PDA

View Full Version : Zaključna veselica si1

n0g00dah
08-06-2009, 09:56
Pikniki se vedno težko zmenjio, vsak za masovno, tako da predlagam, PIVO&TEQILE&Jufke na koncu

lokacija - companieros

datum - glasovanje

tux
08-06-2009, 10:15
Pikniki se vedno težko zmenjio, vsak za masovno, tako da predlagam, PIVO&TEQILE&Jufke na koncu

lokacija - companieros

datum - glasovanje

Predlagam vsekakor vikend, petek ali soboto. Tako da se lahko v miru napijemo in zrihtamo prenočišče v LJ tudi tisti iz malo bolj oddaljenih koncev Slovenije :P

Pa piknik naj tudi bo :)

n0g00dah
08-06-2009, 10:19
Predlagam vsekakor vikend, petek ali soboto. Tako da se lahko v miru napijemo in zrihtamo prenočišče v LJ tudi tisti iz malo bolj oddaljenih koncev Slovenije :P

Pa piknik naj tudi bo :)

piknik je malce več organizacije, ravno zaradi dostopov, ampak če bo interes se lahko zmenimo tudi za piknik :)

v mislih sem imel datume. 26.6 3.7

xerax
08-06-2009, 11:05
prosim sam companerosa ne:) jst bi raje vidu da mamo piknik....načeloma lahko zrihtam odojka...
sicer je pa itak bv sploh kej rihtat dokler se ne ve kolk bo priblizno folka....

Greg Howe
08-06-2009, 12:06
Piknik prek vikenda, nekje v senci, kupica, viski, voda in je to, to

n0g00dah
08-06-2009, 12:06
prosim sam companerosa ne:) jst bi raje vidu da mamo piknik....načeloma lahko zrihtam odojka...
sicer je pa itak bv sploh kej rihtat dokler se ne ve kolk bo priblizno folka....

ja sej lahko kakšna druga lokacija v lj? ker se mi zdi da je največ igralcev tukaj.

zarad mene je lahko tut BTC? da je parkirišče?

nevem, naj mal raja pove.

geronimo
08-06-2009, 12:59
piknik naj bo pomoje kjerkoli v okolici LJ, ker je tako najbol simpl za večino.

glede companerosa: tam se bomo pa zapijal v lastni režiji oz. v manjših gručah, ker po moje ni šans, da se stlačmo vsi tja not :D

aja, kuk pa je blo na zadnjem zaključnem pikniku folka? jih je blo vsaj 50? ker če pogledam število folka na vzhodu in zahodu ter njihovo starost, potem pomoje 100 udeležencev ne bi smel bit problem. ali pač?

n0g00dah
08-06-2009, 13:25
jaz mislm da bo prišlo max 20-25 ljudi :) tok kokr je igralcev aktivnih :)

namesto ostalih bomo pa gesla delil oziroma pivo :)

matt
08-06-2009, 13:45
piknik naj bo pomoje kjerkoli v okolici LJ, ker je tako najbol simpl za večino.

glede companerosa: tam se bomo pa zapijal v lastni režiji oz. v manjših gručah, ker po moje ni šans, da se stlačmo vsi tja not :D

aja, kuk pa je blo na zadnjem zaključnem pikniku folka? jih je blo vsaj 50? ker če pogledam število folka na vzhodu in zahodu ter njihovo starost, potem pomoje 100 udeležencev ne bi smel bit problem. ali pač?

Definitivno ZA piknik in to 3. ali 4..7. ; lahko tudi v okolici LJ - najboljši kakšen kmečki turizem ali pa kakšen prostor namenjen piknikom z možnostjo šotorjenja v skrajni sili : hja, ex-i ste dokazali,da ste dobro organizirani :) , torej vam organizacija ne more predstavljat težav 8-) - malo za šalo , v nekem lokalu se folk pogrupira in potem ni tistega pravega druženja , vsak ,ki bo prišel na piknik pa bo pač investiral nekaj golda , ups,keša sem mislil :) za futer in pijačko - eni bomo pač več spili in pojedli (večji rezervarji ) , eni pa boste pač manj :) . Lahko bi se probali po aliansah zmenit , da vidimo koliko ljudi bo , pa organizatorja bo treba določit :) Številko pa je lahko določit - skupno število igralcev delimo s tri ( vsak je Itak imel tri račune ...hehe ŠALA) potem pa dobljeno številko delimo še z dva in je to minimalna cifra udeležencev ,to je pač travian matematika - pa da se ne obeša kdo na mojo šalo o računih,ker tu je debata o pikniku,ki si ga zaslužimo , da nazdravimo z zmagovalci in poraženci:D . Lp Moj mail turcan@siol.net

van der sar
08-06-2009, 15:03
Jaz ne bom prišel. Tisti dan gremo na morje.;)

No, uživajte. Drugače pa vam bi lahko kakega praščiča naredo.:cool:

biggyD
08-06-2009, 15:08
Če vam ni predaleč lahko jaz uredim piknik v Mariboru. Lokacija je enkratna, ob ribniku, pijača za drobiž, čevapi fenomenalni...
Za nas ki radi popijemo malo preveč pa se da organizirati tud spanje ( ne na policiji ) :D
LJ-MB= 1h

dickcheney
08-06-2009, 15:12
Če obljubiš, da nas ne boš pofarmu... ;)

Jaz sem za :cool:

biggyD
08-06-2009, 15:16
Če obljubiš, da nas ne boš pofarmu... ;)

Jaz sem za :cool:

Ne bom nikoga oropal he he he

_NightCrawler_
08-06-2009, 15:30
hmmmm
jst tud mislim podobno, ko je noga na začetku napisu, najbolj izvedljiva varianta je, da se dobimo nek v lj v eni oštariji. samo če bi blo veliko folka zainteresiranega za piknik bi se tud dalo organizirat, samo potem je potrebno hitro se zment, določit glavne organizratorj, pa recimo podorganiraztorje po posameznih aliansah, ker more it beseda okoli, pa da se število hitro določi.

biggy, problem je, da so nekateri bolj oddaljeni od maribora kot pa so ljubljančani. (primorska), lj je pa vseen nekako na sredini in zarad študentov tud je po moje najprimernejša lokacija.

kar se pa števila tiče geronimo pa jst dvomim, da bo pršl do 100, lepo bi blo ampak zmeri je kej narobe, eni niajo prevoza ene starši ne pustijo, ene žene, enim datum ne bo ustrezu. tk da mislim da 50 bi nas vseen pršlo...

lolek1
08-06-2009, 15:33
pa dej mo v lj k nas je vecina nek med mar. in lj.aaaa kaj mislte

biggyD
08-06-2009, 15:36
hmmmm
jst tud mislim podobno, ko je noga na začetku napisu, najbolj izvedljiva varianta je, da se dobimo nek v lj v eni oštariji. samo če bi blo veliko folka zainteresiranega za piknik bi se tud dalo organizirat, samo potem je potrebno hitro se zment, določit glavne organizratorj, pa recimo podorganiraztorje po posameznih aliansah, ker more it beseda okoli, pa da se število hitro določi.

biggy, problem je, da so nekateri bolj oddaljeni od maribora kot pa so ljubljančani. (primorska), lj je pa vseen nekako na sredini in zarad študentov tud je po moje najprimernejša lokacija.

kar se pa števila tiče geronimo pa jst dvomim, da bo pršl do 100, lepo bi blo ampak zmeri je kej narobe, eni niajo prevoza ene starši ne pustijo, ene žene, enim datum ne bo ustrezu. tk da mislim da 50 bi nas vseen pršlo...

No pol pa companieros , se bomo že malo stisnili če se bi nas zbralo 200 ;)

pipika1987
08-06-2009, 15:48
um...ja
tkole je: za piknik definitvno lj, ker je res nekje na sred Slovenije :D

pa bolš bi blo piknik, da se lahko v miru družmo kukr v kakšnem lokalu, kjer se bomo samo pogrupiral.

sam na pikniku jz nč ne oblubm, da ne bom v kakšnga eX-a čevapčiče začela metat :P
biggyD pa di*ck...priporočam, da se ne oblečeta v belo barvo :P

n0g00dah
08-06-2009, 15:50
No pol pa companieros , se bomo že malo stisnili če se bi nas zbralo 200 ;)

ma kaki 200, sej ti pravm, da max 30 ljudi bo prišlo

matt
08-06-2009, 15:54
No pol pa companieros , se bomo e malo stisnili e se bi nas zbralo 200 ;)
Naeloma sem za MB ,vendar je lj center ( esa e?) ,kaj pa kakna otarija vsaj s picami? Z veliko teraso zunaj in kakno mivko pod mreo :)Kaj se mene tie naj veina odloi , vendar, da ne bodo najglasneji tisti,ki jih pol itak ne bo na urki . Sicer pa,e hodimo k primorcem na morje,naj vrnejo obisk (in kaki cekin) na tajersko :) lp

lolek1
08-06-2009, 16:01
ma kaki 200, sej ti pravm, da max 30 ljudi bo prišlo

j alej piz** zdej bo prslo se zravn se ene 50 trviancov k so kao sodeloval so pa kr eni noooooooobbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

n0g00dah
08-06-2009, 16:07
j alej piz** zdej bo prslo se zravn se ene 50 trviancov k so kao sodeloval so pa kr eni noooooooobbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ti si že en takih?
glede na datum registracije ?

van der sar
08-06-2009, 16:08
ti si že en takih?

xD haha sej res

matt
08-06-2009, 16:09

Saj,ti bodo na koncu poravnali racun :)

pipika1987
08-06-2009, 16:11
n00b gor, n00b dol...vsi smo klikal travian in vsak, ki je zainteresiran lahko pride.

ljudje smo ljudje, ne glede na n00bovstvo :D

mocozjeF
08-06-2009, 16:15
sam caku sm kdaj bo se en thread naredu :D

n0g00dah
08-06-2009, 16:17
sam caku sm kdaj bo se en thread naredu :D

prideš ŠEFE?

biggyD
08-06-2009, 16:19
n00b gor, n00b dol...vsi smo klikal travian in vsak, ki je zainteresiran lahko pride.

ljudje smo ljudje, ne glede na n00bovstvo :D

Ja seveda, saj je point da se mamo fajn :D

ALGO
08-06-2009, 16:32
jaz glasujem za MB :grin: 03.07. ;)
lp

-Dread-
08-06-2009, 16:33
Bo tudi za mladoletne, ne? Če bo v MB, pridem, če pa v LJ, bo pa problem.

Swan
08-06-2009, 16:36

Ne skrbi nas noobov nebo:)

kren
08-06-2009, 16:49
Predlagam, da se pogovor iz javnega preseli na kak drug forum in da se tam naredi kakšna anketa in nekaj tem s predlogi.

Glede na to, da sta RE in JZ forum v razsulu in da se je kot najbolje organiziran forum izkazal eXov, se lahko tam odpre kakšna javna tema...

Drugače pa je meni načeloma vseeno, ali bo piknik ali pa samo druženje za šankom ob pivu. Če bo le čas, pridem.

sama
08-06-2009, 16:50
nas tut ne...pa zgolj zato, ker bova na morju...mogoče bova pa kakšnmu hrvatu pripovedovala, da saj ni čudnega, da se za mejo ne mormo zment...če se pa še...za to ali so nobi dobrodošli al ne....;)

Greg Howe
08-06-2009, 16:54
Organizacija piknika:

določi se datum in ura...ter kraj kjer se folk zbere...potem se ve število udeležencev in se enostavno gre v neki nakupovalni center nabavi vse potrebno in se leti na neki travnik...plac za piknik. preprosta rešitev

lolek1
08-06-2009, 17:01
ti si že en takih?

a to kej pomen al kaj kolk sem dobr al kaj kolk sem casa na sereverju kolk cajta igram al kaj?

aia pa prej sva mela z dualom en aCC na forumu zdej je pa hotu sam on met svojga pa sem si sa naredil acc

biggyD
08-06-2009, 17:07

A ne, ti pa morš pridt, jeger je na hladnem ;)

lolek1
08-06-2009, 17:18
Saj,ti bodo na koncu poravnali racun :)

kaj a hocs met tm ene pjance k ti pridejo k bojo bruhal po folku al kaj??????????....?????????

EDITED
LoLek dej se mal umir ker uničuješ debato!
Crazy

matt
08-06-2009, 17:19
Organizacija piknika:

doloi se datum in ura...ter kraj kjer se folk zbere...potem se ve tevilo udeleencev in se enostavno gre v neki nakupovalni center nabavi vse potrebno in se leti na neki travnik...plac za piknik. preprosta reitev

To je najboljsa resitev ,ali pa jezero v Mb - po RE aliansi sem poslal ze povprasevanje,dajte se ostali po vasih aliansah . Glede noobov pa - tudi jaz sem nob, pa pridem. Lp

Mark Valerij
08-06-2009, 17:24
Lahko pa glasujemo tudi za lokacijo, meni osebno Maribor tudi bolj diši ;)

lolek1
08-06-2009, 18:29
ja jst bii se tut strinju za maribor.

sam se eno uprasanje kako sse anketa tuki na forumu nardi?

Offtopic.

matt
08-06-2009, 18:42
ja jst bii se tut strinju za maribor.

sam se eno uprasanje kako sse anketa tuki na forumu nardi?

Zaenkrat še ne delaj ankete , ker se naj poskusijo ljudje po aliansah zmenit . Če pa bo do ankete prišlo,pa jo bo tisti napravil,ki bo tudi stvar s pomočniki izpeljal . Zaenkrat pa kot vidim se je javil samo en,ki je napisal , da lahko organizira v mariboru (biggyD (http://forum.travian.si/member.php?u=7767)) - ostalo so samo ideje . Če pa boš ti prevzel organizacijo,pa kar anketo naredi . :cool: Lp

Vitamin L
08-06-2009, 18:56
ja petek bi bil še naj

stripko
08-06-2009, 19:07
js se ne morm udeležit veselice

Swan
08-06-2009, 19:51
A ne, ti pa morš pridt, jeger je na hladnem ;)

saj na kremšnite tut jeger paše;)

pa takrat:)

Tiny Thief
08-06-2009, 20:09
saj na kremšnite tut jeger paše;)

pa takrat:)
sej na vse skup še tud kaka Susan Boyle sede :cool: :grin:

p.s.: sorry, nisem se mogu upret, hehe

biggyD
08-06-2009, 20:15
Zaenkrat še ne delaj ankete , ker se naj poskusijo ljudje po aliansah zmenit . Če pa bo do ankete prišlo,pa jo bo tisti napravil,ki bo tudi stvar s pomočniki izpeljal . Zaenkrat pa kot vidim se je javil samo en,ki je napisal , da lahko organizira v mariboru (biggyD (http://forum.travian.si/member.php?u=7767)) - ostalo so samo ideje . Če pa boš ti prevzel organizacijo,pa kar anketo naredi . :cool: Lp

Kar se mene tiče ni problem organizirat piknik, sam datum določite pa je to to...
Vabljeni vsi ljubitelji traviana ne glede na izkušnje in rang (razen Susan Boyle ) :D

xerax
08-06-2009, 20:18
Predlagam, da se pogovor iz javnega preseli na kak drug forum in da se tam naredi kakšna anketa in nekaj tem s predlogi.

Glede na to, da sta RE in JZ forum v razsulu in da se je kot najbolje organiziran forum izkazal eXov, se lahko tam odpre kakšna javna tema...

Drugače pa je meni načeloma vseeno, ali bo piknik ali pa samo druženje za šankom ob pivu. Če bo le čas, pridem.

Evo, tema oz. podforum odprt. Tako da vsi ki ste zares zainteresirani v ta piknik, prosim da greste na naš FORUM (http://lubenica.net/external) in spodaj, boste videli kategorijo "Zaključna prireditev a.k.a piknik" kjer bomo imeli anketo pa vse kar spada v to temo.
Če ma še kdo kake predloge pa naj kr tam napiše pa bomo porihtali odprli kako temo,...

Lp, Atta

Pa še to, prosim da napišete svoj nick ko pišete da se bo vedlo kdo je kdo

Swan
08-06-2009, 20:45
sej na vse skup še tud kaka Susan Boyle sede :cool: :grin:

p.s.: sorry, nisem se mogu upret, hehe

prav naj ti sede in sedi na tebi;):p

Inv1sible
08-06-2009, 22:22
Če bo tisti vikend 3-4. julij pridem 100% in mi je načeloma vseeno ali je v MB ali v LJ, glede na to da ni neka huda razdalja to.
Če bo pa prej, pa me žal ne bo ker še ne bom v Sloveniji takrat. Tako da navijam za začetek julija in da se spoznamo še z nasprotniki.
Kot sem rekel, lokacija mi je vseeno kje je, tud če je na primorskem ali pa na madžarski meji, samo da je julija ;)

Invisible

biggyD
08-06-2009, 22:38
Če bo tisti vikend 3-4. julij pridem 100% in mi je načeloma vseeno ali je v MB ali v LJ, glede na to da ni neka huda razdalja to.
Če bo pa prej, pa me žal ne bo ker še ne bom v Sloveniji takrat. Tako da navijam za začetek julija in da se spoznamo še z nasprotniki.
Kot sem rekel, lokacija mi je vseeno kje je, tud če je na primorskem ali pa na madžarski meji, samo da je julija ;)

Invisible

Tako se govori, Slovenija je majhna :D

matt
09-06-2009, 00:36

Invisible

Tudi v naši aliansi ( re) že dobivam odgovore, da jim paše bolj julij in piknik - tako da biggyD ,mislim da si organizator ;):D . Pa vlečenje vrvi mora definitivno biti, bom jaz prinesel vrv ; v ekipi pa je graditelj ww-ja + dva siterja , ostalo je itak nelegalno ... hehe lp

dickcheney
09-06-2009, 00:38
duali?

:(

matt
09-06-2009, 00:59
duali?

:(

Hehe , no ja trojke morajo bit; daj no , saj ne smemo priznat koliko dualov ima vsak :p !!! Ok , tudi duali štejejo, sem kontaktiral slo Martina Krpana :) Lp

biggyD
09-06-2009, 16:26
Torej zaključek 4.7.2009
http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=kurirska+pot+%2C+maribor&tab=maps (http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=kurirska+pot+%2C+maribor&tab=maps)

Noga po tebe pa lahko jaz pridem če ti je predaleč ;)

Inv1sible
09-06-2009, 16:31
To je super. Večina si lahko zraven prinese šotore in spalne vreče, pa se tam šotori, brez da bi kdo pijan vozil okoli. Jaz sem blizu doma, pa bom isto nardil, ker ne mislim vozit...

Se vidimo ;)

Invisible

-Dread-
09-06-2009, 17:59
Torej zaključek 4.7.2009
http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=kurirska+pot+%2C+maribor&tab=maps (http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=kurirska+pot+%2C+maribor&tab=maps)

Noga po tebe pa lahko jaz pridem če ti je predaleč ;)

To je zdaj zares pravi dokončni podatek?

matt
09-06-2009, 22:19
No, tokrat na štajerskem, potem pa še enkrat primorci naredite :)

tux
09-06-2009, 23:25
No, tokrat na štajerskem, potem pa še enkrat primorci naredite :)

Jaz se strinjam z lokacijo, boljšo bi težko našli :P
lp

Pepca3
09-06-2009, 23:32
Kakor vem, naj bi bilo mišljeno, da se na našem forumu zbirajo vsa mnenja... in tam odloči.
Opažam, da so precejšnje razlike med objavami tukaj ter tam (razumljivo) kar lahko mnoge zbega. Bi bilo možno to temo zakleniti, dodati link na naš forum ter ob končni odločitvi to tukaj objaviti (lahko kot posebna tema)? Kar se končne odločitve tiče... kakor kaže je potrebno samo še dlan na kateri je zapreti... iz čiste vljudnosti se lahko še počaka kakšen dan.
lp

Pepca3
10-06-2009, 00:37
Ali obratno - kar se forumov tiče. Končna objava mora biti na obeh.

Double post

NubCake

bolta
10-06-2009, 13:41
double posting...

Spam

NubCake

dickcheney
10-06-2009, 14:16
Spam :)

Spam

NubCake

escada_si1
10-06-2009, 15:24
a punce je treba zraven prpelat al one tut pridejo?

Greg Howe
10-06-2009, 16:03
Jaz bi pripelal kakšno, samo te se boste še tepli zaradi njih...:D

CrazySanta
10-06-2009, 16:42
punce časti travian ekipa

Inv1sible
10-06-2009, 17:01
To glejte da je ne bo kdo prevzel komu ker je mel vecjega crusha, pol pa jok pa na drevo onadva pa v grmovje :D Po pameti!

matt
10-06-2009, 17:07
punce asti travian ekipa

Kaj bodo z ukrajinskega,moldavskega ali ruskega serverja? :) Potem moje ne pripeljem s seboj. Lp

biggyD
10-06-2009, 19:02
Kar nekaj punc je igralo na tem serverju, upam da jih čim več pride...

ga. G
10-06-2009, 21:45
Se boste lepo obnašal? :D

Eh Crazy že tko si mi dolžn piknik .... ;)

CrazySanta
10-06-2009, 22:38
Se boste lepo obnašal? :D

Eh Crazy že tko si mi dolžn piknik .... ;)

kerga leta že?

Pepca3
10-06-2009, 23:02
Redarske službe ne bomo imeli. Kakor sem že napisal na našem forumu - to dojemam kot zaključni piknik tokratnega S1 in ne kot piknik rivalskih strani - vabljeni so vsi, ki so klikali po tem Travianskem strežniku, četudi bom imel kakšen čevapčič manj na pladnju.
Vem, da bom lahko srečal kakšno osebo, ki je raje nebi (ne zaradi kakšnega vojščaka ali katapulta poslanega v katerokoli smer).
Vem, da pravi Travian igralci ne gojijo zamer naj se je zgodilo karkoli. Med igro so težki trenutki, tudi jezen si lahko na koga, čeprav v sebi veš, da neupravičeno - ja pač boljše ali bolje domine obrnil. Na naslednjem strežniku se lahko boriš z ramo ob rami z svojim najhujšim sovražnikom s prejšnjega strežnika. Veliko jih ne namerava igrati dalje in vedo: ko je konec je pač konec in tako se to dojema. To je prijateljsko druženje idiotov, ki so 13 mesecev svojega življenja posvetili Travianu, nič drugega. Kdor tega ne dojame, naj ne hodi.
Debate bodo, temu se ne da izogniti, razne (že pivo sodi v to kategorijo) opojne substance tudi prisotne, debatirajoči so pa dovolj zreli, da to ostane na ravni debate.
Gospa G., če bi vam bilo nelagodno sprehoditi se po manj osvetljeni stezi poleg mesta glavnega dogajanja, kar nekaj kavalirjev vam bo na razpolago, v skrajni sili vam še bunker priskrbim.

Ne pričakujem nikakršnih zapletov, tudi po nekaj pivih bo zadeva ostala kakor je bila mišljena - kot druženje igralcev. Ali še bolj po domače povedano, po nekaj urah bo vse skupaj samo še - žurka!

matt
11-06-2009, 00:06
Redarske službe ne bomo imeli. Kakor sem že napisal na našem forumu - to dojemam kot zaključni piknik tokratnega S1 in ne kot piknik rivalskih strani - vabljeni so vsi, ki so klikali po tem Travianskem strežniku, četudi bom imel kakšen čevapčič manj na pladnju.
Vem, da bom lahko srečal kakšno osebo, ki je raje nebi (ne zaradi kakšnega vojščaka ali katapulta poslanega v katerokoli smer).
Vem, da pravi Travian igralci ne gojijo zamer naj se je zgodilo karkoli. Med igro so težki trenutki, tudi jezen si lahko na koga, čeprav v sebi veš, da neupravičeno - ja pač boljše ali bolje domine obrnil. Na naslednjem strežniku se lahko boriš z ramo ob rami z svojim najhujšim sovražnikom s prejšnjega strežnika. Veliko jih ne namerava igrati dalje in vedo: ko je konec je pač konec in tako se to dojema. To je prijateljsko druženje idiotov, ki so 13 mesecev svojega življenja posvetili Travianu, nič drugega. Kdor tega ne dojame, naj ne hodi.
Debate bodo, temu se ne da izogniti, razne (že pivo sodi v to kategorijo) opojne substance tudi prisotne, debatirajoči so pa dovolj zreli, da to ostane na ravni debate.
Gospa G., če bi vam bilo nelagodno sprehoditi se po manj osvetljeni stezi poleg mesta glavnega dogajanja, kar nekaj kavalirjev vam bo na razpolago, v skrajni sili vam še bunker priskrbim.

Ne pričakujem nikakršnih zapletov, tudi po nekaj pivih bo zadeva ostala kakor je bila mišljena - kot druženje igralcev. Ali še bolj po domače povedano, po nekaj urah bo vse skupaj samo še - žurka!

Ja itak , če si kdo kaj druga predstavlja na tem pikniku, pol bolje ,da ne hodi brez polnega kuferama dobrot :) , sicer pa,kot sem že par postov nazaj napisal - da ne bomo pozabili na travian, bom priskrbel vrv , da bomo graditeljske trojke malo potegnile za vrv :p , da se tu preiskusimo - tudi duali lahko... kaj se tiče žensk pa - moja žena ( ja ,poročen , odgovoren moški pa neko igrico igraš!!! kakšen vzor si otrokom) ima svoje mišljenje o travianu , tako da pridem sam ! Samice zbor :idea: ! Crazy mi sicer ni ( upal ali hotel ) odgovoril s katerega serverja bodo punce , hehe je pa v Mariboru za poskavtat baje en lokal... Krpan :) lp

ga. G
11-06-2009, 00:12
@ Crazy: He he, upam da bom še živa ;)

@ Pepca3: I fell much better now.

gangsta man
11-06-2009, 06:35
jas se popolnoma strinjam da bi bilo v mb..ker osebno sem sam iz Ptuja... in vem da bi še 10 ptujčanov prišlo v mB..v ljubljano pa ne..
Dajte če je kdo ptujčan bi prosil za prevoz v mB!

NubCake1
11-06-2009, 11:12
Če bote v MB, bom mogoče jaz šou malo mimo, da vidim kolko se vas bo zbralo, pa kaki ste bli igralci si1 :D Samo tolko da bom vido, ker me zanima :P Vi pa itak nebote vedli, da sem jaz, tak da bo vse ok (=

PS: Lahko pa se zmenimo (€), pa vam Heroes igralca pripelem tja, pa lahko tam poručanate z njim, če se je komu zamero... :D

xerax
11-06-2009, 11:17
mocota al sylarja?:)

biggyD
11-06-2009, 12:02
mocota al sylarja?:)

Brata bo pripeljal :)

matt
11-06-2009, 12:32
Clovek,ki je imel najvec vasi pa ja mora prit med obarvane :) Tudi jaz rabim prevoz s Ptuja - kaj pa za uro smo dogovorjeni? Pa se ena malenkost ,moram imet osebno,ce si hocem pir kupit? :)

CrazySanta
11-06-2009, 13:51
če imaš babyface pol ja :D

biggyD
11-06-2009, 14:41
Prosil bi vse ki pridete da se podpišete na EX forumu:

http://lubenica.net/external/viewtopic.php?t=857

Točen čas še nismo dorekli...

Inv1sible
11-06-2009, 15:20
Ma saj zdaj se ne rabi vedet točen čas še.. pač 1x popoldne tisti dan bo... Zdaj je vseeno al je to ob 14h al pa je to ob 18h. Se bo že zvedlo prej.

matt
11-06-2009, 22:33
če imaš babyface pol ja :D

Ko se temeljito obrijem .... :D

Pepca3
12-06-2009, 02:26
Ma saj zdaj se ne rabi vedet točen čas še.. pač 1x popoldne tisti dan bo... Zdaj je vseeno al je to ob 14h al pa je to ob 18h. Se bo že zvedlo prej.

Folk bo od vsepovsod in bodo pač prišli, kakor bodo, ne glede na določeno uro... 'Lokalci' boste pri organizaciji najbolj nasrkali.

gangsta man
12-06-2009, 06:58
dajte ljudje no... je kdo iz ptuja ki bi peljal v mb?? dobi za bencin!! prosim naj se mi javi

matt
12-06-2009, 11:26
Kja pa če bi ti peljal pa tebi damo za bencin ? Mojstri organizatorji, kakšen opis , kje zaviti levo ali desno s smeri lj in ms bi bilo tudi fajn napisat. lp

biggyD
12-06-2009, 13:23
Kja pa če bi ti peljal pa tebi damo za bencin ? Mojstri organizatorji, kakšen opis , kje zaviti levo ali desno s smeri lj in ms bi bilo tudi fajn napisat. lp

Evo tukaj je map:

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=tu%C5%A1+oil+%2C+streli%C5%A1ka+ cesta&tab=maps

xerax
12-06-2009, 13:38
lol no ne moreste iz ptuja pridt mi iz primorske pa lahko? :-D

gangsta man
12-06-2009, 17:34
lol no ne moreste iz ptuja pridt mi iz primorske pa lahko? :-D
ja čuješ.. nekateri bomo nekaj spili.. pa se ni za špilat... kazni so prevelike..

matt
13-06-2009, 00:45
ja čuješ.. nekateri bomo nekaj spili.. pa se ni za špilat... kazni so prevelike..

če znaš brati , zgoraj desno nad stranmi - ti piše če imaš zasebna sporočila , pisal sem ti že dopoldne, oz. zjutraj - in take , ki niti ne čitajo sporočil naj pol nažgan vozim ??? Halo!!! daj , organizator - saj ta link do mesta greha je ok, samo vseeno opiši malo smer, pri kateri tabli zavit levo etc..etc... nasproti rutarja kam in podobno .. da bo lažje . lp:D

Karras
17-06-2009, 23:19

Osebe mlajše od 18 let nesmejo piti alkohola... Tu preberi in se prepričaj, če si res polnoleten:
http://forum.travian.si/showthread.php?t=14255

Hm, mogoče pridem... Mogoče?? >.< Igral sem samo začetek, pol je zmanjkalo časa, sem pa spremljal do konca =D

Mogoče res pridem :P

Pepca3
18-06-2009, 23:46
Svajle, pridi na piknik, dobrodošel. Kar se pa tvojega linka tiče...

Karras
19-06-2009, 11:29
Svajle, pridi na piknik, dobrodošel. Kar se pa tvojega linka tiče...

Hm, reku sm mogoče, nism se pa še odloču (=

Če bom doma, pridem če ne pač ne (;

mocozjeF
20-06-2009, 22:01
http://www.countdown2zero.com/92cd9

biggyD
28-06-2009, 21:02
novice glede piknika:

http://lubenica.net/external/viewtopic.php?p=11461#11461

Naročili smo tud lepo vreme ( za 35 oseb) :D

matt
28-06-2009, 22:23
Glavno da bo čevapov dovolj :) jaz sem velikih potreb , pa pira tudi :)) lp

bolta
31-07-2009, 02:05
pravgotovo pridem ;)

tomstarr
31-07-2009, 09:57
pravgotovo prideš na piknik, kateri se JE zgodil ze skoraj mesec dni nazaj? al kako? :p

biggyD
31-07-2009, 12:01
pravgotovo prideš na piknik, kateri se JE zgodil ze skoraj mesec dni nazaj? al kako? :p

Zaradi zanimanja bomo naredili še 1 piknik.... Lokacija verjetno ista. Zainteresirani naj mi pišejo.

Inv1sible
01-08-2009, 00:28
on pride, tak kot si prišel ti tom ;)

Svarun
02-08-2009, 00:20
http://www.countdown2zero.com/92cd9

Sicer sem malo pozen, vendar kaj pomeni ta "Countdown" ??
Upam da ni kaj slabega :confused:

Konec sveta o.O

NubCake

tomstarr
03-08-2009, 08:46
on pride, tak kot si prišel ti tom ;)

ma preboli ze da me na tem ni blo:D kje si bil pa ti na prejsnjih DVEH? ;)

mocozjeF
13-08-2009, 15:25
Sicer sem malo pozen, vendar kaj pomeni ta "Countdown" ??
Upam da ni kaj slabega :confused:

Konec sveta o.O

NubCake

To je bil cd za piknik. Samo, ker je piknik ze za nami je link neuporaben, saj kaze kr neky... dobesedno.

Pred tem je pa lepo ocitaval ure, min in sec. do piknika :P

biggyD
16-08-2009, 02:47
To je bil cd za piknik. Samo, ker je piknik ze za nami je link neuporaben, saj kaze kr neky... dobesedno.

Pred tem je pa lepo ocitaval ure, min in sec. do piknika :P

Moco smo te pogrešali ;)