PDA

View Full Version : Prekinitev vojaških aktivnosti med vikendi

n0g00dah
22-05-2009, 13:02
Ali ste za to, da se med soboto in nedeljo ne izvajajo vojaške akcije, da lahko otroci in starši v miru preživljajo prosti čas

blaz8
22-05-2009, 13:08
A da se nebi mogl napadat kaj voc da ta igrca rata simcity spila kva kle ej apc tko treba je bit velik gor da kej dosežeš

Lp Z.o8

n0g00dah
22-05-2009, 13:10
A da se nebi mogl napadat kaj voc da ta igrca rata simcity spila kva kle ej apc tko treba je bit velik gor da kej dosežeš

Lp Z.o8

pojdi dete spat, sej vidiš da tudi pisati ne znaš.

daj še enkrat napiši kaj si hotel povedati

medo10
22-05-2009, 13:15
sam neki...ti si pomoje farma na nekem serverju.
to je bedno, sej če si odrasel se zjutraj zbudiš pošleš 100 napadov, nAdgradiš par stvari in greš u life. ke je kle problem?
al pa peleš družino kam nwm....
če ti pa ni všeč pa ne igraj, saj je travian lahko igra in/ali delo

biggyD
22-05-2009, 13:19
Noga farma ti je rekel LOL

n0g00dah
22-05-2009, 13:22
pa nevem kje so se najdl te pajaci, a je že konec šole za dans al kako :)

sem farma tako je. ampak še vedno tudi farma ima rada prosto soboto in nedeljo :)

mocozjeF
22-05-2009, 13:24
To me spominja na prvo svetovno in bozic na fronti, ko so skupaj praznovali in imeli kratko prekintev ognja.

"prekinitev ognja" ob dolocenih dnevih je ze vrgrajena v travian.
Dogovori? Roko na srce z ljudmi, ki igrajo travian danes? Velik del jih je moralno oporecnih in se ne bi drzali dogovora. Na koncu bi se nekaj ljudi drzalo nekaj pa ne in je vse skupaj farsa.

Bilo bi lepo ampak skrajno neizvedljivo.

ps: nekam velik tem delas dons... mogoce vstal z levo nogo

pipika1987
22-05-2009, 13:30
pa nevem kje so se najdl te pajaci, a je že konec šole za dans al kako :)

sem farma tako je. ampak še vedno tudi farma ima rada prosto soboto in nedeljo :)

maturantje so konc s šolo. sam za njih bi blo bolj pametn, da bi se učil za maturo :D

študentje smo pa itak že cel let frej :D

nogica pol te pa še jz pridem farmat, če si farma :P

Svarun
22-05-2009, 13:32
To me spominja na prvo svetovno in bozic na fronti, ko so skupaj praznovali in imeli kratko prekintev ognja.

http://www.kolosej.si/media/storage/movies/2005/7/26/35557.jpg

Vesel božič
Joyeux Noel

(http://www.merrychristmas-themovie.com/)

dickcheney
22-05-2009, 13:33
daj še enkrat napiši kaj si hotel povedati

Je ja čisto jasno... Malo daljša verzija za tebe:

Majjad jfae ajldi zad ajldil lki kd do od viuad ad fa fF FARMA aldfja di ladlkf !!! daflk aisdf lkdsa ????

Drgač pa... Nima vsaka farma 600k+ bunkra :)

n0g00dah
22-05-2009, 13:38
tega mi pa tut stric google ne prevede :(

jeli
22-05-2009, 13:53
mater ste to vi
za primer Travian igrajo skoraj vse vrste ( šolarji, dijaki, pa usluzbenci ) in vsi morjo med tednom neki delat in se posebaj zjutri in zvecer ne morje kej prevec farmat ce ne uporablajo skript in da pol se med vikendom se nebi smel farmat RAJ NE, RAJ NE
usaj kar se mene tiče

xerax
22-05-2009, 13:56
če že govorimo o maturantih in študentih bi predlagu da se za zaključni piknik mal gleda, da ne bo lih takrat, ko bomo vsi lih sredi izpitov alpa mature...:D
sploh pa noga 2 tedna max tri so še do konca ( vsaj upam) tko da zarad teh dveh vikendu boš preživel an:)

n0g00dah
22-05-2009, 14:00
če že govorimo o maturantih in študentih bi predlagu da se za zaključni piknik mal gleda, da ne bo lih takrat, ko bomo vsi lih sredi izpitov alpa mature...:D
sploh pa noga 2 tedna max tri so še do konca ( vsaj upam) tko da zarad teh dveh vikendu boš preživel an:)

sej to sm z mislijo že na novem si1 :)

Magnus Blayu
22-05-2009, 14:02
čakamo na zmago.... odštevamo

medo10
22-05-2009, 14:03
hja veš kako jaz sem osnovnošolec in ne vem zakaj bi tebe brigalo ali sem bil ob 10-ih v šoli ali ne.
loh ti povem da nisem špricu ampak je dan šole, in je pouka prost dan...:p
pa še enkrat povem da se ne sme ukiniti farmanje in tudi samo zaradi TEBE ne bo travian ukinil farmanja med vikendi...(ali pač,...;))

Tado
22-05-2009, 14:05
Nekateri imajo samo med vikendom čas resno igrat in napadat in da še tega ne bi mel?!!!!??!!

jeli
22-05-2009, 14:06
ja sej js sm tud še osnovnošolec pa kaj pol
v nekih aliansah kr pise da mors bit nad 15 pa znam 100% igrat bol od kaksnega 15 al vec let starga

gregor88
22-05-2009, 14:15
če komu ni všeč da ga farmajo med vikendi pa naj ne igra tega špila. nebomo zdaj upoštevali vsakega posameznika ko on ne more igrat. med tednom tudi delamo eni drugi ste v šoli pa se prav tako ne pritužujemo če nas medtem kdo napada.:p

n0g00dah
22-05-2009, 14:16
farmanje in napadanje je dovoljeno. bolj je bilo mišljeno STVAR DOGOVORA MED ALIANSAMI. sicer pa kaj se vtikate v si1, ker sploh niste vabljeni v to debato.

pejte delat šolske naloge, pa stanovanje pospravljat, mladina nevzgojena

lubec
22-05-2009, 14:27
pa kaj se ...najbolje ,da naredite travian v SimCity al pa še kaj...OMFG kak vam lahkopad ekaj takega sploh na pamet

Greg Howe
22-05-2009, 14:28
valda da mi ni všeč da me farmajo...nonstop rdeči meči gorijo, pride diklina k meni pa vidi kolko me farmajo in me je enkrat zaradi tega skoraj pustila...to tako dalje več ne gre...naj se ukine vojsko v travianu!!!...ne samo to, naj se ukine grajenje zgradb in surovinskih polj, ter naj igra temelji zgolj na opazovanju živali v oazah

btw, na s3 sem končno naletel na slone v oazah:cool:

mocozjeF
22-05-2009, 14:30
:D skoda da ni b3nota :D bi ga najel z njegovimi 30imi racuni da glasuje XD

seveda jaz
22-05-2009, 14:37
mah verjetno smo vsi farme, ki sploh pogledamo to temo in skrito v sebi upamo, da bo nasa prosnja uslisana... :cry: vec ne zdrzim take igre, saj kot ponosen clan ene najvejih-ce ne najvecjih alians na s1 in speedu, vsak dan, ko pridem na racun, nimam drugega dela, kot le presteti kolikokrat so e napadli tekom noci...zato sedaj prosim, zdruzimo moci in ze podajmo skupaj v boj proti napadom cez vikend :(

:P
P.S.: Drugace pa ima ta ideja dobre in slabe strani...tako da naj ostane tako kot je, vsak sam pa lahko sklene z napadalci pakt:D

NubCake1
22-05-2009, 15:00
Mislim, da ta tema nima nekega smisla, zato jo bom verjetno zaklenil zjutraj ko pridem domov :)

Se kdo ne strinja?

tux
22-05-2009, 15:06
Mislim, da ta tema nima nekega smisla, zato jo bom verjetno zaklenil zjutraj ko pridem domov :)

Se kdo ne strinja?

Potem pa morem še hitro kaj napisat :)

Drugače pa je že bil predlog med RE in eX v prvi polovici strežnika, če se za en dan na teden zmenimo za nenapadanje, pa če se takrat nismo odločili, potem se sedaj tudi menda ne bomo tik pred koncem...
Mogoče pa bo imel Noga bunker čez vikend, pa nam samo suflira kdaj naj napadamo... Ne vem, ne vem, tale tip je meni skrajno sumljiv :P

Najdi si duala, ki ima proste vikende

n0g00dah
22-05-2009, 15:08
Potem pa morem še hitro kaj napisat :)

Drugače pa je že bil predlog med RE in eX v prvi polovici strežnika, če se za en dan na teden zmenimo za nenapadanje, pa če se takrat nismo odločili, potem se sedaj tudi menda ne bomo tik pred koncem...
Mogoče pa bo imel Noga bunker čez vikend, pa nam samo suflira kdaj naj napadamo... Ne vem, ne vem, tale tip je meni skrajno sumljiv :P

Najdi si duala, ki ima proste vikende

dejansko vam toliko pomeni travian? da lepe dneve raje preždite pred računalom?

geronimo
22-05-2009, 15:14
farmanje in napadanje je dovoljeno. bolj je bilo mišljeno STVAR DOGOVORA MED ALIANSAMI. sicer pa kaj se vtikate v si1, ker sploh niste vabljeni v to debato.

pejte delat šolske naloge, pa stanovanje pospravljat, mladina nevzgojena

lol, res je nekam velik novih obrazov tle :D
tak dogovor je pomoje res težko izvedljiv. že tako je tle toliko krega in jeb**, da nam vsako temo tle zaprejo. na tem serverju je blo že tuk enga sranja(in to na obeh straneh, kot nekari nekaterim vbijajo v glavo že neki cajta), da iskreno ne verjamem, da bi premirje zdržalo.

čeprav se ta dogovor nanaša na le določen krog igralcev in ni neizvedljiv, je brezveze sklepat dogovore v tej fazi igre. da bi blo fer, bi se morala ustaviti tudi gradnja WW-jev. kar pa je absurd, ali pač ne?

dickcheney
22-05-2009, 15:22
čeprav se ta dogovor nanaša na le določen krog igralcev in ni neizvedljiv, je brezveze sklepat dogovore v tej fazi igre. da bi blo fer, bi se morala ustaviti tudi gradnja WW-jev. kar pa je absurd, ali pač ne?

Končno dobra ideja... :)

Ustavi se gradnja WW-jev za 6 mesecev, tačas sklene tudi NAP med top aliansami, naredijo se novi in boljši crushi, pa se gremo spet na turobne jesenske večere tepst (prej seveda množično izmenjamo gesla, da bo bolj zanimivo). Mogoče se mi bo do takrat celo spet dalo igrat, ne pa da pišem bedarije na javnem forumu, namesto da bi kak napad planiru.

error666
22-05-2009, 15:24
No meni je pa ravno med vikendom najbolje...nekateri otroci ne hodijo v šolo (špricajo) med tem ko so ostali in odrasli na delu.

Moj odgovor: NE

jeli
22-05-2009, 15:29
Končno dobra ideja... :)

Ustavi se gradnja WW-jev za 6 mesecev, tačas sklene tudi NAP med top aliansami, naredijo se novi in boljši crushi, pa se gremo spet na turobne jesenske večere tepst (prej seveda množično izmenjamo gesla, da bo bolj zanimivo). Mogoče se mi bo do takrat celo spet dalo igrat, ne pa da pišem bedarije na javnem forumu, namesto da bi kak napad planiru.

a se zajebavas al kva XD
da bi se gradnja WW-jev ustavla ze tko te serverji trajajo mal prevec pol pa se da bi se se za 6 mescev podalsal ne se zajebavat

Greg Howe
22-05-2009, 15:42
a se zajebavas al kva XD
da bi se gradnja WW-jev ustavla ze tko te serverji trajajo mal prevec pol pa se da bi se se za 6 mescev podalsal ne se zajebavat

haha, in potem naj nekdo reče da je bolje imeti v aliansi osnovnošolca kot odraqslo osebo:cool:

Winterfell
22-05-2009, 15:48
Končno ena pametna tema. Nenapadanje med vikendi bi bilo zakon Noga, ampak ideja o zamrznitvi gradnje WW-jev je pa za Nobelovo nagrado. Takoj glasujem za prekinitev gradnje in ponovni štart 1. septembra. Da pa bi bilo vse skupaj bolj zanimivo in predvsem pošteno, bi seveda vsi WW-ji morali začeti spet z lvl. 0. Za lažji štart pa naj ima vsako WW naselje že zgrajena skladišča do 500k surovin.
In NubCake, ne zakleniti teme :-)

Batsita
22-05-2009, 16:24
že tak al tak se med praznikima napadi ukinejo pa nemoreš napadat takrat ko si doma
ker cepc je odpru to temo če je kdo farma nej neha igrat al nej si pa nov račun nardi seveda nej si tastarga pusti da se ga farma

c1rca0n
22-05-2009, 16:24
js sm dau NE
to bi blo brezveze
vseh severjo bi blo konc en mesen kasnej ker se nebi nič zropalo

Magnus Blayu
22-05-2009, 16:33
dobro pa kaj sedaj kar neki padalci... cez cel server niti enega posta, pol pa daš anketo vn pa sami neki čudneži.... lol

Pek
22-05-2009, 16:39
sam bi bla huda ane, da bi še pol leta tala isti špil nabijal :D

n0g00dah
22-05-2009, 16:59
a se lahko spokate ven iz foruma tisti, kateri se vas server si1 ne tiče?

še vedno so to ideje&predlogi

tukaj ČE se BI dogovarjali sta to dve oziroma 5 strani EX, ZIN, JZ-P, RE, AVE!
o premirju med vikendi. ostali se pa zaradi mene farmajte, kolikor vas je volja, bodite doma, buljite v računalnike, bo vsaj manj mladine pijane v lokalih, posledično bo zunaj toliko boljše

ostali pa prosim ne se mešat v to anketo

blaz8
22-05-2009, 17:19
kaj ti morm pac si farma drugac mas pa igrce ker ni napadanja delas sam mest tko da ne mjavki to je igrca kjer se napada tko da ne mjavki

pohan snicel
22-05-2009, 17:27
kaj ti morm pac si farma drugac mas pa igrce ker ni napadanja delas sam mest tko da ne mjavki to je igrca kjer se napada tko da ne mjavki

đizs otrok a ne dujameš da je to stvar vodilnih alians na enki zdaj je pa na revčka navalil cel vrtec:eek:

aja pa probi njega farmat če lahko... velik exov je že probal brez uspeha:D

n0g00dah
22-05-2009, 17:28

Oprostite jim, saj ne vedo kaj govorijo ......

sem te prosil, da se ne vmešavaj tukaj če ne igraš na si1. če pa, pa povej, pa pride ta farma te pogledat vendar ne prej kot v ponedeljek

baubau
22-05-2009, 17:34
Medo, Blaz8 in še nekateri, sami veste kateri. Več kot očitno nimate pojma o čem se gre, kdo je sploh igralec, ki je odprl temo in podobno. Preden kaj napišete, dajte se lepo prosim pozanimajte/malo preberite, kdo je kdo na serverju(forumu) in kaj se sploh dogaja na serverju. Noga po VAŠEM MNENJU (vsaj tako si razlagam vaše poste) očitno nima pojma, ima mogoče vasico ali dve in prvič igra travian. In je farma vsem po vrsti, ki imajo pet minut časa. HAHAHAHAHA
Tema definitivno ni bila narejena za vas. Mogoče pa ravno zato ni pod splošno ali pa pod predlogi.

Stajerc!!!
22-05-2009, 17:57
Oprostite jim, saj ne vedo kaj govorijo ......

sem te prosil, da se ne vmešavaj tukaj če ne igraš na si1. če pa, pa povej, pa pride ta farma te pogledat vendar ne prej kot v ponedeljek

n0ga, dej umir se mal, ko te bojo res pofarmal..

biggyD
22-05-2009, 18:03
n0ga, dej umir se mal, ko te bojo res pofarmal..

Vedno bolj me mika da bi ga pofarmal, zdaj ko vem da ga ne bo za vikend :D

Mogoče bo zadnji rop, pa se ne bom rabil več ubadat s tem...

n0g00dah
22-05-2009, 18:18
Vedno bolj me mika da bi ga pofarmal, zdaj ko vem da ga ne bo za vikend :D

Mogoče bo zadnji rop, pa se ne bom rabil več ubadat s tem...

ta vikend bom :) žito je kur.....

dickcheney
22-05-2009, 18:36
a se zajebavas al kva XD

kva :)
še nekaj, da bo sporočilo dovolj dolgo

biggyD
22-05-2009, 19:19
ta vikend bom :) žito je kur.....

oblačno bo,jutri se obetajo padavine..žita zna bit v izobilju :D

tolmin
22-05-2009, 19:25
brez veze če si dobr je treba vs čas fafmat ne pa neki med vikendi nč lol
jst sm absolutno proti

tomstarr
22-05-2009, 20:31
omg.... pa sej to ne mores verjet... noga se zajebava, par jih dejansko ve da je zajebancija, 95% mularije, ko zelo verjetno niti na si1 ne igra pa je glasne... ce pa ze igrajo so pa tak al tak farme...
dejte raj mal se zadrzat..... đizs

Fissico
22-05-2009, 21:23
Kaj se zajebava :o

Tudi jaz sem za to idejo, prenehanje akcij in podobnih šajzov med vikendi, da še spat ne more folk pošteno pa it med ljudi :???:

Grem n0go pofarmat...

n0g00dah
22-05-2009, 21:52
http://www.youtube.com/watch?v=_wKe_G18X4g

samo tole vam lahko rečem :)

pa vikend sm dežurn

pivo pa kokice sm prejle nabavu

Fissico
22-05-2009, 22:29
Si zamenjal zemljen zid z rimljanskim, pardon, jelovškim lesenkotom? Bo treba sprobat, baje so manj trdni in se hitreje porušijo :cool:

n0g00dah
22-05-2009, 22:41
Si zamenjal zemljen zid z rimljanskim, pardon, jelovškim lesenkotom? Bo treba sprobat, baje so manj trdni in se hitreje porušijo :cool:

hja pridite pol a ne? sej sem rekel, sem dežuren.

pivo + ostala oprema je pripravljena

Fissico
22-05-2009, 22:44
hjebemti če maš pir pa kokice pridem k tebi domov :p

Greg Howe
22-05-2009, 22:45
jaz sem se odločil da moja naselja obzidam z neuničljivim ščitom iz star treka, tak bom prek vikendov varen...tehnologijo smo eX že ukradli borgom (pravim borg iz stratreka) tak da razen če kdo ukrade kakšno tehnologijo iz kere druge znanstvene fantastike so moja naselja tako varna pred ropanji...;)

n0g00dah
22-05-2009, 23:16
men se neda, to je preveč ta žito furat

tko kot pravi volk, žita bo kmalu v izobilju al nekaj v tem smislu

žito bo padalo?

audi-rs4
22-05-2009, 23:22
hehe bilo bi lepo samo neizvedlijovo saj nemvi nas nikoli ne poslušajo

n0g00dah
22-05-2009, 23:29
hehe bilo bi lepo samo neizvedlijovo saj nemvi nas nikoli ne poslušajo

pa kakšni nemci? to je stvar dogovora med ALIANCAMI ki so v spopadih

domen123
22-05-2009, 23:46
morda brez resnih napadov vendar to bi bilo nepisano pravilo
ker jaz nafarmam 2x več čez vikend kot pa takrat ko sem v šoli
pa sploh ne igram tuk dost

ga. G
23-05-2009, 00:02
LOL

Bi se splačal probat, da vidmo kok časa bi zdržal :D

davy3
23-05-2009, 00:26
Ali ste za to, da se med soboto in nedeljo ne izvajajo vojaške akcije, da lahko otroci in starši v miru preživljajo prosti čas

Joj ja sj otroci majo lihk ob nedeljah in sobotah največ časa zato dajajo napade itd.

Pa to je travian

Magnus Blayu
23-05-2009, 00:51
morda brez resnih napadov vendar to bi bilo nepisano pravilo
ker jaz nafarmam 2x več čez vikend kot pa takrat ko sem v šoli
pa sploh ne igram tuk dost

lol

kaj pa farmaš? a si kupil kako farmo na severu pol jo obdelujes? al kako zgleda to... mi lahko kdo razloži?

jaz delam samo pšenico, kakwo to?

n0g00dah
23-05-2009, 01:17
pa nevem kje so se dans najdl, da so tok zaspamal temo

sam rezultat je še vedno, da se strinjajo da bi imeli vikend mir

sam Ex-i spet ne spoštujejo tega, bemu sunac

biggyD
23-05-2009, 02:15
pa nevem kje so se dans najdl, da so tok zaspamal temo

sam rezultat je še vedno, da se strinjajo da bi imeli vikend mir

sam Ex-i spet ne spoštujejo tega, bemu sunac

he he he spet si paranoičen

p.s. farma se vedno ko je šola oz. ko šolarčki spijo

n0g00dah
23-05-2009, 02:20
previdnost je mati modrosti :)

biggyD
23-05-2009, 02:35
previdnost je mati modrosti :)

Jap "bolje spreči nego leči" :D
Sam psiha pa je huda a ? Nikoli ne veš kaj je res kaj pa ne...

n0g00dah
23-05-2009, 02:41
Jap "bolje spreči nego leči" :D
Sam psiha pa je huda a ? Nikoli ne veš kaj je res kaj pa ne...

kriza je samo z žitom danes :) ostalo ni več krize, zaradi izkušenj :)

trema je bila na prvih serverjih, zdej pa ni več, razn naveličanost, pa komaj čakat lvl 100

shadow eye
23-05-2009, 09:09
Najbolj se strinjam za ustavitve ww-ja, ker bi imeli čas za vojsko itd...:D
Za nenapadanje med aliansami, se pa ne strinjam prevec, ker sem med tednom gor, najvec 2h in zamudim akcije, šele med vikendom lahko sodelujem...

n0g00dah
23-05-2009, 10:44
Najbolj se strinjam za ustavitve ww-ja, ker bi imeli čas za vojsko itd...:D
Za nenapadanje med aliansami, se pa ne strinjam prevec, ker sem med tednom gor, najvec 2h in zamudim akcije, šele med vikendom lahko sodelujem...

pol si tako brezvezen igralec

ga. G
23-05-2009, 12:34
Za ustavljanje WWjev so itaq zadolženi nasprotniki, tko da niti ne rabmo dogovora ;)

shadow eye
23-05-2009, 13:04
pol si tako brezvezen igralec

Lej meni ni fora da sem do zadne stotinke gor na travianu, se rajs učim, grem vn in podobno.
Ti pa tudi praviš da smo mladina samo za računalnikom...

n0g00dah
23-05-2009, 13:09
Lej meni ni fora da sem do zadne stotinke gor na travianu, se rajs učim, grem vn in podobno.
Ti pa tudi praviš da smo mladina samo za računalnikom...

ravno o tem govorim da je treba zato se zmenit, da so sobote in nedelje DAN KO SE NE NAPADA sovragov.

ampak greš ven, naravo, lokale, kamor koli samo stran od računala

shadow eye
23-05-2009, 13:29
Ja sej to mislim, sem že mislu da se boma skregala:)

Tiger55
23-05-2009, 14:16
Treba je gledati z dveh prespektiv. Roparjev in farm. Za farme bi bilo vsekakor bolje, da bi to uvedli ampak, če pa gledaš s stališča nwm. top 100 roparjev pa je to neumnost. Tudi jaz raje sicer med vikendom delam kaj drugega, grem v naravo, ali počnem kaj pametnega, ne pa, da sedim za računalnikom, klikam in pošiljam napade...Ja bi bil zato, da se to uvede, ampak mislim, da iz te moke nebo kruha.

LP

shadow eye
23-05-2009, 15:32
Treba je gledati z dveh prespektiv. Roparjev in farm. Za farme bi bilo vsekakor bolje, da bi to uvedli ampak, če pa gledaš s stališča nwm. top 100 roparjev pa je to neumnost. Tudi jaz raje sicer med vikendom delam kaj drugega, grem v naravo, ali počnem kaj pametnega, ne pa, da sedim za računalnikom, klikam in pošiljam napade...Ja bi bil zato, da se to uvede, ampak mislim, da iz te moke nebo kruha.

LP

to je samo za alianse eX, Re in AVE!...
tako da bi farmanje ostalo, samo vojn pa ne bi bilo vec med temi aliansami

Fissico
23-05-2009, 15:36
Point je, da še vedno ne dojamete pointa. Boli kurac vse za farmanje, n0ga je mislil v tem smislu, da se največje alianse med vikendom nebi sekali, to pomeni organiziranih akcij, fejkanj in s tem posledično bedenje in tičanje doma ob sobotnih večerih, namesto da greš s kolegi na pir, paziš bunker doma in filaš z žitom. Ne pa farmanje...

shadow eye
23-05-2009, 15:55
Za vse ki mislite da gre za farmanje, si prvo preberite to temo, nato komentirajte!

Magnus Blayu
23-05-2009, 15:58
ja, ma jaz bi rad tud farmal.. se posebej med vikendom ka mam več časa... zakaj sedaj ne bi smeli farmat... res ne vem zakaj se take teme odpirajo

jaz pa res nevem zakaj nisi prebral zadnih nekaj postov

NubCake

Honor
23-05-2009, 17:16
Point je, da še vedno ne dojamete pointa. Boli kurac vse za farmanje, n0ga je mislil v tem smislu, da se največje alianse med vikendom nebi sekali, to pomeni organiziranih akcij, fejkanj in s tem posledično bedenje in tičanje doma ob sobotnih večerih, namesto da greš s kolegi na pir, paziš bunker doma in filaš z žitom. Ne pa farmanje...

Ja in pol bi vsi rinili v te alianse in bi blo se vecje simcitanje kot do sedaj .. si predstavljas. To je vojaska/strateska igra. Noben ne sili nobenga da je med vikendom gor. Neki privilegiji za naj naj pa so mem. To dela ze gold, ne rabi se delat se neka nenapisana pravila. Si predstavljas da se to zgodi. KOliko "nakljucnih" vdorov v acc-je bi blo med vikendi. Ogromno. 7 dni ima teden. Da se prikrajsa 2 dni to pomeni na 1 leto 100 dni, simcitanja za top alianse plus se med tednom 1/2 igralcev druga polovica pa neki miga. Kar je za navaden server veliko. Moje mnenje je da je ta predlog neustrezen :)

Ravno akcije med vikendi ko ima folk cajt da se naredijo vecje obseznejse akcije pa da bi to zamrlo ??. Kakovost igre bi padla na much ...

shadow eye
23-05-2009, 18:10
Ja in pol bi vsi rinili v te alianse in bi blo se vecje simcitanje kot do sedaj .. si predstavljas. To je vojaska/strateska igra. Noben ne sili nobenga da je med vikendom gor. Neki privilegiji za naj naj pa so mem. To dela ze gold, ne rabi se delat se neka nenapisana pravila. Si predstavljas da se to zgodi. KOliko "nakljucnih" vdorov v acc-je bi blo med vikendi. Ogromno. 7 dni ima teden. Da se prikrajsa 2 dni to pomeni na 1 leto 100 dni, simcitanja za top alianse plus se med tednom 1/2 igralcev druga polovica pa neki miga. Kar je za navaden server veliko. Moje mnenje je da je ta predlog neustrezen :)

Ravno akcije med vikendi ko ima folk cajt da se naredijo vecje obseznejse akcije pa da bi to zamrlo ??. Kakovost igre bi padla na much ...

1.prvic te alianse ne iscejo vec clanov
2.spilas na tem serverji?
3.no ce ne spilas rajsi bodi tiho...

dickcheney
23-05-2009, 18:38
ja, ma jaz bi rad tud farmal.. se posebej med vikendom ka mam več časa... zakaj sedaj ne bi smeli farmat... res ne vem zakaj se take teme odpirajo

jaz pa res nevem zakaj nisi prebral zadnih nekaj postov

NubCake

NubCake, mislim, da je bil to Magnusov poskus sarkazma. Človek se trudi, ti pa takole... c c c :)

Magnus Blayu
23-05-2009, 18:48
NubCake, mislim, da je bil to Magnusov poskus sarkazma. Človek se trudi, ti pa takole... c c c :)

hvala dick, vsaj enkrat na nasi strani :)

nubcake, sem mislil da mas kaj zilce za humor :)

n0g00dah
23-05-2009, 19:39

pa a ste res taki GEEKI, da namesto bi ga zunaj pili boste, pošilali napade, pa štimali bunkerje?

grozni ste

sicer pa fala bogu da je še max 21 dni do konca

shadow eye
23-05-2009, 20:13
kaj pa ce bomo ustavili ww-je?;)
sej na 1 se skor nec ne dogajo, dolgcajt, upam da bo blo na nasledni kaj boljs...

Hooligan
23-05-2009, 21:48
Star pregovor pravi - mladost norost, skače prek potoka, tam kjer je most :)...samo finta v Travianu je ta, da igrajo stari ''butli'', ki niso ravno več otroci...:)

Tako da je ta tema tako-tako...jaz jo razumem kot provokacijo :razz: , je bilo tako mišljeno n0g00dah? :D

Fissico
23-05-2009, 21:53
JC ti si tudi po novem na s1? :D

Honor
23-05-2009, 21:54
pa a ste res taki GEEKI, da namesto bi ga zunaj pili boste, pošilali napade, pa štimali bunkerje?

grozni ste

Men ni do geekanja. Ce bi do tega prislo, potem ne vidim vec tiste prave stvari za katere je tako zanimiva. Moje mnenje. Kot sem ze povedal bi prednost pred ostaimi podobnimi igrami izgubila na caru in kakovosti.

Hooligan
24-05-2009, 12:32
JC ti si tudi po novem na s1? :D

Ma itaq :), če se družiš z Journal-om si praktično povsod not...vsaj posredno :p. Noga in kren pa sta itaq moja stara znanca, s katerimi smo dosti prebedeli skupaj in veliko skupaj skozi dali...;)

Kakšno je stanje sploh na si1? :D Kolkor vem, še določeni čakajo na svojih ''5 min'' ;)

Lp

Karras
24-05-2009, 12:47
Sem absolutno proti, ker bi to postal pravi simcity... Med vikendi imajo ljudje največ časa, če ga pa nimaš, si zrihtaj duala ali sitterja, če ne si pač sam kriv...

NE

express
24-05-2009, 12:50

grozni ste

pa sej mi sam fejke pošljemo pa gremo ven na pir ;)

itak une 3 vikende boš pa že še potrpel ;)

pol gremo pa vsi na plažo uni ta najbolj beli na plaži bodo skor zher igralci s1 lol

sam vprašaš s kje si ex re al ave a ?

haha

Karras
24-05-2009, 12:52
pa sej mi sam fejke pošljemo pa gremo ven na pir ;)

itak une 3 vikende boš pa že še potrpel ;)

pol gremo pa vsi na plažo uni ta najbolj beli na plaži bodo skor zher igralci s1 lol

sam vprašaš s kje si ex re al ave a ?

haha

Aha, pr nas je pa navada da smo skos na piru pa da travian manager pošilja fejke namesto nas... d00h... Če ne misliš igrat, ne igraj..

Igra ni 3 vikende, ampak 100 ali 300 dni...

krneki12
24-05-2009, 14:22
Aha, pr nas je pa navada da smo skos na piru pa da travian manager pošilja fejke namesto nas... d00h... Če ne misliš igrat, ne igraj..

Igra ni 3 vikende, ampak 100 ali 300 dni...

In če bi ti prebral za kaj se gre tud nebi pisal tule. 3/4 je satire...
Drugače je pa beseda o trenutnem in naslednjem s1!!.

Jaz rečem DA. Ker sem dons zvedel da sm farma :mad:.

Tako da če se da čimprej tale dogovor vklopit pa mir z vojskami :)

lp

Inv1sible
24-05-2009, 14:38
Vsi gradbeni načrti, ki so se med bilokaterim vikendom ukradli, se morajo vrniti prvotnim lastnikom!! :rolleyes:

ga. G
24-05-2009, 15:41
No go :D

PS: prekratko sporočilo :p

Inv1sible
24-05-2009, 16:37
Hehe Breda saj tu nisem tebe imel v mislih. Bolj sem namigoval na prejšnji vikend ko sem tako nesramno nomenu odtujil načrt. Ga dobi nazaj kmalu. Me vest peče :(

n0g00dah
24-05-2009, 17:08
do tistega načrta mi je toliko kot do lanskega snega :)

Fissico
24-05-2009, 19:42
Ma itaq :), če se družiš z Journal-om si praktično povsod not...vsaj posredno :p. Noga in kren pa sta itaq moja stara znanca, s katerimi smo dosti prebedeli skupaj in veliko skupaj skozi dali...;)

Kakšno je stanje sploh na si1? :D Kolkor vem, še določeni čakajo na svojih ''5 min'' ;)

Lp

Lepo lepo, barabe ste prave :D

Stanje na si1? eX gladko prevladuje, zahodni so čist na tleh... Ampak oni tega še ne vedo :p Zdaj že lahko izdam, da mam verjetno največjega na s1 in doslej nasploh. Crusherja namreč. Samo še najt ga bo treba :p

Offtopic: Kaj pa si3? :cool:

Stajerc!!!
24-05-2009, 20:18
Stanje na si1? eX gladko prevladuje, zahodni so čist na tleh...

Dej Sein, baraba*.. a nas res morš tak dotolčt?

*- ni mišljeno kot žaljivka, NubCake;-)

ok :P

NubCake

Čola
25-05-2009, 18:50
Sem za, nehajmo gradit WWje, bomo not crusherja delal, med vikendi naj travian.si ne dela.

Noga car :lol:

god of war
27-05-2009, 21:12
Jaz sem za da bi prekinili vojaške dejavnosti med vikendi

mal čuden
28-05-2009, 00:12
A bi se dalo mogoče prekiniti napade še ob ponedeljkih intorkih, ker imam takrat takoj po šoli še glasbeno šolo in nato še vaje z godbo tko, da sem ceu dan od doma. Pa ob sredah se tudi ne bi napadali, ker tudi nimam časa imam šahovski krožek. Lepo bi prosu, če bi se dalo to uredit.:)

LP

kren
28-05-2009, 07:22
A bi se dalo mogoče prekiniti napade še ob ponedeljkih intorkih, ker imam takrat takoj po šoli še glasbeno šolo in nato še vaje z godbo tko, da sem ceu dan od doma. Pa ob sredah se tudi ne bi napadali, ker tudi nimam časa imam šahovski krožek. Lepo bi prosu, če bi se dalo to uredit.:)

LP

LOL malo si zamešal datume, pa dobro. Jaz imam vaje z godbo ob torkih in petkih od 18 do 20 ure, glede šahovskega krožka moram pa vprašat journala, kdaj je zaseden. Potem boste pa res šli na roke aliansi AVE :)

Honor
28-05-2009, 10:17
No na koncu bosta ugotovila da sedita skupaj in trobita v rog.

kinder
28-05-2009, 13:56

brez veze:D

mal čuden
28-05-2009, 16:53
LOL malo si zamešal datume, pa dobro. Jaz imam vaje z godbo ob torkih in petkih od 18 do 20 ure, glede šahovskega krožka moram pa vprašat journala, kdaj je zaseden. Potem boste pa res šli na roke aliansi AVE :)

Res je malo sem zamešal..ob ponedeljkih in četrtkih imam glasbeno šolo pa pleh bando:) Sej mogoče se pa srečava kdaj v Zlatorogu na kakšni rokometni tekmi. Glede na to, da sem bil več kot 10 let aktiven rokometaš zdaj, ko sem v "pokoju" svojo dozo športnega navijanja doživljam le kot gledalec.

don d
28-05-2009, 17:10
tuki se lepo vidi kdo je farma in kdo farma ;)
ja čez vikende vsak svoj dan, pe ne j se na travianu sploh ne napadamo več ;)

n0g00dah
28-05-2009, 17:13
tuki se lepo vidi kdo je farma in kdo farma ;)
ja čez vikende vsak svoj dan, pe ne j se na travianu sploh ne napadamo več ;)

da nisi ti tut magionicar, da vidiš kdo je farma in kdo farma

mal čuden
28-05-2009, 17:21
Noga a pol misliš, da smo malo pretiravali z dnevi premirja?:)

izanc
28-05-2009, 18:09
Nesmisl ker pol bi biu ob farmanje:p
ce si pa farma je pa jasno

Stajerc!!!
28-05-2009, 18:12
Sej avtor te teme je ziher farma. Itak nima pojma kaj govori..

Greg Howe
28-05-2009, 18:37
Nesmisl ker pol bi biu ob farmanje:p
ce si pa farma je pa jasno

jao, pa kaj eni muteci delate v debatah o s1? to ni taka vrsta foruma kjer se piše vsepovprek, ampak pišeš v tistih kategorijah kjer si aktiven.

p.s. če pa ni jasno o čem drugi pišejo in si premlad da bi razumel pa enostavno ne piši, ker to da si na forumu neki über bojevnik ne pomeni nič!

mal čuden
28-05-2009, 18:43
jao, pa kaj eni muteci delate v debatah o s1? to ni taka vrsta foruma kjer se piše vsepovprek, ampak pišeš v tistih kategorijah kjer si aktiven.

p.s. če pa ni jasno o čem drugi pišejo in si premlad da bi razumel pa enostavno ne piši, ker to da si na forumu neki über bojevnik ne pomeni nič!

hehehehe Greg, pusti mladini naj uživa, dej še ti kak svoj predlog:)

Greg Howe
28-05-2009, 18:50
v tej temi sem žedal svoje predloge, stokrat psiati da se mi zdi brezveze da v travianu sploh mamo vojsko pa mi spet ni;)

biggyD
28-05-2009, 19:24
Jaz sem tudi za to da se ne farma med vikendi :D
p.s. slab plen je

shadow eye
28-05-2009, 19:38
Sej avtor te teme je ziher farma. Itak nima pojma kaj govori..

v bistvu ma 24k(upam da se nisem zmotu) popa in gradi ww

Stajerc!!!
28-05-2009, 19:58

Orly? >.<

n0ga, prosim oprosti mi in me ne pofarmaj :$

shadow eye
28-05-2009, 19:59
oprostite za dvojni post ampak je rok za popravljanja potekel...
ima 23k popa

biggyD
28-05-2009, 23:23
oprostite za dvojni post ampak je rok za popravljanja potekel...
ima 23k popa

Ja noga noče bit farma, raje vse surovine porabi sproti :)

n0g00dah
29-05-2009, 09:30
Ja noga noče bit farma, raje vse surovine porabi sproti :)

če ste pa navalili na oaze ko svinje v buče.

shadow eye
29-05-2009, 14:12
hehe, oaze so bogastva :o

director
29-05-2009, 17:45

Shadow eye, če bi bil pozoren, bi vedel kdo je Stajerc

Čola
29-05-2009, 17:50
Kdo je Štajerc? :D

shadow eye
29-05-2009, 17:55
Povej mi kdo je na si1 da ga pofarmam s 4 gorjcami:D

n0g00dah
29-05-2009, 18:09
mene že cel dan in celo noč farmajo :(

ampak se ne damo

mal čuden
29-05-2009, 18:42
Kdo je Štajerc? :D
Pa res kdo je Štajerc? Nekdo zelo zagret za SIMCity alianso. Je mogoče da je v njej?

pravi volk=macekmuri
smark=Čola
Winterfell=winterfell
Fracji Dol= ????Štajerc???
cunki= ???Štajerc????

Stajerc!!!
29-05-2009, 19:06
Ma dej dej.. ta Stajerc itak pojma nima zakwa se gre tle.. Kr neki nabija u brezveze :-S

n0g00dah
29-05-2009, 19:10
pravi volk=macekmuri
smark=Čola
Winterfell=winterfell
Fracji Dol= ????Štajerc???
cunki= ???Štajerc????
n0g00dah=nomenESTomen
kren=nomenESTomen
mal čuden= Listen very carefully... I will say this only once
teja=tetka

mal čuden
29-05-2009, 19:13
Ma dej dej.. ta Stajerc itak pojma nima zakwa se gre tle.. Kr neki nabija u brezveze :-S

Ne sekiri se, sej nas je več takšnih :)

Stajerc!!!
29-05-2009, 19:21
Ne sekiri se, sej nas je več takšnih :)

Kaj čmo.. SIMCity pač;-)

!.Z.!
30-05-2009, 16:46
Stajerc je a...zz...to...h ? :))

Fissico
30-05-2009, 16:51
Štajerc Lava :o

director