PDA

View Full Version : Kaj se dogaja

Strani : [1] 2 3 4 5

thymilus21
09-04-2009, 15:54
Povejte kira allay je najboljša kako se vam zdi potekanje tega serverja .In a je že sploh kaka vojna velika.

no-name
09-04-2009, 16:47
mislim da tale server živi v preteklosti =( same stare alijanse z podobno konstitucijo zavezništev kot lansko leto in to že zdaj na začetku....upam da se bodo stvari bolj razburkale in spremenila v prihodnosti

mikado
09-04-2009, 17:38
Povejte kira allay je najboljša kako se vam zdi potekanje tega serverja .In a je že sploh kaka vojna velika.
nič se še ne dogaja resnega.
lp

yure
09-04-2009, 17:59
Ti zmanjšaj si sliko ker jo je vidt cez celo stran!

ehh.niso use iste kot lan

Zeus, Hera in to to so novi imperiji

do zdej ni se nc konktretnga

ampak vojska se dela že zdaj na polno (usaj na nasem accoutnu)

LP!

Caspeer
09-04-2009, 18:14

LP!

HAHAHAHAHA!

Nevem zakaj se oglašaš če pojma nimaš ;)

Zeus, Hera,.... NIKAKOR niso nov imperij :=)

Če ne veš za kaj se gre se ne oglašaj.

Lp.

iztok132
09-04-2009, 19:18
Jah, dogaja se res nič, vendar je že čutiti rahlo napetost.

.Izi.
09-04-2009, 19:54
kakor se jst spomnim je blo na s3 par močnih alians.... USK, Bjski in MFM =D še posebi zadnja je bla full fajna.... sam ni blo nobenih resnih bit nikoli, tako kot jih tako sploh nič ni na slo serverjih =D
da še na tvoje uprašanje odgovorim: čeprau ne igram na s3, vem da se nič ne dogaja

lp

Poganus
09-04-2009, 20:25

LP!

hehe ti si se mal zmotu te alianse so na speedu ....drugace pa ja je kar dolgcajt .... na SV ma Blade stahospostovanje tako da je dolgcajt ....druge strani pa niti nevem ...samo predidevam da je dosti podobno

Sem pa mnenja da bi mogle alianse štet po 10 članov .....in bi se majnše skupince klale medeseboj ...bi blo bol zanimivo ....ne pa da se na vsaki strani naredi po en imperij in sparajo crusherje do konca serverja ki ga potem zmagoslavno skurijo na WW .....

.Izi.
09-04-2009, 20:34
res je... pa se jče bi se manjše ally združle skupi bi velike ally nabrisale da jim jasno ne bi blo.... sam ko veš kako je to.. folk ni za kacijo =D rajsi so sužnji kot pa heroji =D

Doubledee
10-04-2009, 14:34
zgleda si tudi ti .izi. nek suženj ? ;)

pogoj da skupaj stopijo, je organizacija, če pa bi vaše ally imele kakšno organizacijo, nebi bile nekje na dnu lestvice s samimi farmami notri in podobno... :)

Terecij
10-04-2009, 23:37
Kakorkoli...dogaja se to, da si vecje in mocnejse alianse utrjujejo teritorij na svojih kvadranith. Tako je stvar nekako taka:

JZ: o.O in po novem RS
JV: LR
SV: Blade
SZ: Aeterna

To je pa zaenkrat to. :)

Noriški brat
11-04-2009, 08:58
Dogaja to da nekateri imajo vojsko drugi je pa nimajo. Drgače se pa skoraj nič ne dogaja, razen nekij tajnih diplomacijskih zarot proti nekaterim aliancam - kar izkušeni igralci lahko vidijo ne da bi bili vpleteni - drugi si pa zatiskajo oči. Diplomacija, diplomacoja, diplomacija.

no-name
11-04-2009, 09:08
JZ: o.O in po novem RS

khe khe... tole bo pa še zanimivo, ker imam občutek da RS niso vprašali če se smejo igrati na o.O dvorišču ;)

Terecij
11-04-2009, 10:20
khe khe... tole bo pa še zanimivo, ker imam občutek da RS niso vprašali če se smejo igrati na o.O dvorišču ;)

Pomoje jim je LR to odobril, tako da...o.O bodo morali to pogoltniti. :)

Noriški brat
11-04-2009, 10:24
Ali pa je mogoče to že nasprotovanje LRjevcem in onemogočanje O.o.-jevcem da bi v takih trenutkih potovali na drug sektorje :)

Terecij
11-04-2009, 13:49
Ali pa je mogoče to že nasprotovanje LRjevcem in onemogočanje O.o.-jevcem da bi v takih trenutkih potovali na drug sektorje :)

Ne bi rekel, glede na to, da je v maticni aliansi RS Zekica. :) Samo oni so na JV-ju, skupaj z LR, podmladek RS-a je pa na JZ-ju.

Illuminati
11-04-2009, 14:05
Bojim se, da bodo RS-I in RS-II postale samo muha enotednica. Nekomu na -,- pozicijah so bolj
nož v hrbet, kot pa bojni support :confused:

Saj res, obilo veselja in pa gurmanskih užitkov za velikonočne praznike ;)

Noriški brat
11-04-2009, 17:39
Nekateri na JV lahko hitro vidijo kam pes taco moli.

.Izi.
11-04-2009, 18:29
rofl.... sploh ne igram =D če te pa že kej zanima, sm pa ponavadi v top 10 ally =D
in tut top 10 ally se nočjo združit pa 1. sesut.... razn če se kakšna tuja ally na vrhu pojavi, potem nekako liderji skupi stopjo in jo sesujejo.... dougcajt uglavnem =)

Greg Howe
11-04-2009, 20:10
Tisti ki pričakuje, da se bodo ko je server star dobra dva meseca žebile prave vojne je bedak.Večina nima zadosti katapultov da bi samo fejkala, ne da bi komu CK naselje.

Vojne še bodo in tudi trajale bojo tolko cajta da se na koncu več nobenemu nebo dalo računati kje postaviti bunker ali planirati taktiko za napade.

Bure
11-04-2009, 20:28
Pomoje jim je LR to odobril, tako da...o.O bodo morali to pogoltniti. :)

ne pa ni

RS dela stvari za hrbtom tako LR kot sovic..

to da delajo farming krila je pa njihova suverena odločitev, samo vedite da LR ne bo sprejemal nobenih zavezništev z farmami:)

tko da ja.. pestro bo ja

Terecij
12-04-2009, 00:01
ne pa ni

to da delajo farming krila je pa njihova suverena odločitev, samo vedite da LR ne bo sprejemal nobenih zavezništev z farmami:)

tko da ja.. pestro bo ja

Kaj pa pomeni zaveznistvo med RS in LR? :)

Scholar
12-04-2009, 00:25
Pravjo da papir vse prenese. TO si pa lahk cist po svoje razlagate :twisted:

DaLuck
12-04-2009, 01:05
ne pa ni

tko da ja.. pestro bo ja

heh, spet se moram obregnit ob eno izjavo... (bure, tokrat imaš pač ti to čast)
hja, farming krila... o tem ne bom preveč razpravljal, ker tudi sam mislim da so člani teh RS kril bolj ko ne farme. ja kaj pa potem dela L3R? :lol: iz dneva v dan ima več članov, oz. bolje rečeno, več farm (npr. v zadnjih treh dneh so pridobili 13 novih članov :roll:) . sedaj bo spet nekdo rekel, da članov L3R nihče ne napada in ne farma... ja itaq, ker so novi člani v bistvu dobre potencialne bodoče farme, ki se jih sedaj pač ne sme napadat/farmat. in če bo to šlo tako dalje bo na JV zmanjkalo dobrih farm. great :roll:

res je, še bo pestro :lol:

Bure
12-04-2009, 06:54
heh, spet se moram obregnit ob eno izjavo... (bure, tokrat imaš pač ti to čast)
hja, farming krila... o tem ne bom preveč razpravljal, ker tudi sam mislim da so člani teh RS kril bolj ko ne farme. ja kaj pa potem dela L3R? :lol: iz dneva v dan ima več članov, oz. bolje rečeno, več farm (npr. v zadnjih treh dneh so pridobili 13 novih članov :roll:) . sedaj bo spet nekdo rekel, da članov L3R nihče ne napada in ne farma... ja itaq, ker so novi člani v bistvu dobre potencialne bodoče farme, ki se jih sedaj pač ne sme napadat/farmat. in če bo to šlo tako dalje bo na JV zmanjkalo dobrih farm. great :roll:

res je, še bo pestro :lol:

daluck ne posplošuj, povej konkretna imena in vkolikor se izkaže da so farme letijo ven.. so že bli taki primeri in verjetno še bojo.. res pa je da majo nekateri v RS zanimiv način oz. definicijo farme s katero se žal ne morem strinjati... glede potencialnih farm e pa sploh ne bomo pohgovarjali, če je farma leti če ni pa ne.. pol si bom js zbral ene 3 člane RS in reku UUU to so pa potencialne farme dejte jih vn vržt.. fantje to ne gre tko

eni celo mislijo da bomo zato k hočejo prevzemat naselja kickali ven:D
no way v LR stojimo za svojimi člani, dokler so korektni in sodelujejo

Kaj pa pomeni zaveznistvo med RS in LR? :)

meni osebno NIČ, v bistvu je prej pakt kot zavezništvo..

Noriški brat
12-04-2009, 09:49

To hočem jaz že od začetka povedati - verjetno bo v prednosti tisti ki bo prvi napadel ko tudi "pakta" ne bo več :)

DaLuck
12-04-2009, 10:16
daluck ne posplošuj, povej konkretna imena in vkolikor se izkaže da so farme letijo ven.. so že bli taki primeri in verjetno še bojo.. res pa je da majo nekateri v RS zanimiv način oz. definicijo farme s katero se žal ne morem strinjati... glede potencialnih farm e pa sploh ne bomo pohgovarjali, če je farma leti če ni pa ne.. pol si bom js zbral ene 3 člane RS in reku UUU to so pa potencialne farme dejte jih vn vržt.. fantje to ne gre tko

eni celo mislijo da bomo zato k hočejo prevzemat naselja kickali ven:D
no way v LR stojimo za svojimi člani, dokler so korektni in sodelujejo

najprej naj omenim, da nisem v vodstvu alianse RS in niti ne lobiram za to. to kar pišem je pač moje osebno mnenje...

meni samo ni jasno zakaj L3R zdaj na vrat na nos toliko rekrutira. s tem imam v mislih predvsem bivše člane V.N.C. alianse, na katere so bili še nedaleč nazaj organizirani napadi s strani alians LR in RS (takrat LR I). ponavljam, v slabem tednu je L3R pridobil okoli 20 članov. in teh 20 članov je po vašem mnenju dovolj kvalitetnih za L3R :lol: v enem tednu najti toliko kvalitete - svaka čast...
res je, spet posplošujem... a dajmo še pol o konkretnih imenih, če že tako želiš (modi, ja spet bom si dovolil prekršit pravila, saj sem primoran uporabit imena iz igre). igralec d-_-b je pred 2 dnevoma vstopil v L3R. a je igralec, ki je v dobrih 2 mesecih menjal 7 alians res tako dober, da še ima čast prit k vam (me prav zanima v kateri aliansi bo čez 1 ali 2 tedna :roll: )? poleg tega, ga na njegovo željo nisem napadel in zafarmal (ja, moj sosed je), ker je rekel, da bo vstopil v zavezniško alianso L3R (in z moje strani ni edini - podobno je z igralcem Keltska vas).
drugi primer je igralec Pouk, ki se je včeraj pridružil L3R.
http://travilog.org.ua/si/2486641/ba781f22076dd0ac14fc53a4a32cee93
žal sem našel samo ta report z neuspešnim napadom nanj (je se že nabralo preveč okrepitev). napad se je zgodil dan prej, kot se je pridružil L3R. in kljub temu, da je bil zadnje čase pod napadi s strani alianse RS, ste ga sprejeli...
in še bi lahko našteval :)

To hočem jaz že od začetka povedati - verjetno bo v prednosti tisti ki bo prvi napadel ko tudi "pakta" ne bo več :)

heh, mrhovinarji (nasprotniki) pa so že zagrabili za vabo in takoj začeli provocirat in nagovarjat na vojno. daj no, ostani in igraj se raje na svojem peskovniku, otrok :)

Noriški brat
12-04-2009, 15:31
heh, mrhovinarji (nasprotniki) pa so že zagrabili za vabo in takoj začeli provocirat in nagovarjat na vojno. daj no, ostani in igraj se raje na svojem peskovniku, otrok :smile:

Sem vedel da imam prav.

thymilus21
12-04-2009, 19:39
kaj pa mislite glede ßlade (http://s3.travian.si/allianz.php?aid=156)

DaLuck
12-04-2009, 21:27
Sem vedel da imam prav.
zelo...

//too short

realmadrid7
12-04-2009, 22:18
kaj pa mislite glede ßlade (http://s3.travian.si/allianz.php?aid=156)

Mislim, da so vodje nepismene. Vsaj po MMjih sodeč.:rolleyes:

Illuminati
13-04-2009, 03:16
najprej naj omenim, da nisem v vodstvu alianse RS in niti ne lobiram za to. to kar pišem je pač moje osebno mnenje...

Jaoo DaLuck.Nisi v vodstvu RS, nisi član RS, imaš pa zanimiv hobi da rad pljuvaš na karbid :cool:
L3R...L3R....L3R.....Ime naše ally si v prejšnjem postu uporabil natančno 6x . Saj ni čudno da se mi že cel dan kolca.Glede na to da tvoji posti mečejo slabo luč na celotno zavezništvo, se pač čutim izzvan da da mu operem čast in dobro ime ;) Greva po vrsti

:idea: LR-RS-L3R so tri samostojne alianse na JV, katere veže utrjeno zavezništvo,imajo skupne napade, obrambo, nekateri celo skupni forum in TT

meni samo ni jasno zakaj L3R zdaj na vrat na nos toliko rekrutira. s tem imam v mislih predvsem bivše člane V.N.C. alianse, na katere so bili še nedaleč nazaj organizirani napadi s strani alians LR in RS (takrat LR I). ponavljam, v slabem tednu je L3R pridobil okoli 20 članov. in teh 20 članov je po vašem mnenju dovolj kvalitetnih za L3R :lol: v enem tednu najti toliko kvalitete - svaka čast...

:idea: L3R je nastala 23.3.09 iz potrebe po novi močni ally [spomni se na prvotno zavezništvo LR- LR-1] Sprva nas je bilo 34-37 članov, jedro so sestavljali preverjeni borci iz LR in LR-1 [sedaj RS] Kmalu po tem smo z učinkovitimi napadi [bili so plod akcij vseh treh ally] dodobra izčrpali sovražne alianse kot V.N.C, TCO, UNT, ~UNT~, +[W&P]-, +V.N.C+, S.H.™. Posledica tega je bila, da so se člani iz teh alians kar sami ponudili v članstvo L3R-a. Seveda smo napravili selekcijo in izbrali le najboljše. Da, res. Vsaka nam čast - lahko nam samo čestitaš.

a dajmo še pol o konkretnih imenih, če že tako želiš (modi, ja spet bom si dovolil prekršit pravila, saj sem primoran uporabit imena iz igre). igralec d-_-b je pred 2 dnevoma vstopil v L3R. a je igralec, ki je v dobrih 2 mesecih menjal 7 alians res tako dober, da še ima čast prit k vam (me prav zanima v kateri aliansi bo čez 1 ali 2 tedna :roll: )? poleg tega, ga na njegovo željo nisem napadel in zafarmal (ja, moj sosed je), ker je rekel, da bo vstopil v zavezniško alianso L3R (in z moje strani ni edini - podobno je z igralcem Keltska vas).
drugi primer je igralec Pouk, ki se je včeraj pridružil L3R.

:idea: V tvojem postu javno omenjaš imena naših članov : d-_-b, Keltska vas, Pouk. Cool. Nimam nič proti- vendar jih naslednjič tudi obvesti, da teče o njih debata na forumu. Verjemi da se dogaja [sam dobim cca 20 IGM-jev dnevno z željo o pridružitvi] da se med rekruti znajde katera farma, vendar leti kaj hitro iz ally. Ko že omenjaš prestope igralca, ki je v 2 mescih zamenjal 7 alians.. so what ? Sam sem doslej zamenjal že 6 alians [J~C.T.~V, TCO, UNT, LR, LR-1]. Ali se kvaliteta igralca ocenjuje po prestopih ? Nope. Se pa tako ocenjuje kvaliteta alianse. Ostaneš pač tam, kjer si deležen najboljše pomoči ;)

..in še bi lahko našteval :)

:idea: Zmanjkalo idej ?

Pouk
13-04-2009, 09:43
Ja lahku bi mal povedl zakva se gre na forumu ne pa da izpadem k bedak k mi kolegi davajo linke pol pa berem pa sebe najdem not...legenda...vsaj popularn sm:cool:

DaLuck
13-04-2009, 09:51
Jaoo DaLuck.Nisi v vodstvu RS, nisi član RS, imaš pa zanimiv hobi da rad pljuvaš na karbid :cool:
L3R...L3R....L3R.....Ime naše ally si v prejšnjem postu uporabil natančno 6x . Saj ni čudno da se mi že cel dan kolca.Glede na to da tvoji posti mečejo slabo luč na celotno zavezništvo, se pač čutim izzvan da da mu operem čast in dobro ime ;) Greva po vrsti

:idea: LR-RS-L3R so tri samostojne alianse na JV, katere veže utrjeno zavezništvo,imajo skupne napade, obrambo, nekateri celo skupni forum in TT

no super... spet imam razlog za nov komentar :D

jaoo Illuminati, še enkrat poglej malo bolje, sem v RS aliansi. naj ti tudi omenim, da sem bil vodja (skupaj z zekico) RS-a na prejšnjem si3, tako da dovolj dobro poznam večino igralcev iz LR in RS (iz L3R jih poznam manj oz. zelo malo, saj sam veš zakaj :lol: ) in tudi razmere na tem serverju.

:idea: L3R je nastala 23.3.09 iz potrebe po novi močni ally [spomni se na prvotno zavezništvo LR- LR-1] Sprva nas je bilo 34-37 članov, jedro so sestavljali preverjeni borci iz LR in LR-1 [sedaj RS] Kmalu po tem smo z učinkovitimi napadi [bili so plod akcij vseh treh ally] dodobra izčrpali sovražne alianse kot V.N.C, TCO, UNT, ~UNT~, +[W&P]-, +V.N.C+, S.H.™. Posledica tega je bila, da so se člani iz teh alians kar sami ponudili v članstvo L3R-a. Seveda smo napravili selekcijo in izbrali le najboljše. Da, res. Vsaka nam čast - lahko nam samo čestitaš.

čestitam.
ampak... kljub temu, da ste napravili selekcijo še je potrebna manjša čistka.

:idea: V tvojem postu javno omenjaš imena naših članov : d-_-b, Keltska vas, Pouk. Cool. Nimam nič proti- vendar jih naslednjič tudi obvesti, da teče o njih debata na forumu. Verjemi da se dogaja [sam dobim cca 20 IGM-jev dnevno z željo o pridružitvi] da se med rekruti znajde katera farma, vendar leti kaj hitro iz ally. Ko že omenjaš prestope igralca, ki je v 2 mescih zamenjal 7 alians.. so what ? Sam sem doslej zamenjal že 6 alians [J~C.T.~V, TCO, UNT, LR, LR-1]. Ali se kvaliteta igralca ocenjuje po prestopih ? Nope. Se pa tako ocenjuje kvaliteta alianse. Ostaneš pač tam, kjer si deležen najboljše pomoči ;)

da, javno omenjam imena vaših članov, na željo Bure-ta po konkretnih imenih. v čem je problem?
prestopi igralcev, njah nikoli nisem maral takih. to vse pove o njihovi resnosti in stanovitnosti. se pa strinjam, da nekateri pač iščejo tako dolgo dokler ne pridejo v primerno ally.
glede tvojih prestopov malo pretiravaš... oba dobro veva, kakšni namen so imeli tvoji prestopi med LR in LR-1 ter sedaj L3R. tak da ti prestopi se ne upoštevajo in je v bistvu LR (L3R) tvoja 4 aliansa.
me pa samo še zanima, kdo je za tem imenom na forumu... prvotni lastnik računa Illuminati ali igralec, ki je kasneje prevzel račun (DT)? da vem s kom se pogovarjam...

:idea: Zmanjkalo idej ?

dovolj je tole...

Pouk
13-04-2009, 10:04
a torej praviš da ne maraš takšnih ki prestopijo...no me ne gane...naj ti pa povem da nisem nikoli bil farma in nikoli ne bom...raje zbrišem...kar se tiče pa tega da sem prestopil v L3R pa je posledica povabila starih kolegov in ne vidim razloga zakaj nebi smel biti tu in bi se moral na vse kriplje boriti z RS...ni logičnega smisla...pa kakšen način imate v RS da bi moral igralec pošiljati urno proizvodnjo šefom če hoče biti v aliansi....sam sem bil deležen konkretnega primera le tega...pošiljati bi moral urno postavko moji železni dami da bi lahko bil noter....jok brate, odpade...potem pa je reku merc pa pišuka pridi k nam, kle nimamo takšnih zahtev, dal sem ga za sitterja kar je še zdaj, je pregledal poročila vojsko in razvitost in je videl da nikoli nisem bil farma ne pa tako ko nekateri proglasijo člana ki je na novo vstopil v alianso da je farma...ljudje mogl se boste naučit požret kak cmok....lp!

Pouk:cool::p

Terecij
13-04-2009, 12:21
Tu se moram oglasiti in se podpisati pod DaLuckovo izjavo...tudi meni niso simpaticni igralci, ki menjajo alianse hitreje kot gate. To samo namiguje, da cim ti voda stece malce v grlo, bos stisnil rep med noge in pobegnil.

spucek
13-04-2009, 12:50
pa kakšen način imate v RS da bi moral igralec pošiljati urno proizvodnjo šefom če hoče biti v aliansi....sam sem bil deležen konkretnega primera le tega...pošiljati bi moral urno postavko moji železni dami da bi lahko bil noter...

Kako "dobra" ideja. Bom 2 ali 3 ali še bolje - 4! alianse (zakaj bi se zadovoljil s posamezniki?) vzel kot svoje krilo, pošiljali bodo varščino, urno proizvodnjo. Ko korist ne bo več dovolj velika, bom posameznika brcnil ven, dobil "mojo" farmo, ki je ne bo smel nihče drug obiskovat. Ko bo čas primeren, pa še s politiki prepričam prebivalstvo, da se pridruži mojemu imperiju. Kako huda ideja, za patentirat. Ampak se mi zdi, da me je nekdo že prehitel:rolleyes:.

Bure
13-04-2009, 12:55
ja ne razumem takih kre...beep.. bi naredil nubek:)

ampak pouk ne skrbi ne bo ti hudga ;)

sm pa videl tiste igmje kaj so hotel od tebe in js bi enako kot ti zavrnil te pogoje.. ampak veš..to se potem sčasoma vse obrne in pride na plano..

oo spucek legenda si ti še živ??:D

spucek
13-04-2009, 14:36
Elita Bure:), sem, plitko diham in malce trzam. Tudi zate vidim, da je tvoj duh še vedno prisoten na s3:), brisanju računa navkljub.

Pouk
13-04-2009, 16:43
hja fantje...polni ste besed...ampak štejejo le dejanja:D

Poganus
13-04-2009, 23:03
Mislim, da so vodje nepismene. Vsaj po MMjih sodeč.:rolleyes:

HAHA .... kje si pa to idejo dobu ...men se zdijo prav pismeni ...no vsej v matični Blade

Je v Blade en kup sposobinh vodji .....

Da o parih skriptarjih sploh ne govorimo .... Rahlo bedno .... najprej pofarmajo pol neba dva mesca skupaj tako da ostali ne dobimo ničesar in potem brišejo račun ko jim admin zbije 50% pop dol ....Mislim da nas večina ve o kom govorimo

baubau
14-04-2009, 00:02
Vidim, da na forumu res ni nič novega. Spet same stare face, z redkimi izjemami. In spet se začenjajo dolge debate. Ane Bure in Daluck? Pa spucek se vsakih toliko oglasi na forumu. Lepo, lepo.

Bure
14-04-2009, 00:44
HAHA .... kje si pa to idejo dobu ...men se zdijo prav pismeni ...no vsej v matični Blade

Je v Blade en kup sposobinh vodji .....

Da o parih skriptarjih sploh ne govorimo .... Rahlo bedno .... najprej pofarmajo pol neba dva mesca skupaj tako da ostali ne dobimo ničesar in potem brišejo račun ko jim admin zbije 50% pop dol ....Mislim da nas večina ve o kom govorimo

kdo si pa ti?
verjetno ti je kakšen presvetli član rs vodstva povedal vse o tem a ne:)

js sm j jajckom naropal ene 20k surovin v celem serveru:D
ja to je bot .. itak..

Zekica
14-04-2009, 09:53
kdo si pa ti?

ja to je bot .. itak..

Ma dj burek mal poglej kaj je tipo napisal. Od kdaj mas pa ti acc v Blade :D
Kaj mislis da mi celi čas o tebi debatiramo, smo te pozabl takoj ko si svoj prvi acc zbrisal in sel na novega in tudi zdaj te pretirano ne omenjamo.

Ropat ti pa itak ni treba saj so te filal ko si igral z jajckom in te zdaj ko igraš receptorja:D in pol bos na koncu spet glasn da teb ni treba ropat, da imas pa kljub temu eno mocnejsih vojsk :D
Ista fora je bila ,da ko si biu prvi rimljan na serverju. Tko vemo kak si dosegel ( filal so te kao za ambasado , sam glede na poslane surovine in dolzino pošiljanja sem mislil ,da maš ambasado za prvih dvajst alijans ne sam za LR ;) )

Pouk
14-04-2009, 10:12
hja eni so pa res prepametni za svoja leta....:rolleyes:

KungFuPanda
14-04-2009, 10:50
Ma dj burek mal poglej kaj je tipo napisal. Od kdaj mas pa ti acc v Blade :D
Kaj mislis da mi celi čas o tebi debatiramo, smo te pozabl takoj ko si svoj prvi acc zbrisal in sel na novega in tudi zdaj te pretirano ne omenjamo.

Ropat ti pa itak ni treba saj so te filal ko si igral z jajckom in te zdaj ko igraš receptorja:D in pol bos na koncu spet glasn da teb ni treba ropat, da imas pa kljub temu eno mocnejsih vojsk :D
Ista fora je bila ,da ko si biu prvi rimljan na serverju. Tko vemo kak si dosegel ( filal so te kao za ambasado , sam glede na poslane surovine in dolzino pošiljanja sem mislil ,da maš ambasado za prvih dvajst alijans ne sam za LR ;) )

Am zajc mislm da smo jo mi mejčkn hitrej dvignl kokr vi! Pa da ti ne prlepm igm-ja od vaše ironlady kašne smešne nerazumljive igm-je piše! LOL

Kar se pa pouka tiče pa mislm da ni farma če se ena železna dama raztrešč na njemu pa še to bl zato k ne zna napadov pošiljat kolkr kej druzga pol more pa člane LR- ja za pomoč prost da bi ga kao u farmo spremenila? :))

Sicer pa spomn se kolk vaših surovin je šlo k lazareku ke je pol tko neslavno končal server? :))
Bure je bil po krivici banan medtem k je lazarek dejansko travian managerja špilal 1?

Ah je tale server bo še poln komičnih vložkov vidm! :))

Pa lep pozdrav KungFuPanda

Pouk
14-04-2009, 11:20
se popolnoma strinjam z 2 odstavkom:D

DaLuck
14-04-2009, 12:31
hja fantje...polni ste besed...ampak štejejo le dejanja:D

hja eni so pa res prepametni za svoja leta....:rolleyes:

daj otrok, ne pametuj. če misliš, kaj povedat, napiši kaj konkretnega... če si se na forum registriral pred 3mi dnevi še ne pomeni, da moraš zdaj na vsak post odgovorit s tremi besedami. :roll:

Am zajc mislm da smo jo mi mejčkn hitrej dvignl kokr vi!

Kar se pa pouka tiče pa mislm da ni farma če se ena železna dama raztrešč na njemu pa še to bl zato k ne zna napadov pošiljat kolkr kej druzga pol more pa člane LR- ja za pomoč prost da bi ga kao u farmo spremenila? :))

KungFu, sami smehi... hitreje ste jo dvignili do 20 ja. so what? kaj si hotel zdaj s tem povedat? ste imeli od tega kakšno konkretno korist, če ste jo dvignil 3 dni prej? razen tega, da se sedaj ti tu napihuješ :roll:

glede Pouka pa še vedno ne morem razumet. kot si povedal, napadel je tudi nekdo iz LR:
http://travilog.org.ua/si/9672006/f9b940199fdee12dd3544766e123d128

kljub temu, da je napadalec iz LR imel velike izgube, ste krivca za izgube že naslednji dan sprejeli v L3R. zanimivo :lol:

Pouk
14-04-2009, 12:46
možicelj kot zgleda tudi ti ne veš zakaj se gre torej bodi raje tiho!!!...lukec ni vedel zakaj se gre...smo se potem use domenil mucek veš:D

KungFuPanda
14-04-2009, 13:29
Jp lukec je bil sam kriv za izgube! Pouk je bil pri nas že prej! Pa še on je napadel ker ga je ironlady prosila! Sama pač ni zmogla ane?! :P

Kar se pa tiče ambasade sm pa na zajcov post odgovarju kolk smo mi jajca zalagal! Se prav sam za ambasado ne pa da se on razvija! Mogoče se je pa pr vs aleks na ta račun razviju?

celi
14-04-2009, 15:09
Zavezništva med RS in LR ni več...

thymilus21
14-04-2009, 15:50
Zavezništva med RS in LR ni več...
če je res to naj dajo pol vojno

thymilus21
14-04-2009, 15:57
ali pa je to res kar sem slišal
Baje da LR spet tajno sodeluje z sovami tko kot na prejšnji trojki, RS pa jim je v napoto. Kar se zgoditi mora se bo zgodilo.

Double Post

NubCake

Poganus
14-04-2009, 16:53
kdo si pa ti?

ja to je bot .. itak..

No svojih osebnih podatkov ravno nebom omenjal saj sem cel plah pred tvojo neizmerno verbalno jezo :p

Drugače je bila pa vse skupaj kvečemu bolj hipoteza ko pa kakšen konkreten očitek ..... ki pa je še najmanj letel na tebe saj sploh nevem kdo si ....čeprav opažam da si očitno dobro poznan tukaj ...neka travian zvezda? :D

no pa da nebo spam al pa offtopic : eden boljših igralcev L3R napada enega boljsih igralcev Blade tako da bomo videli če se bo kaj resnega razvilo iz tega ..... :D

Illuminati
14-04-2009, 17:09
Moving silent like a gentle breeze
We're the troops of metal and we do as we please.
We are the restless, we are the wild,
Burning hearts that never die,
Fighting for the oath we sworn,
to spread the word of a L3gend Reborn.

lp

p.s.Nasprotniki, zapomnite si te besede. Kovane bodo v ognju ;)

Greg Howe
14-04-2009, 17:37
Kregate se že zdaj, kaj bo ko bodo vojne:confused:

Terecij
14-04-2009, 20:38
Kregate se že zdaj, kaj bo ko bodo vojne:confused:

Najbolje je, da se kregajo med sabo. :)

DaLuck
14-04-2009, 23:33
možicelj kot zgleda tudi ti ne veš zakaj se gre torej bodi raje tiho!!!...lukec ni vedel zakaj se gre...smo se potem use domenil mucek veš:D

otrok, zgleda da ti ne veš za kaj se gre pri travianu sploh... in si zato ti tisti,ki mora bit tiho. in mucek lahko ti govoriš samo svojim toplim kolegom, meni ne boš. jasno?

Jp lukec je bil sam kriv za izgube! Pouk je bil pri nas že prej! Pa še on je napadel ker ga je ironlady prosila! Sama pač ni zmogla ane?! :P

Kar se pa tiče ambasade sm pa na zajcov post odgovarju kolk smo mi jajca zalagal! Se prav sam za ambasado ne pa da se on razvija! Mogoče se je pa pr vs aleks na ta račun razviju?

Pouk pri vas ni bil prej! poglej datume... če pa je bil pri vas prej samo po dogovoru, pa kako da za to ni vedel vaš Lukec? če pa ste vsi o vsem "odlično" informirani? :roll: zgleda da NOT. :lol:
no ja, le imejte igralca, ki igra dva računa - kmalu ne bo več nobenega :cool:

glede ambasade... kaj ti ni jasno? še ti enkrat razložim? konec koncev pa, filal ste igralca, ki je bil nekoliko kasneje blokiran. zanimivo...

p.s. KungFu, prosim te, tvoj naslednji post naj bo napisan v nekoliko lepši slovenščini, ker se mi res ne da ubadat z branjem tvojih nerazumljivo napisanih komentarjev. če ne pa nazaj v 6. razred OŠ (iz 7. :D )

no-name
15-04-2009, 08:00
Majn umazane politike in več reportov prosim....

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f65f063e4

thymilus21
15-04-2009, 14:34
Dajte dejstva ne pa govorice in vaše bedarije in povejte resnico po moje je LR slaba allay in RS še se prekine
zavezništvo potem mora sledi vojna in to da vsi vejo za njo. In zgleda da samo pop delajo v teh dveh allay saj kažejo tako še hočete dokazat da to ni res dajte bojna poročila in se samo pisat.

Greg Howe
15-04-2009, 15:24
Dajte dejstva ne pa govorice in vaše bedarije in povejte resnico po moje je LR slaba allay in RS še se prekine
zavezništvo potem mora sledi vojna in to da vsi vejo za njo. In zgleda da samo pop delajo v teh dveh allay saj kažejo tako še hočete dokazat da to ni res dajte bojna poročila in se samo pisat.

Jao, jao...pa kolko si ti star? Daj prosim te če pišeš razumljivo, pa vsaj koliko toliko slovnično pravilno.

Marlon
15-04-2009, 16:27
Medtem ko nekateri ugibajo kaj se dogaja, vam lahko zatrdim da na JZ ne spimo.
Prve tri vodje, ki sm jih videl v igri so uspešno zavzele nasprotnikovo naselje.
Če smo se do sedaj le rahlo katapultirali se sedaj šele zares začne zabava. :D

Evo 6 napadov pred zavzetjem. (http://travian-reports.net/si/raport.php?id=26babeaa1,a5016dde5,e20a064dd,083c27 c42,1702c5170,6f33cdca4)

Illuminati
15-04-2009, 16:29

Miško, če neboš izboljšal tvojih gramatičnih veščin, bom vojno napovedal tebi. A ni škoda črnila za take umotvore ;)

In ne provociraj..

Jao, jao...pa kolko si ti star? Daj prosim te če pišeš razumljivo, pa vsaj koliko toliko slovnično pravilno.

ru...o

ko si bil ti star 7 let, si pomoje pisal podobno :grin:

no-name
15-04-2009, 17:43
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=a45c6028a,5c5640b83,fbeb023bb

Zanimivo da RS prevzev iniacitivo in ne LR .... ah well

Illuminati
15-04-2009, 18:35
Res je, RS je prevzel iniciativo..

http://travilog.org.ua/si/9195323/be615edead4c2fbd04a763fa698794b1
http://travilog.org.ua/si/1434262/38c50a887321f4c1f24922432f82e29a
http://travilog.org.ua/si/5958816/41514ef7da1bb0c51fce1f3e2c654126
http://travilog.org.ua/si/9793524/a0888da65f1bdaec50e18e7c06005889

thymilus21
15-04-2009, 19:02
Res je, RS je prevzel iniciativo..

http://travilog.org.ua/si/9195323/be615edead4c2fbd04a763fa698794b1
http://travilog.org.ua/si/1434262/38c50a887321f4c1f24922432f82e29a
http://travilog.org.ua/si/5958816/41514ef7da1bb0c51fce1f3e2c654126
http://travilog.org.ua/si/9793524/a0888da65f1bdaec50e18e7c06005889
no to sem hotel dokaze

in kaj pravijo iz L3R a je res da jih napada RS

Noriški brat
15-04-2009, 19:20
Pa so nekateri ki se počutijo Lucky dejali da kar nekaj govorim - nekateri smo toliko tega že preigrali, da vidimo vojno preden vodilni pomislijo nanjo ;)

Bure
15-04-2009, 19:39
no to sem hotel dokaze

in kaj pravijo iz L3R a je res da jih napada RS

je res in vsi vemo kaj sledi :)

bum bam bam

DaLuck
15-04-2009, 20:19
Majn umazane politike in več reportov prosim....

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f65f063e4

no seenix, evo ti željene reporte:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=2c4a45a9b

če prvič ne gre, je treba poskusit še enkrat: :lol:
http://travilog.org.ua/si/7239006/6ec42c4917b049d9fa94e877089989c4
tu pa se tudi vse konča :cool:

pa še vojska od igralca, ki ga LR vztrajno fila, vsaj do včeraj ga je :lol: vsi vemo za koga gre... NightR-ja seveda:

http://travilog.org.ua/si/9561494/052220d4e625456d03e48c2f47f2b3b3

realmadrid7
16-04-2009, 00:13
Jah...večer ima svojo moč:cool:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=304ab4d9f

Tevtoni so mi že všeč postali:D

FantomQ
16-04-2009, 08:41
Jah...večer ima svojo moč:cool:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=304ab4d9f

Tevtoni so mi že všeč postali:D

Lep izkupiček napada :D

spark
16-04-2009, 14:49
Lep pozdrav.

Po mojih informacijah je prišlo do tega konflika zaradi napeljevanja in praznih Besed (lr vs rs), sedaj seveda pričakujem poste ki bodo to izrecno zanikali vendar resnica vedno ubere svojo pot.
Samo toliko v premislek ;)

DaLuck
16-04-2009, 21:36
še en zanimiv report... LR napada LR :lol: s čim vse še nam bodo postregli... sami smehi :D

http://travilog.org.ua/si/7292311/bad6fb589ad9076f91f04e84e4043083

realmadrid7
16-04-2009, 21:52
DaLuck ne bodi prepameten. Kakor, da se tebi še nikoli ni nič kaj takega zgodilo.
Že tisto je bla kriza, da si zajebal svoj crush prejšni server.

Meni se je pa zgodilo, da sem sam sebi ubil 2 senatorja in 750katasev na en mah:( Vsakemu se zgodi.

lp

Bure
16-04-2009, 21:56
še en zanimiv report... LR napada LR :lol: s čim vse še nam bodo postregli... sami smehi :D

daluck pazi se :)

nightR bo prišel na obisk iz ene sobice če boš mel predolg jeziček:)

drugač bi pa lahko mi tud še kkšen reportek iz našega foruma nalimali.. ko so vam šle offenzivne armije:)

Greg Howe
16-04-2009, 21:58
Lahko bi vsaj kake solidne reporte limali gor na forum!:rolleyes:

DaLuck
16-04-2009, 22:06
DaLuck ne bodi prepameten. Kakor, da se tebi še nikoli ni nič kaj takega zgodilo.
Že tisto je bla kriza, da si zajebal svoj crush prejšni server.

Meni se je pa zgodilo, da sem sam sebi ubil 2 senatorja in 750katasev na en mah:( Vsakemu se zgodi.

lp

realmadrid7, če pa mi je res smešno :) saj vem, okrepitve/napade že pošiljamo podzavestno in včasih se res spozabiš kaj moraš označit
o mojem crushu na prejšnjem serverju pa ne bi zdaj preveč, če ne veš podrobnosti. tisto je bil extrem... naselje mi je prevzel igralec s katerim sem bil ves server kolega (obojestransko sittanje), in igralec, ki ga je USK takrat tako "prefukal". pa ja, metropole še povohali niso... :roll:

daluck pazi se :)

nightR bo prišel na obisk iz ene sobice če boš mel predolg jeziček:)

drugač bi pa lahko mi tud še kkšen reportek iz našega foruma nalimali.. ko so vam šle offenzivne armije:)

bure, veš da se pazim :)
z fejki od LR in L3r bom kmalu prilezel na top10 obrambnih igralcev tedna. ok, šalo na stran... :)
sicer pa, če dobim kakšen obisk iz B-ja, imam že pripravljen rezervni načrt. in verjemi mi, da si tega načrta niti najmanj ne predstavljate in ne želite :)

no ja, sicer pa kakšen reportek z vašega foruma lahko prilimam tudi jaz :D

realmadrid7
17-04-2009, 07:29

Če bi bolje pogledal napadalec sploh ni v LR. Ampak v aliansi SAI-RAM (http://s3.travian.si/allianz.php?aid=601).

o mojem crushu na prejšnjem serverju pa ne bi zdaj preveč, če ne veš podrobnosti. tisto je bil extrem... naselje mi je prevzel igralec s katerim sem bil ves server kolega (obojestransko sittanje), in igralec, ki ga je USK takrat tako "prefukal". pa ja, metropole še povohali niso... :roll:

Vem to o actionu. Samo nevem zakaj, če smo se USKjovci spravlali nanj zakaj ti je bil še vedno sitter?:rolleyes:
lp

journal
17-04-2009, 11:13
Če bi bolje pogledal napadalec sploh ni v LR. Ampak v aliansi SAI-RAM (http://s3.travian.si/allianz.php?aid=601).

Vem to o actionu. Samo nevem zakaj, če smo se USKjovci spravlali nanj zakaj ti je bil še vedno sitter?:rolleyes:
lp

Hehe :) Kaj vas še vedno Action preganja :P

DaLuck
17-04-2009, 12:23

lp

real, dovolj dobro sem pogledal, tak da ne vem kaj ti ni jasno... napadalec in branilec sta v LR. na IGM (edit: u bed, pozabil sem kater račun si prevzel, saj svojega ne igraš več ti... zato ti pošljem sporočilo tukaj na forumu. ok?) ti pošljem ime napadalca in ga lahko vprašaš, če mi ne verjameš :lol: ampak ok, pozabi na to.

ko je padla odločitev, da se actiona pospravi, sem ga skinil od sitterstva. to bi ti lahko blo logično. ker v nasprotnem primeru mi ne bi mogel prevzet naselja s crusherjem... :roll:

Bure
17-04-2009, 17:54
ma ja tisto je blo podlo od actiona..zlo..

jp je res da je bil napad od LR na LR
je igralc namesto okrepitev stisnu polni napad.. se zgodi, ne pa pričakovat da se bo to vedno dogajalo
je bil kr luškan bunkerček notri drgač, glede na to da jih držimo še kr nekaj :)

journal
17-04-2009, 18:39
ma ja tisto je blo podlo od actiona..zlo..

Manj podlo, kot je bilo vaše zavajanje z WWjem :) Drugače pa...Bil je žar borbe...Če nisi z nami, si proti nam in RUMOR je bil očitno proti nam...Torej, zakaj vam ne bi uničevali crushev? :D

Bure in kaj sta imela z Zekico, da je prišlo do državljenske vojne v RUMORju? Nekaj se govori, da ko jih boste pospravli, greste nad Blade, nato pa še na SZ pogledat :)

thymilus21
17-04-2009, 20:31
in kira stran je bol močna LR ali RS mislim vojaško

divja svinja
17-04-2009, 22:24
in kira stran je bol močna LR ali RS mislim vojaško

To je brezpomensko vprašanje, tisti iz RS bodo rekli da so oni, iz strani LRja bo pa prišel obratni odgovor.

Sam osebno mislim, da je RS bolj povezan, ni vse v vojaški moči, čeprav je veliko, pomembno je tudi medsebojna komunikacija in neko medsebojno sodelovanje, kar pa v LRju, vsaj po pričevanju članov manjka. Seveda bom takoj zatrt, vendar poudarjam da je tako moje mnenje in mnenje igralcev ki so notri. bo pa čas pokazal svoje, server se trenutno razvija v pravo smer, če bo šlo tako naprej, bo kar zanimivo postalo.

Lp

thymilus21
17-04-2009, 23:54
To je brezpomensko vprašanje, tisti iz RS bodo rekli da so oni, iz strani LRja bo pa prišel obratni odgovor.

Sam osebno mislim, da je RS bolj povezan, ni vse v vojaški moči, čeprav je veliko, pomembno je tudi medsebojna komunikacija in neko medsebojno sodelovanje, kar pa v LRju, vsaj po pričevanju članov manjka. Seveda bom takoj zatrt, vendar poudarjam da je tako moje mnenje in mnenje igralcev ki so notri. bo pa čas pokazal svoje, server se trenutno razvija v pravo smer, če bo šlo tako naprej, bo kar zanimivo postalo.

Lp
saj je dolgočasno moja vojska nimam nasprotnika vrednega haha

divja svinja
18-04-2009, 01:33
saj je dolgočasno moja vojska nimam nasprotnika vrednega haha

Vrednih nasprotnikov je veliko, vendar le ti ne veš zanje ;)

Bure
18-04-2009, 07:56

Lp

hehe maš pravico do svojga mnenja ampak je na žalost napačno:)

ni vse v vojaški moči, že res.. ampak če to moč povežeš v eno celoto potem je vse v vojaški moči

glede bladea bomo pa še vidli.. vem da majo v planu napad na nas tko da smo pripravljeni:)
bo še pestro..

Noriški brat
18-04-2009, 09:38
Vse je v znaju obvladovanja diploacije - vojska je šele na drugem mestu. Če znaš dobro manipulirati folk lahko na koncu zmagaš tudi sam (seveda s pomočjo drugih ampak je to njihov problem ker so slepo verjeli).

Lp

divja svinja
18-04-2009, 14:20
Bure, sedaj se moraš samo še odločiti ali je za verjeti vohunom, ki jih imate v ßlade ali ne, se jih da kar kvalitetno uporabiti, seveda se pa pustimo presenetit ;) Vsekakor pa vidim, da vas že srbijo prsti. Sem pa v enem tednu slišal veliko raznoraznih novic tudi od vohunov iz vaših vrst, vendar se na neke novice ne oziramo, ko bo prišlo do sprememb in akcije bomo to tako ali tako videli vsi, do takrat pa bo vladalo neko napeto vzračje.

thymilus21
18-04-2009, 20:24
Bure, sedaj se moraš samo še odločiti ali je za verjeti vohunom, ki jih imate v ßlade ali ne, se jih da kar kvalitetno uporabiti, seveda se pa pustimo presenetit ;) Vsekakor pa vidim, da vas že srbijo prsti. Sem pa v enem tednu slišal veliko raznoraznih novic tudi od vohunov iz vaših vrst, vendar se na neke novice ne oziramo, ko bo prišlo do sprememb in akcije bomo to tako ali tako videli vsi, do takrat pa bo vladalo neko napeto vzračje.
LR naj napade ßlade a pol bo imela dve vojsne z Blade in RS a če hoče naj proba zmagati
a jaz mislim da ne upajo spravit v vojno še Blade

divja svinja
18-04-2009, 22:35
LR naj napade ßlade a pol bo imela dve vojsne z Blade in RS a če hoče naj proba zmagati
a jaz mislim da ne upajo spravit v vojno še Blade

Tudi jaz tako mislim in upam, saj mislim, da je za neke resne vojne še malo prezgodaj. Pripravljene sta obe fronti že sedaj, vendar za enkrat sem mnenja da je najprej potrebno, da vsak na svojem koncu popuca nesnago, čez kakšen mesec ali dva naj bi se pa žačelo zares, takrat bi tudi videli že kakšo pravo bitko. Če se bo pa začelo že sedaj, bo pa toliko bolj zanimivo, saj se tehtnica v moči na fronti ne prenese na nobeno stran, je kar izenačeno. Skratka, bomo videli :)

Action13
18-04-2009, 23:35

Se strinjam- Tak je blo z N.G ko sm bil notr- z RS-* smo bli v paktu pol eno noč pa sm povn fejku pa umes pravih napadov- usi so šli vn sm enih 5 nas je notr ustal.

Action13
18-04-2009, 23:45
Hehe :) Kaj vas še vedno Action preganja :P

Jst sm na s3 zdej tale Action no na prejšnem sm bil Horus in Action mi je soigralc povedu naju je lepo izigral in DaLuck učeri sm zvedu da sta vidva z Zekico še najmanj sesula Horusa na prejšnem s3- Action ga je- če se registrira da zvem kak mu je ime se bom svijga novga mota držu:
- Ruši ruši dok se da dok do 0 ne spraviš ga :)
mislu sm da je bil prjatu in tud jst kot ti DaLuck sm sodeloval z njim- eno naselje sm mu pomagu obdržat on mi pa z trikom metropolo pajsne- zamenju sm naselja da ni bla metropola več metropola pol pa on- svoje pajace pošle v naselje.

Njemu v čast sm si dal to naselje- aja pa nism jst se dogovoru z Actionom ampak se je moj soigralc za to sm mislu tud da smo bli v dobrih odnosih.
Ej DaLuck mene pa zanima tole- a se je Action res sploh kej menu z vodstvom da bi me spravu v Rs??

Double Post

NubCake

thymilus21
19-04-2009, 22:29
noben še ni povedal kira stran zmaguje LR ali RS

Terecij
20-04-2009, 03:25
noben še ni povedal kira stran zmaguje LR ali RS

Vprasanje je, ce sploh katera. Kot smo videli do sedaj, je bil aktualen zgolj napad LR-ja na LR, ko je en pomotoma poslal napad nemesto okrepitev. Poraja se mi zanimiva misel, morda je pa to vse skupaj zgolj zavajanje sirse javnost?

Seveda v kolikor temu ni tako, pricakujem podkrepitev besed z reporti. :)

Illuminati
20-04-2009, 12:11
Vprasanje je, ce sploh katera. Kot smo videli do sedaj, je bil aktualen zgolj napad LR-ja na LR, ko je en pomotoma poslal napad nemesto okrepitev. Poraja se mi zanimiva misel, morda je pa to vse skupaj zgolj zavajanje sirse javnost?

Seveda v kolikor temu ni tako, pricakujem podkrepitev besed z reporti. :)

Yep, busted. :cool:

Dobil si nas na laži. Vse skupaj je zavajanje širše javnosti, še posebej sosedov
iz Blade kril [kuku divja svinja], ki obvladujejo nevarno vohunsko mrežo.

http://travilog.org.ua/si/8743227/57c2847a390a0e43da6f2e8f5c4aceb9

Naši nimajo nobenga drugega dela, pa se malo pokamo med sabo. Amm..
naj te število naše vojske ne zmede. Trenutno vsi na JV špilamo nemški loto...

Bonus pri sedmici je 20 000 napadalnih enot in 5000 katapultov. Srečnemu dobitniku
Nemci pošljejo nagrado kar preko hitre pošte, direkt dostava na dom. :D:D:D

Greg Howe
20-04-2009, 14:21
Yep, busted. :cool:

Dobil si nas na laži. Vse skupaj je zavajanje širše javnosti, še posebej sosedov
iz Blade kril [kuku divja svinja], ki obvladujejo nevarno vohunsko mrežo.

http://travilog.org.ua/si/8743227/57c2847a390a0e43da6f2e8f5c4aceb9

Naši nimajo nobenga drugega dela, pa se malo pokamo med sabo. Amm..
naj te število naše vojske ne zmede. Trenutno vsi na JV špilamo nemški loto...

Bonus pri sedmici je 20 000 napadalnih enot in 5000 katapultov. Srečnemu dobitniku
Nemci pošljejo nagrado kar preko hitre pošte, direkt dostava na dom. :D:D:D

Reportov še do zdaj kon neodvisni napadalec nisem zasledil. Nobenih rušenj, nobenih CK...

Terecij
21-04-2009, 11:23
Reportov še do zdaj kon neodvisni napadalec nisem zasledil. Nobenih rušenj, nobenih CK...

Hm..zgleda, da so se vsi v molk zavili. Vcasih so rekli, ce molcis, desetim odgovoris. Ali drugace...zgleda, da se je le kadilo na JZ-ju in JV-ju, ognja pa ni bilo.

Greg Howe
21-04-2009, 11:57
Hm..zgleda, da so se vsi v molk zavili. Vcasih so rekli, ce molcis, desetim odgovoris. Ali drugace...zgleda, da se je le kadilo na JZ-ju in JV-ju, ognja pa ni bilo.

LOL sem zdaj komaj videl kaj sem napisal:rolleyes:

Neodivisni napadalec WTF?:o

Sorry za off...

Illuminati
21-04-2009, 15:16
LOL sem zdaj komaj videl kaj sem napisal:rolleyes:

Neodivisni napadalec WTF?:o

Sorry za off...

'' Neodvisni napadalec ..''

Pa ja ne, da so za to krive tiste ''gobice'' iz s1 ? :o:o

No, resno. Zaenkrat smo se odločili da še v tej fazi igre ne bomo objavljali reportov.
Če pa koga zanima pestro dogajanje na JV, si pa lahko brez skrbi ogleda statistiko na
travian analyzerju :idea:

velikimacak
22-04-2009, 10:52
zdravo.

sem bivsi clan LR, LR-I, RS in sedaj v PB (padli borci v vojni z LR, L3L)

Torej kaj se dogaja?

Svinjarija!!! LR in L3R imajo precej bolano vodstvo. Polni so sami
sebe in kar je glavno polni strahu... In imamo situacijo v kateri je polno zamer in medsebojnega obrekovanja...

Kdo sem? Trenutno se borim v aliansi PB. Prvic igram slo server. Imel sem 2 soigralca iz com serverja vendar sta pred enim mesecem nehala spilat pr nas ker takih bedakov kot je Bure ne mislta prenasat. No jaz pa ko koncam ta server...

Smo v vojni z LR, L3R. Razmerje 117 LRjevcev proti 12 PBjevcev. Pa nam ne gre slabo :) Kdo smo PB? 12 se nas je odcepl od RS, da se znebimo vohunov in mi smo prvo napadl LR. Zakaj?

No vse se je zacel kak mesec nazaj. Bil sem del krila LR-I. LR je bla prva med aliansami, LR-I smo bli tretji. Pol pa zacne Bure iz LR (takrat se Kindellulcek :) ) in se nekateri kritizerat kako mamo urejeno posiljanje dnevne v nasem krilu. In to zlo nesramno. Ma kar vse zmerja z bedaki, etc. No stvari prpeljejo do tega da Bure prekine zaveznistvo. Iluminati, ki je bil v nasem krilu pa ustanovi L3R in pred tem posle MM da imamo preoblikovanje LRja in naj se vsi pridruzimo L3R. Ukrade 1/2 clanov, ki se delno pol vrnejo v bivsi LR-I ki se sedaj preimenuje v RS...

No zacnejo se groznje z vojno. No en clan RS je izvedel glasovanje med clani vseh kril LR, RS prek IGMjev. Izkaze se da hocjo skor vsi da bi ostal skupi...

No na sreco takrat MH ugotovi da Bure alias Kindelkurac goljufa. Skriptar... ja ja vse nas je gulfal...

No podpisemo zaveznistvo med RS in LR...

In ker Burek misli da smo ga "zaspecal" kak teden nazaj enostransko prekine tudi to zaveznistvo. In ves cas grozi z vojno...

no kaj cmo? izigrani smo bli dvakrat. Zacel smo napade. In gre nam kr dobr sploh glede na velikost nasprotnika :)

Sicer napad sm ze zgubil. Mam pa se vedno kakih 4000 branilcev :) Dons nas se ne bodo zbrisal :)

BTW: Prov veseli bi bli se kaksnih obrambnih okrepitev...

Reportov se mi pa ne da postat... Ce nam poslete okrepitve boste sami vidl kaj se dogaja :)

no se to sem hotel dodat. Vodstvo LRja zanimajo sam svoji racuni. LRjevci pazite da ne boste se kdaj izigrani.

Noriški brat
22-04-2009, 11:35
Polni so sami
sebe in kar je glavno polni strahu...

Se popolnoma strinjam in je še kašna druga alianca ki je še bolj polna sebe.
Računajte pa tudi da na tem serverju igra nekaj novih zelo izkušenih igralcev, ki imajo dosti tega da nekateri gledajo samo na svoje račune :) in kot izkušene mislim tudi to da znajo potrpeti do konca serverja in takrat udariti - pa naj si vsak po svoje to razlaga :)
Potrpežljivost je vrlina ki prekosi nadutost.

spucek
22-04-2009, 14:29
Hmm, tole LR in L3R vs PB malo spominja (po številu, o vzrokih lahko samo ugibam oz verjamem malo eni malo drugi strani) na lanski USK1 in USK2 vs BOTRI :D ? S tem, da lani ste na forumu vestno limali reporte. Letos pa samo vidimo v top10, da nekaj dogaja, kako dogaja (oz je dogajalo) pa nam tukaj ne pokažete.

Napadalci
Rang Igralec Točke
1. X 6408

Branilci
Rang Igralec Točke
1. Y 6279

NICE!!!!

Reporti:confused:

Merc
22-04-2009, 16:17
Svinjarija!!! LR in L3R imajo precej bolano vodstvo. Polni so sami
sebe in kar je glavno polni strahu...

Kar ne vem kje bi začel?
Očitno so za vas vsi bolni, kateri imajo malo možganov?
Kar se tiče strahu, mislm da top10 napadalcev pove vse!

Smo v vojni z LR, L3R. Razmerje 117 LRjevcev proti 12 PBjevcev. Pa nam ne gre slabo :) Kdo smo PB? 12 se nas je odcepl od RS, da se znebimo vohunov in mi smo prvo napadl LR. Zakaj?

Tudi tu nimaš poguma da bi povedal po resnici, to je pač še ena laž od mnogih! Povej raje kdo vam fila obrambo? In kmalu doimo iz 12 malo več igralcev?:confused:

No vse se je zacel kak mesec nazaj. Bil sem del krila LR-I. LR je bla prva med aliansami, LR-I smo bli tretji. Pol pa zacne Bure iz LR (takrat se Kindellulcek :) ) in se nekateri kritizerat kako mamo urejeno posiljanje dnevne v nasem krilu. In to zlo nesramno. Ma kar vse zmerja z bedaki, etc. No stvari prpeljejo do tega da Bure prekine zaveznistvo. Iluminati, ki je bil v nasem krilu pa ustanovi L3R in pred tem posle MM da imamo preoblikovanje LRja in naj se vsi pridruzimo L3R. Ukrade 1/2 clanov, ki se delno pol vrnejo v bivsi LR-I ki se sedaj preimenuje v RS...

Nič ni Bure prekinil, vsi smo se strinjali, zato prosim zadrži zase, ker ne veš kaj je bilo in si nehaj sramoto delat!
In nismo vam kradli igralcev, vsak je imel možnost da pride nazaj!

No zacnejo se groznje z vojno. No en clan RS je izvedel glasovanje med clani vseh kril LR, RS prek IGMjev. Izkaze se da hocjo skor vsi da bi ostal skupi...

Pa kdo je grozil, se je pa vedelo kam to pelje, to noben ne zanika.
Saj ni noben rekel da so igralci krivi za to, bodo pa mogli svoje možgane uporabit, da bodo videli kaj je prav. Včasih je to pač treba prvo na lastni koži probat.

No na sreco takrat MH ugotovi da Bure alias Kindelkurac goljufa. Skriptar... ja ja vse nas je gulfal...

Pred svojim pragom pometajte... imate dosti dela.

no kaj cmo? izigrani smo bli dvakrat. Zacel smo napade. In gre nam kr dobr sploh glede na velikost nasprotnika :)

Evo pa si le eno resnico povedal, res ste prvi zaceli napade. Še ko ste imeli sklenjeno zavezništvo z L3r ste napadali.
In potem ti meni o izigranosti. 1 teden ste napadali, zdej ko si bil malo porušen pa tu jokaš, prej si bil pa tiho ko rit, čes da te bomo zgrešil. Ne BOMO te! Brez skrbi.
Po vseh teh traparijah ki jih govoriš, sploh ne vem če veš zakaj ste bili rušeni. Vodjo vprašaj!
Da je prišlo do tega se lahko zahvališ le vašim glavnim akterjem. Oni že vedo, ostali igralci bodo pa tut prej ali slej začeli uporabljat svoje možgane in videli kako stojijo stvari.
Raje si preberi kar si zgoraj pisal, kako je nekdo bil nesramen, pa se malo zamisli nad svojimi žaljivkami. Več kot očitno pljuvaš v svojo skledo8-)

DaLuck
22-04-2009, 19:20
ojoj, spet samo pametovanje... in spet se bom moral razpisat. Merc, lažeš sam sebi in vsem nam. če te ne bi "poznal" bi se najprej vprašal, če ti sploh igraš si3 server ali pa si po nesreči le zamenjal temo na forumu... :roll:

pa gremo po vrsti...

Kar ne vem kje bi začel?
Očitno so za vas vsi bolni, kateri imajo malo možganov?
Kar se tiče strahu, mislm da top10 napadalcev pove vse!

Tisti, ki imajo malo možganov je čist verjetno, da so bolni (še enkrat preberi kar si napisal in razmisli o pomenu stavka).
top10 napadalcev malo pove... med vašimi napadalci so tudi taki:
http://travilog.org.ua/si/8344922/af11ec28ba33db5ff8a0c1c4c038c5b9
in potem še sledijo takšni napadi s katasi:
http://travilog.org.ua/si/9550550/5efbba48d88c53baf23c15ab332778ee

Tudi tu nimaš poguma da bi povedal po resnici, to je pač še ena laž od mnogih! Povej raje kdo vam fila obrambo? In kmalu doimo iz 12 malo več igralcev?:confused:

daj no daj, a to vas boli, če nam kdo pomaga? sami ste si "priborili" to, da je večina serverja proti vam (razen seveda L.t.o.O, s katerimi imate sklenjeno tiho zavezništvo - kar pa seveda spet ne boste priznali). vaše svinjarije ne morejo ostati skrite...

Nič ni Bure prekinil, vsi smo se strinjali, zato prosim zadrži zase, ker ne veš kaj je bilo in si nehaj sramoto delat!
In nismo vam kradli igralcev, vsak je imel možnost da pride nazaj!

Pa kdo je grozil, se je pa vedelo kam to pelje, to noben ne zanika.
Saj ni noben rekel da so igralci krivi za to, bodo pa mogli svoje možgane uporabit, da bodo videli kaj je prav. Včasih je to pač treba prvo na lastni koži probat.

Pred svojim pragom pometajte... imate dosti dela.

no ja, vsi vpleteni vemo, kdo je bil pobudnik, da se zavezništvo prekine in kaj so bili vzroki za prekinitev. ampak ok, to si boste vi spet po svoje razlagali... kar imejte veselje.
Bure ja, lol... otrok je pač dobil krila (žal ne od RedBull-a :lol: ). no ja, lahko pa se spet zgodi, da ga kdo blokira in to spet zaradi "beyonda" :D

Več kot očitno pljuvaš v svojo skledo8-)
...ker v vaši skledi ni več prostora. ste jo že sami napolnili 8-)

tulitich
22-04-2009, 19:33
DaLuck, a ti še niso povedali, da ne smeš ponoči napadalne vojske puščati v naselju? :D

Merc
22-04-2009, 20:34
Ojoj, spet smo dobili enega Hooligana?
DaLuck, eni si besedo "malo" razlagamo pač malo drugače. Kako si jo ti je tvoj problem. Si se pa najbrž zgledoval po sebi?

Noben ni rekel kdo komu pomaga in da nas to boli, samo ne mi jokat z izjavami samo 12 nas je!
Sam si obrnil odgovor pač kakor tebi ustreza, pomilovanja vredno!

Sem mislil da veš da so v vsaki vojni tudi žrtve. Tako da tudi branilec ni odnesel ravno ne vem kaj iz tega dvoboja.
Namesto da limaš naše reporte, raje nalimaj svojega!

Kar se tiče zavezništev ste pa lahko samo tiho...
In o pobudnikih lahko nehaš govorit, ker te ni bilo zraven. Po vojni je lahko biti general!
To je tudi moj zadnji post, ker se mi res ne da preganjat s teboj DaLuck,vrjamem da boš vzel pod drobnogled vsako besedo ki sem jo napisal in jo obrnil v svoj prid:confused:
lp

Noriški brat
22-04-2009, 21:18
Tisti, ki imajo malo možganov je čist verjetno, da so bolni (še enkrat preberi kar si napisal in razmisli o pomenu stavka).
top10 napadalcev malo pove... med vašimi napadalci so tudi taki:
http://travilog.org.ua/si/8344922/af...a0c1c4c038c5b9 (http://travilog.org.ua/si/8344922/af11ec28ba33db5ff8a0c1c4c038c5b9)
in potem še sledijo takšni napadi s katasi:
http://travilog.org.ua/si/9550550/5e...3c15ab332778ee (http://travilog.org.ua/si/9550550/5efbba48d88c53baf23c15ab332778ee)

A je to hec to sploh ni nič oziroma slabih 20% kot jo imamo nekateri v kroperjih brez druge vojske seveda. Pa šele na koncu ko bomo zagodli - če bodo zavezništava ista kot na prejšnjem serverju bomo povedali naše nice.

velikimacak
22-04-2009, 21:43
Merc, v aliansi nas je 12 :) Ne vem kok je pr drugih, sam jaz nisem mel nobene okrepitve razen iz PB. V tem primeru ti ne poznas situacije...
Fak ce bi vedel kaksne otroke imaste v vodstvu bi si rajs nogo odgriznu kot pridruzu LR.
Ma v vsakem primeru so izigral vsaj 60 folka. No nima veze.
No jaz sm vsaj vesel da sem se mel priloznost upret temu.
In tale Burek nam je vsem kradu z beyondom. Ma kok mu lohk sploh se dovolte igrat...

MH: Nocnireceptor je tist, ki zna gulfat... dejte ga mal nadzirat no :)

Kako pa ves da ste me sploh rusil Merc?

In Merc kaj smo vi vam nardil, da ste nas dvakrat zajebal? S cim smo si to zasluzil? Nismo bli obakrat drugo najmocnejse krilo? Nismo bili vedno na tretjem mestu med aliansami? Se nismo vedno boril skupaj?
Ma dejte nam mir!!! Otroc!

thymilus21
22-04-2009, 21:56
PB napade LR
[Link]
LR napade PB
[Link]

In poglejte si vojsko uzivajte v gledanju

Prikazovanje podatkov iz igre

NubCake

afn@
22-04-2009, 21:57
Dejstvo je pa, da smo v PB naredili prvi korak, kar si v LR niso upali. Vsi vemo, da se hranijo za Blade. :) Mi imamo pa samo en cilj...postavljati jim ovire na poti do zmage na tem serverju. Zato je vsak njihov izgubljen vojak, zmaga za nas- bodisi v napadu ali v obrambi. Glavno, da se z nami ubadajo, da vojaki umirajo, da zapravaljo čas z organizacijo napadov in bunkerji in da pri tem vsaj malo trpi razvoj in vojaška moč.

Med tem pa se sever lepo razvija in gradi vojskico s katero vas bo pohrustal.

Pa kaj če se bunker prebije, če pade zid in če se poderejo stavbe. Glavno je, da server lepo počasi izgubljate. Mi svoje cilje pravkar izpolnjujemo, vi jih pa ne boste. lalalala :)

Bure
22-04-2009, 22:09
tist tadolg post je primeren samo za brisanje.. in se ne bom ukvarjal z pojanili ker je to napisal že merc.. Nub lahko prosim posreduješ tako kot je potrebno, potem so še reporti z imeni.. dizastr

afn@ ti pa itak baje po vseh serverjih delaš zdrahe in prepire in čestitam tudi tukaj ti je uspelo:)

glede tvojega mnenja pa tkole.. vidi se da nimaš pojma o pojmu.. aliansa se krepi in poveže samo z vojno in vi nam jo dajete torej nam pomagate s tem...take vojnice z slabimi nasprotniki so najboljši team building in niso nobena izguba dolgoročno..

Daluck tvojega posta pa nisem bral ker itak nimaš pojma.. taka mala armija glede na tvoj gobec.. si me kr malo razočaral:)

glavno je da naši LRjčki vedo da so najboljši ..

Vsi ste proti nam iz enega razloga... ker smo enostavno najboljši:)
poglejte top 10 pa me demantirajte:)

Blade pa itak vemo da planira napad in s tem ko jemlje člane PB ne dela dobre poteze:)

LP b.

afn@
22-04-2009, 22:34
Bure, se vidi, da blefiraš- kot vedno. Ker igram le še na enem serverju, kjer čisto tiho čakam, če me bo kdo napadel- pa me noben noče. Občasno pa pošljem kake enote v bunker, to je pa tudi to. :rolleyes:

Zakaj se pa potem razburjate, če vam vojna ustreza? Bodite veseli! :cool:

DaLuck
23-04-2009, 16:02
Merc, malo se zamisli kaj pišeš... :roll:
O Hooliganu in dogajanju okoli njega ti nimaš kaj za govorit. glede na to, da si se na forum registriral komaj nov 2008, nisi niti slučajno sodeloval pri tem. mogoče si tu pa tam samo prebral kak njegov komentar in se kvečjenu naučil od njega tega tvojega pametovanja. to pa je tudi vse... tak da prosim STFU :cool:
heh, ti pa si marsikaj razlagaš "malo" drugače. no ja, si pač "malo" drugačen...

o ja Merc, o ja, niti predstavljaš si ne koliko sem bil zraven in koliko ne... :lol: tak da lahko govorim o pobudnikih in vsem kar spada zraven, pa četudi se ti razjočeš tukaj na forumu (to ti gre kar dobro od rok).

sicer pa ja, končno se z nečim strinjam s teboj. tudi meni se ne da ukvarjat s tabo in s tvojim nabijanjem besed v prazno (podobno je tudi na vašem LR forumu) :D amen!

Bure, ja ja, to lahko lažeš ti nekomu drugemu, da mojega posta nisi prebral... o moji armiji...
prvič, mene ne filajo drugi igralci s surovinami, da jaz lahko gradim vojsko. drugič, vsi ne urimo napadalne vojske v navadnem naselju (tako kot ti) ampak v croperjih. tretjič, imam več napadalnih točk od 75% vaših (LR in L3R), kar dosti pove o moji armiji.
ampak ok, glede na tvojo starost ti tega, da določenih stvari o travianu ne razumeš ne moremo zameriti. verjetno je bilo podobno tudi, ko so te zaklenili... kajti čist možno je, da ne ločiš med beyondom in kakšno nedovoljeno skripto :roll: grew up otrok...

Bure
23-04-2009, 18:30
Merc, malo se zamisli kaj pišeš... :roll:
O Hooliganu in dogajanju okoli njega ti nimaš kaj za govorit. glede na to, da si se na forum registriral komaj nov 2008, nisi niti slučajno sodeloval pri tem. mogoče si tu pa tam samo prebral kak njegov komentar in se kvečjenu naučil od njega tega tvojega pametovanja. to pa je tudi vse... tak da prosim STFU :cool:
heh, ti pa si marsikaj razlagaš "malo" drugače. no ja, si pač "malo" drugačen...

o ja Merc, o ja, niti predstavljaš si ne koliko sem bil zraven in koliko ne... :lol: tak da lahko govorim o pobudnikih in vsem kar spada zraven, pa četudi se ti razjočeš tukaj na forumu (to ti gre kar dobro od rok).

sicer pa ja, končno se z nečim strinjam s teboj. tudi meni se ne da ukvarjat s tabo in s tvojim nabijanjem besed v prazno (podobno je tudi na vašem LR forumu) :D amen!

Bure, ja ja, to lahko lažeš ti nekomu drugemu, da mojega posta nisi prebral... o moji armiji...
prvič, mene ne filajo drugi igralci s surovinami, da jaz lahko gradim vojsko. drugič, vsi ne urimo napadalne vojske v navadnem naselju (tako kot ti) ampak v croperjih. tretjič, imam več napadalnih točk od 75% vaših (LR in L3R), kar dosti pove o moji armiji.
ampak ok, glede na tvojo starost ti tega, da določenih stvari o travianu ne razumeš ne moremo zameriti. verjetno je bilo podobno tudi, ko so te zaklenili... kajti čist možno je, da ne ločiš med beyondom in kakšno nedovoljeno skripto :roll: grew up otrok...

:)
daluck še vedno si beeep

mogoče pozabljaš s kom govoriš:)
z enim od treh graditeljev ZMAGOVITEGA wwja na prejšnji trojki

sej vašemu je šlo tud kr lepo samo pač slaba strategija, premalo defensa ... pa ste pač ostali zadaj

vedno si bil druga klasa in vedno boš..
tvojega posta nisem bral saj sem se ustavil pri daluck.. sm vedel da je kej butastega:)

glede merca pa seveda kot vedno stvari prirejaš in celo sam svojim bedarijam verjameš..

si pa 126 v rangu napada.. merc je 39, js sm pa 11 s tem da mam še armijo kar zate ne velja:)
čez noč jo je pametno pošiljati ven veš da ti je kdo ne ulovi hahaha

aja upsi tega ni v napotkih:)
sej se boš nauču

Marlon
23-04-2009, 20:28
ne ločiš med beyondom in kakšno nedovoljeno skripto :roll:

Upam da tole ne bo preveč pokvarl vaše odlične debate ampak beyond je tud skripta in je s tem tud prepovedana. :roll:

Klemen
23-04-2009, 20:35
Upam da tole ne bo preveč pokvarl vaše odlične debate ampak beyond je tud skripta in je s tem tud prepovedana. :roll:

Tako je. Za uporabo Travian Beyonda dobiš -50 % .

DaLuck
23-04-2009, 21:06
daj Bure, sam sebi delaš sramoto s takimi debilnimi komentarji...

me ne zanima, kaj si bil na prejšnjem serverju. ampak če že hočeš... ne vem zakaj moraš spet kotalit buče in se tukaj delat heroja. ti niti g od graditelja zmagovitega WW-ja nisi bil. to si neštetokrat tudi sam priznal v tvojih übersmešnih MM-jih, ki si jih pošiljal USK-ju. naj te spomnim, da si vedno ponavljal kako nimaš kaj za delat pri WW-ju, saj FantomQ in Greanleaf storita vse in sta skoraj vedno online.
ampak ok, ker vem, da boš si spet kaj izmislil in se sprenevedal - naj bo po tvoje, da se ne boš razjokal. :roll:

Glede našega WW-ja. ja res je, imeli smo veliko manj defensa... ampak ne smeš pozabit, da smo v WW naselju imeli le obrambo RS alians (torej 3 alians) + neko malenkost FL alianse. medtem ko je v vašem WW-ju bilo zbranih 6 ali 7 alians (popravi me, če se motim). proti koncu smo vam obrambo poslali še iz RS-a.

glede Merc-a... pač še en tvojega kova, ki rad kotali buče. kar imejte veselje...

tudi glede puščanja napadalne vojske raje bodi tiho:
http://travilog.org.ua/si/2681696/119c267a2d2e37d1665aef4e10a7bb71
ali pa morda ne ločiš med napadalnimi in obrambnimi enotami? potem še raje šestnajstič poglej v napotke oz. navodila.

THE END! tudi s tabo se mi ne da več ukvarjat. razen če napišeš kdaj kaj bolj konkretnega - v to pa bolj močno dvomim, saj bi na to morali počakati še kakšna 3 al 4 leta :lol:

Tako je. Za uporabo Travian Beyonda dobiš -50 % .

nevem, čemu se je pol sploh Bure toliko razburjal in hvalil okoli tega... pozornost išči kje drugje :roll:

baubau
23-04-2009, 21:36
Zdaj pa res več ne vem, kdo je kaj delal pri prejšnjem zmagovalnem WW-ju. Ker mi je fantom enkrat lepo povedal, da tudi on skoraj nič ne uspe narediti, ker ga nekdo vedno prehiti. Je lepo rekel, da lepo čaka, da se izteče gradnja in da bi dal nov ukaz za gradnjo, a ko se mu stran refreša, glej ga zlomka, spet ga je nekdo prehitel.

Da se pa zaradi sedajšnjega nestrinjanja spravljate na stvari iz prejšnjega serverja, je pa sramotno. In sploh ni pomembno kdo je začel!! Tam smo lepo skupaj sodelovali in na koncu zmagali. Samo to je sedaj pomembno. Tako, da vas lepo prosim vse, da tisto pustite pri miru. Ne omadežujte zmage RUMOR-ja. To bi mogoče pričakoval od nasprotnikov, ne pa od vas. Ampak ne, glavni iz HUMOR-ja so to pustili za sabo. Še ko sta prišla recimo kamenko in darenger (se mi vsaj zdi) v BTC, smo prav lepo debatirali o tem in onem. Brez nepotrebnega kreganja.

Bure
23-04-2009, 21:52
Zdaj pa res več ne vem, kdo je kaj delal pri prejšnjem zmagovalnem WW-ju. Ker mi je fantom enkrat lepo povedal, da tudi on skoraj nič ne uspe narediti, ker ga nekdo vedno prehiti. Je lepo rekel, da lepo čaka, da se izteče gradnja in da bi dal nov ukaz za gradnjo, a ko se mu stran refreša, glej ga zlomka, spet ga je nekdo prehitel.

Da se pa zaradi sedajšnjega nestrinjanja spravljate na stvari iz prejšnjega serverja, je pa sramotno. In sploh ni pomembno kdo je začel!! Tam smo lepo skupaj sodelovali in na koncu zmagali. Samo to je sedaj pomembno. Tako, da vas lepo prosim vse, da tisto pustite pri miru. Ne omadežujte zmage RUMOR-ja. To bi mogoče pričakoval od nasprotnikov, ne pa od vas. Ampak ne, glavni iz HUMOR-ja so to pustili za sabo. Še ko sta prišla recimo kamenko in darenger (se mi vsaj zdi) v BTC, smo prav lepo debatirali o tem in onem. Brez nepotrebnega kreganja.

ma ja kamenko pa deranged sta fajn dečka:)

lol glede wwja je bal pa res taka situacija ja:D

ko smo ga dali na 100 smo bli vsi 3 naenkrat gor hah in to ob 2 zjutri.. ne vem a je men al enmu od njiju ratal kliknt na 100:)

v glavnem bilo je lepo:)

Noriški brat
23-04-2009, 22:18
Kar tukaj vidimo je tipičen primer Clash of Egos. Sam res bi bilo lahko več reportov in manj govorjenja. Vse kar vidimo so te mičkene vojskice - radi bi videli kakšno armado ne pa četice. :)

Terecij
23-04-2009, 23:44
Ko vsi tako govorite o DaLuckovi vojski, ki jo je pustil doma...lahko report tega napada vidimo se "nepristranski" opazovalci? :)

Sicer se pa strinjam, Clash of Egos...mogoce je pa se bolje, da nismo na prejsnjem si3 zmagali, smo ego obdrzali na sprejemljivem nivoju...:p

no-name
24-04-2009, 14:18
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f95670046

meh report niti vojska nista nič posebnega...samo ker se daluck tako rad oglaša ter daje ''nasvete'' se vsak ta drugi obdrgne ob njegov spodrsljaj...

thymilus21
24-04-2009, 18:00
skos samo kreganje in obujanje zgodovine raje mislite kaj se zdaj dogaja in kaj se še bo dogajalo

Bure
24-04-2009, 19:00
Kar tukaj vidimo je tipičen primer Clash of Egos. Sam res bi bilo lahko več reportov in manj govorjenja. Vse kar vidimo so te mičkene vojskice - radi bi videli kakšno armado ne pa četice. :)

se popolnoma strinjam.. reporta daluckove armije ujete doma nimam anonimnega zato da ne morem objavit

lahko pa objavim tole:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3754801b7,4383752db,3108907d4

daluck nekaj časa ne boš mogu delat vojske kaj praviš?:D:D:D:

otroci učite se.. to ti naredi prevelik gobec.. pričakujem seveda jokcanje in izgovore nazaj.. sj drugega itak ne znaš daluck

še neki.. hvala ker si mi nafutral vojsko za urco pa še mal :D

celi
26-04-2009, 07:23
Prvi napadalec tedna Bure z 13k točkami :O Report? :)

Bure
26-04-2009, 07:35
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b2c3f8d9c,c9b25f02c,3f71ed43d,f293ef 0cd,1588c3216

bam bam, v enem tednu mam nazaj:D

Noriški brat
26-04-2009, 10:01
Res lep report. Ali je druga stran tudi sposobna kaj takega?

fekalija
26-04-2009, 10:04
no burek vidmo da hočeš dajat drugačen vtis, sam pomoje te je pa kar mal glava zapekla ko si tale report vidu :)
sicer pa sem pomagu pri zbiranju obrambe pa ti morem povedat da smo tistih 10 minut ko si probavu 5 valov v eno sekundo spravt res bli mal v dilemi, a se sam tok trudš, al nas pa mal v glavo j.... :)

Noriški brat
26-04-2009, 10:31
Pa še to moram pripomniti, bil sem na strani RSjevcev (v navijaškem smislu) samo sedaj ko vidim kako diplomacija igra se zelo nagibam na LR-jevo.

Bure
26-04-2009, 10:47
no burek vidmo da hočeš dajat drugačen vtis, sam pomoje te je pa kar mal glava zapekla ko si tale report vidu :)
sicer pa sem pomagu pri zbiranju obrambe pa ti morem povedat da smo tistih 10 minut ko si probavu 5 valov v eno sekundo spravt res bli mal v dilemi, a se sam tok trudš, al nas pa mal v glavo j.... :)

:)
ma ja mam nov laptop pa je mal bl zajebano napade pošiljat:D

mene ni nč zapeklo ker bom mel čez en teden vse nazaj.. ti maš pa mal razturjeno metropole ne?:D
da ne omenjam da nimate več defensa

en lojz
26-04-2009, 11:27
mene ni nč zapeklo ker bom mel čez en teden vse nazaj.. ti maš pa mal razturjeno metropole ne?:D
da ne omenjam da nimate več defensa

Itak......ma kaj v tednu, to boš ti v dveh dneh nazaj postavu...če ne bo surovin dovolj, boš pa z egom gradil.... itak si najboljši. ;)
Pa ne sam, da so brez obrambe ostal, še brisat so začeli vsi po vrsti, ker jim je jasno, da proti tebi se ne da borit.... maš predolg jezik. :grin::grin:

thymilus21
26-04-2009, 13:50
se popolnoma strinjam.. reporta daluckove armije ujete doma nimam anonimnega zato da ne morem objavit

lahko pa objavim tole:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3754801b7,4383752db,3108907d4

daluck nekaj časa ne boš mogu delat vojske kaj praviš?:D:D:D:

otroci učite se.. to ti naredi prevelik gobec.. pričakujem seveda jokcanje in izgovore nazaj.. sj drugega itak ne znaš daluck

še neki.. hvala ker si mi nafutral vojsko za urco pa še mal :D
vseno ni velika vojska še ga cela LR oskrbuje lahko bi imel Metalece sekir (http://s3.travian.si/manual.php?typ=1&s=13) ne pa Gorjačae (http://s3.travian.si/manual.php?typ=1&s=11)saj Gorjačai so zanič (http://s3.travian.si/manual.php?typ=1&s=11)

Noriški brat
26-04-2009, 14:20
Gorjači so zanič ampak služijo svojemu namenu - kanon futr. Nekateri preveč gledate stvari enoplastno.

no-name
26-04-2009, 15:53
Gorjače so največji carji kar jih je ! =D

+na eno napadalno točko pri gorjačarju plačaš 6,25 surovine, pri skeri 8.16surovine = bistveno cenejši napad

+v eni uri pri osnovni času urjenja(z dvigovanjem barak se vsi časi enakomerno krajšajo) nauriš 4 gorjače ali 2.4 skere = mnogo hitrejše urjenje

+ lahko nosi 10surovin več kot sekira in potuje za eno polje na uro hitreje = bolši roparji

+ precej cenejše orožje z katerim prišparaš na surovinah ter imaš orožja hitreje na 20 kot pri skerah

-glede na porabo žita so majn učinkoviti kot sekire

-če ti jih dobijo doma zaradi skoraj neobstoječe obrambe ližejo tla

Za igralca ki ima vojsko redno na poti, je v konstantni offenzivi ter veliko ropa hkrati pa zna vzdrževati visok minus so gorjače bolša enota kot skire.

Za simsitanje hammerjev, igralce ki napadajo z presledki za obnovo vojske so pa skere bolše ja... Pri igracih ki vejo kaj delajo je ponavadi tko da delajo gorjače do 5-10k potem pa zamenjajo na sekire zaradi vedno večjega minusa. Pa hammerji iz gorjač so tut pogosti pri igralcih ki imajo kej bol pametnega za počet z vojsko ter si želijo skrajšat čas simsanja hammerja.

loh da sm se kje na hitrco ukalkulirav ampak zaključek je isti ^^ je pa precej od osebnega stila igranja odvisno..oboje sta dobri enoti =)

InternePeopl
27-04-2009, 10:55
Zdi mi, da je manjša vojna med l.t.o.o. in RS

In l.t.o.o.o zmaguje:=)

luks
27-04-2009, 17:32
Zdi mi, da je manjša vojna med l.t.o.o. in RS

In l.t.o.o.o zmaguje:=)

ni vojne, le urejanje sosedskih odnosov med l.t.o.o. in RSI... Eni z napadom drugi z obrambo....

Da sovice sledijo svojem slovesu napadalne usmerjenosti pa kaže pogled na nap lestvico:

Top 3 + 5mesto. :cool::cool:

spucek
28-04-2009, 11:23
Ni čisto res, da se RS1 zgolj branijo:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=cb6a1df4a,32fe0397c,71bfaacdd,64cde5 180
So poizkusili, ampak (tokrat k sreči) spodleteli.

thymilus21
28-04-2009, 12:33
Bure (http://forum.travian.si/member.php?u=5244) za informacijo tebe oskrbuje cela allay enega ki pa ne povem kir je imam sam tako vojsko kot ti in ga noben ne oskrbuje samo farma skos sosede imam pa same Gorjače (http://s3.travian.si/manual.php?typ=1&s=11) enako kot ti

Greg Howe
28-04-2009, 12:54
Ni čisto res, da se RS1 zgolj branijo:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=cb6a1df4a,32fe0397c,71bfaacdd,64cde5 180
So poizkusili, ampak (tokrat k sreči) spodleteli.

To je poizkus?

Temu napadalcu bi rekel nepoznavalec igre oz. NOOB. Takšni napadi so pa res sramota

thymilus21
28-04-2009, 12:57
To je poizkus?

Temu napadalcu bi rekel nepoznavalec igre oz. NOOB. Takšni napadi so pa res sramota
se strinjam nubi je tisti k je napadu

thymilus21
28-04-2009, 15:38
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b2c3f8d9c,c9b25f02c,3f71ed43d,f293ef 0cd,1588c3216

bam bam, v enem tednu mam nazaj:D

Kaj se napihuješ Bure napihnjena žaba trošiš vojsko na naših bratih v RS-u in trošiš naše surovine ki so bile namenjene kao za plemenite cilje alianse ;povrh tega pa še mečeš naše igralce iz alianse če slučajno en dan ne pošljejo surovin to zame ni vodenje to je zame gestapo...
Lp thymilus21 (http://forum.travian.si/member.php?u=13875) tvoj vohun v LR

spark
28-04-2009, 16:20
ohohoh:rolleyes:

Spam

NubCake

Greg Howe
28-04-2009, 17:06
Tistih 8k gorjač ravno ni neka velika vojska če je delo celotne alianse, tolko ma večina top roparjev, ali pa malo manj (seveda sekirc)

thymilus21
28-04-2009, 18:07
Tistih 8k gorjač ravno ni neka velika vojska če je delo celotne alianse, tolko ma večina top roparjev, ali pa malo manj (seveda sekirc)
celotna allay LR oskrbuje [cenzura] ki je na formu kot [cenzura] ki se hvali s 8k Gorjačačam (http://s3.travian.si/manual.php?typ=1&s=11)

Objavljanje imen oz. prikazovanje podatkov iz igre ni dovoljeno.

NubCake
(http://s3.travian.si/manual.php?typ=1&s=11)

Poganus
28-04-2009, 18:58
Bure daj odgovori že enkrat no .... bi si človek mislu da če maš nov laptop da ga boš skos sabo nosu ...:D

thymilus21 (http://forum.travian.si/member.php?u=13875) tebi se pa klanjam :)

thymilus21
28-04-2009, 19:02
Bure daj odgovori že enkrat no .... bi si človek mislu da če maš nov laptop da ga boš skos sabo nosu ...:D

thymilus21 (http://forum.travian.si/member.php?u=13875) tebi se pa klanjam :)
In zakaj se klanjaš meni če poveš

Poganus
28-04-2009, 19:14
In zakaj se klanjaš meni če poveš

zato ker si mu lepo jedernato povedu kar mu gre ... namrec del tega kar si ti napisu sem tudi jaz hotel

drugic taksne stvari vprasaj prek PM ... mislim da boma dobila kaksno pikico za SPAM :D

thymilus21
28-04-2009, 19:23
zato ker si mu lepo jedernato povedu kar mu gre ... namrec del tega kar si ti napisu sem tudi jaz hotel

drugic taksne stvari vprasaj prek PM ... mislim da boma dobila kaksno pikico za SPAM :D
bure bo naredu da bodo vse močne allay proti LR

Poganus
28-04-2009, 19:35
bure bo naredu da bodo vse močne allay proti LR

sej ga moreš razumet za takšno travian super zvezdo kot je on se spodobi da si naredi izziv .... samo na njegovo žalost so samo 4 strani neba .... če bi hotel zadovoljit svojim potrebam bi jih moglo bit vsaj 7

Ej Bure ni bit jezn pac sem zelo odrasel otrok ki mu je trenutno dolgcas .... Sploh bom pa nekoc izdal svojo anonimnost da mi bos lahko zrusu mesta.... Ker če se ne motim se tako razvija vojna med Blade in LR :D

celi
28-04-2009, 19:44
Thymilus21 100x si že isto napisal. Otroci ne sodite na forum. Tebe če bi cel server filal ne bi naredil 1 gorjače. Poleg tega pa navajanje imen iz igre na forumu brez dovoljenja ni dovoljeno. ;)

PS:Pozdravljam Merc-a :D

spucek
28-04-2009, 21:29
Sploh bom pa nekoc izdal svojo anonimnost da mi bos lahko zrusu mesta....

Sj ne vem ali si resen ali se hecaš. Če se hecaš, te naj postavim na realna tla, da s svojim podpisom na forumu vsem sporočaš, da igraš v igri na računu http://s3.travian.si/spieler.php?uid=3483 :rolleyes: :mrgreen:

noone
29-04-2009, 01:14
Thymilus21 100x si že isto napisal. Otroci ne sodite na forum. Tebe če bi cel server filal ne bi naredil 1 gorjače. Poleg tega pa navajanje imen iz igre na forumu brez dovoljenja ni dovoljeno. ;)

PS:Pozdravljam Merc-a :D

Sem si rekel, da se v to nebom vmešaval samo to pa je že to much.

Nevem zakaj se pol ti oglašaš celi, če otroci ne spadajo na forum... Eden največjih spamerjev prejšnega si3. V 99% tvojih postov nisi povedal nič pametnega in si govoril same bedarije. Tako da prej, ko druge obsojaš nekaj pometi pred svojim pragom.

Poganus
29-04-2009, 11:33
Sj ne vem ali si resen ali se hecaš. Če se hecaš, te naj postavim na realna tla, da s svojim podpisom na forumu vsem sporočaš, da igraš v igri na računu http://s3.travian.si/spieler.php?uid=3483 :rolleyes: :mrgreen:

HEHE :D .... morda da morda pa ne :)

Illuminati
03-05-2009, 01:05
Zanimivo zanimivo. Vedel sem da imate ßladovci smisel za humor, da se vam pa krilo preimenuje v

+ßlato- alias +ßhit- (''s h i t '' po domače ) , to pa že meji na komedijo ;)

P.S.NubCake, sicer te nebom mučil z geografijo [Miami je glavno mesto USA :rolleyes:], a vendar me zanima
kako je kaj na s3 z spornimi poimenovanji naselij kot Auschwitz, Treblinka, Dachau itd. Če me spomin
ne vara so zarad tega na s1 padali zaklepi accountov in kazni [-30% popa]

DaLuck
03-05-2009, 01:20
Zanimivo zanimivo. Vedel sem da imate ßladovci smisel za humor, da se vam pa krilo preimenuje v

+ßlato- alias +ßhit- (''s h i t '' po domače ) , to pa že meji na komedijo ;)

P.S.NubCake, sicer te nebom mučil z geografijo [Miami je glavno mesto USA :rolleyes:], a vendar me zanima
kako je kaj na s3 z spornimi poimenovanji naselij kot Auschwitz, Treblinka, Dachau itd. Če me spomin

Illuminati, kaj ti spet ni jasno :roll: kaj ima NubCake s poimenovanji mest na si3? "če me spomin ne vara" je NubCake samo moderator za si3 forum... želiš s tem povedat, da naj zaklene določene račune na forumu? kaj pa jim naj zbije za 30%? :lol:

Illuminati
03-05-2009, 02:17
Illuminati, kaj ti spet ni jasno :roll: kaj ima NubCake s poimenovanji mest na si3? "če me spomin ne vara" je NubCake samo moderator za si3 forum... želiš s tem povedat, da naj zaklene določene račune na forumu? kaj pa jim naj zbije za 30%? :lol:

''če me spomin ne vara'' ...ti trenutno utripajo rdeče sabljice na vseh naseljih :mrgreen:

DaLuck
03-05-2009, 09:30
''če me spomin ne vara'' ...ti trenutno utripajo rdeče sabljice na vseh naseljih :mrgreen:
si nisi mogel zmislit kaj "boljšega" kot pa fejke na naselja?
če naslednjič ne misliš napisat kaj konkretnega (zadnji komentar je čisti spam) raje bodi tiho in nas ne muči s svojim debilnimi komentarji... :roll:

journal
05-05-2009, 14:54

In zakaj bi si zatiskali oči pred resnico?
Potem bi lahko padali blocki tudi za Vukovar, Srebrenica, Guantanamo itd...
Konec koncev bi pa lahko tudi tebe blokirali, glede na to, da imaš nick Illuminati, kar spominja na Iluminate, skupina ljudi, ki je posredno ali neposredno vplivala na veliko pi*darij na svetu.

Kakšno je kaj stanje na serverju? Sta bure in zekica že zakopala bojno sekiro? Bo prišlo do spopadov, kjer bodo ključni igralce alianse Shit brisali račune, saj jih bodo Blade pojedli? Bodo morda pričele sovice s pohodom na SZ, ali pa bodo v miru simčkali, saj so se preveč utrudli na prejšnem serverju?

NubCake1
05-05-2009, 21:47

Vem kaj je glavno mesto, ampak jaz sem reko Miami zaradi tega:
1 -> http://www.izklop.com/?url=links/start&a=open&id=52006&srckeyword=miss
2 -> http://www.izklop.com/?url=links/start&a=open&id=52011&srckeyword=miss
3 -> http://www.izklop.com/?url=links/start&a=open&id=52064&srckeyword=miss

PS: Bom sam sebi dal warning za SPAM (=
PS2: Ne morem xD

Illuminati
06-05-2009, 09:56
si nisi mogel zmislit kaj "boljšega" kot pa fejke na naselja?
če naslednjič ne misliš napisat kaj konkretnega (zadnji komentar je čisti spam) raje bodi tiho in nas ne muči s svojim debilnimi komentarji... :roll:

Ah..moj DaLuck..sej vem da zelo trpijo živčki, kar nazorno kažejo tvoji ad hominem komentarji. Ma nevem no, odkar si pri Bladih si postal čist caglavi player, tako z vojsko kot z komentarji..Sama zloba te še drži pokonci :(

Namig

Pomanjkanje vsakodnevne doze smeha lahko vpliva na resno ogroženost zdravja, ter privede celo
do trajne izgube smisla za humor. :cool:

No, da ne bom samo spammal, nekaj svežih reportov o napadih Blade ally na našega člana
(fejkanje vam ne gre ravno od rok, a ?)

http://travilog.org.ua/si/5452719/5610aec8220276f69a56e88ccdc7293d
http://travilog.org.ua/si/9341804/efe27cf38fc71596f41c69db557e47ac
http://travilog.org.ua/si/7768339/80ccfa7b79a999bb77120287429ba6d9
http://travilog.org.ua/si/4613825/89183087f280af601d0b70584afa3f7e
http://travilog.org.ua/si/1585138/54d47e9c257c1b8c9f4cbd1e8f9c93b8
http://travilog.org.ua/si/8390353/5669fb52f78341e527d9e90456af764c
http://travilog.org.ua/si/8420543/6099629087b805a9d78ebf5ae54474d3
http://travilog.org.ua/si/4958969/aa57a1112b4c88ea4d2346334bd45705

Kje ste našli te kekce ? Crusherji ? :D
http://travilog.org.ua/si/5116243/1fc8f72a081887a6bc4aedae06f498aa
http://travilog.org.ua/si/7412292/d04f0863fead9e02f46a79f32082f3d6
http://travilog.org.ua/si/4868362/453ea82a59219ca4558c85fb97015ea2
http://travilog.org.ua/si/3145414/c7db21216c3f39228246307a94d724fa

spucek
06-05-2009, 13:12
LOL.

Am... kaj je bilo s tistim "za čiščenje bo poskrbljeno":rolleyes: ? Morda pa ni bilo mišljeno čiščenje obrambe, ampak se je izvajalo čiščenje napada?:confused: :rolleyes:

thymilus21
06-05-2009, 14:20
Ah..moj DaLuck..sej vem da zelo trpijo živčki, kar nazorno kažejo tvoji ad hominem komentarji. Ma nevem no, odkar si pri Bladih si postal čist caglavi player, tako z vojsko kot z komentarji..Sama zloba te še drži pokonci :(

Namig

Pomanjkanje vsakodnevne doze smeha lahko vpliva na resno ogroženost zdravja, ter privede celo
do trajne izgube smisla za humor. :cool:

No, da ne bom samo spammal, nekaj svežih reportov o napadih Blade ally na našega člana
(fejkanje vam ne gre ravno od rok, a ?)

http://travilog.org.ua/si/5452719/5610aec8220276f69a56e88ccdc7293d
http://travilog.org.ua/si/9341804/efe27cf38fc71596f41c69db557e47ac
http://travilog.org.ua/si/7768339/80ccfa7b79a999bb77120287429ba6d9
http://travilog.org.ua/si/4613825/89183087f280af601d0b70584afa3f7e
http://travilog.org.ua/si/1585138/54d47e9c257c1b8c9f4cbd1e8f9c93b8
http://travilog.org.ua/si/8390353/5669fb52f78341e527d9e90456af764c
http://travilog.org.ua/si/8420543/6099629087b805a9d78ebf5ae54474d3
http://travilog.org.ua/si/4958969/aa57a1112b4c88ea4d2346334bd45705

Kje ste našli te kekce ? Crusherji ? :D
http://travilog.org.ua/si/7412292/d04f0863fead9e02f46a79f32082f3d6
http://travilog.org.ua/si/4868362/453ea82a59219ca4558c85fb97015ea2
http://travilog.org.ua/si/3145414/c7db21216c3f39228246307a94d724fa
a ni pri bunkerju veliko branilcev umrlo zaradi pomanjkanja žita tako saj moji viri pravijo da niste bunkerja oskrbovali

spucek
06-05-2009, 17:26
Branilci
Rang Igralec Točke
1. R?? 11677

:eek: ??

spucek
08-05-2009, 12:33
Branilci
Rang Igralec Točke
1. R?? 17581

Težko verjamem, da ni nobenega zanimivega reporta, ki bi bil vreden objave. Populacija pada, obrambne pike so lepe, torej sta obe strani uspešni, katera pa bolj, pa težko rečem brez reportov:rolleyes:.

EDIT: Blade ima že (spet) 4. vejo/krilo alianse. Morda je ravno pomanjkanje farm,tarč,napadov na SV botrovalo k blamaži izpred nekaj dni?:rolleyes:

thymilus21
10-05-2009, 19:30
in zdaj je vse tiho

realmadrid7
10-05-2009, 20:16
In potem se javi pogumni organizator napada, ki si ne upa organizirat napadov proti LR. Sploh je pa tako močan, da mu TOP300 igralec popapca vojsko v vseh naseljih.

Bullrock
14-05-2009, 08:04
Kaj pa veš...

Mogoče mu pa samo vojska ni bila ušeč in jo je poslal v pogubo:rolleyes:

Je pa lepo da se vidi vsaj neko dogajanje, naprimer to da LR pošilja fake napade igralcem iz Blade-a in sicer jih bodo pošiljali vse dokler se ne znebijo vseh obrambnih enot, kaj bo pa potem???

Kje pa je vsemogočni FQ... Na tem serverju se še ni pokazal z ničemer drugim, kot z bildanjem mest tja do 800 popa, v vseh mestih verjetno gradi izdelovalce oklepov na 300. stopnjo...
Vsaj govori se da bo to potreboval:D:D:D

Action13
15-05-2009, 19:32
Tako torej bila je borba med aliansami VKR™ (http://s3.travian.si/allianz.php?aid=235) proti Ćterna (http://s3.travian.si/allianz.php?aid=114),Ćra (http://s3.travian.si/allianz.php?aid=922),Ćon (http://s3.travian.si/allianz.php?aid=302)
seveda je VKR bil poražen ko je blackrider zapustil alianso in za njim še ustanovitelj alianse.:p:p

too zmaga je na pravi strani.

iztok132
15-05-2009, 19:40
Kaj pa veš...

Mogoče mu pa samo vojska ni bila ušeč in jo je poslal v pogubo:rolleyes:

Je pa lepo da se vidi vsaj neko dogajanje, naprimer to da LR pošilja fake napade igralcem iz Blade-a in sicer jih bodo pošiljali vse dokler se ne znebijo vseh obrambnih enot, kaj bo pa potem???

Kje pa je vsemogočni FQ... Na tem serverju se še ni pokazal z ničemer drugim, kot z bildanjem mest tja do 800 popa, v vseh mestih verjetno gradi izdelovalce oklepov na 300. stopnjo...
Vsaj govori se da bo to potreboval:D:D:D

Seveda pa jih blade ne vrača ne? Povej še to da blade posšilja ravno toliko fejkov kolikor LR :D

Bullrock
17-05-2009, 10:59
Ob pregledovanju travian world analizatorja sem opazil sledeče:

[prepovedano kopiranje iz analyer-a]

Ali to pomeni da Blade vrača udarec???

Rdeča barva je za mene...

NubCake

realmadrid7
17-05-2009, 11:16

Prikazovanje podatkov iz igre je nedovoljeno. Mislim, da tega neves.

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b6f590651

Se lep dokaz, da prevelik go*ec škodi:D

Ti pa mislim da neveš, da se prikazovanje podatkov iz igre kaznuje z 1 točko, imitacijo osebja pa z 13 točkami (najhujša kazen) :P Pa glede na to, da že maš 3, bi to pomeno ban 1 leto za tebe (=

NubCake

iztok132
17-05-2009, 11:34

O ja, ga pa še kako :D

Bure
17-05-2009, 11:39
hehe no bomo še vidli...

kolkokrat bi lahko js dal gor analizera:D

thymilus21
17-05-2009, 20:47
bure ne se začet hvalit ti ne paše to si bol podel človek in zahrbten

spark
21-05-2009, 14:44
Mislim da tukaj manka kar nekaj zanimivih reportov...

FantomQ
23-05-2009, 19:24
Nekaj se šušlja, da Blade razpada.

divja svinja
23-05-2009, 20:41
Nekaj se šušlja, da Blade razpada.

Očitno moraš zamenjati svojega dobavitelja informacij ;):) ßlade ne razpada, pada po rangu samo zaradi članov, ki so izstopali zaradi določenih zadev, ki niso smele priti v javnost, saj se dobro ve, da ima LR nekaj igralcev najetih za "dvojne agente", sploh pa ne morete verjeti, kako prav nam pridejo, saj nam marsikatero delo veliko olajšajo :)

Aliansa ßlade ne razpada, daleč od tega, stvari se delajo premišljeno in načrtovano, predvsem pa je potrebno počakati na ugoden trenutek, ki pa je mogoče že prišel, vendar kaj bi vam jaz to razlagal, ko pa lahko sami pogledate s pomočjo vaših "agentkov"

če vprašate mene, je server dosegel in prešel na naslednjo stopnjo, kakorkoli sem kar zadovoljen z dogajanjem v obeh taborih, ne enemu ne drugemu ni prav posebno dolgčas :cool:

Bure
23-05-2009, 20:56
kje je zdej tisti bladerček ko je kazal link do analizerja? bi ga pokazal danes ali jutri?

mislm da je rdeče ko hudič tm gor na severu:D

Fissico
23-05-2009, 21:04
Na vidiku prva strašna vojna? :o

thymilus21
23-05-2009, 21:08
kje je zdej tisti bladerček ko je kazal link do analizerja? bi ga pokazal danes ali jutri?

bure ne se jokat ko so te klicali na pijačo pa nisi pršu ven in v igri imaš jajce haha

Illuminati
23-05-2009, 21:50

Tisti bladerček je verjetno izgubil link do analyzera..:mrgreen:

Aliansa ßlade ne razpada, daleč od tega, stvari se delajo premišljeno in načrtovano, predvsem pa je potrebno počakati na ugoden trenutek, ki pa je mogoče že prišel, vendar kaj bi vam jaz to razlagal, ko pa lahko sami pogledate s pomočjo vaših "agentkov"

Premišljeno in načrtovano ? Delajte malo več na vojski, ne samo na kulturnih točkah. Verjemi, se splača ;)

...[muted]...

timi, tole si hotel pripopat ? :D:D

[Nedovoljena slika]

NubCake

Bure
24-05-2009, 18:37
bure ne se jokat ko so te klicali na pijačo pa nisi pršu ven in v igri imaš jajce haha

ne samo eni imamo real life in nimamo časa hodit med tednom sred noči .. veš ko odrasteš delaš, ampak ne si belit glave s tem maš še dolg dolg do tega

vem pa da verjetno tud ti nisi bil tam glede na to da imaš 10 let in te je mamica napodila spat po risankah..

thymilus21
24-05-2009, 18:43
ne samo eni imamo real life in nimamo časa hodit med tednom sred noči .. veš ko odrasteš delaš, ampak ne si belit glave s tem maš še dolg dolg do tega

vem pa da verjetno tud ti nisi bil tam glede na to da imaš 10 let in te je mamica napodila spat po risankah..
sori bure a vidim da nimaš pojma imam nad 25 in ne se zajebavat ker se ne upaš srečati z mano in imam službo

Fissico
24-05-2009, 18:49
Vrtec tu? Kdo ma večjega, komu bolj v levo nese? Če ste vsi stari 25 in več, potem debatirajte na nivoju svoje staroste, se šimfajte, zajebavajte, karkoli, samo te debate, kaj nekateri delamo po risankah med tednom so brezpredmetne. Si3 je skrajno resen server. ;)

FantomQ
26-05-2009, 22:25
Očitno moraš zamenjati svojega dobavitelja informacij ;):) ßlade ne razpada, pada po rangu samo zaradi članov, ki so izstopali zaradi določenih zadev, ki niso smele priti v javnost, saj se dobro ve, da ima LR nekaj igralcev najetih za "dvojne agente", sploh pa ne morete verjeti, kako prav nam pridejo, saj nam marsikatero delo veliko olajšajo :)

če vprašate mene, je server dosegel in prešel na naslednjo stopnjo, kakorkoli sem kar zadovoljen z dogajanjem v obeh taborih, ne enemu ne drugemu ni prav posebno dolgčas :cool:

A veš, da prideš do spoznanja, ki pravi, da Blade razpada ni potrebno biti preveč bister. Res je, da imajo par dobrih posameznikov. To je pa tudi vse.

Premišljeno in načrtovano čakate na ugoden trenutek :?: :confused: Mogoče fejkanja :?::rolleyes:

divja svinja
27-05-2009, 17:09
A veš, da prideš do spoznanja, ki pravi, da Blade razpada ni potrebno biti preveč bister. Res je, da imajo par dobrih posameznikov. To je pa tudi vse.

Premišljeno in načrtovano čakate na ugoden trenutek :?: :confused: Mogoče fejkanja :?::rolleyes:

Sicer moram rečt, da je kar zanimiva taktika. Ko nekoga ne moreš podreti, preprosto javno objavi da razpadajo, pa bo padla morala njihovih članov :)

No ja, tako bom rekel, samo mi vemo kaj se dogaja in kako, kar se pa fejkov tiče...mi vsaj ne pošiljamo roparskih napadov, kot nekateri vaši junaki :cool: vendar pa, kaj bi se tu kregali kdo ima večjega, ko pa se lahko dokaže vsak posameznik na bojnem polju

en lojz
03-06-2009, 22:36
In to roparske napade v valovih.... ni kaj, LR res premika meje traviana... :mrgreen::mrgreen:

realmadrid7
04-06-2009, 09:49
Mislis da je pri Blade kej drugače?

Prejel sem +300 fejkov v enem dnevu in vsaj polovica jih je bila roparski pohod s konjenico ali pehoto.

lp

Marlon
04-06-2009, 11:03
Kaj se dogaja na SV? Vsak je v svoji aliansi. :confused:

no-name
04-06-2009, 18:49
anti-spy manevri i guess ^^

Bullrock
04-06-2009, 23:05
Jaz bi pa nekaj vprašal oba Trollkarla.

Ali je res da imata delovno akcijo za barvne spreje.
Govori se da hodita ßlade igralcem risati grafite po zidovih in da vama vedno zmanjka barve.

Ne sekirajta se, v tretje gre rado :D no ja, res sta izjeme, mogoče bo šlo v petem poizkusu...

realmadrid7
05-06-2009, 13:46
Bullßhit al kaj si že...Zakaj včeraj nisi prilimal na forum tvoj priljubljen link analyzera? So bile tudi rdeče številke in 2 igralca sta skupaj shujšala za 2000 pop:cool: Sigurno sta kej kupila na TOP SHOPu;)

Lahko bi malo zmanjšal velikost pisave =)

lp

noone
05-06-2009, 14:22
tud Ć (http://s3.travian.si/allianz.php?aid=114) odpira novo fronto si3 bo še zelo zanimiv :cool:

Lp, Crash_Override

Noriški brat
05-06-2009, 16:36
tud Ć (http://s3.travian.si/allianz.php?aid=114) odpira novo fronto si3 bo še zelo zanimiv :cool:

Lp, Crash_Override

Končno nam bo uspelo, še posebno sedaj ko imamo MH-ja na svoji strani. Aneda n0g00dah. Sedaj točno vemo koliko ima kdo iz vseh drugih alianc vojske. Era do do konca.

Fissico
05-06-2009, 16:45
Spletkarjenje se začelo? :D

noone
05-06-2009, 17:41
Končno nam bo uspelo, še posebno sedaj ko imamo MH-ja na svoji strani. Aneda n0g00dah. Sedaj točno vemo koliko ima kdo iz vseh drugih alianc vojske. Era do do konca.

Seveda vse nam je dal. Sploh nas ne napadajte, ker točno vemo keri je pravi napad in keri ne in vas bo vedno čakal bunker:rolleyes:

Bo zdaj malo težje a, ko vas ni 3 kvadrantov skupaj? Zdaj so pa takoj neke obtožbe, da nam MH pomaga pa nevem kaj vse. Zdaj se bo videlo koliko ste res kvalitetni.

noone
05-06-2009, 18:29
se opravičujem za dvojni post samo ne gre več editat.

Sem videl, da sem narobe prebral. Sem mislil da piše "Končno vam bo uspelo".

Tako da ignorirajte moj prejšni post. Sem mislil, da letijo obtožbe na nas in mi je malo "pritisk dvignilo" :)

Bure
05-06-2009, 20:42
Jaz bi pa nekaj vprašal oba Trollkarla.

Ali je res da imata delovno akcijo za barvne spreje.
Govori se da hodita ßlade igralcem risati grafite po zidovih in da vama vedno zmanjka barve.

Ne sekirajta se, v tretje gre rado :D no ja, res sta izjeme, mogoče bo šlo v petem poizkusu...

nubcake ni to prepovedano da omenja igralce iz igre?
čeprav to kar je napisano nima nobenega smisla in očitno ostali nismo na tej ravni razvitosti.. bladeki prekašajo vse..

drugače pa server postaja zanimiv, oo in aeterna.. to bo še pestro.. je pa res da je aeterna udarla nepričakovano in učinkovito ampak mislim da sovice ne bodo ostale dolžne nobenega cropkilla..

samo da teče kri pa je zakon:D
to je bistvo te igrce:P

Noriški brat
05-06-2009, 21:59
Seveda vse nam je dal. Sploh nas ne napadajte, ker točno vemo keri je pravi napad in keri ne in vas bo vedno čakal bunker:rolleyes:

Bo zdaj malo težje a, ko vas ni 3 kvadrantov skupaj? Zdaj so pa takoj neke obtožbe, da nam MH pomaga pa nevem kaj vse. Zdaj se bo videlo koliko ste res kvalitetni.

Se vidi da si iz Lr-ja ali bladeja, ampak mi era bomo prevladale saj imamo v naši koalicijo po podatkih našega kolega ki igra na serverju si.1 najmočnejše vojske. Tako da Era do konca.

iztok132
05-06-2009, 22:08
tako al tako aeterna samo čaka da se BLADE in LR stolčeta da potem pride in pobije preživele :D

no-name
05-06-2009, 22:15
lol aeterna je ravnokar začela tepst sove, tako da trenutno je situacija narvanana sever : jug in to se zna hitro pogreti do višje temperature kot je sedaj :P

tko da aeterna prov nč ne čaka da bi se kdo stepu ^^

Noriški brat
05-06-2009, 22:57
To, ker je n0g00dah na naši strani bojo sove fasale da je to joj. Era do konca.

spucek
06-06-2009, 11:16
Tema bi se lahko preimenovala v "JUG vs SEVER" :D.

Nekdo si je le vzel malo časa in še formalno sklenil zavezništvo med blade in ae.:rolleyes:

Greg Howe
06-06-2009, 12:19
To, ker je n0g00dah na naši strani bojo sove fasale da je to joj. Era do konca.

Noga ti dejansko špilaš s3?

Daj klikni me v igri, da malo predebatiramo kaj glede nadaljevanja s3

Action13
07-06-2009, 00:31
Hihi glih prav čas sem pršu v AE glih ko je pestro postal- ampak žal sem glih na meji in bom najbul kasiru- ampak to je bistvo igrce- jupiiiiii vojna.
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twis ted::twisted::twisted::twisted:

golden
07-06-2009, 15:17
Lr zadne čase ste pa čisto razočarjanje, na prejšnjem s3 ste bli dobri, sedaj pa katastrofa,
dobim en kup napadov od tega je en kup roparskih, največji mojstri pa celo okrepitve pošilajo

alkic1
07-06-2009, 19:18
Aha, LR so dost bedni :) Blade jih bo popapcal :)

spucek
09-06-2009, 16:10
jabolčna pita se spremeni v čežano.

AE vs -,-

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=849fc669d + nekaj manj kot 400 katasov

Greg Howe
09-06-2009, 16:15
jabolčna pita se spremeni v čežano.

AE vs -,-

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=849fc669d + nekaj manj kot 400 katasov

kaj pa ostali reporti? recimo da od celotne akcije objaviš tudi reporte rušenj;)

spucek
09-06-2009, 16:35
To se pa kr sami potrudite in nalimajte. Imate kar nekaj materiala.

Še pa bodo prišli reporti rušenja, rušenja vaših naselij:D.

realmadrid7
09-06-2009, 16:43
Aha, LR so dost bedni :) Blade jih bo popapcal :)

Hm...pomoje ne slediš dogajanju v igri ali pa na pamet govoriš:rolleyes:

Shoco
09-06-2009, 17:10
To se pa kr sami potrudite in nalimajte. Imate kar nekaj materiala.

Še pa bodo prišli reporti rušenja, rušenja vaših naselij:D.

Najprej svoje igralce naučite kako se pošilja fejke, ne pa da dobivam na vsako naselje po en napad, pa še to s pehoto. O šment, zdaj ste me pa čisto zmedli.

Ja, svaka vam čast. Ubili ste vosjko gorjač, na drugi strani pa dobili vsaj ene 10 CK...samo danes.

spucek
09-06-2009, 17:41
No, upam, da boš v prihodnjih dneh bolj zadovoljen s tem kar vam bomo namenili. Kot se radi hvalite v MMjih, ujeli ste nas nepripravljene, res, kdo bi si mislil, da se bo katera aliansa sedaj, ko je zunaj tako lepo, odločila za napadalne akcije tipa SZ vs JZ. 3 dni prednosti in ene 15 CKjanih supportov pa tudi ni neka huda prednost, prednost pa je, seveda.

Doubledee
09-06-2009, 19:18
spucek, vedno se oglasiš samo ko se vam poserje neka svetla točka izmed 15 CK ;)

priznam, lepo ste me ujeli, 1.5k napadalnih pik vse skup, nek manjši bunker je pa le mogel bit.

noone
09-06-2009, 21:05
No, upam, da boš v prihodnjih dneh bolj zadovoljen s tem kar vam bomo namenili. Kot se radi hvalite v MMjih, ujeli ste nas nepripravljene, res, kdo bi si mislil, da se bo katera aliansa sedaj, ko je zunaj tako lepo, odločila za napadalne akcije tipa SZ vs JZ. 3 dni prednosti in ene 15 CKjanih supportov pa tudi ni neka huda prednost, prednost pa je, seveda.

15ckjev? jaz ti lahko pokažem reporte vsaj 40 ckjev vrjetno bi se jih kar 50 našlo od tega tud kakšna metropola. Da ne govorim o polovljenem napadu in posamični obrambi, ki ste jo puščali doma.

no-name
09-06-2009, 21:48
od učeraj + predučerajšnjim jih analizer pokaže ene 13 tko na uč....če ste jih pa odkar se analizer ni refreshu nardili še 40, pa čestitke.

še nekaj iz naše strani neba; blade vs lr

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c760aabc5

Mislim pa da je brezveze da ste se začel kregat prec ko je nekdo končno dal kakšen report za pokazat...js recimo rad vidim še kaj dogajanja od drugot.

lp

noone
09-06-2009, 23:43
od učeraj + predučerajšnjim jih analizer pokaže ene 13 tko na uč....če ste jih pa odkar se analizer ni refreshu nardili še 40, pa čestitke.

še nekaj iz naše strani neba; blade vs lr

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c760aabc5

Mislim pa da je brezveze da ste se začel kregat prec ko je nekdo končno dal kakšen report za pokazat...js recimo rad vidim še kaj dogajanja od drugot.

lp

kaj je bilo vceraj smo ze tretjic napadali. Vedno so bile priblizno enako obsezne akcije.

L_I_V_E
10-06-2009, 13:17
Kaj bi lahko zvedli kaj se je kej dons dogajal, sm slišu da je Oo začel z povračilnimi napadi in da se je naselje v katerem je bil bunker pred vrati enega izmed glavnih akterjev Oo sesu, al so to sam govorice??
lp

Doubledee
10-06-2009, 15:08
hehe vidim da ste počasi začeli z vračanjem ukrepov ;)
O.O vs AE
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=526c0903d + 180 katapultov
O.o vs AE
tale je malo bolj bolela. http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3cf4b5ba9

Lp

celi
10-06-2009, 15:47
Eh sej ni bla neka velika vojska... 14 dni pa bo nazaj;)
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=6e351f766

L_I_V_E
10-06-2009, 17:20
Eh sej ni bla neka velika vojska... 14 dni pa bo nazaj;)
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=6e351f766

Celi a ti tut še špilaš?? Jst sm te pa že dvakrat iskal po vseh aliansah da bi te fejku pa te nisem našu.:D

Kaj bi lahko dal kdo gor report razbijanja nasprotnika Oo na -/- koordinatah, plz. Mnda ma kr velik obrabnih točk, pa vzorec moje vojske je šel......
lp

spucek
11-06-2009, 10:34
AE uporablja neko novo, zelo zvito taktiko fejkanja - nevidni fejki - 5valni "fake" napad s po 1 skavtom. Še iščemo način, kako bi se temu zoperstavili:rolleyes:, vendar se bomo stežka - kako se boriš proti nečemu, česar ne vidiš:confused:.

Roparskih in okrepitvenih fejkov pa ne bom posebej omenjal :rolleyes: (čeprav sm ravnokar :P ).

noone
11-06-2009, 10:48
Vi ste pa sami profesionalci in tega ne delate :rolleyes:....U wish.

spucek
11-06-2009, 11:35
To se dogaja, vem, na obeh straneh. Sploh ne bi komentiral fejkov, če ne bi včeraj chawaco (http://forum.travian.si/member.php?u=7160) komentiral fejke z JZja. Provokacija na provokacijo:).

Terecij
11-06-2009, 12:09
AE uporablja neko novo, zelo zvito taktiko fejkanja - nevidni fejki - 5valni "fake" napad s po 1 skavtom. Še iščemo način, kako bi se temu zoperstavili:rolleyes:, vendar se bomo stežka - kako se boriš proti nečemu, česar ne vidiš:confused:.

Roparskih in okrepitvenih fejkov pa ne bom posebej omenjal :rolleyes: (čeprav sm ravnokar :P ).

Ja, nasi skavti so hudicevi, sploh ko ti zakurjo zitna polja, ane? :roll:

Stajerc!!!
11-06-2009, 13:10
spucek, a te kej teži, k vsak drugi dan fašete po 10+ CKjev?

spucek
11-06-2009, 13:26
Ne (še), vi pa fašete vsak dan 5+ CKjev. Računica je enaka.

Terecij
11-06-2009, 14:08
Ne (še), vi pa fašete vsak dan 5+ CKjev. Računica je enaka.

Pri izracunu dohodnine se ne bi zanasal na tvoj kalkulator. :P

Stajerc!!!
11-06-2009, 15:34
Pri izracunu dohodnine se ne bi zanasal na tvoj kalkulator. :P

Eh, kaj pa to, če se zmoti za kakih 200€ :-P

Action13
11-06-2009, 19:12
Kaj bi lahko zvedli kaj se je kej dons dogajal, sm slišu da je Oo začel z povračilnimi napadi in da se je naselje v katerem je bil bunker pred vrati enega izmed glavnih akterjev Oo sesu, al so to sam govorice??
lp

Hehehe o.O so pa res močni ej nepremagljivi- 3 noči sem napadu 2krat jače zdej so pa še 2 za pomoč prosel pa so mi SKUPI ker sami ne morjo naselje na pol sesul- hehe- so pa močni ej.
Sim city!!

Lp

Action13
11-06-2009, 19:16
Zakaj se tuk pričkamo na forumu raj jim pokažmo na bojišču- gremo naprej AE!!!

Lp

Double Post

NubCake

luks
11-06-2009, 20:11
Sovice imamo kar nekaj argumentov, zakaj igramo še z večjim srcem kot lani:

1. Istih igralcev kot lani je samo nekje 10
2. Ne vem če se zavedate da smo sovice v kratkem roku izgubile top4 napadalce
(Beawulf,Jordan23,mythbuster,DD,...)
3. Ko ste vi zidali hiške in sklepali zavezništva,smo sove z meči poskrbeli za razpat AOW,RS1,RS2,STG in na stotine zaprtih acc. Ni nam bilo dolgčas :)
4. Faktor presenečenja je tudi naredil svoje, imeli ste dolge priprave za vojno, mi pač ne

Ampak kljub temu vam povzročamo težave, postavljamo bunkerje in CK naselja in lovimo napad pri vas doma.
IN JA; SOVICE SMO RES MOČNE IN NEPREMAGLJIVE. Vsaj ne tako hitro kot mislite :)

ORLY
ps. danes bo vroče, ste zadeli naselje? :)

Doubledee
11-06-2009, 21:53

3. Ko ste vi zidali hiške in sklepali zavezništva,smo sove z meči poskrbeli za razpat AOW,RS1,RS2,STG in na stotine zaprtih acc. Ni nam bilo dolgčas :)
4. Faktor presenečenja je tudi naredil svoje, imeli ste dolge priprave za vojno, mi pač ne

Ampak kljub temu vam povzročamo težave, postavljamo bunkerje in CK naselja in lovimo napad pri vas doma.

ORLY

dobro bo, dobro.. saj ste, najbolši, najmočnejše, kot vedno sovice... seveda, samo in ponavljam SAMO vi (noben drug na drugi strani mape), ste imeli vojne, spucali ste kot vedno VSE, mi pa smo seveda spet simčkali. ajde ne nabijaj lepo te prosim, pošiljal naprej fejke na naselja, pa bodi tiho.

noone
11-06-2009, 22:44

ORLY

Ja mi smo pa simčkali TCO, VKR pa ste nam vi zbrisal ne. One alianse ste pa ful razbili ja... tako, da ste jih 3/4 porekrutal ne? No rekrutal so v večini re.no

bo vroče ja vrjemi ;)

ps. mi smo že zadeli parkrat naselje vi pa not puščate le neko polovično obrambo

luks
11-06-2009, 23:40
na žulj stopu komu? :cool::cool:

ps.: boste delal CK v že CK vasi?

Terecij
12-06-2009, 01:44

Sej mas prav, ostalo je le se malo vasi, ki niso bile CKjane... :)

luks
12-06-2009, 09:18
pa je blo res vroče ponoči;)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=127074c6e

noone
12-06-2009, 11:40
oh ja je bilo vroče in še bo ;)

f3t4
12-06-2009, 11:51
za koliko suportov se šteje metropola :D

Terecij
12-06-2009, 12:15

Odvisno za kok je podrta. Ce samo mal nacnes kaksno stavbo, potem je vprasanje, ce je sploh vredna kaksnega supporta. :P

noone
12-06-2009, 14:33

vprašajte malo po re.no kolk je vredna metra od dobrega napadalca. ;) Mi je namignil, da briše račun celo

Doubledee
13-06-2009, 14:35

lol pravi se oglaša;) malo poglej kako vi napadate:rolleyes:

Stajerc!!!
13-06-2009, 22:28
Dans okol štirih popoldan je baje kr fejst poknal na jugozahodu. Severna Koreja spet testira jedrsko orožje al kaj?

Greg Howe
13-06-2009, 22:31
Dans okol štirih popoldan je baje kr fejst poknal na jugozahodu. Severna Koreja spet testira jedrsko orožje al kaj?

Res? Nevem da bi kaj pokalo. Reporti or it didnt happen:)

Action13
14-06-2009, 00:06
pa je blo res vroče ponoči;)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=127074c6e

Dej ne bluzi sovice ste v tem reportu napadle AE napa AE sovic- ta report sem danes 5krat vidu- in ta je napačem tak- raj priznaj da ste popušil v tem napadu ko pa da zanikate pa se delate pogumne!!!

Marlon
14-06-2009, 12:40
Vidu originaln napad, tko da ni izmišljen. Sovice branimo in tolčemo naprej.

luks
14-06-2009, 12:41
Dej ne bluzi sovice ste v tem reportu napadle AE napa AE sovic- ta report sem danes 5krat vidu- in ta je napačem tak- raj priznaj da ste popušil v tem napadu ko pa da zanikate pa se delate pogumne!!!

jah jz ne vem kake reporte ti videvaš, upam da ti jih ne pošiljajo vodilni za dvig morale... zgleda tut da nisi najbolj brihten, če pogledaš tedensko statistiko napadov in obramb, ti je lahko jasno da na obeh straneh poka in ni treba nikomur lažnih reportov ven dajat... ne enim ne drugim...

al so te skrite obrambne enote zmedle?

Action13
14-06-2009, 15:18
jah jz ne vem kake reporte ti videvaš, upam da ti jih ne pošiljajo vodilni za dvig morale... zgleda tut da nisi najbolj brihten, če pogledaš tedensko statistiko napadov in obramb, ti je lahko jasno da na obeh straneh poka in ni treba nikomur lažnih reportov ven dajat... ne enim ne drugim...

Auč soory mal sem zamešu- v istem dnevu sem vidu poven reportu- se opravičujem ker sem ti reku da lažeš!!:(

Terecij
14-06-2009, 15:30

Podoben report je bil in sicer celnik RE.NO-ja je napadel nekoga iz Aere...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3c307e39a

Verjetno ga je s tem zamesal. Kakorkoli...vojna se nadaljuje in mi gremo naprej, o le naprej! ;)