PDA

View Full Version : Reporti, debate in zaključni boji

Strani : [1] 2 3

n0g00dah
22-05-2009, 08:43
Takole še 14-21 dni se bomo trpeli :)

zato prosim za reporte, MM-je in ostali kulturen dialog, sevede se lahko malce "hecamo" vendar ne preveč na osebni ravni :)

Torej, da kar začnem, EX voditelji so tako leni, da se jim niti ne da več svojega MM sestaviti, rajši skopirajo in dodajo tarče.

Kaj pa dvigniti moralo? NA JURIŠ je mišljeno za Partizane, in ne za EXTERNAL?

dickcheney
22-05-2009, 09:30
Kot sam praviš, mal heca mora bit :)

Sicer pa ni bilo nikjer opaziti copyrighta ;)

n0g00dah
22-05-2009, 09:40
je pisalo spodaj copyKnights

dickcheney
22-05-2009, 10:56
pol pa vohun zaj... sem dobil brez copy-ja...

nej mi posreduje transakcijski račun, da nakažem za avtorske

včerajšnji večer uspel?

n0g00dah
22-05-2009, 10:59
pol pa vohun zaj... sem dobil brez copy-ja...

nej mi posreduje transakcijski račun, da nakažem za avtorske

včerajšnji večer uspel?

super je blo :) celo mnde en EX je prišel

avtorske je pa primorec en to spisal, lahko mu date za pivo naslednič :)

Magnus Blayu
22-05-2009, 11:25
dejmo kaj bo kaj akcije... postaja ze malo dolgocasno....

dickcheney
22-05-2009, 11:41
OK, dobi za pir...

A smo mi na vrsti za akcijo?

n0g00dah
22-05-2009, 11:45
OK, dobi za pir...

A smo mi na vrsti za akcijo?

sobota je, pa nedelja in takrat se NE DELA

može v ponedeljek naprej?

dickcheney
22-05-2009, 11:56
Se še za tarče zmenmo vnaprej? :)

Magnus Blayu
22-05-2009, 11:58
Se še za tarče zmenmo vnaprej? :)

lahko nam date gesla, tako bomo meli enako lahko delo kot ste meli vi za postavljanje bunkerjev

n0g00dah
22-05-2009, 12:00
sej tarče ste že dali.

sam dejansko ne razumem, zakaj nebi imelo sobote in nedelje mir?

a čmo dat peticijo? oziroma vprašalnik?

dickcheney
22-05-2009, 12:04
Jaz bi imel pa torke in četrtke mir...

@Magnus
Moje geslo je že dolgo časa enako kot je bilo tvoje ;)

Ups. Ni več :)

n0g00dah
22-05-2009, 12:12
Jaz bi imel pa torke in četrtke mir...

@Magnus
Moje geslo je že dolgo časa enako kot je bilo tvoje ;)

Ups. Ni več :)

Torek in četrtek, could be arranged :)

ponedeljek,sreda,petek torej

Greg Howe
22-05-2009, 12:17
jaz sem pa za to, da se nasploh ukine vojso v travianu in naj se medalje dobiva za trgovanje in drugi stvari

n0g00dah
22-05-2009, 12:24
jaz sem pa za to, da se nasploh ukine vojso v travianu in naj se medalje dobiva za trgovanje in drugi stvari

sej bojo medalje :) za naj trgovca, najbolj simpatičnega govorca, najboljšega voditelja in najbolj poštenega igralca teda :)

dickcheney
22-05-2009, 12:43
Pozabu si na največjo medaljo - Igralec z največ računi :)

n0g00dah
22-05-2009, 12:51
Pozabu si na največjo medaljo - Igralec z največ računi :)
sej veš da je to težko dokazljivo.

van der sar
23-05-2009, 13:53
Na koncu nam dajte najboljši gesla!:p

shadow eye
23-05-2009, 14:58
sej veš da je to težko dokazljivo.

Ne za naše Mh-je.
Se opravičujem če sem koga užalil;)

xxy
25-05-2009, 07:41
je biu spet en potres?

mocozjeF
25-05-2009, 10:17
je biu spet en potres?

Sploh ves kwa je blo? Ga g je streho popravlala pa padla z nje... slisal se je kot potres ja :D

Greg Howe
25-05-2009, 11:19
kakšen potres? na geodetskih straneh nič ne piše...

Magnus Blayu
25-05-2009, 11:37
končno nekja, sem se že prav dolgočasil ;)

baje je tudi na japosnki vceraj prislo do potresa ;)

dickcheney
25-05-2009, 12:47
Jap, Severna Koreja izvedla jederski preizkus (http://www.delo.si/clanek/81439) :)

escada_si1
25-05-2009, 13:43
Sploh ves kwa je blo? Ga g je streho popravlala pa padla z nje... slisal se je kot potres ja :D

ki si bajs : ) si že shujšal kej al še kr geekaš WOW

mocozjeF
25-05-2009, 14:38
ki si bajs : ) si že shujšal kej al še kr geekaš WOW

Kira nevmesna :D
Geekam wow 9540ur /played

n0g00dah
25-05-2009, 15:01
pazte se, MANITU prihaja, da vas nebo od zadaj prehitel.

btw, skrijete se lahko pred njim, če nebi fasal 50% veš kje bi že bil zdele :)

mocozjeF
25-05-2009, 15:06
pazte se, MANITU prihaja, da vas nebo od zadaj prehitel.

btw, skrijete se lahko pred njim, če nebi fasal 50% veš kje bi že bil zdele :)

Zakaj je pa 50% fasal? Ce, ce, ce, ce... to poslusam v drzavnem zboru z vrha, v oddajah...

ce cebula ne bi ce imela bi cebula bula bila?

n0g00dah
25-05-2009, 15:08
Zakaj je pa 50% fasal? Ce, ce, ce, ce... to poslusam v drzavnem zboru z vrha, v oddajah...

ČE ČE ČE ČE

skratka manitu vas bo prehitel :)

mocozjeF
25-05-2009, 15:10
ČE ČE ČE ČE

skratka manitu vas bo prehitel :)

CE NE BI FASAL ... <-.

Bomo videli kaj bo.

n0g00dah
25-05-2009, 15:18
sej ti jaz lahko povem, neboš prvi na koncu serverja

mocozjeF
25-05-2009, 15:27
O glej ga. Toplo vodo izumil. WW cas je lepa priloznost za to. To kar pocnejo zdaj je edino normalno oz edino kar imajo na razpolago.
Celo ko bi se postavil v kozo igralca, ki ni opredeljen med zahodom in vzhodom bi poslal vse kar imam na prvega igralca (pac zakaj bi pustu vojsko doma ce jo loh zagonim za salo).
Tako lahko zahod odnese vsaj eno titulo (ce jim ne bi uspel ww).
Valda sem provociral ce bi bil z praznim profilom / tiho. bi mogoce bilo obleganje slabse.
Kot vids je v profilu napisano moje mnenje glede tega.
Torej je zelo, zelo mozno, da ne bo Heroes napisan na koncu kot igralec z najvec vasmi. Samo vazno je, da so tisti, ki so manj sposobni 95% server tima vedeli kdo je sefe.

Na koncu pa kot vedno pravim ... pojdi v kako cigansko naselje in reci naj te naskocjo vsi. Verjemi, da ti ne bo skill pomagal, da izvleces zivo glavo.

n0g00dah
25-05-2009, 15:31
šefe pa vsekakor si, tukaj pa ni kej rečt. Bog obstaja

kapo dol

NubCake1
25-05-2009, 15:32

Če nebi blo ČE-ja bi ti na WC-ju PEL (=

Drugače pa kolko jaz gledam stanje, mislim, da ma mocozjeF prav pri tem kaj govori (=

ga. G
25-05-2009, 18:52
Če nebi blo ČE-ja bi ti na WC-ju PEL (=

Drugače pa kolko jaz gledam stanje, mislim, da ma mocozjeF prav pri tem kaj govori (=

Pri čem točno ga podpiraš?

Inv1sible
25-05-2009, 21:16
pri padanju s strehe in potresu

ga. G
25-05-2009, 21:59
Aleš no, to je resno vprašanje. :D

CrazySanta
25-05-2009, 22:25
na koncu serverja ni zmagovalca, vsi k so en let geekal zato da bi bli med top 3 neki (pač), so poraženci, ker niso šli večkrat na pivo, na zrak, na ribe...in ja, delam reklamo za travian:p

(mogoče ne da ga ni, sigurno ostane pa neznan!)

ga. G
25-05-2009, 22:38
Eh Crazy no, sej te lepo vabmo na pjačko, pa če nočš pridt. ;)

NubCake1
25-05-2009, 23:09
Pri čem točno ga podpiraš?

V bistvu je tak, mocozjeF-a poznam že par let preden smo igrali Travian in preden je on postal Super Mod in morem rečt, da se odloča pravilno, čeprav se izraža včasih čudno, ampak se ga človek navadi, po mojem mnenju je človek car in bo vedno ostal, saj ga mam takega v spominu, ko smo še igrali neke igerce pred Travian-om, tak da bi ga jaz podprl pri večini njegovih odločitev (=

Nimam pa nič proti tebi (ga. G oz. Breda če se ne motim) tudi ne :)

PS: CrazySanta ne se jezit, samo ti delaš reklamo za Travian, jaz pa za mocozjeF-a :P

biggyD
25-05-2009, 23:23
Moco je car !

ga. G
25-05-2009, 23:28
Veš kaj ne razumem? Pa kaj vam je tok populacija pomembna?

Ceu let se j****e s to populacijo, pol si pa nekaj folka čas uzame pa gre vse po zlu, v parih dneh. Ja logično je, da v tem času ne more noben brant 52 vasic.

Sori Moco, se pa ne strinjam s tabo glede: "Kdo je imel 52. mest in bil SEFE na s1 se pa itaq ve :))"

Noben ni "SEFE" na tem serverju! Ko boš mel pa vse igralce na serverju pod kontrolo, pol pa lahko kaj takega rečeš. :D

dickcheney
26-05-2009, 00:00
Veš kaj ne razumem? Pa kaj vam je tok populacija pomembna?

Jah, nismo mi šli zaganjat toliko vojsk in vojskic na enem igralcu, samo zato, da bi mu zbili pop...

mocozjeF
26-05-2009, 00:24
Jah, nismo mi šli zaganjat toliko vojsk in vojskic na enem igralcu, samo zato, da bi mu zbili pop...

Outstanding <3

@NubCake, danke.

@Ga. G. - Nisem rekel, da sem bog :>

@biggyD (http://forum.travian.si/member.php?u=7767) <3

kren
26-05-2009, 03:49
Bum...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c0b0368e4,fcdc106b9,50b912235,27aaa4 677,20b273f02,220181178

Dobro ste zadeli timing, ni kaj....Vi počistite obrambo, natarji pa nam podrejo WW :)

Metalteeth
26-05-2009, 06:49
Bum...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c0b0368e4,fcdc106b9,50b912235,27aaa4 677,20b273f02,220181178

Dobro ste zadeli timing, ni kaj....Vi počistite obrambo, natarji pa nam podrejo WW :)

Zate je gospod nevidni natar? al kako :P

Drugače pa skoro bi vam ga celo prevzeli :D malo manjkalo ^^

xxy
26-05-2009, 07:41
Bum...

ja če nebi blo večino vojske pr nommenu v metri bi vrjetn clo obranil. tko pa pač je kar je...

...kaj je to s temi potresi zadne dva dni?

kren
26-05-2009, 07:46
Sem prehitro objavil reporte, ja. Je bilo še nekaj napadov zadaj...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=9789e3aa9,d277ba81d

n0g00dah
26-05-2009, 08:04
ja če nebi blo večino vojske pr nommenu v metri bi vrjetn clo obranil. tko pa pač je kar je...

tlele se pa moram oglasit po dolgem času :)

to kar ste sesuli, je sizifovo delo :)

sicer boste zdej rekli, ja zdej boš pameten, pa nevem kaj. če bi pobrskal po zgodovini bi videl da nam je prav tako že sesul pravi volk, pa smo meli zelo slično obrambo, naš WW je bila ideja, vendar je žal naletela na slab odziv, zato smo pač delali kolikor smo lahko :)

niti 1 sam vojaček v WW ni bil od katere izmed velikih alianc ampak so bili naši iz AVE! in naši pridni pomagači z 2 ali 3 vasmi. NABRALI SMO VEČ KOT ODLIČNO, PRIDNI SO BILI BOLJ KOT VSI ostali VELIKI EGOISTI playeri, kateri skrbi le za svojo rit IN prav je tako. TAKE ŠEFE, potrebujemo. O njih se piše zgodovina.

Naša metropola je svoje dokazala.

še enkrat HVALA vsem malim,aliancam za ODLIČNO VELIKO OPRAVLJENO DELO.
2x na lvl preko 50 spravit ww je bil svojevrsten dosežek

1. OldMan ZiN 38154 42
2. ŠEFE eX-WW 37953 47

dickcheney
26-05-2009, 08:28
to kar ste sesuli, je sizifovo delo :)

sicer boste zdej rekli, ja zdej boš pameten, pa nevem kaj. če bi pobrskal po zgodovini bi videl da nam je prav tako že sesul pravi volk, pa smo meli zelo slično obrambo, naš WW je bila ideja, vendar je žal naletela na slab odziv, zato smo pač delali kolikor smo lahko :)

Ja zdej boš pameten, pa nevem kaj ;)

Heh, sploh ne veš, kako prav imaš, vsaj kar se Invisibla tiče... Se trudi zabit tole vojsko že ne vem kako dolgo pa mu ne rata. Tako da ja, sizifovo delo :)

Glede pravega volka pa... Praviš, da je on pošiljal napade iz računov, ki so leteli na AVE WW? ;)

n0g00dah
26-05-2009, 08:37
Ja zdej boš pameten, pa nevem kaj ;)

Heh, sploh ne veš, kako prav imaš, vsaj kar se Invisibla tiče... Se trudi zabit tole vojsko že ne vem kako dolgo pa mu ne rata. Tako da ja, sizifovo delo :)

Glede pravega volka pa... Praviš, da je on pošiljal napade iz računov, ki so leteli na AVE WW? ;)

a vidiš kaj sem zgoraj pisal? še celo QUOT-al si točno tisti del.

ne razumeš? ti bom narisal na pikniku. sej ste vedeli kje je bunker, tam bi jo zabil, če je tako iskal :)

Ti bom povedal oz narisal po lvl 100, boš videl da smo se nekaj že naučili tekom let :)

Glede volka pa....kdor koli je pošiljal, ga je že moglo biti strah, da par PRDCEV nebi preveč visoko prilezlo

Nurtuby
26-05-2009, 08:59
Pozdravljeni.

Čeprav sem slab matematik in čeprav se načeloma izogibam vsem mogočim debatam in čeprav le redko kdaj kaj napišem, si ne morem pomagati da ne bi zračunal, da je 50+66=116... Toliko levelov smo zgradili pri AVE! brez pomoči velikih... Ni kaj kar dober rezultat. Če bi bil optimistično razpoložen in malo pristranski, bi lahko rekel da smo moralni zmagovalci... Aliansa, ki je prva dosegla in presegla 100 levelov WWja :))) Pa gradnje še ni konec, kljub vestnemu in usklajenemu delovanju naših "oblegovalcev"... Lepo je biti trn v peti :)

Pa lep dan vam želim,

ATA

dickcheney
26-05-2009, 10:06
a vidiš kaj sem zgoraj pisal? še celo QUOT-al si točno tisti del.

Ja itak, da sem videl, če sem quotal. Se zadnje čase dosti z Magnusom družiš in ti je popil del občutka za sarkazem? Ker je pri njemu (pohvalno) opaziti porast smisla za humor, medtem ko pri tebi kot kaže pada ;)

Kar se pa 'majhne' AVE alianse tiče... 5+X igralcev, 3,4,5,4,5 (uradnih) računov, zaščita celega zahoda... Mhm, res je moralo biti težko.

Toliko levelov smo zgradili pri AVE! brez pomoči velikih... Hržeh. Brez pomoči velikih. Dobra je ta :p:p:p

n0g00dah
26-05-2009, 10:17
Hržeh. Brez pomoči velikih. Dobra je ta :p:p:p

niti enega samega vojaka ni bilo v WW od AVE! iz : Re,Jz,Zin,BT in še kakšne aliance

NITI ENEGA SAMEGA

no daj poglej, kaj ste dobil s tem ko ste uničili naš WW..... seštej vse + in vse -

vidiš?

dickcheney
26-05-2009, 10:46
NITI ENEGA SAMEGA

Kot si videl, nisem govoril o direktni vojaški pomoči. Če pa želiš folk prepričevat, da je boga mala aliansa AVE vse sama naredila in zaščita vaših vajencev pri tem ni igrala vloge... Izvoli.

no daj poglej, kaj ste dobil s tem ko ste uničili naš WW..... seštej vse + in vse -

vidiš?Jap. Akcija je imela svoj željeni učinek. Nebrzdane salve smeha. Nothing more, nothing less.

Načeloma bi se te vojske seveda dale bolj koristno porabit, samo... Ti povem na pikniku ;)

Ti pa za nekoga, ki samo tu in tam malo poklika in je zmago dosegel že s tem, ko je pritegnil pozornost, neverjetno resno jemlješ zadeve.
Samo igrca je tole. Smej se z nami :p:p:p

n0g00dah
26-05-2009, 10:53
Kot si videl, nisem govoril o direktni vojaški pomoči. Če pa želiš folk prepričevat, da je boga mala aliansa AVE vse sama naredila in zaščita vaših vajencev pri tem ni igrala vloge... Izvoli.

Jap. Akcija je imela svoj željeni učinek. Nebrzdane salve smeha. Nothing more, nothing less.

Načeloma bi se te vojske seveda dale bolj koristno porabit, samo... Ti povem na pikniku ;)

se smejim :) ko je nekdo ciljal Žitnico

naša vloga je sem pa tja dati kak nasvet, ostalo se moraš načuit sam.

Ti pa za nekoga, ki samo tu in tam malo poklika in je zmago dosegel že s tem, ko je pritegnil pozornost, neverjetno resno jemlješ zadeve.

vedno sem tak, perfekcionist po naravi. pozornost smo dosegli z propagando :)

xxy
26-05-2009, 11:09
če sm js prou seštev je blo 35 herojev notr. vs je pa sam 5. hmmmmm.... kaj ma usak od vas po 7 herojev :eek:

drugač pa potresi se še kr nadaljujejo....to že skor ni več zanimiv...

n0g00dah
26-05-2009, 11:48
če sm js prou seštev je blo 35 herojev notr. vs je pa sam 5. hmmmmm.... kaj ma usak od vas po 7 herojev :eek:

pa a neznaš brat? MAL ČUDEN prosim za pomoč, saj nevedo kaj pišejo

obramba v našem WW je bila od MALIH ALIANC in NAS

Magnus Blayu
26-05-2009, 12:02
Sedaj nam eX banda samo lahko čestita za zmago :D

to kar ste danes napravili spet s super armadami ni bilo nic, pazite se imamo mi se mini vojskice ki vam delajo več škode :)

teli popotresni sunki so samo izzvali, potrese z večjo magnitudo

S Koreja bo spet testirala orozje :)

GORJAČKO - M
26-05-2009, 12:29
Sedaj nam eX banda samo lahko čestita za zmago :D

to kar ste danes napravili spet s super armadami ni bilo nic, pazite se imamo mi se mini vojskice ki vam delajo več škode :)

teli popotresni sunki so samo izzvali, potrese z večjo magnitudo

S Koreja bo spet testirala orozje :)

e verjamem da imate, sej vas je kar nekaj več - žalostno bi bilo da jih ne bi imeli. ;)

dickcheney
26-05-2009, 12:43
Glej ga, glej Magnusa, kako najde smisel za humor, ko misli, da bo zmagal :p

Kar pripeljite svoje vojskice ;)

Mimogrede, čestitke ZiN za ogromno obrambo... Cilj je bil sicer dosežen, bi bilo pa lepše še s kakšno zbito stopnjo s strani tamalega crusha. To pa je jelovica.

Magnus Blayu
26-05-2009, 12:48
Glej ga, glej Magnusa, kako najde smisel za humor, ko misli, da bo zmagal :p

Kar pripeljite svoje vojskice ;)

Mimogrede, čestitke ZiN za ogromno obrambo... Cilj je bil sicer dosežen, bi bilo pa lepše še s kakšno zbito stopnjo s strani tamalega crusha. To pa je jelovica.

To je SIMCity ;)

kdaj boš spremenil profil in nam napisal not čestitke?

p.s.

kdo od eX bo podpisal Kapitulacijo?

kren
26-05-2009, 12:56
Jap. Akcija je imela svoj željeni učinek. Nebrzdane salve smeha. Nothing more, nothing less.

Smejal sem se jaz, z vsakim napadom ponoči bolj...Komaj sem čakal danes ob 17ih natarje, da zmanjšajo minus in da mi ne bo potrebno več pošiljati žita ter bedeti ponoči. Pa ste me prehiteli heh. Hvala za odrešenje...

Če bi spremljali populacijo naše WW vasi bi tudi videli, da ste naredili trikrat manjšo škodo, kot ste jo najbrž nameravali :) Nekateri mamo sicer več sreče kot pameti, pa dobro...Če vam je bil cilj počistiti obrambo v naši vasi, potem moram reči, da ste zastavljeno dosegli.

mocozjeF
26-05-2009, 13:05

Tle si mi besede z jezika pobral!!!
Ce ne bi ta noga tle tok spamala pa vrtela jezik jo se opazil ne bi.
Na zacetku mi je padel v oci s tistim ... dajte eno tekilo castit pa dobite navodila kako pa kaj bla, bla, bla. Potem sem prasal cs-ja ce ga pozna, pa je rekel, da je tip car (dobesedno) z ex s1 servera.
Sm si rekel ... ok tip se mal heca pa pozornost isce.
Potem vidim, da je tip spamer in gobezdalo na kvadrat. Mal poprasam okol ... vec kot polovica vprasanih rece, da je car. Sem rekel ok lol ... potem tipac igra papka.
Torej noga upam, da tukaj na forumu igras kretena. Ker ce ga igras... svaka cast! Dobr ti gre. Ce pa ne?
Potem pa hvala bogu, da ne bom igral se par let traviana, in da ne bom bral tvojih maloumnih postov.

1x SEFE?
VEDNO SEFE!
SEFE (zakupljen nick za neky bodoci travian.si server)

inshallah

kren
26-05-2009, 13:09
n0ga je caR. Če nebi bilo njega, bi že zdavnaj nehal igrat...in verjetno nebi bil edini...

n0g00dah
26-05-2009, 13:22
moco razlikuj travian pa dejanski pokvarjeni grdi svet :)

zame so vsi carji k se trudijo tukaj nekaj narest. Vprašaj, koliko krat sem rekel, da je ta slovenski si1 server
dejansko max 15 igralcev na ex strani in 15 igralcev na "združenem" zavezništu :)
in fino bi bilo imeti skrito kamero v skyp sobi, kako dejansko tuhtajo, debatirajo, se poglavi tolčejo kam grejo napadi, kako naj pošlejo napade, kako je kdo zafrknil, proslavljajo uspehe akcij itd.

upam, da prideš na piknik, boš videl te carje OBALNE STRAŽE PONOČI, da smo le navadnji ljudje, ki izkoriščamo forum za propagandne namene in druženje :)

mocozjeF
26-05-2009, 13:58
Hehe. Ok ta zadn post je res vredn vzdevka CAR.
Kurja je vroce... zdej ne vem al zarad traviana al sonca

dickcheney
26-05-2009, 14:12
Smejal sem se jaz, z vsakim napadom ponoči bolj...

Namen torej dosežen :)

Če bi spremljali populacijo naše WW vasi bi tudi videli, da ste naredili trikrat manjšo škodo, kot ste jo najbrž nameravali :)Bomo za naslednjič nabavli katapulte, ki streljajo 6 tarč naenkrat pa bo škoda takšna, kot si si jo ti zamislil...
Je bilo pa zanimivo gledati, kako je 'morilec herojev' poslal najprej vojsko z 10% pehote in ko je opazil potem še ostalo pehoto prej, pa ko je eden od napadalcev ciljal polje namesto stavb, pa da ste rezidenco postavili v WW vasi, pa itd.
Salve smeha skratka :)

Magnus, bo kar bo, samo da bo konec.

Inv1sible
26-05-2009, 14:13
in fino bi bilo imeti skrito kamero v skyp sobi, kako dejansko tuhtajo, debatirajo, se poglavi tolčejo kam grejo napadi

Mi smo to na eci-peci-pec šli, pa smo ful dostikrat srečo meli. Nismo pa nekaj baš tuhtali :)

n0g00dah
26-05-2009, 14:44
Mi smo to na eci-peci-pec šli, pa smo ful dostikrat srečo meli. Nismo pa nekaj baš tuhtali :)

dobr vam je šlo :)

elitewarrior
26-05-2009, 14:53

Cilj je biu dosežen ? lol mate pa nizke cilje , zbiti 2 vlki skladišči iz 20 na 11 uhhhh , neglede na vojski ki sta se zaleteli v ww bi pričakval več

Magnus Blayu
26-05-2009, 14:55
Cilj je biu dosežen ? lol mate pa nizke cilje , zbiti 2 vlki skladišči iz 20 na 11 uhhhh , neglede na vojski ki sta se zaleteli v ww bi pričakval več

naj primerjajo z skodo ki jo je yorn naredil ali pa honda in bodo videli :)

razlika je da je honda pobil 30k obr vec, je pa manj rusil v WW-ju...

;)

dickcheney
26-05-2009, 15:07

Jaz bi rekel (upam da) ravno pravšnji cilji.
Verjamem pa, da bi ti pričakoval več. ;)

Zdej če maš pa ti kako magično palčko, s katero bi vam zmanjšal in nam povečal obrambo, se pa toplo priporočam. :D

@Magnus
;)

Magnus Blayu
26-05-2009, 15:10
pa še fejk ww ste rušili ;)

Stajerc!!!
26-05-2009, 16:01
...kaj je to s temi potresi zadne dva dni?

Ja jst tut nevem, zakaj tolk ruka zadnje cajte :-(

http://www.travian.ws/analyser.pl?s=si1

Magnus Blayu
26-05-2009, 16:33
hohohoho,

samooklicani šefe lepo drsi po lestvici navzdol...

biggyD
26-05-2009, 17:33
hohohoho,

samooklicani šefe lepo drsi po lestvici navzdol...

In to je za vas uspeh? Da 4000 fejk napadov na dan dobi, mali miljon katov pokurite za fejke sam za to da mu zbijete neke brezvezne vasice?? ;)

Svarun
26-05-2009, 17:44
Cilj je bil sicer dosežen, bi bilo pa lepše še s kakšno zbito stopnjo s strani tamalega crusha. To pa je jelovica.

Enkrat je bil en sarkazem (vsaj jaz sem ga tako razumel) o maximalno izkoriščeni vojski;)

No če jaz primerjam report A in report B, bi glasoval, da je cilj dosežen in maksimalno izkoriščena vojska iz reporta B. V reportu A, pa kljub zavidljivemu napadu nekaj manjka. Morda bi moralo biti tisto kar manjka bolj špičasto, kot od rimljanov? Ne vem :confused: Da ni v3.5 kriva za razliko?

A http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4599b3b93

B http://travian-reports.net/si/raport.php?id=90f6fb990

Svarun
26-05-2009, 17:50
In to je za vas uspeh? Da 4000 fejk napadov na dan dobi, mali miljon katov pokurite za fejke sam za to da mu zbijete neke brezvezne vasice?? ;)

Ne da se mi iti štet med napade koliko katasov je že priletelo na soborko danes ;)
Mislim da za kakšen krop kill?

pipika1987
26-05-2009, 17:51
nogica je car :D:D:D:D:D:D:D:D

biggyD
26-05-2009, 17:56
Ne da se mi iti štet med napade koliko katasov je že priletelo na soborko danes ;)
Mislim da za kakšen krop kill?

Govoriva o številki par tisoč ne pa o crop killu ;)

Svarun
26-05-2009, 18:00
Govoriva o številki par tisoč ne pa o crop killu ;)

Ja saj vem:smile: Samo sem ravno tvoje gledal, pa mi je bilo zanimivo, ko se ponavlja biggyD je napadel....... do konca plus reporta

biggyD
26-05-2009, 18:24
Ja saj vem:smile: Samo sem ravno tvoje gledal, pa mi je bilo zanimivo, ko se ponavlja biggyD je napadel....... do konca plus reporta

Aja to he he he, to je ostanek te vojske....

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4c9c1682a

dickcheney
26-05-2009, 19:39
No če jaz primerjam report A in report B, bi glasoval, da je cilj dosežen in maksimalno izkoriščena vojska iz reporta B. V reportu A, pa kljub zavidljivemu napadu nekaj manjka. Morda bi moralo biti tisto kar manjka bolj špičasto, kot od rimljanov? Ne vem :confused: Da ni v3.5 kriva za razliko?

Če smo že pikolovski, je maksimalno izkoriščena vojska v primeru A. Ker so sekali prav vsi katapulti, medtem ko jih je v primeru B bilo preveč in so brez veze žrli žito. ;)

Cilj je pa bil dosežen v obeh primerih. Elita grajenje WW-ja zgleda ni nič naučilo, ti pa predvidevam, da veš, da se velika skladišča do recimo 10 stopnje gradijo 12h in ti dajo eno malenkost kapacitete, od 10 do 20 (kjer dobiš veliko večino kapacitete) pa 3 dni.

In da se še tebi zamerim, od člana teama, ki je že tretjič šel velika skladišča postavljat na 20. stopnjo, raje ne bi sprejemal nasvetov o učinkovitosti.

Še vseeno pa upam, da v primeru zmage zahoda to uspe ZiNu.

elitewarrior
26-05-2009, 20:04
In da se še tebi zamerim, od člana teama, ki je že tretjič šel velika skladišča postavljat na 20. stopnjo, raje ne bi sprejemal nasvetov o učinkovitosti.

lol :) še vedno ne razumeš da če nimaš vsaj enega velikega skladišča na 20 da nemoreš postavit novega ? . Nwm to je meni logično da postaviš 1 no veliko skladišče na 20 če imaš še nekaj prostih mest za postavit .

dickcheney
26-05-2009, 21:01
Po tvoji logiki je potem bolje navadno skladišče ciljat, ker brez tega velikega sploh ne moreš postavit? ;)

1. odvisno je seveda od prostora za nova skladišča... V primeru ZiN ga ni oz. naj ne bi bilo na pretek
2. ni bilo samo eno skladišče na 20

n0g00dah
26-05-2009, 21:10
tudi EXi so zmotljivi
2900 katapultov za 1 malo žitnico

elitewarrior
26-05-2009, 21:11
Po tvoji logiki je potem bolje navadno skladišče ciljat, ker brez tega velikega sploh ne moreš postavit? ;)

1. odvisno je seveda od prostora za nova skladišča... V primeru ZiN ga ni oz. naj ne bi bilo na pretek
2. ni bilo samo eno skladišče na 20

Da je bolje ciljat navadno skladišče nism reku sam reku sm da pač če hočeš graditi na praznem polju novo vlko skladišče moreš imeti saj eno na 20 ? Kar je pa več pa še bolje . Gradnja je res da zamudna sam včasih se obrestuje .

n0g00dah
26-05-2009, 21:13
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8b2cd90b9 <- zamenjan Link

dejmo se skupaj smejat danes :)
Kakšni debili, natarci jim porušijo WW
Saj to nemore biti res? PA vendar je! AVE! ww so podrli natarji

Kmeti.....

Prikazovanje podatkov iz igre... (=

NubCake

dickcheney
26-05-2009, 21:18
Elite, nisi prebral kar sem napisal?

Noga, a zdej natarci obrnejo, ko so prebili? :)

p.s. Žitnica je bila pa random tarča (če se že ravno skupaj smejimo) :P

p.p.s. @ata (še ena za tvojo statistiko): A je že imela kakšna aliansa WW podrt 2x v enem dnevu? :)

Svarun
26-05-2009, 21:28
Aja to he he he, to je ostanek te vojske....

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8b2cd90b9 <- zamenjan Link

Ne, ne, to ne vem kaj je:D
Fejke na mojo ZiN soborko sem mislil

elitewarrior
26-05-2009, 21:30
Elite, nisi prebral kar sem napisal?

Noga, a zdej natarci obrnejo, ko so prebili? :)

p.s. Žitnica je bila pa random tarča (če se že ravno skupaj smejimo) :P

p.p.s. @ata (še ena za tvojo statistiko): A je že imela kakšna aliansa WW podrt 2x v enem dnevu? :)

Sem prebral :) lol

Svarun
26-05-2009, 21:41
Če smo že pikolovski, je maksimalno izkoriščena vojska v primeru A. Ker so sekali prav vsi katapulti, medtem ko jih je v primeru B bilo preveč in so brez veze žrli žito. ;)

Cilj je pa bil dosežen v obeh primerih. Elita grajenje WW-ja zgleda ni nič naučilo, ti pa predvidevam, da veš, da se velika skladišča do recimo 10 stopnje gradijo 12h in ti dajo eno malenkost kapacitete, od 10 do 20 (kjer dobiš veliko večino kapacitete) pa 3 dni.

1. Meni se je težko zamerit, dokler je na nivoju igre
2. Mene ne uči nobena elita in nisem od nikogar vajenec. Nasvete si izmenjavamo vsi, razen tebe, čeprav si noob. Ti si se s travianom v krvi že rodil.
3. Kako se gradijo skladišča in čudo si lahko pogledaš tukaj.
http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=317
http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=382
4. Jaz bi dal en nasvet exom, pa nisem elita, najdi link do povezave, koliko ovnov je potrebno za prebiti tevtonski zid z toliko in toliko obrambe.
5. Katasi jedo žito :o , ja od vašega so pa zrak, pa ko je ciljal je rekel: Pazite, če boste podrli do 0 niste opravili dela. Podreti morate samo do 11, ker od tam naprej se gradi počasneje. Od 0-20 pa gradiš hitreje :p:p:p
6. Kakorkoli postavljaš, rabiš milion surovin, ki jih spraviš v 4 velika na 20, lahko pa razdrobiš po manjših, samo čas izdelave vsega skupaj, je mislim da isti. Ker sem večji noob od tebe, ne bom šel računat.
7. Pa brez zamere :D

elitewarrior
26-05-2009, 22:23
=) svarun hvala za link :P zdej bom še js mal več vedu :D

em kolker sm js gledu , če bi ex podru vlka skladišča na 0 bi imeli zin za eno vlko skladišče cca 15 več dela ( če bi seveda meli še postavleno vsaj eno vlko skladišče na 20 ) + če ni vlkega skladišča na 20 zraven še nekaj časa da se saj eno postavi na 20 .

se pravi sedaj majo mislim da na eno vlko skladišče iz 11 na 20 dela cilka 66h če bi se pa podrlo na 0 bi blo pa za cca 15h več dela . se pravi če bi se podrlo iz 20 na 0 bi bilo dela za cca 80h kar je cca 3 dni na eno vlko skladišče iz 0 na 20 . ker so pa exi podrli samo do levela 11 ima pa zin aliansa zato cca 15h majn dela z enmu velikemu skladišču .

Tko nekak , je če tiste informacije na strani ne lažejo :) Tko da dicki drugič naročit katasom da podrejo na 0 bo več škode ;) :P

biggyD
26-05-2009, 22:45
=) svarun hvala za link :P zdej bom še js mal več vedu :D

em kolker sm js gledu , če bi ex podru vlka skladišča na 0 bi imeli zin za eno vlko skladišče cca 15 več dela ( če bi seveda meli še postavleno vsaj eno vlko skladišče na 20 ) + če ni vlkega skladišča na 20 zraven še nekaj časa da se saj eno postavi na 20 .

se pravi sedaj majo mislim da na eno vlko skladišče iz 11 na 20 dela cilka 66h če bi se pa podrlo na 0 bi blo pa za cca 15h več dela . se pravi če bi se podrlo iz 20 na 0 bi bilo dela za cca 80h kar je cca 3 dni na eno vlko skladišče iz 0 na 20 . ker so pa exi podrli samo do levela 11 ima pa zin aliansa zato cca 15h majn dela z enmu velikemu skladišču .

Tko nekak , je če tiste informacije na strani ne lažejo :) Tko da pituitary glandi drugič naročit katasom da podrejo na 0 bo več škode ;) :P

Ja saj bi podrli na 0, če pa niste hoteli umaknit polovico obrambe ;)

tomstarr
26-05-2009, 23:18
vi kar dajejte take pametne nasvete... lol, elite ti si lahko ob tvojih rezidencah al palacah v ww vasi samo tiho kar se tega tice ;) svarun, kar pa se tebe tice pa ja.... mas prav... boljse je podret do konca, ampak vseeno je dick zelel povedat, da najvec skode je v teh visjih levelih, da prve se dokaj hitro zgradi...

dickcheney
26-05-2009, 23:25
@Svarun
1. Kul. Sem te mogoče sodil po sebi? ;)
2. Vidim. Ne sem se pa dosti naučil (je rekel skromno). Samo sranje in hkrati fajn je, ker ne moreš za nazaj popravljat zadev pri travianu.
3. Če že delimo linke: http://kirilloid.ru/travian/build.php#mb_lvl=20&n
Tole je dosti bolj uporabna zadeva. Sem že označil opcije za ww vas in ceh na 20. stopnji, da bo elite lažje preveril, če je pravilno zračunal :)
4. Glej točko 2 (kar se mene tiče)
5. Glej odgovor elitu
6. Če želiš doseči miljon surovin, to najhitreje dosežeš z gradnjo manj v. skladišč na visoke stopnje (4x20npr.). Če delaš več manjših skladišč na nižji stopnji traja dlje. Glej spet odgovor elitu.
7. Ni panike. Kako kaj družina? ;)

@Elite
Od oka si prav zračunu.

Je pa ena napaka v tvojem razmišljanju. Načeloma naj bi imela WW vasica rezervna velika skladišča. Ker če jih imaš samo nekaj na visokih ob napadu zagotovo izgubiš velik delež svoje kapacitete. Če jih imaš pa npr. 8-10 na nižjih stopnjah ob napadu izgubiš dosti manjši delež te kapacitete oz. mora nasprotna stran za dosego istega učinka porabiti več crushev.

In če ti nekdo potem poruši dve skladišči je vseeno (razen kapacitete, ki jo obdržijo), ali jih poruši na 0 ali na 11. Ker imaš recimo še vsaj 4 v. skladišča na višji stopnji kot po/narušena. In se ti dosti bolj splača ta skladišča nadgradit do željenega miljona kapacitete (ker je z vsakim napadom možnost dodatnega rušenja manjša), kot pa postavljat enega na 20. in dodatna zidati iz nule. Če si mogoče videl reporte napada na smarka - eno skladišče je imel na 19, naslednje na 17, potem pa več na 16 (kar smo pač mi videli; podobno winterfell) - sedaj veš zakaj :)

No, razmišljanje enega nuba, mogoče me bo kak majster popravil.

express
26-05-2009, 23:45
ja jest tudi mislim da jih je boljše na 0 vržt ker pa tudi mislim da fračji ni imel skladiščnih kapacitet 1.500.000 je predvsem pomemben čas ki ga bo izgubil da pride nazaj blizu 1 000 000 kapacitete kar je ključno za dokončanje zgodbe in ker je vsaj 5 ex WW resno še v tekmi se bojim da vam bo zmanjkalo crushov morda se tudi motim ... kdo ve ? bomo videli ne ?

coming soon

@
Magnus Blayu

fejk WW smo rušili :D če je v vsakem fejk WW ju toliko vojske kapo dol ;-)

če si mislil fračjega ?

elitewarrior
27-05-2009, 00:04
Dicki ja so v vsakem ww ju rezervna skladisca sam je pa od graditelja odvisno kako jih bo nadgradil . Drgac taka taktika kot je pri zin je podobna moji iz S2 sm meu enako 2 v.skladisci na 20. Pa se je po mojem to obrestovalo

@Tom mislim da neveš zakaj smo poskušali v ww postaviti palačo . Sam tko če bi blo tisto izvedljivo mislim da bi palačo vidli v vsakem wwju.

Magnus Blayu
27-05-2009, 00:05
ja jest tudi mislim da jih je boljše na 0 vržt ker pa tudi mislim da fračji ni imel skladiščnih kapacitet 1.500.000 je predvsem pomemben čas ki ga bo izgubil da pride nazaj blizu 1 000 000 kapacitete kar je ključno za dokončanje zgodbe in ker je vsaj 5 ex WW resno še v tekmi se bojim da vam bo zmanjkalo crushov morda se tudi motim ... kdo ve ? bomo videli ne ?

coming soon

@
Magnus Blayu

fejk WW smo rušili :D če je v vsakem fejk WW ju toliko vojske kapo dol ;-)

če si mislil fračjega ?

mislil sem na vse WW-je ;) vsi so fejk

spet ste zafrknili pri organzaciji napadov in nam dali vec kot 20 h za mobilizacijo ;) dick o tem se raje tolči po glavi, tvoja logika je padla na dansjem izpitu ;)

da je 5 vaših ww še v tekmi, no saj bomo videli, populacija vasih ww jev govori drugace :)

kar se tiče gradnje infre v WW je vec taktik in vsak si izbira svojo ;) ste tudi vceraj videli ne ;) da je namesto na V skladisce uzgalo v rudnik zeleza ;) kapaciteta je pa tudi bila za do lvl 100 ;)

Svarun
27-05-2009, 01:41
@Svarun
3. Če že delimo linke: http://kirilloid.ru/travian/build.php#mb_lvl=20&n
Tole je dosti bolj uporabna zadeva. Sem že označil opcije za ww vas in ceh na 20. stopnji, da bo elite lažje preveril, če je pravilno zračunal :)
7. Ni panike. Kako kaj družina? ;)

ad.3 hehe, ta link sem pa res dobil od nekoga, za katerega sem jaz vajenec. Samo sem povedal da mi ni všeč. Ga imam kar v plusu, od oka je dobr. Pojdi na kalkulator surovin. Če je še link zjeban, kako je šele ostalo:p

ad.7 Ja, žena pravi kdaj bo konec, hkrati se pa boji ker ne bo več igrala :eek: Ostali delajo kot vsi, vojsko, trgovce. Ta mala je zabila vojsko, ma vsaj zastavco, pa tko. Gre. Čakamo dopust.

dickcheney
27-05-2009, 07:54
spet ste zafrknili pri organzaciji napadov in nam dali vec kot 20 h za mobilizacijo ;) pituitary gland o tem se raje tolči po glavi, tvoja logika je padla na dansjem izpitu

Kaj ima logika z organizacijo ne vem?
Drugače imaš pa prav, ja... Če bi šlo po načrtih, tega 20 urnega okna za okrepitev ZiN WW-ja ne bi bilo. Samo eno so načrti, drugo pa praksa :p

n0g00dah
27-05-2009, 07:59
pa ti si dežurna "kurba", ko se z mano ne pričkaš imaš magnusa, ko ni magnusa imaš svaruna,pa spet od začetka

dejmo raj, Mal Čuden VS biggyD

tomstarr
27-05-2009, 10:04
pituitary glandi ja so v vsakem ww ju rezervna skladisca sam je pa od graditelja odvisno kako jih bo nadgradil . Drgac taka taktika kot je pri zin je podobna moji iz S2 sm meu enako 2 v.skladisci na 20. Pa se je po mojem to obrestovalo ---> ne ni se, šejdiji so te pojedli za hec ;) SJN oz. Horde for ever, a? :D

@Tom mislim da neveš zakaj smo poskušali v ww postaviti palačo . Sam tko če bi blo tisto izvedljivo mislim da bi palačo vidli v vsakem wwju. ja vem in se mi zdi ze to samo po sebi dosti neumno...no ja al pa pac niste vedli a se da tisto izvest al ne...

dickcheney
27-05-2009, 10:36
pa ti si dežurna "kurba", ko se z mano ne pričkaš imaš magnusa, ko ni magnusa imaš svaruna,pa spet od začetka

Pot, meet kettle :)

n0g00dah
27-05-2009, 10:50
Pot, meet kettle :)

za ostale, da nebo treba googlat

The phrase "the pot calling the kettle black" is an idiom used to accuse another speaker of hypocrisy, in that the speaker disparages the subject for a fault or negative behavior that could equally be applied to him or her, though there is an alternative interpretation. In former times cast iron pots and kettles were quickly blackened from the soot of the fire. The pot would then be hypocritical to insult the kettle's colour, since both are black with soot.

Magnus Blayu
27-05-2009, 11:34
biggy ma pomojem prevec dela z farming, da bi se sedaj prickal z mal cudnim :)

al ga daje depresija?

elitewarrior
27-05-2009, 11:41
Lol tom ce bi lahk imel v wwju kamosek vrjem da bi vecina mela postavleno.in ja da nemore bit ww metropola tega nismo vedel celo mh tega ni znal povedat ce je mozno zato smo probal . Glede skladisc pa se je obnesel neglede da nas je blo dost majn aktivnih . Pa dost o tem . Nadaljujm rajde o s1

biggyD
27-05-2009, 11:45
biggy ma pomojem prevec dela z farming, da bi se sedaj prickal z mal cudnim :)

al ga daje depresija?

Kaka depresija :) Ne da se mi več. Izkažimo se v igri ne pa tukaj na forumu...

Magnus Blayu
27-05-2009, 11:50
moco, kaj zdaj

kmalu bos zrinjen iz top3?

kako se lahko proglasis za šefa, nisi pa ubranil se niti enega napada... dobis vabilo v SIMCity ally

Stajerc!!!
27-05-2009, 12:51
Sej brani svoje supporte, pa mu nekako ne rata obdržat populacije:-)

Drgač pa.. kaj pol tarnate, da ni obrambe, ko pa moco s po 10k enotami brani svoje supportke..

pipika1987
27-05-2009, 13:12
In če ti nekdo potem poruši dve skladišči je vseeno (razen kapacitete, ki jo obdržijo), ali jih poruši na 0 ali na 11. Ker imaš recimo še vsaj 4 v. skladišča na višji stopnji kot po/narušena. In se ti dosti bolj splača ta skladišča nadgradit do željenega miljona kapacitete (ker je z vsakim napadom možnost dodatnega rušenja manjša), kot pa postavljat enega na 20. in dodatna zidati iz nule. Če si mogoče videl reporte napada na smarka - eno skladišče je imel na 19, naslednje na 17, potem pa več na 16 (kar smo pač mi videli; podobno winterfell) - sedaj veš zakaj :)

No, razmišljanje enega nuba, mogoče me bo kak majster popravil.

katapulti vedno ciljajo višje lvl zgradb. se prav če maš notr 2x lvl19, 2x lvl 17...bojo najprej razbil onadva ta višja lvl, se prav v mojem primeru lvl 20.

dickcheney
27-05-2009, 13:25
Jao pipika...

Jao, jao, jao.

Oz. :confused:

@Magnus & Stajerc
Vidva res mislita, da mocotu rušite supporte? :):):)

tomstarr
27-05-2009, 13:51
Lol tom ce bi lahk imel v wwju kamosek vrjem da bi vecina mela postavleno.in ja da nemore bit ww metropola tega nismo vedel celo mh tega ni znal povedat ce je mozno zato smo probal . Glede skladisc pa se je obnesel neglede da nas je blo dost majn aktivnih . Pa dost o tem . Nadaljujm rajde o s1

itak da bi.... pa malo hecno da MH tega ni vedel...se mas res za tako pametnega, da se ti zdi da se tega se nihce pred tabo ni domislil? poleg tega pa sem nekoc tudi nekje v pravilih prebral da se ww naselja ne da proglasit za metropolo... tko da ja.... noobish, noobish... in ti in uros in vse takratne horde, po tistem ko je vase vodstvo se izbrisalo...;) no ja sicer pa je jasno se pokazalo, kok so vas šejdiji pohodli, ko se je končalo vase 10 mesecno obdobje simckanja...;) no ja pustimo res s2 zgodovino...;)

Stajerc!!!
27-05-2009, 13:58
@Magnus & Stajerc
Vidva res mislita, da mocotu rušite supporte? :):):)

Ja oprosti no.. Pa prevzemamo jih tud :-)

Lej, sej TWA govori svoje, ne - od 20.5. že v rdečem? Verjetno si ne sam ruši tržnic in podobnega, a? Lahko pa ti postrežem tudi s kakšnim reportom, če boš še vedno nabijal svoje:-)

http://travian.ws/analyser.pl?s=si1&uid=11793

:edit: 24. je bil v pozitivnem no, da ne boš spet dlakocepski. Ampak 67 populacije v plus ni nevemkaj za igralca z 52 naselji, ne? Aja, ups.. sej jih ma sam 45 :-D

lp

dickcheney
27-05-2009, 14:01
Preber še enkrat zgoraj napisano :)

Magnus Blayu
27-05-2009, 14:05
sej bi branili, ampak nimajo gesel na severu pa zato je spet situacija kot je bila do februarja ;)

elitewarrior
27-05-2009, 14:39
itak da bi.... pa malo hecno da MH tega ni vedel...se mas res za tako pametnega, da se ti zdi da se tega se nihce pred tabo ni domislil? poleg tega pa sem nekoc tudi nekje v pravilih prebral da se ww naselja ne da proglasit za metropolo... tko da ja.... noobish, noobish... in ti in uros in vse takratne horde, po tistem ko je vase vodstvo se izbrisalo...;) no ja sicer pa je jasno se pokazalo, kok so vas šejdiji pohodli, ko se je končalo vase 10 mesecno obdobje simckanja...;) no ja pustimo res s2 zgodovino...;)

Nimam se za pametnega , sam pač nismo zasledili nikjer , če bi tudi tega nebi poskušali jbg , tut vedli nismo da bi gdo že to poskušu neglede na to da je biu to drugi slo server :) Glede iz tujih serverjev nevem kaj dosti ker me tudi to nikol ni zanimalo . Glede populacije in našega simkanja vrjem od vas sm meu sam en crop kill ( metropola ) drgac sm si pa populacijo zbiju sam z lastnimi katasi ;) mislim da sm si sam zbiu iz 34k na 18k ... drgac pa ja res so nas nakoncu tko nekoč pojedli za malco , sam za to nism biu kriu js ne moja soigralca ampak vodje drugih naših alians ker so večina vojske vzdrževalih v drugih wwjih ki so prej padli kot naš ;) čeprav smo mi meli 3x manj vojske . Sam eh zdej pa že res 1x pustmo zgodovino :P Jbg pač sm n00b k nezna špilat in se tule dela neki pametnega.

dickcheney
27-05-2009, 14:50
sej bi branili, ampak nimajo gesel na severu pa zato je spet situacija kot je bila do februarja ;)

Severu?

Branilci
rang Igralec Točke
8. Heroes 98844
(brez natarjev)

NubCake1
27-05-2009, 15:41
moco, kaj zdaj

kmalu bos zrinjen iz top3?

kako se lahko proglasis za šefa, nisi pa ubranil se niti enega napada... dobis vabilo v SIMCity ally

Bom jaz reko nekaj na to, čeprav ne igram si1, ampak igra moj brat na računu Heroes (ne, Moco ni moj brat :D), ampak kolko sem jaz kdaj igral Travian, ko se 1x WW začne gradit, vse druge vasi močno zgubijo prioriteto in se večinoma branijo samo pomembne vasi, ne pa supporti, tak da, če nekdo uničuje support vasi pa misli, da je car, pač naj misli tako... Isto se je zgodilo Vrag-u (PainKiller-u) na speed-u, da so mu začeli rušit support vasi, ampak zmagali pa smo vseeno on pa ni končal na prvem mestu, čeprav bi si po mojem mnenju najbolj zaslužil biti prvi, no... mogoče enako na si1 tudi, bomo videli. :)

NubCake

Stajerc!!!
27-05-2009, 16:05
Preber še enkrat zgoraj napisano :)
"@Magnus & Stajerc
Vidva res mislita, da mocotu rušite supporte? "

Iz tega sem razbral, če midva misliva, da mocotu res rušimo supporte. Moj odgovor je bil pritrdilen:-) Če pa sem post narobe razumel se pa opravičujem:-)

biggyD
27-05-2009, 16:16
"@Magnus & Stajerc
Vidva res mislita, da mocotu rušite supporte? "

Iz tega sem razbral, če midva misliva, da mocotu res rušimo supporte. Moj odgovor je bil pritrdilen:-) Če pa sem post narobe razumel se pa opravičujem:-)

Ja hotel ti je povedati da moco več ne igra na tem acc.
Strinjam pa se z nubcake-om da je na koncu pomembna samo zmaga ne pa rang populacije....

ga. G
27-05-2009, 17:17
Hmmm.... kaj zdej še neke zanimive debate ne more bit več?

Dejte se mal potrudt, da se bom vsaj lahko malo nasmejala zravn :D

Kje je zdej un dvoboj biggyD vs mal cudn?

Ja sicer pa:

@tomstarr: kaj ma kle si2? Pejta v drugo temo razglablat. Hvala

@ D_ick & Moco:

Spodnja izjava je od Mocota:

"Ce imate kaj poguma ter obraza boste ostali do konca in doziveli svoj poraz."

Po tvojih namigovanjih je zapustil račun, torej se niti svojih nasvetov ne znate držati?

mal čuden
27-05-2009, 19:02

Sej vas jest tud pogrešam :)

biggyD
27-05-2009, 19:07
Hmmm.... kaj zdej še neke zanimive debate ne more bit več?

Dejte se mal potrudt, da se bom vsaj lahko malo nasmejala zravn :D

Ja sicer pa:

@ D_ick & Moco:

Spodnja izjava je od Mocota:

"Ce imate kaj poguma ter obraza boste ostali do konca in doziveli svoj poraz."

Po tvojih namigovanjih je zapustil račun, torej se niti svojih nasvetov ne znate držati?

Kregaj se ti s sama s seboj... dvolična osebnost :D

Stajerc!!!
27-05-2009, 19:12
Ja hotel ti je povedati da moco več ne igra na tem acc.
Strinjam pa se z nubcake-om da je na koncu pomembna samo zmaga ne pa rang populacije....
Ja kt da je važn, al se mocotu al pa igralcem računa Heroes rušijo supporti. V obeh primerih ste vi tisti, ki izgubljate naselje za naseljem :-)

biggyD
27-05-2009, 19:14
Ja kt da je važn, al se mocotu al pa igralcem računa Heroes rušijo supporti. V obeh primerih ste vi tisti, ki izgubljate naselje za naseljem :-)

big deal :D kot da ne more prevzet drugih pa ste zastonj katapultirali...

Stajerc!!!
27-05-2009, 19:38
big deal :D kot da ne more prevzet drugih pa ste zastonj katapultirali...
Pa naj prevzame druge, če hoče:-D Še kr ma v kr dost vaseh sesuto dost pomembno infrastrukturo;-)

mocozjeF
27-05-2009, 19:43
Dajte 1x ze izstopit iz koze hlapcov no. Naj gre vse k hudicu (inshallah - naj se zgodi njegova volja - ceprov to je igrica... za njegovo milost prosim v RL ne v igri ) sam gremo se drzat nekih principov.
Jaz sem bil provokator od samega zacetka. Nabrit kot turska sablja, ki vas je hlapce lomastila v casu turskih vpadov.

Vi (razen res nekaterih izjem - pa se te izjeme so bile glasne na forumu) pa ste glasi samo zdaj, ko imate krdelo efekt. Izstopite iz crede ljudje.

Mislim, da vsi tisti, ki so zdaj pametni in pisejo igm ces -> pahhh kwa sm ti naredu itd <- (in to totalni luzerji, ce ne bi bilo vse dobro linkano jih se na lestvic ne bi najdu) ... dajte se drzat nekega principa.

Ker to ce ne bi bilo zalostno bi bilo skrajno smesno.
Res si ne zelim tok nesamozavestnih nasprotnikov.

Odigrajte svoj del do konca. To kar pocnete je edino normalno. Samo ne se pa ponizevat z igm-ji, ki vas niso vredni.

Sicer je pa resnica, s1 sm igral dober mesec - mesec in pol (rad postavljam dobre temelje). Potem sem ostal le se kot "guru" etc.
Samo Sylar, Vudu, Di.ck, biggy... so bili igralci, ki so bili sposoni krmila Heroes.
Sam sem bolj vojasko usmerjen in ne toliko "simcity" zato sem rajsi v izogib nevsklajenim potezam sprejel svojo odlocitev.

V glavnem point je v prvem delu posta.
Folk ce hocete pozornost? boste imeli na kakem drugem serveru ... na tem so spoti za pozornost ze zasedeni.
Noga je z spamanjem na forumu pobrala zadn spot :D

Lep vecer zelim in manj efekta krdela oz horde

mocozjeF

TAKBIR!

biggyD
27-05-2009, 19:51
Pa naj prevzame druge, če hoče:-D Še kr ma v kr dost vaseh sesuto dost pomembno infrastrukturo;-)

Kaj rabi infrastrukturo? surovine pa res več niso problem al?

Stajerc!!!
27-05-2009, 19:59
Kdo pa je reku, da se (samo) surovinska polja rušijo? :-D
Tržnica, GC, trgovski center, žitnce,... o tem govorim. Vojaki v WWju še vedno žrejo žito, ne?

biggyD
27-05-2009, 20:00
Kdo pa je reku, da se (samo) surovinska polja rušijo? :-D
Tržnica, GC, trgovski center, žitnce,... o tem govorim. Vojaki v WWju še vedno žrejo žito, ne?

Ja sam imaš prav... ;)
Jaz nimam tolk trgovcev da bi vse zvozil v ww.

Stajerc!!!
27-05-2009, 20:13
Ja sam imaš prav... ;)
Jaz nimam tolk trgovcev da bi vse zvozil v ww.

Ja sej je to problem.. pr nas je isto.. SIMCity pač;-)

Svarun
27-05-2009, 21:56
Dajte 1x ze izstopit iz koze hlapcov no. Naj gre vse k hudicu (inshallah - naj se zgodi njegova volja - ceprov to je igrica... za njegovo milost prosim v RL ne v igri ) sam gremo se drzat nekih principov.
Jaz sem bil provokator od samega zacetka. Nabrit kot turska sablja, ki vas je hlapce lomastila v casu turskih vpadov.

Dve možnosti sta, ali si provokator da ga ni para (se mal čuden in biggyd skrijeta, še plevel se skrije)
ali pa nisi nikoli nobene knjige v roke vzel.
Če si res od tam od kjer imaš v opisu da si, potem je o hlapcih zastonj govorit. Nekje so 500 let živeli pod turki, nekje imajo turke v glavi še danes, uporabljajo turcizem itd. Nisem nacionalist, vidim pa da si ti. Noben k. turek ne bo rekel, da smo mi hlapci. Turki so prišli pa odšli. Drugače pa si preberi kaj o bitki pri Sisku in Turških vpadih na naša ozemlja. Zakaj pa niso ostali kot doli pri vas? Ker so jim hlapci dali tinte pit.
Ti nisi nabrit kot turška sablja, ker turki niso uporabljali sabelj! Ti si psihično neuravnovešen, verski blaznež.:!:

mal čuden
27-05-2009, 22:23
Dve možnosti sta, ali si provokator da ga ni para (se mal čuden in biggyd skrijeta, še plevel se skrije)
Če si res od tam od kjer imaš v opisu da si, potem je o hlapcih zastonj govorit. Nekje so 500 let živeli pod turki, nekje imajo turke v glavi še danes, uporabljajo turcizem itd. Nisem nacionalist, vidim pa da si ti. Noben k. turek ne bo rekel, da smo mi hlapci. Turki so prišli pa odšli. Drugače pa si preberi kaj o bitki pri Sisku in Turških vpadih na naša ozemlja. Zakaj pa niso ostali kot doli pri vas? Ker so jim hlapci dali tinte pit.
Ti nisi nabrit kot turška sablja, ker turki niso uporabljali sabelj! Ti si psihično neuravnovešen, verski blaznež.:!:

Bravo Svarun :) Tevtonko je šef s1 :)

Magnus Blayu
27-05-2009, 22:48
močo tolko govoriš o krdelu in o hordah...

Meni se mi zdi, da tolko koliko jih upravlja acc heroes bi lahko govorili o krdelu in hordi ;)

tolko se povzdigujes sam sebe in svoje

tako kot ste vi igrali acc heroes bi znal vsak... Nabijat festivale in goldat ;)

sedaj pokazite kaj veljate ko ste pod napadi ;) pol ti bom lahko rekel šefe si1

čene pa lahko pssss....

dickcheney
27-05-2009, 23:10
tako kot ste vi igrali acc heroes bi znal vsak... Nabijat festivale in goldat ;)

Vsak, razen ti? ;)

Mimogrede, na Heroes se gold zelo malo uporablja. Ni to Tevtonko :)

express
27-05-2009, 23:25
Sam kake mate na herosa ste se spravli zdaj na koncu in to si jemljete za nevem kak uspeh in kaj če se mi zdaj na tevtonka spravimo ... rad bi vas videl kako ga boste branili ;) in pol bomo full ĐEKI bljah:rolleyes:

elitewarrior
27-05-2009, 23:28
Vsak, razen ti? ;)

Ma lazite vi komu drugemu da se zelo malo golda ponuca. + tega kako pa ti to ves da bi se naj malo golda ponucalo na hereosu ? Slučajn to tvoj drugi račun

dickcheney
27-05-2009, 23:44
Vem, ker je Sylar škrt :P

In ne vem, zakaj bi lagal. Sej ni nič narobe, če goldaš. Na heroes se tega pač ne počne (razen ko pridem js gor ;))

Drgač pa ja, to je moj drugi (al je že tretji, četrti???) račun.

pipika1987
28-05-2009, 00:11
Vem, ker je Sylar škrt :P

In ne vem, zakaj bi lagal. Sej ni nič narobe, če goldaš. Na heroes se tega pač ne počne (razen ko pridem js gor ;))

Drgač pa ja, to je moj drugi (al je že tretji, četrti???) račun.

škrt gor, škrt dol...gold za herosa ne gre iz njihovih žepov.

če bi jz mela neomejene količine golda bi bla tud prva.

mulac
28-05-2009, 00:24
tevtonko je za golde porabu tok keša da bi si jz lah z njim Svojo rit brisu, pa bi še useen meu dovol za svoj acc :)

dickcheney
28-05-2009, 00:28
škrt gor, škrt dol...gold za herosa ne gre iz njihovih žepov.

če bi jz mela neomejene količine golda bi bla tud prva.

Ne, gold za Heroes gre iz naših žepov, kot mala nagrada za družbenokoristno delo, ki ga počnejo. In je daleč od neomejenega.

In moram te razočarati, ti tudi pri neomejeni količini golda ne bi bila prva... ;)

mal čuden
28-05-2009, 00:57
tevtonko je za golde porabu tok keša da bi si jz lah z njim Svojo rit brisu, pa bi še useen meu dovol za svoj acc :)

A si ti mogoče njegov bankir, da veš kolk je keša ponucu? Pa tud če ga je, kaj te to sploh briga? Vsi imamo možnost z goldom igrat in če ti mamica pač noče € dat za Travian pol njej jokaj ne tle po forumu fovšarije zganjat.

Drugače pa kolker je meni znano se Tevtonko ne hvali, da je on šef s1 tko kot je to moco počel. Z 52 naselji je račun Heroes zelo malo pokazal na tem s1 kar se vidi tudi po njegovem 49. mestu med napadalci. 12k katapultov je podrlo 2 velika skladišča in to je bilo to za kar se je eno leto trudilo 5-6 igralcev. Svarun je pred dnevi postal linke od vojske A in vojske B. Vojska B je s 4000 katasi podrla 2 velika skladišča in dik je reku da katasi niso bili maksimalno učinkoviti, ker jih je bilo preveč. Kakšen je pa komentar na Heroesovo število katasov, ki jih je bilo 3x več podrli so pa enako kot vojska B :) Heroes lahko pobere lovoriko za največji simcity račun ne pa za šefa s1.

pipika1987
28-05-2009, 00:59
Ne, gold za Heroes gre iz naših žepov, kot mala nagrada za družbenokoristno delo, ki ga počnejo. In je daleč od neomejenega.

In moram te razočarati, ti tudi pri neomejeni količini golda ne bi bila prva... ;)

slišim eno hreščanje...sam nevem točn al men kdo kej govori al se mi samo zdi?????

btw: D*ICK zakaj pa ga tako uneto zagovarjaš? očitno nista nevem kakšna prijatelja, če še tebi ne zaupa od kje mu gold.

hržen hržen .... exi bojo zgubil .... hržen hržen

mocozjeF
28-05-2009, 03:26

http://sl.wikipedia.org/wiki/Tur%C5%A1ki_vpadi priporocam tudi Simonitjevo knjigo (mal cudnemu sem ze to predlagal).

Ce bi vojnakrajna ne imela toliko uskokov ter hrvatov... + ce bi Turki zasedli Dunaj ... bi ti videl vaso slo moc (rofl).

Tok malo vas je blo, da je bila bira otrok za janicarje tezje opravilo kot vojskovanje.

Hlapci Bosnjaki? Turki so za nas BRATJE! Bosnjaki so bili desna roka Turkov.
Ti si eden izmed ducata pametnih preko foruma... v resnici pa mentalno nedonosenih oseb.

Inkubatora ne casti eX.

Drugic napisi bolj utemeljen post z dokazi ne samo lajat.

Glede golda pa... Heroes je na s1 kot popotnik, ki se ustavi pod drevesom in se spocije.
Potem pa nadaljuje naprej.

kren
28-05-2009, 06:55

Hehe brez zamere; sem Podpora na enem izmed serverjev (btw...to naj bi bili izkušeni igralci...kao...) pa vseeno ne bi vedel povedat nekomu, brez da bi prebral navodila, kaj se da postavit v WWju in kaj ne. Postavitev rezidence/palače (če jo poskusiš postvit) ti vzame manj kot 20 minut. To je NIČ, glede na čase postavljanja ostale infrastrukture. Ko bi vi vedeli, kaj vse je imel AVE postavljeno v WWju, bi se nam smejali tri dni skupaj...mi se ne smejimo; vse je prav prišlo :)

Glede Heroes:
Ni težko postaviti 52 naselij; težko jih je obdržati, sploh, če te napada pol serverja...Vse lepo in prav; Heroes je imel lepo vojsko, samo vseeno primerjajte Heroes s sejo-tom. Tip (sejo) je bil sicer izdajalec, pa je vseeno spravil skupaj podobno vojsko (razen da je imel manj katapultov) kot Heroes (prav tako je gradil v metropoli), PO NAVODILIH JZjev (kjer je tudi garažiral vojsko) je poslal napad nad WW (vendar v NAPAČNO smer hehe) v dveh valih in naredil dvojno škodo. Če naredimo tu primerjavo, je car sejo. Cel server se je izogibal konfliktom (pač dobra diplomacija), na koncu pa je naredil dvojno škodo na WWju.
Tak da...glede ŠEFOV na si1 gre moj glas sejo-tu in ne Heroes.

Napadalje in roparske medalje tu niso vštete; izključno sem gledal populacijo in škodo, narejeno na WWju. Marsikdo drug bi z 52 vasmi lahko spravil skupaj vsaj 2, če ne celo 3 crusherje. Moco je rekel, da je bil on simcity igralec Heroes računa...še enkrat...vse lepo in prav, samo...car je bil izključno iz vidika zahodnih zavezništev, ker je acc naredil tako malo škode...enako škode so naredili zahodni napadalci z 2krat manjšimi vojskami. Vzhod bi se pa moral vprašati, kakšno korist so imeli od accja Heroes čez celotni server...Glede na populacijo se mi zdi, da precej majhno...

n0g00dah
28-05-2009, 07:53
lahko greš spat :) pa gruntat kaj boš pisal popoldne

tkole bom reku, da imaš 52 vasi je svojevrsten dosežek, brez primere. to morajo festivali laufat non stop, transportirat resource po vaseh in pridni ste bili. je pa bit 1 igralec vedno jeba. ker slej ko prej te bojo zrušili z trona. pohvale pa za 52 vasic

Samo še volku vzamemo 1. napadalca, pa so cilji doseženi

skavti so ze napoti v oaze :)

Magnus Blayu
28-05-2009, 08:07
Vsak, razen ti? ;)

Jah res je...

jaz bi surovine raje drgace uporabil ;)

namesto 52 mest, sem poleg crusha naredil se 150k sekirc ;) pomojem je to bolj pomagalo zavezništvu ;) pa brez ropanja ;)

Fissico
28-05-2009, 08:23
@kren: kar se tiče sejota, oseba sejo ni izdajalec, oseba sejo je predal račun, ki je prišel v roke eXom oz. enemu izmed graditeljev WWja pri eX-ih, ta pa tudi nikoli ni izrecno rekel, da bo pomagal zrušit eXovski WW, pač pa samo da bo pomagal pri rušenju... kogarkoli že. Sejota ni blo več blizu od decembra 2008. Tako, da je on bore malo kriv pri tem :p

dickcheney
28-05-2009, 08:25
@Magnus

Garažiral bi jih pa na luni?
In če je to tako simpl, zakaj nisi? Saj sta računa začela tu nekje?

@Noga
Heroes bo populacijsko prvi na koncu serverja. Ker vidimo, da gre ge. Grendel v nos ;)

@kren, mal čuden
Glede škode...
Tukaj je bilo potrebnih (skoraj) 12,5k katasov (nekaj jih je seveda šlo v nič), glede na obrambo in dejstvo, da nismo podirali zidu. Ali zdej ni prav, da smo pa 2 skladišči podrli na 0? :)

Sejo je sekal v dosti bolj zgodnji fazi serverja, se pa strinjam (povej to Magnusu), da je naredil več škode.

Kar se pa napadov na Heroes tiče sedaj... Super, so drugi člani sproščeni, da lažje pošiljajo def in žito v WWje. Kar tako naprej (pa spremljajte TWA ali TU v naslednjih dneh) ;)

Glede večjega števila crushev pa...
Kdo je pa rekel, da je to vse? :)

kren
28-05-2009, 08:54
@kren: kar se tiče sejota, oseba sejo ni izdajalec, oseba sejo je predal račun, ki je prišel v roke eXom oz. enemu izmed graditeljev WWja pri eX-ih, ta pa tudi nikoli ni izrecno rekel, da bo pomagal zrušit eXovski WW, pač pa samo da bo pomagal pri rušenju... kogarkoli že. Sejota ni blo več blizu od decembra 2008. Tako, da je on bore malo kriv pri tem :p

Ni bilo mišljeno na sejota (velez v srcu) kot igralca temveč na račun. Samo primerjavo sem delal...pač sem prišel rahlo nadevan domov in mi je bilo dolgčas ponoči pa ni se mi dalo še spat :) Ti raje ropaj na si3 kot da tule po forumu pišeš ;)

dickcheney
28-05-2009, 09:01
slišim eno hreščanje...sam nevem točn al men kdo kej govori al se mi samo zdi?????

btw: D*ICK zakaj pa ga tako uneto zagovarjaš? očitno nista nevem kakšna prijatelja, če še tebi ne zaupa od kje mu gold.

hržen hržen .... exi bojo zgubil .... hržen hržen

1. Reče se hržeH in ne hržeN. To pa ja vsak ve :)

2. Verjetno si bom za tole zaslužil kakšno piko samo...

Pipika, ti si pa res glupa ko toča.

Bi reku preber še enkrat kar sem napisal (boš videla, da sem izrecno napisal od kod gold na Heroes računu), ampak vem, da je brez veze.

n0g00dah
28-05-2009, 09:17
pipika je 2. carica, takoj za menoj, daleč za nami ste pa potem vi :)

Svarun
28-05-2009, 09:45
http://sl.wikipedia.org/wiki/Tur%C5%A1ki_vpadi priporocam tudi Simonitjevo knjigo (mal cudnemu sem ze to predlagal).

Ce bi vojnakrajna ne imela toliko uskokov ter hrvatov... + ce bi Turki zasedli Dunaj ... bi ti videl vaso slo moc (rofl).

Tok malo vas je blo, da je bila bira otrok za janicarje tezje opravilo kot vojskovanje.

Hlapci Bosnjaki? Turki so za nas BRATJE! Bosnjaki so bili desna roka Turkov.
Ti si eden izmed ducata pametnih preko foruma... v resnici pa mentalno nedonosenih oseb.

Inkubatora ne casti eX.

Vidim da je za tebe vir znanja wikipedija, kjer lahko piše vsak kar se mu zdi. Za časa turških vpadov ni bilo ne hrvaške, ne slovenije, ne bosne kot jih poznamo danes. Govoriti o slovencih je bedarija, ker so se ljudje včasih mešali bolj kot danes. Vojna krajina je bila samo eno od poglavij v boju proti turkom, ukrepov je bilo namreč več. Ti uskoki so imeli celo posebne privilegije, enako kot nekateri za časa juge, katerim so kmetje na tistih ozemljih nasprotovali. Zakaj turki na našem ozemlju niso ostali, tako kot na ozemlju današnje bosne in srbije? Ker ljudje niso zbežali na področje današnje nemčije, kot je zbežalo veliko prebivalcev juga, na področje vojne krajine.
Bošnjaki? Tu je več teorij, o katerih ne bi razglabljal. Dejstvo je, da turki niso nikakršni bratje prebivalcev takratne bosne. Turki so takratne prebivalce podjarmili, saj je bilo tisto področje edino, ki je v največji meri zamenjalo vero. Ne mešaj turkov z muslimanstvom. Današnji turki so nekaj povsem drugega, kot muslimanska vera, ki jo na tak ali drugačen način propagiraš ti in tebi podobni skrajneži. Se bojiš da ne boš opažen? Morda pa si vehabit?
Inkubator na časti ex :) , mislim da vem na kaj to leti. Takole bom rekel, mislim da je odgovarjalo vam in nam. Sicer jih je pa nekaj poskusilo. Če pa misliš da je bila moja metra inkubator, mi je pa žal, da je niste kdaj obiskali, ker verjemi, bi rabili kar par crusherjev.
Da sem jaz mentalno nedonošen? :D Kaj pa vem? Bom prebral spletno stran ki jo reklamiraš od A do Ž, morda bom postal razsvetljen. Vem pa kaj imaš ti napisano v opisu, tako da o mentalnem zdravju ne bi govoril.

mal čuden
28-05-2009, 10:13
@Magnus

@Noga
Heroes bo populacijsko prvi na koncu serverja. Ker vidimo, da gre ge. Grendel v nos ;)

@kren, mal čuden
Glede škode...
Tukaj je bilo potrebnih (skoraj) 12,5k katasov (nekaj jih je seveda šlo v nič), glede na obrambo in dejstvo, da nismo podirali zidu. Ali zdej ni prav, da smo pa 2 skladišči podrli na 0? :)

Sejo je sekal v dosti bolj zgodnji fazi serverja, se pa strinjam (povej to Magnusu), da je naredil več škode.

Kar se pa napadov na Heroes tiče sedaj... Super, so drugi člani sproščeni, da lažje pošiljajo def in žito v WWje. Kar tako naprej (pa spremljajte TWA ali TU v naslednjih dneh) ;)

Glede večjega števila crushev pa...
Kdo je pa rekel, da je to vse? :)

Jest nisem nič reku, da mi ni prav da je heroesova vojska podrla 2 skladišča. Point v mojem pisanju je da bi lahko iz te vojske naredili zagotovo 2 crusherja. Tako sem dal pa samo za primerjavo Heroesovo vojsko , ki je štela 90k sekir, 30k TV in 12k katasov(dopuščam možnost da sem se pri kateri številki za kak tisoč zmotu) in B vojsko iz Svarunovega posta, ki je štela 46k sekir, 15k TV in 4k katasev . Efekt rušenja teh dveh vojsk je bil enak. Zgovarjati se pa na število obrambe v WW-ju je pa res malo mim. Drugič se pa prej uradno najavite pa vam bomo spraznili WW, da boste imeli boljše rezultate. Tudi naši crusherji so prileteli na obrambo. Pa, če me spomin ne vara ste pred napadi na Mako Sharka 2 dni prej naokrog pošiljali po vseh zavezniških aliansah MM, da je treba vso obrambo nabit v Sharkov WW. Kljub "nabitemu" WW-ju so tri vojske porušile zid na 0, ceh na 0 in 5 velikih skladišč na 0. Zanimivo je pa to, da je ena izmed teh treh vojsk ravno tista B vojska iz Svarunovega posta. Mislim, da smo vsi, ki nismo imeli dostopa do računa Heroes upravičeno pričakovali več od tega računa. Mogoče nas bo pa presenetil še z eno takšno vojsko. :D:DTakrat pa vzamem vse kritike na račun Heroesa nazaj.

@moco.

Tle si malo preber kdo so Turki in kaj je tvoja preteklost. Turek ti ni bil nikoli brat ampak gospodar. Pred 500 leti so Turki osvojili bosno in začeli z poislamljanjem prebivalstva. Seveda te čisto razumem, da hvališ in povzdiguješ Turke in islam, ker vsak mora pač častit svojega gospodarja :)

http://dk.fdv.uni-lj.si/diplomska/pdfs/jesensek-gasper.pdf

Kopirano iz nekega članka:
V Sloveniji je po nekaterih podatkih 47.000 Muslimanov. Muslimani se vse premalo zavedajo, da niso narod pač pa verska skupnost. Še manj se zavedajo, da je večina njih (okoli 90 %) slovanskega in ne turškega ter arabskega izvora. Njihove slovanske, tudi slovenske prednike so Turki z zvijačo in tudi na silo spreobračali v Islam. Spričo tega bi bilo najprimerneje, če bi se distancirali od vere, ki jim je bila vsiljena in v znak odpora do 500 letnega nasilja ponovno sprejeli vero svojih prednikov. Morda pa bi kdo postal tudi ateist, če bi mu soverniki to dopuščali? V tem pogledu se kaže islam kot zelo nestrpna ter nepopustljiva vera.

Ker se pač tedanji bosanci niso upali upreti Turkom so se pač vdali v usodo in postali njihovi hlapci. Da so pa obdržali tisti kvadrat zemlje so se pa še spreobrnili v islamsko vero.

Zato moco ne klanfaj neumnosti o bratih Turkih in ne delaj sramote sebi in svojemu narodu. Očitno ti zgodovina tvojega naroda ni najbolj poznana.

GORJAČKO - M
28-05-2009, 10:57

tkole bom reku, da imaš 52 vasi je svojevrsten dosežek, brez primere. to morajo festivali laufat non stop, transportirat resource po vaseh in pridni ste bili. je pa bit 1 igralec vedno jeba. ker slej ko prej te bojo zrušili z trona. pohvale pa za 52 vasic

Brez zamere,...si delam malo reklame. ;)

Mislim da eden izmed najbolj borbenih acc. jev na S1 serverju je Mandl :D:D:D:D
Je drugi napadalec serverja, ter drugi po obrambi( za WW-ji-katere osebno ne morem šteti v konkurenco obrambe navadnih acc-jev in za markom Valerijem ki je absolutno prvi branilec ). Sicer pa po uspehih napadov mislim da je bil kdo drug najboljši, mogoče Pravi volk, ali kateri drug acc.... skratka tisti ki je večkrat uspešno sesuval ;)

Se opravičujem za intermezzo ;)

lp
Gorjačar :P

n0g00dah
28-05-2009, 11:02

Je drugi napadalec serverja, ter drugi po obrambi( za WW-ji-katere osebno ne morem šteti v konkurenco obrambe navadnih acc-jev in za markom Valerijem ki je absolutno prvi branilec ). Sicer pa po uspehih napadov mislim da je bil kdo drug najboljši, mogoče Pravi volk, ali kateri drug acc.... skratka tisti ki je večkrat uspešno sesuval ;)

lp

dejmo rečt da je potem MandL MVP, sicer mu povsod malo manjka za vrh, je pa v tokih kategorijah :)

biggyD
28-05-2009, 11:12

He he to jemanje 1. napadalca bi res rad videl....

n0g00dah
28-05-2009, 11:23
He he to jemanje 1. napadalca bi res rad videl....

sej pravim, skavti so že na poti v oaze od azzinotha, potem pa bo samo še tolkel po njih :)

kill za killom hitro se nabere :)

dickcheney
28-05-2009, 11:39
@mal čuden
Mako je imel 'nabit' WW? Ehehehe
Malo vam manjka vohunov v eX, kot kaže.

Glede Heroesovega crusha... Odvisno koga tolčeš in kdaj. Iz Sejotove vojske se je dalo nardit dva crusha, iz Heroesovega (čeprav je bil večji) pa ne - ker je bila tarča različno branjena. Če bi heroes napadel AVE WW, bi lahko naredil 10 crushev iz tega kar je imel... Vse je relativno.

@noga
Se ponavlja zgodba s1 (kar se tiče top napadalca)? :)

pipika1987
28-05-2009, 11:41

lp

zakaj pa sam sebe hvališ?

server še zdaleč ni končan!

biggyD
28-05-2009, 11:47
sej pravim, skavti so že na poti v oaze od azzinotha, potem pa bo samo še tolkel po njih :)

Ja saj pravim to bi rad videl :D
300k nap. točk je za naklikat...

Winterfell
28-05-2009, 12:12
Ne vem kaj zganjate tako rabuko okoli izkoristka Heroes-ovih catov. Če komu ni prav njihov "slab" izkoristek", sem lahko to kvečemu jaz, ki mu je sesul dve veliki skladišči.
Če bi imel manj catov učinek zagotovo ne bi bil enak, glede na obrambo, ki ga je pričakala. Druga zgodba pa je, da nista bili obe skladišči na lvl. 20.
In Pravi Volk je zakon.

n0g00dah
28-05-2009, 12:16
dealerjeva nočna mora

In Pravi Volk je zakon.
Pravi volk se goni

GORJAČKO - M
28-05-2009, 12:53
zakaj pa sam sebe hvališ?

server še zdaleč ni končan!

tako pač je,..ne sprašuj se to je to :D

pipika1987
28-05-2009, 13:09
tako pač je,..ne sprašuj se to je to :D

se ne sprašujem...sprašujem tebe :D:D:D

sicer pa sem sam n00b s 6c metro, kaj pa jz vem o travianu.

elitewarrior
28-05-2009, 13:17

jih še rabte kj ? :P hehe :P

tomstarr
28-05-2009, 13:47

ce te ze moti najin pogovvor ( teli tocno trije posti) o si2, povej to svojemu aoigralcu iz vase ally... kolkor vidim je zadnji post na to temo njegov, ne moj ;)

Magnus Blayu
28-05-2009, 14:06
@Magnus

bilo je zelo simpl in sem jih naredil ;)

za razliko od vas smo nekateri gledali v prihodnost in vedeli da potrebujemo obrambo... zahvala pa gre tebi ka si se delal frajerja in me vec kot mesec fejkal, ajap garazirane pa so bile v moji metri ;)

za povrh so še vse z oklepi na lvl 20 ;)

če je tako simpl in zakaj nisi?

sem ti ze odgovoril ker je raje delat vojsko kot mesta ;) me BK da mi bodo rekli ja ti si šefe...

smešno je samo to da pri nas lahko 8 igralcev lahko napolni toliko vojske kot jo ima vas najvecji WW ;)

mocozjeF
28-05-2009, 14:11
Vidim da je za tebe vir znanja wikipedija, kjer lahko piše vsak kar se mu zdi. Za časa turških vpadov ni bilo ne hrvaške, ne slovenije, ne bosne kot jih poznamo danes. Govoriti o slovencih je bedarija, ker so se ljudje včasih mešali bolj kot danes. Vojna krajina je bila samo eno od poglavij v boju proti turkom, ukrepov je bilo namreč več. Ti uskoki so imeli celo posebne privilegije, enako kot nekateri za časa juge, katerim so kmetje na tistih ozemljih nasprotovali. Zakaj turki na našem ozemlju niso ostali, tako kot na ozemlju današnje bosne in srbije? Ker ljudje niso zbežali na področje današnje nemčije, kot je zbežalo veliko prebivalcev juga, na področje vojne krajine.
Bošnjaki? Tu je več teorij, o katerih ne bi razglabljal. Dejstvo je, da turki niso nikakršni bratje prebivalcev takratne bosne. Turki so takratne prebivalce podjarmili, saj je bilo tisto področje edino, ki je v največji meri zamenjalo vero. Ne mešaj turkov z muslimanstvom. Današnji turki so nekaj povsem drugega, kot muslimanska vera, ki jo na tak ali drugačen način propagiraš ti in tebi podobni skrajneži. Se bojiš da ne boš opažen? Morda pa si vehabit?
Inkubator na časti ex :) , mislim da vem na kaj to leti. Takole bom rekel, mislim da je odgovarjalo vam in nam. Sicer jih je pa nekaj poskusilo. Če pa misliš da je bila moja metra inkubator, mi je pa žal, da je niste kdaj obiskali, ker verjemi, bi rabili kar par crusherjev.
Da sem jaz mentalno nedonošen? :D Kaj pa vem? Bom prebral spletno stran ki jo reklamiraš od A do Ž, morda bom postal razsvetljen. Vem pa kaj imaš ti napisano v opisu, tako da o mentalnem zdravju ne bi govoril.

Ej po prvi povedi sem nehal brat. Ker ne se ne mislim prepirat na forumu. Pametnejsi odneha prvi. Tako, da ja... priznam ti. Imas prav. Bod srecen sam s seboj. Pricakujem, da te vidim kdaj kot kaksnega predavatelja.
Peace res. Ze z mal cudnim sem zabil prevec casa (sicer na osebnem profile-chatu)

@noga - a ti ko spis gruntas? bravo ... se eden iz special olympics (me zanima kok bi kej pretuhtal v komi? ironicno vprasanje) Nekateri noc izrabimo za molitev in ne >>tuhtanje<< v spanju. Si CAR - heroes pa SEFE. Res... PEACE!

@mal cuden ... nadaljuj z bedastocam pa te bom moral dat se na ignore :)

Lep (vsaj tako kot je zdaj) soncen dan.

SEFE (vedno je kak nedonosencek pod mano)

mal čuden
28-05-2009, 14:38
Ej po prvi povedi sem nehal brat. Ker ne se ne mislim prepirat na forumu. Pametnejsi odneha prvi. Tako, da ja... priznam ti. Imas prav. Bod srecen sam s seboj. Pricakujem, da te vidim kdaj kot kaksnega predavatelja.
Peace res. Ze z mal cudnim sem zabil prevec casa (sicer na osebnem profile-chatu)

@noga - a ti ko spis gruntas? bravo ... se eden iz special olympics (me zanima kok bi kej pretuhtal v komi? ironicno vprasanje) Nekateri noc izrabimo za molitev in ne >>tuhtanje<< v spanju. Si CAR - heroes pa SEFE. Res... PEACE!

@mal cuden ... nadaljuj z bedastocam pa te bom moral dat se na ignore :)

Lep (vsaj tako kot je zdaj) soncen dan.

SEFE (vedno je kak nedonosencek pod mano)

Seveda moco ti se kar tolaži da si pametnejši...vsi mi naj bi brali tvoje bedastoče, ki jih pišeš in potem ko dobiš s tvoje strani zahtevane dokaze in argumente pa rečeš ne bom bral tega...res si pomilovanja vreden...na ignor bi mogu dat jest tebe že zdavnaj, ker je res škoda časa, ki ga zabijam s takim psihičnim bolnikom ampak mi ni žal, ker zadnje čase resnično dokazuješ kako prav sem imel v svojih postih, ki so bili namenjeni tebi, še posebno tiste, ki si jih izbrisal v tvojem osebnem profilu

BTW: Iz Rusije sporočajo, da se je spet povečala poraba plina.:D

@dik
Čaki mal, ne spet nas krivit, če niste imel dober odziv na vaše pozive preko IGM-ov. Sej vsi vemo, da ste kratki v obrambi zato pa je IGM-u pisalo, da naj pošlejo prav vse kar imajo. Škoda, da si nisem shranil tega. Mogoče pa se bo našel nekdo in pripopal ta moledujoč IGM :)

mocozjeF
28-05-2009, 14:42
Pisda... en bol zabit od drugega. Sicer te tvoja maloumnost ne more drago stati... ce bi bil na kakem visjem polozaju ... po kaki tozbi ... verjemi bi 3x dobro preveril kaj trdis.

Ce malo bolje pogledas ko me kliknes?

Da... FRIENDs ONLY! Samo prijatelji lahko pisejo ... evo lahko zaprosis za revzijo elita ali pa ga g... ki sta na friend listi in lahko zanikata to kar si porekel.

Nisem brisal nic. Pac kaj bi brisal?

Mislit se prov nic vedit... in ti ter tebi podobi FULL mislite a nic ne veste.
Torej PEACE.

Na relacij SEFE od zdej naprej ok?
Zate sem jaz VI.

Gremo pubci

Magnus Blayu
28-05-2009, 15:06
yesssss master... imaš pa ego :confused:

mal čuden
28-05-2009, 15:16
Pisda... en bol zabit od drugega. Sicer te tvoja maloumnost ne more drago stati... ce bi bil na kakem visjem polozaju ... po kaki tozbi ... verjemi bi 3x dobro preveril kaj trdis.

Ce malo bolje pogledas ko me kliknes?

Da... FRIENDs ONLY! Samo prijatelji lahko pisejo ... evo lahko zaprosis za revzijo elita ali pa ga g... ki sta na friend listi in lahko zanikata to kar si porekel.

Nisem brisal nic. Pac kaj bi brisal?

Mislit se prov nic vedit... in ti ter tebi podobi FULL mislite a nic ne veste.
Torej PEACE.

Zate sem jaz VI.

Gremo pubci

Tonček, glede tožbe sem ti pa že povedu, da bi resnično rad vidu kako boš sodnici v Trbovljah o svojih imaginarnih prijateljih razlagal, pa kako jo boš ozmerjal s neverno psico, ker ni islamske vere. Tko, da ne nabijaj spet nekaj v tri dni.

SEFE? Kaj je to sefe te besede v SSKJ. Še ne dolgo nazaj si trdil, da si račun heroes ti igral samo kakšen mesec, mesec in pol. Ne vem zakaj si potem lastiš neke zasluge za ta račun? Al se spet lažeš al pa ne ceniš truda svojih sitarjev, ki jih imenuješ prijatelji. V vsakem primeru boš moral zvečer kakšne pol urce več posvetit tepihu v nasprotnem bo pri alahu roštiljada. Poraba Ruskega plina še vedno narašča.

Da bi pa nekega mozoljastega turškega hlapca vikal mi pa še na pamet ne pade zato dream on.

elitewarrior
28-05-2009, 15:21
Tonček, glede tožbe sem ti pa že povedu, da bi resnično rad vidu kako boš sodnici v Trbovljah o svojih imaginarnih prijateljih razlagal, pa kako jo boš ozmerjal s neverno psico, ker ni islamske vere. Tko, da ne nabijaj spet nekaj v tri dni.

SEFE? Kaj je to sefe te besede v SSKJ. Še ne dolgo nazaj si trdil, da si račun heroes ti igral samo kakšen mesec, mesec in pol. Ne vem zakaj si potem lastiš neke zasluge za ta račun? Al se spet lažeš al pa ne ceniš truda svojih sitarjev, ki jih imenuješ prijatelji. V vsakem primeru boš moral zvečer kakšne pol urce več posvetit tepihu v nasprotnem bo pri alahu roštiljada. Poraba Ruskega plina še vedno narašča.

Da bi pa nekega mozoljastega turškega hlapca vikal mi pa še na pamet ne pade zato dream on.

Pa dobr dejte končat no , sj smo usi ljudje pa ni važno ka si al si busan , turk , musliman itd.

Glede šefa na s1 , za mene ni doben šef , šef je za mene tisti ki je nad mano in mi ukazuje določene stvari , ker pa na s1 ni dobenga takega pa za mene šefa ni ali tako rečeno sm sam svoj šef ;) kar je lahko usak ki to želi bit , tist k pa dovoli da mu gdo drug ukazuje pa kr naj tko nadaljuje če to želi - me tudi nemoti .

biggyD
28-05-2009, 15:31
Pa dobr dejte končat no , sj smo usi ljudje pa ni važno ka si al si busan , turk , musliman itd.

Glede šefa na s1 , za mene ni doben šef , šef je za mene tisti ki je nad mano in mi ukazuje določene stvari , ker pa na s1 ni dobenga takega pa za mene šefa ni ali tako rečeno sm sam svoj šef ;) kar je lahko usak ki to želi bit , tist k pa dovoli da mu gdo drug ukazuje pa kr naj tko nadaljuje če to želi - me tudi nemoti .

Jap se strinjam. Takšna kreganja ne vodijo nikamor.

mocozjeF
28-05-2009, 15:32

No to je beseda.
Zal pa kot vids ne razmislajo vsi tko kot ti ... mal cuden in njemu podobni bodo vedno trdili svoje (pa ce je se tako napacno) in vedno skrbeli za to, da se "prepir" vlece v nedogled s svojimi fantazijskimi izjavami.

Nic z moje strani je zadeva resena :)

mal cuden dobrodosel na ignore srce

TurkişhSword
28-05-2009, 15:33
Zate sem jaz VI.

Gremo pubci

Inshallah

Damn Fejzo...ne sili me da začnem javno razpravljat o tvojih ''uspehih'' na s1.
Imaš srečo da sta na acc Heroes sposobna duala in da sta ti s surovinami
ter obrambo stale ob strani vse zavezniške alianse :p

wtf, SEFE ? Je to kakšna sorta semenskega krompirja? Nova knjiga dr.Slavoja Žižka?
Blagovna znamka plenic ? Ime sosedove ovce ?

Saj veš, kje me najdeš...

ACTA-NON VERBA

p.s. čestitke bivšim soborcem v eXternalu, prepričan sem da bo zmaga serverja vaša. Go eX ;)

mal čuden
28-05-2009, 15:35

.

Točno tko, vsi smo ljudje ampak nekateri se imajo očitno za nekaj več za nekaj superiornega. Ni potrebno bit ravno genij, da se ugotovi kdo naj bi se tako nosil.

mocozjeF
28-05-2009, 15:47
Inshallah

Damn Fejzo...ne sili me da začnem javno razpravljat o tvojih ''uspehih'' na s1.
Imaš srečo da sta na acc Heroes sposobna duala in da sta ti s surovinami
ter obrambo stale ob strani vse zavezniške alianse :p

wtf, SEFE ? Je to kakšna sorta semenskega krompirja? Nova knjiga dr.Slavoja Žižka?
Blagovna znamka plenic ? Ime sosedove ovce ?

Saj veš, kje me najdeš...

ACTA-NON VERBA

p.s. čestitke bivšim soborcem v eXternalu, prepričan sem da bo zmaga serverja vaša. Go eX ;)

Haha :D TurkişhSword, dobrodosel :D
Uspehih? Ce sem igral mesec-mesec in pol? Soigralca sem izbral sam. Ker sem vedel, da ce bo kaj prislo vmes bo le-ta znal sam drzat racun nad gladino.
In je res prislo... je pa tudi res to, kar sem omenil -> sylar je bil nor na feste nonstop <- jaz pa za udri vojsko nonstop. Zato sem rekel okay, da vidm kam bo prisel ta racun. In to stancanje vasic ni bilo lahko (po dolocenem stevilu) zato mi je predlagal vuduja in sem se strinjal.
Potem se je se nekaj vojske naredilo in to je to.
V glavnem Sylar do zdaj nikoli ni igral z GOLDOM. Jaz pa (kot super mod) sem imel "nagrado" za delo -> 600zlatnikov na 3 mesece <-.
Zato sem rekel ok ... jaz bom malo provociral in hecal folk ti pa zaigraj svoj nacin igre s polnimi pljuci!
Vmes sem tud tebe zezal v glavo in ocitno mi je dobro uspelo :>
Subhan Allah!
Pravi vernik loci pravo pot od neprave. To kar sem imel proti tebi (kot igralcu) je, da ko sem videl sliko tebe z pivom? Sm reku tole morm mal prcnt :]
Nimam pa nic proti tebi (osebno kot cloveku ... ) niti pod razno tko da upam, da ne bos gojil kakih zamer ali pa povzrocil, da bom o tebi zacel razmisljati podobno kot o malo cudnem.

res ... s tabo ne bom reku peace ampak
As Salamu alaykum brat

dickcheney
28-05-2009, 16:55
No vidiš mal čuden, en lep primer tvojega stila (poskusa) argumentiranja...

Najprej rečeš:

Pa, če me spomin ne vara ste pred napadi na Mako Sharka 2 dni prej naokrog pošiljali po vseh zavezniških aliansah MM, da je treba vso obrambo nabit v Sharkov WW.

Na kar sem js odgovoril, da vam očitno manjka vohunov v eX aliansah, ker je ta MM šel okoli samo v eni (ali dveh?; me že spomin malo daje). Da torej nikakor nismo dva dni pred napadom 'po vseh zavezniških aliansah' pošiljali MM-ov glede obrambe Sharka.

In tvoj odgovor na to je, da nisi ti kriv, da se na neobstoječe MM-e člani eX niso odzvali... You go girl!

In kako ti še vedno ni jasno (sorry moco), da te moco že ves čas jebe v glavo... Jao :confused:

@moco&Turkish

Uuu, tole pa vzbudi par spominov. Se nahajaš na enem napol rajskem otoku na Filipinih, podkupiš šefa tistih par kolib, ki se tam nahajajo, da lahko greš malo počekirat, kaj se dogaja v virtualnem svetu in zveš, da bo Heroes napadu DirtyTurkishmana. In si naročiš en fini koktejl, zalaufaš eBuddyja in rešuješ probleme :)

Jao, dolgo že tole traja.

Turkish, prideš na zaključni piknik (z raketami ali brez)?

mal čuden
28-05-2009, 17:05
Ja dik, neobstoječ MM:) Predavaj to svojo zgrešeno taktiko svojim v aliansi, ker jim je očitno morala močno padla.

In na koncu, ko je vsem jasno kakšen bumbar je moco izpadu s svojim nabijanjem o veri samopovzdigovanju v SEFA s1 in podobnimi neumnostmi je pa najlažje rečt, smo se samo hecali. Tudi račun mal čuden je ustvarjen,da se samo malo hecamo. Vse skupaj en velik hec:)

mocozjeF
28-05-2009, 17:07
@moco&Turkish

Uuu, tole pa vzbudi par spominov. Se nahajaš na enem napol rajskem otoku na Filipinih, podkupiš šefa tistih par kolib, ki se tam nahajajo, da lahko greš malo počekirat, kaj se dogaja v virtualnem svetu in zveš, da bo Heroes napadu DirtyTurkishmana. In si naročiš en fini koktejl, zalaufaš eBuddyja in rešuješ probleme :)

Jao, dolgo že tole traja.

Turkish, prideš na zaključni piknik (z raketami ali brez)?

Ne govor :D k si vletu ves resen jaz pa roflal :D
Se bolse je bilo, ko sem objavil anketo :P kdo naj gre ven Heroes al Turkish :D pa k je folk posiljal (anketa je bla pac prek portala enga ce se ne motim ... in sem lahko videl kdo je dal kak odg. (ceprov je anketa anonimna xD)) take odg. za crknt!
To so bli casi ja ... sicer priznam, da sel mogoce korak predalec ... ampak bili smo se mladi eX in nagajivi :>

Dik :" pocakta da pridem z dopusta lol no :D " <- <3

ga. G
28-05-2009, 17:42
Oprostite k motim vašo debato o tem in onem, ampak morm tole dodat:

ce te ze moti najin pogovvor ( teli tocno trije posti) o si2, povej to svojemu aoigralcu iz vase ally... kolkor vidim je zadnji post na to temo njegov, ne moj ;)

Ja tomstarr, jst te mam tud rada :lol:

Khm... kaj sm pa jst? :D

dickcheney
28-05-2009, 17:50
Ja, mal čuden, neobstoječ MM... Vprašaj go. G-Spot, če ga je videla v eX-SE, kjer tako rada pove, da ima vohune. Ja, dej objavi, kdaj je bil poslan ta MM v eX-jv2. Ne gre?... V eX? Tudi ne ... V eX-JV? Ne?

Nekaj na pamet trdiš spet, zdej se pa ven vlečeš s spreminjanjem teme. Zmotil si se. Ampak, da bi priznal? Nene, to pa ne gre.

Ne govor :D k si vletu ves resen jaz pa roflal :D

Kaj sem pa takrat vedu, kdo, kaj in zakaj si... :)
(ja mal čuden, js sem se tud najprej nalimu na mocotove limance, čeprav sem kasneje spregledal, kar ti očitno nikoli ne boš)

elitewarrior
28-05-2009, 18:13
Khm... kaj sm pa jst? :D

Kaj ti ? a ti meni šefe ? :) hoh men ni doben šef :P

biggyD
28-05-2009, 18:22

To je beseda :D
Sicer pa se ve kdo je šef - elitewarrior ...

ga. G
28-05-2009, 18:26

Ha ha ha. To ti jaz dovolim misliti :D

@ biggyD: elita morm res pohvalt, je vzoren član naše družine ;)

elitewarrior
28-05-2009, 18:41
Ha ha ha. To ti jaz dovolim misliti :D

pffff aetius - Sam svoj šef ! pa . :D

express
28-05-2009, 18:52
Ja dik, neobstoječ MM:) Predavaj to svojo zgrešeno taktiko svojim v aliansi, ker jim je očitno morala močno padla.

In na koncu, ko je vsem jasno kakšen bumbar je moco izpadu s svojim nabijanjem o veri samopovzdigovanju v SEFA s1 in podobnimi neumnostmi je pa najlažje rečt, smo se samo hecali. Tudi račun mal čuden je ustvarjen,da se samo malo hecamo. Vse skupaj en velik hec:)

MAL ČUDEN ne najdem tega igralca hm..mogeče brez šumnika ne tega igralca enostavno ni na s 1 hm le kje je ta račun ...nič še ena laž.:oops: MM moledovanja po vseh ex ally hm pri nas ga ni bilo... bi bil že kar ošaben če bi mislil da smo spy free :) nič spet laž ;D MORALA pri ex ih še nikoli tako visoko verjami in obrambe hm sem te že mislil prosit če maš kaj viška žita ;)

Magnus Blayu
28-05-2009, 22:14
express, ali ste zamenjali dobavitelja cementa?

ker čene ne vidim razloga za moralo in upanje

mal čuden
28-05-2009, 22:45
Na kar sem js odgovoril, da vam očitno manjka vohunov v eX aliansah, ker je ta MM šel okoli samo v eni (ali dveh?; me že spomin malo daje).

Tule praviš, da je šel MM v eni mogoče dveh aliansah okrog.

Ja, mal čuden, neobstoječ MM
Nekaj na pamet trdiš spet, zdej se pa ven vlečeš s spreminjanjem teme. Zmotil si se. Ampak, da bi priznal? Nene, to pa ne gre.

In v naslednjem postu praviš da tega MM ni? MM se mi zdi da je bil poslan 16. maja, jest sem pa videl ta MM poslan od mad as.s-a. Torej iz vaše zavezniške alianse. Glede na to, da ponavadi samo copy/pasta MM od Mandla, Okrajca in podobnih "šefov" sem še za ta MM sklepal, da je zaokrožil po vseh aliansah, ker je bil resnično moledujoče napisan, ampak ti tko dobro veš o čem govorim, a ne pituitary glandi ? Konc koncev si sam priznal, da je šel ta MM samo v eni mogoče dveh aliansah :) Ampak, ker sem pač falil, da ni šel po vseh eX aliansah se boš ti zdej opiral na to trditev preusmerjal pozornost na Grendlovo in še naprej lagal, da tega MM ni bilo.

Ampak, da bi priznal? Nene, to pa ne gre :)

@express
Ne boš verjel ampak tudi jaz ne najdem nobenega igralca z imenom express na s1...enostavno ga ni...hm le kje je ta račun ...nič še ena laž.:oops:

dickcheney
28-05-2009, 23:00
sem še za ta MM sklepal, da je zaokrožil po vseh aliansah

Točno to. Sklepal si. Napačno.
MM, ki bi zaokrožil po vseh eX aliansah (o takem MM sva se tudi pogovarjala) in na podlagi katerega naj bi se 'nabila' obramba pri Makotu ne obstaja.

QED

(in tako zaključujem še eno brezvezno prerekanje z alogikom mal čudnim)

p.s. In ja, vem, za kateri MM gre oz. si mislim... Tudi meni se je zdel.. Hmm.. Mal čuden :)

xerax
28-05-2009, 23:04
tvoja sklepanja so brezpredmetna...če smo natančni si sam začel s tem "MM-jem", tko da če nimaš točnih podatkov in samo nekaj sklepaš zadrži zase. Zaradi tvojih sklepov potem pride do napucavanja po forumu...

_NightCrawler_
28-05-2009, 23:14
samo neko brez vezno nabijanje sem pa tja...
itak se ve da je heroes najjači.

dickcheney
28-05-2009, 23:28
samo neko brez vezno nabijanje sem pa tja...
itak se ve da je heroes najjači.

Ne, Tevtonko je najjači.

pipika1987
28-05-2009, 23:30
ne JZ sm najjači :P

express
29-05-2009, 00:30

In v naslednjem postu praviš da tega MM ni? MM se mi zdi da je bil poslan 16. maja, jest sem pa videl ta MM poslan od mad as.s-a. Torej iz vaše zavezniške alianse. Glede na to, da ponavadi samo copy/pasta MM od Mandla, Okrajca in podobnih "šefov" sem še za ta MM sklepal, da je zaokrožil po vseh aliansah, ker je bil resnično moledujoče napisan, ampak ti tko dobro veš o čem govorim, a ne pituitary glandi ? Konc koncev si sam priznal, da je šel ta MM samo v eni mogoče dveh aliansah :) Ampak, ker sem pač falil, da ni šel po vseh eX aliansah se boš ti zdej opiral na to trditev preusmerjal pozornost na Grendlovo in še naprej lagal, da tega MM ni bilo.

@express
Ne boš verjel ampak tudi jaz ne najdem nobenega igralca z imenom express na s1...enostavno ga ni...hm le kje je ta račun ...nič še ena laž.:oops:

ti pa si bučko z lučko mene ni nihće nikoli vprašal kdo sem in bi se mu zlagal ...kot si naredil ti ko si rekel da si iceman klobasa spet :D in ti si rekel da je bil račun mal čuden ustvarjen za zabavo ah mogoče sem pa samo svetlolas ;) ali pa si se napačno izrazil jaz če koga zanima kdo sem to z lahkoto povem ti pa maš malo večje problem kar se tega tiče pač si verjetno niti ne upaš ;D pač se skrivaš jbg že veš zakaj

mal čuden
29-05-2009, 00:53
Mucki moji, toliko laži je že bilo napisanih na tem forumu, da ni čudno, če človek še sam kakšno dodat, le zakaj bi se razlikoval od vas.

Drugače pa dick glede tega MM-a, dejstvo je da je bil poslan v eni izmed eX alians. Tako, da tle se nisem nič zlagal in tudi dejstvo je da sem pač sklepal da je to prišlo od vrha, ker mad as.s ni ne vem kakšen pomben lik pri vas. In zdej se lohka ti oklepaš tega da sem jest narobe sklepal, jest se bom pa opiral tega da je ta MM dejansko bil poslan, čeprav si se najprej delal da o tem nič ne veš. In to prepucavanje lahko traja in traja. In potem se tu najde še en xerax, ki nato mene krivi za vse prepire na tem forumu, da ne govorim o expressu, ki ne pozna simbolike 1. aprila. Bučko z lučko :)

xerax
29-05-2009, 01:13
...kje sem napisal da te obtožujem vseh prepirov?ali spet sam sklepaš?:rolleyes:

mal čuden
29-05-2009, 01:51
sklepam :)...v redu, v redu potem pa napucavanj

_Teja_
29-05-2009, 02:40

Omenjeni MM je bil poslan v aliansah, ki od začetka gradnje redno oskrbujejo WW od Mako Shark in nikjer drugje. Torej običajna okrepitev pred napadi. Dejansko pa nisi seznanjen z ureditvijo med našimi aliansami, tako da so tvoji komentarji oz. domneve na to temo bolj kot ne zgrešeni, da ne omenjam tega, da si ga kiksnil že pri polovici v svojem postu omenjenih "šefov". ;)

LP, Teja

mal čuden
29-05-2009, 02:55
Omenjeni MM je bil poslan v aliansah, ki od začetka gradnje redno oskrbujejo WW od Mako Shark in nikjer drugje. Torej običajna okrepitev pred napadi. Dejansko pa nisi seznanjen z ureditvijo med našimi aliansami, tako da so tvoji komentarji oz. domneve na to temo bolj kot ne zgrešeni, da ne omenjam tega, da si ga kiksnil že pri polovici v svojem postu omenjenih "šefov". ;)

LP, Teja

Teja z moje strani smo že rešli problem...jest sem napačno sklepal oz. pretiraval ko sem napisal da so bile obveščene vse ex alianse, pituitary gland je pa lagal, ko je najprej trdil da ta MM ne obstaja...no pa da še poskusim srečo..a bi bila tolk prijazna pa prlepla ta MM tu na forum, da ga še ostali vidijo? Kar se pa šefov tiče in vaše organizacije me pa res ne zanima kdo je kaj pri vas...pri moji vlogi, ki jo imam na zahodu mi pač teh stvari ni potrebno vedeti...zdi pa se mi vseeno, da je prišlo od obeh omenjenih kar nekaj MM-ov, ki so vsebovali prošnje za žito v naselja kjer se je crusher delal ali pa z določnimi navodili o fejkanju, napadanju in pošiljanju obrambe:cool:...pri nas take "ukaze" izvršujejo šefi, vodje, nadzorniki (kakorkoli že hočeš jih imenovati) in ne kr vsak, ki ima 5 minut časa....se pa oproščam, če sem katerega od omenjenih ponižal s tem, da sem mu rekel šef

_Teja_
29-05-2009, 03:41
Nikar ne skrbi, verjetno nisi mogel ponižati nikogar, saj pri nas "šefa" naj ne bi igral nihče. Imamo vodstvo, vsak igralec - iz vodstva ali ne, pa lahko za kakršno koli pomoč zaprosi kogarkoli. V eni izmed teh alians imajo celo vsi igralci, ki so člani od ustanovitve naprej, možnost pošiljanja MMov (pri poznejši reorganizaciji in združevanju, se je ta možnost dodatno omogočila posameznikom po potrebi).

Omenjeni MM, če ti je to všeč ali ne, pa je bil namenjen našim igralcem in ne javnem forumu.

LP, Teja

mal čuden
29-05-2009, 06:01
Nikar ne skrbi, verjetno nisi mogel ponižati nikogar, saj pri nas "šefa" naj ne bi igral nihče. Imamo vodstvo, vsak igralec - iz vodstva ali ne, pa lahko za kakršno koli pomoč zaprosi kogarkoli. V eni izmed teh alians imajo celo vsi igralci, ki so člani od ustanovitve naprej, možnost pošiljanja MMov (pri poznejši reorganizaciji in združevanju, se je ta možnost dodatno omogočila posameznikom po potrebi).

Omenjeni MM, če ti je to všeč ali ne, pa je bil namenjen našim igralcem in ne javnem forumu.

LP, Teja

Lepo skrbite za svoje soborce. Pri nas so pa sami diktatorji vsak dan in to po večkrat na dan samo: žito v WW, žito v WW, žito v WW TAKOJ!! Ti povem,da jest ne zdržim več tega tempa. Resnično razmišljam, da bi svoje usluge ponudil bolj "demokratični" aliansi kot je ta npr, kjer ima lahko skoraj vsak možnost pošiljanja MM. Že od nekdaj si želim imeti svoj kotiček šal, kjer bi soborce razveseljeval z MM-emi polnimi šal in vicev. Al pa morda kakšne kuharske nasvete in recepte bi pisal.

Kar se pa omenjenga MM-ja tiče mi pa seveda ni všeč, da ga nisi prilepla tukaj in resnici na ljubo tega da ga boš tudi nisem pričakoval. Beseda pa ni konj pravijo zato sem vseeno vprašal.

tux
29-05-2009, 07:48
Lepo skrbite za svoje soborce. Pri nas so pa sami diktatorji vsak dan in to po večkrat na dan samo: žito v WW, žito v WW, žito v WW TAKOJ!! Ti povem,da jest ne zdržim več tega tempa. Resnično razmišljam, da bi svoje usluge ponudil bolj "demokratični" aliansi kot je ta npr, kjer ima lahko skoraj vsak možnost pošiljanja MM. Že od nekdaj si želim imeti svoj kotiček šal, kjer bi soborce razveseljeval z MM-emi polnimi šal in vicev. Al pa morda kakšne kuharske nasvete in recepte bi pisal.

Kar se pa omenjenga MM-ja tiče mi pa seveda ni všeč, da ga nisi prilepla tukaj in resnici na ljubo tega da ga boš tudi nisem pričakoval. Beseda pa ni konj pravijo zato sem vseeno vprašal.

Saj bi lahko izkoristil forum za sale in vice, pa ti ne gre ravno od rok, tvoje pisanje na tem forumu prevečkrat spominja na pubertetnisko primerjenje dolžine tičov, vsaj 2 od 3 stavkov sta napisana z motivacijo dokazovanja da si večji frajer od ostalih, argumenti pa v stilu, sem si ga dvakrat zmeril in je daljši.
Ne vem, a tudi v RL hodiš naokrog s parom rezervnih zoknov v spodnjicah, da bi se ja že na daleč vidilo tvoje kvazi kraljestvo?

Pa če že bereš tako na veliko naše IGMje, pošlji še kaj žita.

Sicer pa da ne bom samo kritičen, imam super ponudbo zate, če napišeš kak dober MM, bom z veseljem poskrbel da bo tokrat res objavljen po vseh eX aliansah, pošlji mi na IGM, tudi tvoj podpis bo ostal.

lp
tux

dickcheney
29-05-2009, 08:04
pituitary gland je pa lagal, ko je najprej trdil da ta MM ne obstaja

Jutro, zaspal sem, kave še nisem dobil... Ti pa me še vedno obtožuješ laganja...

Čisto tako mimogrede, iz psihološkega vidika me zanima... Ti dejansko še vedno verjameš v to kar pišeš ali (da ti ponudim easy way out) pač provociraš?

mal čuden
29-05-2009, 08:59
Saj bi lahko izkoristil forum za sale in vice, pa ti ne gre ravno od rok, tvoje pisanje na tem forumu prevečkrat spominja na pubertetnisko primerjenje dolžine tičov, vsaj 2 od 3 stavkov sta napisana z motivacijo dokazovanja da si večji frajer od ostalih, argumenti pa v stilu, sem si ga dvakrat zmeril in je daljši.
Ne vem, a tudi v RL hodiš naokrog s parom rezervnih zoknov v spodnjicah, da bi se ja že na daleč vidilo tvoje kvazi kraljestvo?

Pa če že bereš tako na veliko naše IGMje, pošlji še kaj žita.

Sicer pa da ne bom samo kritičen, imam super ponudbo zate, če napišeš kak dober MM, bom z veseljem poskrbel da bo tokrat res objavljen po vseh eX aliansah, pošlji mi na IGM, tudi tvoj podpis bo ostal.

lp
tux

Jao eX-i, očitno vas zdej že dolžina mojega tiča moti...revčki, revčki:D:D:D:D:D:D:D

Jutro, zaspal sem, kave še nisem dobil... Ti pa me še vedno obtožuješ laganja...

Čisto tako mimogrede, iz psihološkega vidika me zanima... Ti dejansko še vedno verjameš v to kar pišeš ali (da ti ponudim easy way out) pač provociraš?

Očitno se preveč z mocotom družiš. On tudi ne verjame dokazom. Res si že mal tečen s tem stalnim izmikanjem. Včeraj ob 10.45 PM sem napisal post v katerem sem kopiral tvojo zadnjo laž. Kaj bi zdej še rad? Če si sam tolk bukov, da najprej lažeš potem pa se(hote ali nehote) zatipkaš ti jest nisem kriv. Sam si najprej trdil, da je MM neobstoječ in da ne veš za njega. Kasneje pa napišeš, da je MM šel v eni mogoče dveh aliansah. Na koncu te pa še na laž postavi soborka Teja, ki jasno pove, da ta MM obstaja.
Ja dick, obtožujem te laganja.:D

Lažnivc bo pa ja prepoznal lažnivca8-)

tux
29-05-2009, 09:11
Jao eX-i, očitno vas zdej že dolžina mojega tiča moti...revčki, revčki:D:D:D:D:D:D:D

Očitno se preveč z mocotom družiš. On tudi ne verjame dokazom. Res si že mal tečen s tem stalnim izmikanjem. Včeraj ob 10.45 PM sem napisal post v katerem sem kopiral tvojo zadnjo laž. Kaj bi zdej še rad? Če si sam tolk bukov, da najprej lažeš potem pa se(hote ali nehote) zatipkaš ti jest nisem kriv. Sam si najprej trdil, da je MM neobstoječ in da ne veš za njega. Kasneje pa napišeš, da je MM šel v eni mogoče dveh aliansah. Na koncu te pa še na laž postavi soborka Teja, ki jasno pove, da ta MM obstaja.
Ja pituitary gland, obtožujem te laganja.:D

Lažnivc bo pa ja prepoznal lažnivca8-)

Daj poglej malo kje je Mako Shark na mapi in kje je pituitary glandcheney, potem še prečekiraj morda kje na mapi so tisti, ki so dobili kak MM in kje je pituitary glandcheney, morda boš dobil kaki hint. Če pa ga še vedno ne boš, potem pa začni izpisovat na list papirja vse igralce na s1. po abecednem redu, verjetno ne bo pomagalo, samo vsaj ne boš onesnaževal foruma ta čas.

dickcheney
29-05-2009, 09:18
OK. Še enkrat, samo zate :)

Res si že mal tečen s tem stalnim izmikanjem.

???

Tvoje trditve po vrsti:

1. Mako Shark je bil 'nafilan' z obrambo
2. Dokaz za to je MM, ki naj bi šel okoli po vseh eX aliansah

Moje trditve po vrsti:

1. Mako Shark ni bil 'nafilan' z obrambo
2. MM, ki bi šel okoli po vseh eX aliansah ne obstaja. Obstaja MM, ki je šel okoli v eni (ali mogoče dveh) eX aliansah. V ostalih ne. To sem tudi napisal v mojem prvem postu na to temo. [Kadarkoli sem omenjal neobstoječi MM, je jasno razvidno, da sem govoril o vsesplošnem MM-u, ki bi šel okoli v vseh ex aliansah.]
3. Torej Mako Shark ni bil 'nabutan', bil je 'normalno' okrepljen s strani alians, ki ga servisirajo.

Spet tvoja trditev:
Di-ck laže, ker je trdil, da MM ne obstaja.

Moja trditev:
Ne lažem, ker sem trdil, da ne obstaja MM, ki bi zaokrožil po vseh eX aliansah in na podlagi katerega bi bil Mako 'nabutan' z obrambo.

Tvoja trditev:
Di-ck laže, ker je trdil, da MM ne obstaja.

Tejina trditev:
MM, o katerem govoriš, je res šel okoli v samo tistih aliansah, ki servisirajo Makota. Torej di-ck govori resnico.

Tvoja trditev:
Di-ck, še teja te je postavila na laž. Vidiš, da MM obstaja.

Moja zadnja trditev:
Nikoli nisem trdil, da ne obstaja MM, ki bi šel okoli v dveh eX aliansah. Začuda sem to tudi napisal v svojem prvem postu na to temo.

To bi bilo to...

Če pa želiš, me pa lahko citiraš in pokažeš, da je zgornja kronologija napačna.

Ker ne moreš, umakni obtožbo o laganju.

Če je ne boš, nisem jaz bukov.

mal čuden
29-05-2009, 10:04
Na kar sem js odgovoril, da vam očitno manjka vohunov v eX aliansah, ker je ta MM šel okoli samo v eni (ali dveh?; me že spomin malo daje). Da torej nikakor nismo dva dni pred napadom 'po vseh zavezniških aliansah' pošiljali MM-ov glede obrambe Sharka.

In tvoj odgovor na to je, da nisi ti kriv, da se na neobstoječe MM-e člani eX niso odzvali... You go girl!

pituitary gland spet dlake iščeš? V tem si pa res dober. Dej predlog za novo kategorijo medalje. Kdo najde največjo dlako v jajcu. Bom sprejel tvoj izziv pa poskušal najti še daljšo dlako od tebe.

1. Napisu sem"nafilan". Opaziš podpičja? Kaj pomenijo podpičja? Pomenijo, da mi je jasno, da je bila obramba pri Maku mizerna.
2. povedu sem ti že da se obešaš kot pijanc plota na besedico "vseh", kar smo že razčistili, da sem sklepal in da le po tvojih trditvah nisem imel prav.
3. Oranžno pobarvan tekst:
-MM ne obstaja
-eX člani se zato niso mogli odzvati
-posledično Makov WW ni bil nabit z obrambo

Kdo so pa potem Teja in njena ally, ki pa so seznanjeni z MM-om in ga je jeznoriti okrog poslal?...a ni malo grdo od tebe da eX-Team2 ne prištevaš k eX-om? Pa tko so se trudli, da vam "nafilajo" WW in tko se trudijo s pošiljanjem žita v WW.

Ne samo, da lažeš, očitno se še zaveznikov sramuješ in jih ne prištevaš k svojim:D

Dost velika dlakca za prvo mesto?

Pozabu sem še tuxu odpisat.
Kaj hudiča bi ti sploh rad povedu s tem zemljevidom? Sem pa pogledu kje je eX-Team2 na mapi, ki je prejel ta MM. Si potolažen zdej, ko sem ti ugodil in se zamotil z zemljevidom?

n0g00dah
29-05-2009, 10:42
ej dejte še za nas povedat, O ČEM SE GRE? rad bi sodeloval

tux
29-05-2009, 11:19
Kaj hudiča bi ti sploh rad povedu s tem zemljevidom? Sem pa pogledu kje je eX-Team2 na mapi, ki je prejel ta MM. Si potolažen zdej, ko sem ti ugodil in se zamotil z zemljevidom?

Nisem zadovoljen ker se še zmeraj ukvarjamo z bedarijami na forumu, očitno se nisi dovolj zamotil.
Zaradi kronične potrebe po "biti glasen" je enostavno preveč brezveznih postov in konfliktnega razpredanja nepomembnosti.

xerax
29-05-2009, 12:19
ej dejte še za nas povedat, O ČEM SE GRE? rad bi sodeloval

če bi rad sodeloval ne rabiš vedt zakaj s gre...izberi si dejanje oz trditev, pol pa nabijaj svoje v nedogled in boš sodeloval v debati:D

P.S. ne pozabi v vsakem 2. potu napisat kako si oh in sploh dober in vse veš:D:D

_Teja_
29-05-2009, 12:40
pituitary gland spet dlake iščeš? V tem si pa res dober. Dej predlog za novo kategorijo medalje. Kdo najde največjo dlako v jajcu. Bom sprejel tvoj izziv pa poskušal najti še daljšo dlako od tebe.

1. Napisu sem"nafilan". Opaziš podpičja? Kaj pomenijo podpičja? Pomenijo, da mi je jasno, da je bila obramba pri Maku mizerna.
2. povedu sem ti že da se obešaš kot pijanc plota na besedico "vseh", kar smo že razčistili, da sem sklepal in da le po tvojih trditvah nisem imel prav.
3. Oranžno pobarvan tekst:
-MM ne obstaja
-eX člani se zato niso mogli odzvati
-posledično Makov WW ni bil nabit z obrambo

Kdo so pa potem Teja in njena ally, ki pa so seznanjeni z MM-om in ga je jeznoriti okrog poslal?...a ni malo grdo od tebe da eX-Team2 ne prištevaš k eX-om? Pa tko so se trudli, da vam "nafilajo" WW in tko se trudijo s pošiljanjem žita v WW.

Ne samo, da lažeš, očitno se še zaveznikov sramuješ in jih ne prištevaš k svojim:D

Dost velika dlakca za prvo mesto?

eX je aliansa (kjer domuje tudi pituitary gland) in tam omenjeni MM ni bil poslan. Ti pa ali res nočeš razumeti, ali pa ti je dejansko vse potrebno narisati, a preden koga označiš za lažnjivca, bi se vseeno lahko prej poskušal seznaniti z dejstvi.
eX aliansa se ni mogla odzvati na MM, ki pri njih ni obstajal, oz. jih ni bilo iz naše strani za pomoč zaprošeno.

Teja je član alianse eX-WW in prej eX-WPE oz. ena od ustanoviteljic eX-HM (iz eX-SV), ki se je pozneje združila z alianso WPE. Del igralcev je po nastanku eX-HM ostal v eX-SV, ta pa se je po združitvi z igralci iz PNG razdelila in preimenovala v eX-Team in eX-Team2. Vse omenjene alianse se nahajajo na severu, vsi pa smo člani eX zavezništva.

Kaj bolj jasna slika?

LP, Teja

dickcheney
29-05-2009, 13:01

Ne, ne opazim podpičij (evo ti dlaka ;)).
Ločilo, ki si ga uporabil, so narekovaji.

In tudi sam sem ta ločila pri besedi nafilani vseskozi uporabljal, tako da ja, vem kaj pomenijo.

2. povedu sem ti že da se obešaš kot pijanc plota na besedico "vseh", kar smo že razčistili, da sem sklepal in da le po tvojih trditvah nisem imel prav.Ja, ampak pri vseh je bistvo.
Prvotno si trdil, da je obramba mizerna in da je MM za pomoč Sharku letel po vseh eX aliansah.
V odgovor na to sem ti jaz povedal, da tak MM ni obstajal in "da se na neobstoječe MM-e člani eX niso odzvali."
Kar si potem ti spremenil v izjavo, da MM nikjer ni obstajal in me na podlagi te izmišljene izjave označil za lažnivca. Kar pa sam nikoli nisem trdil, oz. sem že v prvem postu na to temo (ki ga citiraš zgoraj) tudi izrecno napisal, da je šel okoli v eni (mogoče dveh) eX aliansah.

Sedaj pa nabijaš naprej v prazno. Izvoli. Vsaj vemo, kdo je bukov :)

@noga
Pozabi. Ni vredno :)

ga. G
29-05-2009, 13:50
Ja, mal čuden, neobstoječ MM... Vprašaj go. G-Spot, če ga je videla v eX-SE, kjer tako rada pove, da ima vohune. Ja, dej objavi, kdaj je bil poslan ta MM v eX-jv2. Ne gre?... V eX? Tudi ne ... V eX-JV? Ne?

Uff, šele zdele vidla tole :D

Ja kok me mate radi, v vsaki debati me omenjate. No da se pohvalim, mam jst na ex forumu največ strani :D

Jupiiii fantje, znate opravljat :lol:

mal čuden
29-05-2009, 14:29
Teja res hvala lepa za obširno razlago o zgodovini eX alians ampak si se trudila zaman, ker me ne briga sploh. Vidim, da si tudi sama nasedla manipulantu in wažnivcu pituitary glandu. Najprej se opira na besedico vseh in piše v množini (to se spravi o vseh eX aliansah), ko pa mu bolj paše v kontekst pa začne pisati o ednini (samo o eX aliansi) in nabija svoj prav.

Točno to. Sklepal si. Napačno.
MM, ki bi zaokrožil po vseh eX aliansah (o takem MM sva se tudi pogovarjala) in na podlagi katerega naj bi se 'nabila' obramba pri Makotu ne obstaja.

QED

(in tako zaključujem še eno brezvezno prerekanje z alogikom mal čudnim)

p.s. In ja, vem, za kateri MM gre oz. si mislim... Tudi meni se je zdel.. Hmm.. Mal čuden :)

Vidiš to prefinjenost spreobračanja besed? Oba z pituitary glandom sva že prišla do zaključka, da sem napačno sklepal glede besedice "vseh" ampak on se bo še vedno na to besedo opiral
pituitary gland, g. Marija bi ti rekla, da si manipulant, prevarant in šalabajzer, ho ho ho ho (vir: A's ti tud not padu?)

Pa še dve dlakce za na konc.
1. Ti nisi uporabljal " (zgornjih narekovajev) ampak ' (apostrofe) :)
2. Prerekanja nisi zaključil, čeprav si to rekel, da ga boš.
Lažnivc :):):):)

tux
29-05-2009, 14:31
Uff, šele zdele vidla tole :D

Ja kok me mate radi, v vsaki debati me omenjate. No da se pohvalim, mam jst na ex forumu največ strani :D

Jupiiii fantje, znate opravljat :lol:

Zdaj sem še malo dodatno zaspemal naš forum :)

NubCake, je možno nardit eno temo kamor mal čuden ne bo mogel pisat, da ga ne bomo rabli glih vsi na ignore dat? Pa da ne bo krivično lahko še posebej eno samo za njega. :P

dickcheney
29-05-2009, 14:48
Teja res hvala lepa za obširno razlago o zgodovini eX alians ampak si se trudila zaman, ker me ne briga sploh. Vidim, da si tudi sama nasedla manipulantu in wažnivcu pituitary glandu. Najprej se opira na besedico vseh in piše v množini (to se spravi o vseh eX aliansah), ko pa mu bolj paše v kontekst pa začne pisati o ednini (samo o eX aliansi) in nabija svoj prav.

Nope, ti bom namesto teje še zraven odgovoril. Govoril sem ves čas o vseh eX aliansah izvzemši tisti dve, v katerih je MM dejansko bil. eX je ena izmed teh alians, kar ti je teja lepo omenila.

Vidiš to prefinjenost spreobračanja besed? Oba z pituitary glandom sva že prišla do zaključka, da sem napačno sklepal glede besedice "vseh" ampak on se bo še vedno na to besedo opiralJaz ne morem pomagat, da si tako bukov, da nočeš spoznati, da si me na podlagi tvojega napačnega sklepanja označil za lažnivca. In ko ti pokažem, da si me (v tem primeru) neupravičeno označil za lažnivca, me obtožiš oklepanja se dokazov za to.

Še posebej, ker je toliko drugih, dejansko dokazljivih primerov, kjer sem lagal.

pituitary gland, g. Marija bi ti rekla, da si manipulant, prevarant in šalabajzer, ho ho ho ho (vir: A's ti tud not padu?)In jaz bi rekel hvala :)

1. Ti nisi uporabljal " ampak ' :)A ti bi se res dlakce šel? OK :)
Nisem uporabljal ' ampak ", samo na pol sem ga razdelil. ;)

Lažnivc :):):):)No vidiš, sej gre, če se malo potrudiš. :)

[offtopic]
Nubcake, ti dejansko vse tole sranje bereš???

@Tux
čudnemu je že plevel namenil temo, pa jo je dal mal čuden zaklenit

shadow eye
29-05-2009, 14:48

Vidiš to prefinjenost spreobračanja besed? Oba z pituitary glandom sva že prišla do zaključka, da sem napačno sklepal glede besedice "vseh" ampak on se bo še vedno na to besedo opiral
pituitary gland, g. Marija bi ti rekla, da si manipulant, prevarant in šalabajzer, ho ho ho ho (vir: A's ti tud not padu?)

1. Ti nisi uporabljal " (zgornjih narekovajev) ampak ' (apostrofe) :)
Lažnivc :):):):)

Kolikokrat pa si ti rekel da bos nehal prerekanja s biggijem in ostalimi???

Stajerc!!!
29-05-2009, 14:51
shadow eye.. kdo si sploh ti, da si med najpametnejšimi v tej temi?

Drgač pa fantje.. da se vam da po forumu kregat, ko pa je zuni tak lep dan :-)

shadow eye
29-05-2009, 14:54
shadow eye.. kdo si sploh ti, da si med najpametnejšimi v tej temi?

Drgač pa fantje.. da se vam da po forumu kregat, ko pa je zuni tak lep dan :-)

jaz sem eden med igralci na si1 ki ima majhno pop. ampak veliko ve ker ima veliko zaveznikov

mal čuden
29-05-2009, 15:57
Nope, ti bom namesto teje še zraven odgovoril. Govoril sem ves čas o vseh eX aliansah izvzemši tisti dve, v katerih je MM dejansko bil. eX je ena izmed teh alians, kar ti je teja lepo omenila.
Izvzemši :) No vidiš ti si govoru o vseh drugih v katerih ni bil MM, jest sem pa govoril o tistih v katerih je bil MM :) Kaj čmo zdej še nadaljevat? Wažniuc:D

Jaz ne morem pomagat, da si tako bukov, da nočeš spoznati, da si me na podlagi tvojega napačnega sklepanja označil za lažnivca. In ko ti pokažem, da si me (v tem primeru) neupravičeno označil za lažnivca, me obtožiš oklepanja se dokazov za to.

Še posebej, ker je toliko drugih, dejansko dokazljivih primerov, kjer sem lagal.

Kaj se pol buniš, če ti rečem lažnivc? Enkrat lažnivc zmeram lažnivc :) Lahko obračaš, citiraš, dlakocepiš kar češ ampak na koncu pa vendarle sam priznaš da si lažnivc. A je bilo potrebno tolk spamanja?

A ti bi se res dlakce šel? OK :)
Nisem uporabljal ' ampak ", samo na pol sem ga razdelil. ;)
loool, ta je pa res huda :) qrc v času recesije je potrebno še z ločili varčevat :)

@Tux
čudnemu je že plevel namenil temo, pa jo je dal mal čuden zaklenit
pituitary gland sej jo lohka teb tud odpremo. "Lažnjivi kljukec pituitary gland"

jaz sem eden med igralci na si1 ki ima majhno pop. ampak veliko ve ker ima veliko zaveznikov

Pubec, kater razred OŠ Sava Kladnika pa si ti? So te otroci iz peskovnika nagnali pa si pršu sem mal opletat?

director
29-05-2009, 16:39
Pubec, kater razred OŠ Sava Kladnika pa si ti? So te otroci iz peskovnika nagnali pa si pršu sem mal opletat?

Glede na tvoj stil pisanja domnevam, da si srednja šola ali manj.(looooool in podobni izrazi ne pristojijo starejšim od 18 let)

Mal čuden, razloži, zakaj je tako pomembno ali je ta MM krožil po "alliansah", ker je mojim očem prikrito.

Narobe postavljeni bunkerji ali pa da jih ni so bili vedno bili del traviana.
Si predstavljaš, da bi vsi vedeli kam letijo napadi?

edit: Ne uporabljaj grdih besed, ptička mi je povedala, da zbira NubCake kandidate za ban

pipika1987
29-05-2009, 16:44
edit: Ne uporabljaj grdih besed, ptička mi je povedala, da zbira NubCake kandidate za ban

a so spet golobi preveč klepetavi??? mislim, kdaj jih bo izučilo :D:D:D:D:D:D

mal čuden
29-05-2009, 16:57
Glede na tvoj stil pisanja domnevam, da si srednja šola ali manj.(looooool in podobni izrazi ne pristojijo starejšim od 18 let)

Mal čuden, razloži, zakaj je tako pomembno ali je ta MM krožil po "alliansah", ker je mojim očem prikrito.

Narobe postavljeni bunkerji ali pa da jih ni so bili vedno bili del traviana.
Si predstavljaš, da bi vsi vedeli kam letijo napadi?

1. Narobe domnevaš
2. dicka vpraš zakaj ga je to tako zapeklo, mislim da zato, ker je 46k sekirc, 15k vitezov in 4000 katasov naredilo enako škodo na ww-ju kot od heroesa 70k sekir, 30k vitezov in dobrih 12000 katasov
3. Reči obrambi v WW-ju bunker? No ja, naj bo
4. Ja si predstavljam, ker so eX-i na veliko goljufali in brali naša sporočila in tako ujeli kar nekaj vojsk.
5. Grde besede? Katere pa?

shadow eye
29-05-2009, 17:00
Ves sem prvi razred devetletke in sem ponosen na mal čudnega v resničnem smislu...No mal čuden nisi nam še povedal svojega nicka na si1.

Kuker gledam tvoje teme oz. spame vidim da se ti samo prepiraš in upam da imaš vsaj toliko populacije kot jezika...

mal čuden
29-05-2009, 17:33
Ves sem prvi razred devetletke in sem ponosen na mal čudnega v resničnem smislu...No mal čuden nisi nam še povedal svojega nicka na si1.

Kuker gledam tvoje teme oz. spame vidim da se ti samo prepiraš in upam da imaš vsaj toliko populacije kot jezika...

Lepo, da si ponosen name:) Mogoče boš še bolj ponosen ko ti bom povedal da sem v vseh statistikah(populaciji, napadalci in branilci) med prvih 10% igralcev na s1. Zdej ne vem točno kdo te matematko uči (Pinoza, Brglez, Mitrovič, Žveglič) mogoče boš celo sam znal izračunat kam pašem:)

shadow eye
29-05-2009, 17:42
No no no eden pa pozna malo sevnico...Ampak ti mi rajse povej svoj pravi nick

mal čuden
29-05-2009, 17:46
No no no eden pa pozna malo sevnico...Ampak ti mi rajse povej svoj pravi nick

Malo pa res:) A un kiosk s hitro hrano dol na koncu avtobusne postaje še dela? Včasih je bil lastnik un Bud Spencer-Andrej, ki bobne igra:)

shadow eye
29-05-2009, 17:54
Da je se kr sam nevem, ker lastnik je to....
No pa si se zopet ognil vprašanju

mal čuden
29-05-2009, 18:08
Da je se kr sam nevem, ker lastnik je to....
No pa si se zopet ognil vprašanju

Kaj ti mar kdo sem pofarmat me tko ne moreš :)

shadow eye
29-05-2009, 19:09
ja no ce te ne morem pofarmat mi pa lahko zaupas nick

mal čuden
29-05-2009, 20:00
Fantje, kaj pa je to bilo za eno tresenje tal? Baje da so "stari prdci" obiskali samooklicanega sefa s1 :) Bravo nomenESTomen:)

Stajerc!!!
29-05-2009, 20:07
Fantje, kaj pa je to bilo za eno tresenje tal? Baje da so "stari prdci" obiskali samooklicanega sefa s1 :) Bravo nomenESTomen:)
Ma to je kr neki.. zadnje cajte skoz ruka:S

Pa še tu.. čestitke kren&n0ga;)

lp

Fissico
29-05-2009, 20:53
Vsa čast, nomenESTomen ;)

dickcheney
29-05-2009, 21:29
Ni kaj drugega kot čestitat.

Škoda, da ne bom več igral, zdej vem, da je boljš met 6c metro :)

elitewarrior
29-05-2009, 22:20
ojoj tok ste govorl čez 6c. , haha zdej pa mate :) Lepa vojska limonca ;) čestitke ! .

mal čuden
29-05-2009, 22:43
Čestitke limonci in ugabugi, nomenu sem pa že čestital. Heroes si pa lahko na naslednjem s1 da nick Potolčen kramoh:)

Ni kaj drugega kot čestitat.

Škoda, da ne bom več igral, zdej vem, da je boljš met 6c metro :)

Mojster a ne bi še malo pokomentirala, mogoče kakšno dlakco poiskala? Men se zdi, da je limonca imela preveč katasov in so ji brez veze žito žrli, kaj misliš?

dickcheney
29-05-2009, 22:56
Mojster a ne bi še malo pokomentirala, mogoče kakšno dlakco poiskala? Men se zdi, da je limonca imela preveč katasov in so ji brez veze žito žrli, kaj misliš?

To itak :)
Ona bi vojsko kamot na pol dala in 4x več škode nardila.

Drgač pa prestavma tole na kak drug dan, da ne boma smetila strani s čestitkami.

p.s. Pa slikco si zmanjši, zavzame pol strani na mojem malem EEE. tnx

mal čuden
29-05-2009, 23:04
To itak :)
Ona bi vojsko kamot na pol dala in 4x več škode nardila.

Drgač pa prestavma tole na kak drug dan, da ne boma smetila strani s čestitkami.

p.s. Pa slikco si zmanjši, zavzame pol strani na mojem malem EEE. tnx

Ma res je mal velka slikca, samo je ne znam pomanjšat. Glede na to, da si ti tud ateist ti dovolim, da si ti tud to slikco v profil prpopaš. Men so se kr oči zasvetle, ko sem jo videl, sem si reku tole pa morem v podpis dat :)

pipika1987
29-05-2009, 23:06
Zahvala (kopirano iz mojega profila)

-pobudniku za idejo o izdelavi: Rookie!
-Občasno zalaganje surovin: Rookie!, Danijelca, Premozenje in Kralj1
-Vsem mojim garažam: Rookie!, Danijelca, Premozenje, Nebodigatreba, Lava, Tevton11, Jfk, Getorix, S!!ler in BLOODRAYNE.
-Vsem ki ste v času popolnega minusa polnili žitnice: Nebodigatreba, KrEdn, barbarossa in tapdancer.
-In ne nazadnje 'hvala' eX-korpuraciji za vaše podcenjevanje. Brez vas mi ne bi uspelo :D

Upam, da sm sedaj vsem dvomljivcem in vsem, ki ste zadnji mesec govorili čez moje igranje zaprla usta :D

ps: BiggyD...tole je pa mal več kot 350 skirc, se ti ne zdi.

aja....še moj report mojega ponosa:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c4bf440ec

6c Metropola RULA :D

Svarun
30-05-2009, 00:17
aja....še moj report mojega ponosa:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c4bf440ec

6c Metropola RULA :D

Čestitke za najboljšo napadalno 6c metropolo!

_NightCrawler_
30-05-2009, 00:21
jst tud čestitam vsem...
res lepe vojske!

Magnus Blayu
30-05-2009, 00:25
Še jaz da se oglasim po dolgem dnevu...

KAKO MI PAŠEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.......

dicki kje si?

limonca, nomen, uga in vsi ostali danasnje akcije čestitam vam, skupaj smo dokazali da mi z vojskami znamo upravljat, cilji so bili vsi uspesno uresničeni... mi vojske s 5k kati ne zajbmo...

Dick še zmeraj se sprasujem kdaj bos profil zamenjal v igri ker tisto tam nima več pomena... Hvala invisible da si narobe sklepal kje ma uga vojsko in si sel na metro z kati...

Še enkrat hvala limonci, da je z 6c metro dala vsem boga... Nap mesto pa ni bilo izpostavljeno, vojske imela kot najbolj vztrajni ropar tega serverja... Biggy SHAME ON YOU, pa še za povrh si ..zaprla usta tistemu, ki je zmeraj najbolj pameten na forumu (biggy ne leti na tebe)

Hvala vsem, s katerimi sem prebil zadnje 3 mesece vsak dan po vec ur na dan, hvala tetki ka je bla tko nasršena in tko polna volje da ste jo danes pribili na trdna tla...

Sedaj pa samo pozivam cel zahod naj stopi skupaj, zmaga nam ne uide.

WEST SIDE, WEST POWER

dickcheney
30-05-2009, 00:57
pituitary glandi kje si?

Sedim na terasi in kadim čik. Zakaj?

pituitary gland še zmeraj se sprasujem kdaj bos profil zamenjal v igri ker tisto tam nima več pomena...

Ne morem, ker sem ta račun že davno tega oddal ;)

mal čuden
30-05-2009, 00:59
Magnus, pozabu si un link prlimat :)

http://www.youtube.com/watch?v=Job88bhMObI

Tole pa posvečam mojemu padlemu heroju, ki je zmagovito popeljal vojsko v napad na eX-ov WW:)

http://www.youtube.com/watch?v=an6gmn-qiF4&feature=related

pipika1987
30-05-2009, 01:58
hvala vsem za čestitke :D:D:D:D

zej grem pa simsat naprej:):)