekaj.

Postite času čas, bomo že videli kako se bo izteklo.
Svity ti si torej LS-jevec: samo to bi rekel, kakršen koli bo izid naj ne pride do zamir in naj ne pozabimo, da je to samo igra, v kateri pa je zanimivo, da se dogaja...

Čeprav smo nasprotniki, vam želim vso srečo in še enkrat kakršen koli bo izid naj ne pride potem do prepirov, zamir ali kaj podobnega.
Ob koncu si je dobro podati roke ;)

lep pozdrav vsem in navijajte za OST :)

pok1yoyo
12-06-2009, 22:01
No, jaz bi tudi rekel, da bo vojna, saj je sicer dolgčas... Proti komu bi se sicer borili? Aliansam kot so orel?
Čeprav HEART so zelo dobre alianse, veliko kril in veliko igralcev....

Kaos_
13-06-2009, 01:50
dejmo LS!

:shock:

Fr0z3n
13-06-2009, 08:14
Ali bo vojna med OST in LS?
Kaj mislite vi?
Napišite svoje mnenje, katera aliansa je najboljša (in če hočete lahko poveste v kateri aliansi ste...)
;)

Verjetno nisi spremljaj dogajanje od začetka...
Vojna je bla že zdavnaj,samo da OST ni napadla LS-ja ampak vsa krila in zmagala(ost)
Tako,da OST ima kar dobre igralce z veliko vojsko.
Navijam za LS,zmago pa bo ~OST~ ;)

lige8
13-06-2009, 09:11
Rekel bom, da pri vojni populacija ni pomembna...
Se strinjam...
Lahko maš 5000 pop. pa maš sam 100 vojske lahko pa je obratno, da imaš 100 pop. pa 5000 vojske:confused:;)

blazek 007
13-06-2009, 11:32
če bo vojna bo zmagu OST, sam opažam da se jih vse več pridružuje LS-ju in zapušča OST če bo šlo tako naprej, bo morda ob vojni zmagal LS

lige8
13-06-2009, 17:39
če bo vojna bo zmagu OST, sam opažam da se jih vse več pridružuje LS-ju in zapušča OST če bo šlo tako naprej, bo morda ob vojni zmagal LS
Sem v LS-ju in niti nisem opazil večje pridružitve v naše alianse...

casalux
13-06-2009, 18:47

Svity ti si torej LS-jevec: samo to bi rekel, kakršen koli bo izid naj ne pride do zamir in naj ne pozabimo, da je to samo igra, v kateri pa je zanimivo, da se dogaja...

Čeprav smo nasprotniki, vam želim vso srečo in še enkrat kakršen koli bo izid naj ne pride potem do prepirov, zamir ali kaj podobnega.

Redko se odločam za prebiranje foruma , še redkeje kaj napišem. razlog je predvsem veliko neumnega pisanja, ki nima kaj dosti veze z travianom.

Tole kar je napisal v3n0m4 pa je ena redkih izjav, ki kaže na pravi odnos do igre. Upam da se bo našlo čim več igralcev, ki enako mislijo.

lep pozdrav vsem in navijajte za LS ;)

lige8
13-06-2009, 18:56
No, jaz bi tudi rekel, da bo vojna, saj je sicer dolgčas... Proti komu bi se sicer borili? Aliansam kot so orel?
Čeprav HEART so zelo dobre alianse, veliko kril in veliko igralcev....
Kdo je pa rekel, da se morajo vedno dogajati vojne...?:mad:

Dragon
14-06-2009, 11:51

raje pusti to za kakšen piknik, ker če boš mel to vedno v mislih med igranjem, se bo to poznalo na rezultatih (ne bo efektivno). :D

Torej, jst sm v eni izmed OST zaveznic, pa lahko rečem, da bi LS&Co pojedli. Opiram se na top10 med aliansami (napad, ropanje). resda pri obrambi prevladujejo LS, sam če bi usi iz OST usekal po tamalih LS, ne bi velik ostal

lp

Zupnik
14-06-2009, 14:51
OST-jovci bomo zmagal!!!!!!!!!!:D

dahak
14-06-2009, 23:39
Verjamem da če že bo vojna med aliansami LS in OST zmagovalca tu nebo

Kakor zadnje čase opazam so se OST člani malo opogumili in se širijo kakor gobe po dezju prav tako pa gledam neke reporte in čedalje več ost napada manjše igralce LSa.
LS pa so delali neke zamenjave in reorganizacijo ter začeli branit samo svoje ozemlje kajti bil sem siter in vem da pri nekaterih hodi v 5 naseljih tudi po 6000 žita v minus na uro pa si sami kalkulirajte koliko je to vojske

Tako da moje mnenje če gresta v vojno bosta na obeh straneh velike izgube čene pogubne zanju saj tudi druge alianse berejo ta forum in se smejejo in so v pripravljenosti tako da se bo na koncu smejal in slavil tretji ali četrti faktor

:twisted:Navijal pa nebom za nobenega izmed njiju:twisted:

NovakX
15-06-2009, 00:09

Kakor zadnje čase opazam so se OST člani malo opogumili in se širijo kakor gobe po dezju prav tako pa gledam neke reporte in čedalje več ost napada manjše igralce LSa.
LS pa so delali neke zamenjave in reorganizacijo ter začeli branit samo svoje ozemlje kajti bil sem siter in vem da pri nekaterih hodi v 5 naseljih tudi po 6000 žita v minus na uro pa si sami kalkulirajte koliko je to vojske

Tako da moje mnenje če gresta v vojno bosta na obeh straneh velike izgube čene pogubne zanju saj tudi druge alianse berejo ta forum in se smejejo in so v pripravljenosti tako da se bo na koncu smejal in slavil tretji ali četrti faktor

seveda je tukaj zaveznica TT ki bi pomagala v spopadih......in vse bi bilo drugače...

dahak
15-06-2009, 00:22
Pa bi al bi ne, pa bi ,bi ne .....:oops::oops:

Ko bi vsaj zato sem pa tudi četrti faktor omenil:idea: pa mi je že žal

Tko da lah zdej sam molm da bo res men njimi vojna:p:p:p

kempo
15-06-2009, 09:29

Pop ni toliko važna! Važnejša je vojska:!:

Avenger
15-06-2009, 13:55
Pop ni toliko važna! Važnejša je vojska:!:

Več popa maš hitrej vojsko delaš .. zdej pa nehite že s to izjavo srat ko jo usak 11 letn froc, ki je dva polja gor dvignu, ve.

JOHN Wayne
15-06-2009, 13:59

Še najbolj pametno napisano, sicer pa se prepustimo toku, se bo že pokazalo kdaj bo kdo koga in kje...
Če pa pride do vojne, bo pa odločilni faktor - zavezništvo (koliko so močna).
Pa da vam še zaupam eno mojo izkušnjo. Eden igralec je 4 mesece nazaj nehal igrati, na enem drugem serverju. Po populaciji je bil 14 na serverju, jst sem mu sittal, dokler se ni našel nov igralec. Če na hitrco preračunam, je server trajal že 6 mesecov. Veste koliko napadalnih točk je imel?

7 nap točkje imel, sem mislil, da me bo kap =)

lp

v3n0m4
15-06-2009, 15:35
Več popa maš hitrej vojsko delaš .. zdej pa nehite že s to izjavo srat ko jo usak 11 letn froc, ki je dva polja gor dvignu, ve.

Hehe, zdravo avenger :P

No ja, če bi bil še kak faktor v igri, bi se ga nedvomno že zdavnaj znebili.Da pa razščistimo ene stvari; vojne še dolgo ne bo in preprost odgovor na vprašanje "zakaj ne ?" je ker na tako dolge razdalje se potrebuje cca. 500 katapultov, da je napad unčinkovit, to pomeni da bi potrebovali vsaj 1k ( kot minimum) katapultov, da bi nasprotnika resno ogrozili kar pa močno dvomim, da jih kdo že ima ;)

Poglejte resno je že rahlo utrajajoča ta debata, saj pišete kar se dejansko ne da napovedati- ko bo konec vojne bo vse jasno in nič prej :)

Kot pa lahko vidim nekateri pojma nimate o travianu ker samo govorite bedarije, raje 2krat premislite, malo se posvetujte in še le na to napišite (to bi bilo vsaj za otroke dobro) :rolleyes:
Zakaj se morete skos kregati zaradi igre, ki je pa bila namenjena zabavi, druženju, spoznavanju novih prijateljev ter tudi izobraževanju, če le to znaš poiskati.
Kot gledam nekatere mlade igralce; tako žal jim je za ta njihov račun, da bi za njega izpostili dušo; ne zastopim zakaj se tako obremenjujete, enkrat boš tako ali tako nehal igrat; ali na začetku ali na koncu :D

Je za razmislit resno!

Lep pozdrav

kempo
15-06-2009, 16:04

ja če ti jo nekdo pobije...

Cuuzi
15-06-2009, 23:51
Verjetno nisi spremljaj dogajanje od začetka...
Vojna je bla že zdavnaj,samo da OST ni napadla LS-ja ampak vsa krila in zmagala(ost)
Tako,da OST ima kar dobre igralce z veliko vojsko.
Navijam za LS,zmago pa bo ~OST~ ;)
Res na začetku je OST na polno napadal krila. Ampak pazi zdej? Čigava krila? LS v tisti fazi sploh še enega krila ni imel in glavna LS ally je imela okoli 15 folka? Kakšna krila je potem OST napadal vas zanima? Svoja! :rolleyes:

Kdor je igral začetek serverja in bil diplomatsko tudi vsaj toliko aktiven da je sledil zadevam že ve o čem govorim ;)

bogii
16-06-2009, 00:34
@Cuuzi: Pojma nimaš o čem govoriš. Pika.

@Dahak: Ti si verjetno tisti, ki je tako strastno delal načrte proti aliansi OST, potem pa smo uničili tebe in tvojo alianso v 2 dneh. Seveda, če si imel tak nick tudi v igri.

Glede vojne OST vs LS. Lahko se repenčite po forumu kot želite, dejanja bodo pokazala svoje. Sicer pa sploh ne vem, kdo si je to vojno izmislil. Sem vodja in diplomat alianse OST pa za tole prvič slišim.

Lp, bogii

pok1yoyo
16-06-2009, 13:11
No, zdaj pa imate... Da je bogii prišel na forum pa vam to napisal... najbrž verjamete sedaj :)

-X-
16-06-2009, 16:41
Vojna vojna vojna*eh fantje s7 je Sim City....Še posebaj pri OST :rolleyes:hec :) OST No1

Raje prilimajte kak pameten report kot pa da se ubadate z nepomembnimi zadevami*Kajti vojne še kar nekaj časa nebo*

Nažalost sam nemorem prelimati reportov:)Ker že kar nekaj časa nismo napadali*Ni časa:):pmogoče pa tudi vojske ne(Sim City pa te fore):rolleyes:

JOHN Wayne
16-06-2009, 20:03
Vojna vojna vojna*eh fantje s7 je Sim City....Še posebaj pri OST :rolleyes:hec :) OST No1

Raje prilimajte kak pameten report kot pa da se ubadate z nepomembnimi zadevami*Kajti vojne še kar nekaj časa nebo*

Nažalost sam nemorem prelimati reportov:)Ker že kar nekaj časa nismo napadali*Ni časa:):pmogoče pa tudi vojske ne(Sim City pa te fore):rolleyes:

Se strinjam;)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=028cda1f0

v3n0m4
17-06-2009, 06:50
Samo talce sem mislil rešit in nisem pričakoval bunker :mrgreen:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c3e8cce8d

se mi zdi da je še vedno 9 branilka :rolleyes:

Dread
19-06-2009, 09:12
I want waaaaaaar :D :twisted:

JOHN Wayne
20-06-2009, 14:37
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=76e433263

Tudi z malo vojske, se lahko naredi veliko škode:D

dahak
21-06-2009, 00:19
http://travilog.org.ua/si/3905107/91f9201334984dc71cddb2752c754b6c

tkole sem slišal da ost-i zjutraj dolgo spijo:D

bogii
21-06-2009, 00:28
Seveda. In milijarde žita imamo v žitnicah. Dahak, očitno še vedno ne priznaš poraza in zdaj mutiš tu po forumu z nekimi fejk reporti.

dahak
21-06-2009, 00:48
http://travilog.org.ua/si/3905107/91f9201334984dc71cddb2752c754b6c

tkole sem slišal da ost-i zjutraj dolgo spijo:D

popravek

http://travilog.org.ua/si/4181715/3d46938ebbffaf63c5cb4e1373050a56

lepo da vsaj nekdo ne spi tam je bil po pomoti še 26000 skupni znesek ropa ;)

v3n0m4
21-06-2009, 01:26
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=fbed7f0e2

practic
25-06-2009, 13:23
Danes pa je nekdo poslal vojsko na večna lovišča
http://travilog.org.ua/si/9773156/b4734f0787eb35ee51bc7c4ab202e8f8

Simon
28-06-2009, 03:16
glede top farmarjev ta teden...

LS+krila: 4
OST+krila: 1
~TT~+krila:5

glede napadalcev ta teden:

LS+krila: 6
OST+krila: 2
~TT~+krila:2

Aliansa nap medaljo vseeno prejme: ~TT~, sledi ji OST in LS
Aliansa roparska madaljo vseeno prejme: ~TT~, sledi ji OST in LS

Zaželjeni komentarji :rolleyes:

Famis
28-06-2009, 09:18
Danes pa je nekdo poslal vojsko na večna lovišča
http://travilog.org.ua/si/9773156/b4734f0787eb35ee51bc7c4ab202e8f8

Tale napad je ful dobr no sj tok vem kdo je branilec kdo napadalec :P
Nimaš kaj to je bla vsa vojska od napadalca pol mu je pa še eno mesto zginlo hh mu ga je edn zavzel sam nebom imena povedo :D

practic
30-06-2009, 12:36
Tale napad je ful dobr no sj tok vem kdo je branilec kdo napadalec :P
Nimaš kaj to je bla vsa vojska od napadalca pol mu je pa še eno mesto zginlo hh mu ga je edn zavzel sam nebom imena povedo :D
Ja izgleda, da je napadalec nehal igrati in je pošiljal vojsko po različnih igralcih. No tudi na bunker je naletel, sedaj se pa njegova naselja počasi prevzemajo.

blazek 007
02-07-2009, 19:52
men se zdi, da si nobena od obeh strani ne upa napovedati vojne, ker vejo da bojo zgubil velik vojske.

Robierto
02-07-2009, 22:02
men se zdi, da si nobena od obeh strani ne upa napovedati vojne, ker vejo da bojo zgubil velik vojske.

Ja točno tako.. Kako si uspel ugotoviti tole? Mislim, dajte se zresnit malo in ne pisat takšnih bednih komentarjev..

QYXĐ
04-07-2009, 13:39

Zakaj pa delaš vojsko? Da ti samo žito porablja ali, da onesposobiš sovražnike? Seveda je obojestranska izguba ampak to je pač vojaška igra in ne sim city.

LP, QYXĐ

blazek 007
04-07-2009, 16:10
Zakaj pa delaš vojsko? Da ti samo žito porablja ali, da onesposobiš sovražnike? Seveda je obojestranska izguba ampak to je pač vojaška igra in ne sim city.

LP, QYXĐ

ja itak da vem.

tukile pa sta še 2 linka, kako LS kontra napada OST
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=d9fa3fd1a
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=bac8d3e19

Syntax
04-07-2009, 19:44
no sam igram na s7 in sem v eni izmed 3 alians, sepravi ~TT~,OST,LS!

Če bo vojna med OSTin LS, LS nimajo nobenih možnosti Morate vedet da smo OST in ~TT~jevci v zaveznistvu xD Kwa ma pa LS?

blazek 007
06-07-2009, 12:38
LS-jevci so skor usi farme, vendar so zato tako visoko na ranku, ker jih gor držijo: plansar mali big boss, zvonklja in podobni.

The Hacker
06-07-2009, 16:29
Pa LS bojo slej ko prej zgubli vse člane, pa še ally bo razpalda...:D

konjo
06-07-2009, 17:31
ija jes vam rečem pustite se presenetit kr meni se že smeji! :rolleyes:

QYXĐ
06-07-2009, 17:34
LS-jevci so skor usi farme, vendar so zato tako visoko na ranku, ker jih gor držijo: plansar mali big boss, zvonklja in podobni.

A potem to pomeni:

plansar + mali big boss + zvonklja + podobni = OST + TT

To si bi lahko predstavljal, da vseh članov v OST in TT = 3 članom iz LS

The Hacker
06-07-2009, 17:38
A potem to pomeni:

Pa ni tak mislu... On je hotu povedat, da sam oni napadajo pa ropajo, ostali pa spijo!!;)

blazek 007
07-07-2009, 13:32
A potem to pomeni:

a ti nč ne zastopiš? jst sm hotu povedat, de jih večina nima vojske, ker jih OST in TT farma ne pa, de so 3je igralci enakovradni vsem aliansam OST-ja in TT-ja

QYXĐ
07-07-2009, 15:52
a ti nč ne zastopiš? jst sm hotu povedat, de jih večina nima vojske, ker jih OST in TT farma ne pa, de so 3je igralci enakovradni vsem aliansam OST-ja in TT-ja

Sem v eni izmed alians LS in ti lahko zagotavljam, da še nisem zasledil, da bi bila v naši aliansi farma. Mogoče bo pa jutri ali pa če nisn jes dovolj pozorn. Če je to res kar ti lapaš, zakaj bi bile potem oboje stranska škoda, če mi nimamo vojske saj potem nemorete vi nič izgubit? Mi pa tudi nebi imel vojaške škode, ker nimamo vojakov in zakaj vodstvo OST ne napove vojne?

The Hacker
07-07-2009, 18:48
Sem v eni izmed alians LS in ti lahko zagotavljam, da še nisem zasledil, da bi bila v naši aliansi farma. Mogoče bo pa jutri ali pa če nisn jes dovolj pozorn. Če je to res kar ti lapaš, zakaj bi bile potem oboje stranska škoda, če mi nimamo vojske saj potem nemorete vi nič izgubit? Mi pa tudi nebi imel vojaške škode, ker nimamo vojakov in zakaj vodstvo OST ne napove vojne?

Daj daj, ti sploh nisi v LS, ker drugač bi vedo da je cela ally LS zaframana od nas TT-jevcev!!
tak da bodi rajš tiho, pa bodi srečn da nimamo vojne z vami, drugač bi že račune vsi brisali!:cool:

mali big bos
07-07-2009, 23:44
Pa LS bojo slej ko prej zgubli vse člane, pa še ally bo razpalda...:D

evo dodal si svoj komentar, ampak samo glej!
kar se pa tiče posamznikov MALI BIG BOSS, PLANSAR; GAMEKISS, SEMIRAMIS, ZVONKLJA...in še nekaj jih je pa ti povem da imajo iskušenj več kot dovolj vojske pa oliko da glava peče.
Dovolj povedanegaXD

Daj daj, ti sploh nisi v LS, ker drugač bi vedo da je cela ally LS zaframana od nas TT-jevcev!!
tak da bodi rajš tiho, pa bodi srečn da nimamo vojne z vami, drugač bi že račune vsi brisali!:cool:

XD ne bodi smešen, si star 10let al kaj? nimaš pojma kaj pišeš, sem vodja LS JZ in pri nas je samo 1 acc ki je zafarman in vseeno ga branijo še bunkerji!
Ostali igralci so nenapadani iz vaše strani in tudi strani OST-a!KAr se tiće vojne je imel prejšni komentar čisto prav, napadi in bom jas tebe napadel, pa bomo videli kdo je brez vojske. VSak član v aliansi ispolnjuje tudi posebne standarde vojske tako da ne govorit da je LS kup dreka!
Seda se dela tudi nov projekt, ampak bw da vam o tem sploh govorim ker tu pišete samo 10letni otroci stari kot moj sin, brez kulture in pojma.

lp,mali big boss

Posta združena.

LP klemen1232

The Hacker
08-07-2009, 07:28
lej ka vam pomaga par ključnih igralcov v LS???
To morete bit vsi dobri, al pa vsi slabi...

poznam primer, ko napadam igralca iz glavne ally, pa Ga gdaj po 2 dni ni gor, tak da nevem kak mate to zemnjeno, sam nima veze.

drugač na ne govori kok sm star, kr neveš, in nimaš pojma gdo sm v igri.
Lp

Syntax
08-07-2009, 08:03
lej ka vam pomaga par ključnih igralcov v LS???
To morete bit vsi dobri, al pa vsi slabi...

poznam primer, ko napadam igralca iz glavne ally, pa Ga gdaj po 2 dni ni gor, tak da nevem kak mate to zemnjeno, sam nima veze.

drugač na ne govori kok sm star, kr neveš, in nimaš pojma gdo sm v igri.
Lp
Glej ka se jeziš no:???:
@Mali Big Boss

Ti in zvonklja,platonic love,malkia in še nekateri jih držite pokonci, no pustite jih za en mesec brez da jim kaj pomagajte ali pa naredite test z vojsko! Boste videli kakšen bo odziv :rolleyes: In to
samo zarad tega ker sprejemate igrelce z veliko populacijo ceprav so farme:rolleyes: SimCity kwa cem rect! Mam prjatla iz enih od LS krilov in mi poroča veliko stvari glede razpada kril in zavezništv in da je zmerjaj več igralcev zafarmanih iz naše strani ~TT~ jevcev!
Kwa češ, tko je če si SimCity:D

mali big bos
08-07-2009, 08:14
[QUOTE=Syntax;228914]Glej ka se jeziš no:???:
@Mali Big Boss

Ti in zvonklja,platonic love,malkia in še nekateri jih držite pokonci, no pustite jih za en mesec brez da jim kaj pomagajte ali pa naredite test z vojsko! Boste videli kakšen bo odziv :rolleyes: In to
samo zarad tega ker sprejemate igrelce z veliko populacijo ceprav so farme:rolleyes: SimCity kwa cem rect! Mam prjatla iz enih od LS krilov in mi poroča veliko stvari glede razpada kril in zavezništv in da je zmerjaj več igralcev zafarmanih iz naše strani ~TT~ jevcev!
Kwa češ, tko je če si SimCity:D[/QUOTE
;) SimCity..jap, to ti misliš pa dobro da misliš tako.

Syntax
08-07-2009, 08:20
[QUOTE=Syntax;228914]Glej ka se jeziš no:???:
@Mali Big Boss

Kwa češ, tko je če si SimCity:D[/QUOTE
;) SimCity..jap, to ti misliš pa dobro da misliš tako.

Ja če nebi bli SimCity mislim, da jih nebi bilo 1/2 zafarmanih

The Hacker
08-07-2009, 08:52
Pa to vam lahk povem, da velik igralcev ki ni od nas(TT) zafarmanih, je proslo da bi iz LS2 prišli ka nam v TT, al pa krila, ker tam delate sam an dobrih igralcih, pa vsi jim morte pošilat surovine za crusherje...
tak da jst vse vem ka se dogaja v LS, ker člani vse povejo, ker niso zadovolni z vami!;)

Kaos_
08-07-2009, 10:38
evo dodal si svoj komentar, ampak samo glej!
kar se pa tiče posamznikov MALI BIG BOSS, PLANSAR; GAMEKISS, SEMIRAMIS, ZVONKLJA...in še nekaj jih je pa ti povem da imajo iskušenj več kot dovolj vojske pa oliko da glava peče.
Dovolj povedanegaXD

Zvonklje ni več, šla je drugam ... ;)

Lepo, da se je končno mal tema razživela... sm se že bal, da nikjer ne bomo mogl raznih govoric in tračev pisat :oops:

Syntax
08-07-2009, 11:56
aja, kam? sej je še edno v LS
čeprav je morda premislila in se odločila da se bo pridružila nam zmagovalcem ~TT~ jevcem!
Morda pa si bo še Mali Big Boss premsilil ;)

The Hacker
08-07-2009, 12:03
Zvonklja je v LS...

Mi je pa smešno, ker moje farme, ki so bile v LS, so jih vodje ally LS vrgle vn in jim nočejo pomagat...
sedaj jim bom pa prevzel naselja, ker pač so LS premal zorganizirani.

names ko bi tiste z manšo populacijo obvarovbali, jih pa kr vn vržete!!! loleki.:D

mali big bos
09-07-2009, 08:35
MHM zgleda a ne veš veliko čeprav si najgladsnejši tukaj, daj povej še tvoj nick v igri..zakaj se skrivaš za njem?te je strah da te LS uniči?

The Hacker
09-07-2009, 11:38
Mal me je res strah, da nebi pol neke brezvezne fejke dobu, pa bi mogu pol bunker rihtat pa to.
Sj ni važno gdo sm v igri.

važno je, da LS ne bodo prišli do konca serveja...:p
to je moje mnenje, kašno je pa veše, pa mi povejte?

Kaos_
09-07-2009, 21:52
Zvonklja je v LS...

Pick one

1.) Igralec "zvonklja" je zapustil LS.
2.) "zvonklja" je postal javni vohun.
3.) Random idiotic statement
4.) Račun je bil oddan, kar pomeni, da so vsi sposobni igralci odšli. Nisem nesramen do novega lastnika, a je samoumevno, da prejšnjih standardov ne bo dosegal.

:O

mali big bos
10-07-2009, 11:16
jao si slep?sploh igraš si7? zvonklja je še vedno v LS aliansi:)

The Hacker
11-07-2009, 08:42
a zej praviš da je Zvonklja v LS samo za to da vahuni po LS, pa deva informacije drugim aliansam??

pok1yoyo
11-07-2009, 14:03
Jaz mislim da samo n00bske alianse gredo v vojno na začetku serverja... Tako da ne bo še vojne

The Hacker
11-07-2009, 21:18
Pomojem jo še tut dolgo nebo... :D

blazek 007
12-07-2009, 09:28
Jaz mislim da samo n00bske alianse gredo v vojno na začetku serverja... Tako da ne bo še vojne

sej ni več začetek serverja. seju traja že približno 3 mesece

blazek 007
12-07-2009, 09:33
Mal me je res strah, da nebi pol neke brezvezne fejke dobu, pa bi mogu pol bunker rihtat pa to.
Sj ni važno gdo sm v igri.

važno je, da LS ne bodo prišli do konca serveja...:p
to je moje mnenje, kašno je pa veše, pa mi povejte?

moje mnenje: to mogoče res ne, vendar to ne pomeni da pol ne bojo mel OST-jevci nobenih sovražnikov več. zagotovo se bojo še kake vodilne alianse nardile.

Double posting.

LP Wild Rose

LightSfere
12-07-2009, 15:01
Meni se mi zdi, da vojna bo, ker se bojo farmali za WW (ko bo) ker bojo potrebovali surovine (pa premali jih bo od trgovanja.

The Hacker
12-07-2009, 18:16
moje mnenje: to mogoče res ne, vendar to ne pomeni da pol ne bojo mel OST-jevci nobenih sovražnikov več. zagotovo se bojo še kake vodilne alianse nardile.

To itak...
sam mal me je strah, da se nebi pol ubrnalo, da bi OST začeli napadat TT-jevce, zato ker so vedno bolši...
tak da za OST se mi zdi, da TT-jevcem ne bojo pustili zmagat v WW-ju... tak se mi zdi

blazek 007
12-07-2009, 18:57
Meni se mi zdi, da vojna bo, ker se bojo farmali za WW (ko bo) ker bojo potrebovali surovine (pa premali jih bo od trgovanja.

ej, a ti veš kdaj se gradi WW? sej gradit se bo začel šele čez 7-8 mesecev, do takrat pa ni nujno da bojo te alianse ostale, ker se bojo 99.9999% kej premejali al pa razdrle

blazek 007
12-07-2009, 19:00
To itak...
sam mal me je strah, da se nebi pol ubrnalo, da bi OST začeli napadat TT-jevce, zato ker so vedno bolši...
tak da za OST se mi zdi, da TT-jevcem ne bojo pustili zmagat v WW-ju... tak se mi zdi

če bojo OST-jevci začel napadat TT bi bla kr tesna. OST-jevcev je več, TT-jevci pa so po vojski močnejši. vendar raj upajmo da se to ne bo zgodilo, ker bi pol pršo LS na vrh....:-(

bogii
12-07-2009, 21:38
In od kje tebi ideja, da je TT glede vojske močnejši od OST? Mar imaš vpogled v Trooptool obeh alians? Takole govorjenje brez dokazov in brez, da dejansko veste stanje obeh vojske, je povsem nesmiselno.

Tako ali tako pa ni možnosti, da bi se TT in OST spopadli.

Lp, bogii

The Hacker
13-07-2009, 11:59
neki čist zdruzga me zanima???

zakaj je veliko igralcev dobilo nevega lastnika kar na enkrat... novi lastnik pa sploh ne ve, kako je prišel do novega računa??
Lp

Hunter
13-07-2009, 17:00
In od kje tebi ideja, da je TT glede vojske močnejši od OST? Mar imaš vpogled v Trooptool obeh alians? Takole govorjenje brez dokazov in brez, da dejansko veste stanje obeh vojske, je povsem nesmiselno.

Tako ali tako pa ni možnosti, da bi se TT in OST spopadli.

Lp, bogii
Mislijo, da je tako, ker je TT zmeraj prvi v ropanju OST pa drugi in TT-jevcev je manj:shock:.
Lahko pa tudi imajo boljše farme.:rolleyes:

The Hacker
14-07-2009, 08:47
Mislijo, da je tako, ker je TT zmeraj prvi v ropanju OST pa drugi in TT-jevcev je manj:shock:.
Lahko pa tudi imajo boljše farme.:rolleyes:

To je pa čist vseen, gdo ma bolše farme.
Jst farmam po celem koordinatnem sistemu, pa mam vse farme.mi kolegi iz OST-ja naštejejo farme, ki so tam zraven njih, pa še tiste farmam, čeprav so daleč tudi po 10 ur... ćče pa grem do konca kordinat, pa mam 15h, sam tam so same male farme...;)

QYXĐ
14-07-2009, 16:07
Ko ste glasni, da bo LS prva razpadla potem mi pa nej eden razloži zakaj je nastala aliansa ID. Nesloglasje v OST?!?!?!

LP, po dolgem času spet QYXĐ :)

Mr C
15-07-2009, 09:12
Ko ste glasni, da bo LS prva razpadla potem mi pa nej eden razloži zakaj je nastala aliansa ID. Nesloglasje v OST?!?!?!

LP, po dolgem času spet QYXĐ :)

Wow, celih 5 igralcev. Jaka aliansa

QYXĐ
15-07-2009, 20:55
Wow, celih 5 igralcev. Jaka aliansa

Poglej alianso The Rock, ki je z 7 člani dobila do sedaj 4 medalje za ropanje in 1 za napadalce. No vidiš, da je lahko mala aliansa "jaka" aliansa.

Lp, QYXĐ

Famis
15-07-2009, 21:48
Jz vem, da je OST sama poplacija, če gledate plezalce naredimo v 1 tednu 15000 točk...
Itak vsi ost sovražijo, če ste gledali od začetka ste videli kako so farmali člane potem pa so jih noter vabl, tak kot mene lahko bi si upal trdit, da je 75% člano v OST aliansi pod prisilo med temi 75% sem tudi jaz, če nebi bil v ost bi mi bogii pobral naselje, ker tak grozijo samo, da so člani not AMPAK KAKŠNI ČLANI ?????? Z veliko pop in majhno vojsko :) bogi ma tak sam 10000 gorjačarju, da lahka mal farma to je pa tui use in misli kak je dober vsak teden nardi po 1 naselje pač Sim City jebat ga...

Res je da sem top50 in mam veliko vojske SKORAJ vsak teden ropar tahšnih članu je pa v ost 10 mogoče kakšen več :)

Zaenkrat sem povedal dovolj...

LP

lige8
15-07-2009, 21:52
Jz vem, da je OST sama poplacija, če gledate plezalce naredimo v 1 tednu 15000 točk...
Itak vsi ost sovražijo, če ste gledali od začetka ste videli kako so farmali člane potem pa so jih noter vabl, tak kot mene lahko bi si upal trdit, da je 75% člano v OST aliansi pod prisilo med temi 75% sem tudi jaz, če nebi bil v ost bi mi bogii pobral naselje, ker tak grozijo samo, da so člani not AMPAK KAKŠNI ČLANI ?????? Z veliko pop in majhno vojsko :) bogi ma tak sam 10000 gorjačarju, da lahka mal farma to je pa tui use in misli kak je dober vsak teden nardi po 1 naselje pač Sim City jebat ga...

Res je da sem top50 in mam veliko vojske SKORAJ vsak teden ropar tahšnih članu je pa v ost 10 mogoče kakšen več :)

LP
Newem, ali je bila to samo vaba? :P
Da bi LS-jevci začeli napadati ali kaj :)
Sam mogoče je pa res, da ste SimCity igralci :O

bogii
15-07-2009, 22:08

LP

Eh otroc, tudi vi morate imeti svoje veselje. Če si ti del OST, sem jaz del LS, mogoče pa še kdo nasede tvojim pravljicam. Imam pa samo 9000 gorjač, tako da si me precenil.

Mr C
15-07-2009, 22:13
Poglej alianso The Rock, ki je z 7 člani dobila do sedaj 4 medalje za ropanje in 1 za napadalce. No vidiš, da je lahko mala aliansa "jaka" aliansa.

Lp, QYXĐ

Uf madona, celo 5 medalj so dobili. Vsaka jim čast, sedaj ko si me razsvetlil mislim da so glavni favoriti za zmago na serverju :shock:...samo da so medalje ane

Kaos_
15-07-2009, 22:18
Eh otroc, tudi vi morate imeti svoje veselje. Če si ti del OST, sem jaz del LS, mogoče pa še kdo nasede tvojim pravljicam. Imam pa samo 9000 gorjač, tako da si me precenil.

Ne pa nimaš :P ... Pizda no, a ni normalno: več pop, več vojske? Al se pač samo tolažte z nekimi primitivnimi izjavami kot naprimer: "vojska ni vse" al pa "Ost sam simka" ?

bogii
15-07-2009, 22:32
@Kaos_: Naj mislijo, da "simkamo". Z nečim se morajo tolažiti ;)

Hunter
15-07-2009, 23:20

LP

Toliko bedarij na kupu pa še nisem videl:D

Kaos_
16-07-2009, 07:49
@Kaos_: Naj mislijo, da "simkamo". Z nečim se morajo tolažiti ;)

bogii, nehi, k nam boš k krinko pokvaru :P

blazek 007
16-07-2009, 08:16

LP

oprosti, ampak če ma bogii sam 1000 gorjačarju (kar jih ima seveda 100000% več) bi on bol težko bil skoraj vsak teden med top 10 roparji;)

Famis
16-07-2009, 08:20
oprosti, ampak če ma bogii sam 1000 gorjačarju (kar jih ima seveda 100000% več) bi on bol težko bil skoraj vsak teden med top 10 roparji;)

Vidim da si nepismen to ti pa jz nisem kriv da narobe številke bereš..btw bogi jz sm otrok ane??hh..
Pol je tak cela aliansa otrok hhh ti pol vodiš otroški vrtec ...

LightSfere
16-07-2009, 09:39
ej, a ti veš kdaj se gradi WW? sej gradit se bo začel šele čez 7-8 mesecev, do takrat pa ni nujno da bojo te alianse ostale, ker se bojo 99.9999% kej premejali al pa razdrle

Vem ja, da se začne tako poznograditi WW, a verjetnobo vojna,da ena ally razpade dokler ne bo WW-ja da lahko druga zmaga. Lahko pa tudi kaka razpade.

The Hacker
16-07-2009, 13:07
blazek 007 (http://forum.travian.si/member.php?u=14332):
to ko si napsio da je bogi med top10, pa da ma čez 10l gorjač.
še jst jih nimam tok, jst jih mam 7k, pa delam skos na vojski.

Ja kaki top10...za bogii-ja to govorim
če ga pa že 3 tedne ni med top10.
smo mi prišli gor, pa je bogi dol padu.

sam lahk pa povem, da ma bogii največ vojske na serverju, pa da zdej nima nič cajta ropat, ko se na neka prpravla v resničnem življenju!
Lp

tralali
16-07-2009, 14:32
The rock? Mah, tipično solerska aliansa, ki očitno sodeljue samo z LS JZ ne glede na to, da naj bi bila krila LS enotna. Potem pa napada člane LS zavezništev. Sicer so si pa sami krivi, če se ne znajo organizirat.

Kot berem, se je LS JZ tudi izkazala za ne ravno enotno in je kombajn zbrisal račun. Bogi revež.

Če če če če če ....

... tako pravite, da je OST in TT neka huda stvar in vas je toliko, je the rock šala mala. Solerji pa ja nimajo šans. Ali pač?

Mr C
16-07-2009, 14:43
Ne ne ne...oni so favoriti saj imajo 5 medalj:rolleyes:

blazek 007
16-07-2009, 15:25
Vidim da si nepismen to ti pa jz nisem kriv da narobe številke bereš..btw bogi jz sm otrok ane??hh..
Pol je tak cela aliansa otrok hhh ti pol vodiš otroški vrtec ...

ahaha zelo duhovito. drgač pa mimogrede. kdo se oglaša:D

mali big bos
18-07-2009, 13:16
The rock? Mah, tipično solerska aliansa, ki očitno sodeljue samo z LS JZ ne glede na to, da naj bi bila krila LS enotna. Potem pa napada člane LS zavezništev. Sicer so si pa sami krivi, če se ne znajo organizirat.

Kot berem, se je LS JZ tudi izkazala za ne ravno enotno in je kombajn zbrisal račun. Bogi revež.

Če če če če če ....

... tako pravite, da je OST in TT neka huda stvar in vas je toliko, je the rock šala mala. Solerji pa ja nimajo šans. Ali pač?

kombajn je na dobrem računu, ki ima dosti več vojske kot tvoj, sicer pa dajmo se presenetit, tu se samo govori, dela se pa nič, če ste ostovci tako super zakaj nas ne zbrišete?očitno ni olka z vojsko-je samo simcity igranje.
v koliko vo OST igral in se zanašal na bogija-kot da je svretnik(ker nabija populacijo)
nebo nič.AHA PA TISTI KI JE REKEL DA IMA BOGI NAJVEČ VOJSKE SE JE TAKO MOTIL DA GLAVA PEČE :) NEKAJ JE POPULACIJA, NEKAJ PA JE VOJSKA:)

mali big bos
18-07-2009, 13:22
jas sem ta teden ropal le z 5k vitezi, pa sem naropal za top 6, pa Še skos nisem bil na raČunu, tako da z 10k gorjaČ se tudi top3 da bit!
Ampak nekaj je 10k gorjjaČ, nekaj pa 10k sekir ampak vse je zame smeŠno malo, 10k je moj minus na metropoli brez katapultov in oblegovalcev(ki so v okrepitvah na drugih mestih) in Žita so na 14-15vsa...malo premislite

Double posting.

LP Wild Rose

bogii
18-07-2009, 14:09
kombajn je na dobrem računu, ki ima dosti več vojske kot tvoj, sicer pa dajmo se presenetit, tu se samo govori, dela se pa nič, če ste ostovci tako super zakaj nas ne zbrišete?očitno ni olka z vojsko-je samo simcity igranje.
v koliko vo OST igral in se zanašal na bogija-kot da je svretnik(ker nabija populacijo)
nebo nič.AHA PA TISTI KI JE REKEL DA IMA BOGI NAJVEČ VOJSKE SE JE TAKO MOTIL DA GLAVA PEČE :) NEKAJ JE POPULACIJA, NEKAJ PA JE VOJSKA:)

Kaj si tu sploh povedal? Daj piši vsaj toliko slovnično pravilno, da te bomo razumeli. Ker te hieroglife razbirat je malo prehuda. In da - jaz nabijam populacijo, kaj pa drugega.

V naslednjem postu si omenil, da imaš žitna v metropoli na 14-15. Hm, če dobro premislim, si potem kak mesec v zaostanku z razvojem za dobrimi igralci.

Vi se kar hvalite tu na forumu, igra bo že pokazala svoje.

Lp, bogii

dayx
18-07-2009, 17:50
iz firbca sm šu dejansko računat kolk nej bi mel ti vojske...
9(gre se za 9c)x 800(če so vse na 15)= 7200, mlin in pekarna pa je 10800
bi rekel da imaš tudi plus račun kar nanese na 13500 aja pa še oaza in maš 16200,
baje maš -10k kar pride 26200
v idealnem razmerju je to:
13k sekirc pa 4,4k vitezov...

mislm da se lohka kr skriješ:)

mali big bos
18-07-2009, 18:35
iz firbca sm šu dejansko računat kolk nej bi mel ti vojske...
9(gre se za 9c)x 800(če so vse na 15)= 7200, mlin in pekarna pa je 10800
bi rekel da imaš tudi plus račun kar nanese na 13500 aja pa še oaza in maš 16200,
baje maš -10k kar pride 26200
v idealnem razmerju je to:
13k sekirc pa 4,4k vitezov...

mislm da se lohka kr skriješ:)

huj, nwm kje si to naciljal ampak stanje je drugačno....nwm bw da razgljablam mogoče te obiščem, pa boš sam videl 13k sekir in 4,4k vitezov če si prepričan da je cifra približno taka, veš da se minus oblaži so pa srranska naselja in cropi:) pa tudi okrepitve se da poslat.

dayx
18-07-2009, 18:51
huj, nwm kje si to naciljal ampak stanje je drugačno....nwm bw da razgljablam mogoče te obiščem, pa boš sam videl 13k sekir in 4,4k vitezov če si prepričan da je cifra približno taka, veš da se minus oblaži so pa srranska naselja in cropi:) pa tudi okrepitve se da poslat.

jah odloč se zdej... prej si napisal da imaš ovne in katapulte v drugih naseljih?
kje sem prišel do te cifre? za to bi lahko pogledal račun, ki sem ga pripisal?

če daješ napačne podatke, pa itak brezveze dodat še kej več...

blazek 007
18-07-2009, 20:14

ti lahk neki povem?

mi v OST-ju nas je velika večina aktivnih in nismo farme, medtem ko pa vas je v LS-ju le nekaj ki ropate in to, ostali pa so farme.

POGLEJTE:
LS-jevcev je 193, in od njih imajo res veliko vojske sledeči igralci: gamekiss, lackyluk, plansar, mali big boss, zvonklja in še nekateri.

OST-jevcev in TT-jevcev skupaj pa je kar 329. zdej bote rekli da številčnost ni use, vendar če bi migoče lahko razbili nekaj najboljših iz LS-ja..... bi LS (po verjetnosti) kr hitro padel po lestvici navzdol.

The Hacker
18-07-2009, 21:56
Sam to maš pa prav... OST-jevcev pa TT-jevcev je 1x več kot pa LS-jevcev.

Sam mormo vedet, da v OST-ju in TT-ju niso vsi igralci prilagojeni sam za vojsko... eni kr lepo simčkajo, tak da to mormo tut upoštevat.
npr v TT-ju so prvi 8-i igralci vsi sam z veliko vojsko in veliko populacijo, ostali pa nevem, v OST-ju je podobno, tam jih je mogoče majn.. prvih 5 pomoje...??;)

bogii
18-07-2009, 23:01
Sam to maš pa prav... OST-jevcev pa TT-jevcev je 1x več kot pa LS-jevcev.

Sam mormo vedet, da v OST-ju in TT-ju niso vsi igralci prilagojeni sam za vojsko... eni kr lepo simčkajo, tak da to mormo tut upoštevat.
npr v TT-ju so prvi 8-i igralci vsi sam z veliko vojsko in veliko populacijo, ostali pa nevem, v OST-ju je podobno, tam jih je mogoče majn.. prvih 5 pomoje...??;)

No no, ker nimaš vpogleda v našo vojsko, se je pametnega delati brez pomena. V OST kar vsi lepo vojsko delamo, če pa kdorkoli misli, da simčkamo, pa naj misli. Toliko bolje za nas. Saj bo čas pokazal svoje. Saj pravim, igrajte in tam spoznajte vojsko vaših nasprotnikov in zaveznikov, ne pa da se tu na forumu ves čas nekaj ugiba, žali in frajari.

Lp, bogii

JOHN Wayne
19-07-2009, 00:30
ti lahk neki povem?

mi v OST-ju nas je velika večina aktivnih in nismo farme, medtem ko pa vas je v LS-ju le nekaj ki ropate in to, ostali pa so farme.

POGLEJTE:
LS-jevcev je 193, in od njih imajo res veliko vojske sledeči igralci: gamekiss, lackyluk, plansar, mali big boss, zvonklja in še nekateri.

OST-jevcev in TT-jevcev skupaj pa je kar 329. zdej bote rekli da številčnost ni use, vendar če bi migoče lahko razbili nekaj najboljših iz LS-ja..... bi LS (po verjetnosti) kr hitro padel po lestvici navzdol.

S temlem se pa strinjam in mislim da bo v kratkem do tega prišlo;):cool: No, vsaj upajmo:D
Mislim, da bo to še ena Agress misija :D Hvala bogu, da tokrat veliko prej :P

semtex
19-07-2009, 15:54
Daj pokaži mi en report glede farmanja!!!!PROSIM
Sem iz ally LS in v zadnjih 3 dneh je bilo samo eno naselje farmano iz strani OST.Iz TT pa se sploh več ne spomnim kdaj bi lahko bilo kaj tekega!!!
Mi pa farmamo najmanj 12 igralcev in naselij iz OST PL !!
MED NJIMI TUDI NJIHOVEGA (VODJO)

semtex
19-07-2009, 15:56
Pa to vam lahk povem, da velik igralcev ki ni od nas(TT) zafarmanih, je proslo da bi iz LS2 prišli ka nam v TT, al pa krila, ker tam delate sam an dobrih igralcih, pa vsi jim morte pošilat surovine za crusherje...
tak da jst vse vem ka se dogaja v LS, ker člani vse povejo, ker niso zadovolni z vami!;)

Daj pokaži mi en report glede farmanja!!!!PROSIM
Sem iz ally LS in v zadnjih 3 dneh je bilo samo eno naselje farmano iz strani OST.Iz TT pa se sploh več ne spomnim kdaj bi lahko bilo kaj tekega!!!
Mi pa farmamo najmanj 12 igralcev in naselij iz OST PL !!
MED NJIMI TUDI NJIHOVEGA (VODJO)

Titanium
19-07-2009, 16:16
Z veseljem...

Napadalec TT branilec LS
http://travilog.org.ua/si/1194828/3f3817e1af7ab0ec7fb85e1289332c0e

lp
ezekiel
diplomat TT

morski pes
19-07-2009, 17:52
js sm biu u ost pl,sam so me vn vrgl,ce bo vojna bo zmagu ost;)

semtex
19-07-2009, 18:02
Z veseljem...

Napadalec TT branilec LS

lp
ezekiel
diplomat TT

Glej če misliš da je to report pol ne vem!!! 33 vojske:-)

semtex
19-07-2009, 18:04
Z veseljem...

Napadalec TT branilec LS

lp
ezekiel
diplomat TT
Drugače pa res-je ti si napadal pa še eden ampak nič resnega to se še bunkerja ne splača poslat!!
Razpizdi me da kar nekjaj govorite pa ni res!!!!

semtex
19-07-2009, 18:10
drugače pa res-je ti si napadal pa še eden ampak nič resnega to se še bunkerja ne splača poslat!!
Razpizdi me da kar nekjaj govorite pa ni res!!!!
Čisto vsa mesta od (roŽice in kurbeŽa) so farmana Če ne verjamete naj vas prijatelje iz iste ally dasta za sitterje pa boste videli!

Titanium
19-07-2009, 18:38
Glej če misliš da je to report pol ne vem!!! 33 vojske:-)

Sam si rekel, da ti pokažem report farmanja...dobil si ga...dokaz, da imate v LS farme.....pa vsak dan je to naselje farmano s strani dveh igralcev, bunkerja ni nikoli razen občasno nekaj enot od branilca, kar se sproti spuca..

sicer pa report ni moj...
lp
ezekiel

semtex
19-07-2009, 19:45
Sam si rekel, da ti pokažem report farmanja...dobil si ga...dokaz, da imate v LS farme.....pa vsak dan je to naselje farmano s strani dveh igralcev, bunkerja ni nikoli razen občasno nekaj enot od branilca, kar se sproti spuca..

lp
ezekiel

Res je! sem omenil dva igralca! Se opravičujem1

mali big bos
20-07-2009, 09:10

lp
ezekiel

Lej ti diplomat TT-ja, obnašaš se kot otrok, kje ti je logika, da te smatramo za resnega če pa lepiš neke brezvezne reporte oz. 1 report.
V LS-ju un LS JZ-ju ni niti ene farme, kako je v krilih nwm ampak vem da sam farmam člane alianse TT3 in sem zgubil 100vitezov, in to je bila reakcija z strani TT-ja vsa.
Ne govori po te takem da si resen, ko pa objavljaš reporte enega napada. Dokaži da je resnično igralc farma!!
Ne pa nekih zakritih reportov gor lepit

Titanium
20-07-2009, 11:05
Lej ti diplomat TT-ja, obnašaš se kot otrok, kje ti je logika, da te smatramo za resnega če pa lepiš neke brezvezne reporte oz. 1 report.
V LS-ju un LS JZ-ju ni niti ene farme, kako je v krilih nwm ampak vem da sam farmam člane alianse TT3 in sem zgubil 100vitezov, in to je bila reakcija z strani TT-ja vsa.
Ne govori po te takem da si resen, ko pa objavljaš reporte enega napada. Dokaži da je resnično igralc farma!!

Če je kdo tle otrok si to ti, niti vejc ne znaš pravilno postavit...
Jaz sem ti samo odprl oči in pokazal, da so tudi v LS farme(da o krilih ne govorimo), če ne verjameš je to pač tvoj problem za katerega se ne sekiram...Pa, če neveš se na forumu lahko lepi le cenzurirane reporte.

Ne nameravam se kregat z nobenim, igra bo že pokazala svoje.

Lp
ezekiel

Dragon
20-07-2009, 11:43

tistih 100 vitezov si izgubu zaradi obrambe igralca samega brez pomoči ostalih (sem bil takrat v T3T). Tudi, če bi imel pol manj vojske, bi jih še vseen zgubu :D

krunk
20-07-2009, 12:53
OST je miruljubna in botanično osveščena aliansa, ki si prizadeva za dobre medsoseske odnose, vendar pa ne bomo trpeli agresivnih dejanj nad avtohtonim prebivalstvom OST PL. Če se je LS odločila postaviti rozico na seznam ogroženih vrst, bomo v duhu naše osveščenosti primorani sprejeti ukrepe za njeno bujno rast in ostranitev vseh potencialnih zajedalcev,ki jo ogrožajo.

The Hacker
20-07-2009, 19:27
OST je miruljubna in botanično osveščena aliansa, ki si prizadeva za dobre medsoseske odnose, vendar pa ne bomo trpeli agresivnih dejanj nad avtohtonim prebivalstvom OST PL. Če se je LS odločila postaviti rozico na seznam ogroženih vrst, bomo v duhu naše osveščenosti primorani sprejeti ukrepe za njeno bujno rast in ostranitev vseh potencialnih zajedalcev,ki jo ogrožajo.

he he, ti si pa bol naravno usmerjen
sj dobr. sam nevem ka si tu hotu povedat...

drugač pa me zanima, če že ma gdo katase??
Lp

bogii
20-07-2009, 23:17
Lp

Pomoje da ne:rolleyes:

semtex
20-07-2009, 23:49
he he, ti si pa bol naravno usmerjen
sj dobr. sam nevem ka si tu hotu povedat...

Lp
Nihče koliko jaz vem!

The Hacker
21-07-2009, 07:50
ja, res je čudno...
nism še igral serverja, ko bi bil tak mir na začetku...
nič se ne poka... enostavno nič.
upam da se bo čim prej začelo.

ker opažam da primankuje 15 crop-ov in igralci bi za njih naredili vse, sam da pridejo do njih.
tak da bo neka...:)

blazek 007
21-07-2009, 17:52
ja, res je čudno...
upam da se bo čim prej začelo.

ker opažam da primankuje 15 crop-ov in igralci bi za njih naredili vse, sam da pridejo do njih.
tak da bo neka...:)

se strinjam z hackerjem. tole je tudi po mojem okusu malo preveč miren server, sej se ponavad takle cajt napadajo vse najboljše alianse na serverju.

P.S. upam da ne bom dobil double postinga. :(

bogii
21-07-2009, 19:24
ja, res je čudno...

Se ne čudim, če pa po štirih mesecih igre sprašuješ/te, če ima kdo katapulte. Mislim da, kdor do sedaj ni uspel narediti katapultov, je bolje, če gre igrati nekaj drugega. Katapulte imajo zagotovo skoraj vsi igralci na serverju (tisti, ki aktivno igrajo igro). Ti, ki pa se še vedno sprašuješ, če ima kdo katapulte, pa očitno pokal ne boš nikoli.

The Hacker
21-07-2009, 22:13
Se ne čudim, če pa po štirih mesecih igre sprašuješ/te, če ima kdo katapulte. Mislim da, kdor do sedaj ni uspel narediti katapultov, je bolje, če gre igrati nekaj drugega. Katapulte imajo zagotovo skoraj vsi igralci na serverju (tisti, ki aktivno igrajo igro). Ti, ki pa se še vedno sprašuješ, če ima kdo katapulte, pa očitno pokal ne boš nikoli.

haha, če to sm se heco...
če jih mama že 240 katasov. ;)

Kaos_
21-07-2009, 22:22

Carrrrr :oops:

mali big bos
21-07-2009, 23:45

že? potem res nwm kaj pomeni veliko..oprosti ampak to je ničla!

The Hacker
22-07-2009, 19:12
že? potem res nwm kaj pomeni veliko..oprosti ampak to je ničla!

ja kok jih maš pa te ti... 350???

če midva ne delava vosjko za crusher... tak da ne rabma preveč katasov pa ovnov, ampak mal jih ma more nit ane?

sam bol za deff... hehe, sj ne za oboje.
vosjka pač more bit... vem da jo nimama največ, ampak med top5 igralcov pa ;)

semtex
23-07-2009, 00:46
ja kok jih maš pa te ti... 350???

če midva ne delava vosjko za crusher... tak da ne rabma preveč katasov pa ovnov, ampak mal jih ma more nit ane?

sam bol za deff... hehe, sj ne za oboje.
vosjka pač more bit... vem da jo nimama največ, ampak med top5 igralcov pa ;)

Igrat sem začel točno 30 dni za vami vsemi pa imam do zdaj 2122 katapultov pa 14400 vojske pa ne vem če sem v moji aliansi top5! Težka bo!!
Kaj še le na serverju kot ti praviš!!
Brezveze!

The Hacker
23-07-2009, 09:05
Igrat sem začel točno 30 dni za vami vsemi pa imam do zdaj 2122 katapultov pa 14400 vojske pa ne vem če sem v moji aliansi top5! Težka bo!!
Kaj še le na serverju kot ti praviš!!
Brezveze!

pa nimaš tok katapultov no...
veš ka je to žita? -6000 sam za katapulte.:o

noone
23-07-2009, 09:15
in v čem je problem? -6000 žita? saj pa se naropa po 600k do 1mio surovin na dan?

semtex
23-07-2009, 10:12
Imaš prestolnico 15ko kjer imaš čez 20000 žita plus 150 ali 100% oaze z žitom okoli te prestolnice
Zraven si narediš še eno 15ko kjer imaš dodatnih 6ooo-8000 žita na uro kjer si ga pošiljaš v prestolnico.
Potem si narediš 4-6 dodatnih naselij plus eno 9ko kjer imaš dodatnih 10000 ali več žita ki si ga pošiljaš v prestolnico to so naselja samo za support prestolnici.
Plus kaj naropaš!!!!!!!!

semtex
23-07-2009, 10:14
Imaš prestolnico 15ko kjer imaš čez 20000 žita plus 150 ali 100% oaze z žitom okoli te prestolnice
Zraven si narediš še eno 15ko kjer imaš dodatnih 6ooo-8000 žita na uro kjer si ga pošiljaš v prestolnico.
Potem si narediš 4-6 dodatnih naselij plus eno 9ko kjer imaš dodatnih 10000 ali več žita ki si ga pošiljaš v prestolnico to so naselja samo za support prestolnici.
Plus kaj naropaš!!!!!!!!

TAKO MI DELAMO V LS-u

Double posting.

LP Wild Rose

JOHN Wayne
23-07-2009, 13:34
Plus kaj naropaš!!!!!!!!

In potem pride nekdo in ti vse cropkilla in si ko kup gnoja:D

Danilo
23-07-2009, 13:42
semtex pozabu si povedat da še maš potem ene 4-6 naselij za obrambo štancat plus en kup žitnih oaz zraven.in potem se zbudiš in imaš glavo v školjki hahahahahaha

The Hacker
23-07-2009, 15:21
Plus kaj naropaš!!!!!!!!

ja no, sj to maš prav.

sam kje dobit zraven 15c še en 15c in 9c???
pa še oaze žitne zraven. zraven prestolnice vrjamem, d amaš 100% al pa 150% žita zraven.
sam da pa maš zraven dodatnega 15c-ja in 9c ja zraven, pol si pa tut dobr.

itak je bolš če samo obrambo delaš...

ker mi v TT-ju mamo tak naretu, da eni delajo sam obrambo eni pa sma napad, in smo potem bol uspešni napadalci in bolj uspešni branilci( sam zaenkrat nimamo napadov na nas...) :D

The Hacker
23-07-2009, 15:23
ka že ma gdo sploh žita polja čez 15 v metropoli?

KOBRA11
24-07-2009, 11:38
menim da bo LS

semtex
24-07-2009, 14:21
semtex pozabu si povedat da še maš potem ene 4-6 naselij za obrambo štancat plus en kup žitnih oaz zraven.in potem se zbudiš in imaš glavo v školjki hahahahahaha

Kaj bi ti razlagal!
Obramba je še za naslednje 3-4 mesce dovolj v 9ki med 2-3000 ! plus obramba alianse!! Če še ne veš so dela v ally porazdeljena!!
Potem se pa zbudiš pa imaš glavo v školjki!!!!

MiahH
27-07-2009, 15:16
ker se je veliko pisalo o bogii-ju
čeprav je ponedeljek se je zelo povspel glede na 1000 gorjač kolikor vi pravite da jih ima. jaz se ne strinjam s tem. ampak dovolj je dokaz, da bogii farma.

Roparji
1. bogii (OST)988739
2. Malkia (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=7540) (The Rock)860104
3. Plansar (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=5284) (LS)740400
4. Traktor (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=52) (OST)605689
5. Mirci (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=6207) (TT)555869
6. Loudfighter (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=456) (TT)491958
7. kuzno mesto 2 (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=306) (TT)473952
8. KGB (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=3343) (OST)466313
9. The Universe (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=454) (OST)389958
10. giles (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=13633) (LS)385170

Roparji
1.OST (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=595)4326820
2.~TT~ (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=423)3126285
3.LS™ (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=233)2345003
4.The Rock (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=566)1374225
5.~T2T~ (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=217)865192
6.LS™ JZ (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=170)844996
7.OST Ad (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=182)680432
8.OST PL (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=46)400765
9.LS™ 2 (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=420)396485
10.LS™3 (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=195)367182

Sicer je še ponedeljek in se vse lahko spremeni.

kempo
27-07-2009, 16:02
Roparji
1.OST (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=595)4326820
2.~TT~ (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=423)3126285
3.LS™ (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=233)2345003
4.The Rock (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=566)1374225
5.~T2T~ (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=217)865192
6.LS™ JZ (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=170)844996
7.OST Ad (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=182)680432
8.OST PL (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=46)400765
9.LS™ 2 (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=420)396485
10.LS™3 (http://s7.travian.si/allianz.php?aid=195)367182

LS JZ je tolko naropala brez Mali Big Boss-a, se pravi da tudi nekateri ostali farmajo ne pa samo mali big boss...

Sam nisem v LS JZ, ampak moram jih pa malo zagovarjat saj sta mi dva člana iz LS JZ pomagala:D

Dread
27-07-2009, 20:20
mene bol zanima kdo je napadel bogiija.

kempo
27-07-2009, 20:21
mene bol zanima kdo je napadel bogiija.

LoudFighter

Titanium
27-07-2009, 21:35
LoudFighter
V račun Laudfighter se je zgodil vdor, ki ga že razrešujemo preko MHja. In ja, vojska, ki ni bila na farmanju je bila poslana bogiiju v napad.

Lp
ezekiel

pok1yoyo
27-07-2009, 22:16
Ampak seveda se je vse srečno končalo. Tudi po naši zaslugi :cool::D

MiahH
28-07-2009, 08:22
DA BOTE VSI VEDLI:

MOJ RAČUN JE BIL VEČERAJ VDREN!!!!

TAK DA NE SPRAŠEVAT ZAKA SM NAPADU BOGII-JA, ČE GA NISM, KER GA JE HACKER...

DOKAZ ZA VDOR:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=dd36e9a2b

to ma loudfighter v profilu! se opravičujem, če tega nebi smela kopirat.
Lp

semtex
28-07-2009, 09:24
DA BOTE VSI VEDLI:

MOJ RAČUN JE BIL VEČERAJ VDREN!!!!

TAK DA NE SPRAŠEVAT ZAKA SM NAPADU BOGII-JA, ČE GA NISM, KER GA JE HACKER...

DOKAZ ZA VDOR:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=dd36e9a2b

to ma loudfighter v profilu! se opravičujem, če tega nebi smela kopirat.
Lp
Hm....
Vdren??
Dlje časa se že govori da se nekateri navidezni prijatelji ne razumejo najbolje!

pok1yoyo
28-07-2009, 12:15
:rolleyes::rolleyes: Kakšne kvasite :)

JOHN Wayne
28-07-2009, 14:01
Hm....
Vdren??
Dlje časa se že govori da se nekateri navidezni prijatelji ne razumejo najbolje!

Ti si res en kr**en! Sam si bo sulice pošiljal v oazo pa imel takšne izgube. Če bi čisto vse kar ima poslal na bogii-ja bi bilo mogoče sumljivo tukaj pa ni nič za razmišljat. Upam da MH-a pride temu do dna. Sicer pa tko ali tako vsi vemo kdo to dela, samo konkretnih dokazov je malo.

Dread
28-07-2009, 14:05
John Wayne, kdo po tvojem to dela?

semtex
28-07-2009, 15:32
Ti si res en kr**en! Sam si bo sulice pošiljal v oazo pa imel takšne izgube. Če bi čisto vse kar ima poslal na bogii-ja bi bilo mogoče sumljivo tukaj pa ni nič za razmišljat. Upam da MH-a pride temu do dna. Sicer pa tko ali tako vsi vemo kdo to dela, samo konkretnih dokazov je malo.
Kdo to dela nič ni narobe če poveš koga misliš!

semtex
28-07-2009, 22:30
V račun Laudfighter se je zgodil vdor, ki ga že razrešujemo preko MHja. In ja, vojska, ki ni bila na farmanju je bila poslana bogiiju v napad.

Lp
ezekiel
Lepo vas je za poslušat da še dobro da se je vse lepo končalo!PA DA JE BOGIIJA NAPADEL LAUDFIGHTER samo z vojsko ki tisti trenutek ni bila na farmanju!!!!!
Bogii ima enako celo malo več obrambnih točk kot jih je imela ROŽICA ko so jo naši trije igralci napadli pa so jo napadli z približno 14000 vojske in 1000 katasi ter 1000 ovni!!!!!!!
Me res zanima če se je res napadlo samo z vojsko ki ni farmala!!!
Po moje je LAUDFIGHTER KAR BREZ VOJSKE OSTAL HKRATI PA JE BOGII IZGUBIL OGROMNO(imel je to srečo da mu je ally pomagala)
ŠTEVILKE NE LAŽEJO TO SO DEJSTVA(v tem napadu se je pobilo najmanj 25000 vojske)))
Tako da sta oba padla kakšen mesec pa pol nazaj v igri sploh pa laudfighter!!
Pa vem da boste eni rekli da si namišljam!!!
IDITE PA ZRAČUNAJTE

Titanium
28-07-2009, 22:56
Lepo vas je za poslušat da še dobro da se je vse lepo končalo!PA DA JE BOGIIJA NAPADEL LAUDFIGHTER samo z vojsko ki tisti trenutek ni bila na farmanju!!!!!
Bogii ima enako celo malo več obrambnih točk kot jih je imela ROŽICA ko so jo naši trije igralci napadli pa so jo napadli z približno 14000 vojske in 1000 katasi ter 1000 ovni!!!!!!!
Me res zanima če se je res napadlo samo z vojsko ki ni farmala!!!
Po moje je LAUDFIGHTER KAR BREZ VOJSKE OSTAL HKRATI PA JE BOGII IZGUBIL OGROMNO(imel je to srečo da mu je ally pomagala)
ŠTEVILKE NE LAŽEJO TO SO DEJSTVA(v tem napadu se je pobilo najmanj 25000 vojske)))
Tako da sta oba padla kakšen mesec pa pol nazaj v igri sploh pa laudfighter!!
Pa vem da boste eni rekli da si namišljam!!!
IDITE PA ZRAČUNAJTE

Haha ;)
bogii ima kot branilec 7,6k obr točk, Laud kot napadalec 2,7k.

Ni mi jasno kje ti vidiš 25k vojske :)

lp
ezekiel

semtex
28-07-2009, 23:10
Haha ;)

lp
ezekiel
Kje vidim?
Tebi se niso štele točke zato ker točke se štejejo samo tistem ki mu preživi vojska!!!
Isto je bilo pri naših ko so napadli ROŽICO!
Je samo rožica dobil obrambne točke en naš igralec pa je napadel z nekje 7000 vojske pa se niti na top 10 se ni prebil!!!!Nihče od njih!! ROŽICA JE PA BIL TOP 1 KOT bogii!!!
Tu vidim!!

semtex
28-07-2009, 23:19
Haha ;)

lp
ezekiel
z tem da je on imel okrepitve!Ti pa imaš isto točk kot si jih imel ker si že prej bil med top10!

JOHN Wayne
28-07-2009, 23:36
Kje vidim?
Tebi se niso štele točke zato ker točke se štejejo samo tistem ki mu preživi vojska!!!
Je samo rožica dobil obrambne točke en naš igralec pa je napadel z nekje 7000 vojske pa se niti na top 10 se ni prebil!!!!Nihče od njih!! ROŽICA JE PA BIL TOP 1 KOT bogii!!!
Tu vidim!!

Lej fant.

1. Ni šlo toliko vojske. Kako vem? Ker sem posredoval vmes, ko se je ta grda stvar zgodila.
2. Vidim da nimaš pojma. Šteje se vsaka žrtev, glede na to koliko žita na uro žre tista stvar ki je umrla. Primer 10 gorjačarjev in 10 katasov, je to 70 žita na uro. če to pobiješ imaš 70 točk.
3. Če nimaš kaj pametnega za napisat na forum, potem raje sploh ne piši!

Titanium
28-07-2009, 23:37
Kje vidim?
Tu vidim!!

Haha ... :p

NAP točk ni dobil ker je branilcu premalo enot pobil, zgleda, da so se ujeli v pošten bunker ;)

Pa mal si še FAQ preberi pa napotke...potem mi pošlji IGM, da vidimo kdo je ta "trofeja" ;) ITAK, DA LS
EDIT: reci Waynu hvala, ker te je naučil :)

Lp
ezekiel

semtex
29-07-2009, 00:31
Lej fant.

1. Ni šlo toliko vojske. Kako vem? Ker sem posredoval vmes, ko se je ta grda stvar zgodila.
2. Vidim da nimaš pojma. Šteje se vsaka žrtev, glede na to koliko žita na uro žre tista stvar ki je umrla. Primer 10 gorjačarjev in 10 katasov, je to 70 žita na uro. če to pobiješ imaš 70 točk.
3. Če nimaš kaj pametnega za napisat na forum, potem raje sploh ne piši!
Malo čudno je pol da je rožico napadlo 2000 vitezev 12ooo gorjač pa sekir 1000 katasev in 1000 ovnov to je skupaj 27000 ŽITA imela je pa nekaj čez 7400 točk! Mogoče jaz ne znam računat!
OKREPITVE točke se porazdelijo!
TUKAJ sem pa jaz bil zraven pri gledanju reportov! Pa če meni ne verjamete vprašajte vašo kolegico rožico če sem se kaj zdaj zlagal pa če podatki niso točni!!!
MENI JE TAK VSEENO

semtex
29-07-2009, 00:45

NAP točk ni dobil ker je branilcu premalo enot pobil, zgleda, da so se ujeli v pošten bunker ;)

Pa mal si še FAQ preberi pa napotke...potem mi pošlji IGM, da vidimo kdo je ta "trofeja" ;) ITAK, DA LS

Lp
ezekiel
Najlažje je rečt da nekdo ki je napadel z 14000 napadalne vojske ni dovolj obrambe pobil!! KER TEGA NE MOREMO DOKAZAT
Ti pa si po tvoje napadel z manj vojske pa si bogiiju dovolj obrambe pobil da se ti štejejo točke!:-)Halooo
A po informacijah je bil tam enkrat večji bunker kot pri rožici!
Ne se zabavat!!
Še enkrat meni je takl vseeno samo po mojem si si zradiral večino vojske!
TO JE MOJE MNENJE

semtex
29-07-2009, 00:53

Lp
ezekiel
Malo čudno je da si na 17 mestu po najuspešnejših napadalcih pa poznam 10 ljudi ki so pred tabo pa niti približno niso nikoli z tolko vojske napadali! Pa čudno da nisi prvi med top10 ker sem siguren da v teh dveh dneh nihče na serverju ni tolko vojske zgubil ali napadel z njo! Tebi so se pa točke štele pa niti prvi na top10 nisi!!

Avenger
29-07-2009, 01:28
Mojbog semtex, kakega nuba, newba, amaterja (zberi eno) si iz sebe naredu v telimi posti na prejšni strani, dejansko umiram od smeha, da si lahko tako pameten po forumu, vendar kot se zdaj vidi ne obvladaš osnovnih pojmov traviana. :D

JOHN Wayne
29-07-2009, 01:43
Mojbog semtex, kakega nuba, newba, amaterja (zberi eno) si iz sebe naredu v telimi posti na prejšni strani, dejansko umiram od smeha, da si lahko tako pameten po forumu, vendar kot se zdaj vidi ne obvladaš osnovnih pojmov traviana. :D

Men se zdi, da vse kar si naštel in še več. Titanium igra na računu ezekiel. Če še nisi opazil! Pod vsakim postom se podpiše ezekiel, tkao da ne vem po kakšni logiki je on na 17 mestu kot napadalec, ker je račun ezekiel na 28 mestu, kolikor sem nazadnje pogledal. To ni igralec računa Loudfighter!
Dej kok si ti star? Sigurno nimaš več kot 13 let!

semtex
29-07-2009, 09:00
Men se zdi, da vse kar si naštel in še več. Titanium igra na računu ezekiel. Če še nisi opazil! Pod vsakim postom se podpiše ezekiel, tkao da ne vem po kakšni logiki je on na 17 mestu kot napadalec, ker je račun ezekiel na 28 mestu, kolikor sem nazadnje pogledal. To ni igralec računa Loudfighter!
Dej kok si ti star? Sigurno nimaš več kot 13 let!
Vem kje igra! Odpisal sem pač njemu pa na njegov post a ima to veze!!!nAMENJENO JE BILO TTju IN OSTU
PA NE BODITE JEZNI MENI JE TAKO VSEENO
LAHKO PA MI KAKŠEN REPORT POŠLJETE !!
Ne se bunit TAK PAČ JE

semtex
29-07-2009, 09:13
[QUOTE=JOHN Wayne;234169]Men se zdi, da vse kar si naštel in še več. Titanium igra na računu ezekiel. Če še nisi opazil! Pod vsakim postom se podpiše ezekiel, tkao da ne vem po kakšni logiki je on na 17 mestu kot napadalec, ker je račun ezekiel na 28 mestu, kolikor sem nazadnje pogledal. To ni igralec računa Loudfighter!
Dej kok si ti star? Sigurno nimaš več kot 13 let![/QUOTE
Ni to point!! bistvo je to da imam prav!!!!!

Titanium
29-07-2009, 10:24
Najlažje je rečt da nekdo ki je napadel z 14000 napadalne vojske ni dovolj obrambe pobil!! KER TEGA NE MOREMO DOKAZAT
Ti pa si po tvoje napadel z manj vojske pa si bogiiju dovolj obrambe pobil da se ti štejejo točke!:-)Halooo
A po informacijah je bil tam enkrat večji bunker kot pri rožici!
Ne se zabavat!!
Še enkrat meni je takl vseeno samo po mojem si si zradiral večino vojske!
TO JE MOJE MNENJE

A jaz? A nisi še dojel, da sem jaz ezekiel ne laud? :)
Zgleda, da ni bil večji.. hehe...
Lp
ezekiel

Robierto
29-07-2009, 10:46
semtex raje bodi tiho, kot pa da si še večjo blamažo delaš tukaj. Lahko ti samo povem, da nimaš pojma o Travianu. Ob tvojih zadnjih postih se je verjetno marsikdo dodobra nasmejal :D :D

LP,

Robierto

konjo
29-07-2009, 15:48
mislim svašta ka si vi kr neki pišete ? naj prej se pozanimajte pa pol pište ! za kokar pač se gre ?

lp pub keller ! :) :confused:

The Hacker
29-07-2009, 15:48
Lahk vam sam to povem, da je Loudfighter napadu z okoli 5,5 k vojske, ki ni bila na ropanju...
Zraven pa ni bilo kasatov, zato je bogii dobil samo 7k obrambnih točk. :sad:

QYXĐ
29-07-2009, 20:31
Meni je tudi malo sumljivo, da je bil račun hekan. Zakaj ni potem poslal vso vojsko na bogiija? Da se nebo kateri pametni oglasu, da je vso poslal, ki ni bila na ropanju kaj pa tisti meči, ki so bili poslani v oazo? Pomojem, če bi bil acc vdret bi tudi meči + mangoli šli na bogiija.

Ne mislim se s tem obadat recimo, da vam vrjamem :D.

LP, QYXĐ

The Hacker
29-07-2009, 22:09
Kakor jas vem, da ma lahko tudi igralec več naselij, v tistih naseljih pa ima okrepitve iz prestolnice, saj ne more sfulgat z žitom, ker je prevelik minus.

tak da to se motiš...
razn če si neizkušen igralec, pa ne veš, da maš lahko katase shranjene v drigem naselju, kjer je žito.

k eni si rajše porazdelijo obrambno vojsko po vseh naseljih.

sulice pa so itak vedno doma, tak da tiste so šle takoj v promet.
katasi so pa itak v okrepitvah bli, pa jih mnde ni blo mogoče poslat... :rolleyes:

če se motim me popravite??:-|

konjo
29-07-2009, 22:25
ja sej točno tko je ta stvar ? nemore ti poslat kasatov če jih ni doma v prestolnici oz. so v okrepitvah to se je men dogajalo na speed-u jas sem pa mel na speed-u vse doma in mi je nekdo udru pa poslo vse na oazo ali na zaveznike? tako da sem se že jas z tem proglemom srečal kar 5x zaporedoma na speed-u ki se ja končal zej ! :-|

in to je resna stvar če te slučajno ni doma pol dneva in ti nekdo udre in ti naredi popolno zgubo? :eek:

pok1yoyo
29-07-2009, 22:32
Pa ja ne mislite da si bo človek sam šel delat tako izgube in pošiljal neke brezvezne enote kot so izvidniki ki sploh nimajo napada?

pok1yoyo
30-07-2009, 00:50
Malo prepozno sem odpisal :) Lahko pa delaš katase posebej v clayerju...

The Hacker
30-07-2009, 09:48
ja, sam ne morš pa delat samih katasov v cyerju, ker rabiš pol tut čistilce.
tok žita pa tut ni...
zato se največ katasov naredi v prestolnici.
pa nekaj malega tudi v drugih naseljih... zato pravim, da Loudfighter-ju niso poslali katase zraven, ker so bili v okrepitvah.;)

KOBRA11
30-07-2009, 12:15
xD Pa lejte sem v LS in je takole igralca bogii pozna šef moje ally seprau se ga ne bomo lotili traktorja poznam jaz (preko msnja) tako da tudi nevem če se ga bomo lotili :):) mali big boss ma prav da se da z 10k gorjačarji bit top ropar

pok1yoyo
30-07-2009, 13:14
Kdo pravi da katasov ne moreš delati v clayerju? Žita imaš lahko 2500 ali neki podobnega, + tega imaš lahko v minus. Čistilci ne gredo s katasi ampak pred njimi (z njimi gre le majhna spremljevalna vojska, za vsak slučaj če so se enote izognile čistilcem), ravno tako pa ni treba graditi vojske v metropoli, ker imaš v tem primeru manjšo vojsko (sicer solidno, ampak ni pa največja). Je pa res da se pošilja pod okrepitve v metropolo...

The Hacker
30-07-2009, 14:29
aha

zaka pa potem ni MaliBigBoss top ropar??

hriba
30-07-2009, 18:34
aha

zaka pa potem ni MaliBigBoss top ropar??

Ker se mu ne da farmat?

The Hacker
30-07-2009, 19:17
Ker se mu ne da farmat?

No pošteno povedano... kaj pa za druge, ki tako lepo farmajo???

če ugotovite kateri vse igralci izmed top10 roparjev uporabljajo skripte, vam povem gdo sem v igri in povem gdo uporablja skripte...
:D

pok1yoyo
30-07-2009, 21:38
Nobeden. Zdaj pa povej kdo si :D

konjo
31-07-2009, 02:14
ja sej ja to se ve kdo uporabla skripte ! sam nekateri dvoumno mislijo da pa nekateri jih uporablajo oz. ki jih ne uporablamo in bedimo dolgo v noč in ropamo ko zmešani! in ne vrjamejo da nimamo skript . Ja za 4 osebe vem ki uporalajo skripto vsakem primeru in to se meni ne zdi prav! in tut nebojo jih meli dolgo ! sorii pač igra, vsi bomo enako delal ne pa nekateri mal drgač!
lp :rolleyes:

konjo
31-07-2009, 02:18

tole si se pa mal zmotu ?:rolleyes:

The Hacker
31-07-2009, 08:16

če bi ugotovil, bi ti povedal.
ka vi tu na forumu sploh vete ka se dogaja na si7?? hehe
to je tak pokvarjena igra... u bedu res!!!

.X.
31-07-2009, 16:05
če bi ugotovil, bi ti povedal.
ka vi tu na forumu sploh vete ka se dogaja na si7?? hehe
to je tak pokvarjena igra... u bedu res!!!

v bedu?Kaj se pa dogaja tako groznega ...Eni Simčkamo drugi se pa napihujejo:rolleyes:

Lp

pok1yoyo
31-07-2009, 17:14
Upam da ni tole ne mene letelo. Nisem neka farma na si7 :mad::)

konjo
01-08-2009, 03:08
ja tudi jas opažam da nihče ne ve konkretno kaj se dogaja na si7 ? vsak si misli po svoje ! dogajajo se pa stvari ki niso abnormalne ? c-c :rolleyes:

QYXĐ
01-08-2009, 10:09
ja tudi jas opažam da nihče ne ve konkretno kaj se dogaja na si7 ? vsak si misli po svoje ! dogajajo se pa stvari ki niso abnormalne ? c-c :rolleyes:

Potem se dogajajo samo normalne stvari... v čem je tu kaj čudnega?

LP, QYXĐ

pok1yoyo
01-08-2009, 21:57
Pomoje vsak ve nek del svoje alianse (vsega ne, ker noče nihče povedat. Baje se bojijo vohunov), zato pomoje ne more nihče soditi o moči alians (Predvsem mislim tukaj LS, OST in TT, ). Tako da je ta tema nekoliko nesmiselna. Pustimo času čas, jaz se pa ne oglasim več :)

konjo
02-08-2009, 00:52
ija seveda se neve ! ampak nekateri pa le vejo ! če si šef vohunov in jih imaš 10 ki ti vse poročajo pa ni panike da nebi ni vedli ! vse nasploh če je vohun ke med vodji ? :rolleyes:
lp

The Hacker
02-08-2009, 09:33
ija seveda se neve ! ampak nekateri pa le vejo ! če si šef vohunov in jih imaš 10 ki ti vse poročajo pa ni panike da nebi ni vedli ! vse nasploh če je vohun ke med vodji ? :rolleyes:
lp

ah Konjo pretiravaš...

Vohuni sploh ne obstajajo... gdo bi pa šel igrat travian zato, da bi bil vohunu, names ko bi pa igral pa na koncu zmagal, pa si v profil napiso gg!!!

pok1yoyo
02-08-2009, 14:35
To ne bo držalo, čeprav nisem 100% za enega da je vohun.
@konjo: Pa ti misliš da je kdo ustanovil vohunsko mrežo, ima v vseh top 10 aliansah med šefi svojega vohuna? :D

konjo
02-08-2009, 15:30
mal bi te popravil ! eden je šef ki pa ima 10 služnih vohunov v top10 ally ! ampak niso v vseh top 10 ally . so v glavnih ally in tistih ally-ijih ki bi bile nevarne za šefovo ally ? če ze hočes bol natančno ? :?:

zato pa pravin da marsi kaj nekateri ne vejo kaj se dogaja na si7 ! ne samo da se normalno igra ! ;)delajo se cake !

nasploh če omenim ally orel ? ja vem jes ja kako in kaj :rolleyes:
lp

koscak
02-08-2009, 21:49
Itak bodo LS-ji zmagal gdo dovimi v to!

lp

The Hacker
02-08-2009, 22:22
haha, jaz dvomim...
ker vem da bo Ally Orli zmagali!!
ker so najbol resni pa vse skup!!:rolleyes:

pok1yoyo
03-08-2009, 01:17
Jst tudi dvomim. Orel? Vsaj 5-6 članov farmam, drugi so preveč oddaljeni če ne bi še tiste:cool:

The Hacker
03-08-2009, 07:53
Jst tudi dvomim. Orel? Vsaj 5-6 članov farmam, drugi so preveč oddaljeni če ne bi še tiste:cool:

gdo si ti v igri, da vse farmaš itd...???
:D

konjo
03-08-2009, 09:57
Itak bodo LS-ji zmagal gdo dovimi v to!

lp

zelo dvomim v LS ally tam nimajo možnosti ko vem kako je na stvari z njimi oni kr naj delajo ja ja :rolleyes:
je proglem če se proti vam obrne recimo 1:3 ? če veš ka mislim ? ali več
lp

kempo
03-08-2009, 13:20
LS JZ se je malo prebudil ali kaj? Ko ste rekli da samo spijo, pa poglejte top10 :D

Lp
Farma od LS

.X.
03-08-2009, 17:08
Še na polovici serverja nismo vi se pa pogovarjate kdo bo zmagovalec*! Vsi vemo komu najbolj kaže..Ampak vse se lahko obrne...Lahko da zmaga kr ena ally ki je še sploh ni...

Kar se pa tiče vohunov...Moj vohun je tudi glavni v LS-ju...ma daj....Nihče nima vohunov na položaju;)Vsar kar se tiče OST TT IN LS...kar pomeni da jih v top 10 nima;)
Zato ne klati neumnosti:rolleyes::rolleyes:

Lp

.x.(c....)

mali big bos
03-08-2009, 17:37
Evo da se glede vojne oglasim sam ker mi gre na bruhanje ko vidim kaj pišete!
Vojna še ni v planu, to verjemite, čeprav se kar dosti naapada med OST PL in OST-ADS in LS-som!
Če gdo misli da je LS slab, naj si misli, jas točno vem kakšna je situacja in stanje vojske,tako da govorice na forumih so resnično bedne!

Glede zmage se pogovarjate brez veze, obstaja ogromno načinov preobrata igre, mogoče kakšna izdajstva, oz se na vrhu prikaže nov faktor(govorim o aliansah) in en faktor oz 2 razpadeta in podobno!
OST-ADS aliansa je popolnoma raztreščena, večino je farm, in nwm zakaj se še vstraja pri tem krilu(žal je samo še za na odpad)

Glede LS-sa pa je tako, ni važen rang, važno je sodelovanje, natančnost in pogum, ni važna populacija im medalja alians ampak pogum moč posameznikov in dobra podpora ter sodelovanje, in to zadostuje in se smatra kot res močna aliansa!

Kritike so dobrodošle, ne pa mi pisat več oslarij in zakritih preportov, če jih kažete naj bodo javni na pa anonimni ker je povsem možno da ste jih privleli iz drugih serverjev!

Glede na situacijo na si7 strežniku sem že mislil zapreti acc, ampak je LS pokazal da je prihodnost, in da sodelovanje ter zaupanje se skupaj z vojsko krepi!

lp,mali big boss

.X.
03-08-2009, 22:33
Evo da se glede vojne oglasim sam ker mi gre na bruhanje ko vidim kaj pišete!
Vojna še ni v planu, to verjemite, čeprav se kar dosti naapada med OST PL in OST-ADS in LS-som!
Če gdo misli da je LS slab, naj si misli, jas točno vem kakšna je situacja in stanje vojske,tako da govorice na forumih so resnično bedne!

Glede zmage se pogovarjate brez veze, obstaja ogromno načinov preobrata igre, mogoče kakšna izdajstva, oz se na vrhu prikaže nov faktor(govorim o aliansah) in en faktor oz 2 razpadeta in podobno!
OST-ADS aliansa je popolnoma raztreščena, večino je farm, in nwm zakaj se še vstraja pri tem krilu(žal je samo še za na odpad)

Glede LS-sa pa je tako, ni važen rang, važno je sodelovanje, natančnost in pogum, ni važna populacija im medalja alians ampak pogum moč posameznikov in dobra podpora ter sodelovanje, in to zadostuje in se smatra kot res močna aliansa!

Kritike so dobrodošle, ne pa mi pisat več oslarij in zakritih preportov, če jih kažete naj bodo javni na pa anonimni ker je povsem možno da ste jih privleli iz drugih serverjev!

Glede na situacijo na si7 strežniku sem že mislil zapreti acc, ampak je LS pokazal da je prihodnost, in da sodelovanje ter zaupanje se skupaj z vojsko krepi!

lp,mali big boss

OST-ADS ne obstaja že kar nekaj časa...:rolleyes::rolleyes:Tako da....

pok1yoyo
04-08-2009, 00:01
Točno tako... In tudi še preden je nehala obstajati, je bilo zavezništvo med OST in njimi prekinjeno. Tako da ne moreš reči glede vztrajanja pri krilu. Kot vidim je OST tudi v paktu z PaX PKW. Najbolj neumno pa se mi zdi, da imajo nekatere alianse zavezništvo z (skoraj ) vsakim, ker potem nič farm ne ostane :D

konjo
04-08-2009, 00:02
Še na polovici serverja nismo vi se pa pogovarjate kdo bo zmagovalec*! Vsi vemo komu najbolj kaže..Ampak vse se lahko obrne...Lahko da zmaga kr ena ally ki je še sploh ni...

Kar se pa tiče vohunov...Moj vohun je tudi glavni v LS-ju...ma daj....Nihče nima vohunov na položaju;)Vsar kar se tiče OST TT IN LS...kar pomeni da jih v top 10 nima;)
Zato ne klati neumnosti:rolleyes::rolleyes:

Lp

.x.(c....)

ija jes se nebi kr takole oglasil? dokler se nebi prepričal !no pa da vidno povej nik in ally v kateri si pa ti bom izpisal tvoje podatke o vojski ? če že ne vrjameš sam pol se ne bunit da izdajamo tvoje št. vojske ! glede vohunov še nihče ni vedel do zdaj ! bili so vohuni kar tako ? jas in kolegi smo pa za take stavri na travijanu obdelali prav na tem si7 da nraredimo motnje met ally in popestrimo stvari nihče nebo na slepo priletel z chuserj ker bomo mi vedeli kje in kdaj na pravem mestu tako da prosim lepo? :rolleyes:
pa brez zamere haha
igramo pač vsak po svoje
lp

konjo
04-08-2009, 00:08
bla bla bla vse skup je prehitro za dejanje še komi se je začel si7 pa bi nekateri res že radi vidli da je kot speed to ni speed ? še bo trajalo za udorne akcije ? ni še čas ! za te svari

kdo še ni bil na morji**??????????????????????????????????????????? ????????????in kmalo gre recimo ? :rolleyes:

.X.
04-08-2009, 01:22
ija jes se nebi kr takole oglasil? dokler se nebi prepričal !no pa da vidno povej nik in ally v kateri si pa ti bom izpisal tvoje podatke o vojski ? če že ne vrjameš sam pol se ne bunit da izdajamo tvoje št. vojske ! glede vohunov še nihče ni vedel do zdaj ! bili so vohuni kar tako ? jas in kolegi smo pa za take stavri na travijanu obdelali prav na tem si7 da nraredimo motnje met ally in popestrimo stvari nihče nebo na slepo priletel z chuserj ker bomo mi vedeli kje in kdaj na pravem mestu tako da prosim lepo? :rolleyes:
pa brez zamere haha
igramo pač vsak po svoje
lp

Sem v OST PL...Med top 10 igralcev ally...Neki na C....:rolleyes:Kar se tiče pa tvojih sporočil...Kam in kako letijo crusherji neve nihče razen glavni pa pošiljatelj...Tako da s temi bednimi zgodbami nehaj;)
Na pvp mi napiši število vojske...da ti malo pomagam je + 15k...
:wink::rolleyes:

konjo
04-08-2009, 09:49
Sem v OST PL...Med top 10 igralcev ally...Neki na C....:rolleyes:Kar se tiče pa tvojih sporočil...Kam in kako letijo crusherji neve nihče razen glavni pa pošiljatelj...Tako da s temi bednimi zgodbami nehaj;)

haha kdo je reku da v OST PL ni vodjih voduna? amm se nebom steboj ubado k nimaš pojme glede ohunov ! ja 15 k ja na c si jes pa naj zej vem kdo je na c ? nima veze ! te bom mel na vidnem mestu in bomo spremljali tvoj premik.
lp

konjo
04-08-2009, 09:58

no sem te že našu cump (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=542) amm glede vojse si pa zelo na bogem ti si misliš da jo imas velik oz. je bogo nasploh če te je kdo napado v tem času ko nisi bil v ally dobeni nazadnje in te je bilo strah nekaterih igralcev ki so te preizkušali napast ?
lp :idea:

.X.
04-08-2009, 11:48
no sem te že našu cump (http://s7.travian.si/spieler.php?uid=542) amm glede vojse si pa zelo na bogem ti si misliš da jo imas velik oz. je bogo nasploh če te je kdo napado v tem času ko nisi bil v ally dobeni nazadnje in te je bilo strah nekaterih igralcev ki so te preizkušali napast ?
lp :idea:
haha
Imenovanje imen ... :rolleyes:Drugače...Koga me je bilo strah? :rolleyes::rolleyes:Fant ti pa tud čist mem sekaš...
Piši mi v igri ;)Se bova tam kaj več pogovorila....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

konjo
04-08-2009, 13:07
haha
Imenovanje imen ... :rolleyes:Drugače...Koga me je bilo strah? :rolleyes::rolleyes:Fant ti pa tud čist mem sekaš...
Piši mi v igri ;)Se bova tam kaj več pogovorila....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ja kaj je sej si endini na c ? v tej ally če se ne motim ? :rolleyes:

.X.
04-08-2009, 15:41
ja kaj je sej si endini na c ? v tej ally če se ne motim ? :rolleyes:
Seveda sem jst tisto toda...preberi si še enkrad del tvojega prispevka:
če te je kdo napado v tem času ko nisi bil v ally dobeni nazadnje in te je bilo strah nekaterih igralcev ki so te preizkušali napast ?

**Nevem ke tebi take bedne ideje ;)Še enkrat več si dokazal da pišeš o nečem ki nimaš blage :rolleyes:
Cump je šel lv OST ker je večinski del ekipe iz bivšega .x.West_silver-ja...In se nihče ni bal napadov...Zato....Raje 2x premisli predn začneš iskati pozornost na tem forumu:rolleyes:
Lp
.x.

Robierto
04-08-2009, 16:51
konjo, če bi pisal vsaj približno slovnično pravilno, bi te mogoče še kdo na forumu resno jemal. Tako pa lahko edino samega sebe na********. Enih 70% stavkov oz. besed v tvojih postih enostavno nisem uspel dešifrirat.

pok1yoyo
04-08-2009, 17:11
Jap. Pa taki ki samo govorijo pa se važijo na forumu gotovo nimajo kaj preveč pojma... :rolleyes:

.X.
04-08-2009, 17:15
Jap. Pa taki ki samo govorijo pa se važijo na forumu gotovo nimajo kaj preveč pojma... :rolleyes:

Sej vohune imajo mogoče...Samo ne v močnih aliansah...Saj njihova prošnja bi pomoje tak zgledala:

Phosim za hustop v akrianso....itd...Maš pa prav da jih nihče resno ne jemlje :) :rolleyes:
Jst ko nisem iz Slo imam bolši pravopis kot on ;) Mi boste mogl dat eno 5-ko pri slovenščini :) hec

luga
05-08-2009, 12:21
vohuni.....

pomojem ni vohunov v prvih ally ampak v drugih pa le mogoče so.....

EDIT: Zakaj pa naj bi bla vojna ravno me OST in ls??? zakaj pa ne med LS in TT?

MiahH
05-08-2009, 12:28
vohuni.....

pomojem ni vohunov v prvih ally ampak v drugih pa le mogoče so.....

EDIT: Zakaj pa naj bi bla vojna ravno me OST in ls??? zakaj pa ne med LS in TT?

ker ni glih zapletov med TT in LS...... da nebi bilo vohunov bi bilo skoraj nemogoče, vedno se nekdo najde....

konjo
05-08-2009, 14:00
Seveda sem jst tisto toda...preberi si še enkrad del tvojega prispevka:
če te je kdo napado v tem času ko nisi bil v ally dobeni nazadnje in te je bilo strah nekaterih igralcev ki so te preizkušali napast ?

**Nevem ke tebi take bedne ideje ;)Še enkrat več si dokazal da pišeš o nečem ki nimaš blage :rolleyes:
Cump je šel lv OST ker je večinski del ekipe iz bivšega .x.West_silver-ja...In se nihče ni bal napadov...Zato....Raje 2x premisli predn začneš iskati pozornost na tem forumu:rolleyes:
Lp
.x.

aha te mi pa tole razloži preden si šel v OST PL koga si lepo prosu naj te ne napada in da mu pošleš surovine sam da si prideš v to ally ni komu si to napiso se men zdi la je res da si piso LOUDFIGHTER
ko si se tako lepo ponižal da mi gre nasmeh pa ne ti men da je to blef neki govorim še igm ti zrihtam ko si tole piso dej no ! :rolleyes:

jes iščem pozornosti ne ištem tuki tako da ? nebom še kaj več izdal kr nebi bilo potrebo za si7 :rolleyes:

.X.
05-08-2009, 14:30
aha te mi pa tole razloži preden si šel v OST PL koga si lepo prosu naj te ne napada in da mu pošleš surovine sam da si prideš v to ally ni komu si to napiso se men zdi la je res da si piso LOUDFIGHTER
ko si se tako lepo ponižal da mi gre nasmeh pa ne ti men da je to blef neki govorim še igm ti zrihtam ko si tole piso dej no ! :rolleyes:

jes iščem pozornosti ne ištem tuki tako da ? nebom še kaj več izdal kr nebi bilo potrebo za si7 :rolleyes:

No malo se spusti fant...Kako je blo z nami ti pa lahko na kratko povem..:rolleyes:Ekipa cump je 6.6.2009 zamenjala lastnika...
Del .x.West_silverja se je preselil na ta račun...In Edin oz west_silver nas je povabil v OST ADS..IN NE OST PL...Tako da...
Slediv je izgovor da .x.West_silver nemore nekaj časa opravljati funkicje in da jo bomo mi prevzeli...V resnici se je pa .X.West_silver brisal da bi edin prestopiil na cumpa...
Spet dokaz da nimaš Blage veze kaj se dogaja...Vsaj odkar smo mi na računu(od 06.06.2009)
Kar se tiče pa povezovanja Loudfighter...Nikoli nismo prosjačili njega da bi nam pomagal...Mu pa pomagamo s žitom ker je on nas tako prosil kar lahko tudi sam potrdi..:rolleyes::rolleyes:

blazek 007
09-08-2009, 08:33
ej men je pa čudn zaka nista OST pa LS v uradni vojni, če se že itak skos napadamo

tralali
09-08-2009, 17:05
To ni vojna, to je tako malo... posiljanje pozdravov, da ne bi kdo zaspal. Jaz vojno pojmujem s totalnim unicenjem vsega po spisku. Pocakaj se malo, kam se mudi, to ni speed.

JOHN Wayne
09-08-2009, 23:38
Jah nič še slabih 22 minut do urednega začetka. Naj zmaga najboljši ;)

morski pes
10-08-2009, 08:14
sedaj navijam za ls sp me ost-jevci sfarmal

aja pa ls so stahopetci ne upajo vojne sprejet

MiahH
10-08-2009, 09:44
je že vojnaaa, no vsaj med TT in LS je napovedana
že imamo akcije....

baubau
10-08-2009, 10:59
sedaj navijam za ls sp me ost-jevci sfarmal

aja pa ls so stahopetci ne upajo vojne sprejet

Zakaj bi pa človek moral biti strahopetec, če noče klikniti na ikono -sprejmi vojno? Za dober spopad ne potrebuješ nobenih uradnih napisov, napovedi.... Vojna je v vsakem primeru, takoj ko je ena stran napadla drugo. Za spopad res ne rabiš papirja, kjer piše VOJNA MED tem in tem.

Tvoj drugi stavek pa vse pove o tebi. Po eni strani imenuješ LS za strahopetce, na drugi pa javno poveš da navijaš zanje. Malo se zamisli nad samim seboj, in najboljše da svoje mnenje obdržiš zase. Bo še najboljše.

morski pes
10-08-2009, 11:35
je že vojnaaa, no vsaj med tt in ls je napovedana
že imamo akcije....

in tudi med ost in ls

practic
10-08-2009, 13:17
http://travian.ws/analyser.pl?s=si7
Ja tukaj so že prvi rezultati vojne. LSi so v rdečih številkah. Upam da bo še kaj ostal od LSov za natarje ;)
lp

pok1yoyo
11-08-2009, 15:50
Don't worry. Že prihaja kontranapad

The Hacker
14-08-2009, 17:18
ma kaki kontra napad!! haha
jst poznam sam 3 igralce v LS, ko napadajo... drugi pa sma fejkajo, k si ne upajo zgubit vso vojsko!! lol

.X.
15-08-2009, 02:59
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=60a247a10

Robierto
15-08-2009, 04:30
Ljudje, kaj je te blo z MBB? Kje ima metropolo? ;)

pok1yoyo
15-08-2009, 12:24
Dveh stvari ne razumem če mi kdo lahko prosim razloži. Če vas doživi popolno uničenje jo izgubi (razen če ni edina)? In kaj če je človek brez metropole, potem lahko prevzameš katerokoli mesto, dokler nima le enega?

Kaos_
15-08-2009, 13:24
Dveh stvari ne razumem če mi kdo lahko prosim razloži. Če vas doživi popolno uničenje jo izgubi (razen če ni edina)?
Ja.

In kaj če je človek brez metropole, potem lahko prevzameš katerokoli mesto, dokler nima le enega?
Tako je.

Dejmo LS :eek:

bogii
15-08-2009, 13:46
Statistika pove vse:

Vsak dodaten komentar je nepotreben;)

Avenger
15-08-2009, 14:23
Statistika pove vse:

Vsak dodaten komentar je nepotreben;)

Mah tole je zavajujoče, ker če vas porušiš na 0 jo ne pokaže :):)

http://travian-utils.com/?s=si7&ida=170

http://travian-utils.com/?s=si7&idu=3002
http://travian-utils.com/?s=si7&idu=7614

JOHN Wayne
15-08-2009, 15:49
Sam, da se ve kdo je 1 branilec tedna in kdo se je celi teden jebal:cool::-D

The Hacker
15-08-2009, 18:23
Ka je blo z Malim big bossom????? čudno to malo vse skupi!!

Footstar
15-08-2009, 19:06
Nič ni čudno, po pi*ki je dobo :D

MiahH
15-08-2009, 20:20
Nič ni čudno, po pi*ki je dobo :D

hehe......... pa glih on! :)
LS adijooooo
malo se mi smilijo :S

EDIT: kaj pa si mislite o ally
The Rock - ALCATRAZ

Pomoje nebo dolgo zdržala................ če se nebodo spoprijateljili ali kaj takega :S

Action13
16-08-2009, 09:38
nismo še uničeni- mal se bote še spotil prej!!!

baubau
16-08-2009, 11:12
Mah tole je zavajujoče, ker če vas porušiš na 0 jo ne pokaže :):)

http://travian-utils.com/?s=si7&ida=170

http://travian-utils.com/?s=si7&idu=3002
http://travian-utils.com/?s=si7&idu=7614

Vasi res ne pokaže, pokaže ti pa celotno izgubo populacije, če pogledaš pod igralce, ki so največ izgubili. Prav tako ti vsa naselja, ki jih je imel igralec, pokaže ko greš na igralca in potem dogodki. Tam ti piše, da je imel uničena tri naselja.