PDA

View Full Version : EX z lažmi do kje zmage????

ex-ex
05-03-2009, 22:57
Si nisem mogel kaj da vam ne pokažem kako eX-Team laže svojim članom.
Vse skupaj je samo igra...ampak kaj saj tako ne znajo pošteno igrat potem pa pridejo take izmišljotine in laži ven,da obdržijo člane:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Dober večer.

Ker je svet traviana zelo majhen krožijo novice zelo hitro. Ena izmed zadnjih takšnih novic je dogovarjanje "naše drage" swan z Re-ji.
Ja, prav ste slisali, swan se dogovarja za sodelovanje z alianso, ki so naši nasprotniki že od samega začetka servera in bodo tudi ostali nasprotniki do konca servera.

Razočaranje? Ogromno.

Kot da ni bilo dovolj že ta užaljenost, zapustitev alianse in povzročitev manjšega razkola v aliansi, so se sedaj za nameček spoprijateljili z našimi nasprotniki. In to je naredila gospa, oz. tista njena skupinica, ki vam je cel čas prala možgane kako se bojujemo proti silam Zahoda.

Ne morem vam povedati kako sem razočaran, da je nekdo sposoben česa takšnega.

Potem pa še nekatere naše člane vabi v svojo alianso. Upam da se zavedate kam boste šli, če greste k swan. Šli boste k Re-jem, največjim sovražnikom tega servera, samo zaradi tega ker je nekdo v minuti užaljen in ne zna premislit preden ukrepa.

Sodelovanje takšno ali drugačno, zavezništvo uradno ali neuradno, vse to je vseeno.. če sodeluješ tudi po tiho z Re-ji, si Re-jevec. Se strinjamo?
Vsak, ki ga swan vabi in razmislja, da bi se ji pridruzil, se pa naj sedaj sam pri sebi odloči, ali bo igral in se boril še naprej, za to kar se bori že 10 mesecev, ali pa bo prodal svojo dušo in s tem izničil ves svoj trud preteklih mesecev ter se pridružil Re-jem. Vem, da vas tu večina čuti pripadnost vzhodnemu zavezništvu, še zmerom pa se zna najti kdo, ki bi ga swan lahko zmanipulirala.

Upam, da vam srce in glava oboje govori isto stvar in da ste še naprej trdno odločeni tako kot sem jaz, da bomo tudi zmagali. S swan ali brez nje.

Grozno res..
:confused::confused::confused::confused:

The Titan
05-03-2009, 22:59
Podpis :D---

Spam

NubCake

patrick
05-03-2009, 23:17
Ja podpis!! Res napisano po pravici.. včasih delajo vodje take bedarije, da je bv.. Poglejte speed... PE&JFS sta se združila in končnica bo nezanimiva!! Travian ni več to, kar je nekdaj bil (recimo prve slo speed)!

ranger xeon
05-03-2009, 23:19
Podpis _ _ _ _ _

Spam

NubCake

Inv1sible
06-03-2009, 00:21
Ja, to sem napisal jaz.

Ampak če misliš, da se bom spuščal na tvoj nivo in perilo pral v javnosti se motiš. Jaz vem kaj delam in vem, da so moji nameni dobri in pošteni, za celotno zavezništvo. Kdor tega ne vidi, mora določene stvari razčistiti pri sebi. Jaz sem ze eX naredil ogromno in tudi rezultati so dobri, kar mi dokazuje da delam dobro. Seveda pride kdaj včasih tudi do napak, zato pa je potrebna komunikacija, ki pa z nekaterimi žal ni zmerom mogoča.

To kar sem napisal, sem napisal za to, da se nebi manipuliralo z našimi člani, se jih zavajalo in zvabljalo na temno stran sile. Da se jim odpe oči in da si streznijo glavo v kateri so oprani možgani kot mojstrovina določenih posameznikov. Brez imen.

Želim, da imajo vsi realne možnosti da se potegujejo za zmago, ne pa da končajo v aliansi brez prihodnosti, ki je po vrhu še ostala brez vseh zaveznikov (vsaj uradnih) na vzhodni strani travian sveta. Ker tako pač ne gre, so zaveznike začeli iskati v aliansah, ki so jih do sedaj sovražili iz dna srca. Seveda govorimo v mejah normale, ker je to vseeno le igra, ampak veste kaj mislim.

Iz obeh strani (vzhodne in zahodne) sem dobil dovolj informacij in potrditev, da dogovori obstajajo. Istočasno pa določeni člani našega zavezništva omenjajo, da jih želi gospa alianse brez prihodnosti zvabiti na svojo stran. Zato ne govori da smo v eX lažnivci, kajti vse kar sem napisal je res, potrdili sta mi obe strani. Odpri oči že enkrat. Res da ti bodo določeni metali pesek not, ampak še zmerom boš imel vsaj odprte.

Napisal sem MM že tudi prej. Vsak, ki ne čuti pripadnosti, ki nima želje po zmagi in mu je v bistvu vseeno za vse, ve kje so vrata in lahko mirne volje zapusti alianso. Nihče ne bo na njega jezen, vendar pa poti nazaj seveda ni. Po želji.
Mi imamo jasen cilj in pričakujemo, da se temu cilju vsi podredijo. Zmagal ne bo noben posameznik in nobena aliansa. Zmagalo bo zavezništvo, kar je naš primarni cilj. Tisti, ki pa postavljajo svoje interese pred interese zavezništva, pa kot sem že omenil, vedo kje so vrata in tudi pot proti Zahodu bodo hitro našli, tam so takšnih v sebe zagledanih egoistov bolj navajeni zato vas bodo tudi lažje sprejeli.

Jaz imam popolnoma čisto vest, moji načrti in nameni so vedno bili čisti in pošteni. Vemo kaj hočemo in to bomo tudi dosegli, brez določenih posameznikov ali pa z njimi. Če pa si ti ex-ex domišljaš, da je zato, ker sta račka in racman s svojimi 10 račkami zapustila naše zavezništvo zmaga že naša, pa prekleto podcenjuješ JZ-P, Re in ZiN in imaš precej visoko mnenje o svoji racasti aliansi brez prihodnosti. Dolguješ opravičilo vsem našim nasprotnikom.

Lep pozdrav
Aleš alias Invisible

pipika1987
06-03-2009, 01:42
ja kokoška ma pripombo nato...hm, se še komu zdi tole nekam vse skupaj poznano???
mislim, da je preteklo že kar nekaj časa od tega, ko je eX-SZ padala pod vojaki Re-jev...a niso takrat tud krožili eni igm-ji??? hm dejte mi mal pomagat, mi spomin peša...sploh pa zdej k ni plevela, da bi vam na hitro pogreval župce :D:D:D:D:D:D

plevel
06-03-2009, 02:04
plevel to the rescue... tatarata tata!!!

Straight from Banovci, where the weather is great and the chicks are fine...

...

Predvidevam, da govoriš o IGM-ih, ki so jih člani eX* pošiljali igralcem Re?

Če je to to, naj te (spet) popravim. Takrat ni eX-SZ padala pod vojskami rejev, ampak so se reji zabijali v Seinov zid. In o tem lagali svojim članom ter pošiljali po aliansah MM-e, naj člani ne odpirajo sporočil članov eX, ker s tem slednji preverjajo njihovo aktivnost :D:confused::D

Glede zgornjega... Kdor še ni imel časti spoznati swan ne more razumeti zgornjega sporočila. In če ste pravkar začutili željo, da bi razumeli zgornje sporočilo močno svetujem, da se brzdate, ker to pomeni, da boste morali spoznati swan.

In tistim rejem, ki se pogovarjajo z njo... Prvič ste se mi zasmilili :p

pipika1987
06-03-2009, 02:17
Predvidevam, da govoriš o IGM-ih, ki so jih člani eX* pošiljali igralcem Re?

Če je to to, naj te (spet) popravim. Takrat ni eX-SZ padala pod vojskami rejev, ampak so se reji zabijali v Seinov zid. In o tem lagali svojim članom ter pošiljali po aliansah MM-e, naj člani ne odpirajo sporočil članov eX, ker s tem slednji preverjajo njihovo aktivnost :D:confused::D

aha...in kje je zdej ta veleimenitni eX-SZ? gledam gledam, lej ga zlomka...ni ga na našem kvadrantu :D
mislila sem igm-je, kjer se je nekaj govorilo, da naj pametni gremo k ex in da nas vodje samo zavajajo
...hm kaj je točno je bla njihova vsebina :confused::confused::confused: morm it prečikrat kakšn forum

tak mir je bil ko te ni blo :D moja tipkovnca si je celo mal spočila

biggyD
06-03-2009, 02:28
aha...in kje je zdej ta veleimenitni eX-SZ? gledam gledam, lej ga zlomka...ni ga na našem kvadrantu :D
mislila sem igm-je, kjer se je nekaj govorilo, da naj pametni gremo k ex in da nas vodje samo zavajajo
...hm kaj je točno je bla njihova vsebina :confused::confused::confused: morm it prečikrat kakšn forum

Pa dobro pipika kaj si ti do zdaj naredila da se tolko ustiš? Kitiš se z tujimi zaslugami, pametuješ in to vse brez kakršnega koli dokaza. Mi bi naj zgubljali bitko ?? Ne vem če kaj spremljaš top lestvico...

pipika1987
06-03-2009, 02:39
Pa dobro pipika kaj si ti do zdaj naredila da se tolko ustiš? Kitiš se z tujimi zaslugami, pametuješ in to vse brez kakršnega koli dokaza. Mi bi naj zgubljali bitko ?? Ne vem če kaj spremljaš top lestvico...

nism rekla da zmagujemo...v NOBENEM mojem postu.
govorim pa lahko kar hočem, ker je javni forum.
vi nas označujete za temno stran in nevem kaj, pa enostavno noben ne prizna, da smo vam enakovredni.

OBE strani imata šanso za zmago tega serverja...izid bo tesn. ne podcenjujem nasportnika. če zmagate ex-i si boste zmago zaslužil AMPAK če zmagamo mi si jo tudi zaslužimo.

niso vsa dejanja, ki jih človek naredi tokom serverja zapisana v medaljah.

Inv1sible
06-03-2009, 07:15
pipika, tisto kaj je ex-ex poslal, je bil MM znotraj nase alianse in nikomur drugemu. Od kdaj ni dovoljeno vec pisat svojim clanom?

Lp

elitewarrior
06-03-2009, 08:12

dejmo dejmo od gdaj je pa top lestvica važna za zmago ? ka bi se smeju da bi nazadnje prvi ww zgradili čist tretji , pol bi pa meu ti spremlanje top lestvice ;)

n0g00dah
06-03-2009, 08:41
propaganda je včasih zelo dobra stvar za dosego cilja

pa kakršna koli propaganda je; negativna ali pozitivna

ex-ex
06-03-2009, 08:41
Invisible tvojim članom?:rolleyes::rolleyes:
Plevel ti poznaš swan zelo dobro,da lahko to pišeš....si še eden,ki mu ni hotela popustiti mu ni verjela,da sedaj serješ po njej?:confused::confused:

Greg Howe
06-03-2009, 09:32
o swan vem predvsem to, da je zaradi nje SV dokaj skregan

o tem pa tak ve vsak ki je na SV zadosti in naj tisti pokomentira

Magnus Blayu
06-03-2009, 11:45
propaganda je včasih zelo dobra stvar za dosego cilja

pa kakršna koli propaganda je; negativna ali pozitivna

v drugi svetvoni vojni so nacisti imeli najboljšo propagando ;)

pa kje so končali?

dickcheney
06-03-2009, 12:06
Hehe, najboljša je takšna propaganda, ki je sploh ne opaziš.

Kot npr. mit, da so nacisti imeli najboljšo propagando...

Slišim nekaj, da se je na JZ kreganje podobno zgornjemu spremenilo v rušenje metropol? Kar tako naprej :)

[off topic]
A lahko prosim moderatorji spremenijo filter, ki moj nick - D I C K cheney - spremeni v pituitary glandcheney. D I C K je skrajšano od Richard, res ne vem, v čem je fora te cenzure.

biggyD
06-03-2009, 12:45
dejmo dejmo od gdaj je pa top lestvica važna za zmago ? ka bi se smeju da bi nazadnje prvi ww zgradili čist tretji , pol bi pa meu ti spremlanje top lestvice ;)

Ja ponavadi ena farma naredi ww in to v tajnosti :)

Inv1sible
06-03-2009, 15:04
Invisible tvojim članom?:rolleyes::rolleyes:
Plevel ti poznaš swan zelo dobro,da lahko to pišeš....si še eden,ki mu ni hotela popustiti mu ni verjela,da sedaj serješ po njej?:confused::confused:

No, kot zgleda si ti tudi eden izmed tistih račk ki slepo racajo za mamo račko. Ali si pa morda sama edina mama raca.

In ja, eX-Team so moji člani, člani našega zavezništva, na katere sem ponosen in za katere se trudim po najboljših močeh. Imaš probleme glede tega?
Jih vsaj ne zapustim na takšen beden način in zarad še bolj bednega razloga, kot jih je zapustila mama raca..

plevel
06-03-2009, 15:22

Recimo dovolj dobro, da lahko pišem, ja.

Za intermezzo: Zakaj pišeš o sebi v tretji osebi?

Drugi stavek je pa eno skrupocalo od nesmisla.

Swan je drama queen. Rabi pozornost, če je ni, si jo pa naredi. :)

!.Z.!
06-03-2009, 16:21

A ni to že izven mode ? Kaj pa niste še SV spucali, ko ste bili začeli... daj prosim te no, kakšne pa govoriš LOL.

Naredite si vi krilo na tujem teritoriju, pa da vidimo, če se bo to vaše krilo tudi tako dolgo držalo kot se je naš eX-SZ...

Pa glede tistega IGM-ja, ko se vam ga je pošiljalo... cilj je bil dosežen, ampak kaj več pa raje ne bom ;)

pipika1987
06-03-2009, 16:31
A ni to že izven mode ? Kaj pa niste še SV spucali, ko ste bili začeli... daj prosim te no, kakšne pa govoriš LOL.

Naredite si vi krilo na tujem teritoriju, pa da vidimo, če se bo to vaše krilo tudi tako dolgo držalo kot se je naš eX-SZ...

Pa glede tistega IGM-ja, ko se vam ga je pošiljalo... cilj je bil dosežen, ampak kaj več pa raje ne bom ;)
sovražen teriorij? vi ste bli tam od začetka tako kot mi....krila so bila postavljena ko se je server komaj dobro razvijal.
tudi vi ste imeli možnost zatreti re-je...sam je niste izkoristil.

aha...priznanje ex-a da so bli čudni posli okrog tega...kaj res ne znate pošteno igrat:confused::confused::confused:

krneki12
06-03-2009, 16:36
Hehe, najboljša je takšna propaganda, ki je sploh ne opaziš.

Kot npr. mit, da so nacisti imeli najboljšo propagando...

Slišim nekaj, da se je na JZ kreganje podobno zgornjemu spremenilo v rušenje metropol? Kar tako naprej :)

[off topic]
A lahko prosim moderatorji spremenijo filter, ki moj nick - D I C K cheney - spremeni v pituitary glandcheney. D I C K je skrajšano od Richard, res ne vem, v čem je fora te cenzure.

Kje si pa ti to zvohal da problemi na JZ :D ??
Jaz bi rekel da so bli nesporazumi. Čuden teden tole bil... + čudn se nekateri začeli obnašat.

Bemo tele špije... vse razlagajo naprej :???:

Hvala bogu se je slavni aka poslovil.... je naredil zgage da ne moreš verjet. Še vojsko so pušnil na njem :(

aja moj nick je takšen ker nisem vedel da bom kdaj pisal sploh tu in sem kr nekaj dal. Itak bi mi cenzura naredila isto kot D I C K-u.... bog ve kaj bi pisal heheh.

Lp

macekmuri
06-03-2009, 16:50
ex sz da so se dolg držal ne se hecat -v tistem času sem osebno popolnooma sam v 48 urah uniču največjega takratnega ex-a na tem območju ki je bil takrat med top 4 največjih igralcev in imel kar lepo napadalno vojsko za tisti čas ( seveda jo je zgubu pri meni ) - pa čeprav je bil ta igralec za dva mene po velikosti..smešno

BlackEyes
06-03-2009, 16:55
ex sz da so se dolg držal ne se hecat -v tistem času sem osebno popolnooma sam v 48 urah uniču največjega takratnega ex-a na tem območju ki je bil takrat med top 4 največjih igralcev in imel kar lepo napadalno vojsko za tisti čas ( seveda jo je zgubu pri meni ) - pa čeprav je bil ta igralec za dva mene po velikosti..smešno

O kom ti to? :o

!.Z.!
06-03-2009, 16:57
sovražen teriorij? vi ste bli tam od začetka tako kot mi....krila so bila postavljena ko se je server komaj dobro razvijal.

aha...priznanje ex-a da so bli čudni posli okrog tega...kaj res ne znate pošteno igrat:confused::confused::confused:

A ti veš kaj sem mislil s tem... tuje ozemlje ? :) Imeli ste tri alianse, mi pa tam samo eno krilo:

REBORN, REMADE, REPLAY vs. EX-SZ

Zame je bil tisti kvadrant "vaš"... zato ne vem, zakaj se čudiš mojim besedam.

Priložnost, da se RE zatre (3 alianse) je težka, ker tako zelo nizko pa vas jaz ne vidim. Ste dobra aliansa, imate dobre igralce (pop., off., def.). Razlika je po mojem le v organizaciji ali pa sreči... ampak nekaterim gre to v nos pa si izmišljajo mh-jevo prijateljevanje... :S

Pisanje IGM-jev je prepovedano ? Cilja ti ne morem izdati, razen če ti ga avtor... v glavnem takrat ste bili sprti med seboj in če si se ti tega po tolikih mesecih spomnila je lahko avtor tega IGM-ja res ponosen nase :D Jaz pozabim domače branje, ko ga preberem v par tednih (šala) :D

Bye ;)

biggyD
06-03-2009, 20:39

Pa spet se ti oglašaš ko si se obračala tako kot je veter pihnil... sem se prav čudil ko so te vzeli v borge. Že petič te pozivam da podaš neke konkretne dokaze kaj si ti naredila za vaše zavezništvo, ker kar se mene tiče si noob z veliko sreče. Pa kislega sadja nisem imel nikoli rad...

macekmuri
06-03-2009, 22:17
O kom ti to? :o

a se raj neb vprašu kdo sem jaz da tko napišem? :D

so pa to dejstva

BlackEyes
06-03-2009, 22:31

so pa to dejstva

Vem kdo si .. pa ne vem, če veš kdo sem jaz ;-)

Takega igralca, ki bi ga ti TAKRAT (beri: par mesecev nazaj, ko je bila vojna) spucal ni bilo. Če pa ti misliš tega igralca, ki se sedaj še vedelo ni čigav je in si ga spucal pred kratkim, ne moreš to povezati več z eX-SZ, ker tega ni več že kar neki časa. To pa je dejstvo ja.

macekmuri
06-03-2009, 22:40
napaka!

nisem mislil tega...

vpraši shewolf nej ti pove ;)

BlackEyes
06-03-2009, 22:43
napaka!

nisem mislil tega...

vpraši shewolf nej ti pove ;)

SheWolf tle osebno, sam zate .. pa se mi sanja ne koga misliš ;)

biggyD
06-03-2009, 23:14

so pa to dejstva

U tebe se bo treba bat :) Kaj ti tud v oazi skrivaš par k katsov pa par senatorjev ?

Greg Howe
07-03-2009, 01:46
Kje je jek da nam razloži kak se napada:D

Mislom da je jek naredil par zanimivih potez zadne cajte, če ne se pa opravičujem za napako.

macekmuri
07-03-2009, 04:24
U tebe se bo treba bat :) Kaj ti tud v oazi skrivaš par k katsov pa par senatorjev ?
mogoće pa ti :razz:

biggyD
07-03-2009, 12:30
mogoće pa ti :razz:

Ne volkec jaz ne :) Vidim pa da se hitro odzoveš na provokacije...

macekmuri
07-03-2009, 14:40
jah no ...sem bol hitre narave ;)

biggyD
07-03-2009, 15:08
jah no ...sem bol hitre narave ;)

Jaz pa bolj premišljene :) Sam se mi zdi da je konec (the end) blizu...

macekmuri
07-03-2009, 15:20
jah komi čakam da se server konča in zaključim s travianom...ne vem kako je pr teb sam leto in pol je preveč.. drgač pa se vidmo na kakem pikniku spet a ne? škoda mi je k smo tisti k smo skup na speedu igral vsak na svojem konc

biggyD
07-03-2009, 15:40
Ja se vidimo valjda ;) Če bi bli vsi iz speeda skupaj ne bi blo zanimivo

jek
07-03-2009, 19:50
Kje je jek da nam razloži kak se napada:D

Mislom da je jek naredil par zanimivih potez zadne cajte, če ne se pa opravičujem za napako.

zmer boljši sem. natančno splaniram vsak napad, 5 ur na dan preživim na travianu in geekam.... ok, prznam. dol mi visi za ta si1. več sem na forumu kot na serverju.

elitewarrior
08-03-2009, 17:03
ptička mi je povedla da se je ex spet nek nalepu na zid ? ...

don d
08-03-2009, 17:32
zmer boljši sem. natančno splaniram vsak napad, 5 ur na dan preživim na travianu in geekam.... ok, prznam. dol mi visi za ta si1. več sem na forumu kot na serverju.

Zakaj ti dol visi če bi jaz igral bi blo verjetno mi še kr hard samo sm nehu tko da, je pa res da več naselij kot imaš bolj je travian dolgočasen in v vsakem naselju moreš premislit pa potem na koncu vseeno rata vse enolično.

express
08-03-2009, 20:01
ptička mi je povedla da se je ex spet nek nalepu na zid ? ...

ja res je pa da naumo spet o golobih ne

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=219b08651

tko je blo škoda ja .... škoda da me ni povabil zravin bi lepo preuredili mesto glede na to ,da ni veliko manjkalo me prav zanima kolk ima notr žitnic... hm morda jih pa kmalu preštejem ;)

elitewarrior
08-03-2009, 20:42
ja res je pa da naumo spet o golobih ne

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=219b08651

tko je blo škoda ja .... škoda da me ni povabil zravin bi lepo preuredili mesto glede na to ,da ni veliko manjkalo me prav zanima kolk ima notr žitnic... hm morda jih pa kmalu preštejem ;)

drgac mi ni golob povedu , Vrabec je biu =)

mal je mankal ja , sam sj useen =) 1 vojska manj na vaši strani =)

Drgac pa , dajmo franci pridi še ti ;) hehe =) mogoc pol nebos tk optimističn :) da jih bos pršetv :D

macekmuri
08-03-2009, 22:25
vojske je blo točn tok kokr je blo predvideno da bo zdržal ;) , ps pa bila je v popolnoma vsakem naselju..tko da rezultat bi bil povsod enak..povsod bi napadalec zgubu vse :p

express
08-03-2009, 23:00
drgac mi ni golob povedu , Vrabec je biu =)

mal je mankal ja , sam sj useen =) 1 vojska manj na vaši strani =)

Drgac pa , dajmo franci pridi še ti ;) hehe =) mogoc pol nebos tk optimističn :) da jih bos pršetv :D

oj jože če boš ti tam pridem ;) s tabo je vedno zabavno :D

@macekmuri

ja bravo no čeprav bučke pa vseeno
a ne bi blo bolje da bi bil većji bunker pa bi manj zgubili

no kakor koli tokrat točka za vas

xxy
08-03-2009, 23:26
lepo čeprav ni bla tud to nevem kaka vojska pa tud izgub pri obrambi je blo kar nekaj.

macekmuri
08-03-2009, 23:30
pridi in preveri če so buče...neki jih je že probal :p

express
09-03-2009, 08:39
ja že letim sam,da se vojska vrne pa nam nč fejkal tko da vidm kak bunker spravite skupaj hehe

Drugače je pa meni danes ptička povedala da je bil na re jevi strani dans disco žur v oazah ...

xxy
09-03-2009, 09:56
ja že letim sam,da se vojska vrne pa nam nč fejkal tko da vidm kak bunker spravite skupaj hehe

Drugače je pa meni danes ptička povedala da je bil na re jevi strani dans disco žur v oazah ...

tvoja ptička je zihr letela ponoč pa ni vidla da je blo to v JZ-Pjevih oazah. ampak učinek je biu dober. del enga lepga crusherja. eni se morjo kr ornk po glavi tepst zdele.

express
09-03-2009, 17:24
omg pa res...
ne je blo že svetlo sam zgleda da so ble substance vmes :D

Pek
09-03-2009, 19:26
hja tisti ki se je menil s swan, zelo dobro ve da je resno motena ;)

z njo se je brezveze sploh karkoli menit, ker itak potem dogovor ne bo veljal in bo delala po svoje dokler bo pač lahko

Swan
10-03-2009, 00:02
Še tukaj povem NIKOLI se ne podpisujem z drugim nickom!

Pek jst sem motena tudi prav se ne mislim zapenjat s teboj ti že veš si moj psihiater brez mojega znanja,da si to ti.

Drugače pa ljubi Pek od genija do norca je samo korak

torej danes si genij jutri si pa že....

L.P.SWAN

Pek
10-03-2009, 02:57
Swan, vsak ima svoj pogled na svet, tvoj je zame absurden; sicer pa ima vsak pravico izražanja svojega mnenja ;)

Nisem nikjer rekel da si se prijavljala pod drugim nickom ;)

Mark Valerij
11-03-2009, 12:37
Kako se imate kaj na zahodu, kolko napadalne vojske vam je šlo 50 - 70%? Vsaj 500.000 napadalne vojske, katapultov pa nekje 30.000?. Nekaj je, za začetek, več pa ob prihodu natarjev, zato nevem če vam bo kaj za rušenje WWja ostalo? Ampak pustimo se presenetit, vse je mogoče :cool:
Ampak čestitam vsem, tako vam napadalcem, kot nam branilcem, važno da se kaj dogaja na serverju!

Lep dan

biggyD
11-03-2009, 14:04
Kako se imate kaj na zahodu, kolko napadalne vojske vam je šlo 50 - 70%? Vsaj 500.000 napadalne vojske, katapultov pa nekje 30.000?. Nekaj je, za začetek, več pa ob prihodu natarjev, zato nevem če vam bo kaj za rušenje WWja ostalo? Ampak pustimo se presenetit, vse je mogoče :cool:
Ampak čestitam vsem, tako vam napadalcem, kot nam branilcem, važno da se kaj dogaja na serverju!

Lep dan

Sam še vseeno bodo na Z trdili da so na boljšem :)Zdaj se lahko posvetijo urjenju obrambnih enot...

n0g00dah
11-03-2009, 14:34
kaj pa kakšen report?

biggyD
11-03-2009, 15:10
kaj pa kakšen report?

http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=3286f3228

krneki12
11-03-2009, 15:13
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=2859ba425

Moja silna armada je šla po zlu :S
še dobro da že pospešeno delam prete 1 mesec :D

Je blo kar nekaj s... ja :S
Samo kaj moreš... ne vem kako se vsak napad da tako prebrat...
Vsaka čast Ex zgleda da mate def. toliko da se ven ne vidite....

866141 <--- toliko žrtev blo danes... mislim da absolutni rekord kakorkoli gledamo :D

;-)
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=3286f3228

Daj pokaži celoto...

Neverjetno kolko obrambe za navadn support. Tole pomeni da se je samo to branlo al kako ?

http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=16ef2a7ed

Sem bil vedno proti zaroti to lahko vsak potrdi. Samo majčken začelo smrdet :-D
Sem bom vzdržal komentarjev zazdaj glede tega...

Bravo Ex ;-)

Mark Valerij
11-03-2009, 15:46
;-)

Daj pokaži celoto...

Neverjetno kolko obrambe za navadn support. Tole pomeni da se je samo to branlo al kako ?

Bravo Ex ;-)

Recimo če ima vsaka aliansa cca 1.000k obrambe, pa 3 alianse smo na jugu, komot nardimo 30 konkretnih bunkerjev, če nam priskočijo na pomoč še sosedi, pa je branjenih tolko več mest.
Pomoje bo napadanje lažje s pihodom natarjev, ko bomo morali kakšne 3 mio obrambe poslat v WWje, in bo doma precej manj. Ampak vi ste se kljub temu odločili napadat, kar je kar pogumno dejanje, le tako naprej. :cool:

krneki12
11-03-2009, 15:51
Recimo če ima vsaka aliansa cca 1.000k obrambe, pa 3 alianse smo na jugu, komot nardimo 30 konkretnih bunkerjev, če nam priskočijo na pomoč še sosedi, pa je branjenih tolko več mest.
Pomoje bo napadanje lažje s pihodom natarjev, ko bomo morali kakšne 3 mio obrambe poslat v WWje, in bo doma precej manj. Ampak vi ste se kljub temu odločili napadat, kar je kar pogumno dejanje, le tako naprej. :cool:

Jah se dobil ukaz da se izogibam tule foruma :-D Tako da samo tole še...
problem je v tem da so bunkerji vedno v tistem naselju ko pride vojska...
Čeprav tu so bili nekje tudi ne...

Tako da ok. Jaz lahko samo rečem lepo da vam znova uspelo. Če pa zvem kaj drugega vas bom pa že opomnil ;-)

Lp in uživajte v prebiranju reportov hehe

biggyD
11-03-2009, 16:33
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=2859ba425

Moja silna armada je šla po zlu :S
še dobro da že pospešeno delam prete 1 mesec :D

Je blo kar nekaj s... ja :S
Samo kaj moreš... ne vem kako se vsak napad da tako prebrat...
Vsaka čast Ex zgleda da mate def. toliko da se ven ne vidite....

866141 <--- toliko žrtev blo danes... mislim da absolutni rekord kakorkoli gledamo :D

;-)

Daj pokaži celoto...

Bravo Ex ;-)

Iščite krivce pri vaših zaveznikih :)

tux
11-03-2009, 17:06
Sedaj je pa počasi na vrsti napad na sever, ne?
Bomo spustili kakega skozi, da ne bodo vsi zgubili volje... :p

elitewarrior
11-03-2009, 17:56
In ja bote rekli da je blo spet slabo fejkanje ?

in ja počakmo da še naša vojska gre pol pa tk lahk sam račun še brrišem . ayde .

nwm sm mislu da ste mel ex srečo pred kakim mescom k ste naredl one bunkre zdei pa vidim da mate super super pa se enkrat super srečo da vam uspe use vojske ulovit ... fejkane metropole niso ble branjene , a lj ga zlomka use napadene vasi so ble branjene ...

Sm mislu da se je use skup umirlo in sm dobu voljo do špilanja , vendar sm zdei spet zgubu voljo ... in tut se 1x povem da je tole zadn server k sm ga gdar koli špilu zares na slovenskih serverjih .

lp.

n0g00dah
11-03-2009, 18:01
a spet ste vsi v bunker letel?

enaka situacija se je dogajala lanski server ko je WP direkt v vsak bunker "priletel"

dajte zamenjat stratega-načrtovalca napadov :)

najemite izkušene vam dam en mali nasvet?: za liter tekile v companierosu dobite paket načrtovalcev iz starega si1

elitewarrior
11-03-2009, 18:18
a spet ste vsi v bunker letel?

enaka situacija se je dogajala lanski server ko je WP direkt v vsak bunker "priletel"

dajte zamenjat stratega-načrtovalca napadov :)

najemite izkušene vam dam en mali nasvet?: za liter tekile v companierosu dobite paket načrtovalcev iz starega si1

Ni kriu načrtovalec napadou , če te zanima je načrtovalec en VELIKI borec iz s1 ... usi njega krivite ... zaka ? pou serverja mu je uspevalo ex razbijat usak načrt napadoui je uspev , od množičnih zaklepou na naši strani se je pa to kr naenkrat spremenilo , vsako napadanje se je spremenilo v pokol vse napadene vasi so ble branjene fejkane pa nebranjene . Čudeži se dogajajo .

drugače pa poznam tudi sitoacijo iz s1 ... sm ga enako špilu , čeprav mi je biu prvi server sm vedu vlk več kot nekatere vodje .

Ja in vsi so spet u bunker zletel .

xxy
11-03-2009, 18:24
In ja bote rekli da je blo spet slabo fejkanje ?

in ja počakmo da še naša vojska gre pol pa tk lahk sam račun še brrišem . ayde .

nwm sm mislu da ste mel ex srečo pred kakim mescom k ste naredl one bunkre zdei pa vidim da mate super super pa se enkrat super srečo da vam uspe use vojske ulovit ... fejkane metropole niso ble branjene , a lj ga zlomka use napadene vasi so ble branjene ...

Sm mislu da se je use skup umirlo in sm dobu voljo do špilanja , vendar sm zdei spet zgubu voljo ... in tut se 1x povem da je tole zadn server k sm ga gdar koli špilu zares na slovenskih serverjih .

lp.

ja js nebi reku glih super sreča če niste upazl ste kr ene par vasi uničl clo 15 al kolk že če gledam pod analyser. in pri tolkih napadih mislem da ni nč čudnga da se eni trije tud v bunker zaletijo.

krneki12
11-03-2009, 18:27
:rolleyes: 3je ?? hehe

Kako pri bogu pa je potem tak top10 ? Mislim da več žrtev še ni bilo.
Mislim da je več kot ducat vojsk šlo v pozabo... pa mislim da ne pretiravam.

Lp

elitewarrior
11-03-2009, 18:28
ja js nebi reku glih super sreča če niste upazl ste kr ene par vasi uničl clo 15 al kolk že če gledam pod analyser. in pri tolkih napadih mislem da ni nč čudnga da se eni trije tud v bunker zaletijo.

tisti supporti trije k so bli zrušeni so nepomembni ... tist je nula proti tem vojskam k so se uničl spet najbrz po sreči . mah ja .

express
11-03-2009, 20:49
tisti supporti trije k so bli zrušeni so nepomembni ... tist je nula proti tem vojskam k so se uničl spet najbrz po sreči . mah ja .

no zdej bi pa še jest mal klobase prodajal
http://travian.ws/analyser.pl?s=si1

20 naselij sem naštel med 32 od ex rušenih konkretno tko, da trdit ne vem vse kaj
to je zame osebno žalitev!!!
tudi zato ker sem en od teh raćunov tudi sital in če sem lahko iskren če bi kak zinovec bil fizično zraven okoli 9 ih zvećer bi ga z veseljem okoli ušes frcnil saj sem fuzbal spremljal samo z enim ušesomm da ne omenjam da sem ponoči ustajal da sem zagotovil hrano za jezne vojake (ki tudi niso gledali fuzbala:confused:) tko da tele teorije zarote naj raj Dan Brown piše in nehajte že enkrat s tem zavajanjem !

Ali vas je recimo Mark Valerij ki je doživel već Ck kot kakšna cela aliansa obtožil da vam MH ji dajejo podatke kje so bunkerji:rolleyes: in pol virušite kjer niso btw zadnjega je fasal pred kratkim...mislim da ne

Tako ,da vas prosim spoštujte sovražnika kot on spoštuje vas in iščite razloge za neuspehe predvsem pri sebi.

lep pozdrav in ja danes je res lep dan :-D

elitewarrior
11-03-2009, 21:02
no zdej bi pa še jest mal klobase prodajal
http://travian.ws/analyser.pl?s=si1

20 naselij sem naštel med 32 od ex rušenih konkretno tko, da trdit ne vem vse kaj
to je zame osebno žalitev!!!
tudi zato ker sem en od teh raćunov tudi sital in če sem lahko iskren če bi kak zinovec bil fizično zraven okoli 9 ih zvećer bi ga z veseljem okoli ušes frcnil saj sem fuzbal spremljal samo z enim ušesomm da ne omenjam da sem ponoči ustajal da sem zagotovil hrano za jezne vojake (ki tudi niso gledali fuzbala:confused:) tko da tele teorije zarote naj raj Dan Brown piše in nehajte že enkrat s tem zavajanjem !

Ali vas je recimo Mark Valerij ki je doživel već Ck kot kakšna cela aliansa obtožil da vam MH ji dajejo podatke kje so bunkerji:rolleyes: in pol virušite kjer niso btw zadnjega je fasal pred kratkim...mislim da ne

Tako ,da vas prosim spoštujte sovražnika kot on spoštuje vas in iščite razloge za neuspehe predvsem pri sebi.

lep pozdrav in ja danes je res lep dan :-D

sory kr sm šele zdele zvedu da je zin biu tudi v akciji .
in da mogoce res ni use tako črno kot se je zdelo ko sm pogledu tiste umrle vojske .

krneki12
11-03-2009, 21:18
LOL elite ti to resno ???

Da nisi vedel za ZiN ? :confused: Saj je top 10 skoraj samo iz nas bil zjutraj narejen....

Potem smo pa res čisto za sebe tam...
Ja ne vem če lahko rečemo da smo meli svetel scenarij pri nas :(

Express v imenu ZiN se ti opravičujem za trenutke ki si jih zabil za travianom zaradi nas hehe.
Saj ni bla zanimiva tekma preveč ;)

In ja prav imaš... res je lep dan oz. zdaj že noč hehe.

Lp

express
11-03-2009, 21:42
evo fantje temu se reče kulturen dialog no sej danes je še ena tekma :)
grem kar gledat :D
pozdrav vsem
ni bla zanimiva :rolleyes: buaaa :D haha
bravo za liverpool
sorry za mali spam ;D

elitewarrior
11-03-2009, 22:32
LOL elite ti to resno ???

Da nisi vedel za ZiN ? :confused: Saj je top 10 skoraj samo iz nas bil zjutraj narejen....

Potem smo pa res čisto za sebe tam...
Ja ne vem če lahko rečemo da smo meli svetel scenarij pri nas :(

Express v imenu ZiN se ti opravičujem za trenutke ki si jih zabil za travianom zaradi nas hehe.
Saj ni bla zanimiva tekma preveč ;)

In ja prav imaš... res je lep dan oz. zdaj že noč hehe.

Lp

Nism vedu resno , negledam top list ;) gledam dogajanje večina samo v naši aliansi .

Glede alianse zin , spoštovanja vredna aliansa ;) nimam nič proti vam , vendar pač negledam najbl top list in zato tudi nism vedu dokler mi vaš vodja ni povedal da ste vi tudi napadal , zato se ti opravičujem če sm užalu alianso zin na kakršn koli način ;)

em še čestitke za izpeljano akcijo ;)

Pek
11-03-2009, 22:34
pravijo da matematika lahko očara ljudstvo, danes je bil en tak dan ko je bila aliansa ZiN začudena; člani zavezništva ex pa smo bli osupli, ne nad številom ujetih vojsk temveč nad sposobnostjo naših voditeljev

bravo naši, predvsem pa pohvale vodstvu ;-) tokrat, kot že mnogo krat ste me prijetno presenetili

lep večer; lep dan

krneki12
12-03-2009, 00:33
Pek...
Matematika nam laufa. Vsi vemo da ne moreš prit skoz z toliko napadi.
Sicer pa...
A to pomeni da so vam vodje povedale kam morete bunkerje postavit ?? :rolleyes:
Dej malo obrazloži tole...
:confused:
Elite je že ok. Nism več v vodstvu tako da ZiN ni bla užaljena hehe.

Lep večer še naprej

Svarun
12-03-2009, 01:16
Pek...
A to pomeni da so vam vodje povedale kam morete bunkerje postavit ?? :rolleyes:
Elite je že ok. Nism več v vodstvu tako da ZiN ni bla užaljena hehe.

Lep večer še naprej
Krneki12, nekaj sva se zmenila?;)
Na račun alianse ZiN ne bi želel polemik, ki ne vodijo nikamor.
Ponavadi jih veliko sprašuje vodje, kam postavit bunker. Tako da je normalno če so spraševali svojega vodjo.:neutral:
Glede matematike, mr. pek, tudi slučajno se mi ne da računat in seštevat vso padlo vojsko. Mi vemo in vi veste kaj smo zgubili mi, vi veste kaj ste zgubili vi, mi samo delno. Vsaka izguba je boleča. Na top listi so številke, ki meni ne pomenijo ničesar. Kaj ima matematika z bunkerji, se mi pa niti slučajno ne sanja, ker ne znam verjetnostnega računa računat. Če bi ga znal, ne bi igral traviana:-P
Express, sorry za fuzbal:? Jaz rad pogledam dober film, pa ni šlo.
Tema ZiN upam da je zaključena, ker je tu en drug naslov topica, drži moderator?:confused:

tux
12-03-2009, 01:26
Jaz predlagam da se ta tema zaklene, če smo rešli to zadevo okoli PNG-jevcev in domnevnih laži EX alians. Glede napadov zadnja dva dni pa se lahko odpre nova tema. Sicer pa naj admini tega foruma presodijo o tem.

Glede napadov pa je dokaj simpl, vidli smo v katero od alians gredo napadi in smo se zmenli da tam postavljamo skupaj bunkerje, saj lahko s tem več dosežemo. Če pa se greste neke velike akcije s člani ki ne znajo napadat, potem pa ne jokajte za vojsko. Tudi EX je imel dosti izgub v tej vaši akciji.

No, na koncu se zna zgoditi da bodo WW postavli ravno tisti, ki vse to dogajanje nemo opazujejo celi server in se smejijo vsem nam ki izgubljamo svoje vojske med tem ko sami pridno vrtičkarijo in se dogovarjajo z obema stranema glede nenapadanja. Med tem ko se bomo mi klali do zadnje vojske.

To naj bo v razmislek zdaj vsem. Saj imam občutek, da nekateri tako zahodnjaki in vzhodnjaki preveč hitro delijo nekatere igralce na EX ali JZ-P - RE simpatizerje. Medtem ko so tisti zvesti predvsem sami sebi daleč od konstantnih akcij, ter zaradi lastnega vrtičkarja hitro sprejemajo take in drugačne dogovore o nenapadanju z obema stranema.

Kot EX si sicer želim zmage EX alians, vendar v primeru da zmaga kdo drugi jo privoščim najprej REjem. Nikakor pa ne tistim ki iščejo lažjo pot in bodo prevrtičkali cel server, nato pa morebiti "junaško" vzeli pod okrilje obupane člane ki so se izpostavljali celi server.

No vse skupaj pa je itak samo igra upam samo da tista aliansa/zavezništvo ki zgradi WW na lvl 100 prijateljsko časti zaključni piknik vsem resnim konkurentom. :D

Če mene vprašate bi mogli do natarjev naredit eno premirje in s skupnimi močmi počistit vse simcitkarje :D Ampak dobro jaz sem pač idealist, se pa hkrati zavedam da to pač ni možno zaradi sovraštva nekaterih, če ravno je vse skupaj samo igra.

Mislim da ne EX ne RE ne JZ-P in ne ZIN niso slabi ali dobri ali rumeni ali vijolčni, vsi smo le igralci ki se kratkočasimo z igro. Če pa kdo to preveč resno jemlje pa naj za svoje zdravje rajši briše račun Pomlad prihaja in bo kaj drugega tudi za počet. Pač travian ni za vsakega.

malokrat pišem tu pa sem se tokrat malo bolj razpisal. :)

lp
Tux

biggyD
12-03-2009, 02:43
Ni kriu načrtovalec napadou , če te zanima je načrtovalec en VELIKI borec iz s1 ... usi njega krivite ... zaka ? pou serverja mu je uspevalo ex razbijat usak načrt napadoui je uspev , od množičnih zaklepou na naši strani se je pa to kr naenkrat spremenilo , vsako napadanje se je spremenilo v pokol vse napadene vasi so ble branjene fejkane pa nebranjene . Čudeži se dogajajo .

drugače pa poznam tudi sitoacijo iz s1 ... sm ga enako špilu , čeprav mi je biu prvi server sm vedu vlk več kot nekatere vodje .

Ja in vsi so spet u bunker zletel .

Elite ti vedno preveč zakompliciraš zadeve s temi vojimi zarotami :)Čisto vse se da preračunati, čase napadov kdaj so bili sproženi, potem pa verjetnost katero naselje je za nasprotnika zanimivo, pa še veliko spremenljivk je tu.... Pa seveda še vsak načrtovalec se drži neke strategije...

mocozjeF
12-03-2009, 02:48
Tle n ben ne spi ocitno...

Pek
12-03-2009, 03:05
Se strinjam da se tema zaklene, vsekakor se vsak, na katerega prihaja več kot 5 napadov obrne na vodstvo, jaz osebno vem da se bom vedno :) in ni me sram priznati ;-) lahko bi se odprla nova tema (Splošna razprava) ali kaj podobnega.

Zapomnite si da nisem nikjer nobenega podcenjeval, ker ste Re-ji že 1x zmagali baje s1 s tem se nebi ravno hecal ;-) (mnogi pa se), in niti sanja se mi ne a si ti (elite) re, al jz-p, al zin; ne boš verjel ampak res nimam pojma, le povem svoje mnenje :)

lp Pek

ps.: teorije zarote so seveda že iz mode, kako bi sploh lahko držale, če je bilo toliko in toliko CK-jev na obeh straneh?

macekmuri
12-03-2009, 12:26
Jaz predlagam da se ta tema zaklene, če smo rešli to zadevo okoli PNG-jevcev in domnevnih laži EX alians. Glede napadov zadnja dva dni pa se lahko odpre nova tema. Sicer pa naj admini tega foruma presodijo o tem.

Glede napadov pa je dokaj simpl, vidli smo v katero od alians gredo napadi in smo se zmenli da tam postavljamo skupaj bunkerje, saj lahko s tem več dosežemo. Če pa se greste neke velike akcije s člani ki ne znajo napadat, potem pa ne jokajte za vojsko. Tudi EX je imel dosti izgub v tej vaši akciji.

No, na koncu se zna zgoditi da bodo WW postavli ravno tisti, ki vse to dogajanje nemo opazujejo celi server in se smejijo vsem nam ki izgubljamo svoje vojske med tem ko sami pridno vrtičkarijo in se dogovarjajo z obema stranema glede nenapadanja. Med tem ko se bomo mi klali do zadnje vojske.

To naj bo v razmislek zdaj vsem. Saj imam občutek, da nekateri tako zahodnjaki in vzhodnjaki preveč hitro delijo nekatere igralce na EX ali JZ-P - RE simpatizerje. Medtem ko so tisti zvesti predvsem sami sebi daleč od konstantnih akcij, ter zaradi lastnega vrtičkarja hitro sprejemajo take in drugačne dogovore o nenapadanju z obema stranema.

Kot EX si sicer želim zmage EX alians, vendar v primeru da zmaga kdo drugi jo privoščim najprej REjem. Nikakor pa ne tistim ki iščejo lažjo pot in bodo prevrtičkali cel server, nato pa morebiti "junaško" vzeli pod okrilje obupane člane ki so se izpostavljali celi server.

No vse skupaj pa je itak samo igra upam samo da tista aliansa/zavezništvo ki zgradi WW na lvl 100 prijateljsko časti zaključni piknik vsem resnim konkurentom. :D

Če mene vprašate bi mogli do natarjev naredit eno premirje in s skupnimi močmi počistit vse simcitkarje :D Ampak dobro jaz sem pač idealist, se pa hkrati zavedam da to pač ni možno zaradi sovraštva nekaterih, če ravno je vse skupaj samo igra.

Mislim da ne EX ne RE ne JZ-P in ne ZIN niso slabi ali dobri ali rumeni ali vijolčni, vsi smo le igralci ki se kratkočasimo z igro. Če pa kdo to preveč resno jemlje pa naj za svoje zdravje rajši briše račun Pomlad prihaja in bo kaj drugega tudi za počet. Pač travian ni za vsakega.

lp
Tux

Podpis pod tole...sej to da simcity-i zmagajo sploh ne bi bilko prvič..mislim da si na tem serverju le nekaj alians zasluži zmago..Ex,RE,JZ-p,ZIN,BT..pa še kako sem spustu - se pravi zelo aktivne ally...

Jaz sem sicer RE toda se strinjam tiste ki se šparjo bi mogl poiskat in spucat..

Lep pozdrav vsem

krneki12
12-03-2009, 12:48

lp
Tux

Imaš prav...
Samo glede teh simcity alians... jaz jih skoraj ne vidim več. Vse glavne alianse so pokazale večino armad kar jih premorejo. Nekateri šparajo svoje vojake za WW, drugi pa zabijamo vojsko takoj ko se naredi. :lol:

Simcity-e bomo vedno imeli v vsaki alinasi. Vedno bo nekdo ki bo igral na populaciji in ne na vojski. Ampak tu ne moreš nič. Konc koncev je to igra ki jo igraš prostovoljno in lahko delaš kar hočeš za denar in čas ki ga vložiš....
Tako da jaz mislim da se je s tem brez veze ubadat.

Pa da ne bo totaln spam...
Še en report:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=9aedbddf8

Lp

Magnus Blayu
12-03-2009, 13:09
Elite ti vedno preveč zakompliciraš zadeve s temi vojimi zarotami :)Čisto vse se da preračunati, čase napadov kdaj so bili sproženi, potem pa verjetnost katero naselje je za nasprotnika zanimivo, pa še veliko spremenljivk je tu.... Pa seveda še vsak načrtovalec se drži neke strategije...
bla bla bla

Spam detector

NubCake

biggyD
12-03-2009, 13:52
bla bla bla

Ti tud samo bla bla bla, nič kaj konkretnega...

Spam

NubCake

hun atila
12-03-2009, 19:01
Ti tud samo bla bla bla, nič kaj konkretnega...

Spam

NubCake

Bom jaz nekaj konkretnega. In če bo zadovoljiv odgovor ne bom niti pomislil več na kako teorijo zarote.

Par dni nazaj ste bli zelo veseli reporta v katerem je 8 k strel zalotlo malo manj kot 11 k vitezov v oazi. Glede na to, da ta oaza ni nikol bla skavtana - kak ste vedli kam napast ?

Lp, hun

Mark Valerij
12-03-2009, 19:26
Bom jaz nekaj konkretnega. In če bo zadovoljiv odgovor ne bom niti pomislil več na kako teorijo zarote.

Par dni nazaj ste bli zelo veseli reporta v katerem je 8 k strel zalotlo malo manj kot 11 k vitezov v oazi. Glede na to, da ta oaza ni nikol bla skavtana - kak ste vedli kam napast ?

Lp, hun

Skavtana je bila, vendar je bilo v njej mislim da samo 50 skavtov, kar jih kakšnih 2000 z lahkoto pride mimo neopazno. Mogoče sem nas zdaj izdal, in boste v svoje oaze pošiljali več skavtov, ampak ni važno, mislim da je odgovor vseeno na mestu.
Zdaj pa se bodo spet kakšni oglasili (ne mislim tebe hun), ki nebodo vedli da če je število skavtov XX% večje, od število notranjih skavtov, je izvidnica neopažena.

elitewarrior
12-03-2009, 20:07
Skavtana je bila, vendar je bilo v njej mislim da samo 50 skavtov, kar jih kakšnih 2000 z lahkoto pride mimo neopazno. Mogoče sem nas zdaj izdal, in boste v svoje oaze pošiljali več skavtov, ampak ni važno, mislim da je odgovor vseeno na mestu.
Zdaj pa se bodo spet kakšni oglasili (ne mislim tebe hun), ki nebodo vedli da če je število skavtov XX% večje, od število notranjih skavtov, je izvidnica neopažena.

Po mojih ugotovitvah , če je v vasi ali oazi 50 skavtov / izvidnikov / stezosledceu ... in da se to vas skavta z 3000 izvidnikov ( mal gdo skavta z tok ) bi mogli skavti / izvidniki / stezosledci to opazit . Pač mogu sm napisat tak sm . Ah ja pa uporblu sm roparske pohode kot izvidništvo . Ne polne napade .

express
12-03-2009, 20:11

Lp, hun

Verjetno smo bili še bolj veseli ko je 4 k vojske pohrustalo 2k kat ampak to je že druga zgodba.:D
jaz bi se predvsem zavzel za prenehanje obtoževanj in predlagam da se dobimo na kaki žurki po končanem serverju in vam povemo morda še kako finto ki je marsikdo ne ve . Res je najmanj čudno da moramo za ljubi mir opričevati svoje uspehe nasprotniku ne. In razkrivati nekatere ugotovitve .

NubCake1
12-03-2009, 20:11
Po mojih ugotovitvah , če je v vasi ali oazi 50 skavtov / izvidnikov / stezosledceu ... in da se to vas skavta z 3000 izvidnikov ( mal gdo skavta z tok ) bi mogli skavti / izvidniki / stezosledci to opazit . Pač mogu sm napisat tak sm . Ah ja pa uporblu sm roparske pohode kot izvidništvo . Ne polne napade .
Kolko jaz vem, roparski pohod in polni napad pri izvidnikih ne igrajo nobene vloge, mogoče pa se motim :)?

Metalteeth
12-03-2009, 20:25
NubCake FTW!! :D Pa kolkor jaz vem,t udi ne igra vloge roparski al polni.

Samo nekaj me zanima, kaj hočete vi jz-pjovci dosežt z obtoževanjem slo travian ekipe pomaganja nam (čeprav kolikor vem to sploh ni mogoče), ko pa smo vam že 10000x povedali da nam MHji ne pomagajo.

Kako naj ti/vam dopovemo da nam MHji ne pomagajo :S Saj se mi ne gre zato, da me kaj prizadene ali pa kaj podobnega, ker mi je čisto vseeno. Samo ni mi všeč, da krivite ljudi, za katere smo vam že povedali da nimajo vloge sploh.

Zamenjajte način napadanja, boljši odnos do igralcov da bo boljše fejkanje, naredite par učnih ur fejkanja in napadanja, spreminjajte taktiko, sprejmite ponudbo n00godaha, pa plačite tist litr tekil v kompanjerosu, ker kolkor vem, je tekila tam dost pocen. Mi je res žal, da vam moram govoriti kaj lahko spremenite za boljše razultate, ker ste nasprotniki, ampak vas imam že poln kufr, da blatite "nedolžne" ljudi. (nedolžne glede te stvari.. mogoče so kdaj komu kakšno krivico storili, zato ", ker se nočem kregat glede tega ker to ni kotiček kritik)

Al pa vsaj povejte kaj hočete, da boste nehal utrujat z to "pomočjo od zgoraj" -.-

Lep pozdrav,

Dolgo se nisem že oglasil, ker ni bilo nič vrednega pisanja..

elitewarrior
12-03-2009, 20:27
Kolko jaz vem, roparski pohod in polni napad pri izvidnikih ne igrajo nobene vloge, mogoče pa se motim :)?

se popravlam :S res ni vloge . šit spet sm izpadu bedak ... jao :D haha

biggyD
12-03-2009, 20:42

Ja če želiš izgubiti vse skavte pošlješ polni napad :)

NubCake1
12-03-2009, 21:00
Ja če želiš izgubiti vse skavte pošlješ polni napad :)
Tudi to ni res (= Če ni razlike, pomeni, da bilokak pošleš je rezultat enak (=

Magnus Blayu
12-03-2009, 21:07

poglej, nalimajte ta report pa mislim da bodo vsi dvomi reseni....

ce ste skavtali pol bi ga morali imeti

dickcheney
12-03-2009, 21:09

Lp, hun

Dvomim sicer, da ne boš več pomislil na teorijo zarote. Naj vseeno poskusim.

Ta oaza je bila skavtana, vendar ne tik pred napadom. Skavtali smo jo nekaj časa nazaj že, začetek marca je bil mislimda.

In takrat, ko smo jo skavtali v njej zraven ni bilo skavtov. Bilo pa je več konjev, mislim da točno 11k, lahko pa da spomin vara. Preveri pri lastniku računa, sem prepričan, da bo potrdil, da ne lažem.

Smo imeli pa en problem... Nismo imeli dovolj blizu vojske, ki bi vse te viteze pobila, ker so dosti dobri proti konjenici. In sem zato tistega, ki je naposled napadel naprosil, da pojača izdelavo strel. Lahko prav tako preveriš pri napadalcu.

Ne morem ti povedati, kako me je mučilo, da sem vedel, da so tam, nismo jih pa mogli napast :)

Ko sva z napadalcem ugotovila, da je število strel zadovoljivo, je ravno prišel vikend, ko so noči bolj neprijazne takim napadom in počakati sva morala počakati na noč iz nedelje na ponedeljek.

Brez skavtanja je napadu to oazo, ker sem se bal, da bodo zraven skavti in bo kdo opazil skavtanje in umaknil vojsko.

Napadalec si je naštimal budilko sredi noči in mislim, da je od tebe nefer, da mu z takimi teorijami kradeš uspeh za katerega se je res potrudil.

Zadovoljen?

[edit]
V zameno za razlago bi bil vesel informacije o lastniku teh ponijev. Lahko na IGM :)

hun atila
12-03-2009, 21:36

V bistvu sem tak odgovor pričakoval in sem se pred pisanjem prvega posta malo igral s simulatorjem. Mi pa še vedno ni jasno ker:

- ste na oaze pošiljali bistveno manj skavtov. Celo na tiste, ki so potencialno najbolj nevarne ste pošiljali po max 400 skavtov. Tam, ko mate špije pa sta tud po dva zadostovala ;)

Še bolj pomembno!
- 44 nenadgrajenih (ti so bli nadgrajeni) pa bi jih zadržalo (beri opazlo) tudi 10000 (nadgrajenih na 20). Vsaj po simulatorju!

Si bil v soboto na tekmi ? :D

Magnus Blayu
12-03-2009, 21:52
Dvomim sicer, da ne boš več pomislil na teorijo zarote. Naj vseeno poskusim.

Ta oaza je bila skavtana, vendar ne tik pred napadom. Skavtali smo jo nekaj časa nazaj že, začetek marca je bil mislimda.

In takrat, ko smo jo skavtali v njej zraven ni bilo skavtov. Bilo pa je več konjev, mislim da točno 11k, lahko pa da spomin vara. Preveri pri lastniku računa, sem prepričan, da bo potrdil, da ne lažem.

Smo imeli pa en problem... Nismo imeli dovolj blizu vojske, ki bi vse te viteze pobila, ker so dosti dobri proti konjenici. In sem zato tistega, ki je naposled napadel naprosil, da pojača izdelavo strel. Lahko prav tako preveriš pri napadalcu.

Ne morem ti povedati, kako me je mučilo, da sem vedel, da so tam, nismo jih pa mogli napast :)

Ko sva z napadalcem ugotovila, da je število strel zadovoljivo, je ravno prišel vikend, ko so noči bolj neprijazne takim napadom in počakati sva morala počakati na noč iz nedelje na ponedeljek.

Brez skavtanja je napadu to oazo, ker sem se bal, da bodo zraven skavti in bo kdo opazil skavtanje in umaknil vojsko.

Napadalec si je naštimal budilko sredi noči in mislim, da je od tebe nefer, da mu z takimi teorijami kradeš uspeh za katerega se je res potrudil.

Zadovoljen?

[edit]
V zameno za razlago bi bil vesel informacije o lastniku teh ponijev. Lahko na IGM :)

poročilo pobriše vse dvome :)

Greg Howe
12-03-2009, 21:55
V bistvu sem tak odgovor pričakoval in sem se pred pisanjem prvega posta malo igral s simulatorjem. Mi pa še vedno ni jasno ker:

- ste na oaze pošiljali bistveno manj skavtov. Celo na tiste, ki so potencialno najbolj nevarne ste pošiljali po max 400 skavtov. Tam, ko mate špije pa sta tud po dva zadostovala ;)

Še bolj pomembno!
- 44 nenadgrajenih (ti so bli nadgrajeni) pa bi jih zadržalo (beri opazlo) tudi 10000 (nadgrajenih na 20). Vsaj po simulatorju!

LOL

Bilo je poslanih točno 2k skavtov. Zarota? Seveda! Jaz sem drugače admin...pa do natarjev si bom naklikal 1500k pehote in 200k katasov tak da bom napadel brez ovnov in s posameznimi enotami da sprobam neke izračune.

hun atila
12-03-2009, 21:56
LOL

Bilo je poslanih točno 2k skavtov. Zarota? Seveda! Jaz sem drugače admin...pa do natarjev si bom naklikal 1500k pehote in 200k katasov tak da bom napadel brez ovnov in s posameznimi enotami da sprobam neke izračune.

:D, s takimi izjavami se le smešiš...pa dajte se že zmenit med sabo kdaj ste skavtali...če sploh ste ;)

dickcheney
12-03-2009, 22:01
poročilo pobriše vse dvome :)

Glej magnus, če si prepričan v zaroto, ti tudi poročilo ne bo nič pomenilo, ker se jih da prirediti.

Si preveril pri lastniku oaze, ali so bili ves čas gostovanja vitezov zraven njih skavti?

Bah, saj sem vedel, da se nima smisla truditi.

Ja, priznam, MH-ji so mi poslali spisek vseh garaž na zahodni strani sedaj jih pa eno po eno napadamo. Samo zadnji teden se nam ni dalo pa ni kaj pokazati. Magnus, ne vem, ali se zavedaš, ampa to vi trdite :confused::rolleyes::lol:

Greg Howe
12-03-2009, 22:01
:D, s takimi izjavami se le smešiš...pa dajte se že zmenit med sabo kdaj ste skavtali...če sploh ste ;)

Bi prej rekel da se ti smešiš ze nekaj mesecev. Tvoje paranoične izjave so bile dogo krive za veselo vzdušje na anšem forumu;)

hun atila
12-03-2009, 22:03
Bi prej rekel da se ti smešiš ze nekaj mesecev. Tvoje paranoične izjave so bile dogo krive za veselo vzdušje na anšem forumu;)

mhm, šur :D

Greg Howe
12-03-2009, 22:06
mhm, šur :D

Se pravi preko špijunov tega na našem forumu nisi zasledil. Pa reportov o skavtanju tudi ne? Zdaj pa je problem, a? Spet lažemo, ampak glavno da bomo zmagali:lol:

hun atila
12-03-2009, 22:15
Se pravi preko špijunov tega na našem forumu nisi zasledil. Pa reportov o skavtanju tudi ne? Zdaj pa je problem, a? Spet lažemo, ampak glavno da bomo zmagali:lol:

Hahaha...ti si mi faca. Uspe ti samega sebe demantirat...thumbs up :lol:

elitewarrior
12-03-2009, 22:17

em mi lahko na zasebno pošleš svoj nick ? me res zanima gdo za vraga si da si upaš takole napovedovati zmago =) OPTIMIST :D I will win =)

Greg Howe
12-03-2009, 22:18
Hahaha...ti si mi faca. Uspe ti samega sebe demantirat...thumbs up :lol:

LOL

Pa ti si star 16 let da ne razbereš cinizma v mojih komentarih?

Dečko kaj ti ni jasno? Mah brezveze...bi napisal točno kaka je situacija ampak naj to napiše naše vodstvo da nebom poslušal potem kaj sem spet pisal po forumu.

Bi ti komot samo nicka ne smem izdati ker bodo v tem primeru spet klicali (vodstvo EX) na telemach naj mi odklopijo internet.

elitewarrior
12-03-2009, 22:24
LOL

Pa ti si star 16 let da ne razbereš cinizma v mojih komentarih?

Dečko kaj ti ni jasno? Mah brezveze...bi napisal točno kaka je situacija ampak naj to napiše naše vodstvo da nebom poslušal potem kaj sem spet pisal po forumu.

Bi ti komot samo nicka ne smem izdati ker bodo v tem primeru spet klicali (vodstvo EX) na telemach naj mi odklopijo internet.

Haha tule sm se pa pošteno nasmejav :D haha 16 let ja .... pol sm js 3-4 :D

No dej ka te matra , izplun ta tvoj nick ...

Magnus Blayu
12-03-2009, 22:26
Glej magnus, če si prepričan v zaroto, ti tudi poročilo ne bo nič pomenilo, ker se jih da prirediti.

Si preveril pri lastniku oaze, ali so bili ves čas gostovanja vitezov zraven njih skavti?

Bah, saj sem vedel, da se nima smisla truditi.

Ja, priznam, MH-ji so mi poslali spisek vseh garaž na zahodni strani sedaj jih pa eno po eno napadamo. Samo zadnji teden se nam ni dalo pa ni kaj pokazati. Magnus, ne vem, ali se zavedaš, ampa to vi trdite :confused::rolleyes::lol:

jaz nisem nic trdil

jaz sem samo prosil ce nalimate porocilo... sej ce ga bos nalimal ti bom verjel, ne skrbet...

Greg Howe
12-03-2009, 22:29
Haha tule sm se pa pošteno nasmejav :D haha 16 let ja .... pol sm js 3-4 :D

No dej ka te matra , izplun ta tvoj nick ...

Zakaj bi mene kaj mantralo?

Pač mi je v veselje se norčevati iz vas oz. bolj iz Atile ker je celi paranoičen glede nekih zarot in pomoči MH nam...

Magnus Blayu
12-03-2009, 22:31

Pač mi je v veselje se norčevati iz vas oz. bolj iz Atile ker je celi paranoičen glede nekih zarot in pomoči MH nam...

pol že nalimaj ta report, vsi smo ga željni...

hun atila
12-03-2009, 22:37

Sem ti že napisal, pa ti gre bolj počasi v glavo in bom ponovil...norca se s svojimi izjavami delaš le sam iz sebe...ampak, ne se pustit motit in kar nadaljuj :lol:

dickcheney
12-03-2009, 22:48
jaz nisem nic trdil

jaz sem samo prosil ce nalimate porocilo... sej ce ga bos nalimal ti bom verjel, ne skrbet...

11033 je mislimda številka, ki te zanima? ;)

bo ok?

Magnus Blayu
12-03-2009, 22:50
11033 je mislimda številka, ki te zanima? ;)

bo ok?

poglej me ne zanima stevilka rad bi videl report.... npr. v travilogu pol ti bom verjel

ter datum skavtanja... sej na reportu lepo pise... pol bomo lahko se kaj razcistili ker mislim da je kar nekaj stvari in ta je ena izmed njih...

xerax
12-03-2009, 22:55
kot prvo ste res polni domišlije...
ko smo vam snedli tistih 2.5 katsu v oazi ni blo niti enga skavta...brez zamere ampak kjer bumbar pusti tolk katasu v oazi brez 1 skavta? z 10 skavti vam lahko pregledamo 3/4 oaz pol se pa neki čudite...dejte se zresent pa pomete najprej pred svojim pragom pol pa iščite krivce okoli...

hun atila
12-03-2009, 23:07
ko smo vam snedli tistih 2.5 katsu v oazi ni blo niti enga skavta...brez zamere ampak kjer bumbar pusti tolk katasu v oazi brez 1 skavta? z 10 skavti vam lahko pregledamo 3/4 oaz pol se pa neki čudite...dejte se zresent pa pomete najprej pred svojim pragom pol pa iščite krivce okoli...

O jabolkah in hruškah...tisto sploh ni sporno. Lepo ste tisto dobili notr, ni nobenga dvoma. Shame on us!!!
Sicer pa...včasih sta kot sem že napisal prej tud 2 skavta dovolj, ne ? Pa čeprav je notr 200 skavtov :D

Najbolj oz. da se takoj popravim. Edino smiselno razlago do zdaj je dal pituitary gland (lol - zdaj sem komaj opazil da kar spremeni nick)...o lastniku enot pa ne morem, ker niso ble moje.

Magnus Blayu
12-03-2009, 23:14

mogoce tisti ki se jih je zelel resit ker ga je zito j.... ?

o tisti oazi sploh ni blo dvoma... slo se je za TV-e ker je not blo 44 skavtov in ce mi Cheney poda report bom rekel ok in se umaknil iz debate... ceprav je mislim kar blizu kar govori... ampak report bo utisal vse dvomljivce... mislim da jih je snedel... :)

hun atila
12-03-2009, 23:23
mogoce tisti ki se jih je zelel resit ker ga je zito j.... ?

o tisti oazi sploh ni blo dvoma... slo se je za TV-e ker je not blo 44 skavtov in ce mi Cheney poda report bom rekel ok in se umaknil iz debate... ceprav je mislim kar blizu kar govori... ampak report bo utisal vse dvomljivce... mislim da jih je snedel... :)

pa da še tu dodam...report je mogoče ponaredit magnus. Sicer pa bottom line - ne morm trdit da tega skavtanja takrat ni blo in nisem nič niti preverjal pri lastniku acc-ja, če drži, da so prej skavti bli notr ali ne...pa fsm-te

Lp, hun

dickcheney
12-03-2009, 23:23
Edino smiselno razlago do zdaj je dal pituitary gland (lol - zdaj sem komaj opazil da kar spremeni nick)...o lastniku enot pa ne morem, ker niso ble moje.

Hvala, hun. Bom zadevo pustil pri tem, povedal sem za vsakega razumnega človeka dosti.

Glede lastnika enot pa mislim, da tudi ni več dvoma. :)

Metalteeth
12-03-2009, 23:25
Se prav ti hočeš oseben report, samo zato, da boš vesel :D Človek pa ti res ne razumeš, da je to nesmisleno. Ti hočeš dokaz nečesa, kar se tiče naše ally, ker ti ne vejrameš na besedo :D
Kot da bi jaz rekel, daj mi geslo pa nickname enega vašega člana na ZASEBNEM ally forumu, da bom čekiral. Zato ker vam ne verjamem, da se pogovarjate samo o travianu.. WTF -.-

moje mnenje: Ti kar dvomi :D bomo užival v tvojem in od huna idio***mu in kot je že tisti howe al kaj je rekel, smešenju samega sebe...

In še zadnjič, roko v ogenj, MH ekipa nam ne pomaga... + dvomim da oni to vidijo pa da imajo čas pa voljo sploh pomagat =)

lp

Magnus Blayu
12-03-2009, 23:28
Hvala, hun. Bom zadevo pustil pri tem, povedal sem za vsakega razumnega človeka dosti.

Glede lastnika enot pa mislim, da tudi ni več dvoma. :)

:) ampak se zmeraj diham :)

p.s.

res ne vem zakaj se mora vmesat 200 ljudi ce se pogovarjam z Dickom...

Greg Howe
12-03-2009, 23:43
Sem ti že napisal, pa ti gre bolj počasi v glavo in bom ponovil...norca se s svojimi izjavami delaš le sam iz sebe...ampak, ne se pustit motit in kar nadaljuj :lol:

Jao Atila!!!!

V joč pa na občino? Itak, saj druga tak ne veste. Aja, pa pazi da nam admin slučajno IP-ja ne pove da pridemo k tebi domov...saj veš paranoik kot si se boš še v Muro vrgel....

ga. G
12-03-2009, 23:56
A lahko sam neki uprašam?

Zakaj je tak problem report dat?
Veste kdo je napadel in kdaj. Pač tistmu k je skavtu, rečte da gre pod reporte pogledat in situacija bo rešena.

Metalteeth
13-03-2009, 00:01
A lahko sam neki uprašam?

Zakaj je tak problem report dat?
Veste kdo je napadel in kdaj. Pač tistmu k je skavtu, rečte da gre pod reporte pogledat in situacija bo rešena.
A lahk sam neki prašam?
Zakaj je to pomembn :D Kva se vs tiče kaj se pr nam dogaja :)

Pa situacija nebo rešeno.. pršlo bo spet neki in bomo še tist mogl razlagat.. pa komu na čast? Zakaj bi sploh razlagal :D

Drgač pa a še neveš? vsak v ex aliansi je admin na si1 :D Smo dobil posebne statuse ... -.- svašta :D

Zdj se bomo še razlagal pa vsako naše dejanje dokazval pa argumenitral :D
Igrej al pa ne igrej.. nikjer v pravilih ne piše da mora nasprotnik povedat interne podatke :D

Pa magnus... to je javni forum? za zasebno debato maš IGMje ^^

Magnus Blayu
13-03-2009, 00:07
jaz predlagam da vzameš kak persen, da te ne bo razneslo...

dej mal premisli prej ku kaj reces... saj ste sami rekli da ste skavtali al ne?

v čem je problem

dickcheney
13-03-2009, 01:00
pol bomo lahko se kaj razcistili ker mislim da je kar nekaj stvari in ta je ena izmed njih...

V tem je problem. Ne bo konca. Če ti pomaga, je bilo skavtano 02.03.

Zdej pa res dost o tem no... Vsaj zame.

express
13-03-2009, 08:45
dejmo dejmo ste vsi zapel za ta report vsi vemo da se ga ponaredi v 5 ih minutah .

Dick vam je povedal koliko enot je bilo notri na kateri dan vprašajte lastnika računa pa vprašajte ga će so bili takrat brez skavtov . Sigurno pa nihče ni dolžan nasprotniku razlagat kako ga je dobil saj tako dela škodo sam sebi.

Jaz ne vem a ste mogoče nori ali kaj !!!!

Če ste prepričani da nevem kaj vse imamo da klikamo po vaših naseljih pa vidmo kaj je not ali da nam mh ji to govorijo in govorijo kam gredo napadi . Če res verjamete v to... ste že izgubili kajti proti takem nasprotniku noben ne mi ne vi ne kdo drug nima možnosti ! mislim da se tukaj vsi strinjamo! + ne vem zakaj bi potem ustajali sredi noči in skrbeli za bunkerje in pošiljali napade će bi vedeli vedno kje je kaj . Verjetno pa bi v takem primeru tudi a nas ali kogarkoli ki bi imel tako pomoč igra izgubila svoj čar.

Lepo vas prosim no mal se umirite in res ni fer do ljudi ki se potrudijo in jim kaj uspe potem pa pljuvanje po forumu o vele izdajah etc.

lp

Mark Valerij
13-03-2009, 11:09

Še bolj pomembno!

Nevem kaj ti je simulator povedal, vendar se je zagotovo zmotil, v oazi se ne šteje populacija mesta ali zida, preko katerega je prevzeta. Verjetno so skavtani vsi z večjim številom skavtov, ki so zgubili kakšno napadalno vojsko, in so potencialne tarče za garaže. Je pa tako kot je pituitary gland povedal, da smo za te konje vedli že prej, ampak ni bilo prave armade, ki bi jih potolkla.
Sem bil na tekmi, saj a nisi slišal? :D
Čeprav tekma, res da so naši zmagali s polno paro, ni bila tako zanimiva, Grki so bolj en tretje razredni tekmec, podobno kot naša divja liga, hehe :)

Greg Howe
13-03-2009, 15:51
RE EMPIRE

Citiram: Ko se RE zaleti, EX-ov bunker odfrči in njihov zid po zraku LETI. Re- Ponovno zmagal bo kajti EX nima niti za
kolo. EX pride in z pokvarjenim teletex-om odide. Joj ex kdaj se boste naučili, da bi lahko kdaj pili. Pa ne jabolčni sok
in nehajte poslušati ta ogaben Rock.

lp EX NIMA ZA BUREK.

A je to komu znano?
Jao Rejevci pa vi niti smisla za humor nimate. Zadnja kitica pa itak dokazuje da vam IQ na minus vleče...

elitewarrior
13-03-2009, 16:08
Nevem kaj ti je simulator povedal, vendar se je zagotovo zmotil, v oazi se ne šteje populacija mesta ali zida, preko katerega je prevzeta. Verjetno so skavtani vsi z večjim številom skavtov, ki so zgubili kakšno napadalno vojsko, in so potencialne tarče za garaže. Je pa tako kot je pituitary gland povedal, da smo za te konje vedli že prej, ampak ni bilo prave armade, ki bi jih potolkla.
Sem bil na tekmi, saj a nisi slišal? :D
Čeprav tekma, res da so naši zmagali s polno paro, ni bila tako zanimiva, Grki so bolj en tretje razredni tekmec, podobno kot naša divja liga, hehe :)

sm računu tut js ... brz populacije , brz zida brz usga .... pa so skavti zasledili ;)

Inv1sible
13-03-2009, 16:34
Bratranec Rudi iz Nemcije ko dela pri travian serveru za onim tekocim trakom mi je sms poslal da mormo tja napast ker je tam ful konjev.

express
13-03-2009, 17:03
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=cc3fdd0e1

pipika1987
13-03-2009, 17:28
RE EMPIRE

Citiram: Ko se RE zaleti, EX-ov bunker odfrči in njihov zid po zraku LETI. Re- Ponovno zmagal bo kajti EX nima niti za
kolo. EX pride in z pokvarjenim teletex-om odide. Joj ex kdaj se boste naučili, da bi lahko kdaj pili. Pa ne jabolčni sok
in nehajte poslušati ta ogaben Rock.

lp EX NIMA ZA BUREK.

A je to komu znano?
Jao Rejevci pa vi niti smisla za humor nimate. Zadnja kitica pa itak dokazuje da vam IQ na minus vleče...
tole ni delo re-ja

ga. G
13-03-2009, 18:00

Dragi moji ex, hvala za sodelovanje. Dokazal ste, da naslov te teme drži. Ha ha

express zate pa dodajam moj napad na oazo, da naslednič ko boš ponarejal report, boš vedel kje delaš napake.
Namig: poglej si datum in uro med drugimi, pa lahko bi še naštevala.

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=ca8e86240

dickcheney
13-03-2009, 18:05

hehe, da ne bo pomote, tale report je fejk ;)

express
13-03-2009, 18:15
točno da je fejk zato pa nisem nič zraven napisal in nisem jest skavtal ;D samo hotel sem pokazati da se da report ponarediti ;D kar sem že v prjšnem postu napisal ;) ...ker ste tako zapeli za ta report

tomstarr
13-03-2009, 22:05
jao pa kaj za boga vam ni jasno? hun, magnus, dejta ze mir s tem reportom, ker ga ne bosta dobila. ne poln K... mamo teh vasih obtozevanj o vseh mogocih nepravilnostih ki naj bi se dogajale v prid vzhodu... cheney ti je povedal datum, povedal ti je uro, povedal je tocno kolko enot je blo not, torej bi lahko tole naredli v en fejk report, ce bi hotli, pa bi blo kao vse ok? dej dej. mi nismo vam dolzni nicesar razlagat. ce imate kak sum da je kaj narobe z zadevami pri nas, vsi vemo, kam se to sporoci.... ce pa nimate pa SHUT IT!

ga. G
13-03-2009, 22:42
Lej magnus in hun sta ti povedala, da bosta takoj utihnla, ko bosta report dobila. Vi imate moč, da do tega pride. Ampak vsi se zavedamo, da tega reporta ne morte dat (vsaj pravega ne), iz takšnih in drugačnih razlogov. Pa nebi zdej o teh razlogih razpravlala, ker se mi dejansko ne da.

biggyD
13-03-2009, 22:51
Lej magnus in hun sta ti povedala, da bosta takoj utihnla, ko bosta report dobila. Vi imate moč, da do tega pride. Ampak vsi se zavedamo, da tega reporta ne morte dat (vsaj pravega ne), iz takšnih in drugačnih razlogov. Pa nebi zdej o teh razlogih razpravlala, ker se mi dejansko ne da.

No potem pa povej kakšna je tvoja razlaga da bi prišli do info o tej vojski v oazi...

tomstarr
13-03-2009, 23:24
ma tebi se sploh ni treba pretirano oglasat... kolkor vem je ustvarjanje novih racunov ko ti bannajo enega prepovedano... poleg tega lajajte kolkor vas je volja mi vam nismo dolzni nicesar dokazovat in vam ne bomo. ce ste pa sami taki ****** pa kar se utrujajte s tem reportom dalje...po tem kar ste pokazali, kaki ste, mi je povsem vseeno za vas, kaj si mislite o nas... ko se bo server koncal bomo pa predstavili vse dokaze o tem kako ze pol serverja lajate same lazi okrog, tako o nas kot tudi to da brez vsakega trdnega dokaza blatite travian ekipo.

ga. G
13-03-2009, 23:34
tomstarr spet si me narobe razumel.

Glede reporta: ga ne morte dat, razn če ste ga arhiveral, ker drgač se je zbrisu. ;)

Glede dokazov: zmenjen, na koncu serverja se dobimo pa preučimo dokaze. :P
(zarad mene lahko že zdaj, ampak boste sami povedal kdaj)

No kot sm že povedala, ne da se mi še enkrat to temo obdelat.

biggyD: kaj pa jz vem, skvtanje,... je tok načinov, da res neb vedla kerga ste izbral, mnde da skavtanje. :)

Honor
14-03-2009, 00:35
No report gor, report dol ni vazn ta report verjamem da bo ta vikend prinesel kak report ki bo se bolj zazelen kot ta, zato zakaj toliko besed o tem ko lahko nardite se 100 takih:)

hun atila
14-03-2009, 01:09
jao pa kaj za boga vam ni jasno? hun, magnus, dejta ze mir s tem reportom, ker ga ne bosta dobila. ne poln K... mamo teh vasih obtozevanj o vseh mogocih nepravilnostih ki naj bi se dogajale v prid vzhodu... cheney ti je povedal datum, povedal ti je uro, povedal je tocno kolko enot je blo not, torej bi lahko tole naredli v en fejk report, ce bi hotli, pa bi blo kao vse ok? dej dej. mi nismo vam dolzni nicesar razlagat. ce imate kak sum da je kaj narobe z zadevami pri nas, vsi vemo, kam se to sporoci.... ce pa nimate pa SHUT IT!

Ammmm...kje sem jaz prosil za report ??? Preberi drugič moje poste preden name repliciraš! Nepravilnosti so ble...pa bom naštel le dve najbolj očitni in bom pustil tiste bunkerje čist na miru.
V roku dveh dni po naših serijskih zaklepih ste misteriozno odkrili špije. Pa jih sami zanesljivo nismo naključno izdali!!!
Vsaj en vaših igralcev je mel (ma ?) dostop do sistema serverja s1. Omogočil mu ga je admin.
Pa ajde - še tretja: Westcomm pa še vedno trdi, da gesla ni posredoval. Laže on ali pa ti...čeprav on za razliko od tebe nima nekega razloga

Mark - ne uporabljam simulatorja v igri. In bi najbrž do zdaj že lahk vedel, da ne govorim (pišem) kar nekaj brezveze. 2 k skavtov NE pride neopaženo mimo 44 skavtov v oazi

hun atila
14-03-2009, 01:13
tomstarr spet si me narobe razumel.

Glede reporta: ga ne morte dat, razn če ste ga arhiveral, ker drgač se je zbrisu. ;)

Glede dokazov: zmenjen, na koncu serverja se dobimo pa preučimo dokaze. :P
(zarad mene lahko že zdaj, ampak boste sami povedal kdaj)

No kot sm že povedala, ne da se mi še enkrat to temo obdelat.

biggyD: kaj pa jz vem, skvtanje,... je tok načinov, da res neb vedla kerga ste izbral, mnde da skavtanje. :)

Če je resničn, potem report obstaja - pri kliku na napadeno oazo. Vidijo pa ga lahk člani iste alianse kot je bil skavtaš. Ampak - bom tokrat poudaril, da ne bo spet kake replike površnega bralca na moj post. Namenjen je le ga. G

hun atila
14-03-2009, 01:18
ma tebi se sploh ni treba pretirano oglasat... kolkor vem je ustvarjanje novih racunov ko ti bannajo enega prepovedano... poleg tega lajajte kolkor vas je volja mi vam nismo dolzni nicesar dokazovat in vam ne bomo. ce ste pa sami taki ****** pa kar se utrujajte s tem reportom dalje...po tem kar ste pokazali, kaki ste, mi je povsem vseeno za vas, kaj si mislite o nas... ko se bo server koncal bomo pa predstavili vse dokaze o tem kako ze pol serverja lajate same lazi okrog, tako o nas kot tudi to da brez vsakega trdnega dokaza blatite travian ekipo.

Trden dokaz želiš...ne moremo ga dat mi, lahk pa ga da travian ekipa sama. Dostop do sistema serverja s1 aktivnemu igralcu eX alianse!!!
Kar se laži tiče pa ste skozi server predvsem vi dokazali, da vam gre to početje odlično od rok...tud po besedah vaše bivše igralke, ki je pravzaprav razlog da je ta tema sploh nastala.

express
14-03-2009, 01:19
9. NAPADI KO SO NEPRIPRAVLJENI, POJAVI SE, KJER TE NE PRIČAKUJE.
10. VOJAŠKIH NAČRTOV NE SMEŠ RAZKRITI.
(Sun Cu - Umetnost vojne)

sun bo pa že vedel ne ga.g ;)

mogoče enkrat v Jurčku ob kavici s piškotkom razložimo ko bo vsega konec ;)

pa lep pozdrav

ga. G
14-03-2009, 01:25
Če je resničn, potem report obstaja - pri kliku na napadeno oazo. Vidijo pa ga lahk člani iste alianse kot je bil skavtaš. Ampak - bom tokrat poudaril, da ne bo spet kake replike površrega bralca na moj post. Namenjen je le ga. G

Hja kaj pa če je šel napadalec ravno takrat ko je skavtal ven iz alianse? Zdej pa jim napadalec noče reporta dat?

Tudi jaz poudarjam, da je replika namenjana Hunu, in nikakor ne, da bi koga s tem užalila ali kar koli drugega.

9. NAPADI KO SO NEPRIPRAVLJENI, POJAVI SE, KJER TE NE PRIČAKUJE.
10. VOJAŠKIH NAČRTOV NE SMEŠ RAZKRITI.
(Sun Cu - Umetnost vojne)

sun bo pa že vedel ne ga.g ;)

mogoče enkrat v Jurčku ob kavici s piškotkom razložimo ko bo vsega konec ;)

pa lep pozdrav

Hja v Jurčku pa kamot, kadar hočete ;)

dickcheney
14-03-2009, 02:02
[spam goggles on]

:confused::rolleyes::rolleyes::confused:

[spam goggles off]

Spam

NubCake

!.Z.!
14-03-2009, 14:51
[quote=hun atila;199858]
Vsaj en vaših igralcev je mel (ma ?) dostop do sistema serverja s1. Omogočil mu ga je admin.

Brez trdnih dokazov ne govori raje. Kakor jaz držim zaprta usta o vaših "goljufijah", ki jih ne morem dokazat... daj še ti probaj.

tomstarr
14-03-2009, 16:06
se še kar nisi navadil njihovega sprenevedanja in poskusov vplivanja na ostale igralce/ travian ekipo preko jokanja in obtozevanja na javnem forumu?

tux
14-03-2009, 17:37
Je multihunter kriv,
da jaz ne spim ponoči?
morda je admin kriv,
ko vas zajamejo zublji vroči?

Sprašujoč to s pivom v roki,
sedeč za internetom cele dneve
mi raste trebuh in širijo se boki
le od daleč vidim pomlad ki sonce seve.

Če multi bil bi moj kolega
vsega tega pač ne bi bilo treba
Predajal raje bi se pomladi
puncam, prelepi njih nasladi.

Hun, predragi OMG prijatelj
Rastoči trebuh je krut dokaz,
zato vsem po vrsti je*em mater
ki trdijo da ne naš trud, le MH
kriv bo za vaš poraz.

Lepa pesem, ampak vseeno bo kazen (=

NubCake

express
14-03-2009, 18:11
lol hahah
lepo jedernato

ampak žal mislim za naše nasprotnike nerazumljivo saj se ves čas počutim ko jim probamo kaj razložiti ,da mi govorimo v Mandarinšćini oni pa kaj pa vem ....

lol še enkrat in čestitke na pesniški žilci yo

_Teja_
14-03-2009, 20:34
Je multihunter kriv,
da jaz ne spim ponoči?
morda je admin kriv,

kriv bo za vaš poraz.

Nice, ampak ni pa dokaza ... Kako fotko bi moral priložit, pa bi kdo morda še verjel. xD

krneki12
14-03-2009, 21:15
Je multihunter kriv,
da jaz ne spim ponoči?
morda je admin kriv,

kriv bo za vaš poraz.

Vredu pesem vidimo vsi da znaš pesnit ;)
Samo vseeno prosim da ne dodajaš komentarjev na izgled ljudi... kako naj bi po tvoje izgledali.
Nasprotniki gor ali dol.. nobeden izmed nas nima pravice žaliti nekoga drugega na podlagi igre.
Ker to je totalno nezrelo in pogosto samo odsev tistega ki piše...
Zato tu prosim da se vzdržite takih for. Drugače pa le pesnite... vsak ma svoje veselje :D

Namesto na forumu se bomo rajš v igri spoznali z vojskami... bo boljše :)
Ker je čas da se pustijo tele bedne fore z MH... res ali ne, vse bo pozabljeno. Gremo rajš pokat ali pa ven uživat glede na to da je sobota.

Lp

tux
14-03-2009, 21:43
Hehe, ej brez zamere če se je še kdo našel v teh vrsticah.

Govoril sem o svojem trebuhu, sem se zredil za 5 kg :)

Se mi je pač zdelo to najboljši način da povem svoje mnenje, torej s kančkom humorja. Situacija mi deluje tu že malo preveč skrajno...

Obtoževanje glede MHjev pa meni res ni po volji. Se mi zdi da je nespoštljivo do vseh ki se trudimo tu za zmago.

Igra je samo, dečki in deklice. Borimo se zaradi zabave, mislim da kdorkoli to preveč resno jemlje vse skupaj naj rajši neha s travianom.

krneki12
14-03-2009, 21:56
Hehe, ej brez zamere če se je še kdo našel v teh vrsticah.

Govoril sem o svojem trebuhu, sem se zredil za 5 kg :)

Se mi je pač zdelo to najboljši način da povem svoje mnenje, torej s kančkom humorja. Situacija mi deluje tu že malo preveč skrajno...

Obtoževanje glede MHjev pa meni res ni po volji. Se mi zdi da je nespoštljivo do vseh ki se trudimo tu za zmago.

Igra je samo, dečki in deklice. Borimo se zaradi zabave, mislim da kdorkoli to preveč resno jemlje vse skupaj naj rajši neha s travianom.

Nisem se našel tam not. Jaz sem šel -12kg :D Tako da trebuha glih ne najdem..
Ampak to ni tema o tem koliko kdo shujšal.

Tisto za MH mislim da si mislil vse ali kako ? Ker ne vem kje sem jaz napisal kaj proti vam.. oz glede tega goljufanja.
Me briga... dokler do mene ne pride, oz. se zgodi kaj po krivici bom tiho.

Lp

Pek
14-03-2009, 22:58
hahaha, hude pesmce nastajajo vidm, sami prešerni z obeh strani :D

se strinjam s tabo tux, če kdo jemlje to igro preveč resno, naj jo čimprej zaključi da ne bo prišlo do resnih posledic :rolleyes:

Greg Howe
15-03-2009, 02:40
Nubcake zakaj si bannal tuxa?

Saj ni žalilnikogar.

Sicer pa: posit the Rules

in: Rules are meant to be broken.

Re in JZP pa:

eX is breaking the broken swords of the unholy alliance of Hegelian dialectic children with an IQ equal to their shoe size ;)

Buahahahahaha Atila!!!!

LOL

Hegelian dialectic to niso moje besede to je bilokar dodano????

namesto posit je druga stvar...fu---ck---....:)

hun atila
15-03-2009, 03:36
Nubcake zakaj si bannal tuxa?

Saj ni žalilnikogar.

Sicer pa: posit the Rules

in: Rules are meant to be broken.

Re in JZP pa:

eX is breaking the broken swords of the unholy alliance of Hegelian dialectic children with an IQ equal to their shoe size ;)

Buahahahahaha Atila!!!!

LOL

Hegelian dialectic to niso moje besede to je bilokar dodano????

namesto posit je druga stvar...fu---ck---....:)

Se bojim da 3/4 alianse ex mojih postov sploh ne razume, ker so zanje napisani preveč učeno :D

Fantje dajte poleg traviana še kdaj kako knjigo vzet v roke in malo poskrbet za splošno razgledanost, potem pa bomo dejansko lahko kako več rekli (napisali). Glede dostopa vašega člana do sistema - vam faksimile pogovora zadostuje in njegovo osebno priznanje?
In verjamem da `raja` v ex za to ne ve. Vodilni pa...in smo spet pri naslovni temi :)

No - zato pa javno pozivam admina, da potrdi ali zavrže moje trditve. Podatkov za katerega igralca gre, ne bom objavljal...in v resnici ne vem, če je pri tem prišlo do zlorabe. Je pa možnost obstajala.

Je tole zate dovolj razumljivo gregec ? Al ti še enkrat poenostavljeno napišem ?

dickcheney
15-03-2009, 10:26
Se bojim da 3/4 alianse ex mojih postov sploh ne razume, ker so zanje napisani preveč učeno :D

Ahem.
Samo da ostajaš skromen.

Hun, kot sem ti enkrat že rekel, imaš mnogo argumentov in nobenega dokaza.

Admin veš, da se na tvoja natolcevanja ne bo odzval, zato natolcuješ naprej.

Z razlago kako smo lahko kar tako usekali po pravi oazi in v njej pobili viteze si bil zadovoljen?
Oz. kaj je po tvojem bolj verjetno?

1. Da smo mi skavtali oazo, ki je očitno (glede na magnusovo vztrajanje za report in predvsem dejstvo, da smo oazo neopaženo skavtali) nekaj časa bila brez skavtov
2. Da nam MH-ji ali admin ali Invisiblov bratranec, ki v nemčiji v travianu dela na proizvodnji liniji za katapulte, sporočajo, kje so vaše enote in mi potem sekamo po njih?

In ja, pošlji prepis pogovora glede dostopa našega člana do 'sistema', karkoli že to pomeni.

Sem član vodstva eX in o tem ne vem nič . Če bi tovrstne zlorabe uporabljali, bi verjetno vedel za njih? Aja, ne, en naš član se smeji v ozadju, ko sredi noči analiziramo napade in postavljamo bunkre, si postavljamo budilke, da lovimo enote v oazah itd.
Uff, pardon, jaz po definiciji lažem, sem zgoraj opazil. :roll:

In naši člani niso ne 'raja' in ne raja. Ne sodi jih po svojih oz. bolje povedano tvojem odnosu do njih ;)

hun atila
15-03-2009, 11:44
Ahem.
Samo da ostajaš skromen.

Hun, kot sem ti enkrat že rekel, imaš mnogo argumentov in nobenega dokaza.

Admin veš, da se na tvoja natolcevanja ne bo odzval, zato natolcuješ naprej.

Z razlago kako smo lahko kar tako usekali po pravi oazi in v njej pobili viteze si bil zadovoljen?
Oz. kaj je po tvojem bolj verjetno?

1. Da smo mi skavtali oazo, ki je očitno (glede na magnusovo vztrajanje za report in predvsem dejstvo, da smo oazo neopaženo skavtali) nekaj časa bila brez skavtov
2. Da nam MH-ji ali admin ali Invisiblov bratranec, ki v nemčiji v travianu dela na proizvodnji liniji za katapulte, sporočajo, kje so vaše enote in mi potem sekamo po njih?

In ja, pošlji prepis pogovora glede dostopa našega člana do 'sistema', karkoli že to pomeni.

Sem član vodstva eX in o tem ne vem nič . Če bi tovrstne zlorabe uporabljali, bi verjetno vedel za njih? Aja, ne, en naš član se smeji v ozadju, ko sredi noči analiziramo napade in postavljamo bunkre, si postavljamo budilke, da lovimo enote v oazah itd.
Uff, pardon, jaz po definiciji lažem, sem zgoraj opazil. :roll:

In naši člani niso ne 'raja' in ne raja. Ne sodi jih po svojih oz. bolje povedano tvojem odnosu do njih ;)

Nisem bil prvi žaljiv...po seriji takih in podobnih postov pa tu in tam kako vrnem. Po drugi strani napisano ni letelo nate, ti si v oni četrtini s katerimi se da debatirat ;)

Za oazo sem že zapisal, da je bla tvoja razlaga edina smiselna. `Raja`pa ni bla mišljena žaljivo, zato se tud nahaja v narekovajih...ampak vsaj tebi mi tega najbrž ni treba razlagat

Prepis pogovora pa dobiš na IGM, ker gre za igralca ki ga spoštujem in sem itak že povedal v prejšnjih postih preveč.

Magnus Blayu
15-03-2009, 11:47
cheney

za enote v oazi, sem ti takoj verjel... malo sem zelel izbrskat report ki seveda ga nisi zelel objavit... kot sem ti ze pisal nekajkrat prej je veliko reci spornih.... to za oaze je se najmanj.... to da v nekaterih oazah ni blo skavtov je napaka moja.... tega nisem nikoli trdil ;) sem samo zelel report, ki so ga nekateri intrepretirali drugace.... al ne?

druga stvar so postavljeni bunkerji, ker jaz ne morem verjet da nekdo, ki ima simuliran napad na prestolnico (nje ne brani niti z 1000 obr enotami) v stranskem mestu pa je za 80k in to sele sedmo mesto.... itd, itd, itd, se mi ne da naprej nakladat stvari... kot ste rekli nimamo dokazov, ker seveda dostop do dokazov ima le pescica... in je bolje da odnehamos to debato zato predlagam moderatorju da temo zaklene...

dickcheney
15-03-2009, 12:07
OK. Se strinjam, da se tema zaklene.

O bunkrih in naši taktiki pri postavljanju le teh seveda nočem debatirati.

NubCake1
15-03-2009, 12:10
Ker sem že tudi sam hotel zaklenit temo in ker je nekaj vas že to predlagalo bom to tudi naredil, zato je ta tema od sedaj naprej -> CLOSED

NubCake