PDA

View Full Version : Zaključek

tux
06-06-2009, 09:11
Vsem ki ste pridno pošiljali žito in obrambo k Mako Shark, iskrene čestitke.
Splačalo se je :)
ZMAGALI SMO

Black Sheep
06-06-2009, 09:16
Vsem ki ste pridno pošiljali žito in obrambo k Mako Shark, iskrene čestitke.
Splačalo se je :)
ZMAGALI SMO

čestitam za zasluženo zmago (malo je manjkalo pa bi mi zmagali mi:D)

!.Z.!
06-06-2009, 09:18
Dragi igralci Traviana

Sonce je že zašlo, a so delavci metropole Petek 13 kljub temu nadaljevali z delom, da bi dokončali veličastni spomenik. Okoli ??:?? je neimenovani delavec položil zadnjo opeko in končal z gradnjo najmogočnejše zgradbe v zgodovini Traviana od padca Natarjev.

Skupaj z alianso "eX-WW" je "Mako Shark" prvi končal to veličastno čudo, z milijoni porabljenih surovin in tisočerimi bojevniki, ki so čudo branili, in je zato, dobil naziv "Zmagovalec te dobe"!

Na koncu je "Tvoja rit" kralj največjega imperija, ki sta mu sledila "Tevtonko" in "Cossacks". Najpogumnejši bojevnik in napadalec je "pravi volk", ki je pobil največ sovražnih enot.
"Mako Shark" si je prislužil naziv najmogočnejšega branilca, kar se kaže na krvavo rdeče obarvanih vratih njegovega mogočnega kraljestva.

Mi, Travian ekipa se vam zahvaljujemo, da ste ostali z nami do konca in pokazali neverjetno podporo in razumevanje, ko je šlo kaj narobe.

Lepi pozdravi Vaša Travian Ekipa

---------
Čestitke vsem!! Tudi nasprotnikom;)

.Z.

Travi-7-
06-06-2009, 09:19
Čestitam za zmago...
Zaslužili ste...
BRAVO

god of war
06-06-2009, 09:21
Čestitam za zmago zaslužili ste si jo po takšnem trudom:D:D

Svarun
06-06-2009, 09:37
Iskrene čestitke zmagovalcem!

Rugevit

yure
06-06-2009, 09:39
To eX vsa čast

agress
06-06-2009, 09:43
čestitke za priborjeno zmago...zaslužite si jo..

ex-navijač:p

van der sar
06-06-2009, 09:47
:confused:To zmagali so.:p:p Lhko izvemo gesla?

Čola
06-06-2009, 09:50
Čestitam eX zavezništvu za zmago. Malo nam je zmanjkalo :)

Lp,

Čola

elitewarrior
06-06-2009, 09:52
Ja nič čestitat morm , Čestitke za zmago !

FooFighters
06-06-2009, 10:15
ali lahkodo pove geslo od Mako Shark (gotovo je zapisano v opisu računa)? sam ne morem ker tam ne igram. če se gesla ne sme povedati javno bi lepo prosil če mi ga pošljete po ZS

vse čestitke eX-u. za vas sem navijal :D

geronimo
06-06-2009, 10:17
Haha, pa je le konc :)
Čestitke vsem soigralcem za zmago, zahodu pa čestitke za napeto igro.
Lp, _boki_

xerax
06-06-2009, 10:21
Čestitke vsem soigralcem za zasluženo zmago:)). Prav tako čestitke vsem nasprotnikom!

Lep pozdrav, Fenis &Atta!!

balkizor
06-06-2009, 10:44
ali lahkodo pove geslo od Mako Shark (gotovo je zapisano v opisu računa)? sam ne morem ker tam ne igram. če se gesla ne sme povedati javno bi lepo prosil če mi ga pošljete po ZS

vse čestitke eX-u. za vas sem navijal :D

Ne gesla ni napisanga, ker pol ldje sam po profilu smetjo itd.

yes končno smo zmagal :D

_NightCrawler_
06-06-2009, 10:52
Čestitam za zmago, bil je dober in zelo tesen boj!

lp
night a.k.a. Nebodigatreba

omglolwtf
06-06-2009, 11:44
čestitam za zmago

Winterfell
06-06-2009, 11:52
Čestitke ob veličastni zmagi.

Greg Howe
06-06-2009, 11:53
Končno!

Tudi vsem ostalim veliko lepih dni na soncu;)

lp

ruggo

Rosto
06-06-2009, 11:56
Haha Xerax, TI si Fenis??

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f8464c66e

drugač pa čestitke exom, pa tud vsem vpletenim v ww, drugač sem tut jaz mislu da so Heroes ekipa največji konkurenti, tud tak vtis so dajal po izjavah, na koncu pa Maku rata zmagat .Drugi serverji so me zdolgocajtl, tale me je pa držu od konca avgusta do zdej :p

Zdej gledam mal fracjega dola, edin kar rečem je OMFG, kolk enot.....

če koga zanima mam screenshot ;), seveda pa še Mako vabljen da razstavi svojo umetnijo

tux
06-06-2009, 12:05
daj screenshot

Haha Xerax, TI si Fenis??

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f8464c66e

drugač pa čestitke exom, pa tud vsem vpletenim v ww, drugač sem tut jaz mislu da so Heroes ekipa največji konkurenti, tud tak vtis so dajal po izjavah, na koncu pa Maku rata zmagat .Drugi serverji so me zdolgocajtl, tale me je pa držu od konca avgusta do zdej :p

Zdej gledam mal fracjega dola, edin kar rečem je OMFG, kolk enot.....

če koga zanima mam screenshot ;), seveda pa še Mako vabljen da razstavi svojo umetnijo

_Teja_
06-06-2009, 12:27
Cele reporte večjih napadov na Petek 13 in screenshot si lahko ogledate na našem forumu:
http://lubenica.net/external/viewtopic.php?t=849

LP, Teja

P.S.: Registracija ni potrebna.

Rosto
06-06-2009, 12:39
Evo fracji
http://www.shrani.si/f/2H/Dz/4qe8ELlb/ww-fracji.png

Inv1sible
06-06-2009, 13:30
Evo fracji
http://www.shrani.si/f/2H/Dz/4qe8ELlb/ww-fracji.png

Kak teden sem se spraševal, kaj pri vragu so delali v ZiN WW-ju. Rušilo se jih je najmanj od vseh, pa vendarle so tako zaostajali. Ta SS sedaj pa mi odgovori na vsa ta nepojasnjena vprašanja kaj ste v ZiN delali, da se vas je relativno manj rušilo kot ostale WW-je, pa ste vseeno bili v precejšnjem zaostanku...

Ob minusu 1.95 mio/h je bila žitnica na 740k? :eek:

Za primerjavo: zmagovalni WW je imel minusa 2.9 mio/h, žitnica pa "le" na 466k.

Mislim, da je ravno to teh nekaj dni razlike.
Samo ok, veste za naslednjič :)

Invisible

realmadrid7
06-06-2009, 13:53
Nekaj ne razumem.
Zmagal rimljan? [ popravi me, če se motim]
Toliko malo in majhnih crusherjev?
Toliko malo DEFa v WW vasi?

Je s1.si tako malo razvit ali kaj?

:confused::confused::confused:
lp

Svarun
06-06-2009, 15:04
Kak teden sem se spraševal, kaj pri vragu so delali v ZiN WW-ju. Rušilo se jih je najmanj od vseh, pa vendarle so tako zaostajali. Ta SS sedaj pa mi odgovori na vsa ta nepojasnjena vprašanja kaj ste v ZiN delali, da se vas je relativno manj rušilo kot ostale WW-je, pa ste vseeno bili v precejšnjem zaostanku...

Ob minusu 1.95 mio/h je bila žitnica na 740k? :eek:

Za primerjavo: zmagovalni WW je imel minusa 2.9 mio/h, žitnica pa "le" na 466k.

Mislim, da je ravno to teh nekaj dni razlike.
Samo ok, veste za naslednjič :)

Invisible
Najmanj rušeni?? Halo? 3x smo bili rušeni, vendar samo enkrat do 0 ! Če ste imeli žitnico na 466k, pa 2,9mio na uro, vam je žito zdržalo koliko? 5min?
Sicer so pa teorije o žitnicah različne. 2,9 mio ste pa imeli od kdaj? Ko ste razpustili ostale ww, pa dali del vojske v SG7 del pa v mako ww.
Pri takem minusu pa takih žitnicah, vam je morala vojska umirati po tekočem traku. Gotovo ste se držali teorije, lažje meso delat, kot žito pošiljat.
Če sem prav zračunal cca 9,64 minute

Mark Valerij
06-06-2009, 15:18
Pozdrav iz eX-JV2!
V čast in veselje mi je, da smo eno leto skupaj igrali, napadali in branili, kdaj kašno zabavno rekli in se zraven smejali, ko je bilo hudo in so vsi po nas tolkli, nas to ni oviralo, le še bolj je povezalo naše sodelovanje.
Hvala vam vsem za lepo igro!
Prav tako hvala vsem nasprotnikom za zanimivo igro, takšne končnice še v slovenskih serverjih ni bilo.
Lep pozdrav vsem, in veliko sreče v RL, ter v Travianu tistim, ki boste z igranjem nadaljevali.

eX-JV2 -> Mark Valerij

escada_si1
06-06-2009, 15:34
sam mal... dej nehite se naslanjat kok vas je povezala neka homogena igra pa kaj še vse... povezali so vas tisti računi, ki ste jih špijunirali... če vam takrat sekira nebi padla v med vprašanje, če bi eX še sploh obstajal...

drugače pa bravo za zmago

maia
06-06-2009, 15:42
Pozdrav tudi iz WPE-P!

Smo veseli, ker smo lahko pomagali z žitom, ostalimi surovinami ter seveda z vojsko.

Čestitke Mako Shark, cela ally je od začetka navijala zate (ker si najbližje, verjetno :p in je večina tebi pošiljala) in seveda vsem zaveznikom. Server je bil napet od začetka do konca (še včeraj smo držali fige..)
in WPE-P je vesel, ker smo imeli čast se boriti se z vami do konca.

Lp, Carrie.

Stajerc!!!
06-06-2009, 15:44
Zanimivo je pa tud to, da ste zmago dosegli na tako imenovan Dan-D

še 1x čestitke :)

Inv1sible
06-06-2009, 15:49
Najmanj rušeni?? Halo? 3x smo bili rušeni, vendar samo enkrat do 0 ! Če ste imeli žitnico na 466k, pa 2,9mio na uro, vam je žito zdržalo koliko? 5min?
Sicer so pa teorije o žitnicah različne. 2,9 mio ste pa imeli od kdaj? Ko ste razpustili ostale ww, pa dali del vojske v SG7 del pa v mako ww.
Pri takem minusu pa takih žitnicah, vam je morala vojska umirati po tekočem traku. Gotovo ste se držali teorije, lažje meso delat, kot žito pošiljat.
Če sem prav zračunal cca 9,64 minute

Ja glej saj v tem je finta, da ni fora da maš žita za 10 min, ampak pač je treba konstantno in redno pošiljati žito. Dejstvo je, da ste imeli preveliko žitnico katera vam je vzela 3-4 dni po nepotrebnem. Ok, ni nepotrebno, igrali ste bolj na komot, ker ste lahko naredili večje zaloge žita... ampak to vas je stalo zmage. Če bi naredili manjše žitnice in bi ta čas raje vložili v izgradnjo skladišč, bi bilo za vas veliko boljše. Ne želim ti sedaj nekaj naprej metati ali pa očitati ali pa provucirati. Ne želim da sedaj to narobe razumeš. Je pa dejstvo da tega niste delali prav.

Če ti je prav ali ne, vaš WW je bil manj rušen kot je bil rušen WW od mako shark in winterfella, pa sta oba bila na koncu pred vami.

In ja, vojska je umirala v ogromnih količinah, tak pač je... zato pa se trobi nonstop da se mora nova vojska zraven delat a ne.

Povej mi še samo, koliko velikih skladišč ste sedaj čisto na koncu imeli na 20 stopnji?

Svarun
06-06-2009, 17:23
Ja glej saj v tem je finta, da ni fora da maš žita za 10 min, ampak pač je treba konstantno in redno pošiljati žito. Dejstvo je, da ste imeli preveliko žitnico katera vam je vzela 3-4 dni po nepotrebnem. Ok, ni nepotrebno, igrali ste bolj na komot, ker ste lahko naredili večje zaloge žita... ampak to vas je stalo zmage. Če bi naredili manjše žitnice in bi ta čas raje vložili v izgradnjo skladišč, bi bilo za vas veliko boljše. Ne želim ti sedaj nekaj naprej metati ali pa očitati ali pa provucirati. Ne želim da sedaj to narobe razumeš. Je pa dejstvo da tega niste delali prav.

Če ti je prav ali ne, vaš WW je bil manj rušen kot je bil rušen WW od mako shark in winterfella, pa sta oba bila na koncu pred vami.

In ja, vojska je umirala v ogromnih količinah, tak pač je... zato pa se trobi nonstop da se mora nova vojska zraven delat a ne.

Povej mi še samo, koliko velikih skladišč ste sedaj čisto na koncu imeli na 20 stopnji?
Od kje ti podatek da smo bili manj rušeni? Očitno nisi vedel za vse napade, ali pa si pozabil prvi napad zaveznika. Sicer pa sploh ne igra vloge. Smo pač zajebali z žitnicami, vi pa ne.
Ja mi smo vojsko samo enkrat na teden pošiljali. Drugače pa samo žito ;-) na komot. Preveč obrambe je doma obstalo, ker potem bi morali še kakšno žitnico narediti.:-P
Pozabi, čestital sem vam, kaj je pa kdo zajebal, je teorija.

mal čuden
06-06-2009, 17:40
Iskrene čestitke eX-om za zmago. Upam, da smo bili dostojen nasprotnik.:)

LP, Fracji Dol

xerax
06-06-2009, 18:15
oh zdej pa piknik:) moj naljubši del:P

Fissico
06-06-2009, 18:30
Nekaj ne razumem.
Zmagal rimljan? [ popravi me, če se motim]
Toliko malo in majhnih crusherjev?
Toliko malo DEFa v WW vasi?

Je s1.si tako malo razvit ali kaj?

:confused::confused::confused:
lp

Kaj tebe matra? Na tem serverju se je 2x popravil rekord največjega crusherja na normalnih slovenskih serverjih. Zmagal je rimljan, ki je bil pozabljen s strani nasprotnika, kar ni odvisno od razvitosti serverja ali kaj jaz vem česa. Ta server je lahko v poduk vsem drugim v Sloveniji. Naj se zgledujemo po si2, kjer je od prvih 100 igralcev 95 božičkov? Si3? 5 mesecev je mimo, toliko časa sem jaz osebno rabil, da sem prinesel 25k sekir in nevem koliko tevtonskih na plano, medtem ko so posamezniki meli že čez 100k napadalnih pik, jaz kot branilec pa 150k pik. Na si3 ni blo večjih vojsk od 15k, če jih šparajo doma, so si sami krivi, prav tako ma prvi branilec 38k pik. Ja, na si1 se je bojevalo več ali manj od začetka do konca, če je bil 1 teden mir, je že bilo nekaj čudnega. Ostalih serverjev ne poznam, pa že kar se tiče postov na javnem forumu ti pove vse. Si1 je in bo ostal najzanimivejši slo server.

Greg Howe
06-06-2009, 18:43
Kaj tebe matra? Na tem serverju se je 2x popravil rekord največjega crusherja na normalnih slovenskih serverjih. Zmagal je rimljan, ki je bil pozabljen s strani nasprotnika, kar ni odvisno od razvitosti serverja ali kaj jaz vem česa. Ta server je lahko v poduk vsem drugim v Sloveniji. Naj se zgledujemo po si2, kjer je od prvih 100 igralcev 95 božičkov? Si3? 5 mesecev je mimo, toliko časa sem jaz osebno rabil, da sem prinesel 25k sekir in nevem koliko tevtonskih na plano, medtem ko so posamezniki meli že čez 100k napadalnih pik, jaz kot branilec pa 150k pik. Na si3 ni blo večjih vojsk od 15k, če jih šparajo doma, so si sami krivi, prav tako ma prvi branilec 38k pik. Ja, na si1 se je bojevalo več ali manj od začetka do konca, če je bil 1 teden mir, je že bilo nekaj čudnega. Ostalih serverjev ne poznam, pa že kar se tiče postov na javnem forumu ti pove vse. Si1 je in bo ostal najzanimivejši slo server.

Hja na s3 trenutno res ni nekih vlkh vojsk, amapk je pa veliko dobrih igralcev ki znajo na koncu presenetiti

luga
06-06-2009, 19:11
No čestitke za zmago!!!!

Pepca3
06-06-2009, 20:01
Drži, Sein, na tem S1 so že od prvih dni dalje potekali ostri boji (z današnjega zornega kota sicer izgledajo bolj kot praske, strežnik se je pač hudirjevo dobro razvil). Prav dobro se spominjam dni, ko so pri nas prvi igralci izdelali katapulte (Manhunter, Tux, Pejvia...) in kako se je mudilo s tem. Pri vas sta jih že imela Rockyx, Miholin... (remember O.W.N.?). Spominjam se, kako je Rockyx napadel l3vrt4 z 222 katapulti, kar je bilo za tisti čas že kar ogromno. Potem smo se v avgustu reorganizirali in sklenili zavezništvo. I tega obdobja se spominjam, kako sem prilepil poročila tvojih napadov, ko sem sklical bunker pri tebi, da bi čimbolj nazorno pokazal, zakaj se te izplača braniti (28k sekiric si imel takrat). Spominjam se, kako sem tiste noči, ko je padla Miholinova metropola zaklel, ker sem imel nekaj tisoč praetorijcev pri Heroes, ker bi zadostovali za uspešno obrambo. Spominjam se... oh koliko je tega...

Mislim, da smo igralci tega S1 pokazali zelo dobro igro in to na obeh polih. 25.03. so prišli Natarci, 06.06. se je igra končala, negotovost kdo bo zmagovalec pa je ostala do konca. Danes ponoči sem pisal zahvalna pisma zavezniškim aliansam, še včeraj dopoldne bi bilo lahko prezgodaj. Prav noben uspeh v igri ni bil podarjen nobeni strani.
Ne, tega strežnika ne gre podcenjevati, nikakor.

happyfrend
06-06-2009, 20:02
a lahk daste kišne reporte o bojih

express
06-06-2009, 20:32
sam mal... dej nehite se naslanjat kok vas je povezala neka homogena igra pa kaj še vse... povezali so vas tisti računi, ki ste jih špijunirali... če vam takrat sekira nebi padla v med vprašanje, če bi eX še sploh obstajal...

drugače pa bravo za zmago

Seveda nas je združevala homogenost !! Jaz osebno lahko govorim za ex jv 2 saj smo bili pod stalnimi napadi ZIN a in občasno še kakšne druge alianse pač cena naše lokacije ob meji. Dejstvo je, da smo se borili proti večjemu in vojaško močnejšemu sovražniku na začetku pa tudi bolj umazanemu (enaka gesla na večih računih). Moje mnenje je će kupuješ neko blago pol ceneje nekaj ne štima ali ni plačan davek ali pa je narobe kaj drugega. Enako je pri geslu če si ga zaupal komurkoli in še preko igm ja pač tvegaš najhujše. Na vašo žalost je prav to geslo prišlo v naše roke in tukaj pride pregovor "vse se vrača vse se plača" saj smo to vašo taktično prednost grobo in umazano izkoristili proti vam. Dejstvo pa ki vam ga hočemo dopovedati in ga nekateri že razumejo:

Brez vašega goljufanja tudi našega ne bi moglo biti .

Tako,da s tega kota smo vsi grdi grdi kdo bolj kdo manj je verjetno pomembno na kateri strani smo se borili. Verjetno je to črna pika za obe strani. Drugače pa bi rad čestital ZIN ovcem saj sem jih jaz osebno podcenjeval saj se niso preveč izpostavljali do gradnje WW ja malo pred samo gradnjo pa so pokazali čekane ;) čestitke mal čudn oz fracji mam 2 siva laska zard tebe en s foruma in en z bojišča hehe čestitke še enkrat . Na koncu pa čestitke prav vsem pripadnikom ex jv 2 ki so vestno izpolnjevali naloge nas težakov za žito in nas niso razočarali niti v enem samem trenutku in seveda bravo celotni ex imperiji wuha in čestitke več kot dostojnem nasprotniku
se vidimo naslednjo rundo moj nick bo kot vedno :D

lp
zabon

matt
06-06-2009, 21:16
Cele reporte večjih napadov na Petek 13 in screenshot si lahko ogledate na našem forumu:
http://lubenica.net/external/viewtopic.php?t=849

LP, Teja

P.S.: Registracija ni potrebna.

Najprej čestitke nasprotnikom . Bili ste pač boljši , kaj čemo se zdaj jokat in obžalovat - tista z žitnicami pa je bila verjetno zmagovalna . Disciplina nekaj velja in vi ste jo izleda imeli . Meni je mogoče sedaj malo žal,ker bi lahko v tem času od 31.3. gradil napad ( po tem ko sem ostanke vojske poslal na vaš ww - danystar) , vendar sem se pač odločil za garažiranje cunkijevega kraša ,ki pa žal ni šel na vas :) . V glavnem, na pikniku vas izzovem v vlečenju vrvi :-D:cool: . Lp
P.s. Pa hvala vsem, ki ste pošiljali v cunkija tisti čas po zrušenju in tudi pozneje .

mal čuden
06-06-2009, 22:39
Tako,da s tega kota smo vsi grdi grdi kdo bolj kdo manj je verjetno pomembno na kateri strani smo se borili. Verjetno je to črna pika za obe strani. Drugače pa bi rad čestital ZIN ovcem saj sem jih jaz osebno podcenjeval saj se niso preveč izpostavljali do gradnje WW ja malo pred samo gradnjo pa so pokazali čekane ;) čestitke mal čudn oz fracji mam 2 siva laska zard tebe en s foruma in en z bojišča hehe čestitke še enkrat . Na koncu pa čestitke prav vsem pripadnikom ex jv 2 ki so vestno izpolnjevali naloge nas težakov za žito in nas niso razočarali niti v enem samem trenutku in seveda bravo celotni ex imperiji wuha in čestitke več kot dostojnem nasprotniku
se vidimo naslednjo rundo moj nick bo kot vedno :D

lp
zabon

Žabon z lasmi? Žabon s sivimi lasmi?..lol...oprosti ampak sem mogu napisat :) Mislim, da nisi edin ki je tu na forumu dobil siv las :) Ampak pustmo zdej čudnega, njega ni več.
Mnogi so nas podcenjevali in nas imeli za totalne simcity igralce. Zato mi je tretje mesto skoraj kot zmaga. Vsak, ki je napadel kateregakoli od naših je dobil povračilne ukrepe. To vedo ex-JV in eX-JV2 s katerimi smo imeli stalne obmejne boje. Še zanimivost. Nihče pri nas ni točno vedel kako se gradi WW. Informacije sem jest dobu od bivšega igralca eX D3vil-a, ki mi je povedal kaj in kako. Res, da smo plačali davek neizkušenosti ampak še vseeno sem zadovoljen z uspehom, ki smo ga dosegli kot aliansa zelencev. Kaj bi šele bilo, da smo imeli izkušnje na naši strani? :)

Lp, Fracko

volk
07-06-2009, 13:16
ČESTITKE EX-om ZA ZASLUŽENO ZMAGO..kapo dpl,ni kej...kljub vsem nam,ki nas je bilo dafinitivno precej več po številu ste nas uspel z dobro taktiko in vodenjem več kot zanesljivo porazit..

Meni ostane le še zadovoljstvo,da je KONEC, da sem spoznal par izjemnih ljudi in konec koncev ,da sem se odrezal kokr najbolje vem in znam..

U glavnem EXi ČESTITKE!!!!:D

kren
07-06-2009, 22:44
Čestitke najprej zmagovalcem, nato še poražencem za dobro borbo.

Vsekakor najzanimivejši server, kar sem ji do sedaj odigral.

Pepca3
09-06-2009, 00:47
Fantje, igra je trajala več kot leto in vojna teoretično (če gledamo začetek veljavnosti vojne napovedi) več kot pol leta. Kakor Nemčija ni izgubil druge svetovne vojne v eni bitki ali z nekaj neuspelimi dejanji (nepremišljenimi bi bil napačen izraz, precej so npr. analizirali tudi takrat, ko so ob načrtovanju obrambe pred invazijo v severni Franciji pustili večino močnih oklepnih enot daleč v zaledju). Travian do popolne kapitulacije nasprotnika bi trajal v nedogled (eno leto je že tako po mojem in verjetno tudi vašem mnenju preveč), namesto atomske bombe, ki vse konča, imamo tukaj WW.
Nesmiselno je iskati razloge zakaj katera stran ni zgradila WW-ja do stote stopnje prej kot druga. Lahko se tudi najde kaj, kar zveni logično, pogled v preteklost hitro pade na še kakšni prelomni trenutek, poškiliš še nekaj tednov v zgodovino, že naletiš na drugega.
Dejstvo je, da sta oba pola prišla v zaključnico vsaka z svojimi kolikor toliko dobrimi možnostmi za gradnjo in zmago, te sta pa tja prinesli z svojo prešnjo desetmesečno igro ter jo nato nadaljevali. In to je tisto.
Bila je vojna in to po definiciji totalna - z vsemi sredstvi. Neizkušeni, izkušeni, hitro dojemljivi, nemogoči primeri, vohunski prijemi, nevzgojeni profili... tega je bilo na obeh straneh veliko. Napadov in obramb nebroj...
Zdaj je konec. Krasno. Verjetno smo trenutno vsi 'malo prazni'. Nekaj nam manjka... nekaj prostega časa ostaja - kaj je že to po definiciji?

Vsem na nasprotnem polu ne glede na alianso; zaslužite si več kot priklon s pokrivalom v roki.

matt
09-06-2009, 01:11
Fantje, igra je trajala več kot leto in vojna teoretično (če gledamo začetek veljavnosti vojne napovedi) več kot pol leta. Kakor Nemčija ni izgubil druge svetovne vojne v eni bitki ali z nekaj neuspelimi dejanji (nepremišljenimi bi bil napačen izraz, precej so npr. analizirali tudi takrat, ko so ob načrtovanju obrambe pred invazijo v severni Franciji pustili večino močnih oklepnih enot daleč v zaledju). Travian do popolne kapitulacije nasprotnika bi trajal v nedogled (eno leto je že tako po mojem in verjetno tudi vašem mnenju preveč), namesto atomske bombe, ki vse konča, imamo tukaj WW.
Nesmiselno je iskati razloge zakaj katera stran ni zgradila WW-ja do stote stopnje prej kot druga. Lahko se tudi najde kaj, kar zveni logično, pogled v preteklost hitro pade na še kakšni prelomni trenutek, poškiliš še nekaj tednov v zgodovino, že naletiš na drugega.
Dejstvo je, da sta oba pola prišla v zaključnico vsaka z svojimi kolikor toliko dobrimi možnostmi za gradnjo in zmago, te sta pa tja prinesli z svojo prešnjo desetmesečno igro ter jo nato nadaljevali. In to je tisto.
Bila je vojna in to po definiciji totalna - z vsemi sredstvi. Neizkušeni, izkušeni, hitro dojemljivi, nemogoči primeri, vohunski prijemi, nevzgojeni profili... tega je bilo na obeh straneh veliko. Napadov in obramb nebroj...
Zdaj je konec. Krasno. Verjetno smo trenutno vsi 'malo prazni'. Nekaj nam manjka... nekaj prostega časa ostaja - kaj je že to po definiciji?

Vsem na nasprotnem polu ne glede na alianso; zaslužite si več kot priklon s pokrivalom v roki.

Kako že gre tisti pregovor? Zadel(a) si žebljico na glavico... Bravo, ta komentar je vrh vsega . Lp :cool:

Pepca3
10-06-2009, 00:15
Fantje, ....
Tako sem začel tisto objavo. Opravičujem se vsem puncam. Brez vseh vas bi nas danes vlekli iz Save pri kakšni Hrvaški zajezitvi kmalu potem, ko reka prečka mejo...
Nepogrešlljive tovarišice, nepogrešljive soborke, nepogrešljive analizatorke, nepogrešljive garačice ter še sto drugih stvari - zgrešil sem izraz pri naslavljanju, nikoli pa nisem pozabil na vas.

Hec gor ali dol, opozorile ste me na to in prav je, da damo našim ženskam priznanje, ki jim pripada.

lp

mikado
10-06-2009, 06:16
kaj pomeni crush

Black Sheep
10-06-2009, 13:26
kaj pomeni crush

velika vojska ki je namenjena da napade WW vasico

tux
10-06-2009, 15:39
kaj pomeni crush

zelo dober odgovor najdeš tu :P
http://www.peskovnik.com/

Inv1sible
10-06-2009, 16:59
Definitions of crush on the Web:

oppress: come down on or keep down by unjust use of one's authority; "The government oppresses political activists"
squash: to compress with violence, out of natural shape or condition; "crush an aluminum can"; "squeeze a lemon"
beat: come out better in a competition, race, or conflict; "Agassi beat Becker in the tennis championship"; "We beat the competition"; "Harvard defeated Yale in the last football game"
break into small pieces; "The car crushed the toy"
humiliate or depress completely; "She was crushed by his refusal of her invitation"; "The death of her son smashed her"
crushed leather: leather that has had its grain pattern accentuated
jam: crush or bruise; "jam a toe"
a dense crowd of people
break down: make ineffective; "Martin Luther King tried to break down racial discrimination"
puppy love: temporary love of an adolescent
become injured, broken, or distorted by pressure; "The plastic bottle crushed against the wall"
the act of crushing

Vir: www.google.com

:D

tux
10-06-2009, 19:57
Definitions of crush on the Web:

oppress: come down on or keep down by unjust use of one's authority; "The government oppresses political activists"
squash: to compress with violence, out of natural shape or condition; "crush an aluminum can"; "squeeze a lemon"
beat: come out better in a competition, race, or conflict; "Agassi beat Becker in the tennis championship"; "We beat the competition"; "Harvard defeated Yale in the last football game"
break into small pieces; "The car crushed the toy"
humiliate or depress completely; "She was crushed by his refusal of her invitation"; "The death of her son smashed her"
crushed leather: leather that has had its grain pattern accentuated
jam: crush or bruise; "jam a toe"
a dense crowd of people
break down: make ineffective; "Martin Luther King tried to break down racial discrimination"
puppy love: temporary love of an adolescent
become injured, broken, or distorted by pressure; "The plastic bottle crushed against the wall"
the act of crushing

Vir: www.google.com (http://www.google.com)

:D

Hehe :P
Evo crushe:
http://www.youtube.com/watch?v=o1nz5pUnJ_4
vir: google :P

Pepca3
12-06-2009, 03:03
kaj pomeni crush

Vidi se, da nimamo slovenskega slovarja travianskih izrazov.
Crusher - jaz bi to opisal kot namesko narejeno veliko napadalno vojsko za enkratno uporabo, katere namen je z namernim 'zabitjem' (crushom - napadom iz katerega se nihče ne vrne) narediti čimvečjo škodo sovražniku na določeni točki ali utreti pot naslednjim napadalcem.
Naj me pametnejši in izkušenjejši poravijo.
lp

Vufuf007
12-06-2009, 08:09
Vprašu bi če ma kdo že informacijo kdaj se restarta si1???

n0g00dah
12-06-2009, 09:17
Hehe :P
Evo crushe:
http://www.youtube.com/watch?v=o1nz5pUnJ_4
vir: google :P

škoda da niso ločeni normal pa speed serverji :)

Pepca3
16-06-2009, 22:02
Vprašu bi če ma kdo že informacijo kdaj se restarta si1???

Čim kasneje, tem bolje ;)

shadow eye
20-06-2009, 17:18
Čim kasneje, tem bolje ;)

da te popravim, tem prej tem bolje:cool:

Vufuf007
02-07-2009, 16:13
Dej no mod-i traja že skor en mesec od kar se je zakluču si1 pa ni niti besede o tem, kdaj se bo restartu. Prosim, če kdo vekdaj se bo restartu da pove, ker me ful zanima.:cool:

!.Z.!
05-07-2009, 01:44
Tudi oni so ljudje folk... naj si vzamejo malo dopusta, boš imel časa 1 leto za g33kat =))

Inv1sible
05-07-2009, 02:12
Piknik, blo je fajn :) :)

tux
05-07-2009, 11:42
Piknik, blo je fajn :) :)

Ja bilo je fajn videt vse. SZ kvadrant pa je bil dokaj slabo zastopan, sem vas pogrešal malo :P
No v glavnem, vsi paparazzi prisotni na pikniku - Hočemo fotke!!!!

BlackEyes
05-07-2009, 11:54
Saj sem bla jst s SZja :D:D .. lahko bi bilo vseh več, pa vseeno ni bila tako slaba udeležba no :)

Pepca3
08-07-2009, 02:05
Zgornja posta bi sam dal pod 'Zaključna veselica'... Če ste tukaj začeli, bom tukaj tudi sam nadaljeval.
Dvornega fotografa nismo imeli. Verjamem, da ga od prisotnih nihče tudi ni pogrešal, ker se človek mastnih prstov, na pol odprtih ust med žvečenjem hrane z žara, mogoče zlivanjem piva vanje iz pločevinke, še manj pa med prijateljskim pomenkom, ne počuti ravno najboljše ako vanj tiščijo objektivi fotoaparatov ali mobitelov.
Kar nekaj želja po fotografijah s piknika sem dobil. Slabo sem se počutil, ker razen 'gasilske' nisem mogel posredovati nič drugega dokler mi nekdo od udeležencev ni rekel nekaj v smislu kakor naj bi bili poleg pa ne bi potrebovali nikakršnih fotografij, da bi vedeli kako je bilo na pikniku.
Skoraj za vse bi se dalo poskrbeti, datum in kraj se je vedel dovolj prej, prihod ni velika težava, kar se odhoda tiče bi pa mogoče stal še kakšen šotor več ali bi bil pa kateri od postavljenih bolj zaseden.
In za neprisotne odgovor na vprašanje kako je bilo na pikniku: v redu, dobro. Slike ne bi povedale nič več. Ob ogledu skupinske fotografije sem opazil, da nisem niti vsem roke stisnil... ne vsem našim, ne nekaterim z nasprotnega pola... Kitti, Danystar, Bushova, Pro x, Zippo, Petjak... malo se vam opravičujem.

Bootybay1
22-07-2009, 08:48
Iskrene čestitke. ;)

matt
22-07-2009, 22:16
Zgornja posta bi sam dal pod 'Zaključna veselica'... Če ste tukaj začeli, bom tukaj tudi sam nadaljeval.
Dvornega fotografa nismo imeli. Verjamem, da ga od prisotnih nihče tudi ni pogrešal, ker se človek mastnih prstov, na pol odprtih ust med žvečenjem hrane z žara, mogoče zlivanjem piva vanje iz pločevinke, še manj pa med prijateljskim pomenkom, ne počuti ravno najboljše ako vanj tiščijo objektivi fotoaparatov ali mobitelov.
Kar nekaj želja po fotografijah s piknika sem dobil. Slabo sem se počutil, ker razen 'gasilske' nisem mogel posredovati nič drugega dokler mi nekdo od udeležencev ni rekel nekaj v smislu kakor naj bi bili poleg pa ne bi potrebovali nikakršnih fotografij, da bi vedeli kako je bilo na pikniku.
Skoraj za vse bi se dalo poskrbeti, datum in kraj se je vedel dovolj prej, prihod ni velika težava, kar se odhoda tiče bi pa mogoče stal še kakšen šotor več ali bi bil pa kateri od postavljenih bolj zaseden.
In za neprisotne odgovor na vprašanje kako je bilo na pikniku: v redu, dobro. Slike ne bi povedale nič več. Ob ogledu skupinske fotografije sem opazil, da nisem niti vsem roke stisnil... ne vsem našim, ne nekaterim z nasprotnega pola... Kitti, Danystar, Bushova, Pro x, Zippo, Petjak... malo se vam opravičujem.

Za pir boš dal , pa ti oprostim :)) ( danystar) lp

Pepca3
24-07-2009, 22:49
N.F.P.
Glede na količino ameriških filmov s katero nas bombardirajo boš hitro dojel pomen kratic (F je za običajno ameriško kletvico).