PDA

View Full Version : Kdo je MVP?

tux
02-06-2009, 00:02
Žal je le 10 možnih, zbral sem prve iz vseh kategorij, dodal po eno predstavnico ženskega spola iz vseh strani, ostalo sem pobral predvsem iz vaših hintov, ter nekako poskusil držat ravnovesje med vzhodom in zahodom.

Če bi bilo mogoče bi dodal še vsaj 10 oseb tu

Torej glasujte.

xerax
02-06-2009, 00:03
zakaj jst ne vidm ankete?

tux
02-06-2009, 00:05
zakaj jst ne vidm ankete?
Poglej še enkrat

xerax
02-06-2009, 00:09
a se opravičujem:)

biggyD
02-06-2009, 00:12
Jaz sem kr za dva glasoval :D
Ena tak že ve , drug pa tudi...

Fissico
02-06-2009, 00:30
Kje ste mene pustil :)

Zarad mene do novembra Reji niso spal :mad:

Brez heca, nisem sploh pogledal ankete... Ampak do novembra, ko sem nehal na Seinfeldu bi izpostavil par ljudi... klpa od Re... ena izmed manjših vojsk, pa mi je prerešetal vsako vas dvakrat, res vztrajen in efektiven... Teja. Naša draga Teja, kaj naj rečem, koliko noči je ona prebedela na Seinfeldu, koliko juter, koliko večerov sva predebatirala skupaj, zagotovo najbolj pridna čebelica na tem serverju 8)

Okrajc, sam špilal, tiha voda bregove dere bi rekel, že za mojega časa je polnil svojo vitrino, tudi dual Mandl z nekaj sivimi pikami je svoje delo opravljal zavzeto, pa naj kdorkoli reče karkoli... Na jugu poznam stanje slabše, ampak Valerij je svoje cropkillane vasi štel in kolikor se spomnim je številka čez 60... Večina jih obupa pred 10, tako da je to vsekakor nagrada za najbolj vztrajnega igralca na serverju.

Pa še polno sem jih pozabil, težko je izpostavljati kar tako... :cool:

xerax
02-06-2009, 00:42
to se popolnoma strinjam da je tezko določit kdo si najbolj zasluži ta naslov, pač vsak gleda skozi svoje oči...vsi pa vsekako zaslužijo pohvale in spoštovanje:)

biggyD
02-06-2009, 01:52
Vodi biggi :D - trenutno

matt
02-06-2009, 06:58
Mislim, da jih kar nekaj manjka... volk pa je vseeno volk :)

Stajerc!!!
02-06-2009, 07:00
Izbral 4 osebe, pa čeprav je zame tisti pravi MVP le ena - pipika aka limonca :-)

Moji ostali trije izbranci pa so:
klpa; ker je lepo rešetal vasi sovragov, ko s(m)o ostali nekje vmes že rahlo obupali. Poleg tega je organiziral marsikatero akcijo, ki se je nemalokrat tudi uspešno (za nas seveda :)) končala.

nomenESTomen; od igralcev tega računa sem se tolk nauču, kt se prej nisem v celem letu, da sploh ne omenjam njunega crusherja :)

in da ne boste rekli, da bom sam "naše" izbral, sem se odloču tud za Mark Valerija; sicer nisem mel nekega osebnega kontakta ampak, če je on res doživel tolk CKjev, kot sam pravi.. vsa čast :)

lp

tux
02-06-2009, 07:23
Kje ste mene pustil :)

Zarad mene do novembra Reji niso spal :mad:

Brez heca, nisem sploh pogledal ankete... Ampak do novembra, ko sem nehal na Seinfeldu bi izpostavil par ljudi... klpa od Re... ena izmed manjših vojsk, pa mi je prerešetal vsako vas dvakrat, res vztrajen in efektiven... Teja. Naša draga Teja, kaj naj rečem, koliko noči je ona prebedela na Seinfeldu, koliko juter, koliko večerov sva predebatirala skupaj, zagotovo najbolj pridna čebelica na tem serverju 8)

Okrajc, sam špilal, tiha voda bregove dere bi rekel, že za mojega časa je polnil svojo vitrino, tudi dual Mandl z nekaj sivimi pikami je svoje delo opravljal zavzeto, pa naj kdorkoli reče karkoli... Na jugu poznam stanje slabše, ampak Valerij je svoje cropkillane vasi štel in kolikor se spomnim je številka čez 60... Večina jih obupa pred 10, tako da je to vsekakor nagrada za najbolj vztrajnega igralca na serverju.

Pa še polno sem jih pozabil, težko je izpostavljati kar tako... :cool:

Seinfeld tudi ti si definitivno eden od igralcev, ki je dvignil sever na višji nivo igre. Hitro so ti bile stvari jasne. Dobro si oral njive nasprotnikom. Hkrati imaš zasluge za to, da se perspektivni igralci nismo poklali med sabo že na samem začetku. Spomnim se še bojev Miholin vs Gorjačar in tudi jaz, Pejvia & vs Rockyx & co... Takrat si odigral ključno vlogo v zgodovini severa.
Edino kar ti je manjkalo je bila neka stalnost. Vendar glede na svoja leta si dal vetra mnogo bolj izkušenim skozi igro.
Dosti je igralcev, ki so pustili svoj pečat. Sploh ne upam začet omenjat, tu so še Pepowsky, ki je dal svoj pečat s teamsko igro. Miholin, moj predragi nasprotnik iz začetka strežnika s katerim sva imela pravo hladno vojno, z njim pa je bilo vedno najlepše napadat. Omenit moram seveda še Pejvio, s katrim sem se dosti prezabaval skupaj in je kljub svoji firmi, ženi in otrokom uspel najt cajt tudi za travian, Rockyx, hehe malo hude krvi na začetku in tekmovalnosti vendar smo se na koncu dobro ujeli... Na jugu definitivno Invisible in D-ick. Ki sta Tomstarrjeva učenca, ki sta v marsičem prerasla svojega učitelja, ter mnogo prispevala k dobrem vzdušju v eX... Mandl, Gorjačar in seveda morem omeniti celotni bivši WPE, ki ji verjtno pripada naziv najbolj kolegialne ally na strežniku.
Med nasprotniki, poleg Klpe je treba omeniti tudi Nebodigatreba, team Berserker in Tha, Sudja si tudi zasluži omembe,... no bom tu kopnčal če ravno bi lahko nadaljeval. :P

AndrazCerne
02-06-2009, 07:26
MVP je zame Tevtonko:p

Fissico
02-06-2009, 08:43
@Tux: Nasploh smo eX-SV in kasnejši eX-HM ter zdajšnji eX-PNG bili sami izvrstni igralci, vsak z neko izvrstno kvaliteto...

Kar se tiče tega s stalnostjo... Bilo je nekak tako vedno, da nisem maral špilat računa, če ni bil porihtan. Pač bil sem zelen na začetki in mel neko svojo vizijo igranja, ki je pač bila zgrešena, v več smereh. Morda je na koncu dala še več pozitivnega kot negativnega in kot je sploh zgledalo na začetku. Nikdar ne bom pozabil dnevov, ko sem skup spravil eX-SV in BORGe, pol še vaju s pejvio in posledično WP, pa še PNG, čeprav je s tem nastal problem, ampak KrayzieBone tam je bil tudi izvrsten špiler... No, potem me je zjebal še internet in nastalo je kar je nastalo... sejo in d3vil sta čakala na bosanskem spidu, kerega smo oddelal do konca. Sam je v tem našem internatu vedno problem z internetom, tak da...

Offtopic, če ma še kdo željo resnega igranja od eXov, naj me na MSN štrcne, bomo kako rekli :p

n0g00dah
02-06-2009, 08:58
MVP bo tisti k bo za več "piva" dal :)

jaz bom reku, da je vsak MVP, ker brez posameznikov ni celote. Vsak na svojem področju je CAR.

za Ex-e nevem organizacijsko, kako so razdeljeni, kontakte sem imel z parimi,pa vsi so mi bili CARice in CARji. Moco je svede ŠEF in celotna ekipa Heros, 52 vasi, kapo dol, res pa da za dobrobit aliance, pač nastradajo tvoje vasi, ampak če boste zmagal, mislim, da je bilo vredno zgubiti par vasic.

Pri nas si pa nazive car in carice razdelijo:

Carice:LEEmoon,Grendlca,

Carji:Supek,Smark,Štajerc,Super98,Cossack,Magnus

ÜberCarja: Kren, Hun

Ata: JFK

Carica Ex-ov: Teja

+ še kakšn s katerimi smo si krajšali dneve in noči

tomstarr
02-06-2009, 11:05
no dobro, sicer se bo tole pisalo po koncu v tisto temo o zgodovini, ampak vseeno:D MVP, torej najkoristnejsi igralec je na tem serverju zame definitivno invisible.... zakaj? ja mark je res s svojo vztrajnostjo, tako napadalno, kot obrambno ter "popravljalno" delal sive lase nasprotniku, ampak, brez invisibla pa eX danes ne bi obstajal v taki obliki kot je... tako kot zna on pripravit alianso do sodelovanja, je ne zna noben ;) in takrat ko je bil eX na najslabsi tocki, ko je bilo sodelovanje na najnizjem nivoju, je ravno invisible bil zasluzen, da se je to tako spremenilo!

drugace pa jih je veliko, ki bi si zasluzili tak naziv :D

Tiny Thief
02-06-2009, 11:52
Klpa. Klpa. Klpa. Ultimativni (s)trojček :D Kdor je igral z njim, že ve zakaj ;) Tip je sam bolj sposoben kakor marsikatera top 10 aliansa skupaj. Ko je šlo Re-jem najbolj za nohte, je organiziral skoraj neverjetne akcije in nas vračal v igro... Najbolj sta me presenetili njegova odločnost in požrtvovalnost, grizel je milimeter po milimeter in je skozi cel server gotovo najbolj namučil nasprotnike na SV.... za razliko od večine nas, ki smo server odigrali s polovično močjo in celo predčasno zaključili.

Respect: tha, Ibro, Vikviking, Kockar in ostali iz moje ekipe (V.E.) na SV; Pravi volk, Sudija, Nebodigatreba (Night in Supek)... tukaj bom zaključil z zahodnjaki, v mislih pa imam še vsaj 10 kvalitetnih igralcev :) Od nasprotnikov so na SV posebej izstopali Tux, Mandl, originalni Seinfeld in multi-praktična Teja :)

Batsita
02-06-2009, 13:16
MVP ma več pomenov
npr sam ene dva da dam pa jih je več

Moast Vulgar Player
Montel Vontevious Porter

lowell
02-06-2009, 13:19
MVP ima samo 1 pomen in to je Mednarodna vesoljska postaja

oz.v angleščini bi bila kratica ISS International space station

pipika1987
02-06-2009, 13:30
ker ste se vsi tuki tako lepo razpisal naj se še jz.
seveda vsi hvalte samo svojo stran. kot sem že večkrat omenila. kvaliteta igralca se ne kaže v medaljah. ni rečeno tudi, da se kaže v napadih samih. kvaliteta igralca se kaže tudi na druge načine.

- Klpa: človek, ki me je veliko naučil o sami igri. z našo malo skupinico smo tvorili elito napadalcev med Reji. človek z veliko energije. človek, ki je v vojaškem smislu naredil največ od Rejev. človek z neverjetnimi živci (se spomneš k si me ob 3 ponoč uču 4 napade v sekundo pošiljat :)). človek, ki mi je vedno znal dvigniti moralo ne glede na vse moje porušene vasice.

- TheJudge: čeprav nas je prekmalu zapustil je pustil pečat na zgodovini s1 strežnika. neutrašno napadanje eX-a. rušenje Miholinove metropole. res kapo dol.

- Azzinoth: Peter...tudi igralec, ki nas je zapustil prezgodaj. Sodeloval v izbrisu Miholinove metropole. igralec, ki je s svojim lahkim tonom znal pričarati nasmeh na obraz pa ne glede na to kakšne volje si bil. igralec, ki je konstantno reševal moje vasice :D

v času gradnje ww pa bi za MVP proglasila:

- stajerc: na mojem računu po moje prežvel celo več časa kot na svojem :D gledanje crusa kako vsak dan raste se ti je zdela izredno fascinatna zadeva. pred trkom bil celo bolj živčen kot jaz. skupno sittanje smarkovega ww naju je povezalo in ta vez bo ostala tudi nadaljne serverje.

- Klemč; nikol ne bom pozabla najinih žurk ponoči. youtube pa gremo :D umes še parkrat poslala žito v ww :D legenda res. zmeri prbije tako, da te spravi v smeh. izredna požrtvovalnost za celotno Re alianso. zadnji stavek velja tudi za Nighta.

- n0ga: ja moja n0gica. kaj naj rečem za naju. vedno renčima en na drugega a grizema ne :D veliko je pri nama besednih dvobojev. zatežil za vsak spisan MM. tudi če ni blo nč za najdt notr, on je najdu :) drugače pa izvrsten igralec traviana. hvala ti za vse zanimive ure v tvoji družbi.

- Kren: človek z neverjetno sposobnostjo organiziranja napadov. vojsko, ki jo je imel na razpolago je izkoristil maksimalo. osebno sem se od njega naučila zelo veliko. hvala tudi za vso podporo v času mojega 'norenja' in seveda za vse nasvete v zvezi s crusom. če mi ne bi svetoval ti po moje ne bi bil tak uspeh. hvala

- Cossacks: čeprav si mi velikrat stopu na živc, si še vedno človek, ki je bil najbolj zagret za zmago. neumoren graditelj cunkijevega ww.

- Hunči: upam da ti bo do konca serverja uspelo ugotoviti kako se trepalnce pigajo :D človek na mestu.

- Magnus: pride, naredi pa gre. brez odvečnih besed. kapo dol.

- Breda: ta tud. napiše mm pa gre :D carica

- in nezadnje smark: sograditelj ww. preživela mnogo popoldnevov ob tuhtanju vseh različnih poti do zmage :D

Greg Howe
02-06-2009, 13:39
Ajoj! Kaj boste pa pisali v zgodovino s1? Samo copy paste? :)

Jaz bi rekel da je MVP lahko samo eden in to sem definitivno jaz!:rolleyes:

pipika1987
02-06-2009, 13:42
Ajoj! Kaj boste pa pisali v zgodovino s1? Samo copy paste? :)

Jaz bi rekel da je MVP lahko samo eden in to sem definitivno jaz!:rolleyes:

v zgodovino pride zgodovina s1. kaj se je dogajal politika....

CS1.6
02-06-2009, 14:22
js sm dau za EST k mislim da misliš unga pri wwe...

Nurtuby
02-06-2009, 15:12
Kratko in jedernato...

MVP Zahod: nomenESTomen

MVP Vzhod: Invisible

MVP S1: kren :)

Pa še vprašanje...

Kaj ni Mark Valerij mladenič, ki se je v času trajanja S1 šolal za MH? ;)

P.S.: Prav lepo je videti, da Travian tako zavzeto igra toliko simpatičnih mladenk...

LPa.

Fissico
02-06-2009, 16:47
Pa še vprašanje...

Kaj ni Mark Valerij mladenič, ki se je v času trajanja S1 šolal za MH? :wink:

Fairytale :p

biggyD
02-06-2009, 16:53
Fairytale :p

Ja se je šolal za Motorista Honde :D

Fissico
02-06-2009, 16:59
Za Malega Huligana :twisted:

cipop
02-06-2009, 17:22
HMMMMM MVP je tudi eden iz WWE(wresling) ;)
mogoče je on hh
http://slam.canoe.ca/Slam/Wrestling/Bios/mvp.JPG

nightwolf
02-06-2009, 18:26
lol
grow up

krneki12
02-06-2009, 19:35
Jaz bi tako rekel. MVP je zelo težko, če sploh lahko določiti.
Uspešnost igralca je dosti odvisna od njega samega, vendar pa večina če ne vsi, nebi mogli nič dosežit brez alians.
Recimo Mark 60% je bilo na njem da je popravljal in iskal prave napade, preostalo pa na njegovi aliansi da mu je enote devala. Na JZ- noga nebi mel crusha če mu ga JZ nebi obranil z bunkerjem ITD ITD...
Tako da pomoje nekaj določat za najbolj koristno je bv in nima smisla. Preveč je različnih načinov igre in taktik da bi to lahko naredili.

Če pa že potem pa bi dal glas za dvojico Ultor/hun (ki ju ni na lestvici) :D Ker toliko ko sta ta dva računa! naredila za obe strani ni noben drug :) Ex so meli perfektne špije... JZ pa od igralcev izvrstne vodje. (hehe)

Pa lp vsem :)

Čola
02-06-2009, 20:38
Vsi ki so v anketi, pa še kakšen.

geronimo
02-06-2009, 22:36
se strinjam. sem glasoval za dva, vendar je res preveč igralcev, ki so zaznamovali server. kdorkoli bo izglasovan za MVP, se bo vedno najdel kdo, ki bo temu oporekal.

Mark Valerij
03-06-2009, 18:39
Vidim novo temo ki je do sedaj zanimiva, ter ni nobenega prerekanja v njej, kar je velik napredek, zato se bom še jaz oglasil.
Mark Valerij kot tak je dobil minimalno čez 100 CKjev, zahodu pa jih je zadal še vsaj enkrat toliko, zagotovo pa to nebi bilo možno brez fantastičnih soigralcev v prvi vrsti iz eX-JV2, nato pa še celemu krdelu eX, ki so mi zmeraj priskočili na pomoč. Marka je ta server zaznamoval z branjenjem (850.000 obrambnih pik), kar dejansko ni moj stil igranja, tako da je na tem serverju veliko boljših napadalcev (sam sem zbral le nekaj več kot 150.000 napadalnih pik). Drugače pa sem s svojo igro zadovoljen, "našo" alianso sem vodil po svojih najboljših močeh in času, mislim da je dala skozi veliko zanimive igre za soigralce. Res pa da proti koncu serverja vajeti z gradnjo WW prevzela zabon in kitti, ki sta odlična graditelja.
Težko je zbrat le tistega enega MVP, saj vsak gleda z drugačnega kotu, kdo je bil njemu ta igralec, to pa so ponavadi vodje alians, ki imajo tudi največ kontakta z vsemi soigralci. Z mojega vidnega kota sem zbral tri takšne igralce; Invisible in D i c k cheney iz eX, s njima sem imel največ kontakta, in vem da sta držala skupaj celotno eX zavezništvo, zraven dobrega vodenja pa sta še povrhu dobra branilca in napadalca, vsak s svojim crushom. Iz zahoda pa sem zbral pravega volka, ne toliko kot voditelja, ampak bolj napadalca, kar se lepo kaže v napadalnih pikah.
Osebno pa bi še pohvalil Rugevita, kot vodja ZiN alianse, ki je imel edini pravi pristop k vodenju alianse na zahodu.

Mark Valerij

biggyD
03-06-2009, 19:15
Jap RUGEVIT manjka na tem glasovanju :(

Magnus Blayu
03-06-2009, 23:20
MVP je TISTI, ki je priskrbel naša gesla ;)

matt
03-06-2009, 23:28
ker ste se vsi tuki tako lepo razpisal naj se še jz.
seveda vsi hvalte samo svojo stran. kot sem že večkrat omenila. kvaliteta igralca se ne kaže v medaljah. ni rečeno tudi, da se kaže v napadih samih. kvaliteta igralca se kaže tudi na druge načine.

- Klpa: človek, ki me je veliko naučil o sami igri. z našo malo skupinico smo tvorili elito napadalcev med Reji. človek z veliko energije. človek, ki je v vojaškem smislu naredil največ od Rejev. človek z neverjetnimi živci (se spomneš k si me ob 3 ponoč uču 4 napade v sekundo pošiljat :)). človek, ki mi je vedno znal dvigniti moralo ne glede na vse moje porušene vasice.

- TheJudge: čeprav nas je prekmalu zapustil je pustil pečat na zgodovini s1 strežnika. neutrašno napadanje eX-a. rušenje Miholinove metropole. res kapo dol.

- Azzinoth: Peter...tudi igralec, ki nas je zapustil prezgodaj. Sodeloval v izbrisu Miholinove metropole. igralec, ki je s svojim lahkim tonom znal pričarati nasmeh na obraz pa ne glede na to kakšne volje si bil. igralec, ki je konstantno reševal moje vasice :D

v času gradnje ww pa bi za MVP proglasila:

- stajerc: na mojem računu po moje prežvel celo več časa kot na svojem :D gledanje crusa kako vsak dan raste se ti je zdela izredno fascinatna zadeva. pred trkom bil celo bolj živčen kot jaz. skupno sittanje smarkovega ww naju je povezalo in ta vez bo ostala tudi nadaljne serverje.

- Klemč; nikol ne bom pozabla najinih žurk ponoči. youtube pa gremo :D umes še parkrat poslala žito v ww :D legenda res. zmeri prbije tako, da te spravi v smeh. izredna požrtvovalnost za celotno Re alianso. zadnji stavek velja tudi za Nighta.

- n0ga: ja moja n0gica. kaj naj rečem za naju. vedno renčima en na drugega a grizema ne :D veliko je pri nama besednih dvobojev. zatežil za vsak spisan MM. tudi če ni blo nč za najdt notr, on je najdu :) drugače pa izvrsten igralec traviana. hvala ti za vse zanimive ure v tvoji družbi.

- Kren: človek z neverjetno sposobnostjo organiziranja napadov. vojsko, ki jo je imel na razpolago je izkoristil maksimalo. osebno sem se od njega naučila zelo veliko. hvala tudi za vso podporo v času mojega 'norenja' in seveda za vse nasvete v zvezi s crusom. če mi ne bi svetoval ti po moje ne bi bil tak uspeh. hvala

- Cossacks: čeprav si mi velikrat stopu na živc, si še vedno človek, ki je bil najbolj zagret za zmago. neumoren graditelj cunkijevega ww.

- Hunči: upam da ti bo do konca serverja uspelo ugotoviti kako se trepalnce pigajo :D človek na mestu.

- Magnus: pride, naredi pa gre. brez odvečnih besed. kapo dol.

- Breda: ta tud. napiše mm pa gre carica

- in nezadnje smark: sograditelj ww. preživela mnogo popoldnevov ob tuhtanju vseh različnih poti do zmage :D

realno - upam da prideš na piknik in spoznaš še druga dva graditelja cunkijevega ww-ja :)

pipika1987
04-06-2009, 00:03
realno - upam da prideš na piknik in spoznaš še druga dva graditelja cunkijevega ww-ja :)

če bo čunki zobe popravu :D pol bota oba, drugač boš pa sam ti :D

itak da pridem,.

kren
04-06-2009, 03:02
Še moj pogled na stvar, predvsem na zahodno stran, ker vzhodnjakov, sploh JVja, ne poznam tako dobro.

Na zahodu hm...vsekakor na začetku ustanovitelji Rejev
-ekipa Nebodigatreba (Supek, nightcrawler, Kokos)
-Azzinoth in Stajerc
-cunki
-ekipa nostradamus (genie in bumbar)
Brez vas SZja nebi bilo v takšni obliki, kot je sedaj; na koncu

Srednji, napadalni del serverja vsekakor:
-theJudge (ena beseda: freak - v pozitivnem smislu)
-pravi volk (čeprav ga mnogo ljudi ne mara, je pa res, da je toliko pozornosti obrnil na sebe, da je zaradi njega imelo precej REjev mir. Žrtvoval se je za dobro alianse in se izpostavil in tudi to nekaj pomeni, čeprav je naredil tudi kakšno neumnost :P )
-klpa (se poznamo zelo kratek čas, pa vseeno...neutruden borec, ni kaj)

Zaključek serverja:
-Cossacks
-Limonca
-Čola
Ko je večina že obupala in pripisala zmago vzhodu, ste se javili in prevzeli breme na svoja ramena.
Brez vas ne vem, kako bi REji gradili WWje...najbrž jih sploh nebi...Malo ljudi ve, koliko noči ste prebedeli...

Na jugu sicer začetkov ne poznam, sem pa iz sodelovanja v zadnjih treh mesecih videl, koliko dela so opravili
-Magnus (brez njegove iniciative ne vem, kako bi se zahod sploh na koncu združil; mislim, da si mi težil vsaj en mesec hehe)
-Hun (preudarna, trezna glava v najtežjih trenutkih)
-Ga.Grendel (prebujanje sredi noči ni problem, a ne? Večni trn v peti eXov...)
-Winterfell (stari znanec; 2 WW vasi imeti pod kontrolo ni mačji kašelj...)
-Rugevit + Tevtonko s svojo ekipo
Ta dva zaslužita pa več kot le eno stran na forumu; odlično vodenje svoje alianse iz ozadnja. Tiha voda, ki bregove dere...

Upam, da nisem koga pozabil...če pa sem, pa prosim brez zamere; je precej pozna ura :)

AVE: legende ostanejo za na konec. Spomin na njih nikoli ne utone v pozabo.

-ATA Nurtuby: Hm...prvi si1 je bil zadnji server, ki ga bomo odigrali skupaj, definitivno :) Rojen za vodjo...
-n0ga: krivec, da sem sploh prišel v nomenESTomen ekipo...NI MI ŽAL! Najboljši dual...
-Dr.15ka: v mojih očeh še vedno Butcher št. 1.

Še za konec:
nomenESTomen ekipa bi težko kandidirala za MVP, ker ni resno sodelovala v celoletni borbi. Prve tri mesece na polno, potem 6 mesecev potiho in v ozadju, zadnje 3 mesece pa spet na polno. Tako da...kvečjemu, če bi se po četrtletjih gledalo. Ali pa MVP rednega dela in MVP končnice posebej hehe :)

VZHOD...
Hm...kolikor sem spoznal osebe skozi ta kratek server, vsekakor pohvale:
-Teji (vse poti vodijo do tebe :P)
-She Wolf (ti pa res ne obupaš...)
-Seinfeld original (tipičen primer, ko učenec MOČNO preseže učitelja...hehe pa brez zamere; mal morm bit pokroviteljski...respect)
-Heroes (52 vasi....težko bo to preseči; vsa čast...)
-Invisible (eden redkih, s katerimi ni bil normalen pogovor preko IGMa nikoli problem)
-še precej igralcev, s katerimi smo izmenjali kar nekaj IGMov, samo je tu premalo prostora, da bi vse naštel.

MVP: ponavadi ga podelijo nekomu v zmagovalni ekipi, tako da bom počakal do konca, preden se dokončno odločim :)

hun atila
04-06-2009, 21:19
bom še jaz dodal svoj pogled na server...

MVP je lahko le ena oseba, ki je med naštetimi v anketi ne najdemo...`izmeček` ki je posredoval moje geslo in s tem obudil eX-e med žive. Še danes sem prepričan, da bi brez tega marca videli še ex ostanke in da do prihoda natarcev sploh ne bi bili več konkurenčni. Praktično vas je 5 igralcev takrat držalo v totalni paniki in se sprehajalo skozi vaše metropole (govorim o ex, exjv in exjv2)...
Pa ne le na vojaškem področju - na podlagi dobljenih gesel ste delali štalo tudi na diplomatskem področju. In če lahko dodam - zelo uspešno :-?

Glede Marka Valerija - človek je bil res najbolši branilec serverja in tega ne želim omalovaževat...ampak kar nekaj def točk je blo pridobljenih zarad `sprehodov` po tujih računih. Če veš kam prihaja napad, niti ni tok težko bunkerja nastavit, ne ? :D
Pa tud veliko enot je zarad lakote pocraklo po njegovih branjenih naseljih. Spomnim se Armeniace, ki je mela populacije 90, bunker pa je bil notr 35 k. Vsaj zvečer, ker zjutraj jih je blo le še 25 k - vmes pa ni blo nobenga napada. Ampak - da še enkrat poudarim - tud zame je absolutno prvi branilec serverja, ker se je dokazal že pred spornim dogajanjem!!!

@ Invisible
Napaka ki smo jo nardili je, da se je pri planiranju zadnjih ww napadov nerazumljivo spustilo mako sharka. Razlog NI BIL, da ne bi meli dovolj fire power...enostavno se ga je spustilo. Razlog mi nikoli ne bo čist jasn :S
Vse drugo je blo izpeljano kot je blo potrebno - tudi tomstarr (dobro - mogoče en crush preveč). Žitnico je ciljal le ovnar, ki je mel minimalno število katov - ki pa je z razbitjem zidu omogočil po mojem mnjenju najbolše porabljenemu crushu serverja ALJEHINU podrtje ww na prafaktorje. Tak se ww-ji mečejo iz igre in se z njimi več ne obremenjuješ.
Škarje in platno smo meli v svojih rokah, zmago pa vam praktično podarili (seveda ste na tem precej delali tud sami, ampak saj veš kaj mislim)
Glede prehitrih crushov - ne vem za vse, niti se mi ne da iskat. Ampak vem pa za ?obelixa?. On je HEROESU rušil dve veliki skladišči iz 20 na 0. Tukaj je bla vojska porabljena optimalno.

Posebaj bom na serverju izpostavil:
team NOMENESTOMEN - fanta kapo dol: vajina vloga pri združevanju je bla neprecenljiva...travian v malem prstu. Tud sam sem se od vaju naučil par `fint` ;) Škoda da ne bo končne nagrade :)

Klpa - človek je neuničljiv :D

Rugevit - kljub najinim občasnim nesporazumom...čestitke da spraviš alianso na tak nivo sodelovanja

Ga. Grendel - brez tebe ne bi šlo :D

Heroes team - meni je šlo na kozl, ko sem klikal 32 vasi...kaj šele 50 +

Invisible - thumbs up, igralec ki bi ga vedno raje imel na svoji strani kot nasprotni

Vsi vitezi okroglega skypa: magnus, limonca, cossacks, smark + nekaj zgoraj naštetih...noči in dnevi so bli krajši in že zarad tega `druženja` je blo vredno vztrajat :)

matt
05-06-2009, 00:34
če bo čunki zobe popravu :D pol bota oba, drugač boš pa sam ti :D

itak da pridem,.
hehe... trije smo .... cunk pa si že novi bicikl kupuje :)

GORJAČKO - M
05-06-2009, 07:29
@ Invisible
Napaka ki smo jo nardili je, da se je pri planiranju zadnjih ww napadov nerazumljivo spustilo mako sharka. Razlog NI BIL, da ne bi meli dovolj fire power...enostavno se ga je spustilo. Razlog mi nikoli ne bo čist jasn :S

Samo ne pozabit da smo mi naredili precej, precej več napak kot ste jih vi pri crush napadih.

mal čuden
05-06-2009, 08:16
@ Invisible

Al pa če enostavno priznamo, da so nas scat peljal in to je to. Zadnji napad na Sharka smo izvedli JFK, Azzinoth in jaz, kjer smo mu podrli zid, ceh in 5 velikih skladišč vse na 0. Takrat smo ga že po moje vsi odpisali in so se preostali crushi usmerili v druge igralce Strica in v Heroesa.
Jest priznam, da sem bil izjemno presenečen, ko je Shark dvignila WW na levl 90 in mi ni bilo jasno kako jim je uspelo ob nižji populaciji kot sem jo imel sam v WW-ju in tako sem glede na našo infro sklepal, da smo v prednosti. Mogoče so tako sklepali tudi drugi na zahodu, ne vem. Še vedno je pa upanje da nekdo že končno potegne pikovega asa iz rokava :)

Inv1sible
05-06-2009, 11:08
Daj nehaj še zdaj ti s pikovimi asi.. jaz bi rad da se to že enkrat konča (ZA VEDNO!)

mal čuden
05-06-2009, 12:43
Daj nehaj še zdaj ti s pikovimi asi.. jaz bi rad da se to že enkrat konča (ZA VEDNO!)

Najjača karta se zmer na konc uporab:)

matt
05-06-2009, 12:48
mogoče pa natarji pridejo z vsem kar imajo :) malo sem jih obiskal,pa vidim da imajo polna skladišča :)
http://travilog.org.ua/si/9210659/5d2f7d48e0bd24073934e01f9b492110

ga. G
05-06-2009, 14:09
MVP? Hmm… v tukajšnjem izboru ni mojega kandidata, tako da se bom vzdržala glasovanja.

Morm pa naštet nekaj igralcev, ki mi bodo vedno ostali v spominu:

Hunč: hvala za vztrajnost, dobro sodelovanje, dobre nasvete in veliko število ur debat in napotkov. Sodelovati s teboj mi je bilo v užitek. Bila sva dobr team.
Grendel: tebi se pa moram zahvalit, da si v kritičnih trenutkih pomerkal na otroke, da sm lahko jaz naprej igrala. ;)
Magnus: malo manj prisoten zadnje čase, ampak You're done your part ;)
Ishtar: zelo lepo, da si me poslušal in ostal v igri, pa čeprav kot opazovalec, z velikoooo obrambe in doniranega žita.
Winterfell: lepo da si se pustil prepričat, da si imel 2 WWja, bilo je čudovito.
Ugec: uf težko bi bili brez tebe, no sej veš zakaj :D
Aetius team: bilo je fajn sodelovati z vami. Čeprov je Jan mel določeno obdobje teženja :P
Original Aetius: damn ti pa si opasen, po 2 dneh vrnitve, že zbrisal 2 naselja.
Minotaurus: uf brez tebe bi bil acc Grendel pogubljen, hvala za obrambo.
Zippo_: upam da sm te kaj naučila ;)

Cupi: hvala za odvetniške storitve v najbolj kritičnih trenutkih.
Rugevit: hmm…morm ti priznt da si mi kr nekaj živcev spil :P

Kren: obladaš organizacijo, in ja, ni mi težko ponoč ustajat ;)
N0ga: imava svoja mnenja in sva dovolj trmasta, da ne popuščava. Tvoja miška
Ata: debate s teboj so vedno zanimive. Uf sam še nism robčkov nabavla, defenitivno jih pa dobiš ;)

In še skype klapa: bili ste neutrudni pri dopisovanju in debatiranju. Tok kot ste pa vi pisal, še zdej ne morm dojet. Al je blo zjutaj, ponoč al zvečer, vedno je biu kdo online. D'best ste.

In še, hvala, vsem Partizanom in Partizankam, da ste me prenašal. Men je blo v veselje igrati z vami.

Uf skor pozabila nasprotnike: no evo še mocotu in invisiblu se zahvaljujem, za družbo, ki sta mi jo delala skozi noči. In D_icku za provokacije, ki sm jih z veseljem vračala.

elitewarrior
05-06-2009, 15:44
Če že vsi pišete na dovgo bom pa še js :P

Ga. grendel : huh ja ne daš se kr tko sprovucirat :D drgač pa ja lepo je blo sodelovati :)
Vandal : hvala za vse ( veš kaj ) :D
original aetius : hvala ker si nam oddal račun , brez tebe nas / mene nebi blo tu :P
Hun : hvala za vse nasvete ;)
Hvala Garažam ( amonRa , elektra - če koga pozabu naj napiše )
Fanglc : za sittanje v težkih trenutkih & obrambo
Lisko007 : Tnx za vso obrambo & garažiranje obrambe :P

Drgač pa hvala vsem ki ste mi polepšali igranje tukaj na s1 :) Še posebi partizanom in partizankam .

Sm pa še dobu prošnjo da napišem neki v imenu snopca
citiram : igrau sm z 8 skriptami in s tremi računi. Nikoli na s1 biu zaklenjen. =)

tux
05-06-2009, 15:49
Sm pa še dobu prošnjo da napišem neki v imenu snopca
citiram : igrau sm z 8 skriptami in s tremi računi. Nikoli na s1 biu zaklenjen. =)

Baraba ena :P

GORJAČKO - M
05-06-2009, 17:52
Uhjej,...jaz sem pozabil še ključnega igralca, brez katerega mislim da NE bi zmagali(izkčljučil sem pikove ase). Z njim sva namreč vse napade na prevzete crusherje splanirala in mislim, da si iz moje strani in vseh eX alians tudi en MVP zasluži. Če bi kakšen gayzorjev crusher ostal sedaj bi izgubili. :D

Hvala Grbak :D

Pa še ena zahvala rockyx-u ki se je tudi zelo izkazal pri organizaciji napadov. ;)

lp
gorjačar

biggyD
05-06-2009, 19:22
"Rad bi se zahvalil staršem, predvsem mami in očetu."

mal čuden
05-06-2009, 19:26
"Rad bi se zahvalil staršem, predvsem mami in očetu."

"Mislim da smo jaz, Lavrič in Cipot najboljši duo v slovenski reprezentanci!"
"Kupil sem trisobno garsonjero."
"Boli me koleno na nogi"
"To ni bilo samo verbalno. To sem mu tudi povedal!"
''Nismo jih podcenjevali. Bili so precej boljši, kot smo pričakovali.''

Legenda:D:D:D:D:D:D

Greg Howe
05-06-2009, 19:39
Grbak definitivno, njegove akcije so bile izjemnega pomeni

ALGO
05-06-2009, 20:53
Pa da še jaz povem svoje mnenje o MVP ;)

1. mesto si vsekakor zasluži RUGEVIT. Vodil je alianso, ki je bila sestavljena iz 90% igralcev, ki so igrali prvič travian. In kaj mu je uspelo? Pripeljati alianso do konca, gradi se WW, če pogledate napadalne točke alianse Zin, so kar dobri. Skratka, vsaka njemu čast. Uspelo mu je nekaj, v kar ste vsi dvomili :D
2. mesto pa kar se tiče vztrajnosti in volje bi se lahko pripisalo MARK VALERIJ-u. Čeprav je na ta način lahko branit svojo alianso ;) Drugače bi to mesto pripadalo JUDGE-u, sam je na žalost obupal, ker je videl, da se proti višji sili pač ne da igrat :(

Tevtonko? Njega ste dali med MVP? lahko vprašam zakaj? Razen tega, da ima ogromno število naselij, je to preslab izkoristek. Se vam ne zdi? Mogoče se bo tukaj naučil, da je Travian skupinska igra in ne igra posameznikov ;) In bo drugič še boljši in si bo res zaslužil naziv MVP ;)

Lep pozdrav vsem skupaj. Kljub vsem špekulacijam in goljufijam je bilo lepo igrati z vami. Mogoče se še kdaj kje srečamo ;)
Rugevit, če boš še na katerem serverju, me klikni. S tabo grem takoj skupaj v alianso ;)

lp

xxy
05-06-2009, 23:06
Grbak definitivno, njegove akcije so bile izjemnega pomeni

ja itak grbak je car :P:P:P:P

škoda ker nismo uspel pr nommenu, bi blo res prelepo če bi nam še tisto uspel ampak enkat ste nas mogl ustavt. mislem da je bla to najbolša akcija celotnega SIMCITY zavezništva. še enkrat čestitke da ste v takem cajtu uspel zbrat tako obrambo.
se bo pa zgleda use dobr iztekl za ns tko da se nebom preveč prtožvau...

lp

_NightCrawler_
05-06-2009, 23:55
tale server je igralo zelo veliko dobrih igralcev zato niti ni možno izbrat samo enega najboljšega...
tole igrco lahko igraš tudi na zelo veliko različnih načinov in vsi so potrebni, da ena aliansa funkcionira!
ne mislim samo napad in obramba ampak tudi diplomacija vohuni in razne spletke :)
ne bom naštevu igralcev, ki so mi ostali v spomini ker jih je mnogo in nočem koga pozabit.
v glavnem fajn je blo!

jek
06-06-2009, 00:12
tale drugi si1 se mi je zagabu zarad neprestanih spletk pa kreganja, zdele ko vidm to temo mi je pa skorej žal da nism mal bl spremlov dogajanja :) definitivno je bla na tem serverju taka koncentracija dobrih igralcev, ki upam da se bo še kdaj ponovila. sam z mal več fer pleja. kar sem igral, sta se mi pa najbolj vtisnila v spomin judge in volk. obema vsaka čast za odlično igro. ex strani pa ne morem ocenjevat, ker o njih premalo vem...

volk
07-06-2009, 21:29
D se še jaz mal oglasim ;) .. zame so bili med najboljšimi igralci KLPA,BERSEKER,DANDI, pa MANDL,OKRAJC,SEINFELD..toda zame še posebno SHEWOLF!!! bILA JE ZRAVEN PRI NEVEM KOLIKO AKCIJAH,RAČUNIH IN TUDI LUMPARIJAH..mnogi se zgražajo fer play ne fer play..toda to je vojna igra in za zmago je dovoljeno vse..

In tu so se exi izkazali...znali so se vtihotapit in odkrit naše slabosti..in lahko le rečem ČESTITKE!

Vesel sem da sem igral,vesel sem da mi je uspelo bit prvi napadalec,toda pri tem ne bi šlo brez vseh zavezniških alians ,ki so med mojimi napadi - včasih dobrimi in uspešnimi,včasih neumnimi in smešnimi branili moja naselja - HVALA VSEM! Hvala tudi EX om ker so bili spoštovanja vreden nasprotnik in v čast mi je bilo sem ter tja povzročit kako paniko..

To je bil zame the end S TRAVIANOM zato vas vse lepo pozdravljam..tistim ,ki boste še igrali želiim lepe igre ostalim pa vse lepo v real lifu :D