PDA

View Full Version : si4 zaključna debata 2008 / 2009

Klemen
16-03-2009, 22:05
Izpovejte se!

Izpovejte vaše tegobe na tem strežniku, zanimive prigode, WW poročila, komentarji... torej vse kar se tiče tega strežnika. Tukaj lahko tudi javno spremljate situacijo in le-to komentirate. Strežnik je končan. Reporti so lahko necenzurirani.

LP
klemen1232

uiyow?
16-03-2009, 22:14
Hmm, največji dogodek tega serverja?

To je pridružitev QQ v vojno PCvsPeW, ki je dokončno spremenila si4 in njeno usodo. Ta dan, napoved vojne, je bil na si4 do zdaj največji dogodek, ki je dokončno spremenil usodo serverja.

Lep pozdrav

Tomaz911
16-03-2009, 22:36
najveci dogodek je bil to da ko smo mi iz alijanse ANCIENT sprejeli pakt z QQ so nam QQ-jevci rekli naj unicimo boki32-ju WW in to smo tudi storili zatem pa so PC-jevci strosili vsE kase na nas in kar naenkrat pa so QQ-jevci prekilnil pakt in nam unicili vse 3 WW :evil::evil::mad::mad:

TO JE BILO RES NEKAJ ZAHRPTNEGA IN CE BOJO QQ-jevci ZMAGALI, NAJ VEDO DA ZMAGA JE BILA ZELO NEPRAVICNA

uiyow?
16-03-2009, 22:44
Zadevo bom komentiral tako: To je vse del Traviana;)

Tomaz911
16-03-2009, 22:50
Samo da na tak nacin hocejo zmagati je pa cista nesramnost in pozresnost

Marakana01
16-03-2009, 22:51
Igra je igra.Enkrat zmagaš drugić zgubiš.Igra je pa itak za zabavo.Sam jo namreč igram za hec.To je blo iz moje strani:(

Tomaz911
16-03-2009, 22:58
ja saj je vse lepo in prav samo da na tak nacin igrajo in s tako borbo ki smo jo vlozili mi igralci iz ANCIENTA da tako unicijo naso moznost za zmago, saj QQ je vedno imel vojne z PC-jem in PEW-om a mi smo pomagal QQ kar pa je bila napaka saj so nas izdali kar pa je zelo neumno a mi še ne bomo vrgli puško v koruzo

Marakana01
16-03-2009, 23:05
ja saj je vse lepo in prav samo da na tak nacin igrajo in s tako borbo ki smo jo vlozili mi igralci iz ANCIENTA da tako unicijo naso moznost za zmago, saj QQ je vedno imel vojne z PC-jem in PEW-om a mi smo pomagal QQ kar pa je bila napaka saj so nas izdali kar pa je zelo neumno a mi še ne bomo vrgli puško v koruzo

sej meni je tudi žal skos sm žiteka nosu pol pa kabum pa je QQ začel pametovat :mad:

Tomaz911
16-03-2009, 23:09
sej meni je tudi žal skos sm žiteka nosu pol pa kabum pa je QQ začel pametovat :mad:

Mja... skoda vsega zita in tako samo saj mi nismo mogli vedeti da nas bo QQ unicu prav skoda mi je da smo unicili PC in se nismo raje spravilina QQ

kaksno ime imas v travianu

uiyow?
16-03-2009, 23:09
To, kar si pa ti zdaj povedal, je pa laž. Najmanj ste se borili VI in na koncu pričakujete, da še boste s takšno igro zmagali? Vse druge alianse so bile bolj borbene od VAS, če smo že pri tem. Dolgo se je govorilo, da so VAM QQ pomagali priti do zmage na FF, ko pa je bil QQ v teževah oz. vojni in vas prosil za pomoč, ste pa prijazno prikimali a brez dejanj. To je razjezilo veliko članov v aliansi QQ in kot je Hep povedal, glasovali so skoraj enoglasno, tako da ne jamraj tu po forumu, ker si neupravičeno razočaran. Če smo pa že pri zahrbnosti. VI ste nam PC napovedali vojno, medtem ko sta PC in QQ bila bitke proti PeW-u. PC smo bili prisiljeni skleniti neuradni pakt z alianso PeW (IN NIČ VEČ). Ker ste nas zahrbtno napadli in nam zahrbtno napovedali vojno, se je PC odločil, da za vsako ceno prepreči slavje Ajev. Zdaj pa jamrate o zahrbtnosti, ha?

Lep pozdrav

Tomaz911
16-03-2009, 23:19
To, kar si pa ti zdaj povedal, je pa laž. Najmanj ste se borili VI in na koncu pričakujete, da še boste s takšno igro zmagali? Vse druge alianse so bile bolj borbene od VAS, če smo že pri tem. Dolgo se je govorilo, da so VAM QQ pomagali priti do zmage na FF, ko pa je bil QQ v teževah oz. vojni in vas prosil za pomoč, ste pa prijazno prikimali a brez dejanj. To je razjezilo veliko članov v aliansi QQ in kot je Hep povedal, glasovali so skoraj enoglasno, tako da ne jamraj tu po forumu, ker si neupravičeno razočaran. Če smo pa že pri zahrbnosti. VI ste nam PC napovedali vojno, medtem ko sta PC in QQ bila bitke proti PeW-u. PC smo bili prisiljeni skleniti neuradni pakt z alianso PeW (IN NIČ VEČ). Ker ste nas zahrbtno napadli in nam zahrbtno napovedali vojno, se je PC odločil, da za vsako ceno prepreči slavje Ajev. Zdaj pa jamrate o zahrbtnosti, ha?

Lep pozdrav

ti zaradi men lahko govoris kar ces ampak mi nismo bili zahrbtni to ste bili vi in pa QQ-jevci ko smo sprejeli pakt so nam rekli naj vas mi zacnemo napadat ker smo mislili da ce vas bomozaceli napadat lahko zmagamo a ko smo boki-ja unicili poka so QQ- jevci lepo prekinili pakt in napovedali vojno saj so imeli vse odprto vi niste imel nic vojske ker ste jo na nas strosil QQ pa sedaj pobira zmago ko mi nimamo ni KASOV kar pa seveda ni pravicno

Pecenka
16-03-2009, 23:23
ti zaradi men lahko govoris kar ces ampak mi nismo bili zahrbtni to ste bili vi in pa QQ-jevci ko smo sprejeli pakt so nam rekli naj vas mi zacnemo napadat ker smo mislili da ce vas bomozaceli napadat lahko zmagamo a ko smo boki-ja unicili poka so QQ- jevci lepo prekinili pakt in napovedali vojno saj so imeli vse odprto vi niste imel nic vojske ker ste jo na nas strosil QQ pa sedaj pobira zmago ko mi nimamo ni KASOV kar pa seveda ni pravicno

tomaz ce vas vodstvo zavaja to ni nas problem, diplomacija ni vse kar vidis na forumu

Marakana01
16-03-2009, 23:27
Vidim da se boste kregal spet .. sam se one ćlane rabmo pa bo :)

uiyow?
16-03-2009, 23:28
Life isn`t fair

Sicer pa pričkanje s tabo, je sizifovo delo.

Mnenje je eno, dejstva pa drugo. Jaz sem povedal oboje.

Lep pozdrav in lahko noč

David
17-03-2009, 07:44
Ah ja...Uiyow, ker vidim da si mojster v odgovovarjanu; bi mi povedal zakaj je bila naša napoved vojne hinavska?

gangsta man
17-03-2009, 07:51
Se strinjam z vsemi.. ancient je najbolj zahrbtna aliansa...!Sam sem v a-7, in a-2 napadajo nas... mislim to ne gre tako več naprej....najbolj zahrbtni ljudje!!
do zdaj pa morm povedat da še niso mi naredili nič škode tukaj en report...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=7415eaa55

tako da vsi kateri pravite da so QQ nepravični se motite.... najbolj zahrbtni ljudje ANCIENT , mi je žal zakaj sem ta server zapravil za vas in tega izmečka KaC***

Edit : nesmem objavljat imen.. sicer pa vsi veste kateri je glavni ANCIENTA!

YellowBanana
17-03-2009, 11:58
jep, takle se govori po A-jovem forumu (kar je odebeljeno v njegovem Quote)...nekak je treba upravičit poraz, ane vodstvo A-ja...

gangsta man
17-03-2009, 16:57
evo spet en report... ko je a-2 napadel a-7 heheheh!!!!!

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4c4faace6

nemorejo mi do živega!

Tomaz911
17-03-2009, 17:06
evo spet en report... ko je a-2 napadel a-7 heheheh!!!!!

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4c4faace6

nemorejo mi do živega!

ti že ves zakaj mi napadamo vas A - 7

uiyow?
17-03-2009, 17:47
Ah ja...Uiyow, ker vidim da si mojster v odgovovarjanu; bi mi povedal zakaj je bila naša napoved vojne hinavska?
To je samo primerjava, če smo že pri blitz krieg-ih. Zakaj pa je napad WWjev s strani QQ hinavski?

domen 77
17-03-2009, 18:06
Zadevo bom komentiral tako: To je vse del Traviana;)
se strinjam prosm ne bannad

Ne bom bannal, sem namreč dobre volje, bo samo točka.

LP
klemen1232

suuushi
17-03-2009, 18:13
no, bom še jst par reči prpomnu. čeprav nism glih kej pozorno spremlu vsa dogajanja, mi je jasn naslednje: QQ, A, PC in Pew so med sabo vojaško ble dokaj uravnovešene med sabo, mogoče je bla ena skupina močnejša. sam sm sicer v A-7 že skor od začetka, ampak ne zagovarjam nobene ally. po mojem bi pršlo do zanimivih bitk, če bi se te ally držala vsaka za sebe in se rušile med sabo. tko pa je pršlo da paktov in posledično izdajstev in "hinavstev". ker po mojem QQ zasluženo slavi. vse ally so ble in so še obsežne in mele so precej crusherjev, ampak Aju so za zmago falile le dve reči: pravičnost in zvestoba oz. spoštovanje. pravičnost: blo preveč izdajsvet od vodij Ancienta (ne sam vrhnega, ampak tut od nižjih), in zvestoba: krila se niso strinjala in so se uprla. primer je ravno A-7, ki so ga na silo razdrli, še prej pa so ga probal ukrotit z novo vodjo. neki podobnga je blo tut v parih drugih krilih, ampak za A-7 vem najbolš. po mojem so graditelji wwjev tut en mal krivi, ampak spet ne tolk, kr sta pol mogla res trpet zarad drugih vodij. to je moje mnenje in videnje.

lp suuushi

David
17-03-2009, 20:51
To je samo primerjava, če smo že pri blitz krieg-ih. Zakaj pa je napad WWjev s strani QQ hinavski?

Ne izmikaj se vprašanju, ampak odgovori če misliš ali pač ne.

uiyow?
17-03-2009, 21:01
Ne izmikaj se vprašanju, ampak odgovori če misliš ali pač ne.
Odgovor je ne. Niste hinavci. Na si4 vas nobena aliansa ne simpatizira. PC vas še najmanj. Zdaj pa ti odgovori, če imaš jajca!

Tomaz911
17-03-2009, 21:37
Odgovor je ne. Niste hinavci. Na si4 vas nobena aliansa ne simpatizira. PC vas še najmanj. Zdaj pa ti odgovori, če imaš jajca!

lej ne ti kle neki z hinavi dobr vi veste kdo je kle hinavec in ce se ne ves TO STE VI PC in ne kle bedarije pisat

uiyow?
17-03-2009, 21:47
lej ne ti kle neki z hinavi dobr vi veste kdo je kle hinavec in ce se ne ves TO STE VI PC in ne kle bedarije pisat
Potem pa utemelji tvoje trditve. Dokazi in takšne stvari. Odkritje vode ne šteje!

Tomaz911
17-03-2009, 21:51
Potem pa utemelji tvoje trditve. Dokazi in takšne stvari. Odkritje vode ne šteje!

no potem pa ti potrdi zakaj smo mi hinavci
ziher bos rekel zato ker smo mi vas napadli ampak mi pa itak nismo imel nobenega pakta z vami, jaz pa ti zagotovo povem da najvecji hinavci na tem srverju pa so QQ jst sm na zacetku si trdil da je dobra ally a se je sedaj izkazalo da so hinavci in skoda teh skoraj 12 mescev igre da tze tako izda neka ally ki pravi unicite to in to na koncu pa te oni unicijo in to je hinavscina in najvecja zahrptnost

sedaj pa si upaj trditi da lazem

V prihodnje se zadrži takih izrazov!

LP
klemen1232

DontEvenAsk
17-03-2009, 22:07
ziher bos rekel zato ker smo mi vas napadli ampak mi pa itak nismo imel nobenega pakta z vami, jaz pa ti zagotovo povem da najvecji hinavci na tem srverju pa so QQ jst sm na zacetku si trdil da je dobra ally a se je sedaj izkazalo da so hinavci in skoda teh skoraj 12 mescev igre da tze tako izda neka ally ki pravi unicite to in to na koncu pa te oni unicijo in to je hinavscina in najvecja zahrptnost

sedaj pa si upaj trditi da lazem

Lažeš! Ti neke bedarije tu govoriš, v resnici pa nimaš pojma kaj se je dogajalo na si4. Si kot tisti kimi, ki je stalno javkal. Drugače smo pa imeli PC, QQ in A koalicijsko pogodbo. Napada A-jev na PeW še sedaj nisem videl. Kar se tiče pa hinavščine pa še sedaj nisem prebral odgovora zakaj A ni hinavski, ko je sredi boja PC proti PeW (in kljub besedam, da bodo napadli PeW) raje napadli PC - še sedaj ne vem razloga. QQ pa so največji hinavci, ko so napadli A?:o

Preberi edit zgornjega posta.

LP
klemen1232

Tomaz911
17-03-2009, 22:13
Lažeš! Ti neke bedarije tu govoriš, v resnici pa nimaš pojma kaj se je dogajalo na si4. Si kot tisti kimi, ki je stalno javkal. Drugače smo pa imeli PC, QQ in A koalicijsko pogodbo. Napada A-jev na PeW še sedaj nisem videl. Kar se tiče pa hinavščine pa še sedaj nisem prebral odgovora zakaj A ni hinavski, ko je sredi boja PC proti PeW (in kljub besedam, da bodo napadli PeW) raje napadli PC - še sedaj ne vem razloga. QQ pa so največji hinavci, ko so napadli A?:o

PeW pa mi nismo napadli zato ker smo takrat imeli pakt z QQ in so nam rekli naj napademo PC kar smo tudi storili. Kasneje pa ker so bile vse poti odprte in ker nobeden ni imel crusherjev ne PeW ne ANCIENT ne PC pa jih je imel le QQ in nas je izdal in prekinil pakt in nas imel le za vabo se tisti dan ko so prekinili pakt so nas zaceli suvati z napadi in nam zrusli 2 WW pri 3 oz pri BOKIJU pa so nam zrusili nekaj skladisc in zitnic in ne mi govorit da lazem

LP

uiyow?
17-03-2009, 22:37
ziher bos rekel zato ker smo mi vas napadli
Ti si pa res čuden(V vseh pomenih besede:D) Rekel bi še kaj več, amapk mislim da to ni potrebno. Mislim da imamo vsi udeleženci te debate približno enako mnenje o tebi, zato dodaten komentar ni potreben.

Ti ne lažeš. Ti samo ugotavljaš oz špekuliraš. Seveda pa je večina tvojih povedi nesmiselnih, težko razumlijivih, neutemeljenih in neresničnih ... To se tudi nagiba k tvoji zrelosti ... S takšnimi udeleženci debate, je nesmiselno debatirat.

Lep pozdrav

journal
18-03-2009, 00:35
Ti si pa res čuden(V vseh pomenih besede:D) Rekel bi še kaj več, amapk mislim da to ni potrebno. Mislim da imamo vsi udeleženci te debate približno enako mnenje o tebi, zato dodaten komentar ni potreben.

Ti ne lažeš. Ti samo ugotavljaš oz špekuliraš. Seveda pa je večina tvojih povedi nesmiselnih, težko razumlijivih, neutemeljenih in neresničnih ... To se tudi nagiba k tvoji zrelosti ... S takšnimi udeleženci debate, je nesmiselno debatirat.

Lep pozdrav

fantje in dekleta (če je slučajno kakšna med vami)....preberte si namen te teme...sigurno ni namen vsesplošno prepiranje in obtoževanje...

LP pozdrav :)

PS: raje pokažite reporte :D

YellowBanana
18-03-2009, 02:06
PeW pa mi nismo napadli zato ker smo takrat imeli pakt z QQ in so nam rekli naj napademo PC kar smo tudi storili. Kasneje pa ker so bile vse poti odprte in ker nobeden ni imel crusherjev ne PeW ne ANCIENT ne PC pa jih je imel le QQ in nas je izdal in prekinil pakt in nas imel le za vabo se tisti dan ko so prekinili pakt so nas zaceli suvati z napadi in nam zrusli 2 WW pri 3 oz pri BOKIJU pa so nam zrusili nekaj skladisc in zitnic in ne mi govorit da lazem

lol, haha, rotfl pa še kej bi se najdl...dej mal premisl kva klatš okol...tist kar je pa odebeljen text, si se pa tako izmuslu da glava peče...če nimaš pametnih argumentov, bodi raje tiho, ker je več kot očitno da nimaš pojma kaj se dogaja okol tebe, kaj šele na drugih straneh neba s4...

Pecenka
18-03-2009, 09:22
Tomaz dost komicno je to, da enostavno govoris cisto narobe. To da smo mi rekli, seveda po tvojem mnenju glede na tvojo podano trditev, ki se glasi:PeW pa mi nismo napadli zato ker smo takrat imeli pakt z QQ in so nam rekli naj napademo PC kar smo tudi storili... da morate udariti po allinasi PC je zame cista komedija. Enostavno mi ne gre v glavo z kaksnim razlogom, bi mi to zahtevali
ce so vsi igralci. ki so igrali ali se igrajo od zacetka serverja v nasi in vasi aliansi vedeli, kaj se je dogajalo in bili o zadevah kot so npr.: Koalicijska pogodba med QQ,PC,Ancient,... obvesecni!!

V prejsniih temah sem povedal vzrok zakaj sem zgubil zaupanje v Ancient... Preprosto...zato ker ste dobesedno LESENI.

Naj obrazlozim LESENI za moderatorja ali admina, da ne bova potem preko zasebnih sporocil komunicirala: Beseda LESENI je v tem primeru popolnoma prava beseda, ki sodi v kontekst in ne gre za nobeno zalitev.Kakorkoli alliansa Ancient je lesena ker:

1.je hotela pomoc pri vojnah kot je vojna z FF s tem da je blo reportov napadov zelo malo...ubistvu se nobenga ne najdem na nasem forumu
2. Hotela zbiti opozicijo (Tomaz obrazlozitev opozicija si najdi na internetu ce ne ves kaj pomeni) vendar glejga zlomka spet nobenih reportov
3. To da ste napadli allianso PC, ki je bila takrat v koaliciji je zame in vrjetno se za marsikaterega
nesprejemljiva ter zahrbtna ( iz tega lahko vodilni v alliansi QQ in PC sklepajo, da gre to za nekak dogovor med ANCIENT IN PEW)
4. Alliansa Ancient je pricela z rekrutacijo igralce globoko na nasi strani (QQ da smo si na jasnem) kar je krsila nekatere tocke sporazuma.
5. Potem pa kmalu ob koncu zaradi notranjih nesoglasij prekinejo to pogodbo z nami in s tem zelo kmalu za prekinitvijo, ce se ne motimm, ze isti dan ali pa naslednji dan pridete z ponudbo, da bi skupaj gradil en WW in bi tako postavili imena obeh allians v "lento".

Moje mnenje je trenutno tako: Glede na aktivnost igralcev Ancient, ki so jih pokazali v napadih, je bila bore slaba , tako da vsak vodilni, ki ima malo pameti v glavi lahko to razume kot neposredno groznjo, saj njihovi zavezniki tolcejo po igralcih v drug kvadrant kar je zelo rizicno, medtem ko si alliansa, ki je "potunkala v vodo" le to, lepo spara svojo vosjko in pri tem ne mrdne niti za 3 kvadratke.
Nekje sem slisal, da qq ne more zmagat s4 brez allianse Ancient. Hja zanimivo ane, da so ubistvu Ancient tisti, ki so v manj kot 24ur pridrveli nazaj na Hepova vrata trkat z ponudbam.
In dragi Ancienti prosm ne jokat po forumu ker se vsi zavedamo, kaksna je situacija.

Sklepna misel:Nategovali ste nas od samega zacetka, a mi smo vas nategnili pred zakljuckom serverja!
Rezultat 1:1

Se za konec
Tomaz to je bilo le nekaj stvari, ki so me zmotile tako da zdaj pa ti in vsi ostali premislitem ce je bilo pravilno, da smo po vasem mnenju naredili hinavsko potezo... Naj ti zaupam noz je bil znamke SWISS KNIVES

Witch
18-03-2009, 09:52
Nekje sem slisal, da qq ne more zmagat s4 brez allianse Ancient.

Prav si slisal. Brez hinavske poteze ne bi zmagali. Kako si lahko drugace razlagas napade QQ-ja na nase wondre PO tem, ko smo mi se zadnje nase skurili na vasem najvecjem konkurentu - PEW? Rabili ste naso pomoc in ste jo s podlo zvijaco tudi dobili. Mi z izjemo pomoci pri vojni z FF nismo od vas dobili nic.

Kar se pa koalicijske pogodbe med QQ, PC in Ancient tice... Kje zavraga si pa to pobral? QQ in PC ste bili zavezniki, ker ste imeli skupnega sovraznika - PEW. V to ste skusali vpeljati tudi Ancient, pa vam ni ravno najbolje uspelo. Koalicijske pogodbe med QQ, PC in Ancient NI bilo.

Se to: Pri vas je bil povod za vojno s PEW neka oaza. Pri nas je bil povod za vojno s PC nek cropper. V cem je zdej vas povod tehtnejsi? Delate se bolj papeske od papeza, hkrati pa vse vase poteze smrdijo se izven okvirov S4.

lp,
Q

Hep
18-03-2009, 11:41
POGOVORI! POTREBUJEM DOVOLJENJE VSEH UDELEŽENCEV. KO ZBEREŠ LE-TE LAHKO PONOVNO OBJAVIŠ!

LP
klemen1232

Witch
18-03-2009, 13:35
Da se ti da tolk fejkat...

Pecenka
18-03-2009, 14:19

Wich nevem zakaj mors njihovo rit vn vlect ce je pac resnica taka kot jo je prikazou hep z tocno podanimi dodatki ki to potrjujeo. V primeru da je to izmisljeno pa ti zalepi svojo verzijo na forum in spodbij njegove trditve..

Witch
18-03-2009, 15:05
Ne shranjujem pogovorov. Sem namrec mnenja, da to pocnejo tisti, ki bi radi kasneje te pogovore zlorabili, al pa z njimi zascitili lastno rit. Poleg tega se da pogovore prav lepo fejkat in ne predstavljajo nikakrsen dokaz.

In glede na to, da smo potem na: moja beseda proti tvoji... je pa ze laze presodit, ce ocenis dejanja sama. Se ti ne zdi?

lp,
Q

JOXI
18-03-2009, 19:25
fantje ne se prepirat

hep ima svojo religijo za sabo in je nezmotljiv, naj popolnejši, nikole ne naredi krivice, vedno igra po pravilih ... on je večji svetnik ko jezus zato sedaj ne dvomite v njegove besede...

amen

Hep
18-03-2009, 19:52
Moji pogovori so v skladu s tem, kar govorim. Če pa bereš kar pišejo ANCIENT je pa tako.... enkrat jih silimo da napademo PEW, drugič se opravičujejo, ker niso napadli PEW, tretjič pravijo da smo zahtevali, da napadejo PC, četrtič so napadli PC, ker ... Vsak nov član, ki odpre usta pove svojo štorijo.

Glede shranjevanja pogovorov pa takole Witch. Pogovori na našem forumu so dostopni meni in tebi, prav tako na forumu vodstev obeh alians, MSN pa itak shranjuje loge, prav tako Skype. Razlog, da ANCIENT nikoli nima pri roki kakega primernega loga, ki bi podprl njihove trditve torej ne more tičati v tem, da loge shanjujejo le "tisti, ki bi radi kasneje te pogovore zlorabili".

JOXI: Jezus ni svetnik po nobeni znani svetovni religiji.

NeonAqua
18-03-2009, 20:09
Smem samo vprašati na kateri stopnji je WW ?:confused:

uiyow?
18-03-2009, 20:13
"Od Allaha, Allah kogar hoče brez muke preskrbi." (Približen prevod iz sure Ali 'Imran, 35-37 ajeta)
http://www.shrani.si/f/1m/Ne/1GrXCULj/ww.png

obi wan
18-03-2009, 20:44
Dragi qq kaj še kr niste šli dalje. Kot slišim pa maste nekateri mal težav....

za HEPA in PEČENKO, dejta no nehat že bluzit, vsem sta jasno pokazalo da smo navadn DREK, mi se ne sekiramo glede tega. Ne vem zakaj se spuščaš na osebni nivo in limaš zasebene pogovore z witch kingom obenem ga pa žališ.

Ancient je bil to kar je, sodila nas bo samo zgodovina, no neki pa je dejstvo, da vsi k smo bili v njem, vključno s kerlcom, se na take nivoje nismo spuščal. Da bi se obešal kaj je kdo reku kdaj pred 3 meseci, iskat eno besedo in se potem naslanjat nad tem kako si imel prav. Zamisli se mal lepo prosim.

Če te zanima, pr nas o vašem dejanju sploh ni več govora, šli smo dalje in to vsi. Samo kot vidim ti samo čakaš da kdo kaj na forum napiše kar se ne sklada s tvojimi zbranimi podakti in hitiš pisat romane o tem. Ohladi se malo!

za vse otroke iz PC in ostale provokatorje: Pejte igrat nov s4 pa se lepo mejte ;)

uiyow?
18-03-2009, 20:49
Edini, ki se mora ohladiti, si to ti Star Wars
http://www.shrani.si/f/3X/GS/1FcT1CS4/qq.png

Tomaz911
18-03-2009, 21:40
ja uiyow dej ne govori take bedarije sploh pa brezveze se s tabo pogovarjati ker govoris kar neki skoda besed bi jaz rekel

Jst bom tako povedal QQ se je pokazal kaksen je navadna zahrbtna rit imeli so povn vojn a. A na koncu smo jih mi resili a na koncu so nas izdali hvala vam za tako iskrenost in nezahrbtnost saj ste se pokazali QQ-jevci upam da vam bo taka zmaga prijala.

Avenger
18-03-2009, 22:19
ja uiyow dej ne govori take bedarije sploh pa brezveze se s tabo pogovarjati ker govoris kar neki skoda besed bi jaz rekel

Jst bom tako povedal QQ se je pokazal kaksen je navadna zahrbtna rit imeli so povn vojn a. A na koncu smo jih mi resili a na koncu so nas izdali hvala vam za tako iskrenost in nezahrbtnost saj ste se pokazali QQ-jevci upam da vam bo taka zmaga prijala.

A si ti zihr, da si s4 igrau?

dvomim, zelo

robba
18-03-2009, 22:19
Jutri okoli 20.00 malo poglejte na top lestvico. Zna biti zanimivo.

uiyow?
18-03-2009, 22:39
Ja, jaz vsaj znam stavke tvorit:D

Off-topic!

LP
klemen1232

Tomaz911
18-03-2009, 22:40
A si ti zihr, da si s4 igrau?

dvomim, zelo

ti zaradi men lahko dvomis v neskoncnost jaz imam svoje misljenje ti pa svoje jst sam neki povem kar sem ze ponovil QQ-jevci so zahrbtne riti

super ROBBA bom pogledu

Pazi na jezik.

LP
klemen1232

uiyow?
18-03-2009, 22:48
jaz imam svoje misljenje ti pa svoje
Kaj vse ne poveš ...:)

Da ne bo offtopic: Dajmo wizza! Še samo par levelov!

Tomaz911
18-03-2009, 22:51
dejmo robba sej bomo zmogl se 8 lvl pa bo pa dejmo skalpultirat to wizzo

robba
18-03-2009, 23:29
Kaj vse ne poveš ...:)

Da ne bo offtopic: Dajmo wizza! Še samo par levelov!

Ti pa iz dneva v dan spreminjaš mišljenje, no lepo da ste PC vsaj pokazali kako stojite.

ferus
19-03-2009, 00:34
ja še par dni nazaj ste trdili da vam je vseeno kdo zmaga sam da ni A.

Aja seveda hep vam je dovolil vzeti drobtinice izpod mizice (beri opis v profilu)

beeeeeeeeee

:D

Leela
19-03-2009, 00:48
Ti pa iz dneva v dan spreminjaš mišljenje, no lepo da ste PC vsaj pokazali kako stojite.

robba, popravek, klecijo. ;)

Witch
19-03-2009, 09:38
Glede shranjevanja pogovorov pa takole Witch. Pogovori na našem forumu so dostopni meni in tebi, prav tako na forumu vodstev obeh alians, MSN pa itak shranjuje loge, prav tako Skype. Razlog, da ANCIENT nikoli nima pri roki kakega primernega loga, ki bi podprl njihove trditve torej ne more tičati v tem, da loge shanjujejo le "tisti, ki bi radi kasneje te pogovore zlorabili".

Ti si postal nekatere 6 do 9 mesecev stare igm-je iz ARHIVA in pogovore DRUGIH, tko da je tvoje zgornje obrazlozilo zavajujoce. Vse, kar si "citiral" si SHRANIL izkljucno z namenom, kot sem ga ze omenil.

lp,
Q

Hep
19-03-2009, 10:14
Kot dobro veš Witch, se diplomatski pogovori z drugimi aliansami v QQju dajejo na poseben forum, da lahko celotna aliansa vidi, kaj nekdo obljublja in kaj od tega potem uresniči. Enako velja za vaše pogovore z drugimi aliansami, kjer ste igrali proti nam, le da so ti pogovori v bolj zaprtem delu foruma, da se ne izdajo viri.

Sicer pa si, klasično ANCIENTovsko, iz odgovora v odgovor nasprotuješ.

Ti si postal nekatere 6 do 9 mesecev stare igm-je iz ARHIVA in pogovore DRUGIH, tko da je tvoje zgornje obrazlozilo zavajujoce. Vse, kar si "citiral" si SHRANIL izkljucno z namenom, kot sem ga ze omenil.
Kaj potem? So napisani IGMji in MSN/Skype logi izmišljeni? Ali sem te pogovore le arhiviral? :rolleyes:

Še v roku 24 ur ne znaš držati konsistentnosti svojih izjav...

Witch
19-03-2009, 10:44
Sicer pa si, klasično ANCIENTovsko, iz odgovora v odgovor nasprotuješ.

Kaj potem? So napisani IGMji in MSN/Skype logi izmišljeni? Ali sem te pogovore le arhiviral? :rolleyes:

Še v roku 24 ur ne znaš držati konsistentnosti svojih izjav...

Bos trdil da niti enega nisi "priredil" ergo - pofejkal? Pa ceprav samo malo spremenjen igm, pogovor, citat... je se vedno fejk, pa kakorkoli obrnes.

Pa se toliko o "posebnem" skupnem forumu, ki ga moderira/hosta en hepan, in SIMULIRA moje poste:

Editirano!

Bravo, res!!

Tega linka ne morem dovolit.

LP
klemen1232

Hep
19-03-2009, 11:02
Lepo si nas spomnu na tole, na QQ chatu že švrkamo (Jaki in Legion sta še posebej navdušena).

Sicer pa, da namo samo tale wajn poslušal, že 14 dni isti... gremo na aktualne dogodke!

Danes ponoči so se 3 večje in več manjših vojsk PEW razbile na Wizzin WW plan. Škode ni, razen sedaj že legendarnega prstnega odtisa, ki ga PEW pusti na prav vsaki izbrani tarči - podrto žitno polje!

http://www.shrani.si/f/1R/eq/zzOfAkF/temp.jpg

Če se ne motim je statistika v vašo korist sedaj nekje 20.000 porabljenih katapultov za 6 podrtih žitnih polj. Čestitke!

Editiral sem link. Spet pogovor. Potrebujem privolitev Micix_Duda, nato bom dovolil.

LP
klemen1232

obi wan
19-03-2009, 11:09
hehehe, da je qq tolk nisko padu al kva....

Jaz bi jih koj..... joj kako bi cvilili! (e če tale KOJ ni gorenjski potem pa ne vem). 27.1.2009 :D Kera budala je tole pisala, bi lahko vsaj datum spremenila :D

Dragi HEP, dobil sm napad resnicoljubnosti, rad bi vam povedu da sm cel server sodeloval s PEW, upam da ste kje dobili moje loge :) al sm bil tolk dobr da me niste izsledili... Upam da si prebral kje, kako sm vas šinfu že od sklenitve zavezništva dalje, še posebi sm mel veliko za povedat proti tebi :)

Če bi radi qq vidli kaj sm se menu lahko kje poiščem kak LOG pa nalimam. Resnično upam da si kaj slišu kako se dogovarjam, pogovarjam, sklenjam prijateljstva z nasprotno stranjo, ker drugače so tvoji vohunski kanali zelo slabi...

Witch
19-03-2009, 11:13
Lepo si nas spomnu na tole, na QQ chatu že švrkamo (Jaki in Legion sta še posebej navdušena).

Če se ne motim je statistika v vašo korist sedaj nekje 20.000 porabljenih katapultov za 6 podrtih žitnih polj. Čestitke!

http://travian-utils.com/?s=si4&idu=3535

20k katasov za 6 podrtih polj ... ki po ne vem kaksni racunici predstavljajo nekje 12.000 zgubljene populacije (samo ta teden) ... Ni svoh. Dobr ga branite, res! ;) Le tako naprej!!

obi wan
19-03-2009, 11:17
Witch ne morš tko govort no, samo 6 polj so podrli no :D

Hep
19-03-2009, 11:27
Govorim o crusherjih PEW na WW in plane...

Kar pa se tiče Wizze... Kot sem že napisal, vsak igra igro primerno svojim zmožnostim. Eni gremo na zmago z WWjem, za druge je zmaga, če podrejo nekomu support takrat, ko vedo, da je vsa obramba v WWju. Pričakujem le še post Witcha, da smo otroci, ki igramo igrice, medtem ko on zganja uspešen posel in post Obija, da je uspešno spisal diplomo in da se mu jebe ;)

PS: Predlagam, da se vrnemo na konkretne teme, z 40 letnim inženirjem se pa res ne nameravam tule po forumu prepirat kot 5 letni otrok...

Witch
19-03-2009, 11:34
Pričakujem le še post Witcha, da smo otroci, ki igramo igrice, medtem ko on zganja uspešen posel ;)

Evo ga:

Vi ste otroci, ki igrate igrice, medtem ko jaz zganjam uspešen posel. :lol:

Zdej pa lahk zmagas, mirne vesti, ane. :rolleyes: Mam namrec obcutek, da bos po levi prehitu kolega s svojim "fejk" wondrom.

lp,
Q

PS:
Mas prav. Peskovnik je taprav plac zate. ;)

obi wan
19-03-2009, 11:36
Kaj pa z mano, se ti da mal limat LOGE. Dej mi samo odgovori al si vedu da sm mel pol serverja prijatelje v PEW ali ne. Cel server smo se ti smejal, čist tko BTW. Zdej sm pa tud jst mal nesramen ratu, ker sm vidu kako si se na witcha spravu čisto za brez veze....

In če uganeš s kom vse sm se menu in izdaju informacije :D Bi blo fajn videt kolko si resnično vedu, ti k vse veš in shraniš :D

Hep
19-03-2009, 11:41
al si vedu da sm mel pol serverja prijatelje v PEW ali ne. Cel server smo se ti smejal, čist tko BTW.

Potem pa je vse lepo in prav, vi zaključujete S4 s svojimi prijatelji iz PEW, mi z našimi prijatelji in kot kaže se je na koncu vse uredilo! Razloga za pretakanje žolča torej ne vidim več, uživajmo še zadnje dni in se družimo s prijatelji!

http://www.youtube.com/watch?v=IP4tgAzQxGE

... saj za prijatelje... je dobro le najboljše!

robba
19-03-2009, 11:49

Hmm ne vem Hep mislim da je ta zadeva bolj zate, saj si bolj človeški na mladoletnice.com chatu ali kako že? Saj so to tvoje besede ne?

obi wan
19-03-2009, 11:50
Tako! ONE je ONE, all together we are one se je glasili moto, v dobrem in v zlu ;)

Uživajte v zmagi če do nje pride. Pa bot tolk fer pa zbriši tisti fake post od witcha na skupnem forumu, ker sam veš kdo ga je pisu. Enkrat pokaž da si fer in zapri za javnost tisto, če pa se smejite pa se ne boj, jst sm se cel server. LOGOV je na TONE, slava skypu :D

ajde

Klemen
19-03-2009, 15:40
§10a Vsebina zasebnih sporočil ne spada na forum
Vsebine zasebnih sporočil (PM), sporočil v okviru igre (IGM) in drugih privatnih pogovorov (ICQ, AIM, MSNM,...) ni dovoljeno objavljati na forumu brez privolitve avtorja originalnega sporočila. To se po zakonu Federativne Republike Nemčije nanaša na celoten forum. To velja tudi za poročila bitk z imeni vasi in igralcev.

PREDEN POSTATE pogovor: zberite vsa dovoljenja avtorjev in mi jih pošljite v ZS-ju.
Od tega trenutka naprej, bodo VSI posti, ki bodo vsebovali pogovor/-e, v primeru, da NE dobim ZS-ja z dovoljenji, zbrisani in kaznovani z letnim bannom.

Od tega NI odstopanja v nobenem primeru.

LP
klemen1232

Jakec
19-03-2009, 17:15
Kaj pa z mano, se ti da mal limat LOGE. Dej mi samo odgovori al si vedu da sm mel pol serverja prijatelje v PEW ali ne. Cel server smo se ti smejal, čist tko BTW. Zdej sm pa tud jst mal nesramen ratu, ker sm vidu kako si se na witcha spravu čisto za brez veze....

In če uganeš s kom vse sm se menu in izdaju informacije :D Bi blo fajn videt kolko si resnično vedu, ti k vse veš in shraniš :D
Si imel veliko koristi od tega :)
Očitno je mojster hep vedel dovolj da bo na koncu zmagal, ti si pa očitno izdajal slabo.c-c-c-c-c A-ji še izdajat ne znate hehehe

Sicer pa ni še konec.
lp

mark__
19-03-2009, 17:42
Ohje, kje je hodil Klemen pred mescem ali dvema :)

Witch
19-03-2009, 21:28
Torej - Robbinho jih je mal dobil. Zanimivo pri vsem tem je, da je najbolj pricakovana vojska z vec kot 10.000 rimskimi katapulti zbila le 2 levela pri wondru. Druga zanimivost - pri QQ je sproduciral najmocnejsi crush igralec, ki se je pred pol leta navelical igrat in nehal. Hm....

Vseen - lepa sekvenca in dovolj skode, da QQ zmaga. Skoda...

lp,
Q

EDIT:
Kaca je dokazano sproduciral najvecji crush serverja. Hip, hip... :)

mark__
19-03-2009, 21:46
Ce povzamem ...
je bil kar fajni server, doživel sem kar nekaj, cilj mi je bil biti vsaj enkrat med top10.
Uspelo mi je dobiti točko na forumu.(hvala klemen).

Cestitke zmagovalcu,

srečno. ;)

Avenger
19-03-2009, 22:04
Kaca je dokazano sproduciral najvecji crush serverja. Hip, hip... :)

Najvecji po porabi croppa, ja ..
Najvecji po udarni moci, ne .. ;)

coko
19-03-2009, 22:18
Zmagovalec je odločen. Čestitke.

EarthQuake;)

Witch
19-03-2009, 22:19
Najvecji po porabi croppa, ja ..
Najvecji po udarni moci, ne .. ;)

Kacina udarna moc: 10.830.860
Od anonimnega: 10.080.920

Ce pristejem se katapulte k racunici... je mel kaca skor 10% udarnejsi crush. V praksi je podrl wonder na nulo, kar je tud svojevrsten dosezek.

Od roparice pa res se cakamo. Mogoce sem res mal prekmal govoru...

yeglic
19-03-2009, 22:31
Stopnja WW na s4?

Jakec
19-03-2009, 22:37
Kacina udarna moc: 10.830.860
Od anonimnega: 10.080.920

Ce pristejem se katapulte k racunici... je mel kaca skor 10% udarnejsi crush. V praksi je podrl wonder na nulo, kar je tud svojevrsten dosezek.

Od roparice pa res se cakamo. Mogoce sem res mal prekmal govoru...
no o tem kaj je podrl ne bi lih zgubljal besed...obrambe notr ni bilo niti mio minusa - prej 500k.
Overkill...
Crusher je bil pa lep.

robba
19-03-2009, 23:18
Najprej čestitke za zmago. Samo vsi vemo kako ste jo dosegli tako da dobro. Obramba je bila lepa, vendar na žalost ni bila zadostna, je pa sigurno bila največja na tem serverju. Za newcomerja mislim da sem se kar dobro odrezal. Želim pa se tudi zahvaliti vsem soigralcem in popornikom mojega WW-ja. Brez vseh Vas mi ne bi uspelo.
Evo pa še screenshot:
http://www.shrani.si/f/36/Rj/eYrP0gF/obramba.jpg

skimp
20-03-2009, 01:08
Witch-king, pridi na zaključno zabavo v Mexa,kjer bomo predstavili tvoje slajde o vaši neomajeni bravurozni statistiki.

PS: častim te pivo ;)

Hep
20-03-2009, 01:16
Druga zanimivost - pri QQ je sproduciral najmocnejsi crush igralec, ki se je pred pol leta navelical igrat in nehal. Hm....

Zahvala gre Anonymousu, ker ni brisal accounta, Menelu, ker je sittal in v celoti poskrbel za crusher in Hattoriju, ki je odsittal in v celoti poskrbel za WW. Zahvala seveda še ostalim crusherjem, katerih skrbniki so evidentni - Petterz, Sonofabiatch in Angel.

Čestitke PEW za najbrž največjo obrambo na S4.

Namen je bil dosežen, vsi crusherji QQja so načeli prave tarče ob pravem času.

Hvala gre še aliansi ANCIENT. Igralec PetterZ je ovne imel na poti 34 ur, pa niste nanj, kljub temu, da je manj kot 10 kvadratkov oddaljen od vaših igralcev, vrgli niti enega fejka. Potovanje je bilo prijetno in brez viharjev. Verjamem, da bi brez njega naši katapulti na 80% rimljanski zid grdo predli.

Dodal bi še to, da so prav vsi crusherji v QQ v celoti delo njihovih lastnikov. Nobeden od njih ni bil zgrajen s prispevki drugih članov alianse, niti vzdrževan s pomočjo nedovoljenih večih accountov istega lastnika, zato so si v tem edini na S4 in pripada še posebna čast vsem, ki so vzgojili 200k+ crusherje in tistim, ki so se ponudili, da pomagate pri njihovem vzdrževanju.

Na Witchev komentar pa le to: kacon je napadal 500k obrambe, mi pa 7.2 milijona.

Ghostyb
20-03-2009, 06:32
Ko gledam zadnje dni , tedne na serverju in gledam sodelovanje vseh ALIANS na SV TERITORIJU, lahko dam samo poklon vsem, ki so poklonili toliko časa, požrtvovalnosti mogoče tudi nekaj denarja ...
Ne glede na imena vseh teh alians, lahko rečem da smo bili vsi skupaj ENA VELIKA DRUŽINA, ki se nismo prilagajali politiki in diplomaciji serverja si4 ampak smo igrali SVOJO igro , kar nam bodo priznali tudi vsi nasprotniki na si4.
NE glede na prejšnje ali bodoče komentarje , bili smo SRCE si4 , brez katerega bi že zdavnaj umrl ves interes ali volja za igro .....

Čestitke in pohvale vsem borcev PEW ally, ki so zdržali zadnjih 7 mesecev in nekaj drobiža pritiska, vojne in ostalih malenkosti ... pokazali smo, da dobra volja, lojalnost, druženje in nekaj zabave lahko pripelje daleč ..

Zahvalujem se vsem ZAVEZNIKOM,
XTREME
K.V.M.
NH
TolpaSFF

Zahvala gre tudi trem graditeljem ČUDESA na SV teritoriju SPARTAK, LEELA in še posebej požrtvovalni graditelj ROBBA ... Zadnje mesece so vložili še največ časa v ta projekt ....

Hvala ANCIENT za sodelovanje v zadnjih nekaj dnevih ...

Hvala in čestike tudi PC imperiju, bili smo dokaj dobri nasprotniki in za razliko od drugih, ko smo si dali BESEDO smo se je tudi držali, ne pomeni veliko, nekaj pa le pokaže o ljudeh ;)

Čestitke za zmago QQ ...

P.S.
Za S.V teritorij
Ker je to konec imate na izbiro več možnosti :
1.Čestitati vsem prijateljem in tistim s katerimi ste sodelovali več mesecev ali celo leto.
2.Če mislite da si je kdo od nasprotnikov zaslužil pohvalo, napišite čestitko, drugače ne napišite NIČ.

Witch
20-03-2009, 09:42
Witch-king, pridi na zaključno zabavo v Mexa,kjer bomo predstavili tvoje slajde o vaši neomajeni bravurozni statistiki.

PS: častim te pivo

Kdo si ze ti?

Zahvala gre Anonymousu, ker ni brisal accounta, Menelu, ker je sittal in v celoti poskrbel za crusher ...

Trajno sittanje vec kot pol leta je pa mal kontra pravilom ane? Glede na to kako ogorcen borec za iskanje pravice pri MH-ju si bil, ti je vasa poteza nekak usla, al kako? :)

Čestitke PEW za najbrž največjo obrambo na S4.

Se pridruzujem cestitkam. Lep dosezek za S4.

Namen je bil dosežen, vsi crusherji QQja so načeli prave tarče ob pravem času.

Res je. Perfektno izpeljano. QQ je bil kar se tice obseznih vojaskih operacij vedno za par razredov boljsi od ostalih. Kapo dol!!

Hvala gre še aliansi ANCIENT. Igralec PetterZ je ovne imel na poti 34 ur, pa niste nanj, kljub temu, da je manj kot 10 kvadratkov oddaljen od vaših igralcev, vrgli niti enega fejka. Potovanje je bilo prijetno in brez viharjev. Verjamem, da bi brez njega naši katapulti na 80% rimljanski zid grdo predli.

PetterZ je bivsi Ancient. Tudi prestopil je k vam z naso privolitvijo. Kot takega ga pa res nismo mogl napast.

Na Witchev komentar pa le to: kacon je napadal 500k obrambe, mi pa 7.2 milijona.

Ce bi anonimni zbijal pred 13 dnevi kot kacon in naletel na enako obrambo - ne bi bil tak ucinek kot kacin. V vseh pogledih je snake sproduciral najvecji crush in to je to. Pravzaprav je sproduciral dva! Dosezek prez primere na S4.

In se za konec:

Cestitam za zmago. Lahko bi bila precej lepsa in se vedno izkljucno vasa. Tako je pa samo... vasa. ;)

lp,
Q

PS
Konec je!!! :)

Hep
20-03-2009, 10:30
Trajno sittanje vec kot pol leta je pa mal kontra pravilom ane? Glede na to kako ogorcen borec za iskanje pravice pri MH-ju si bil, ti je vasa poteza nekak usla, al kako? :)

No no, član alianse, kjer je 200 igralcev igralo 400 računov, kjer je eden od igralcev imel 10 svojih računov kot farme in kjer je vodja imel 4, 5 računov, bi pa lahko malo manj streljal naokoli s praznimi naboji.

ferus
20-03-2009, 10:45
1. Čestitke za zmago ki je čista in neoporečna, vendar jaz osebno ne bi želel takšne.
2. Blokirani so bili samo PEW in PC, kot da so samo oni kršili, nikdar qq in A.

HEP priznaj da ste naredili crusher v nasprotju s pravili, aja je težko priznat zmoto ker si mister perfect v vsem.

lp

Hvala bogu da je konec, prav je napisal Ghosty, če ne bi bilo SV bi bil server popolnoma nezanimiv do zadnjih 14 dni, ko bi se sklali med sabo, tako kot ste.

PS

Aja ne vem zakaj besedica "verjetno" največji bunker. Mej jajca in priznaj: tu so pa nas nascali brez VERJETNO.
Mogoče sedaj filate ves def še v wizzo da bi dosegli večje številke od PEW & co. To vam je verjetno zadnja želja in plan bo izpolnjen in ALLY HEP bo na vseh področjih OHH in AHH v glavnem no.1

Hep
20-03-2009, 10:52
"Verjetno" zaradi tega, ker kot 1 kvadrant ne moremo narediti bunkerja enakovrednega tistemu, ki sta ga sestavila dva kvadranta, ni pa še konec, marsikaj se lahko še obrne in morda bomo tudi mi še sestavljali kak bunker s PC.

Se pa strinjam, da je bilo največ blokad med PEW in PC, vzrok mi ostaja neznan (res pa je, da za tistih nekaj primerov bana, za katere vem, je bila to povsem njihova napaka - npr. ko se je več igralcev logalo v WW holderja, ko sta 2 igralca PEW z istega računalnika igrala eden drugega in še account v QQ, itd...). Kar se tiče nas, sem kar nekaj časa posvetil temu, da sem folku težil glede upoštevanja pravil. V splošnem lahko rečemo, da je bil MH na S4 "mile narave" (v primerjavi z npr. našim novim moderatorjem tule na forumu).

Strinjam se tudi, da je PEW poskrbel za zanimiv server. Največji "morilec" dogajanja so bili pa za nas ANCIENT, če jim ne bi zrasla krila, bi se s PEW najbrž na polno tepli do zadnjega dne, tako pa so nas posredno pred meseci prisilili v prekinitev napadov na PEW in fokusiranje v izgradnjo velikega števila crusherjev, kar je zadnje mesece naredilo dolgočasne za velik del igralcev QQ, ki pa so na srečo vzdržali do konca.

Witch
20-03-2009, 10:59
Strinjam se tudi, da je PEW poskrbel za zanimiv server. Največji "morilec" dogajanja so bili pa za nas ANCIENT, če jim ne bi zrasla krila, bi se s PEW najbrž na polno tepli do zadnjega dne, tako pa so nas posredno pred meseci prisilili v prekinitev napadov na PEW in fokusiranje v izgradnjo velikega števila crusherjev.

Tukaj se bodo mnenja verjetno delila, mogoce pa ghosty potrdi mojo trditev:

Ce bi se Ancient posegel na SV, bi sele zamorilo dogajanje, saj bi se PEW vdal in brisal racune. Ostala bi "koalicija" treh kvadrantov brez nasprotnika.

lp,
Q

Hep
20-03-2009, 11:06
Seveda Witch, QQ ste izigrali izključno v skrbi za dober in zanimiv server!

To je pač pogled izključno z naše strani...
Glede na to, da ste se proti PC borili 2 meseca, ostalih 10 pa ste reševali notranje spore, za vas najbrž tako ne bi bilo nobene razlike.

ferus
20-03-2009, 11:07
witch podpis,
ravno tako bi se naredilo, po moje bi se PEW predal in prišlo bi do masovnega brisanja.

btw
1. in zakaj bi s PC delali bunker, mogoče zato, ker bodo iz vseh serverje prileteli vsi crushi nad vas ali zato da dokažeš da se da 1 dan pred koncem zbrat več defa kot je zbral PEW in ostali. če je to povej hitro potegnemo še mi def domov in ga damo k vam v WW. PA boste še tam NO.1.
2. ni važno koliko računov je kdo igral in goljufal, važno je da ste TUDI VI guljufali
3. na PEW ste prenehali pošiljat napade, ker bi meli potem premalo crusherjev, ker toliko vojske kot vam je pobil PEW se lahko držite za glavo, je pa res da je tud PEW imel velike izgube, ampak vseeno nardil nekaj lepih crusherjev.

To je pa bilo res moje zadnje oglašanje, ne glede na odgovore.

Witch
20-03-2009, 11:37
Glede na to, da ste se proti PC borili 2 meseca, ostalih 10 pa ste reševali notranje spore, za vas najbrž tako ne bi bilo nobene razlike.

Pa poglejmo... 5 mesecev smo se borili proti FF in raznim frakcijam, ki so ostale. Nekako 3 dni proti kerlcu (kolikor je rabil za izbris racuna) in se naknadne 4 dni proti njegovim privrzencem (obdobje notranjih sporov, ki so po tvoje trajali 10 mesecev). Sledilo je nekako 5 mesecev vojne proti PC, ki bi jo res lahko za menjali za 2 tedna vojne proti PEW in praskanju riti preostali cas serverja.

lp,
Q

Snaky
20-03-2009, 12:29
No no, član alianse, kjer je 200 igralcev igralo 400 računov, kjer je eden od igralcev imel 10 svojih računov kot farme in kjer je vodja imel 4, 5 računov, bi pa lahko malo manj streljal naokoli s praznimi naboji.

Res si hepan!

Nevem kako drugi nimajo poln kufer tvojih insinuacij in praznih nabojev. Kdo je igral 4, 5 računov? Če si mislil mene si se hudoooooooo uštel. Upam da imaš kakšne dokaze, ker je drugače skrajni čas da prenehaš komentirat moje igranje. Ker pa vem da takih dokazov ni, ker sem igral in igram samo dovoljena 2 računa, kot uporabo skupnega računalnika in še to z namenom sittanje več igralcev zaradi kontrole nad krili. Verjetno ti lahko tudi MH posreduje podatek, da drugi račun ki se igra iz istega računalnika, nikoli ni sodeloval v nobenem napadu ali obrambi, ker svoje vojske razen nekaj sto pretorjanov ki jih je potreboval za lastno obrambo nima. Torej morebitnih svojih dejanj ne pripisuj drugim, da bi na ta način dobil moralno zadoščenje za molrebitno lastno tako početje. In še zanimovo protislovje se pojavlja:ker nimam časa igrat svojega računa toliko kot ga je potrebno, ga ne igram ves čas in ga za kaka 2 meseca predam nečaku - imam pa čas igrati še 4, 5 računov? :rolleyes:
Še vedno pa dopuščam možnost, da te insinuacije niso namenjene meni in je torej moje zgornje pisanje brezpredmetno.

Sicer pa mi je prišlo na ušesa, da si menda poleg našega igralca, ki je eksaktno kršil pravila z alianso farm, naznanil MH-ju že pred kar nekaj časa tudi mene. Hm! Zanimiva taktika, da vodja zavezniške alianse QQ, poda prijavo MH-ju zoper vodjo zavezniške alianse Ancient. Mislim da bi ti za to dejanje "čestital" sam Napoleon, saj bi ga začelo zelo motit "za glavo razlike".

Sicer bi pa bilo tale tvoj nastop zanimivo spremljat skozi oči BigBrother kamer.

Sicer pa čestitam za zmago. Upam da je sladka.

LP
Kacon

Hep
20-03-2009, 13:18
Ker pa vem da takih dokazov ni, ker sem igral in igram samo dovoljena 2 računa, kot uporabo skupnega računalnika in še to z namenom sittanje več igralcev zaradi kontrole nad krili.

V primeru da, dva ali več igralcev uporablja isti računalnik, morajo biti vsi udeleženi računi navedeni v profilu z uporabo funkcije "Uporaba istega računalnika". Zloraba te funkcije je kazniva.+1

ker nimam časa igrat svojega računa toliko kot ga je potrebno, ga ne igram ves čas in ga za kaka 2 meseca predam nečaku

Lastnik računa ne sme prenesti gesla računa osebi, ki že igra na istem igralnem svetu.+2

Sicer pa mi je prišlo na ušesa, da si menda poleg našega igralca, ki je eksaktno kršil pravila z alianso farm, naznanil MH-ju že pred kar nekaj časa tudi mene.
Tole si se sicer zmislil. Glede na to, da sem bil v zadnjih 5 mesecih kake 4x, 5x kot sitter na tvojem accountu, bi ti v primeru škodoželjnosti tvoj crusher poslal na kak pohod, ne pa prijavljal MHju.
Če bi govoril resnico bi bilo to namreč gorob kršenje Privacy Policy ( http://traviangames.com/agb/Privacy_Policy_Travian_Games_GmbH_040209.pdf ) s strani osebja na S4.
+3

V bistvu sam sebe prijavljaš da goljufaš, na koncu boš pa itak mene dolžil. ZA lastno nesposobnost je vedno potrebno najti zunanjega krivca ;)

PS: Pričela se je še bitka za top populacijo na S4 - PC, ANCIENT in NH skupaj proti bogiju... ajaja ;)

Klemen
20-03-2009, 13:25
O zaklepih, kaznih, ... se ne pogovarjamo na JAVNEM forumu. Zaenkrat še ni bilo hudih kršitev, vendar vas opozarjam, da spore glede MH-jev rešujete z Adminom ... in ne preko javnega foruma.

LP
klemen1232

Mauritsius
20-03-2009, 13:26
Ksn report od Roparja, Anonymousa, Angela?

Snaky
20-03-2009, 13:33
V primeru da, dva ali več igralcev uporablja isti računalnik, morajo biti vsi udeleženi računi navedeni v profilu z uporabo funkcije "Uporaba istega računalnika". Zloraba te funkcije je kazniva.

Je zapisano v profilu. In tako kot praviš: Zloraba te funkcije je kazniva.

Lastnik računa ne sme prenesti gesla računa osebi, ki že igra na istem igralnem svetu.

Kako pa veš da igra na istem igralnem svetu? Aja pozabljam da ga osebno poznaš, celo dalj kot mene. :rolleyes:

Tole si se sicer zmislil. Glede na to, da sem bil v zadnjih 5 mesecih kake 4x, 5x kot sitter na tvojem accountu, bi ti v primeru škodoželjnosti tvoj crusher poslal na kak pohod, ne pa prijavljal MHju.

Kolikor vem, igralec sam izbira sitterje in igralec hep ni bil nikoli sitter Kaconu. Če pa si bil prijavljen kot sitter, pa si moral uporabiti geslo nekoga drugega, ki je dejansko bil moj sitter. Kar pa pomeni (naj te še enkrat citiram:

Lastnik računa ne sme prenesti gesla računa osebi, ki že igra na istem igralnem svetu.

Če bi govoril resnico bi bilo to namreč gorob kršenje Privacy Policy ( http://traviangames.com/agb/Privacy_...mbH_040209.pdf (http://traviangames.com/agb/Privacy_Policy_Travian_Games_GmbH_040209.pdf) ) s strani osebja na S4.

Pravim da sem slišal in nikakor ne postavljam trditve da je to res. Če pa bi bilo to res, pa je možnost, da bi to izvedel tudi od osebe, katerim bi to zaupal in jim to tvoje dejanje nrbi bilo niti malo všeč in bi mi to sporočili, morda celo z besedami: "Sorry, sam kar je preveč je pa preveč."
Torej če bi te kdaj prijelo, da bi kaj takega storil, o tem nikar ne govori z nikomer, ker nekateri morda nebi mogli mirno prenašati takšne poteze in bi mi znali to sporočiti. In menim da bi takšno sporočilo meni, ne bilo kršitev Privacy Policy, čeravno ne najdem da bi ta PDF vseboval določila takšne kršitve :rolleyes:

Upam da ti kdo verjame.

LP

KinX
20-03-2009, 13:33
Cenzura, cenzura.

Cenzurirajte poročila!

LP
klemen1232

Snaky
20-03-2009, 13:46

Zahvala gre Anonymousu, ker ni brisal accounta, Menelu, ker je sittal in v celoti poskrbel za crusher

ne vem, ne vem, ne vem :rolleyes:

Kot sitter ne moreš poslati polni napad in katapulti na roparskem pohodu ne streljajo!!! Hvala KinX ker si v postu nad tem mojim pokazal na zadevo.

Ne zagovarjam svojih dejanj in ne iščem krivca za svoj neuspeh, vendar tule vidim eksakten primer, kako najprej opišeš da ste nekaj izvedli, nato pa meni očitaš da sem predal geslo nekomu ki igra na istem svetu. Ali morda tule tudi smrdi po kakšnih kršitvah?

Pa bodi dovolj. Upam da ti še kdo verjame.

Hep
20-03-2009, 14:03
Slabo si prebral Kača...

V primeru da, dva ali več igralcev uporablja isti računalnik, morajo biti vsi udeleženi računi navedeni v profilu z uporabo funkcije "Uporaba istega računalnika". Zloraba te funkcije je kazniva.Ti nisi dva ali več igralcev, dasiravno imajo nekatere kače dva spolna organa, a mislim, da se to tule ne kvalificira.

Ostalo mešaš šmorn. Razloži od kje ti podatek, da sem te prijavil MHju ali pa priznaj, da si se to gladko izmislil.

Anonymous je seveda sam poslal, samo skrbel za crusher je večjidel Menel, ker je Anonymous zaposlen očka in si ne bi našel časa, da bi sam privzgojil takšen crusher.

Sicer pa, kot je zapisal moderator - če sumite kako kršitev, prijavite Multihunterju, ki je edini pooblaščen za reševanje teh zadev.

Snaky
20-03-2009, 14:17
Slabo si prebral Kača...

Ti nisi dva ali več igralcev, dasiravno imajo nekatere kače dva spolna organa, a mislim, da se to tule ne kvalificira.

V mojem profilu jasno piše kdo je kaj in če je moja žena registrirala račun, na mojo željo, z namenom da "bo sittala" račune po krilih ne vidim tu ničesar spornega in vtem primeru gre za dva spolna organa in to celo človeška.

Ostalo mešaš šmorn. Razloži od kje ti podatek, da sem te prijavil MHju ali pa priznaj, da si se to gladko izmislil.

Nimam jaz podatka da si me ti prijavil. S tvojimi besedami: Slabo si prebral hepan....
In sedaj me sprašuješ od kje mi podatek, da si me prijavil? :rolleyes:

Anonymous je seveda sam poslal, samo skrbel za crusher je večjidel Menel, ker je Anonymous zaposlen očka in si ne bi našel časa, da bi sam privzgojil takšen crusher.

ker je moja žena zaposlena mama, sem večkrat na skrivaj (ker na domačem compu ne briše piškotkov) smuknil v račun in kako stvar pogledal. Hm ali pa je to storila mogoče moja žena jaz pa sem ji na skrivaj gledal čez ramo :rolleyes:

Sicer si pa zapel sedaj za ta en račun, ki se igra iz istega compa .... kje je sedaj 4, 5. Aaaaa to so morda ocene ki si jih je mali Mohamed želel imeti pri matematiki pa so mu bile žal nedosegljive. Ugibam, da ne bo pomote!

Sicer pa, kot je zapisal moderator - če sumite kako kršitev, prijavite Multihunterju, ki je edini pooblaščen za reševanje teh zadev.
No le posluži se že ustaljene prakse. Sicer pa je to čisto po pravilih. Škoda da nimamo še več hepanov, ki bi multihunterju pomagali iskati kršitelje po zavezniških aliansah.

Upam da ti še kdo verjame.

journal
20-03-2009, 14:17
Prav tečni ste že...resno...Eno in isto ponavljate v vsaki temi...

LP

diplomat
20-03-2009, 14:19
No najprej čestitke zmagovalcem...

Zdaj pa se moram še jaz javno zahvaliti, še najbolj mojim sotrpinom iz PEW-a in zavezniških alians...

Da smo prilezli tako daleč se gre najbolj zahvaliti našemu vodji Gostyb... Glede na razne očitke, ki so leteli na njega (zavajanje zaveznikov, članov, itd,...) moram povedati, da to niti približno ni držalo!
Iz alianse ki je bila v hudi krizi z dvema odprtima frontama je postavil močno in zelo povezano družino, ki se je borila do zadnjega.

Sam sem bil prisoten v vodstvu zadnje tri mesece in moram povedati da sem spoznal po domače povedano res same "člane". :)

No še enkrat hvala vsem...

Lp, Ronzi1

Witch
20-03-2009, 14:22
Rop4r:
edit !
(najmocnejsi crush?)

Najmocnej napad, ne pa najmocnej crush. Za to mu fali se kaksnih dodatnih 4.5k katapultov zraven. Tko ma sicer najvec napadalnih pik ampak le polovicno rusilno moc v primerjavi z npr. anonimnezem. Moc crusha je namrec odvisna od stevila napadalnih pik IN stevila katapultov.

lp,
Q

EDIT:

Se dokaz:

Anonimnez pri stevilcnejsi obrambi podre po 5 visjih levelov:

Informacija Objekt - Veliko skladišče je bil poškodovan iz stopnje 20 na stopnjo 15
Informacija Objekt - Veliko skladišče je bil poškodovan iz stopnje 18 na stopnjo 13

... skoraj duplo vec kot ropar dan kasneje...:

Informacija Objekt - Veliko skladišče je bil poškodovan iz stopnje 15 na stopnjo 11
Informacija Objekt - Veliko skladišče je bil poškodovan iz stopnje 17 na stopnjo 14

Angel
20-03-2009, 16:45
Witch - poraja se nam vprašanje... zakaj človek, ki ni skupaj spravil crusherja, toliko pametuje o njih?

Witch
20-03-2009, 16:56
Witch - poraja se nam vprašanje... zakaj človek, ki ni skupaj spravil crusherja, toliko pametuje o njih?

To si pa zdej tko vprasal, kot da sem nekaj manj vreden, ker nisem delal crush-a. Si mogoce malce nezadovoljen, ker je tvojih vsemogocnih 10.000 rimskih katapultov naredilo komaj kaj skode na wondru?

"Pametujem" o tem, ker je bilo pac kar nekaj govora o tem zadnje case in sem s kolegi celo nekaj stavil. ;) Kam bi pa prisli, ko bi vsi samo crushe delal, dej.

lp,
Q

PS
Dost je blo za dons in ta teden. Lep vikend vsem.

Footstar
20-03-2009, 18:55
katastrofa ste, že 1 mesec ista lajna ...ccc

Aja kacon tole glede 2 accjev in vpogleda v vsa krila, pa vsaka čast, sej si ja pošten pubec ..

integer
20-03-2009, 19:23
Dajte že enkrat spavt ta WW na stopnjo 100, da zaključimo to igrco. Postaja že patetično vse skup.

_J_
21-03-2009, 12:56
WW Death Star je očitno dokončno crknil...

bogii
21-03-2009, 14:03
Končno zastopim vse, ki so pljuvali po igralcih imperija PC. Take podlosti verjetno ni videl še noben server, ampak da se igralci spravijo name ob zaključku serverja (prej seveda niso imeli ja*c in poguma), samo zato da bi bil njihov hrabri simček mate*s prvi po rangu. Bravo PC in bravo mate*s. Dokazal si, kako pošteno in pogumno igraš. Škoda samo, da se Ancient ni spravil na njih malo bolj zgodaj, ker si taki igralci ne zaslužijo biti na zemljevidu traviana.

Lp, bogii.

edit: kljub temu mate*s lahko samo malo posmrkaš in zajokcaš ter se zaviješ v osamljen kot, ker te bom vseeno razočaral in ne boš prvi po rangu. Očitno ti je pomembno le to, vaše gradnje WW-ja pa verjetno še povohal nisi.

5naivarT
21-03-2009, 14:07
Kaj se je zgodilo z wizzo???
http://travian.ws/analyser.pl?s=si4&uid=3535

YellowBanana
21-03-2009, 14:11
Kaj se je zgodilo z wizzo???
http://travian.ws/analyser.pl?s=si4&uid=3535
kaj pa je? vse kar morš gledat pr tisti statistiki je Darth Wonder :)

bogii
21-03-2009, 14:33
Zgornjo izjavo bom malo popravil, ker sem malo preveč zadeve posplošil in ne želim obtoževati nedolžnih.

No očitno to mate*s počne vse na lastno roko in pošilja svoje pajdaše, ki jih ima po PC-ju name. Verjamem, da vodje in ostali nimajo nič pri tem in se tako opravičujem. Vseeno pa ste lahko vsi ponosni na svojega najboljšega simčka:D Namesto, da bi ga šli skup nekam pit po koncu serverja, se gre on potegovat za prvo mesto;)

Še enkrat lp.

(editirat nisem mogel več, zato nov post)

L_I_V_E
21-03-2009, 15:24
Tudi prvo mesto je neke vrsta trofeje na koncu. Če nam PC-jašem ni uspelo zgraditi WW-ja se lahko na koncu igre zapišemo saj z nečem. Kaj zdaj jokaš tukaj na forumu če te nekdo malo napada? lol

Avenger
21-03-2009, 15:26
Tudi prvo mesto je neke vrsta trofeje na koncu. Če nam PC-jašem ni uspelo zgraditi WW-ja se lahko na koncu igre zapišemo saj z nečem. Kaj zdaj jokaš tukaj na forumu če te nekdo malo napada? lol

še edn, ki očitno nima pojme zkaj se gre

pa lep pozdrav

hacker_
21-03-2009, 15:53
napad na bogija si je izmislil brennus in company!

in kot ste opazili se je PCnova preimenovala zaradi tega!

LP

PC

robba
21-03-2009, 16:56
BAN! Brez besed.
Objavljanje podatkov iz igre celo IGM.

klemen1232

Hep
21-03-2009, 16:58
Moj sin iFear, znan tudi kot The High Mage, je pol-bog in v njegove izjave se ne dvomi!

(tudi moj kaselc polnijo izpadi mladine, a odpremo novo temo pa tekmujemo, katera aliansa ima več retoričnih talentov?)

Na javnem forumu te teme zagotovo ne boste imeli. Vam zagotavljam. Hep, prosim te. Komentiraj igro na si4 in prenehaj z nekimi izjavami,... ... to velja tudi za ostale! Pričkajte se preko ZS-jev, MSN-ja, Skype-a, ... in ne na javnem forumu.

LP
klemen1232

robba
21-03-2009, 17:06
Moj sin iFear, znan tudi kot The High Mage, je pol-bog in v njegove izjave se ne dvomi!

(tudi moj kaselc polnijo izpadi mladine, a odpremo novo temo pa tekmujemo, katera aliansa ima več retoričnih talentov?)

Hep brez problema odpremo tako novo temo. To sem dal samo kot primer kakšni osebki igrajo pri vas. Z nekaterimi vašimi igralci sem imel čisto korekten odnos in jih spoštujem, ker je ta občutek obojestranski.

Drugače pa to že niso več izjave ampak grožnje. Me prav zanima če bi bil pripravljen na športni dvoboj v ringu, da ga vidim če je tam tudi tako pogumen, ker za svojim računalnikom je vsak ¨papak¨ lahko pameten.

Hep
21-03-2009, 17:10
Statistična porazdelitev pri masi 10.000 igralcev je po vseh 4 kvadrantih enaka, tako da imamo najbrž vsi svoj nabor začinjenih IGMjev, je pa bolj verjetno, da pod nivo padejo poraženci, zato je nabirka mojih IGMjev najbrž večja.

Sem pa v preteklosti že prejel grožnje vodij drugih alians, da "bo prišel v Mexa in nas vse razbil", ter "da se bom po koncu serverja izselil iz Slovenije", tako da to - žal - ni nič novega.

Očitno nismo daleč od Koreje, kjer zaradi Lineage in WoW vsak mesec razsujejo kak Cyber kafič nasprotnemu klanu. Žalostno.

LP

robba
21-03-2009, 17:17
Statistična porazdelitev pri masi 10.000 igralcev je po vseh 4 kvadrantih enaka, tako da imamo najbrž vsi svoj nabor začinjenih IGMjev, je pa bolj verjetno, da pod nivo padejo poraženci, zato je nabirka mojih IGMjev najbrž večja.

Sem pa v preteklosti že prejel grožnje vodij drugih alians, da "bo prišel v Mexa in nas vse razbil", ter "da se bom po koncu serverja izselil iz Slovenije", tako da to - žal - ni nič novega.

Očitno nismo daleč od Koreje, kjer zaradi Lineage in WoW vsak mesec razsujejo kak Cyber kafič nasprotnemu klanu. Žalostno.

LP

Se strinjam. Glede bana pa mi je čisto vseeno, saj sem s travianom zaključil.

Klemen
21-03-2009, 17:20
Prikazovanje podatkov iz igre je prepovedano.

LP
klemen1232

Drlja
21-03-2009, 19:20
Za kraj čestitao bih svim A- igračima na igri i prijateljstvu.

Nakon što smo očistili okolinu oko A-G igrača (Numa, Devils, Tomitomi,.......) A-G se posvetio drugom cilju, i tada se PC malo bolje organizirao i krenuli su napadi od PC-a na A-G.

Naravno, čestitam svim igračima PC-a koji su napadali A-G na fer i korektnoj borbi, te njihovoj upornosti. Najčešće su napadali ICE-a i Slofeniana.

U vrijeme največih napada na Prozca ispalo je tako da sam ga sittao nekoliko dana što me je koštalo skoro cijele noći, ali se isplatilo, pružen je veliki otpor - preko 70 000 bodova u obrani.

također, pomagao sam ICE-u i Slofenianu kada su bili napadnuti, i tada je PC imao velike gubite, i na kraju kao posljednji došao sam i ja na red: 02/03. 03. 2009. na moja mala 32 naselja napalo je 22 igrača, sa preko 500 napada.
Rezultat : 2 500 pop manje, (27.500 na 25.000) ni veliko štete, te 70 000 bodova u obrani, stradalo nekoliko igrača sa armijom.

Nadam se da smo pružali dostojan otpor budući da je dio igrača A-G u top 100 branilaca kao i napadača.

Reporte od napada-obrana imam nekoliko, a neki su obrisani tako da neću onda stavljati niti ovih nekoliko da se drugi ne ljute.

Neka mi nitko ne zamjeri što pišem na Hrvatskom budući da Slovenski neznam, ponešto su me naučili suigrači s kojima svakodnevno kontaktiram :)

§11a Slovenščina je edini dovoljeni jezik na forumu
Vsem mora biti omogočeno branje in razumevanje sporočil objavljenih na forumu še posebno osebju Travian.si. Oni so odgovorni za to kar je napisano na forumu, zaradi tega so lahko sporočila le v slovenščini (§11a). Moderatorji lahko spremenijo ali izbrišejo sporočila v drugih jezikih (§11a) in opozorijo uporabnike, ki tega pravila ne upoštevajo (§2a).

§11b Tujci na forumu lahko izjemoma govorijo v angleščini / Foreigners rule
As we have many foreigners on the forum they are allowed to use English language to communicate with other members. Any foreign posts which are not written in English will be deleted. Violations will be punished with warnings if needed (§2a).

Kot pravijo pravila ... in ne bo pike. Only warning.

LP
klemen1232

obi wan
21-03-2009, 20:05
Ja kaj čmo, qqjem čestitat za zmago, kakršnakoli že ta je, pač life goes on ane, mam občutek da se bom čez čas samo nasmeju gledajoč nazaj na tole dogodivščino...

Da še mal pokomentiram zadeve, lahko se govori kaj hoče, dejstvo je da ima ancient največ top napadalcev in to takih s crushi in takih brez njih, kot je bolek, zungul, witch-king, slednja sta rimljana kar dokazuje da sta zelo dobro igrala.

Mel smo svoje napake, ampak v globalu smo odigral dobro. Tukaj bi rad pohvalil še alianso PEW in Extreme, ki so dokazal da se je treba boriti do konca. Veliko naših je obupalo takoj po napadu na WW, kar se je izkazalo za veliko napako. Še enkrat svaka čast.

Aliansa PC je to kar je, napada na njih ne obžalujem, mislm da je bila to prava odločitev, ker smo tako pokazali da stojimo za našimi člani in sicer a-g alianso, katero je PC konstantno napadal in se potem zgovarju.

Zdele na koncu se vidi po naših aktivnih igralcih kdo je bil z nami do konca, celotno vodstvo je na kupu kar dokazuje da smo zdržal vse ;) Tko da če gremo še kdaj kak server skupi igrat bo pestro :)

Lep pozdrav vsem...

Isoroku Yama
21-03-2009, 20:28
5 rusilcev nam je zmankalo da qq ne b slavil
to je toliko vojsk kot so jih top napadaci zabil pred 2 tedni na brezvezne metropole
jako pametna poteza samo da so napadalne pike pa medalja a :roll:

Simon P-MK
21-03-2009, 20:49
Čestitke vsem ki so zdržali do konca!
Kooončno bomo dočakali tako željeni konec serverja :D
Server bo zgleda trajal 359 dni in bo tako najkrajši Slovenski "navadni" server.

Zanima me samo kdo je podrl vse stopnje Obi-jevega WW-ja??

Glede debate bogii:

Ne vem zakaj se zdaj QQ-jevci tako jezite nad napadi PC-jev nanj?
Podobno ste vi naredili A-jem (beri: PODOBNO)
Igra je igra ;)

Lp Simon
PC forever!

We meet on next server! :D

coko
21-03-2009, 21:52
..le da bo QQ zmagal, mateus pa ne bo prvi po rangu

bogii
22-03-2009, 00:33

Na žalost se PC ne bo zapisal niti z zmago na serverju, niti s posameznikom na prvem mestu in niti kot aliansa na prvem mestu po rangu. Torej s čim točno se boste zapisali? Lih zmagovalnega duha pa nimate v sebi. No ja, verjetno je pri vas moto: važno je sodelovati in ne zmagovati na prvem mestu. Pač vsak svoje.

Kakorkoli, serverja bo (če ne bo kakih čudežev) čez par ur konec, Aji in PC pa pošiljajo napade, katerih prihod je med drugim tudi šele čez 90ur. Lahko bi kdaj pa kdaj pogledali na kateri lvl je prvi WW in koliko časa se gradi posamezni lvl.

In še zate L_I_V_E: mislim, da imaš precej več razlogov za jokanje kot jaz. Sicer se ne bi takole oglasil na moj post. Pa naj si bo to dovolj.

Sprijaznite se s situacijo, navsezadnje je to igra, katero določeni znajo igrati dobro, spet drugi pa pač malo slabše. Sam čestitam vsem igralcem, ki so zdržali do konca in pomagali svojim aliansam in soigralcem, po svojih najboljših močeh. Pa naj bodo to igralci PC, Ancient, QQ, PEW ali bilo katere druge alianse.

Lp, bogii.

mark__
22-03-2009, 10:15
REPORTI zadnjih napadov na ROBBO-v WW.

http://travilog.org.ua/si/8166652/c24129203f7c628031e26fa7a09f0ab1

http://travilog.org.ua/si/9431632/75030b5538f97f548e996013322e407f

http://travilog.org.ua/si/8509710/89366198decb20ab0d37c1f474bd49df

http://travilog.org.ua/si/5864576/b54903a47fcaa256a4f40c29f68140d6

http://travilog.org.ua/si/4836769/89e83a01918cbad28782b2f8046862d3

LP

fifty2303
22-03-2009, 11:58
zdaj pa da še jaz povem svojo zgodbo:

začel sem ta server igrati s svojimi kolegi, s katerimi sem pred tem igral na prejšnjem s2. smo naredili svojo alianso in igrali skupaj. kot vedno sem tudi sedaj imel jaz to srečo, da me je server naselil kot soseda od Kacona...lahko vam je že jasno da sem po par tednih brisal tisti račun :D in prevzel od kolega račun Hugo2, s katerim sem tudi zaključil server!

usoda je hotela da je naša aliansa razpadla in seveda(kaj pa drugega) sem se priključil Ancientom :D igral sem v različnih krilih te alianse( Ancient-1, A-3, A-G) in moram rečt da je bilo zlo fajn igrat z vami! Vedno je bila na voljo pomoč, če jo je kdo potreboval, vedno smo si pomagali pri napadih :D

Potem pa je prišlo do kregarij med Kaconom in Kerlcom...in takrat se je po moje začelo večino problemov za Ancient...ok to so porihtali...in šli smo dalje...pregrupirani, ampak enotni...

Moram izrečt spoštovanje Kaconu, da je uspel do konca zadržat tako velik imperij v svojih rokah in ga vodit!(nadzorovat)!

Moram pa tudi povedat, da so se tukaj na tem serverju dogajale tudi takšne stvari, ki se pod nobenim pogojem nebi smele!!!!Vseeno je dooosti denarja v igri in mislim da zaklepanje celotnih alians s strani multihunterjev in HEP-ovo važenje, kako on pozna enga od multihunterjev, ne sodita v igro, kjer se obrača kr nekaj denarja! To kar se je dogajalo z multihunterji in hep-om in "naključnim" zaklepanjem 30-50 igralcev naenkrat je navadna svinjarija in moram opozorit vse multihunterje, da imajo določeno stopnjo odgovornosti in da so odgovorni za svoja dejanja! ko je vmes denar, se igračkanje konča, dragi moji!

Drugače moram čestitat HEP-u za nateg stoletja! hvala ti, naredil si ta server najbolj zanimiv do zdaj! sicer si pokazal da tipična slovenska nevoščljivost in pohlep sežeta res do povsod, ampak kot pravim, vsaj zanimivo je blo :D

čestitke tudi igralcem PEW-a in Xtreme-a, da so sprejeli našo pobudo, da po sesutju naših WW-jev, skupaj dogradimo WW od robbe!Skoraj bi nam uspelo! smo se pa vsaj potrudili!

wizza čestitke za dograditev WW-ja

Witch
22-03-2009, 12:04
... Najpogumnejši bojevnik in napadalec je "Kacon", ki je pobil največ sovražnih enot...

Ker ga veliko ljudi sprasuje po tem, da jim pokaze account, ga je odprl tudi za "javnost". Pass najdete v njegovem profilu.

lp,
Q

kobej
22-03-2009, 14:45
Na hitro se bom zahvalil za popestritev igre vsem, ki ste vstrajali do konca na S4, v glavnem pa gre ta zahvala tistim, ki niste igrali do konca in se jim ne morem zahvalit za pomoč in sodelovanje preko sporočila, tu mislim predvsem juniorja -(čestitke za dobre skoke v Planici) in pa tudi ostali člani SAS X. Kapo dol pa za igranje isis-u (francek) in za odlično sodelovanje in na koncu tudi Kačonu, ki je mislim da vsakemu s katerim je sodeloval dokazal, da je odličn vodja in vsekakor najboljši igralec-napadalec na tem serverju.

ps Bi si pa vsekakor še kdo zaslužu pohvalo tu mislim predvsem witch-king (2. mesto med napadalic) in pa obi 2. v obrambi in do izdaje QQ najhitreje rastoči WW

lp - kobej

mata
22-03-2009, 18:51
Pozdravljeni vsi spremljevalci in aktivisti dogajanja na S4.

Najprej čestitka zmagovalcem igre na S4, treba je pošteno in športno priznati, da so bili boljši in spretnejši v tej igri. Dejstvo je da je Travian web igra kjer so v ozadju Nick-ov pravi ljudje in tu štejejo vse sposobnosti posameznikov od organizacijskih, do diplomatskih in vojaških.

Če mi bo kaj ostalo v spominu na tole preteklo leto bo to veliko kolegov, ki sem jih tukaj pridobil v vrstah lastne alianse in Imperija PC. Vsi po vrsti smo se trudili po svojih močeh do konca, saj smo verjeli, da je zmaga mogoča, dokler ni bilo jasno, da s svojimi preostanki legij toka dogodkov več ne moremo obrniti. Tako se moram zahvaliti vsem članom vodstva Imperija PC, ki smo zgledno sodelovali in vse pomembne odločitve sprejemali skupaj s soglasjem. Vse kar smo dosegli, pa ne bi bilo mogoče brez naših pripadnih članov, ki se niso ustrašili nobene vojne, pa jih je bilo precej, morda celo preveč, za odločnejši poseg v končne boje za zmago.

Spoznal sem tudi veliko dobrih igralcev na nasprotnih straneh zemljevida s katerimi smo se poštevo vojskovali in bi bil ponosen tudi, če bi igrali na isti strani zemljevida. Nekako je pač našo pripadnost Imperijem dirigirala lega na karti in verjamem, da bi tudi drugačne lege posameznikov nudile enake užitke v igri, saj je bilo na vseh straneh cel kup odličnih igralcev in sposobnih vodstev.

Vsem želim obilo lepih trenutkov brez traviana v resničnem življenju.

Diplomat PC-MAT
apmata

Klemen
22-03-2009, 18:55
Kljub temu, da nisem igral. Čestitke zmagovalcem. Očitno je bilo veliko truda vloženega v zmago ... tudi na forumu. No, uspelo vam je. Zdaj pa lahko nekaj časa živite. :D

Do odprtja uradne teme o zgodovini, pišite tukaj. Dovoljeni so necenzurirani reporti.

vidergar
22-03-2009, 19:00
kaj date kak ime pa geslo??od si4 k itaQ ga je konc zej..pomojem sledeč.

Simon P-MK
22-03-2009, 19:55
Reporti:

Napadi na PC WW:

NAPADI NA ORKAM (WW):

bolha1:
http://travilog.org.ua/si/7697709/548093a4de8a3c215d312b9a247fa1cb

zungul:
http://travilog.org.ua/si/7320173/932634be58d0649beb2b5c977b47b11a

Sosed:
http://travilog.org.ua/si/3476834/6882b1719c4165de1b9c42ed6afb4506

Jozef IV:
http://travilog.org.ua/si/3118558/6585f47bb2a6744d10e26a9ceb013459

flika:
http://travilog.org.ua/si/2383622/1d9aa70ef10582f5e2f0000a06f31ad7

gti1:
http://travilog.org.ua/si/7873853/f898a261712a6993a5c1b7c8a1d1b9e9

Lord Primus:
http://travilog.org.ua/si/2468990/a82bf3b5e600f9d7a08a4e354a55faf9

Pa še zadnji napad od Natarjev:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b6d59d319

NAPADI NA BOKI32 (WW):

Bolek:
http://travilog.org.ua/si/1386455/d1250cecf4b64a669d16a986e876d34a

Kacon, Obi Wan Kenobi, Bolek, shanycar in Lucas:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=84f54f657,7e1651563,d4e15160b,148bae 404,a906b03ba

Nekaj napadov na ANCIENT WW: (http://travian-reports.net/si/raport.php?id=84f54f657,7e1651563,d4e15160b,148bae 404,a906b03ba)

iFEAR:
(http://travian-reports.net/si/raport.php?id=84f54f657,7e1651563,d4e15160b,148bae 404,a906b03ba)http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8206520e7

Kel:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8adeb01ae

ales9999:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=596037d35

dwx:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f4c2e6a0a

Papy:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=74132b57f

Alpha-SZ:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=cb4d6b576

Hattori:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8a977b0b2

Nekaj napadov OD Noobsaibot (Wild Rose): (http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8a977b0b2)

* Za čistilcem pa tako veste kaj pride ;)

slovenec_jaKc:

(http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8a977b0b2)http://travilog.org.ua/si/2111807/e5e23b9cc850edbe828d1997f962b4b8

LukaLuka:

http://travilog.org.ua/si/7046864/24185674c3c785176f9d501115783c28

http://travilog.org.ua/si/7614233/e2ad17f42a0a6e50fca0925fc8da6ad2

http://travilog.org.ua/si/5165901/af231b9d6a5db65c34252f88ae7c0d15

Pa še za tiste ki ste želeli videti reporte od napadov NA Noobsaibot (Wild Rose): (http://travilog.org.ua/si/5165901/af231b9d6a5db65c34252f88ae7c0d15)

Napadi na Noobsaibot:

(http://travilog.org.ua/si/5165901/af231b9d6a5db65c34252f88ae7c0d15)zeratul (http://s4.travian.si/spieler.php?uid=581)[/URL]:
http://travilog.org.ua/si/1056951/51d501d8694384903ef7c5bfef6e698d (http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=en&server=forum.travian.com&player=id:http://s4.travian.si/581&groupby=player&casen=on&format=svg&)
[URL]http://travilog.org.ua/si/9598597/85f7d2ea5261517972bc5aff3e5875ed
http://travilog.org.ua/si/9473554/fd44ede8ac559710003c4538f16fd9b0
http://travilog.org.ua/si/7913658/ba2cc639a573f32f2fe55cc3eb82c08e
http://travilog.org.ua/si/3866618/39b0cfc98870e5807f0f1b8d244800cc
http://travilog.org.ua/si/8192482/42594b8b5cbb78ad63b5a543b43fdc21
http://travilog.org.ua/si/7024871/8ea93d571560b8d79937640b6a6f46f1
http://travilog.org.ua/si/2386290/98bc9b19e1d34e899351661c102dfe1b
http://travilog.org.ua/si/1418332/ef4a6c2dde05475b1b23afc974000272
http://travilog.org.ua/si/7414904/a3c5bbdf111201b85f6c8f8744af855f
http://travilog.org.ua/si/5363195/ba13c18abeeba3b30d3bf80a2c51b3bf

Mito5:
http://travilog.org.ua/si/1197746/b24b77043d81d7f7f69301da9bea14df
http://travilog.org.ua/si/7518862/bb9ce3c8e5a96ad4363c6cac16363b15
http://travilog.org.ua/si/1825766/254bc656e30c014ba72fd2e1c839691b
http://travilog.org.ua/si/6356987/6258e2510386c67893f5d1659423d693
http://travilog.org.ua/si/5937282/33fdbd1cfd58811d1988dd7985000458
http://travilog.org.ua/si/9637191/d1085c715d05be059599a5a44d557ace

Gambit:
http://travilog.org.ua/si/7259282/162c615ad64ef478f9682822edc22d5f
http://travilog.org.ua/si/6044857/acb306048f0578b8eb7a2661387b6c6f
http://travilog.org.ua/si/2397404/259569d1fe89e9f68742196487abb646
http://travilog.org.ua/si/8199335/d5c18da187c304489c4e391b4b2baebf
http://travilog.org.ua/si/2857789/fdfba3c84fedf56c77290aee027d5ce8

Jeronimo:
http://travilog.org.ua/si/3418273/6229ca37850058bb27f799865ac06b16
http://travilog.org.ua/si/3007552/9eeda33a56a77496723587fe51f7f77d
http://travilog.org.ua/si/9920001/53af3dd13d912516f19576ddce0c817b
http://travilog.org.ua/si/7275584/b6719988ee87d44e7690ed345be5cf66
http://travilog.org.ua/si/8801938/3a0db8912409181fd80cbdfcd9f2cf20

kayas m:
http://travilog.org.ua/si/1911103/491073acd25578c51fe5d448dd4d399b
http://travilog.org.ua/si/5084964/9843b0a93dcf5728dccf20ccc2ede693

shark99:
http://travilog.org.ua/si/9076006/03f5974bbabddcfcfc2c2bcc121e75a5
http://travilog.org.ua/si/9572846/0aafb53b907adddab8992a3566ff0938

flika:
http://travilog.org.ua/si/4860295/4d77766348bfcec5868402c871096453

(http://travilog.org.ua/si/4860295/4d77766348bfcec5868402c871096453)

Na koncu pa še moj skavt report: (http://travilog.org.ua/si/4860295/4d77766348bfcec5868402c871096453)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b4bef7893

Lp Simon

mark__
22-03-2009, 19:55
Premore kateri reporte od TOMASA? ko je A unicil metro ?

Wild Rose
22-03-2009, 19:59
Nekaj napadov nisem shranila - škoda... am, moram povedat, da tudi, če bi mi takrat razbili metro, bi mi vojska ostala cela (je nisem delala v prestolnici).

mark__
22-03-2009, 20:01
Se moj skromen prispevek :)

http://travilog.org.ua/si/4061055/ca718fb0fd9f71b088a6d85b597a54be

http://travilog.org.ua/si/7374734/7dd6a0e29510e02094252633b814880d

Snaky
22-03-2009, 21:48
... Najpogumnejši bojevnik in napadalec je "Kacon", ki je pobil največ sovražnih enot...

Ker ga veliko ljudi sprasuje po tem, da jim pokaze account, ga je odprl tudi za "javnost". Pass najdete v njegovem profilu.

lp,
Q

Najprej hvala za številne čestitke, predvsem tiste ki so pristne.

Ker pa človeška foušija in neumnost ne pozna meja, pa prihaja do zelo grdih in neumnih kršitev oziroma zlorabe moje dobre volje, da sem acc odpru za širšo javnost.
Posamezniki namreč prebirajo IGM-je namesto mene in nanje celo odgovarjajo (celo z žaljivimi in nespodobnimi odgovori). Zatorej acc-ja ne bom zapru za javnost, se pa distanciram od vseh sporočil, ki jih dobivate v mojem imenu.
Svojo pisarno sem preselil na acc fish, kjer sem trenutno na gostovanju.
Torej kdor bi mi rad kaj sporočil naj to sporoči na acc fish in samo sporočila od fish so moja sporočila oziroma jih pišem jaz.

Lep pozdrav
Kačon (Tadej)

Tic(o)
22-03-2009, 23:58
WIZZA:
http://travilog.org.ua/si/5306118/823acf0c6992bcfd2135aae6264f5dba
http://travilog.org.ua/si/7472233/f0d5c99ba2e56b8053ab437b0bc15a7d
http://travilog.org.ua/si/4954347/6f34b4cf84044edd546e149f6af71b7f
http://travilog.org.ua/si/5751059/da54c3b48d91641b0f1c7783f7918eec
http://travilog.org.ua/si/3079571/098a8da1ea36c3d85fe11cfc665e4be1
http://travilog.org.ua/si/6840370/ffed3cc7a066b043f4b049b5e075b3cd
http://travilog.org.ua/si/2462171/0407a27be2048bd62cfa1656f69fa086
http://travilog.org.ua/si/8198763/d7da3cad8c29d9a254d50ef25ebefdc0

http://travilog.org.ua/si/4384575/f47cee8408d670d9a8d9d1034090d75e
http://travilog.org.ua/si/2060883/2c20d875263881377128980004073dd6
http://travilog.org.ua/si/4842004/9a470c6ba567d1877b84aa8244df0df7
http://travilog.org.ua/si/5771069/a3efe224a83725678e94dba55f4d789d
http://travilog.org.ua/si/5480779/e838d2e4cd032ca84c3b751226b9c6ee
http://travilog.org.ua/si/2117381/c714fcbc818739d2c53025687f09804a
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=dee7d22c8,6b191a055,d5c45e9b7,bf4a09 a67,554e66641,8b0aab767,75e47b7ea,478072c88,eaacf2 ae1,984f6deca
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=a086c1fd4,4d81ca3a6,ecd55732a,0a0260 64b,303dc54fc,79c9737b7,f1865bd91,5e3722951
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=80ceae22a,c65e9f06d,813943b75,7e36c1 96a
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=2c8b50842

http://travilog.org.ua/si/6256156/cafdf5ddc7a07d10ac41e2e395af6d06
http://travilog.org.ua/si/9301813/b57e374d79882d28868604451f3af41b
http://travilog.org.ua/si/9117867/6e370a2db988eb784e3c8b1e0e0cb362

TICOR:
http://travilog.org.ua/si/7219310/3319ac0ce0f1056de6f8dcd43472cac2
http://travilog.org.ua/si/3938935/b6317ffbb428e61f3ac85d83e6a46845
http://travilog.org.ua/si/1736861/f30af09ecd9857f5edbb7086c25d2c06
http://travilog.org.ua/si/9203031/499210fdd0f7c7e8d593ac578584ccb6
http://travilog.org.ua/si/8345079/1f4aea3d3a3003a35494ee03af5853e7
http://travilog.org.ua/si/7907638/14a4f51f742dc08742ed64aa2f252a86
http://travilog.org.ua/si/9199700/b59bae5e74baf9341fb5d99c2db6b007
http://travilog.org.ua/si/2662692/bad9008c27c104bd35b8bb3ba38fe428
http://travilog.org.ua/si/8853879/69b1cb2c426b4932fed9fbb49bd3df72
http://travilog.org.ua/si/9658131/886cb9e4d30bc9b2f1228483f1586efd

HEP:
http://travilog.org.ua/si/3294987/faac505282c57c8c9b4b0da8a7bf7feb
http://travilog.org.ua/si/2481274/78eee2895b73618cfa67cbd2beaad2e7
http://travilog.org.ua/si/8482926/89a7ff895bfea5896cb3683b32d8f050
http://travilog.org.ua/si/8197066/c7354271693495c7b03c331ada7193f1
http://travilog.org.ua/si/4223952/afa0da8aa264c4cb3196ddf2ad94b1d1
http://travilog.org.ua/si/3037917/9b869f6184dfc9f03e6d6fd1e9b7f7ac
http://travilog.org.ua/si/5420263/aca3f1e8fea0624373e57ca6f64fb154
http://travilog.org.ua/si/5397710/f09655deb5612b08092527b1cb272885
http://travilog.org.ua/si/7626695/2ff32e713caa3d2634cc839c35767be8
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=37b9b71de,db9a0775f,a0daac413,b6a635 dcd,2c5e98214,80746b442,75ead0a1c,b13d91551
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=0a099049b,7f101296f,b17036345,ba752c 703

OBI WAN KENOBI:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=027c3757c,73476e1a9,dab2576de,f3a869 9e3,181885ee8,ac76d1922,ee1b363d4,0deefd53b,21229c 57a
ZALI:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c51dd2b78,4d5dd1e19,2829f11b3,9c6840 15c,8d43acc81,aa43af968

P.S. Se opravičujem če kakšen report ne prime oz. je kakšen 2× napisan.

_J_
23-03-2009, 00:32
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=670784022

Snaky
23-03-2009, 00:51
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=670784022

No tole pa je napad, katerega bi mene osebno bilo sram pokazat. Upam da je imel napadalec veliko osebnih satisfakcij ob tem, ko je dva dni pred koncem serverja podru čudo sveta, v naselju igralca, ki niti ne poseduje gradbenega načrta in jasno napiše tudi na forumu da naselja niti ne brani nit ne gradi več čuda. Nekako tako kot bi invalidu predru kolesa na invalidskem vozičku in se s tem hvalil okrog, kako si invalida onesposobil da ni mogel teči za tabo.

LOL LOL LOL

Terecij
23-03-2009, 01:04
No tole pa je napad, katerega bi mene osebno bilo sram pokazat. Upam da je imel napadalec veliko osebnih satisfakcij ob tem, ko je dva dni pred koncem serverja podru čudo sveta, v naselju igralca, ki niti ne poseduje gradbenega načrta in jasno napiše tudi na forumu da naselja niti ne brani nit ne gradi več čuda. Nekako tako kot bi invalidu predru kolesa na invalidskem vozičku in se s tem hvalil okrog, kako si invalida onesposobil da ni mogel teči za tabo.

LOL LOL LOL

Zakaj bi ga bilo sram? Saj ni njegvoa krivda, da naselja ni/ste branil/i tega naselja. Se vedno je zbil WW na 0 in ce je koga lahko ob tem reportu sram je to zgolj lastnika Wonderja, ki je pustil, da se mu zada se zadnji udarec.

Sicer pa cestitke vsem nasim za zmago in pa seveda nasprotnikom za zanimiv server!

Lep pozdrav, Mudel_xxl!

Snaky
23-03-2009, 01:41
Zakaj bi ga bilo sram? Saj ni njegvoa krivda, da naselja ni/ste branil/i tega naselja. Se vedno je zbil WW na 0 in ce je koga lahko ob tem reportu sram je to zgolj lastnika Wonderja, ki je pustil, da se mu zada se zadnji udarec.

Sicer pa cestitke vsem nasim za zmago in pa seveda nasprotnikom za zanimiv server!

Lep pozdrav, Mudel_xxl!

Kaj imate na SZ vsi navado da brete samo tist del posta, ki vam je všeč al kako?
Napisal sem, da mene bi bilo sram objaviti tak report. In v nadaljevanju sem tudi razložil zakaj bi me bilo sram. Sicer pa hep res ni imel veliko dela če je imel na odgovornih položajih po krilih ljudi ki razmišljajo na tak način. Hm. Morda je beseda "razmišljajo" tukaj celo odveč.
Obstajajo seveda tudi izjeme, kot je celo sam hep zapisal za bogiija, da je pač bolj zaslužen od ostalih. Da ne bo pomote, da vse mečem v isti koš.
Tako kot mi je nekod mal prej napisal na IGM: v vsakem kvadrantu se najdejo posebneži, ki igrajo svojo igro, za svojevrstne užitke. Pa naj bo tako.

P.S.: skoraj bi pozabil da si bil ravno ti tisti ki se je pravtako spravil na soseda. Ja že razumem: enim puško v roke pa na fronto, drugim pa svizec zavije čokolado v folijo.

P.S2: sicer sem pa ravnokar nahranil pitona in me je pršinila misel od kje tak način razmišljanja: piton ima glavo in preostali del trupa v razmerju približno 1:100, temu primerno je tudi prostora za organ za razmišljanje. In njemu je tut čist vseeno ali mu dam mrtvo ali živo miško, le navadit ga je bilo treba na mrtvo. Bravo ljubljeni mu vodja; iz ljudi nardiš ovce in je lažje vladat. Tudi rek kruha in iger je iz istega obdobja kot rek ki ste ga uporabili: veni vidi vici.

Terecij
23-03-2009, 02:39
Kaj imate na SZ vsi navado da brete samo tist del posta, ki vam je všeč al kako?
Napisal sem, da mene bi bilo sram objaviti tak report. In v nadaljevanju sem tudi razložil zakaj bi me bilo sram. Sicer pa hep res ni imel veliko dela če je imel na odgovornih položajih po krilih ljudi ki razmišljajo na tak način. Hm. Morda je beseda "razmišljajo" tukaj celo odveč.
Obstajajo seveda tudi izjeme, kot je celo sam hep zapisal za bogiija, da je pač bolj zaslužen od ostalih. Da ne bo pomote, da vse mečem v isti koš.
Tako kot mi je nekod mal prej napisal na IGM: v vsakem kvadrantu se najdejo posebneži, ki igrajo svojo igro, za svojevrstne užitke. Pa naj bo tako.

P.S.: skoraj bi pozabil da si bil ravno ti tisti ki se je pravtako spravil na soseda. Ja že razumem: enim puško v roke pa na fronto, drugim pa svizec zavije čokolado v folijo.

P.S2: sicer sem pa ravnokar nahranil pitona in me je pršinila misel od kje tak način razmišljanja: piton ima glavo in preostali del trupa v razmerju približno 1:100, temu primerno je tudi prostora za organ za razmišljanje. In njemu je tut čist vseeno ali mu dam mrtvo ali živo miško, le navadit ga je bilo treba na mrtvo. Bravo ljubljeni mu vodja; iz ljudi nardiš ovce in je lažje vladat. Tudi rek kruha in iger je iz istega obdobja kot rek ki ste ga uporabili: veni vidi vici.

Bom poskusal biti krajsi od tebe...

Kako lahko cenis igralca, ki vrze pusko v koruzo, predno odbije zadnja minuta severja? In kako kot vodja alianse, lahko to zagovarjas?

Tvoje, v celofan zavite, zalitve ne bodo spremenile zakljucka serverja, tako da ne vem s kaksnim namenom jih uporabljas. Se bom pa vseeno odzval na provokacijo, ceprav bi bilo morda bolje, da sem tiho...pa vseeno...pravis, da smo ovce? No ja..kdo je poslal svoje crusherje nad PEW in potem jokal, ker jih ni imel vec dovolj za nase WW-je? In kdo je bil, po vasem, glavni krivec, da ste jih tako potrosili? Kdo je tu ovca? Beeee? ;)

snow_freak
23-03-2009, 02:46

Kako lahko cenis igralca, ki vrze pusko v koruzo, predno odbije zadnja minuta severja? In kako kot vodja alianse, lahko to zagovarjas?

Tvoje, v celofan zavite, zalitve ne bodo spremenile zakljucka serverja, tako da ne vem s kaksnim namenom jih uporabljas. Se bom pa vseeno odzval na provokacijo, ceprav bi bilo morda bolje, da sem tiho...pa vseeno...pravis, da smo ovce? No ja..kdo je poslal svoje crusherje nad PEW in potem jokal, ker jih ni imel vec dovolj za nase WW-je? In kdo je bil, po vasem, glavni krivec, da ste jih tako potrosili? Kdo je tu ovca? Beeee? ;)
...zgleda da ti.
Pa res nevem zakaj se vi za nas sekirate kak smo porabli crushe...

Snaky
23-03-2009, 02:50

Am ... mogoče tisti, ki se je v mojih besedah prepoznal kot le tak :rolleyes:

In pa še stotič ... crusherji so šli na pot v potrditev novega dogovora.

In morda je res bolje da se pogovarjam z nekom iz vaše strani, ki je kompetenten in ne z nekom, ki je tu igral kot je zapisal eden vaših "svojo igro" in komentiral moj komentar na report, kjer sem podal svoje mnenje.

Terecij
23-03-2009, 03:02
Am ... mogoče tisti, ki se je v mojih besedah prepoznal kot le tak :rolleyes:

In pa še stotič ... crusherji so šli na pot v potrditev novega dogovora.

In morda je res bolje da se pogovarjam z nekom iz vaše strani, ki je kompetenten in ne z nekom, ki je tu igral kot je zapisal eden vaših "svojo igro" in komentiral moj komentar na report, kjer sem podal svoje mnenje.

Sem se zgolj vprasal, na koga bi te ovce lahko letele. :p

Vem, vem, vse vem.

Sem igral svojo igro? Bi mi to malce obrazlozil? ;)

.X.
23-03-2009, 04:13
Serverja je konec:)
Čestitam wizzi in QQ-jevcem za zmago:)
V čast mi je bilo igrati z vami!

Vsi ostali: Hvala vam za lepe trenutke:)Vsi ste pokazali da znate igrati in upam da se na naslednem speedu spet pojavijo tako močne alianse kot na tem:)

Mi TFM-jevci se mogoče vrnemo ali pa tudi ne:)

Pustite stare zamere in uživajte dokler se server ne odpre znovič:)

Lp

Edin(Radegast)(Taipan)

Hep
23-03-2009, 07:25
Prosim vodje in člane drugih alians, da se ne spuščajo v notranjo organizacijo alianse QQ. QQ je do vas (za razliko od večine drugih večjih alians) vedno nastopala enotno in svoje notranje (ne)organizacije nikoli ni izrabljala kot diplomatsko oro(ž/d)je (beri: "ja, se strinjamo, to bi, ampak vodja XY krila pa dela težave, zato morda ne bomo", "dogovor so kršili člani krila, ki delajo po svoje", ...).
Voditi krilo po svojih najboljših močeh in svojo moč prilagajati skupni politiki alianse, ki ni vedno takšna, kot tvoj oseben pogled, je ena od najpomembnejših kvalitet vsakega vodje in glede na tvoje komentarje o vodenju Kerlca, Shreka, Shanycarja in nekaterih drugih vodij kril, dragi Kacon, se ti po mudelu_xxl lahko le kolca.

mark__
23-03-2009, 07:46
Pa se podpis na WW :)

http://img8.imageshack.us/img8/2410/napadhepl.png

_J_
23-03-2009, 08:20

LOL LOL LOL

Ja, očitno te še vedno žre, da ste popušili, ker mene ni sram pokazat tega reporta. Zakaj ne? Če bi zastopil point igre in ti nebi bilo samo do nekih butastih nazivov in kaj še vem česa, bi vedel, da človek rad vidi kakšen rezultat če se že z nečim ukvarja.
Torej če se nekdo loti gradit vojsko, jo pač rad tudi uporabi - ne pa da samo gleda kako se server konča.
Ko je postalo jasno, da se položaj na serverju ne more več bistveno spremeniti in da se vojske ne potrebuje več za planirane akcije, ter da se je vodstvo odločilo, da nov konflikt nima smisla, bi ti naredil s svojo armado kaj? Gledal kako se kopiči in nato končal server? Ali bi morda poskušal porušiti še zadnjo tarčo pred koncem. In zakaj to nebi bil WW? Ni moj problem, da ste se ancienti predali še predno je bilo zares konec. Realni ljudje v PC so tudi vedeli, da je možnost zmage že zdavnaj izgubljena, pa se je WW še vedno gradil in bunker je bil nabasan do roba.
Saj bi poslal to armadico na tvoj WW, pa je bil na nižjem lvlu in sem vsaj tu upal, da bo bila vsaj v Obijevemu WW poštena bitka...no ni je bilo in sedaj naj bi bilo mene sram? LOL LOL LOL

In ja ne moreš verjet kakšne osebne satisfakcije sem ob tem doživel - še celo na domač forum sem zapisal da sem razočaran.

Witch
23-03-2009, 09:51
Evo se mojih par reportov (sem zbral samo tiste, k se mi zdijo relativno zanimivi):

Boki32 jih fase prvic v metropolo (in zgubi se nekaj polj):
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=42dfb25e8

Boki32 jih fase drugic in zgubi mesto (kjer je delal vojsko v v. barakah in v. konjusnici):
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c5de3c9fd

AMRAM dobi obisk v metro in zgubi se nekaj polj:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=0f6758eeb

kinkog in njegova metra:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=dda0aeea2

Jock me uspesno ustavi (pa vseeno dozivi manjse opustosenje v metri):
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8ae34484c

Mini ovnas na Hepov "fejk" wonder (vseeno ostane brez zidu):
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=d33fafaab

Boril sem se ze tudi proti Kaconu (na zacetku igre; potem sva sla na pir in postala zaveznika), cistil Natarce, sodeloval pri "drzavljanski vojni"... skratka obiskal prakticno vse mozne fronte.

lp,
Q

Snaky
23-03-2009, 10:10
Prosim vodje in člane drugih alians, da se ne spuščajo v notranjo organizacijo alianse QQ. QQ je do vas (za razliko od večine drugih večjih alians) vedno nastopala enotno in svoje notranje (ne)organizacije nikoli ni izrabljala kot diplomatsko oro(ž/d)je (beri: "ja, se strinjamo, to bi, ampak vodja XY krila pa dela težave, zato morda ne bomo", "dogovor so kršili člani krila, ki delajo po svoje", ...).
Voditi krilo po svojih najboljših močeh in svojo moč prilagajati skupni politiki alianse, ki ni vedno takšna, kot tvoj oseben pogled, je ena od najpomembnejših kvalitet vsakega vodje in glede na tvoje komentarje o vodenju Kerlca, Shreka, Shanycarja in nekaterih drugih vodij kril, dragi Kacon, se ti po mudelu_xxl lahko le kolca.

Hahaha. Morda bi bilo dobro predno kaj takšnega napišeš, pobrskaš po spominu, ali pa še lažje prebereš svoje poste na kakem forumu in ugotoviš, kdo se je dejansko res hotel vtikati v čigavo notranjo politiko in nato svoja mnenja oziroma izjave pripisuješ meni.
http://qqtravian.jam.si/viewtopic.php?f=31&t=3307
"Ostali člani vodstva ne reagirajo kaj dosti, pravijo sicer da obžalujejo Shrekove provokacije, a se ne izrečejo o tem ali je primerno da Shrek ostane eden od vodij." No naše glasovanje o vaših pogojih "vmešavanja v notranjo politiko, kdo sme in kdo ne sme biti vodja krila v Ancient", je samo z dvema glasovoma za, pripeljalo do prekinitve pogodbe in posledično do razpleta kot je. Zato ne sikaj da se jaz spuščam v notranjo politiko, ker verjetno so do sedaj pa res že čisto vsi opazili da za stvari, ki jih sam počneš, skušaš obtožiti druge.
Kar se tiče mojega mnenja o naših vodji kril, pa lahko povem, da je bilo njihovo mnenje pri nas vredno toliko kot moje in smo ga v takšni meri tudi upoštevali. Če je to bilo pametno ali ne ne vem. Je pa bilo demokratično.

Torej da sem pa napisal kar sem napisal, pa ni zraslo samo na mojem zelniku. Iz spoštovanja do avtorja, vodje vašega krila, bom objavil samo del njegovega igmja:
"Najprej čestitke za naj napadalca serverja. Dejstvo je, da si to povsem zaslužiš, pa naj reče kdorkoli kar hoče:) Čestitke tudi za dobro igro in vodenje alianse."
...
"V glavnem, zame si bil fer igralec in igralec, ki je pokazal da poleg znanja travian, zna tudi komunicirati in se obnašati "človeško". Tega tu ne vidim prav pogosto na žalost."
...
tu je sledil moj odgovor in nato del odgovora istega igralca:
"Te zastopim vse in tudi razumem. Škoda ja, da se je tako izteklo. Diplomacijo si, kar se mene tiče izpeljal odlično, vsaj do skoraj konca. Kaj se je pa potem dogajalo, pa jaz ne morem nič konkretnega povedati, saj kot si sam že verjetno opazil, vodje kril v diplomacijo nismo bili vključeni, kaj šele, da bi kaj izvedeli. Tako da sem tu kot prazen list in težko komentiram oz. moji komentarji tu nimajo veljave:)"
Ime avtorja ne bom objavil, saj nočem, da bi z njim poračunali, kot ste hotli pri nas s Šrekom, ker se ni strinjal s tabo.

In še za konec: najini različni pogledi na igro so botrovali različnim pristopom in različnim politikam. Očitno med sabo niso bile stvari dovolj kompatibilne in zadeve nismo bili sposobni pripeljat do konca. Nas je lastno mnenje članov in domokracija pripeljala do tega da serverja nismo zmagali. Zmagal je boljši in v smislu zmage način niti ni pomemben. V tem primeru bi lahko rekel: cilj opravičuje sredstva. Čestitam za zmago. Le prenehajte podtikat meni in vsem nam kaj je kdo rekel in kam se je kdo vtikal. QQ je zmagal s hepanom na čelu. A je izgubil z mano na čelu.

Pozdrav in čestitke vsem, ki ste odigrali do konca.
Kačon

Witch
23-03-2009, 12:48
Ja, očitno te še vedno žre, da ste popušili, ker mene ni sram pokazat tega reporta. Zakaj ne? Če bi zastopil point igre in ti nebi bilo samo do nekih butastih nazivov in kaj še vem česa, bi vedel, da človek rad vidi kakšen rezultat če se že z nečim ukvarja. Torej če se nekdo loti gradit vojsko, jo pač rad tudi uporabi - ne pa da samo gleda kako se server konča.

Jaz pri tebi se vedno vidim samo brezvezen napad na ze dolgo opusceni Wonder. Kacina primerjava z napadom na invalidski vozicek je bla kar posrecena. Da bi kakorkoli vplival na razplet igre, bi moral svojo vojsko porabit prej ali pa kje drugje.

Ko je postalo jasno, da se položaj na serverju ne more več bistveno spremeniti in da se vojske ne potrebuje več za planirane akcije, ter da se je vodstvo odločilo, da nov konflikt nima smisla, bi ti naredil s svojo armado kaj? Gledal kako se kopiči in nato končal server? Ali bi morda poskušal porušiti še zadnjo tarčo pred koncem.

Definitivno bi poskusal najt tarco vredno rusenja. Kacin wonder se je naprimer se vedno delal v tem casu, ko si poslal napad. Vseeno si se odlocil za obijev "invalidski vozicek". Mas pa jajca! ;)

Saj bi poslal to armadico na tvoj WW, pa je bil na nižjem lvlu in sem vsaj tu upal, da bo bila vsaj v Obijevemu WW poštena bitka...no ni je bilo in sedaj naj bi bilo mene sram? LOL LOL LOL

Briljanten um, ni kej. Natelel si na vojsko, ki se ni uspela pocrkat od lakote v upanju na velicastno bitko. Cestitke!

lp,
Q

palma
23-03-2009, 15:18
Q-Q dober dan voščim!

Ne obupuj: če nisi postal bleščeč zgled,
lahko še vedno postaneš zastrašujoč primer.
~ Dikorbraz

… nekje je nekdo spisal… QQ pod kamen, da bo amen… nekako (slabšalen pridih) takšen kontekst…

Poduk:
QQ ne gre pod kamen [ne da se ga spraviti pod le-tega], ker QQ je skala, ki jo je nekaj ranilo in zdaj joče in bo še tisoče let jokalo slap!

Če imaš uspeh, te spoznajo ljudje, če nimaš uspeha, spoznaš ti druge.
~ anon

Dve poti sta do vrha hrasta; splezati na drevo ali sesti na želod.
~ Brown
[Tista o žaganju - podiranju... ni prava, ker potem nisi na vrhu ;)]
In včasih pride drevo do tebe… poorehka te :)

Ker se tule verbalno onaniranje nekako ne konča in ne konča, pristavim link – upam,
da brez posledice blokiranja, saj je namen povabiti v novi… QQurog;

http://qqtravian.jam.si/viewtopic.php?f=1&t=779&p=41612#p41612

QQ…
palma
p.s.:
1. 100 lvl ww – wizza
1. ally – QQ
1. rang igralca – bogii
1. po množičnosti off vojska
1. rang igralka – palma

}:- )
p.p.s.:
Kacon, še enkrat čestitke, resnično imaš največjega, torej za največjega - ubijalca ;)

Terecij
23-03-2009, 15:20
@Hep: Hvala, saj morebiti se mu pa ze kolca, samo priznati noce. ;)

@Kacon: Bom te tako prasal...se ti ne zdi boljse, da bi vi kdaj izkljucili svoje vodje iz diplomacije? Verjamem, da bi jo veliko bolje odnesli. Kar se tice pa nase diplomacije pa jaz to vidim tako...za pogajanja izven alianse, smo imeli delegacijsko ekipo, ki se je zenotila in potem je Hep zagovarjal skupno mnenje. V tem ne vidim prav nic slabega. Sicer pa...kdo bi se imel se cas ukvarjati z diplomacijo, ko smo imeli toliko akcij? Aja saj res...vi ste vsi pocivali na starih lovorikah(ne vem, ce je ta izraz za vas sicer primeren, ker lovorik ni :P ) pa ste imeli cas za izumljanje tople vode... ;)

Hep
23-03-2009, 16:13
Ni pomembno, ali se vodja krila strinja z odločitvijo organa, ki v imenu alianse sprejema odločitve (pa naj bo to diktator, generalštab, referendumska demokracija ali kaj tretjega). Pomembno je, da odločitve vodstva kar najbolj efektivno prenese na člane in da NE ravna v nasprotju z odločitvami vodstva. Tega vaši vodje niso bili sposobni in konec koncev si nas ti prisilil, da se ukvarjamo z vašo notranjo ureditvijo, saj si za neuresničene obljube vedno znova našel koga drugega v aliansi, konec koncev smo tudi med gradnjo WWja z vama z witchem morali debatirati po drugem kanalu kot z ostalimi vodji, ker so ti informacije nosili v PEW.

Veseli me, da ti je eden od naših vodij krila tudi pisal in čestital, je le dokaz, da smo imeli pri organizaciji prave in poštene ljudi. Zaradi tega ne bo nihče letel, predvsem Casser je bil velikokrat glasen proti nekaterim našim odločitvam, pa sem mu vedno poizkušal zadeve tudi argumentirat in je svoje krilo uspešno popeljal od začetka do konca igre.

Žal ne morem enako reči za vaše vodje kril, kolega Shanycar npr. svojo igro zaključuje takole:

Primož, študent , gorenc ...... FRI... najebu si ga.
LINK! Reklamiranje. + neprimeren jezik #2
klemen1232

Witch
23-03-2009, 16:16
p.s.:
1. 100 lvl ww – wizza
1. ally – QQ
1. rang igralca – bogii
1. po množičnosti off vojska
1. rang igralka – palma

in pa...

Sicer pa...kdo bi se imel se cas ukvarjati z diplomacijo, ko smo imeli toliko akcij? Aja saj res...vi ste vsi pocivali na starih lovorikah(ne vem, ce je ta izraz za vas sicer primeren, ker lovorik ni :P ) pa ste imeli cas za izumljanje tople vode...

Najuspesnejsi napadalci:
1. Kacon 702577
2. witch-king 630235
3. Bolek 613438
4. zeratul 590270
5. zungul 480841

Vsi Ancient. Za vojasko strategijo kar zanimiv podatek. Kaze na to da smo bili pri Ancientu delezni precej vec akcije, kot probate nekateri tukaj predstaviti. Ce sestejes vse kille top 20 napadalcev, jih je kar 55% Ancientovih!!!

Palmina lestvica mi daje pa mislit na to, da vi niste imeli prav veliko dela na svojem koncu. Ste se namrec kar konkretno "zredili" v vseh pogledih. Od vseh ste se najbolj mirno razvijal in stancal vsak svojo vojsko za konec. Dokaz je tudi lestvica branilcev. Ce odrezes igralce z wondrom, komi najdes koga iz QQ.

lp,
Q

_J_
23-03-2009, 16:30
Jaz pri tebi se vedno vidim samo brezvezen napad na ze dolgo opusceni Wonder. Kacina primerjava z napadom na invalidski vozicek je bla kar posrecena. Da bi kakorkoli vplival na razplet igre, bi moral svojo vojsko porabit prej ali pa kje drugje.

Definitivno bi poskusal najt tarco vredno rusenja. Kacin wonder se je naprimer se vedno delal v tem casu, ko si poslal napad. Vseeno si se odlocil za obijev "invalidski vozicek". Mas pa jajca! ;)

Briljanten um, ni kej. Natelel si na vojsko, ki se ni uspela pocrkat od lakote v upanju na velicastno bitko. Cestitke!

lp,
Q

Ne, vem ali je tebi potrebno črkovati ali samo nočeš brati, kar kdo napiše. Naše vodstvo se je nekaj dni pred koncem odločilo, da zmaga realno ni več mogoča, tudi če gremo v odkrito vojno proti QQ. Vsem igralcem, ki so takrat še imeli vojsko so rekli,d a lahko pošiljajo vojsko kamor hočejo z upoštevanjem smernic, ki so jih zadali. Sedaj pa mi povej kaj bi bila po tvoje tarča vredna rušenja v zadnjih dneh serverja, ako si tako jako pameten?
Če ste se fosili predali že takoj potem, ko so vas QQ naskočili od zadaj pa ni moj problem, ampak samo kaže na mentaliteto ki je vladala vaši aliansi - dokler nam gre dobro smo oh in sploh, potem ko nas začno tepsti pa se predamo in za vse težave so krivi drugi.
Ta po tvoje bedni napad, kaže na nekaj dosti bolj bednega - to da ste se predali takoj ko so drugi nehali bojevati vaše vojne in so vas začeli brcati v rit.
In ne nakladaj mi da ste notri pustili več kot 13000komadov vojske crknit od lakote ker jih niste rabili. Če bi vam še kaj bilo do igre (tudi takrat ko vam ni najlepše) bi to vojsko vsaj premestili v kačonov WW, ker ste za to imeli dovolj časa. Tako pa postane povsem jasno zakaj kar 50% vaših WW na koncu ni višje od lvl 1. Aliansa, ki nima bojevniškega duha in ki ni sposobna vztrajati ter se boriti ter delati do konca, pač nikoli ne more zmagati...

Avenger
23-03-2009, 16:32
Nabirat napadalne pike ni isto kot bit vojaško uspešen in ti to veš, tko da ne seri .. Naši napadi so v 90% primerih letel tko, da sploh niso vedl kje bo udarl, oz. je tok napadov letel od tolk folka prhajal, da se ni (skor) nikoli branilo oz. je biu odpor skor 0.

LP!

ps: palme pa itak ne resno jemlat :D

Witch
23-03-2009, 16:50
Nabirat napadalne pike ni isto kot bit vojaško uspešen in ti to veš, tko da ne seri .. Naši napadi so v 90% primerih letel tko, da sploh niso vedl kje bo udarl, oz. je tok napadov letel od tolk folka prhajal, da se ni (skor) nikoli branilo oz. je biu odpor skor 0.

Bom tkole povedal - ce ne zbijas samo support mesta (kot nekateri blazno uspesni QQ jurisniki) ampak se lotis tudi kaksne metropole, so napadalne tocke neizogibne. In ce hoces unicit igralca, mors unicit srciko njegovega "imperija" - metropolo.

Za supporte mi je pa preklet jasno, da so povecini prazni, ja.

Ta po tvoje bedni napad, kaže na nekaj dosti bolj bednega - to da ste se predali takoj ko so drugi nehali bojevati vaše vojne in so vas začeli brcati v rit.
In ne nakladaj mi da ste notri pustili več kot 13000komadov vojske crknit od lakote ker jih niste rabili. Če bi vam še kaj bilo do igre (tudi takrat ko vam ni najlepše) bi to vojsko vsaj premestili v kačonov WW, ker ste za to imeli dovolj časa. Tako pa postane povsem jasno zakaj kar 50% vaših WW na koncu ni višje od lvl 1. Aliansa, ki nima bojevniškega duha in ki ni sposobna vztrajati ter se boriti ter delati do konca, pač nikoli ne more zmagati...

Nismo se vdal - premaknil smo 2mio obrambe k Robbi. Kaj nisi pol raj njega napal?

lp,
Q

KinX
23-03-2009, 17:17
Mislim da je unicitev podpornih mest isto ucinkovita kot unicitev samo metropole ;)
V vsakem od teh dveh scenarjiev se vecina igralcev odloci za bris racuna, po mojem mnenju se pri unicenju podpornih mest celo vec ljudi odloci za brisanje, mislim da se nam ni slo zato da bomo vojske brazglavo v metropole zabijali, ampak da bomo z najmanjsim odporom, najmanjso zgubo efektivno onesposobili cimvecje stevilo mest/igralcev

Terecij
23-03-2009, 17:44
Tako je KinX. Pa v vsakem primeru mislim, da je lista metropol, ki smo jih mi sesuli, kar precej daljsa, kot lista metropol, ki ste jih vi sesuli. Navesezadnje, ste vi morebiti te tocke dobili celo s ciscenjem oaz...kdo bi si vedel. :p No v kolikor to ne verjamete, lahko povprasate vase prijatelje iz PEW, Extreme, N.H., itd. ;)

Hep
23-03-2009, 17:45
Pustite Witcha naj teorizira. Ko pomislim, da bi le dva dodatna crusherja z nekaj ovni lahko oklestila našo zmago (kar 5 crusherjev PEW in ANCIENT se je zaletelo v Wizzin WW brez predhodnjega rušenja zidu), potem pa se spomnim, da sta Witch King in Bolek v medsebojni tekmi za prvo mesto 3 tedne pred koncem zabila vsak po en crusher v nepomembno mesto PCja (ker zbitje WWja ne da dovolj napadalnih pik)... Lahko rečemo le - krasno.

Kar pa se tiče efektivnosti - napad je uspešno izveden, če je izpolnjen eden od treh ciljev:
1.) Igralcu se zbije možnost prehranjevanja crusherja
2.) Igralcu se zbije mesto, v katerem dela crusherja
3.) Igralca se ekonomsko oslabi
4.) Igralca se prisili v izbris računa, ergo ugodeno je vsem 3 točkam spredaj

Za prvi dve točki praktično ni omembe vrednega napada na S4, razen zbitje modela pri PC, ki mu je ANCIENT odbil mesto s crusherjem. Tretjo in četrto točko, ekonomsko moč in število brisanih računov pa lahko merimo po populacijskih točkah. Te so ob zaključku S4 takšne:

JV (PC + prijatelji) 3.095.554
SZ (QQ + prijatelji) 2.997.087
JZ (A + prijatelji) 2.977.315
SV (PEW + prijatelji) 2.541.397

.. mislim, da je vsakomur jasno, kdo je ekonomsko najbolj oslabil sovražnika.

Witch
23-03-2009, 19:14
Kar pa se tiče efektivnosti - napad je uspešno izveden, če je izpolnjen eden od treh ciljev:
1.) Igralcu se zbije možnost prehranjevanja crusherja
2.) Igralcu se zbije mesto, v katerem dela crusherja
3.) Igralca se ekonomsko oslabi
4.) Igralca se prisili v izbris računa, ergo ugodeno je vsem 3 točkam spredaj

Za prvi dve točki praktično ni omembe vrednega napada na S4, razen zbitje modela pri PC, ki mu je ANCIENT odbil mesto s crusherjem. Tretjo in četrto točko, ekonomsko moč in število brisanih računov pa lahko merimo po populacijskih točkah. Te so ob zaključku S4 takšne:

JV (PC + prijatelji) 3.095.554
SZ (QQ + prijatelji) 2.997.087
JZ (A + prijatelji) 2.977.315
SV (PEW + prijatelji) 2.541.397

.. mislim, da je vsakomur jasno, kdo je ekonomsko najbolj oslabil sovražnika.

Po tvoji teoriji je bil najmocnej PC (edini cez tri mio). V praksi se je izkazalo, da je bil najsvohnej, torej neki ne stima, ane? Mogoce zato, ker si brcnil v temo? Tud vsi tvoji cilji predpostavljajo, da je crush center in edni cilj vsakega igralca. Pateticno. Eno leto spilat za orgazem, ki ga NE dozivis ob edinem reportu, ko zabijes crush... Neumno!

Tebi in tvojem fejk wondru sem pa vseeno odbil zid, ane? Vec kot lahko trdi vecina tvojih ovck.

Tako je KinX. Pa v vsakem primeru mislim, da je lista metropol, ki smo jih mi sesuli, kar precej daljsa, kot lista metropol, ki ste jih vi sesuli. Navesezadnje, ste vi morebiti te tocke dobili celo s ciscenjem oaz...kdo bi si vedel. :p No v kolikor to ne verjamete, lahko povprasate vase prijatelje iz PEW, Extreme, N.H., itd. ;)

Dvomim, da je lista daljsa od moje, kaj sele od celega Ancienta. Kar se pa oaz tice... Sem preprican, da ste vi tako izurili heroje. Kej dost druge akcije namrec niso videli. Ste namrec prevec uspesno napadal v prazna mesta.

lp,
Q

obi wan
23-03-2009, 19:20
Ker vidim da je debata o mojem WWju, takoj k sm sprejel napade sm dal ukaz da se vse prestavi k robbi, def in support, tako da sm mel v wwju tako vojsko k so jo naši notri pustil zarad izvedenih ckjev, in tako je bila prepuščena stradanju :D In teh napadov na WW sploh nism spremlju, tko da če je komu moj ww dal zadovoljstvo še tolk boljš.

Dejstvo da sta bolek in witch dosegla tako število točk brez crusha ostaja in da je na lestvici toliko ancientov, ornk pečat smo dal serverju. To da je pa ogromno naših obupal pa je posledica razočaranja k je sledilo, saj smo nekateri trdili da bo vse O.K. in smo jih mirili ;)

Kar se diplomacije tiče naše, če bi kdo vedu kako smo deloval bi vedu, da je lahko vsak k je pokazu mal truda prišel v samo vodstvo in je mel besedo. Prostor je bil odprt, če zdej mal ponagajam našim "kolegom", recimo bogiija niste nikoli sprejeli medse v samo vodstvo, ker je bil FF, pri nas pa je pa kr demokracija, od zeratula in ostalih, bivših FFovcev, vsak k je pokazu interes smo mu dal šanso. Mogoče nas je to na koncu stalo zmage, ker je blo preveč interesov v igri, ampak nekak smo odigrali vredu. In upam da k se dobimo skupi se bomo še smejali :D

EDIT: To da pa je kačon nedvoumno bil najboljši igralec serverja pa kaže da je mel 2 ornk ornk armije, in to ne glede na pomanjkanje časa in vsega. Kot se spomnem je tudi 3 vojska bla lepa, saj je spucala natarce ;)

Avenger
23-03-2009, 19:21
Po tvoji teoriji je bil najmocnej PC (edini cez tri mio). V praksi se je izkazalo, da je bil najsvohnej, torej neki ne stima, ane? Mogoce zato, ker si brcnil v temo? Tud vsi tvoji cilji predpostavljajo, da je crush center in edni cilj vsakega igralca. Pateticno. Eno leto spilat za orgazem, ki ga NE dozivis ob edinem reportu, ko zabijes crush... Neumno!

Tebi in tvojem fejk wondru sem pa vseeno odbil zid, ane? Vec kot lahko trdi vecina tvojih ovck.

lp,
Q

Ni bil fejk wonder, bla je sam drugačna taktika grajenja :P (ki nam je na koncu zmago približala za par dni, saj so ene 2 al 3 PEW crusherji cilal navadna skladišča pr Wizzi) ;) pač zid je padu .. Hepa nismo nkol kej preveč filal, wonder je biu glih tok fejk, da bi ga lahko nakonc še zmerm na 100 dal, če bi blo treba (po spominu se je gradila 94 manj kot 2 uri za Wizzino 100ko pa skladišča so bla na 950k če se prov spomnem)

Drugače pa za popoldansko branje http://qqtravian.jam.si/viewtopic.php?f=1&t=3317 , stvari kot jih je videl Hep. Nekateri boste tukaj notri našli resnice, nekateri ne, neke optimalne resnice sploh ni, saj je vsakdo gledal na stvari z svojimi očmi.

Lep pozdrav :)

Witch
23-03-2009, 19:33
Ni bil fejk wonder, bla je sam drugačna taktika grajenja (ki nam je na koncu zmago približala za par dni, saj so ene 2 al 3 PEW crusherji cilal navadna skladišča pr Wizzi) ;)

Drugače pa za popoldansko branje http://qqtravian.jam.si/viewtopic.php?f=1&t=3317 , stvari kot jih je videl Hep. Nekateri boste tukaj notri našli resnice, nekateri ne, neke optimalne resnice sploh ni, saj je vsakdo gledal na stvari z svojimi očmi.

Lep pozdrav :)

Da je slo za fejk wonder so NJEGOVE besede. In kot lahko opazis, besedo fejk dajem v navednice. Torej sem odbil zid pravemu wondru!? UAU! :rolleyes:

Bolek je pa tud bokijevem wondru odbil skladisca, tko da ... Vsak od navedenih top 5 napadalcev je naredil eno skodo na kakem od wondrov, pa ce se ne vem kolk tajite.

lp,
Q

Hep
23-03-2009, 19:44
Da je slo za fejk wonder so NJEGOVE besede.
Res, kje pa sem rekel, da je fejk WW? ANCIENT ste si zmislili več mojega teksta, kot sem ga uspel izrečt na S4 :rolleyes:

Prav tako nikjer nisem zapisal, da je bil PC najmočnejši. Zapisal sem da je bil PCjev kvadrant manj zbit kot ostali in da je bil najbolj zbit PEW kvadrant. Kdo je napadal kateri kvadrant, pa veš sam.

Kar se tiče crusherjev. Kdor 2, 3 mesece gradi crusher, dela nekaj za svojo alianso.
Kdor 2, 3 mesece gradi enako veliko vojsko in jo potem zabije na nek BV bunker, da si ogleduje svoje napadalne točke, dela nekaj le zase.

Tvoje zbijanje zidu na mojem WWju v navalu besa je nekako v skladu s tem. ZA tvojim crusherjem namreč ni priletel nihče s katapulti, tako da je bil tvoj napad le jalovo metanje na koncu prepotrebne vojske v jarek.

Dejstvo je, da si pobil 600.000 enot, pa nisi imel niti enega omembe vrednega napada, ki bi kakorkoli spremenil smer v katero se je odvijal S4. Bil si le statist, ki je igral single-player igro.

David
23-03-2009, 20:33
Res, kje pa sem rekel, da je fejk WW? ANCIENT ste si zmislili več mojega teksta, kot sem ga uspel izrečt na S4 :rolleyes:

Prav tako nikjer nisem zapisal, da je bil PC najmočnejši. Zapisal sem da je bil PCjev kvadrant manj zbit kot ostali in da je bil najbolj zbit PEW kvadrant. Kdo je napadal kateri kvadrant, pa veš sam.

Kar se tiče crusherjev. Kdor 2, 3 mesece gradi crusher, dela nekaj za svojo alianso.
Kdor 2, 3 mesece gradi enako veliko vojsko in jo potem zabije na nek BV bunker, da si ogleduje svoje napadalne točke, dela nekaj le zase.

Tvoje zbijanje zidu na mojem WWju v navalu besa je nekako v skladu s tem. ZA tvojim crusherjem namreč ni priletel nihče s katapulti, tako da je bil tvoj napad le jalovo metanje na koncu prepotrebne vojske v jarek.

Dejstvo je, da si pobil 600.000 enot, pa nisi imel niti enega omembe vrednega napada, ki bi kakorkoli spremenil smer v katero se je odvijal S4. Bil si le statist, ki je igral single-player igro.

Hep lahko prilepiš en tvoj report, ki je spremenil potek igre na s4? če smo že ravno pri tem.

hacker_
23-03-2009, 20:37
najprej čestitam wizzi ki je zgradil WW...kaconu za najboljšega igralca pri Ancientu in kljub temu da sem bil prinjih sem ga najbolj sovražil!(seveda se je to spremenilo)
V QQ ju je najboljši pomojem bogii ker so ga Ancient in QQ zrušili metropolo in 5 naselj zazel še na začetku serverja in da se je pobral in pristal v QQ-ju pa še na 1 mestu na serverju pa še naredil dovolj velih chrusher..BRAVO..
pri PC pa pomojem je najboljša NoobSaibot (WildRose) in najboljša diplomatka je pandora...BRAVO..

LP MaTeeeJ(miha356,boki32)

P.S.to je samo moje mnenje!

Avenger
23-03-2009, 20:39
Hep lahko prilepiš en tvoj report, ki je spremenil potek igre na s4? če smo že ravno pri tem.

http://www.shrani.si/f/1q/yn/3bNH4Mwj/3.jpg

pr Leeli, zdej se pa požri

Klemen
24-03-2009, 08:23
Temo sem prestavil v zgodovino strežnika, da bodo vsi bodoči igralci videli in vedeli kaj se je dogajalo ...

- Closed -

Edit: Moved -> Arhiv