PDA

View Full Version : Server 7 Napredek

Strani : [1] 2 3

FunArt
28-03-2009, 08:43
Torej, vem da bo se server zasčel šele v Nedeljo, zato pa delam temo že sedaj (boljše prej kot nikdar). V to temo boste pisali reporte napadov, koliko imate populacije, pohvale, graje...
Torej npr. "Mam že 12 gorjač, pa grem ju3 farmat ob 6ih :D. Padli boste."
WildRose, se opravičujem če še nebi smel.

Lp, FunArt

hriba
28-03-2009, 08:54
Ne v Ponedeljek se bo začeu :D

FooFighters
28-03-2009, 10:04
Ne v Ponedeljek se bo začeu :D

ja v ponedeljek se bo začel. jutri je 29.3 in ne 30.3. bi bil pa vesel če bi se zares začel v nedeljo, ker bi imel več časa kot v ponedeljek :(

FunArt
28-03-2009, 10:08
Jaz pa mam duala, tak da bomo online cel dan :D
Tak da dost sreče.
Kak vam bo ime?
Jaz bom Ramzes

slo08
28-03-2009, 10:10
ja v ponedeljek se bo začel. jutri je 29.3 in ne 30.3. bi bil pa vesel če bi se zares začel v nedeljo, ker bi imel več časa kot v ponedeljek :(

jah jaz tudi drugače pa bom sigurno FarMal tako da se me pazite xD -] =);):)

hriba
28-03-2009, 10:24
Na kerih kordinatah bote? Mi na +-!

000DARKY000
28-03-2009, 10:55
sam a ni čudn, srvr se spljoh še ni začel pa vi usi govorite o njem pa js bom na --

Ste pač spammerji... ;)

LP Wild Rose

frajeR
28-03-2009, 12:19
Mi gremo pa rimljane špilati =P

Bomo pa najvrjetneje na SZ

Crypto
28-03-2009, 13:48
Js bom pa galc in bom na jZ. Moje ime bo Thor.

Rome2?
28-03-2009, 13:54
Na kerih kordinatah bote? Mi na +-!

Mi gremo na SZ! Tevtoni drugače :rolleyes:

rok666
28-03-2009, 15:55
Mislim, da bomo tudi jaz in moja ekipa po dolgem času pogledali malo na SLO serverje... Torej se vidimo:D Mi bomo na +/-. Nicka pa ne izdam8):D

king AgA
28-03-2009, 19:42
Mene pa zanima če bo ta s7 server nova T 3.5 ali bo še stara verzija?

Ne spamat, ker potem samo obremenjujete našo WR... zaradi stresa se delajo gubice, tak da poskrbimo, da bo njena koža vedno lepo napeta in ne spamajmo :D!!!!

ranger xeon
28-03-2009, 20:27
Pridite vsi na SZ :P

Wild Rose
28-03-2009, 20:55
Mene pa zanima če bo ta s7 server nova T 3.5 ali bo še stara verzija?

Ne spamat, ker potem samo obremenjujete našo WR... zaradi stresa se delajo gubice, tak da poskrbimo, da bo njena koža vedno lepo napeta in ne spamajmo :D!!!!

Ko bo nova verzija bo objavljeno; tako ali tako boš pa videl, ko se server začne. :roll: Nehajte že s to tematiko.

frajeR
29-03-2009, 17:54
Jutr se pa zacne =P... Bomo rimlančke vžgali.

Wolfy.
29-03-2009, 18:47
Bomo enga teutončka užgal =)
drugač pa bom na naključno x)

pajtl
30-03-2009, 06:08
In začel se je. Tekme za prvo mesto.

Ozzy
30-03-2009, 08:22
upam, da bo kmal kej folka vec gor, kr trenutnu je samo dobrih 1000 igralcev!!!!

ninja
30-03-2009, 10:07
Kaj si pa mislil. Toliko nas pa spet ni v Sloveniji, da bi furali 7 serverjev. Že šesti je preveč po mojem mnenju.

g_r
30-03-2009, 10:14
evo jaz pa nisem v šoli :D in lahko igram si7 zdaj
imam 20 pop sem pa na SeveroVzhodu (+/+)

kempo
30-03-2009, 11:33
Na moj rojstn dan se je začel si7:mrgreen:

sm galc na -/-...

pajtl
30-03-2009, 15:20
js sm pa 9 na serverju :D

se opravičujem za double post, ampak tipka edit izgine po času.

Zakaj ne pišete kaj ludi no? Ste vsi obtičali na 28 popa? jao hehe. Ma kdo že kaj vojske?

kifeljc
30-03-2009, 16:18
js sm pa 9 na serverju :D

se opravičujem za double post, ampak tipka edit izgine po času.

Zakaj ne pišete kaj ludi no? Ste vsi obtičali na 28 popa? jao hehe. Ma kdo že kaj vojske?

Jaz sedaj ne delam na vojski, to ve vsak igralec ki ni noob. Delam na proizvodnji in cekinčke šopam gor.
Sem na -/-, za nick pa boste še malo počakali da zveste:D.

Aja še to sem GALC.

pajtl
30-03-2009, 16:36
js ms tut na -/- in šparam surovine za prvo mesto na lestvici. mal še pa okrepitve pridejo. VELIKA VOJSKA ;)
cekinčke zaenkrat jih bom mogu kupit in bom videl če jih pride kakih 5k gor bom jih kupo, če pa ne pa ne bom kupo za 10 € golda

pok1yoyo
30-03-2009, 18:11
V čem je smisel predregistracije če ne moreš nič delat?

corn mix2
30-03-2009, 18:54
neverjetno :) še jaz sm se registrirav na si7 :)
-/- kordinati
nick: _TurboDual_
tevtoni smo seveda,pa si lahko pogledate kake legende igramo :)
jah no bo že bolje pravjo :)nepričakovano pa sem dobil 11sporočil: BI BILA ZAVEZNIKA?
To NE lohk si pa moja najboljš farma :) no ja se slišmo v četrtek ko vam prlep par reportov gor :)
mam pa tud eno stavo :) Gremo stavt kdo prej pride preko 100gorjačk?
Jz vem de jih bi mogu v 4dneh met :) Če bo pa kdo pred mano pol pa vsaka ti čast :)
Lep Pozdrav
~SpeeDy

ranger xeon
30-03-2009, 19:20
-/- kordinati
jah no bo že bolje pravjo :)nepričakovano pa sem dobil 11sporočil: BI BILA ZAVEZNIKA?
To NE lohk si pa moja najboljš farma :) no ja se slišmo v četrtek ko vam prlep par reportov gor :)
Jz vem de jih bi mogu v 4dneh met :) Če bo pa kdo pred mano pol pa vsaka ti čast :)
Lep Pozdrav
~SpeeDy

2 dni farminga :)

Drugač pa stavim da mam prvi 40 legijev in noben me ne premaga xD

pajtl
30-03-2009, 19:59
-/- kordinati
Lep Pozdrav
~SpeeDy

midva sva skor soseda. sam 8 polj narazen :D pa vsako minuto dobim IGM za zavbezništvo omg... kaj je s temi ljudmi???

cocka
30-03-2009, 20:12
mene pa zanima kaj je na tem serverju novega. Dolgo že ne igram na drugih serverjih kot si5 in tam sem navajen pa upam da bo tukaj podobno kot tam.

Lp hvala za odgovore.

kifeljc
30-03-2009, 20:13
No če ste vsi šli nekaj stavt grem jz stavt da razvijem 1. TT-je

pajtl
30-03-2009, 20:17
komi čakam da use alianse razsujem katere so zdaj gor :P:mrgreen::rolleyes:

kifeljc
30-03-2009, 20:31
komi čakam da use alianse razsujem katere so zdaj gor :P:mrgreen::rolleyes:

A ti boš jih razsu, a dej ga srat. Razsule se bodo same ker bodo propadle;). Tk da ti garant ne boš odločal ali bodo ostale eli ne. Vsak ki bo farmal bo onemogočal delček razvijanja v aliansi.;)

pajtl
30-03-2009, 20:34
js bom prvo po treh dneh izropav najbližje pol pa tk ambasade nebodo mogli nadgrajevat in bom jim reko da jih neham napadat sm če grejo iz alianse :D

mal heca more bit

Rome2?
30-03-2009, 20:57
js bom prvo po treh dneh izropav najbližje pol pa tk ambasade nebodo mogli nadgrajevat in bom jim reko da jih neham napadat sm če grejo iz alianse :D

mal heca more bit

Optimist! Daj pošli nick, da vem koga se naj bojim:mrgreen:

kifeljc
30-03-2009, 21:27

mal heca more bit

Ja ti boš napadal v 3 dneh ja SEVEDA. A si si že slišal da imaš na navadnem serverju3 dni zaščite.
Razen če spadaš med tiste pogumneže ki bodo oaze napadli:rolleyes:.

ranger xeon
30-03-2009, 21:37
Kok bomo klali mi mauhahahah.. Kok farm, ki sprašuejo za zavezništva =D

Pošl urno al pa nč xD

kifeljc
30-03-2009, 21:47
Kok bomo klali mi mauhahahah.. Kok farm, ki sprašuejo za zavezništva =D

Pošl urno al pa nč xD

Ja samo je tukaj kar nekaj problemov:
-Kaj je že urna proizvodnja
-Kako naj ti pošljem
-Nimam še tržnice
-Ali pa ti pošlje več surovin kot urno proizvodnjo in potem gre MH-ju nekej blebetat

ranger xeon
30-03-2009, 21:51
Ja samo je tukaj kar nekaj problemov:
-Kaj je že urna proizvodnja
-Kako naj ti pošljem
-Nimam še tržnice
-Ali pa ti pošlje več surovin kot urno proizvodnjo in potem gre MH-ju nekej blebetat
Mnja..
Rad imam n00be ki majo prvi dan tržnico.

rok666
30-03-2009, 21:57
midva sva skor soseda. sam 8 polj narazen :D pa vsako minuto dobim IGM za zavbezništvo omg... kaj je s temi ljudmi???
Jiah ti pa stoprocentno... Sploh, ker boš igral Travian rundo že 101krat in si tako znan... :lol:. Vredu priznam, da sem se tudi jaz registriral na forum po par mescih igre... Ampak pri tebi mislim, da ni enako:? Na ta forum si se šele registriral ta mesec in posledično zaradi tega mislim, da si ta mesec začel tudi igrati:rolleyes: Jiah tako si znan in tako se te vsi bojimo, da boš še to sekundo dobil zavežništvo od polovice serverja... No vredu-jst tut rad sanjam:mrgreen:

Ontopic: Prve gorjačice bodo prišle na plano čez dobrih 6 urc:cool::D(s skoraj dokončanim quest "bajsekom":lol:).

EDIT: Pravkar sem opazil, da se je že znašel "n00b", ki je trenutno prvi na lestvici in ima ambasado nadgrajeno na tri...:lol: Muhahahahha, bomo farmal.:rolleyes:

kifeljc
30-03-2009, 22:26
Jiah ti pa stoprocentno... Sploh, ker boš igral Travian rundo že 101krat in si tako znan... :lol:. Vredu priznam, da sem se tudi jaz registriral na forum po par mescih igre... Ampak pri tebi mislim, da ni enako:? Na ta forum si se šele registriral ta mesec in posledično zaradi tega mislim, da si ta mesec začel tudi igrati:rolleyes: Jiah tako si znan in tako se te vsi bojimo, da boš še to sekundo dobil zavežništvo od polovice serverja... No vredu-jst tut rad sanjam:mrgreen:

Ontopic: Prve gorjačice bodo prišle na plano čez dobrih 6 urc:cool::D(s skoraj dokončanim quest "bajsekom":lol:).

EDIT: Pravkar sem opazil, da se je že znašel "n00b", ki je trenutno prvi na lestvici in ima ambasado nadgrajeno na tri...:lol: Muhahahahha, bomo farmal.:rolleyes:

Ja prav imaš, to bo še veselo:p.

RJ/45
30-03-2009, 22:57
Res je veliko igralcev ima ambasado na 3 stopnji, bo zanimivo farmanje s tevtončki :D:D

MH prosim poglejte za bugom!! Igralec Noob ima že 120 na ropanih surovin!!!

rok666
30-03-2009, 23:32
Res je veliko igralcev ima ambasado na 3 stopnji, bo zanimivo farmanje s tevtončki :D:D

MH prosim poglejte za bugom!! Igralec Noob ima že 120 na ropanih surovin!!!
Glavni krivec je le ta, kogar si prosil, naj pogleda za bugom:rolleyes: MH je imel verjetno še vedno odprt račun, ko ga je igralec Noob napadel...;)

P.S.: Možno je, da je šel ropat oazo, ampak, ker ni bilo žrtev(možnost pa 1%, da je oaza brez živali), sklepam, da je napadel le tega.

clockiv
31-03-2009, 00:01
haha in vi veste kateri igralec ima ambasado na 3 lv :) haha kaj pa če ''noob'' že zdj dela na kulturnih točkah :)

pajtl
31-03-2009, 06:52
Neznan, kaj!? pač prvič sem na forumu , ker prej sploh nisem vedu da "obstaja" in sem tut bolj igral tti .com, kjer sem pa bil celo boljši kot tu, za info. In ne boš mi ti govoro kaj naj delam in kaj ne. Kdo je reko da bom napado prve tri dni? Po treh dneh!!

kifeljc
31-03-2009, 07:44
haha in vi veste kateri igralec ima ambasado na 3 lv :) haha kaj pa če ''noob'' že zdj dela na kulturnih točkah :)

Kdaj si pa ti slišu da z ambsado delaš na KT. KT delaš z mestno hišo.Tu ambsada nima veze.

Neznan, kaj!? pač prvič sem na forumu , ker prej sploh nisem vedu da "obstaja" in sem tut bolj igral tti .com, kjer sem pa bil celo boljši kot tu, za info. In ne boš mi ti govoro kaj naj delam in kaj ne. Kdo je reko da bom napado prve tri dni? Po treh dneh!!

Rekel si sam napadal bom prve 3 dni. A ti kopiram?:cool:

Teych
31-03-2009, 11:57
Vidim da se je odprl nov server...

Morda pa pridem...
Čeprav sem rekla da bom nehala...

Lp
Teja

clockiv
31-03-2009, 12:07
kifeljc ? si al se delaš?

v mestni hiši nardiš ja festivale male in velike, da dobiš ševeč kulturnih točk! sm tudi stavbe v naseljih prispevajo KT tako da si malo poglej kolko katera stavba na določenem lv. prispeva... jst sm mislu na to.. ne pa da bo z ambasado šopal festivale model...

haha sm ja itq forum, spet bojo eni pametnejši in boljši od celega sveta za svojim pc-jem ... haha

lp

clockiv
31-03-2009, 12:19
in ta pajtl al kaj je .. je lepo napisal na forum: ''js bom prvo po treh dneh izropav najbližje pol..''
sm kifeljc ti neštekaš očitno :D ne prehitevat svojih misli haha server bo še dolg še bo smeha

lp:lol:

pajtl
31-03-2009, 12:39
končno en pameten :D

kifeljc
31-03-2009, 13:34
kifeljc ? si al se delaš?

v mestni hiši nardiš ja festivale male in velike, da dobiš ševeč kulturnih točk! sm tudi stavbe v naseljih prispevajo KT tako da si malo poglej kolko katera stavba na določenem lv. prispeva... jst sm mislu na to.. ne pa da bo z ambasado šopal festivale model...

haha sm ja itq forum, spet bojo eni pametnejši in boljši od celega sveta za svojim pc-jem ... haha

lp

Ej pa ne mi pravt da je že kakšen PRO delal ambsado 1. dan na navadnem serverju. Pa sam zarad KT. Dej no tiste 3 dni hoče uživat v mirni aliansi pol pa ga bojo tko in tko sfarmal. Pazi kaj pišeš.

in ta pajtl al kaj je .. je lepo napisal na forum: ''js bom prvo po treh dneh izropav najbližje pol..''
sm kifeljc ti neštekaš očitno :D ne prehitevat svojih misli haha server bo še dolg še bo smeha

lp:lol:

Dobro tukaj imasta res prav se opravičujem ker sem slabo prebral. Se zgodi.

clockiv
31-03-2009, 14:24
haha ;) samo ti si res pro se ne delaš :) mislim da neštekaš malo ''šale'' kr z svojim postom sm mislu da je pač dal zgradit ambasado zaradi KT... ti pa takoj pro, ally, itd omenjaš..

spet prehitevajo misli tvoje prstke ko pišejo ! in nemislim se kregat al pa pazit kaj pišem ;) verjami kifeljc nakoncu boš še farma :)

lp

corn mix2
31-03-2009, 14:59
haha ;) samo ti si res pro se ne delaš :) mislim da neštekaš malo ''šale'' kr z svojim postom sm mislu da je pač dal zgradit ambasado zaradi KT... ti pa takoj pro, ally, itd omenjaš..

spet prehitevajo misli tvoje prstke ko pišejo ! in nemislim se kregat al pa pazit kaj pišem ;) verjami kifeljc nakoncu boš še farma :)

lp

Ja no,biti farma najboljšemu igralcu na serverju je čast :) ker mu daš delež do zmage :)
jz bi biv tud farma,sam noben nebo napadu ko bo konc zaščite :(
Ma kdo že kaj vojske? Sicer je bzv delat vojsko pred 22nalogo ampak vseeno,prašat ni greh :) jaz danes začnem delat gorjače,ker smo pri 22nalogi,tko de v četrtek bomo farmal,pol pa sam še štancamo POP! Brez populacije nisi NČ :)
lep pozdrav
~SpeeDy

clockiv
31-03-2009, 15:15
počakaj še kakih približno 40h tax bo večini igralcev že šla zaščita in tax bojo prvi napadi okoli laufali ..

g_r
31-03-2009, 15:42
Ja no,biti farma najboljšemu igralcu na serverju je čast :) ker mu daš delež do zmage :)
Ma kdo že kaj vojske? Sicer je bzv delat vojsko pred 22nalogo ampak vseeno,prašat ni greh :) jaz danes začnem delat gorjače,ker smo pri 22nalogi,tko de v četrtek bomo farmal,pol pa sam še štancamo POP! Brez populacije nisi NČ :)
lep pozdrav
~SpeeDy

kako si lahko že pri 22 nalogi to je malo verjetno ker do tam porabiš kar veliko surovin sploh če greš na vojsko

corn mix2
31-03-2009, 15:48
kako si lahko že pri 22 nalogi to je malo verjetno ker do tam porabiš kar veliko surovin sploh če greš na vojsko

lahko sem pri 22nalogi zato,ker mamo gold na acc.-ju ter pokrit račun mamo :)
lep pozdrav
~SpeeDy

kifeljc
31-03-2009, 16:19
lahko sem pri 22nalogi zato,ker mamo gold na acc.-ju ter pokrit račun mamo :)
lep pozdrav
~SpeeDy

Speedy jaz ti priporočam da pustiš zadnjo nalogo in delaš sam gorkače. Boš videl po zaščiti jih boš imel najmanj 20.

g_r
31-03-2009, 16:24
rok666 ali si ti slučajno Kozovinc??

corn mix2
31-03-2009, 16:36
Speedy jaz ti priporočam da pustiš zadnjo nalogo in delaš sam gorkače. Boš videl po zaščiti jih boš imel najmanj 20.

hehe sej jo itak nebom delu ;) se slišva na msn-ju
lp
~SPeeDy

kifeljc
31-03-2009, 16:44

lp

No sej čas bo pokazal svoje:p.

hehe sej jo itak nebom delu ;) se slišva na msn-ju
lp
~SPeeDy

Ok;).

clockiv
31-03-2009, 16:44
seveda je lahko , sm jst sam pri 22 nalogi vse na 2 :)
gold pa malo več časa :) a:cool:neda

stala
31-03-2009, 16:52
če točno slediš navodilom in ne uporabljaš surovin za kr neki, imaš pri 22 nalogi že lahko 4 gorjače.

lp stala :twisted:

long jump
31-03-2009, 16:57
lep pozdrav
~SpeeDy

Motiš se ti boš farmalz 20 gorjačami. Po boš šov pa na pop delat. Če boš tk delo ti garantiram da boš farma saj te bodo napadli:D

kifeljc
31-03-2009, 16:59
če točno slediš navodilom in ne uporabljaš surovin za kr neki, imaš pri 22 nalogi že lahko 4 gorjače.

lp stala :twisted:

Ja no če si pa malo brihten pa veš nalogo že vnaprej: ko ti prihaja "VELIKA VOJSKA" med tem časom nadgradiš vsako polje na 2. stopnjo in ko ti pride podgana ti te naloge ni treba delat:D.Tukaj pridobiš nekaj surovin. Seveda je to samo en primer.

Ej poglejte v alianso WEED. Pa preberte te pogoje:

Če se hočeš pridružiti moji ally moraš biti
-Aktiven
-45 pop
-500 top.

Če zahtevajo 45 pop je to top 30. Zakaj piše potem še top 500.Lol:rolleyes:.

kifeljc
31-03-2009, 17:01
Motiš se ti boš farmalz 20 gorjačami. Po boš šov pa na pop delat. Če boš tk delo ti garantiram da boš farma saj te bodo napadli:D

Lol ne glumit da bo on farma:). Pazi da ti ne boš njegova farma:D.

WR prosim če mi združiš posta.

Nič ne bo, edit si mel na voljo - nauči se ga uporabljat ali pa enostavno počakaj da kdo za tabo kaj napiše.

LP Wild Rose

clockiv
31-03-2009, 17:03
hehe ;)eno informativno kifeljc vem da je nik skrivnost sm kolko maš pop. pa če si uspel nardit 4 enote ;)

stala
31-03-2009, 17:06
ni jih naredil on nampak jaz, pop imam 45 če te že toliko zanima in vrjami da se da kakor je kifeljc rekel je velik for da se da pršparat na surovinah in kljub temu ne zaostajati veliko, kar se pa tiče vseh ki toliko govorite o farmanju pa očitno nekaj pozabljate in to na ŠPRANJE ;)

lp stala

kifeljc
31-03-2009, 17:09
hehe ;)eno informativno kifeljc vem da je nik skrivnost sm kolko maš pop. pa če si uspel nardit 4 enote ;)

Nick ti kmal povem če te res tako zanima pop se giblje čez 40. Enot še nimam... sedaj delam barake ker sem se registriral šele popoldne:p.

clockiv
31-03-2009, 17:28
;) sej verjamem da se da! mam tudi jst pop 45 in že enote ;) tako da vem da se da!

:D:D:D:D:D:D:cool:

corn mix2
31-03-2009, 17:55

obožujem take osebke,ki mislite da pa morda res bom igrov Sim City ;)
jah pa kaj še :) dokler nimaš lepo št. vojske ne morš kr udart samo na pop :)
jz igram nekako tako :)
10-20gorjač pa mal produkcijo povišaš,važno da maš produkcijo lesa višjo kot glino,glino pa višjo kot železo :) to je pri men skor obvezno vsaj pri začetku :) železa ne rabiš,glino rabiš,les pa sploh :) ker pa se že bahate da mate vojsko se bom ugriznil v jezik in rekel da bom prvi imel paladine :)
lp
~SpeeDy

rok666
31-03-2009, 20:38
Vidim da se je odprl nov server...

Morda pa pridem...
Čeprav sem rekla da bom nehala...

Lp
Teja

Ti kar pridi... V bistvu, če si za se lahko pridružip, kar meni na mojem accountu:D Saj veš... Za dobre strare čase:rolleyes:

(Kozovinc) A.K.A. ROK666.

@g_r (http://si-forum.travian.com/member.php?u=12786) seveda sem:D

Honor&Pride
01-04-2009, 07:48
Zdravo jest sm se registriru 31.marca proti večeru in padel na dobre koordinate
in zgleda lahek server ko s2 ali s3 upam da bodo moji dosežki enaki

RJ/45
01-04-2009, 08:25
Jst imam 11gorjačarjev do konca zaščite pribl. 20h jih bom imem skupno 20. Tisti ki ste u bližini paste se saj farmam 24h...

Nicka pa zaenkrt ne bom izdal

pajtl
01-04-2009, 11:15
moj napredek je malo zastal zaradi gorjač in jih imam že 9 :D

casalux
01-04-2009, 11:56
ker smo ravno pri napredku, mene pa zanima kako je z začetniško zaščito. ali dobi vsak enako, v mojem primeru je blo 72ur, ali igralec ki se registrira kasneje dobi več.
če majo vsi enako je potem nekajdnevna zamuda že dovolj da postaneš farma. potem napredka ni oziroma zelo težko. ma kdo izkušnje kako preživet, če so okoli tebe igralci , ki so že dovolj razviti ,da lahko farmajo. po moje je možno samo na način ,da maš zaščito močnejših igralcev. kdo je dovolj spreten , da preživi v takih pogojih brez pomoči.

RJ/45
01-04-2009, 12:58
ker smo ravno pri napredku, mene pa zanima kako je z začetniško zaščito. ali dobi vsak enako, v mojem primeru je blo 72ur, ali igralec ki se registrira kasneje dobi več.
če majo vsi enako je potem nekajdnevna zamuda že dovolj da postaneš farma. potem napredka ni oziroma zelo težko. ma kdo izkušnje kako preživet, če so okoli tebe igralci , ki so že dovolj razviti ,da lahko farmajo. po moje je možno samo na način ,da maš zaščito močnejših igralcev. kdo je dovolj spreten , da preživi v takih pogojih brez pomoči.

Usak igralec dobi isto časa začetniške zaščite!! Tudi če se registriraš kasnej jo imaš isto, stem da imaš težji začetek, ker so ostali igralci bolj razviti in te začejo lahk takoj po končani zaščiti farmati!!

Lp

SunMix
01-04-2009, 13:51
kolko mate kaj vojske?

casalux
01-04-2009, 14:48
Hvala RJ/45 za tvoj odgovor, tud jaz sm bil 99% enakega mnenja glede začetniške zaščite, vendar me je zmotlo eno dejstvo, da nism bil 100%. V svojem prejšnjem postu sm namreč nalašč malo provokativno postavil vprašanje. Gre za to, da se je ta server začel 30. 3 . ob 6h zjutraj. Jutri zjutraj ob 6h, (2. 4. ob 6h) bo minilo 3 dni oziroma 72 ur od začetka, toda glej zlomka. Če v igri pogledaš pod statistika in pod splošno, se tam vidi da so bli že napadi in žrtve. Tudi pod Top10 se vidi kdo je že napadal , prikazani so podatki o žrtvah in plenu in pač vse tisto kar pod to rubriko spada.

Zdaj me pa res zanima če lahko kdo to pojasni. Samo dve možnosti sta, ali niso pravila taka kot nas večina misli, ali pa gre spet tu za nekaj gnilega. Preden pa gremo obsojat karkoli ali kogarkoli, pa bi res neblo slabo. če kdo od pristojnih pove zakaj gre v tem primeru. Morda sprememba pravil al karkoli pač je, samo upam da se bo našel nekdo,ki pravila sigurno pozna oziroma ima kakšno drugo razlago za to.
Hvala
LP

rok666
01-04-2009, 15:16
Usak igralec dobi isto časa začetniške zaščite!! Tudi če se registriraš kasnej jo imaš isto, stem da imaš težji začetek, ker so ostali igralci bolj razviti in te začejo lahk takoj po končani zaščiti farmati!!

Lp
Jiah, to pa žal nebo držalo;) Z vsakim tednom(po začetku serverja), se namreč zaščita še podaljša:rolleyes: Je pa res, da je težji začetek(kot si omenil):D

P.S.: Drugače pa je Travian zasnovan tako, da ponavadi pristaneš med igralci, ki so se registrirali na približno enak čas kot ti(razen, če je igra na polovici ali celo pri koncu-takrat pa je logočno, da lahko pristaneš tudi med najboljšimi:D).

EDIT: Glede tega, kdo ima trenutno največ vojske, pa sem prepričan, da smo to igralci, ki imajo 42 popa(toliko popa namreč dobiš do končane 21 naloge)... Vsi, ki ga imajo več niso vlagali v vojsko, ampak v infrastukturo...(to bo seveda držalo, do takrat, ko se nam isteče zaščita:lol:);):D

devil 23
01-04-2009, 17:01
Če v igri pogledaš pod statistika in pod splošno, se tam vidi da so bli že napadi in žrtve.
Samo dve možnosti sta, ali niso pravila taka kot nas večina misli, ali pa gre spet tu za nekaj gnilega.
LP

:)
A si pomislil, da nekateri hočejo biti med prvimi ki so pobili enote, in zato napadejo oaze?
To je 3. možnost: napadanje oaz

kifeljc
01-04-2009, 17:25
No ja o tem da je težje igrati ni res. Najboljš se je registrirat 1. dan ob 13.00:D. Takrat pridejo vsi šolarčki gor:p. Takrat je farmanje užitek:lol:.

To da imaš 42 pop ni res, natančneje 41 pop. Recimo če imaš barake 1 st., GC 3 st., zbirališče 1. st., vse surovinska polja na 1. razen en vsak drug material še na 2. st. In še špranjo na 1. st.
Tako imaš 41 pop;).

Drgač pa kako da eni že farmajo. Tej ki so vodilni roparji, so zelo pogumni samo kaj ko so "ZELO PAMETNI" da napadajo oaze namest jutr farmice.

rok666
01-04-2009, 17:33
To da imaš 42 pop ni res, natančneje 41 pop. Recimo če imaš barake 1 st., GC 3 st., zbirališče 1. st., vse surovinska polja na 1. razen en vsak drug material še na 2. st. In še špranjo na 1. st.
Tako imaš 41 pop;).
Jiah...:D Tudi jaz sem zmotljiv:lol: Zatipkal sem se-saj veš, da je tipka 2 blizu tipki 1:rolleyes::D

kifeljc
01-04-2009, 17:37
Jiah...:D Tudi jaz sem zmotljiv:lol: Zatipkal sem se-saj veš, da je tipka 2 blizu tipki 1:rolleyes::D

He he se zgodi. Jaz sem znan po hitrem tipkanju samo po natančnem pa ne:D.

Da ne bo SPAM: Jaz imam 13 falangic:D.

buu!!!
01-04-2009, 17:45
He he se zgodi. Jaz sem znan po hitrem tipkanju samo po natančnem pa ne:D.

Da ne bo SPAM: Jaz imam 13 falangic:D.
farmat je lepo če dobiš tak opriložnost da ni v oazi nobene živali!!!hehe:Pse mi je zgodilo too...!
drugače jaz imam že 27 gorjačarjev!komi čakam ju3 da bomo ropali pa hmali sekirce razvili!!!hehe:)

kifeljc
01-04-2009, 17:50
farmat je lepo če dobiš tak opriložnost da ni v oazi nobene živali!!!hehe:Pse mi je zgodilo too...!
drugače jaz imam že 27 gorjačarjev!komi čakam ju3 da bomo ropali pa hmali sekirce razvili!!!hehe:)

Ja no men se še ni zgodilo da bi najdu prazno oazo:(, razen takrat ko sem jo razbil:D. Če ne pa kaj boš s sekirami? Ropal že ne poglej kolk nesejo:p. Jaz galc bom naredil 50 falangic potem pa TT-je. A ste že slišal da strele ownajo:D.

buu!!!
01-04-2009, 18:20
Ja no men se še ni zgodilo da bi najdu prazno oazo:(, razen takrat ko sem jo razbil:D. Če ne pa kaj boš s sekirami? Ropal že ne poglej kolk nesejo:p. Jaz galc bom naredil 50 falangic potem pa TT-je. A ste že slišal da strele ownajo:D.
meni se je pa nardilo in to na s7!!!!pa sekirce prow sturajo!!!strele so pa tut zakon!!!

kifeljc
01-04-2009, 18:22
meni se je pa nardilo in to na s7!!!!pa sekirce prow sturajo!!!strele so pa tut zakon!!!

Gorjači pa paladini so 5-krat boljši za farmanje:p.

EDIT: Da strele sploh ne omenjam.

corn mix2
01-04-2009, 19:50
vsi pametni na forumu :)
pa zakaj se nebi vdarli na si7,z vojsko ne pa praznimi besedami :)
drugače pa,jz mam 44pop ampak to še ne pomen da ne delam na vojski :) pač kak les je treba dvignit :) Drugače pa sm našel oazo odaljeno cca 50min od mene,ki je prazna in jo bom napadov dokler bo prazna... KO pa pridejo živali not,jah pol pa kar naprej sesuvajte,jz bom pa jutri malicav farmice :) ŽITO RABM ;) tok da veste kaj nadgradit :)
P.S= Najboljš igrale serverja nicka nebom povedu ker nesmem,verjemte da dela tud na pop :) on je igrav Speedy_mouse(oba sta igrala) in glej ga zlomka ker bo ponovno pri vrhu :) bomo vidl kako bo pač mi STRUPEKi smo supeeer :)
lp
~SpeeDy

pok1yoyo
01-04-2009, 21:50
Kdaj potečejo prve zaščite? In kdaj ste se registirali mi povejte... Ker meni primanjkuje surovin pa ne mislim delat na poljih:D

pajtl
02-04-2009, 05:51
meni poteče čez 10 min zaščita, in imam dovolj vojske za dobro farmanje...

http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=ff05bd9a4
prvi report. prosim združite oba posta saj ni več tipke edit

kifeljc
02-04-2009, 06:36
O srečki vi, ker že farmate. Jaz pa še neupam:(.

Speedy: dej potegni na 1. mesto;) he he:D

pajtl
02-04-2009, 06:46
napadi enga ko ma okrog 57 popa. take js napadam :D
dobivam že prve grožnje in je ful smešno :D
a žita pa nobeden več ne podari ob napadu? zarad žita si vojske ne morem delat ker ga imam samo 7. jao :D
pa železo mam polno skladišče ga...

corn mix2
02-04-2009, 07:03
O srečki vi, ker že farmate. Jaz pa še neupam:(.

Speedy: dej potegni na 1. mesto;) he he:D

uf jaa ;) bom jz potegnu na prvo mesto med ROPARJI&NAPADALCI :)
pop je trenutno odveč evo še en report da nebi slučajno kdo rekel da ne farmamo :)
link: http://travilog.org.ua/si/1227329/a49c7fff6821195ef28d52236b13a27b (ni moja cela vojska hehe)
lep pozdrav
~SpeeDy

pajtl
02-04-2009, 07:05
sj te vidim tam na lestvici kak skačeš;). ampak ker sem tut 7 jih ubu od tega 2 podganci imam 2 vojaka izgube in sedaj ne morem več 2 napada poslat ker jih je premalo :[

corn mix2
02-04-2009, 07:24
sj te vidim tam na lestvici kak skačeš;). ampak ker sem tut 7 jih ubu od tega 2 podganci imam 2 vojaka izgube in sedaj ne morem več 2 napada poslat ker jih je premalo :[

oh ja,ko bi jz mev tok igralcev zraven sebe kot jih imaš ti,potem bi mev kak 1-2k več naropanih surovin kot sedaj ;) to bi sam farmal 24/7 pa tud če nebi nč jedel,pil umes :rolleyes:no mal pretiravam
sam če ti vse farmice dajo poln izkupiček pol maš super položaj :)
drugače sm pa tud jz 2podganici ubiv :)
lp
~SpeeDy

Danilo
02-04-2009, 08:16
dobro jutro družba

hehe tole na s7 je res smešno.prvi ropar ima 5200 naropanih surovin pa so igralci odklenjeni komaj dve uri in mal.pa ne vsi ker niso vsi začeli ob 6.00.in ta igralec ima 47 pop kar pomeni da ni samo vojsko delal.

in dejte mi lepo vas prosim če je glede na hitrost tevtonov in glede na čas potovanja vojske in glede na njegovo populacijo to MOŽNO.
na pošten način sigurno ne.toliko o travianu.potem je pa vse narobe ko nekoga zaklenejo.

lep dan

pajtl
02-04-2009, 09:41
zakaj nebi blo možno? itak da je? če bi meu cajt in nebi bil toliko na šihtu bi biv pvi opar sj mam skor poln 7x7 kvadratek. odlične farme kot je Speedy reko. Ampak nažalost me je šiht zjebo da si nisem doolj vojske naredo. Zraven pa še fajn podgance ubijam. Kk se mi sce nasmeji ko vidim da sem jo ubiv :DNažalost kot sem rekel me pa vojska jebe

dance
02-04-2009, 10:03
http://travilog.org.ua/si/2196881/6649c95164bebdfea45d97388d444368

evo se mal mojega :D

corn mix2
02-04-2009, 10:15
dobro jutro družba

hehe tole na s7 je res smešno.prvi ropar ima 5200 naropanih surovin pa so igralci odklenjeni komaj dve uri in mal.pa ne vsi ker niso vsi začeli ob 6.00.in ta igralec ima 47 pop kar pomeni da ni samo vojsko delal.

in dejte mi lepo vas prosim če je glede na hitrost tevtonov in glede na čas potovanja vojske in glede na njegovo populacijo to MOŽNO.
na pošten način sigurno ne.toliko o travianu.potem je pa vse narobe ko nekoga zaklenejo.

lep dan
Dobro Jutro tudi teb ;)
jah možno je zato,ker so nekateri napadali oaze,pa še MH-ja ki se ni zakleniv
to se je velikokrat dogajal,prvi ropar je že pred 6.00 imel naropanih skoraj 2k surovinc ;)
tako pač je pa sej ni važno,šele po 1mesecu se vidi kateri acc-bo kaj dosegel prvi dan ropanja ne pomeni nič :)
EJ Pajtl a bi midva združila moči na naslednjem si4? Če si z me konaktiri prek zs-ja
lep Pozdrav
~SpeeDy(_TurboDual_)

rok666
02-04-2009, 12:00
http://travilog.org.ua/si/8665788/35b35b9e0a7065acf3f3045b3866c922 (ni cela vojska). Poslal sem jih več kot 10, zarad tega, ker sem bil mnenja, da ima igralec veliko surovin(13 popa), pol sem pa ugotovil, da ga je zgleda nekdo napadel pred mano. Edin "psychophysical parallelism"(in hkrati fajn) je, da skoraj vsi okoli mene(so izjeme) delajo na populaciji in nimajo surovin:(:D

pajtl
02-04-2009, 12:39
Meni najbolj žita zmanjkuje druge surovine mi pa tečejo čez skladišče!!! jao

dance
02-04-2009, 12:47
Meni najbolj žita zmanjkuje druge surovine mi pa tečejo čez skladišče!!! jao

ah mi ga mamo sam -30v minusu :D lol pa še 25% je ukloplen :P

pajtl
02-04-2009, 12:51
sj ni veliko. samo -30. se da živet. men pa plus 0 :D pa mam +25 isto ;D ej a se ta plus sploh upošteva kaj prri tem če imaš -30 npr. žita? (če ga nebi bilo bi šlo žita bolj v minus?

kifeljc
02-04-2009, 12:54
sj ni veliko. samo -30. se da živet. men pa plus 0 :D pa mam +25 isto ;D ej a se ta plus sploh upošteva kaj prri tem če imaš -30 npr. žita? (če ga nebi bilo bi šlo žita bolj v minus?

Oho družba, jz začnem pa čez pol urce če farmat:D. iiiiiiiiii kako lepo:D

dance
02-04-2009, 12:55

seveda da se :D sej to ti gre pri proizvodnji gor tut če maš -30 pa daš plus 25% ti gre na manj...

kifeljc
02-04-2009, 13:15
Jupiiiii moj 1. napad:D: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3926a4201

integer
02-04-2009, 13:41
Hja. S tem se ni za hvalit kaj preveč. Maš več škode kot haska.

dance
02-04-2009, 13:42

ja seveda.... sej če farmaš maš dost :D sam problem je ker je že dost pofarman :S

kifeljc
02-04-2009, 13:43

Jah 1. dan je tak drugi ko pa imaš vse spucano pa je kakor v nebesih. Govorim za galce.

SunMix
02-04-2009, 13:46
Jah škoda da sem zaj prišo iz šole čez 20 min je že vojska ...Pri rimljanu:p:pČeprav je skoraj edini ko nima zaščite:(:cool:

kifeljc
02-04-2009, 13:59
Jah škoda da sem zaj prišo iz šole čez 20 min je že vojska ...Pri rimljanu:p:pČeprav je skoraj edini ko nima zaščite:(:cool:

Tebe pa res ne razumem, kaj si mislna s tem: čez 20 min je že vojska?:confused:

SunMix
02-04-2009, 14:05
MISLO!!!je že vojska ....pri rimljanu...no je že vojska čez pol minute na cilju:p

http://travilog.org.ua/si/8851261/9da33c91ece4c38ca523715e6bfd4d46

bolje išta nego ništa!

buu!!!
02-04-2009, 14:09
ok no pa dodam še jst enga!
http://travilog.org.ua/si/3105618/9563694cca6b94b791d685607cec7e9d

kifeljc
02-04-2009, 14:12
reporti:http://travian-reports.net/si/raport.php?id=743b8e35f
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=a10a164bb

SunMix
02-04-2009, 14:17
falngice pa niso roparke:rolleyes:
No sej kr neka jih maš....
btw tisti report ni šla vsa vojska...veliko se jih je prtoževalo da so utrujeni ali pa so lačni(žito)

kifeljc
02-04-2009, 14:21
btw tisti report ni šla vsa vojska...veliko se jih je prtoževalo da so utrujeni ali pa so lačni(žito)

Ja no za 1. teden moreš z njimi farmat, v soboto podo pa itak pršle strelce:D.

pajtl
02-04-2009, 14:23
Pri meni je prava komedija. Napadam enega in mi reče da me bojo iz top10 napadli... jao!!!! kje je to pobrau? google?
pač ne znajo kaj druga kot grozit :D pač en napad bi organiziru na enga da bi ga po periodah napadal če je kdo za... naj mi piše IGM

dance
02-04-2009, 14:26

hh tako je za napadat ne? :D

1 izmed uspešnejših.

http://travilog.org.ua/si/8116735/3d08b1d3b3d969bf6129015b4e451e06

kifeljc
02-04-2009, 14:30
Moje farme so preveč polne he he:D:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=2b62e20c0

SunMix
02-04-2009, 14:43
eh surovine so se porazdelile;);)
http://travilog.org.ua/si/2293782/30e268fb38be83b08ac0202036adb799

long jump
02-04-2009, 15:04
Prva dva napada http://travilog.org.ua/si/4787871/f11d49f3bc08b5829e483f8592f2302e http://travilog.org.ua/si/2421798/8edcb8ba3440ff46a6d8353d015ca8fb

kifeljc
02-04-2009, 15:54
No en bolj zanimiv napad:D: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=6f2762c44

g_r
02-04-2009, 16:05
evo pe jest mal povem

zjutraj predem grem v šolo pošljem prvi napad....
.... ko pridem iz šole vidim da sem se zaj***l ker sem na naroben kvadratek kliknu in šel napadat tevtone zgleda da je bil igralec tisti hip gor in umakne vojsko, me napade in zbije men vso vojsko :(

FooFighters
02-04-2009, 16:17
evo 1 podgana je padla :D

http://travilog.org.ua/si/2108700/4107587df29593f52fd56c82ed61f027

kifeljc
02-04-2009, 17:19
Kako zdaj kaj napredujete jaz imam že 20 falangic, zato ker se ob vsakem napadu skor 1 umre.

rok666
02-04-2009, 17:53
Vmes mi je na dlančniku baterija crknala(pa mi je šlo ene 6 ur k vragu):neutral:

En manjši KA-BOOM:

http://travilog.org.ua/si/1080660/9fbc6a9b35101f8202be7d66fcbe62da

:D

karnekix
02-04-2009, 18:03
evo še moj report :)

http://travilog.org.ua/si/8829426/1f5a997c9982ef64d0b0e73317464e68

kempo
02-04-2009, 19:17
En reportek: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=cc3005e53

Jaz sem branilec:rolleyes:

SunMix
02-04-2009, 19:35
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=aaedace63

Jao zakaj gre žito v - ???:mad::mad:

long jump
02-04-2009, 20:02
Komaj čakam da pridejo strele da bojo bolj zanimivi reporti :)

rok666
02-04-2009, 20:26
Ker sem ugotovil, da nekdo farma na mojem teritoriju-ga ni več:lol:

http://travilog.org.ua/si/1662316/f94d0aff7380473d9793116d827b220e

;):cool::D

kifeljc
02-04-2009, 21:45
O te falange, nemorjo preživet napada brez da bi kakšen vojaček umrl:mad:. Tk da imam 20 falang:(.
Komi čakam strele:D, takrat bo hudo:p.

karnekix
02-04-2009, 22:12
kolk že maste kej vojske... Jst sem začel faramt ob 16 ker so se takrat odprle farme v mojem 7x7 :D in sem nafarmal že 8 tisoč surovin :D vosjek pa mam že za -18 na uro :D kej pa vi??

Famis
02-04-2009, 22:49
Tukaj mate še moje reporte :P

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=1b5b40b79

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=6a83ce6e6

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=2e79e5b3c

kifeljc
03-04-2009, 06:16
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=e9a9b3e25

jaz sem branilec

karnekix
03-04-2009, 10:01
a ima kdo že 84 vojakov?

corn mix2
03-04-2009, 10:10
pomoje ima top ropar že prek 100gorjačk :)
drugače pa sam sem se trenutnu ''ustavil'' pri malo gorjačk
ker farme nič ne dajo! Presneto :evil:drugače pa danes nisem naredil
niti 1ropa ki bi mi prisenel 100%izkupiček :-( včeraj so bile pa tako polneee :)
Koliko podgan ste že ubili? naš acc. jih je 7
lp
~SpeeDy

karnekix
03-04-2009, 12:07
moj acc jih je 16 :D ko sem endini okol ki farma, same dobre farmice...naropal sem pa že 25 tisoč surovin od učeri 16 ure pa do zdej :P

BomBerMan
03-04-2009, 12:27
moj acc jih je 16 :D ko sem endini okol ki farma, same dobre farmice...naropal sem pa že 25 tisoč surovin od učeri 16 ure pa do zdej :P

dobra lega pa srečo maš,dobro zate :)
jaz mam v svoji ''bližini'' igralca iz top10 roparjev,in si lahko predstavljaš da težko dobiš polne izkupičke sam tko pač je :)
lp
l

pajtl
03-04-2009, 12:32
pa tti yoh4th bi mogo me nadomeščat za 3 ure in medtem mi ubijejo vse vojačke!!!! mislim da bom neho špilat, ker me ima _niXon_ že za farmo, kar pa nikdar ne bom... samo vojačke bi mogo stran poslat pa je še žitnico šov gradit!!! od kje surovine??? pa zka rajš za vojačke ne??? jao

corn mix2
03-04-2009, 13:01
pa tti yoh4th bi mogo me nadomeščat za 3 ure in medtem mi ubijejo vse vojačke!!!! mislim da bom neho špilat, ker me ima _niXon_ že za farmo, kar pa nikdar ne bom... samo vojačke bi mogo stran poslat pa je še žitnico šov gradit!!! od kje surovine??? pa zka rajš za vojačke ne??? jao

To je pa tko, če daš sittat nekomu iz foruma pa ga ne poznaš ene tok.
vsak se kdaj za j*** tud jaz sm se sedaj igram pa sam z takmi,ki sem z njim
že igral kak server al pa da vem da je dober igralc,sej pravjo Na napakah se učimo :rolleyes:
Drugače pa povejte malo kakšne taktike ste uporabli za si7? jz svojo navadno samo da tokrat farme niso tok prijazne de bi mi uspelo kot ponovadi :mad:
LP
~SpeeDy

FooFighters
03-04-2009, 13:22
To je pa tko, če daš sittat nekomu iz foruma pa ga ne poznaš ene tok.
vsak se kdaj za j*** tud jaz sm se sedaj igram pa sam z takmi,ki sem z njim
že igral kak server al pa da vem da je dober igralc,sej pravjo Na napakah se učimo :rolleyes:
Drugače pa povejte malo kakšne taktike ste uporabli za si7? jz svojo navadno samo da tokrat farme niso tok prijazne de bi mi uspelo kot ponovadi :mad:
LP
~SpeeDy

taktika.. hmm.. ne vem kako sem bil slep za to taktiko ki jo imam zdaj. vedno sem se j**** z galci in preposto mi je bilo dolgčas. zdaj ko sem tevton pa večjega uspeha ne pomnim. torej taktika..
1. počakaj nekaj časa, da igralci nimajo več zaščite
2. če igram na speedu že v prvem dnevu farmam, ker naredim barake v.. največ 2-eh urah, drugače pa si vzameš malo časa :D
3. preprosto: farmaj, farmaj in farmaj. ko tvoj imperij zrase, uničiš soseda (galca) ki ti gre na živce z pastmi... in to je to. seveda to je moja taktika, ki kot izgleda trenutno deluje.

ja glede farm pa res nimaš sreče.. edin problem je bila meni prav prva farma, ki se je skušala baniti, a je videl/a da ni šlo :D:D

BomBerMan
03-04-2009, 13:35
taktika.. hmm.. ne vem kako sem bil slep za to taktiko ki jo imam zdaj. vedno sem se j**** z galci in preposto mi je bilo dolgčas. zdaj ko sem tevton pa večjega uspeha ne pomnim. torej taktika..
1. počakaj nekaj časa, da igralci nimajo več zaščite
2. če igram na speedu že v prvem dnevu farmam, ker naredim barake v.. največ 2-eh urah, drugače pa si vzameš malo časa :D
3. preprosto: farmaj, farmaj in farmaj. ko tvoj imperij zrase, uničiš soseda (galca) ki ti gre na živce z pastmi... in to je to. seveda to je moja taktika, ki kot izgleda trenutno deluje.

ja glede farm pa res nimaš sreče.. edin problem je bila meni prav prva farma, ki se je skušala baniti, a je videl/a da ni šlo :D

Ja vsak ma svojo taktiko :)
jaz pa rad naredim do 22naloge tok da naredim 2gorjačka,in potem lepo šopaš vojskico in farmaš!
na si3 nam ej to full dober uspel ko smo po koncu zaščite mel 27gorjačk tuki na si7
pa zarad slabih farm mam zlo mal gorjačk :shock:sepravi nekaj več gorjač imam kot pa na si3 po koncu zaščite :) Men galci ne delajo problema :)
ga sfarmaš na začetku z polnimi napadi in je :) zarad pasti seveda!
A ti preskakuješ nalogce FOOFIGHTERS ? ker če preskakuješ ponovad surovince zgubiš in ne gre tako tekoče naprej.... Nekdo je pa nekaj strani napisav da z preskakovanjem nalog lahko prihraniš par surovinc,pa bi to rad slišev kako :) ker tud če ti rečmo pri 9al pa 10nalog greš delat barake al pa take fore ti to ne pomaga veliko,ker maš manjš produkcijo pa še vojsko nemorš nwm kok velko nardit nevem no :) ko prideš do 41pop sam še vojsko delaš :) Moje mnenje
LP

FooFighters
03-04-2009, 14:10
Ja vsak ma svojo taktiko :)
jaz pa rad naredim do 22naloge tok da naredim 2gorjačka,in potem lepo šopaš vojskico in farmaš!
na si3 nam ej to full dober uspel ko smo po koncu zaščite mel 27gorjačk tuki na si7
pa zarad slabih farm mam zlo mal gorjačk :shock:sepravi nekaj več gorjač imam kot pa na si3 po koncu zaščite :) Men galci ne delajo problema :)
ga sfarmaš na začetku z polnimi napadi in je :) zarad pasti seveda!
A ti preskakuješ nalogce FOOFIGHTERS ? ker če preskakuješ ponovad surovince zgubiš in ne gre tako tekoče naprej.... Nekdo je pa nekaj strani napisav da z preskakovanjem nalog lahko prihraniš par surovinc,pa bi to rad slišev kako :) ker tud če ti rečmo pri 9al pa 10nalog greš delat barake al pa take fore ti to ne pomaga veliko,ker maš manjš produkcijo pa še vojsko nemorš nwm kok velko nardit nevem no :) ko prideš do 41pop sam še vojsko delaš :) Moje mnenje
LP

ja nalogce.. bolj jih na speedu preskakujem. drugače pa sem na s7 že na 22 nalogi :p pa saj ti malo pomagajo.. samo namesto da tiste surovine, ki ti jih da uporabiš za polja, jih lahko za vojsko in ravno to delam :D

Teych
03-04-2009, 14:14
No, pa sem se prijavila:rolleyes:

Čez par dni bom pa že farmica:D Kozovinc, pa ne da si med top branilci...

P.S
Vesela bom vseh surovinskih prispevkov:P

kifeljc
03-04-2009, 15:09
Ho ho učte se zdj kako se brani:cool:: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3fcc5ba8a

g_r
03-04-2009, 15:23
zaenkrat jaz delam na surovinah in ne na vojski :D:D:D bo šla vojska potem hitrejš:cool:

kifeljc
03-04-2009, 15:24
zaenkrat jaz delam na surovinah in ne na vojski :D:D:D bo šla vojska potem hitrejš:cool:

Napaka, treba je strelce razvit:D.

rok666
03-04-2009, 15:39
No, pa sem se prijavila:rolleyes:

Čez par dni bom pa že farmica:D Kozovinc, pa ne da si med top branilci...

P.S
Vesela bom vseh surovinskih prispevkov:P
Darovali smo par vojakov:cool::D

Karnatanc
03-04-2009, 16:33
http://travilog.org.ua/si/3578564/123af22c642d76c34285e799c65e483d

En jih je mal dobil!!
Po tem je sledilo dokončno pucanje!!!:D:cool:

kifeljc
03-04-2009, 16:34
Upam da bodo jutr že strelce:D.

pajtl
03-04-2009, 18:12
Napaka, treba je strelce razvit:D.

ja kdaj pa bodo?

corn mix2
03-04-2009, 18:46
ja kdaj pa bodo?

najboljši galec bi lahko imel TT-je MORDA v nedeljo ampak bomo še vse sproti vidl :)
pomoje bodo drugi tedn strelce prišle v akcijo!
LP
~SpeeDy

pok1yoyo
03-04-2009, 19:47
Koliko gorjačarjev naj bi imeli 3. dan? In kako razviti... Mi gredo pa zelo na k.... fejkerji.... Razne fake alianse ipd.

Teych
03-04-2009, 20:01
Moj prvi rop: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=5400f59d3

Končno sem našla nekoga ki nima zaščite:P

Lp
Teja

pok1yoyo
03-04-2009, 20:11
Ja, hvalabogu... lahko bi se vsaj dalo odločiti če sploh hočeš zaščito ali kaj podobnega... da bi imeli koga farmat:D

Teych
03-04-2009, 20:16
Ja, hvalabogu... lahko bi se vsaj dalo odločiti če sploh hočeš zaščito ali kaj podobnega... da bi imeli koga farmat:D

Saj jutri bodo že vsi okoli mene brez zaščite, tako da bom jutri dala še kakšen reportek...

Začela pa sem danes okoli 14-te ure...

kifeljc
03-04-2009, 20:51
Evo brišem acc, zaradi okolja(preveč tevtonov mi vse sfarmajo:(, in to bi mi razvoj upočasnili)

Registriral sem se ponovno, ampak sedaj s tevtoni:D.

car99
03-04-2009, 21:01
Mi smo pa galci in nam ni problem za farmanje, TTji bodo pa drug teden v ponedeljek torek.
Mal smo zamudili z registracijo. ;)
Boste še slišal o nas.:D

kifeljc
03-04-2009, 21:06
Mi smo pa galci in nam ni problem za farmanje, TTji bodo pa drug teden v ponedeljek torek.
Mal smo zamudili z registracijo. ;)
Boste še slišal o nas.:D

O meni tud proti koncu mesca 100%:D.

SunMix
03-04-2009, 21:10
naj gre vse v ****** mam lepo 29 gorjačk sem imel namen jih naret 40-50 in vidim da mi je nekdo vse vbil:shock::shock::-x:-x:-xNE ŠPILAM VEČ!!!!!!!!

kifeljc
03-04-2009, 21:16
naj gre vse v ****** mam lepo 29 gorjačk sem imel namen jih naret 40-50 in vidim da mi je nekdo vse vbil:shock::shock::-x:-x:-xNE ŠPILAM VEČ!!!!!!!!

Ja to so pa iskušnje:p. Če te ni doma ali ne igraš, si izračuni koliko prebližno časa ne boš gor in pošlješ napada na igralca x, tako da bo ko boš pršl gor že nazaj:p.

SunMix
03-04-2009, 21:17
pa vem ja samo sem res mislo da me ne bo noben napal:(
Drgač ša kifeljc s tevovni ne boš veliko dosegel predvsem zaj ko bojo prišle strele.....gorjačarji so za obrambo za en kuhac....s1 bom galec .....Sej zaj je s1 prvi ki se bo reštartal ?
Drgač že vem da je s tevtovni najbolše ampak ko te 1x nekdo napade si pa adijo....

kifeljc
03-04-2009, 21:19
pa vem ja samo sem res mislo da me ne bo noben napal:(
Drgač ša kifeljc s tevovni ne boš veliko dosegel predvsem zaj ko bojo prišle strele.....gorjačarji so za obrambo za en kuhac....s1 bom galec .....Sej zaj je s1 prvi ki se bo reštartal ?

Ja no okrog sebe imam samo noobe, razen če ni teych kje med potem ne pa "SE ŽE BOJIM" :D lol
ne saj bom gorjače umikal ko pridejo katasi so pa na vrsti paladini:D.

Danilo
03-04-2009, 21:38
dober večer

hehe kifeljc polna usta hvale so te bila na koncu pa račun zapiraš.potem le nisi tako IN kot praviš.pa mislim da vse preveč eni in isti pišete tule gor.

čez mesec ali dva se bomo menili kako in kaj.če bomo še igrali ne :)

glede strel pa..........drug teden enkrat tisti ki galce igrajo.mam prav????

lep večer vsem

kifeljc
03-04-2009, 22:19
dober večer

hehe kifeljc polna usta hvale so te bila na koncu pa račun zapiraš.potem le nisi tako IN kot praviš.pa mislim da vse preveč eni in isti pišete tule gor.

čez mesec ali dva se bomo menili kako in kaj.če bomo še igrali ne :)

glede strel pa..........drug teden enkrat tisti ki galce igrajo.mam prav????

lep večer vsem

Eh glj nekdo te sitta, potem pa te začne napadati. In ti vojsko pošlje nekam v 3 **. Imaš bližnjega soseda 3. roparja.

Začel bom znova, s tevtoni. Za vse ki pa igrate galce 24/7 pa bi rekel sramota da ne razvijete TT-je v 120 urah:rolleyes:.

pok1yoyo
03-04-2009, 22:42
Mi delamo tako kot je treba, ampak farmic ni, pa se ful počasi pride do gorjačarjev... bi bilo treba pomojem nadgraditi kaj:) Samo surovin se ne splača....

karnekix
04-04-2009, 10:53
a bo sploh kej zanimivega na te serverju???

pok1yoyo
04-04-2009, 11:04
Brez skrbi...

Teych
04-04-2009, 12:59
a bo sploh kej zanimivega na te serverju???

v prvem tednu ne more biti veliko zanimivega...

še en reportek:http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f270d6792
:oops:

FooFighters
04-04-2009, 14:44
jaz ne vem kaj je lahko to kot izdaja. ko sem začel igrati so me vsi sosedi spraševali: "bi bila zaveznika?" in seveda sem privolil. tako sem imel kakšnih.. 5 zaveznikov. vse je bilo lepo do včeraj.
zvečer se lepo vrnem domov z pasijona in kaj vidim polhen predal reportev. grem pogledat vsi so bili od zaveznika. potem ga vprašam kaj je bilo in mi reče, da je to naredil njegov sitter in da ne bo več. potem danes se to nadaljuje, spet ga vprašam zakaj in potem mi njegov sitter reče: "ja vidim da je prišlo do manjše zmede. no da boš vedel ko bom jaz na računu boš farma, ko bo pravi lastnik boš prijatelj" ... wtf!? kot izgleda so izdaje že v prvem tednu.

pa še majhen nasvet vsem igralcem: "če zaveznika 100% ne poznaš, bodi v pripravljenosti, ker mene samo od 15.15 do 22.30 ni bilo in sem bil napaden z strani zaveznika. ne zaupajte nikomur, če ga ne poznaš v živo".

to je moj nasvet. sam pa se pripravljam na maščevanje in reporti sledijo :D

pok1yoyo
04-04-2009, 15:48
Uf, takega bi jaz pofarmal kot zmešanega... Pa itak ne delam zavezništev znotraj 14x14, razen če ni tip top player.

pajtl
04-04-2009, 19:53
jaz ne vem kaj je lahko to kot izdaja. ko sem začel igrati so me vsi sosedi spraševali: "bi bila zaveznika?" in seveda sem privolil. tako sem imel kakšnih.. 5 zaveznikov. vse je bilo lepo do včeraj.
zvečer se lepo vrnem domov z pasijona in kaj vidim polhen predal reportev. grem pogledat vsi so bili od zaveznika. potem ga vprašam kaj je bilo in mi reče, da je to naredil njegov sitter in da ne bo več. potem danes se to nadaljuje, spet ga vprašam zakaj in potem mi njegov sitter reče: "ja vidim da je prišlo do manjše zmede. no da boš vedel ko bom jaz na računu boš farma, ko bo pravi lastnik boš prijatelj" ... wtf!? kot izgleda so izdaje že v prvem tednu.

pa še majhen nasvet vsem igralcem: "če zaveznika 100% ne poznaš, bodi v pripravljenosti, ker mene samo od 15.15 do 22.30 ni bilo in sem bil napaden z strani zaveznika. ne zaupajte nikomur, če ga ne poznaš v živo".

to je moj nasvet. sam pa se pripravljam na maščevanje in reporti sledijo :D

a si blizo mene kje? jaz isto delam :D zavezniko sem mel čez 10 zdaj pa nobenega ker so same farme :D

soulvaki
04-04-2009, 20:06
na začetku sploh ni fajn met zaveznike, eni jih najdejo ja da jih nebojo napadali,... zaveznike si je lepo najt po 1 tednu , da se res vidi kdo zna igrati in kdo ne,.. če ne te prav fino zafrknjejo.

FooFighters
04-04-2009, 20:38
a si blizo mene kje? jaz isto delam :D zavezniko sem mel čez 10 zdaj pa nobenega ker so same farme :D

ne nisem blizu vejremi

pajtl
04-04-2009, 20:53
na začetku sploh ni fajn met zaveznike, eni jih najdejo ja da jih nebojo napadali,... zaveznike si je lepo najt po 1 tednu , da se res vidi kdo zna igrati in kdo ne,.. če ne te prav fino zafrknjejo.

Vsi moji zavezniki ne igrajo več ali pa so obstali kot farme drugih in mene. :D jaz nimam kakšnih problemov :P:)

pok1yoyo
04-04-2009, 22:18
Pri meni tudi:D 50 gorjačk je bolj slabo za 4 dni ne?:S Samo kaj ko je 1 včeraj prišel iz zaščite 2 danes 3 jutri in še potem jih bo samo kakih 8 v 7x7 če ne še manj... pa 1 je galec s 60 popa:D

pajtl
04-04-2009, 22:30
hehe. jaz pa v enmu dnevu za 40 gorjačk gor nakoljem. tok sem jih dons profitiro

pok1yoyo
05-04-2009, 01:04
Evo en moj najuspešnejši napad:S
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=996985af0
:D Ajde lahko noč

pajtl
05-04-2009, 07:15
Ni lep napad, še posebej za to ker si poslav preveč gorjačk. Pa lep bi biv če bi polno surovin ti prinesli domov, ne pa polovično.

Karnatanc
05-04-2009, 08:14
Koliko imate kaj vojske??
Pri nas jih je že 200 gorjač!!

corn mix2
05-04-2009, 08:18
jz bi mel že paladine če bi mel farme ki bi dale :)
tko ko pa nobena farma ne da polnega je pa PM**
pa kaj hočeš sekiram se ne,si7 je ogrevanje za SI4!!
LP
~SpeeDy

pajtl
05-04-2009, 08:18
Koliko imate kaj vojske??
Pri nas jih je že 200 gorjač!!

Kere koordinate maš? +/-? -/-?

Karnatanc
05-04-2009, 08:23
+|+
Smo tudi top roparji in napadalci!!!
Paladine se bodo pa dons raziskalo proti večeru.

pajtl
05-04-2009, 08:25
Si ti Tropa de elite?

Karnatanc
05-04-2009, 08:36
Ja eden izmed treh ki igramo ta račun!!!

Teych
05-04-2009, 08:46
jaz imam okoli 50 gorjač, registrirala sem se v petek okrog 14-te ure...
farme so prazne, pa ni veliko surovin, in zaradi tega imam tudi tako malo vojske:(

FooFighters
05-04-2009, 09:25
še en zaveznik se je obrnil proti meni.. :( ampak sem bil pripravljen :D http://travilog.org.ua/si/3072525/91504420dc747e0c23c3cfe2e4d27eac to je proti napad od zjutraj. res da ni ne vem kaj, ampak kaj čem če farmam ko nor, pa mi farme nič ne dajo pol pa si vojske ne morem lih dost delat

frajeR
05-04-2009, 10:12
Zavezniki LOL.

Kok so farme na s7 prazne jao.. =D

+/+ pa res ni več območje za farming.

pajtl
05-04-2009, 10:15
-/- je pa raj za farmarje. Samo hočejo se mi upreti nekateri. Imam dovolj vojske da ni nič iz tega. So meli isto časa da bi bli dobri, zdaj je pa prepozno.

http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=b7a0c9140

farmica se je malo uprla :D

pok1yoyo
05-04-2009, 11:23
Nekaj pa je;) http://travilog.org.ua/si/2282424/2fa7d11a573554df1bc29e812bccd130
Jaz bi tudi že proti popoldne imel pallye samo pravi soigralec da so brezveze... Jaz mislim da so dobri, nesejo veliko surovin, so bolj hitri kot gorjače... sekirc ne bom še delal, sedaj mislim raziskati skavte, ker imam 1 galca s 60 popa (pomojem nima nič vojske, ampak sigurno je sigurno) potem imam pa veliko farmic:D

Teych
05-04-2009, 11:31
Rabim žito, a mi ga kdo pošlje? Prosim:p

En reportek: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=841c70de0
Končno sem našla, dobro farmo:rolleyes:

Famis
05-04-2009, 11:48
Farma se upre potem pa dobi nazaj:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=0bf72ad56

pok1yoyo
05-04-2009, 12:06
Uf si hitra... Jaz ne vem če imam toliko enot, pa sem v sredo začel:D
Kak nick imaš? Ker jst imam veliko preveč žita in železa, če naredimo menjavo:D Sem pa na +/-

Teych
05-04-2009, 12:09
Uf si hitra... Jaz ne vem če imam toliko enot, pa sem v sredo začel:D
Kak nick imaš? Ker jst imam veliko preveč žita in železa, če naredimo menjavo:D Sem pa na +/-

No ja...

Moram mal žitna polja nadgradit, ker mi farme ne dajo žita:cry:

Nimam še tržnice, pa na -/- sem(sem dala naključno, pa sem pristala na -/-)...

Je pa kifeljc blizu mene, tko da se bova mela lepo, kolikor bom sploh igrala:)

No, zdej pa še podgano dobim...
Še ta mi bo žito žrla:S

pok1yoyo
05-04-2009, 12:11
Pri meni gre pa odlično s farmami, ne vem kako bi nesel vse hkrati:D Edini problem je ker mi gre na živce ker se mi zdi prepočasi... sem navajen na speed... in sem nestrpen.:D

kempo
05-04-2009, 12:22
Rabim žito, a mi ga kdo pošlje? Prosim:p

evo teja dobiš;)

js sm galc, sam ni nobene dobre farme bliz mene...
ampak strelce pa bodo v roku 3 dni, če bo vse vredu...

rooney50
05-04-2009, 12:30
Kako nekoga spremeniš v farmo(napad ni bil z vso vojsko):
http://travilog.org.ua/si/1399033/0fae7d5faf3d1966d14a9f4c0222bdbb

pok1yoyo
05-04-2009, 12:46
Kako je pa to možno? Sicer piše tudi v simulatorju ampak...:D

vid666
05-04-2009, 12:53
Gorjačarji imajo porazno obrambo, a ropajo pa res najbolje.

pok1yoyo
05-04-2009, 12:57
Kdaj približno se mi splača delati paladine?
Še en reportek kako so farme prazne. Bo treba povečat davke in nabavit bič:D
http://travilog.org.ua/si/2095430/3d4d83562ec5cde0376436a451a31a66

vid666
05-04-2009, 13:00
uff zdajle še ne. Raje si najprej naredi sekrice in z njimi malo ropaj, za konjenico mislim, da je še prehitro. Porabijo kar nekaj žita, jaz sem jih imel šele pri 300 populacije.:D drugače pa preceni sam.

pok1yoyo
05-04-2009, 13:09
sekirice niso za nič sedaj. Ropajo slabše kot gorjačke, sicer imajo bolj napad, ampak niso koristne:D

Karnatanc
05-04-2009, 13:19
Se strinjam ja!
Boljš so paldini!
Če gorjače dobiš doma z paldini je masaker tvoji paladini pa odnsejejo dokaj dobro!!

vid666
05-04-2009, 13:29
Samo žito pa jedo kot za stavo.....:D tako, da mislim da zdajle še ni čas za paladine

Karnatanc
05-04-2009, 13:41
Pri nas je 180 minusa brez konjev!
Samo gorjače, tako da tisti 2 porabi žitna na uro tut ne bi bilo konc sveta!!:D

pok1yoyo
05-04-2009, 13:45
Pri nas sproti gradimo žito in gorjačarje...

vid666
05-04-2009, 13:46
Ne seveda ne samo pozna pa se kar...... Še posebej pri katapultih:cool:

.X.
05-04-2009, 13:48
bo kaka dobra aliansa na -/+ :)
:p:p

pok1yoyo
05-04-2009, 14:00
Kdaj ste pa kaj queste naredili? Jaz sem ravno pri tistem: Nadgradi vse na 1. stopnjo:D

krokar
05-04-2009, 14:06
Koljete kaj s heroji?
http://si.travianreports.com/?img=04/EdnkefT.png
Moj se že lep bilda :D

pok1yoyo
05-04-2009, 14:08
Nič s heroji:D Najprej je treba si ime zanj izmislit:D

pajtl
05-04-2009, 14:19
Cela aliansa +AW+ se je spravla name.

Karnatanc
05-04-2009, 14:20
Pol +AW+ so naše farme tako da se jih ne bat!
Veliko govorijo pa malo naredijo!

pajtl
05-04-2009, 14:32
Sj če nebi bli 3 ure oddaljeni ta glavni ko se hočejo spravt na mene bi jih farmo. Mam pa ena 2 člana blizu ki ju intenzivno farmam. :D nubi so :P :cool: pol pa grozijo. saj fajn da jih farmaš. jaz jih z levim mezinčkom pospravim

pok1yoyo
05-04-2009, 14:34
Drugo mesto v enem tednu... ni slabo:D pajtl če rabiš pomoč kar povej:D
10. podgana crknila. Okrogla številka:D

pajtl
05-04-2009, 14:43
pač pofarmi jih do konca in jim napiš IGM : Pozdravi od pajtl-a!

Hehe. Pa čestitam za podgance.

pok1yoyo
05-04-2009, 16:01
OMG kake IGM je dobi človek:D Čez 40 minut bo šla podgana. Moja:D

pajtl
05-04-2009, 16:16
Sreča da je jaz nimam. Mam preveč minusa. Pa tiste fake attacke pošiljajo +AW+. kok jih sovražim :D pa še zraven 8 najboljšega na serverju sem :D jao

pok1yoyo
05-04-2009, 16:27
Evo pa gre podgana... Sedaj bo tip pač plačal s svojo pa še moja farma bo postal.
OMG:D
http://travilog.org.ua/si/4573735/874e4e0cc4448edeb4a78b68efcc1964 (jst njega)
http://travilog.org.ua/si/4499599/b5496162635bfb55709ce9a5d9105e34 (on mene)
Še pride sedaj ko sem ga 7 s zatem spet napadel:

bacilius
05-04-2009, 16:51
http://travilog.org.ua/si/6185993/e726436b4159837ab1f51328d418b543

lepa farmica :)

.X.
05-04-2009, 16:57
http://travilog.org.ua/si/4061062/86f232c478c1424b159449e3e8be2923

evo še en moj report:)
farmice so povne :P

.X.
05-04-2009, 17:46
to ne, ampak zakaj je tema če ne zato da dobiš sitterja. Se pa strinjam da mu težko zaupaš:)

No vidiš;)

Siter mora biti nekdo ki mu zapuaš saj nikoli neweš kaj ti ima v planu naresti:)
raje sem brez siterja kot pa da mi sita nekdo ki sploh nevem kdo je:)

No zdaj pa naj se mi javi kak iz -/+ ker rabim alianso:)

pop 70 vojska 110;)
nick neznan:):):):)

pok1yoyo
05-04-2009, 17:59
Jaz mojemu soigralcu zaupam, včasih se mogoče ne strinjava, ampak vedno najdeva rešitev

pajtl
05-04-2009, 18:29
Sj je v redu vse. Pa sovražim fejk attacke :D v tti aliansi ka sem so vsi farmice edino jaz znam napadat :P

kocka lol
05-04-2009, 18:33
Sj je v redu vse. Pa sovražim fejk attacke :D v tti aliansi ka sem so vsi farmice edino jaz znam napadat :P
alianse se na začetku še ne splača imet. od tebe namreč hočejo le surovine za nadgradnjo ambasade, pa še veliko noobov, ki so na začetku pridobili nekaj popa je noter. raje počakaš in se nato pridružiš najboljšim.

.X.
05-04-2009, 18:34
alianse se na začetku še ne splača imet. od tebe namreč hočejo le surovine za nadgradnjo ambasade, pa še veliko noobov, ki so na začetku pridobili nekaj popa je noter. raje počakaš in se nato pridružiš najboljšim.

Zakaj ne iskoristiš jih za obrambo ;)Mojih surovin pa itaq nihče nebo videl vsaj za ambasado nikoli ne pošiljam;):):)

pajtl
05-04-2009, 18:37
za obrambo? kako če jih farmajo zavezniki!!!! pa surovin sploh ne pošiljam...

Teych
05-04-2009, 18:38
Imate vi kaj bolj polne farme?
Jaz imam prazne:shock:

IMA KDO KAJ ŽITA??? Meni bodo kmalu enote začele umirati, ker ne nafaramam dovolj žita:oops:

pajtl
05-04-2009, 18:39
jaz morem pa hitro gold kupit mi je glih zadnjih 3 šlo za NPC da žito dobim :D

pok1yoyo
05-04-2009, 18:53
hehe, pri nas so farme še kar,pa vse v 9x9 farmam... samo je pol zapuščenih pokrajin:D
Pa žita imam čez granary... vse gre falit samo lesa ni:D

.X.
05-04-2009, 19:48
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=497055200
ko gorjače začnejo služiti kot obramba :):-D:-D

vid666
05-04-2009, 19:52
Jaz jih tudi farmam, a zdaj je nastopil problem.... Nihče nima več surovin, saj sem vse pofarmal dokonca, zdaj bo pa treba čakati, da se malo napolnijo:D Kaj naj rečem gorjačarji ruls!:D

pok1yoyo
05-04-2009, 19:55
Ja, zato bo treba naredit konje (po moji logiki) da bolj daleč farmaš.

vid666
05-04-2009, 20:38
Tvoja logika ni slaba;) a kot sem že prej povedal je pomojem(moja logika:D) je zato še prehitro.

.X.
05-04-2009, 21:41
Čez 1h bo ustanovljena aliansa ki bo krojila s7 :) hahhah:p:p:p:p:p:p:p

kifeljc
05-04-2009, 22:03
Čez 1h bo ustanovljena aliansa ki bo krojila s7 :) hahhah:p:p:p:p:p:p:p

Seveda:rolleyes:.

Moji 1. napadi:p:http://travian-reports.net/si/raport.php?id=15ed20bf5

.X.
05-04-2009, 22:40
aliansa je že :)
hohoho :)
vsi ki ste na -/+ klik me:):):)

vid666
06-04-2009, 09:06
jaz pa že razmišljam, o kakšnih oazah, imam jih kar 5 v mojem 7x7 okolju od tega 3 z žitom.... Dobro bilo tudi dobiti kakšno naselje z 15 žita... A raje se nebom prenaglil:D

kifeljc
06-04-2009, 14:08
Do zdj sm naredu 40 gorjač:D. Kar dobro če gledamo da sem začel v petek zvečer:). Upajmo da bo zjutrajih jih že 100:p.

EDIT: Vas bom že dohitu TOP:D

NeonAqua
06-04-2009, 16:01
No takole pa zgleda ko nekdo samo naredi račun poj ga pa sploh ne igra:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=03032ab28

pok1yoyo
06-04-2009, 17:38
pri nas smo razvili suličarje pa metalce... sedaj kmalu pride drugo mesto:D

car99
06-04-2009, 18:21
jaz morem pa hitro gold kupit mi je glih zadnjih 3 šlo za NPC da žito dobim :D

saj ti je zdaj 9 gorjač umrlo verjetno ti bo olajšalo probleme z žitom :P

http://travilog.org.ua/si/5781770/4d774d652e8569cfc9c92b8460da5a35

Karnatanc
06-04-2009, 19:05
http://travilog.org.ua/si/7179075/f7e90408c1609606848bb04f18890906
Za to ljubim paladine!:D
Da bi bilo pomoje bi jih imeli že v soboto!:D

Crusader

Hamlet
06-04-2009, 20:20
http://travilog.org.ua/si/7179075/f7e90408c1609606848bb04f18890906
Za to ljubim paladine!:D
Da bi bilo pomoje bi jih imeli že v soboto!:D

Crusader
LOL ;)
Jaz jih jutri razvijem ;)
Pol pa bo akcija na tevtone :P

.X.
06-04-2009, 20:38
saj ti je zdaj 9 gorjač umrlo verjetno ti bo olajšalo probleme z žitom :P

http://travilog.org.ua/si/5781770/4d774d652e8569cfc9c92b8460da5a35

Sej mu jih ni uumrlo;)ampak so se samo v pasti ujeli ;)

Lp:p:p:p

micoo
06-04-2009, 21:03
omg... eh nič nebom rekel :D :)... in koliko vojske mislite, da že imajo top roparji? :)

da nebo offtopic:
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=ae06117e5

lp

long jump
07-04-2009, 13:14
RAJTAM majo že tk ene 200 gorjač. ;) Zdaj so v ospredju tevtoni zaradi gorjač počakajte na galce;)

kifeljc
07-04-2009, 13:34
RAJTAM majo že tk ene 200 gorjač. ;) Zdaj so v ospredju tevtoni zaradi gorjač počakajte na galce;)

Samo tok:confused:.

krokar
07-04-2009, 14:33
Toliko jih imam jaz pa sem kar zadaj za top10 res pa je da nimam pokritega računa 24h/7.
Zanima me samo če že kaj TT in EI-ji morijo? Oz so že razskani in v akciji vsaj farmanja.

long jump
07-04-2009, 16:38
Jas bom imel ttje če bo vse po sreči v petek:)
Kaj so EI?