PDA

View Full Version : Ko se RE zaleti...

EU-union
19-02-2009, 13:06
Evo, tu bomo prilimali reporte, ko se Rejevci zaletijo :cool:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b98cd52aa

Drugi najvecji(populacijsko) se je zaletel, ocitno pa so mu konji zmrznili na poti...

cestitam Exu...

deYvid
19-02-2009, 13:10
dobr so ga. ampk bunkr ni biu tok velik. na JZ poznamo 4x vecje:D drgac so ga pa kr dobr. bo meu vsaj dost zita:D lohk men kej posle:D

LP

don d
19-02-2009, 13:20
ja samo je šlo tudi eX kar neki
vseeno vse čestitke

EU-union
19-02-2009, 13:50
dobr so ga. ampk bunkr ni biu tok velik. na JZ poznamo 4x vecje:D drgac so ga pa kr dobr. bo meu vsaj dost zita:D lohk men kej posle:D

LP

Je pa res, da so bili isti dan 4 konkretni bunkri organizirani, 2 sta se zaletela od Rejevcev. 2x pa fejki

macekmuri
19-02-2009, 13:52
dejte prlimat še lastno izgubo petih vojsk na REborn igralcu ;)

dickcheney
19-02-2009, 14:54
Vsak naj svoje uspehe objavlja in bomo vsi skupaj najbolj objektivno informirani, ne?

No, predlog.

Drugače smo za tisti bunker že čestitali, a ne?

Drugače je pa danes pestro ravno ugotavljam.

Na jugu se je spet nekdo zaletel v Marka, tokrat v tisto naselje, ki je bilo uničeno pa ni več :)

Na severu so se nasadili pa poleg zgornjega še trije reji, če prav vidim?

Zanimiv teden :)

krneki12
19-02-2009, 15:00
Sej če bi se kdo potrudil pa kake reporte pokazal tud nebi bilo slabo.
Da tisti ki nismo več aktivni še vidimo kaj :D

A boš pomagal dick ? hehe

Hvala
Lp

Svarun
19-02-2009, 16:24
Na jugu se je spet nekdo zaletel v Marka, tokrat v tisto naselje, ki je bilo uničeno pa ni več :)

V drugo naselje! Samo ime je isto. Ker tako hitro je pa še z goldi težko zidat.:wink:

dickcheney
19-02-2009, 16:46
Ja, drugo naselje je prevzel dan po uničenju prejšnjega in mu dal isto ime :)

krneki12, reporte pa zvečer mogoč, zdajle naj bi delal ;)

express
19-02-2009, 21:35
V drugo naselje! Samo ime je isto. Ker tako hitro je pa še z goldi težko zidat.:wink:

Razen če si mark

hec hec :) ja res je zavzeto naselje to sem hotel tudi mr.blokiranemu povedat ,da vojska je vojska mesto je pa mesto če je kt dost maš par senatorjov pač samo zamenjaš enega zgubiš drugega dobiš ne... še slajši pa je ker od jz :)

aja pa mr sorry sem res slabo prebral dežurni provokator si verjetno mislil car...-a

mirans
20-02-2009, 17:22
Ptička mi je povedala, da se je pri eX-ih nekaj podiralo. Kaj je fantje bomo videli mogoče še kak tak report?

kifeljc
20-02-2009, 18:17
Lol in kaj zdj k so se RE zaletel. To se ni velikrat zgodil, dj prlimi reporte da vidmo kolkrat so se pa ex zaletel.(boljš da smo tih)

Metalteeth
20-02-2009, 18:32
Lol in kaj zdj k so se RE zaletel. To se ni velikrat zgodil, dj prlimi reporte da vidmo kolkrat so se pa ex zaletel.(boljš da smo tih)

Men se zdi da nikjer ne piše da se to dogaja :D Ta tema je pa za take reporte, ko jih bo več jih bomo dal še.. reporte proti nam pa dajte vi gor, porkaš a mormo zdj še za vas delat :D
Res je da smo tut mi naj**al, sam ta tema pač ni temu namenjena ^^

Drgač pa zadna akcija od Re je kr lepa, k že glih o tem govorimo ;) Pohvale

mirans
20-02-2009, 22:13
Res je da smo tut mi naj**al, sam ta tema pač ni temu namenjena ^^

Drgač pa zadna akcija od Re je kr lepa, k že glih o tem govorimo ;) Pohvale

Naslov teme je ko se RE zaleti....po teh treh pikicah sta pa 2 možna rezultata. Ko se RE zaleti se razbije ali Ko se RE zaleti razbije eX. Verjetno si bo vsaka stran po svoje razlagala naslov. Je pa naslov tako zasnovan, da se lahko oboji reporti lepijo :) Zato resnično upam, da bo vodstvo dovolilo da se prilepi report na temo Ko se RE zaleti razbije eX.

geronimo
21-02-2009, 00:55
nisem v vodstvu, ampak...na dan z njimi ;)

express
21-02-2009, 01:13
seveda re ji vabljeni ,da prilimate tudi ko se mi razlepimo ali ko nam kaj pohrustate kar na dan z reporti ;)

seveda jaz
22-02-2009, 15:47
no ok pa bom ja tudi prilepil nekaj reportov... sicer manj resnih z RePlay; odkrito (brez zamere) pričakoval bi večjo vojsko... napadalec RePlay, branilec eX (obramba brisana)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=2090f19b4
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=bee402d36
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=98a868015

pa še najbolj zanimiv (ne vem če je kaj pozabil označit ali pa je to namerno):
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=1417192b1

jek
24-02-2009, 11:09
tud tukej se je Re zaletel:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=50cd1545a

zgleda so najbolj uspešni tisti napadi, ki jih pošlješ za foro :D

tomstarr
24-02-2009, 21:26
no v tem konkretnem primeru bi rekel da se je Re zelo uspesno "zaletel" :D

Magnus Blayu
25-02-2009, 14:53
ptička mi je povedala, da nekje na vzhodu so požgali nasade žita.....

dickcheney
25-02-2009, 16:02
res je...

ti je ta ista ptička tudi povedala, da je pri tem eden izmed napadalcev izgubil 2,6k katapultov, drugi pa pušil celo (sekundarno? terciarno?? :)) vojsko?

Drugače pa lušten napad, malo mi ga je škoda videt v uporabi že sedaj, čeprav ni naš...

express
25-02-2009, 19:35
pismo te ptči polno kapo jih mam... a nč reportov sabo ne nosjo te golobi pismonoše.

zdej vam bom pa še vaše reporte gor popal al kajj ;)

za vse sm sam pa še krava se gon :D

Drugače pa čestitke za napad od katerega pa ste verjetno roko na srce več pričakovali .

macekmuri
25-02-2009, 21:28
RE vs EX

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=bf9433ea5

express
25-02-2009, 22:05
lepa čestitke ..tko se komunicira evo z dejstvi ne pa bla bla bla ne :wink:

BlackEyes
25-02-2009, 22:25
RE vs EX

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=bf9433ea5

Hm ne vem, če bo ta res eX ;)

stenx
27-02-2009, 16:42
eXi bodo doživeli poraz.. hihihihihihihi:p kok se mi fajn zdi;)

express
27-02-2009, 17:44
eXi bodo doživeli poraz.. hihihihihihihi:p kok se mi fajn zdi;)

hohoho kak si ti šele smešen hohoho
aja pa ptička mi je rekla da je re jem mal pop padel no vsaj dvema čiv čiv

stenx
27-02-2009, 17:53
hohoho kak si ti šele smešen hohoho
aja pa ptička mi je rekla da je re jem mal pop padel no vsaj dvema čiv čiv

vseen boste poraženci. :) hihihihihihihihihihihihihihihihihihihi joj kok se mi fajn zdi RE & JZ zmagovalci ;) ;) ;) eXi nam niti do kolen ne sežete. eh ma kakih kolen, še do gležnjev nam ne sežete ;) najjači smo RE & JZ legende.... eXi pa v jok pa na drevo hahahahaha

express
27-02-2009, 19:08
jah nč kapo dol čestitke za zmago :D vi ste res hudi bravo.

stenx
27-02-2009, 19:25
jah nč kapo dol čestitke za zmago :D vi ste res hudi bravo.

hvala express;) tut vam za dobro borbo.. dober ste se boril sam mi smo boljši;)

geronimo
28-02-2009, 00:32
stenx, pa koji si ti?:confused:
dej če že delaš zaključek serverja to vsaj argumentiraj, ne pa kr neki prbijat.
kr neki:rolleyes:

drgač pa je dobrodošlo vsako podcenjevanje nasprotnika, se zna lepo maščevat;)

stenx
28-02-2009, 00:35
stenx, pa koji si ti?:confused:
dej če že delaš zaključek serverja to vsaj argumentiraj, ne pa kr neki prbijat.
kr neki:rolleyes:

drgač pa je dobrodošlo vsako podcenjevanje nasprotnika, se zna lepo maščevat;)

malo vas je malo vas je pi.kice;)

tomstarr
28-02-2009, 00:59
uh jej.... Reji, cestitke na vedno visjem nivoju so vasi clani ;)

biggyD
28-02-2009, 01:02
hvala express;) tut vam za dobro borbo.. dober ste se boril sam mi smo boljši;)

Ja čestitam boljši ste v laganju in goljufanju...

express
28-02-2009, 01:45
ja puste ga no je pač vesel ker majo prvega branilca ta teden ej stenx a s kej pomagal branit;)
:D:D:D
premalo čist premalo
haha namesto, da se tukaj duvaš brez osnove in spamamo forum raje v igri pokaži kaj znaš pa prilimej report ne pa bučke prodajat ;)

stenx
28-02-2009, 09:30
uh jej.... Reji, cestitke na vedno visjem nivoju so vasi clani ;)

ouw kk je to zabolelo (n0t).. zdej pa v jok pa na drevo:p sploh sem pa jst edini, ki proviciram tlele drugih ne vidim sam še to sam zato, ker mi pač niste všeč ve podgane

!.Z.!
28-02-2009, 11:13
Za stenx-a je že znano, da samo provocira brez osnove. Kar je pa glavno še niti enkrat ni prilepil svojega reporta na kak večji bunker ali igralca. To so same gofle, ko samo gobezdajo, da bi pa kaj naredili... ah kje.

Zahod bo zmagal ? Jaz rečem 50%-50%, ker nikoli ne veš kaj vse se lahko zgodi. Pa, ko ste omenili bunker, ko se je 5 napadalcev razletelo... koliko časa že niste videli takega bunkerja ? :D Pri eX-ih je to bolj navada kot ena pošiljka z nekaj mesečno zamudo :P

No moj namen ni, da provociram nazaj, ker vem, da je v Re vrstah kar nekaj dobrih igralcev, ampak so ap tudi taki kot stenx, ki jim je pač v veselje samo z jezikom migat pa gledat druge vojske kako hodijo :)

Fajn se mejte ;)

.Z.

Greg Howe
28-02-2009, 14:27
Offtopic ampak si ne morem kaj:

elite ti veleum, a ne veš kaj je treba postaviti da katasi streljajo 2x?

In potem on nekaj pametuje tukaj:rolleyes:

biggyD
28-02-2009, 18:07

Elite varčuje :) Ni surovin za takšne stvari :) :) :)

n0g00dah
28-02-2009, 19:20
sami "veleumi" na kupu, verjetno pa sploh še niso vidl WW vasi
pejte raj v naravo, jutri je še lep dan, potem pa igrajte cel teden travian k bo skos dež

tomstarr
28-02-2009, 21:57
ouw kk je to zabolelo (n0t).. zdej pa v jok pa na drevo:p sploh sem pa jst edini, ki proviciram tlele drugih ne vidim sam še to sam zato, ker mi pač niste všeč ve podgane

jao, se slabse, ce si mislis da je bil moj post namenjen temu da bi koga bolelo... aja, mi podgane.... c-c-c-c-c.... it keeps getting better and better... upam da gres kamlu spet na "pocitnice" ;)

elitewarrior
01-03-2009, 01:04

Zdej sm zvedu da treba dat oblegovalce gor :) tk da čakte me :)
Sam ful čudno vedno ko sm napadu so katasi strelali 2x , čeprav nimam oblegovalceu na 20 a če dam na 20 bo 3x strelal ? ... hmmm

n0g00dah : kolker tkle gledam gdo piše tuki , morm povedat da jih je ze kr vlk vidlo WW celo gradil so ga ( js 2x jiiiiiiii - ja morm se pohvalit ) :) saj tiste k osebno poznam . drgac pa je tale ww itq samo sraje :) kpol je konc pa ves da je slo 12 mescou prostega časa v tri pikce :D

ajd grem gradit oblegovalce na 20 :)

express
01-03-2009, 02:44

stex sem slišu da se je sodnik zgubil v vesoljski luknji sej veš no kako se ji že reče aha ja črni luknji ja super vam gre pri uresničitvi tvojih napovedi čestitke

pa še argumentek :D:D
napadalec re branilec ex

http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=a449a10e4

:D:D:D

tomstarr
01-03-2009, 03:13
AUUUU.... no ta PA lahko boli zahodno stran:D
kaj mate prevec krushev pa ste se odlocli da se jih nekaj znebite? al ste se ze vdali, pa pac boste skurli kar mate ze pred natarji?

pac kakorkoli.... bravo eX, Reji se vedno bolj kazejo nkaki profiji so... in ja stenx.... ze vidim... mater ste nas potolkli:D

stenx
01-03-2009, 08:28
jao, se slabse, ce si mislis da je bil moj post namenjen temu da bi koga bolelo... aja, mi podgane.... c-c-c-c-c.... it keeps getting better and better... upam da gres kamlu spet na "pocitnice" ;)

to ni zaljivka.. pogooglaj mal.. ne kapiras ti tega, to je metafora... isto kot bi napisal, ker mi pac ve zelve niste vsec al pa muce kokr kol.. ce te je to uzalilo imas resne probleme;)

_NightCrawler_
01-03-2009, 12:20
AUUUU.... no ta PA lahko boli zahodno stran:D
kaj mate prevec krushev pa ste se odlocli da se jih nekaj znebite? al ste se ze vdali, pa pac boste skurli kar mate ze pred natarji?

pac kakorkoli.... bravo eX, Reji se vedno bolj kazejo nkaki profiji so... in ja stenx.... ze vidim... mater ste nas potolkli:D

ja.
vdal smo se.

preprosto ne moremo tekmovati proti aliansi, ki ima organizacijo na tako visokem nivoju, katere vodje so ljudje, ki praktično ne delajo napak in katere člani tako učinkovito sodelujejo drug z drugim.

preklinjam dan, ko smo vam napovedal vojno, kajti šele zdaj mi je jasno kaka napaka je to bla.

tebi tomstarr bi se rad opraviču, ker sn si drznu kdaj mislt, da vas lahk premagamo in pa hkrati tud čestitu, ker boste skoraj sigurno vi prvi zgradili WW.

dickcheney
01-03-2009, 12:59
Hehe, night, ne biti zamerljiv no :)

Tomov post je pač odsev stenxov blodenj, vsi vemo, da bo pot do WW še trda.

Škoda je takele vojske za to fazo serverja, no to sem tako že rekel.

[edit]
Kdo mi je pa nick spremenil na tem forumu? Svašta.

pituitary glandcheney

hehe, sploh ne morem napisat d i c k c h e n e y - avtomatsko spremeni v zgornje :)

stenx
01-03-2009, 15:14
koker jst vem judge briše račun zato je pa tut vojsko razbil

tomstarr
01-03-2009, 16:48
ja.
vdal smo se.

preprosto ne moremo tekmovati proti aliansi, ki ima organizacijo na tako visokem nivoju, katere vodje so ljudje, ki praktično ne delajo napak in katere člani tako učinkovito sodelujejo drug z drugim.

preklinjam dan, ko smo vam napovedal vojno, kajti šele zdaj mi je jasno kaka napaka je to bla.

tebi tomstarr bi se rad opraviču, ker sn si drznu kdaj mislt, da vas lahk premagamo in pa hkrati tud čestitu, ker boste skoraj sigurno vi prvi zgradili WW.

Night, moj post je napisan v nekako sarkasticnem tonu, misljen pa je zgolj kot odgovor na (ponovno) idiotsko provociranje s strani vasega igralca stenx... dont take it personally, nimam nic proti vam.... samo proti takim kot je stenx;)

director
01-03-2009, 18:13
en neuspeh za vas, uspeh za nas, vsi doživljamo vzpone in padce. škoda ker je tisti igralec brisal acc, saj nekaj takih ljudi kot so on naredijo server zanimiv. kaj pa naj bi drugače delali

biggyD
01-03-2009, 18:19

Briše račun zato ker si ti takšen profi da je on nepotreben, njegova vojska je bila proti tvoji le drobiž :)

express
01-03-2009, 18:38

lol stenx in ker mu "dol visi" tko kot tebi je vojsko nekam poslal
ampak poslal je tudi cca 60 fejkov ker je verjetno vseeno kljub pohvalno veliki vojski želel narediti rastur kake naše metropole kar pa se ni zgodilo !!!

Tako, da je uspeh sigurno na naši strani lol

ja pa stenx škoda da ni tebi računa zapustil veš kwa bi delu a ne...

sej veš s tujim k**** je najlaži po koprivah sekat hoho

stenx
01-03-2009, 19:30
oukej izgleda, da vam mal živčke kravžlam... dobro... naj naprej povem, da jst priznam, da je polovica mojih postov bla bla bla... ampak... za zgornja dva "frajerčka"

@biggyD tvoj post je neumen.. nevem kaj si hotel z njim povedat.. izgleda, da ti grem tok na živce in mi nimaš s čim drugim zabit kajle.. nevem a si na ta način hočeš bildat svoj ego al kaj (v takem primeru si ga slabo).

@express jst sem s postom hotel povedat, da judge briše račun ampak predno ga čist izbriše bo še naredil nekaj škode na vaši strani.. in pa glede njegove velike vojske.. vsak ima lahko takšno vojsko, če je brez lajfa in gnije doma za kompom pa drka travian po 18 ur na dan + da ima dogovorjene farme in, da še poleg tega fura par drugih računov.. tok o tem jakem playerju, ki je pa le še eden izmed goljufivcev, ki se mu je strgalo tk kot se njemu podobnim in je dal brisat račun.. pa še nekaj za tebe expresso - vsako tele ma svoje vesele, vsak bik pa svoj štrik hohohahahihi

Žaljenje

NubCake

biggyD
01-03-2009, 22:51
oukej izgleda, da vam mal živčke kravžlam... dobro... naj naprej povem, da jst priznam, da je polovica mojih postov bla bla bla... ampak... za zgornja dva "frajerčka"

@biggyD tvoj post je neumen.. nevem kaj si hotel z njim povedat.. izgleda, da ti grem tok na živce in mi nimaš s čim drugim zabit kajle.. nevem a si na ta način hočeš bildat svoj ego al kaj (v takem primeru si ga slabo).

@express jst sem s postom hotel povedat, da judge briše račun ampak predno ga čist izbriše bo še naredil nekaj škode na vaši strani.. in pa glede njegove velike vojske.. vsak ima lahko takšno vojsko, če je brez lajfa in gnije doma za kompom pa drka travian po 18 ur na dan + da ima dogovorjene farme in, da še poleg tega fura par drugih računov.. tok o tem jakem playerju, ki je pa le še eden izmed goljufivcev, ki se mu je strgalo tk kot se njemu podobnim in je dal brisat račun.. pa še nekaj za tebe expresso - vsako tele ma svoje vesele, vsak bik pa svoj štrik hohohahahihi

Žaljenje

NubCake

No glede goljufov se strinjam s teboj!

n0g00dah
02-03-2009, 09:03
res EX-i pohvale vredno! ko je treba priznat, je treba priznat

pipika1987
02-03-2009, 11:58
sodniku se ni zmešalo kot pravi stenx ampak so ga določene stvari morile in je zato nehal z igranjem.

sicer pa ex-i bravo...sedaj se že vaši člani opravičujejo rejem ker jih fejkajo :) mogoče pa vodje preveč pritiskate na ''podložnike'' in se ne strinjajo vsi z vašim načinom vodenja:confused::confused::confused::confused:

aha...pa še nova tehnika fejkanja s strani ex-a...štirje roparski pohodi poslani v sekundo in s katapulti :p:p

preden se spravte na nas raj razčiste po svojih krilih kako pa kaj...res se kažete v smešni luči zadne čase :)

jek
02-03-2009, 12:05
pipika, tole opravičevanje zna bit sumljivo. pred časom sm ga sam zaigral, ker sem se bal bunkerja. in akcija je uspela :)

dickcheney
02-03-2009, 12:23
sicer pa ex-i bravo...sedaj se že vaši člani opravičujejo rejem ker jih fejkajo :) mogoče pa vodje preveč pritiskate na ''podložnike'' in se ne strinjajo vsi z vašim načinom vodenja:confused::confused::confused::confused:

projekcija? :)

biggyD
02-03-2009, 12:41
sodniku se ni zmešalo kot pravi stenx ampak so ga določene stvari morile in je zato nehal z igranjem.

aha...pa še nova tehnika fejkanja s strani ex-a...štirje roparski pohodi poslani v sekundo in s katapulti :p:p

preden se spravte na nas raj razčiste po svojih krilih kako pa kaj...res se kažete v smešni luči zadne čase :)

Ja mi se kažemo v smešni luči :) Tole o nestrinjanju z vodenjem pa je zgleda na tvojem zeljniku zrastlo...

pipika1987
02-03-2009, 14:36
o ni zraslo...prišlo je od vašega člana...sicer ni velik in ni nikoli prej napadel...napadal je pa velikega re-ja...in ja na koncu so bili fejki...tako, da vam tuki noben izgovor ne pomaga :p:p

biggyD
02-03-2009, 18:23
o ni zraslo...prišlo je od vašega člana...sicer ni velik in ni nikoli prej napadel...napadal je pa velikega re-ja...in ja na koncu so bili fejki...tako, da vam tuki noben izgovor ne pomaga :p:p

Ja naš član se je verjetno ustrašil :) :) :) Sam ne vem česa bi se bal? Vaših neuspehov? V nasprotju z vami si mi dejansko pomagamo kadar kdo potrebuje pomoč...

macekmuri
02-03-2009, 19:01
si čist sigurn? Včasih se mi zdi da pomagate sam ta velkim,male pa prepustite volkovom ;)

pipika1987
02-03-2009, 19:20
si čist sigurn? Včasih se mi zdi da pomagate sam ta velkim,male pa prepustite volkovom ;)
se podpišem pod to

kdo je reku, da si reji ne pomagamo...jz sm vedno dobila pomoč k sm jo potrebovala.

elitewarrior
02-03-2009, 19:35
Ja naš član se je verjetno ustrašil :) :) :) Sam ne vem česa bi se bal? Vaših neuspehov? V nasprotju z vami si mi dejansko pomagamo kadar kdo potrebuje pomoč...

glede tega , se pa še js nebi strinju čeprav nism v re :) pa lahk povem da si re pomaga kr dost , če ni dovol obrambe še vodje zrihtajo kak bunker iz strani jz-ja tk da glede pomoči psss ;) + tega kadar koli bos reku re-ju da rabis obrambo jo bos dobil ;)

tomstarr
02-03-2009, 20:26
pol bom pa veckrat reku, ce so tako zanesljivi :p

elitewarrior
02-03-2009, 20:34
pol bom pa veckrat reku, ce so tako zanesljivi :p

v mislih sm meu zavezniške alianse :) mnda nebo tep sovražniku poslau :D lol :)

tomstarr
02-03-2009, 21:18
hja, presenecen bi bil, ko bi vedel kaj vse se tam dogaja, ko se okoli farm kregajo ;)

elitewarrior
02-03-2009, 21:47
hja, presenecen bi bil, ko bi vedel kaj vse se tam dogaja, ko se okoli farm kregajo ;)

pa dobr no :D za farmo se bi še js kregu :D sam nimam dobene tk da se nimam kj za kregat :D moje edine farme so moje vasi :D sam k so vedno bl prazne :S

express
02-03-2009, 21:55

frajerčka sva @biggyD @express
hvala stenx

Žaljenje

NubCake

tole je pa na dol
glede kravžljanja živčkov sva jih verjetno midva tebi bolj kot ti nama glede na to,da imaš nov status :p "Banned"

pipika1987;196157]
sicer pa ex-i bravo...sedaj se že vaši člani opravičujejo rejem ker jih fejkajo :smile: mogoče pa vodje preveč pritiskate na ''podložnike'' in se ne strinjajo vsi z vašim načinom vodenja:confused::confused::confused::confused:

aha...pa še nova tehnika fejkanja s strani ex-a...štirje roparski pohodi poslani v sekundo in s katapulti :razz::razz:

preden se spravte na nas raj razčiste po svojih krilih kako pa kaj...res se kažete v smešni luči zadne čase :smile:

papika pač se zgodi mi smo samo ljudje in smo zmotljivi verjemi pa da tudi kak vaš član kakšno podobno ušpiči ;)

biggyD
02-03-2009, 22:29

No potem pa mi daj lepo na PM katerega smo prepustili volkovom...

pipika1987
03-03-2009, 00:48
No potem pa mi daj lepo na PM katerega smo prepustili volkovom...
res želiš imena? mal poglej okoli sebe pa boš vidu.

biggyD
03-03-2009, 01:42
res želiš imena? mal poglej okoli sebe pa boš vidu.

Okoli sebe vidim samo vdane EXE

pipika1987
03-03-2009, 10:45
Okoli sebe vidim samo vdane EXE
jz pa vidm farme :p:p:p

biggyD
03-03-2009, 12:13
jz pa vidm farme :p:p:p

O tvojih sposobnostih farmanja sem se prepričal ko si jokala tukaj po forumu kako goljufamo pri farmanju tako da ne govorit o stvari o kateri nimaš pojma. MI ne farmamo svojih članov tako ko to delate vi....Če pa hočeš pa ti lahko dam kakšno učno uro farmanja, naslednji mesec pa še mogoče tudi iz napadanja :)

pipika1987
03-03-2009, 13:56
jz nism jokala...ampak sem sam povedala, da je nepošteno, da nekateri napadajo po dogovoru in si s tem zaslužjo medaljo.
ne rabim nobene tvoje lekcije, se znam zanjdt sama.
pogovor je tekel o tem, da ex-i ne pomagate vsem članom enkapravno. in nekdo je želel vedt komu niso pomgali. jz sm samo namignila, da so tej, ki jim ex ni pomagal sedaj farme.
ja ex-i se nefarmate med seboj...si raj kr cel mest prevzamete. pa ne bomo starih ran odpiral, a nde?

biggyD
03-03-2009, 14:21
jz nism jokala...ampak sem sam povedala, da je nepošteno, da nekateri napadajo po dogovoru in si s tem zaslužjo medaljo.
ne rabim nobene tvoje lekcije, se znam zanjdt sama.
pogovor je tekel o tem, da ex-i ne pomagate vsem članom enkapravno. in nekdo je želel vedt komu niso pomgali. jz sm samo namignila, da so tej, ki jim ex ni pomagal sedaj farme.
ja ex-i se nefarmate med seboj...si raj kr cel mest prevzamete. pa ne bomo starih ran odpiral, a nde?

Ne zdaj valit grehov na druge :) Kaj misliš da ne znamo uporabljat TWA ?

mocozjeF
03-03-2009, 14:59
Zakaj je hitler spusil 2. svetovno?

Ja zato kr ga je Bog Gm kaznoval, ker je avstrijo prijateljsko prevzel.

Valda da eX ne prevezma prijateljsko. oO

Čola
03-03-2009, 15:40
Sem slišal da že ReAct mesta od eX cropkilla...

Ve kdo kaj več o tem :P ?

biggyD
03-03-2009, 15:43
Sem slišal da že ReAct mesta od eX cropkilla...

Ve kdo kaj več o tem :P ?

Narobe si slišal... Delajo si sam sramoto

Čola
03-03-2009, 15:51
Narobe si slišal... Delajo si sam sramoto

Vsaj zrušijo kaj :)

Bađio nekaj ropa igralce ReActa :lol:

elitewarrior
03-03-2009, 17:10
Sm ču da ex fejka z roparsskimi pohodi :O

biggyD
03-03-2009, 17:45

Ja pri nas je to bolj izjema, pri vas pa pravilo :)

elitewarrior
03-03-2009, 18:02
Ja pri nas je to bolj izjema, pri vas pa pravilo :)

izjema ? prosim te no , zdele ko ste 2x fejkal je blo pri usakmu fejkanju pra fejkov poslanih z roparskimi pohodi , in to od igralceu k bi si mislu da so mal bol sposobni :)

pipika1987
03-03-2009, 18:07
Ne zdaj valit grehov na druge :) Kaj misliš da ne znamo uporabljat TWA ?

:p:p:p:p:p sm prav čakala kdo se o tega spomnu...ampak na žalost bro' te morm razočarat stvar je ad acta.

ja čola sm slišala...pa juniorčki so tud enem ex-i par sivih las nardil...naš pomladek je kr kvalitetn :D:D:D

plevel
03-03-2009, 18:21
ja, kokoška ima prav, je zgubila 10% populacije zaradi tovrstnega goljufanja (predvidevam).... ampak ne skrbi, ma spet pol ducata naselij z več kot 1k popa :rolleyes:

Zanimivo, da si šla v ReJunior. So tvoji soigralci opazili, da imaš za metropolo 6c in te vrgli ven? :D

plevel
03-03-2009, 18:23

Res nismo takšna elita kot JZ-P, ki pošilja kot fejke okrepitve :D:D

elitewarrior
03-03-2009, 18:31
Res nismo takšna elita kot JZ-P, ki pošilja kot fejke okrepitve :D:D

Glede tistih "fejkov" je blo zmenjeno tk , še sam sm poslau iz parih vasi tk da nemors nč rečt :) Pač dougčas je že biu in smo ms Fejkov ( napadi ) poslali fejke kot okrepitve .

plevel
03-03-2009, 18:49
tk da nemors nč rečt :)

Midva se še nisva pogovarjala, ne?
Seveda lahko kaj rečem :D

Ob 'normalnem' fejkanju so vaši člani namesto vsaj roparskih pohodov (čeprav kot običajno tudi teh ni manjkalo) pošiljali tudi okrepitve. Ko se je ena od 'tarč' teh okrepitev pritožila vaši šefici, ste dobili 'predlog' za fejk okrepitve...

"Zmenjeno tk", ja :rolleyes:

pipika1987
03-03-2009, 19:23
ja, kokoška ima prav, je zgubila 10% populacije zaradi tovrstnega goljufanja (predvidevam).... ampak ne skrbi, ma spet pol ducata naselij z več kot 1k popa :rolleyes:

Zanimivo, da si šla v ReJunior. So tvoji soigralci opazili, da imaš za metropolo 6c in te vrgli ven? :D

:p:p:p:p jou pelevel...sploh neveš kuk sm jz tebe pogrešala...ne mene ni multihunter niti 1x blokiru, ker ne kršim pravil in ni razloga, da bi me.

aha...opazil si...in zakaj sm šla v junior? da vašemu članu naredimo še več sivih las :):)
moja 6c metropola in moji suporti 1k....ti na živci stojijo? men prav ne

jek
03-03-2009, 19:36
plevel vs ženska z zahoda, drugi del

nekajdnevna drama
igrajo: plevel, pipika1987

zaradi krvavih prizorov odsvetujemo ogled otrokom mlajšim od 15 let

LoL, SPAM?

NubCake

plevel
03-03-2009, 21:32
:p:p:p:p jou pelevel...sploh neveš kuk sm jz tebe pogrešala...ne mene ni multihunter niti 1x blokiru, ker ne kršim pravil in ni razloga, da bi me.

No, da ne bomo spet pogrevali iste župce... Pravila si kršila, to priznala na javnem forumu (zato tudi zgoraj 'predvidevam' v oklepaju glede kazni, ki bi te morala doleteti), vendar ti kljub temu, da sem ti to zelo nazorno in večkrat povedal očitno še vedno ni jasno, da si jih kršila.

[za tiste, ki se jim ne da brskati... pipiki je soigralec pomagal prevzemati eno naselje. Naključje je hotelo (oz., bolj odkrito, nesposobnost napadalcev), da sta poslala preveč vodij in je naselje prevzela najprej pipika (kot je bilo načrtovano), za njo pa še soigralec iz drugega Rekrila. Ker se je pipiki in sogiralcu zdelo, da je pač 'človeško', da ona naselje vzame nazaj, sta to čez par tednov (!) tudi storila. To je čista definicija prijateljskega oz. dogovorjenega prevzema, ampak ob soočenju s tem dejstvom se je pipika raje odločila, da se z mano ne pogovarja več, 'ker obračam besede'. V interesu resnice naj še omenim, da sem na njeno nesramnost odgovoril z nesramnostjo... No, pa je župca pogreta :)]

aha...opazil si...in zakaj sm šla v junior?Očitno je moja poanta zajadrala okrog tvojega grebena, a cilja ni našla. Norčeval sem se iz dejstva, da karaš naše manj izkušene člane, ki kot fejke pošiljajo roparske pohode, sama pa se s prestolnico sramotiš z navadnim 6c naseljem. In to povrh vsega top15 (pop seveda) igralka.

Vrnil sem se sicer zaradi stenx-a, a je ta žal spet v Banovcih. :S

In to po tem, ko je končno nekdo iz zahoda malo prcnil v 'farmanje' nekaterih. To si svojčas počela tudi ti, pipika, a ko se je šlo za konkretni primer stopila v bran 'farmerja', čez katerega si posredno nedolgo tega bentila, da ti krade medalje.

Jek, daj še ti kako hitlerjungenkrškanskokvazipatriotsko spusti, da bo vsaj izziv tole...

jek
03-03-2009, 21:44
dej pametno temo, pa se lah greva kregat. tema si1 ni prava za prepir

Tema si1 tud ni prava za spam-at :)

NubCake

pipika1987
03-03-2009, 22:16
No, da ne bomo spet pogrevali iste župce... Pravila si kršila, to priznala na javnem forumu (zato tudi zgoraj 'predvidevam' v oklepaju glede kazni, ki bi te morala doleteti), vendar ti kljub temu, da sem ti to zelo nazorno in večkrat povedal očitno še vedno ni jasno, da si jih kršila.

[za tiste, ki se jim ne da brskati... pipiki je soigralec pomagal prevzemati eno naselje.Dodajam: ni mi ga pomagal prevzeti ampak sma ga vsak zase prevzemala. Naključje je hotelo (oz., bolj odkrito, nesposobnost napadalcev), da sta poslala preveč vodij in je naselje prevzela najprej pipika (kot je bilo načrtovano), za njo pa še soigralec iz drugega Rekrila.Po mojem dodatku se lahko sklepa, da nisma bila nesposobna (kot naju obtožuje plevel). Ker se je pipiki in sogiralcu zdelo, da je pač 'človeško', da ona naselje vzame nazaj, sta to čez par tednov (!) tudi storila. To je čista definicija prijateljskega oz. dogovorjenega prevzema, ampak ob soočenju s tem dejstvom se je pipika raje odločila, da se z mano ne pogovarja več, 'ker obračam besede'. V interesu resnice naj še omenim, da sem na njeno nesramnost odgovoril z nesramnostjo... No, pa je župca pogreta :)]
:p ne mislm tako samo jaz... veš plevel, če že misliš, da tako v piko poznaš pravila, zakaj si potem samo navadni igralec in ne kaj veš...npr multihunter? ti bi zagotovo si vse pravilno razlagal in kaznoval vsakega, kot bi se ti zdelo primerno. ampak na tvojo žalost in našo srečo nisi multihunter in če ne prej ti karte položim na mizo po koncu serverja. kar se tiče te teme, ne govori stvari ki jih ne veš...s tem se sramotiš... ampak men tuk fajn dene da VEM da nism kriva tega česar me obtožuješ :p:p:p:p:p

sama pa se s prestolnico sramotiš z navadnim 6c naseljem. In to povrh vsega top15 (pop seveda) igralka.

sramotim? hja...nism vedla, da je sramotno imeti metropolo 6c... a se še komu poleg plevela to zdi sramotno???

Svarun
03-03-2009, 22:23
Poznam 6c metropolo kjer je vse na 18, veste koliko surovin :p , ampak sem :mrgreen: pa ne bom sodil.
Me pa zanima, kaj je narobe s fejki v obliki roparskega napada? če se da izvedeti v normalnem jeziku, ker sem :mrgreen:.

Greg Howe
03-03-2009, 22:23
Super, spet se bomo kregali!

Kje so Zinovci? Po tednu dni v Termah Banovci sem se prav lepo odpočil. Osebje tam je fantastično, nudijo vse od masaš do bolj eksotičnih masaž pa vse do ekstremnih masaž.

Da nebo spet bann, res dajta si naredita svoj forum na nekem drugem serverju, pa tam premlevajta kar je blo že 100krat rečenega.

Ostali pa tudi malo več reportov in manj teorij zarote. Še malo pa boste začeli verjeti uradni razlagi umora JFK-ja:p

krneki12
03-03-2009, 22:41
Carcass kaj pa rabiš ZiN tule :D ?

Ne ubadamo se z takimi stvarmi... je dost drugega dela ;)

Sicer pa vidim da nekaj pokalo spet :) Ma kdo reporte ?

D I C K ? hehe (lol tale cenzura je bedna :s )

Lp

elitewarrior
03-03-2009, 22:47
Plevel ti si tok pametn da ti že škodi :D drgac pa ja čakam na reporte ajde napadlci limite ;)

tomstarr
03-03-2009, 23:07
dej plevel pusti to kokos, ko vidis, da ocitno nick kar ustreza njenemu iq, ko ne dojame nic... bv, se ne splaca.... naj zivi v svojem prepricanju da ni naredila nic narobe... ti elite, pojdi pa raje rezidence al palace gradit v WW pa ne bit tolko pameten ;)

Violeta TNT
03-03-2009, 23:08
Živjo

A lahko le nekaj pripomnim. :D

Dejte se že nehat kregat no. Raje bodite toliko pogumni in povejte vsak svoj nick v igri, da bomo ostali sploh vedl kdo se s kom krega. Ker meni ni čist nič jasno kdo je kdo in katera aliansa je koga napadla.

Hvala

express
03-03-2009, 23:14
sramotim? hja...nism vedla, da je sramotno imeti metropolo 6c... a se še komu poleg plevela to zdi sramotno???

ja verjetno je veliko vojsko lažje vzdrževati z žitom v metropoli c15 ampak smo že videli tudi ogromne vojske v c6 je pa vsaj po mojem mnenju veliko već dela v c6 z goldanjem surovin ali prevozom trgovcev iz drugih naselij to bi pa verjetno pipika1987 vedla kako je vzdrževati vojsko no možno je še da delaš nap vojsko v kakem drugem naselju ampak to je že druga zgodba
no pipika1987 jest ti lahko samo čestitam za pop.
bi se pa spustil (ker se že ravno lovimo na napakah ) v geografsko postavitev tvojih naselij (vsi na kupu) kar posledično zate pomeni veliko izgubo surovin, ker očitno veliko naselij nima zavzete oaze .
To pa pri tako veliki igralki (populacijsko) kot si ti pomeni veliko izgubo surovin.

no tukaj bi se lahko tudi kdo smejal :lol:
pa se ne bomo... no vsaj jaz ne pač na napakah se vsi učimo ;)

elitewarrior
03-03-2009, 23:17
ti elite, pojdi pa raje rezidence al palace gradit v WW pa ne bit tolko pameten ;)

Jah jbg :) ja tut to sm probu zgradiu sm palačo not v WW , pa barake tut , in to celo na level 20 ;) Nekateri pač probujemo stvari k jih se vlk gdo ni probu , smo tut probal dat WW za metropolo , žau ni šlo jbg :D Pa klub temu da smo tole probal , če nas bi blo mal več aktivnih tist server bi lahko bila zmaga naša , vendar je blo premal obrambe JBG :) Pa js bom pametn kkr bom js hotu :D haha sj vem preveč nism , tut v soli tk kaže sam useen , lezemo naprej =)

Aja pa če še neveš , bom ta server tut js gradiu WW tokrat sam brz kakršne koli pomoči :) not bom pa gradiu : raziednco , barake konjušnico , akademijo ... pač pa te pomembne stvari k se potrebujejo v WW-ju

Violeta TNT@

se strinjam stabo :) dejmo povedat svoje nicke v travianu :)( s1 )

aetius ( n00b - kolker nekateri pravijo ) jbg :(

Violeta TNT
03-03-2009, 23:21
Hvala elitewarrior.

Prvi korak je najtežji. Upam, da se bodo drugi tudi opogumili. ;)

krneki12
03-03-2009, 23:29
@ Violeta

Ex lord w h o r e (jao kdo se je spomnil te cenzure ?? )
:) Sicer pa majo večinoma tu enake nicke kot na S1. Poglej podpise malo ;)

Razn največjih provokatorjev. Tisti itak nickov ne izdajo :)

Nekaj se dogaja danes hehe. Le kaj ?

Violeta TNT
03-03-2009, 23:33
No ja sej, za te mislim.

Glede na to, da provucirajo tukaj, bi se lahko še razkrili, sej se nima smisla skrivat. Naj stojijo za svojimi besedami.

Nam ostalim, bo pa veliko lažje razumeti od kod prihajajo obtožbe, takšne in drugačne.

pipika1987
03-03-2009, 23:34
ja verjetno je veliko vojsko lažje vzdrževati z žitom v metropoli c15 ampak smo že videli tudi ogromne vojske v c6 je pa vsaj po mojem mnenju veliko već dela v c6 z goldanjem surovin ali prevozom trgovcev iz drugih naselij to bi pa verjetno pipika1987 vedla kako je vzdrževati vojsko no možno je še da delaš nap vojsko v kakem drugem naselju ampak to je že druga zgodba
no pipika1987 jest ti lahko samo čestitam za pop.
ja vem kako je vzdrževat vojsko v 6c metropoli. vem tudi kako vzdržvat 120k bunker v 6c metri s samo dvema žitnicama(bilo že nekaj časa nazaj)...ja vem veliko stvari, ki jih mogoče uni z metropolo 15c ne poznajo. in pa ja...moja 6c metropola je dala kar nekaj vojske čez, čeprav je samo 6c metropola...ampak je na tem serverju dala marsikaj čez kot marsikatera exovska 15c metropola ni dala :p:p

NubCake1
03-03-2009, 23:46
Joj ste zopet napisali kr par strani, ko me ni blo doma in nisem mogel sproti "delat".

Zato se bo vsak nadaljni post kreganja kaznoval, če nebo imel kaj veze z temo, če bo to pomenilo ban, bo pač ban.

LP

NubCake mocozjeF Fan club :)

plevel
04-03-2009, 00:41
No, gremo v Banovce...

Pipika moja, to da ti VEŠ, da je zemlja ravna še ne pomeni, da je temu tako. Toliko o tem.
In ja, za nekoga, ki druge kritizira zaradi pošiljanja roparskih fejkov je 6c velika sramota.

@Violeta
Moj nick v igri je limonca

Če že hočeš... Piši kaj :)

NubCake

n0g00dah
04-03-2009, 09:11
teorija o 6c metropoli sploh ni tako "bosa" če imaš neomejene zaloge zlata. res pa da potem potrebuješ še 3x oaze ktere koli 50% , sam potem je treba verjetno več kot 1x na dan NPC-jat

se pa rogam in hkrati spoštujem vse, ki imajo 2 žitnice v metropoli

skratka lepo raj kakšn report nalimejte pa bomo vsi srečni? al se vojske že šparajo za WW vasice?

jek
04-03-2009, 10:50
Ko se Re zaleti,
vedno pokajo kosti,
malokdo preživi,
kaj res misliš da boš ti?

dost heca, dejmo en report :P

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=932d21a09

še mal pa bom med top napadalci

Greg Howe
04-03-2009, 11:13
Imeti 6c za metropolo?

n0g00dah je stvar lepo razjasnil.

Nekdo ki je na prejšnji strani napisal da so vojske prišle tudi iz 6c je pozabil na eno stvar. Ta 6c verjetno ni bil metropola, ker razen da vržeš ogromno golda za NPCjanje se ti ne splača meti 6c za metro.

Del taktike je, da prvo naselje razviješ vse potrebno, potem vse te nepotrebne stavbe porušiš, in ti ostane prostora za veliko število žitnic. Bi rekel da minimalno 5,6 žitnic se definitivno potrebuje pri 6c kjer se v velikih barakah urijo enote.

p.s. jaz sem dickcheney dual če še kdo zdaj ne ve:wink:

Svarun
04-03-2009, 11:38
Svarun :mrgreen: aka Rugevit, drugi :mrgreen:
Prestar sem začel igrat travian, starejšim pa gredo določene stvari počasneje v glavo.
Samo en of topic, prosim.
Zadnjič sem nekemu igralcu pisal, da sem bral da je bil v banovcih in ga vprašal kako je bilo.
Je rekel da za eno leto. Sem mislil da ima kakšno prakso tam, nato izvem da so banovci "ban" na forumu :shock:
jbg, :mrgreen:

dickcheney
04-03-2009, 11:56
teorija o 6c metropoli sploh ni tako "bosa" če imaš neomejene zaloge zlata. res pa da potem potrebuješ še 3x oaze ktere koli 50% , sam potem je treba verjetno več kot 1x na dan NPC-jat

Samo potem zgubiš dupli bonus mlina/pekarne (50%) vs. samo npr. opekarna (25%).

In oaze so samo žitne 50%, spet zgubiš (potencialnih) 25% na polje pri eni oazi, skupaj (potencialno) 75%. Potencialno v oklepajih, ker imam sam npr. metropolo s samo dvema 25% oazama :(

No, n0g00dah to tako že vse ve, a ne? ;)

pipika1987
04-03-2009, 12:33
Ko se Ex zaleti...
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=57b932084

n0g00dah
04-03-2009, 12:51
Samo potem zgubiš dupli bonus mlina/pekarne (50%) vs. samo npr. opekarna (25%).

In oaze so samo žitne 50%, spet zgubiš (potencialnih) 25% na polje pri eni oazi, skupaj (potencialno) 75%. Potencialno v oklepajih, ker imam sam npr. metropolo s samo dvema 25% oazama :(

No, n0g00dah to tako že vse ve, a ne? ;)

n0g00dah ne ve vsega, ve pa nekaj :)

kot sem rekel, dalo bi se, samo potem metropola nemore imeti populacije nad 1000 :)

skratka preveč dela je :) ta opcija pride če ti poberejo vse 15c-je :)

biggyD
04-03-2009, 15:00
Imeti 6c za metropolo?

n0g00dah je stvar lepo razjasnil.

Nekdo ki je na prejšnji strani napisal da so vojske prišle tudi iz 6c je pozabil na eno stvar. Ta 6c verjetno ni bil metropola, ker razen da vržeš ogromno golda za NPCjanje se ti ne splača meti 6c za metro.

Del taktike je, da prvo naselje razviješ vse potrebno, potem vse te nepotrebne stavbe porušiš, in ti ostane prostora za veliko število žitnic. Bi rekel da minimalno 5,6 žitnic se definitivno potrebuje pri 6c kjer se v velikih barakah urijo enote.

p.s. jaz sem pituitary glandcheney dual če še kdo zdaj ne ve:wink:

Točno tako kot si napisal. Sam sem imel na enem serverju 6c za metropolo , vsa žitna polja so bila na lvl18 ( populacija take vasi je bila okrog 1250 ) , zraven tega sem imel tudi 100% žitnega bonusa pa lahko povem da je to totalna izguba surovin,časa predvsem pa golda.Je pa res da je sodnik pokazal koliko vojske se da narediti v 6c vendar njegova vas ni bila metropola, ker enostavno žita potem ni dovolj...

macekmuri
04-03-2009, 16:57
:D drži...pa ni sodnik edini s tako vojsko v 6c

biggyD
04-03-2009, 17:53

Ja to pa je malo manj verjetno. Sam pipika sigurno nima takšne vojske... :)

pipika1987
04-03-2009, 18:58
Ja to pa je malo manj verjetno. Sam pipika sigurno nima takšne vojske... :)
vem sam to, da pipika skoraj zagotovo nima takšnega jezika kot ti :D:D:D:D

tomstarr
04-03-2009, 19:05

drzi, si tudi ti, ane? ;)

drugace pa samo comment na to, ko vsi tako veselo "razkrivate" svoje travian nicke... zakaj se pa potem ze v osnovi na forum ne registrirate s takim nickom kot ga mate na travianu?

ps: se ze vnaprej opravicujem tistim, ki imajo na forumu isti nick kot so ga meli na prvem slo serverju:p

Svarun
04-03-2009, 19:38

drugace pa samo comment na to, ko vsi tako veselo "razkrivate" svoje travian nicke... zakaj se pa potem ze v osnovi na forum ne registrirate s takim nickom kot ga mate na travianu?

ps: se ze vnaprej opravicujem tistim, ki imajo na forumu isti nick kot so ga meli na prvem slo serverju:p
Tako sem bil registriran pred tem s1.:|

biggyD
04-03-2009, 20:18
vem sam to, da pipika skoraj zagotovo nima takšnega jezika kot ti :D:D:D:D

Ja res je pipika nimaš takega jezika pa verjetno česa drugega tud ne :) :) Pa moj nick je enak že od prvega slo speeda in ga ne nameravam menjavat. Marsikdo pa tako ve kdo sem...

macekmuri
05-03-2009, 00:33

kdo bi vedu kako mam jaz hihi... pa bol zanimiv je če se ne ve kdo sem..sej eni vejo se mi zdi..pa ne bom o seb ker moji rezultati povedo vse pa kr precej je na vašem forumu o men napisanga kokr vem :D

veselo ugibanje ..

biggyD
05-03-2009, 01:13
kdo bi vedu kako mam jaz hihi... pa bol zanimiv je če se ne ve kdo sem..sej eni vejo se mi zdi..pa ne bom o seb ker moji rezultati povedo vse pa kr precej je na vašem forumu o men napisanga kokr vem :D

veselo ugibanje ..

Potem pa je tak v redu in ne mlatiš prazne slame tako kot pipika :) O njej še nisem zasledilniti en post....

n0g00dah
05-03-2009, 12:10
a res noben nič več ne napada?

xxy
05-03-2009, 13:39
Ko se Re zaleti,
vedno pokajo kosti,
malokdo preživi,
kaj res misliš da boš ti?

dost heca, dejmo en report :P

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=932d21a09

še mal pa bom med top napadalci

res si car! ti js si rabm mal heroja nafilat dej še k men pošl kšn napad. tako vojsko moj heroj sam poje.

jek
05-03-2009, 14:11
:o ti si moj idol

Spam

NubCake

elitewarrior
05-03-2009, 14:50
res si car! ti js si rabm mal heroja nafilat dej še k men pošl kšn napad. tako vojsko moj heroj sam poje.

sm lahk tvoj prijatu ? ...

Spam

NubCake

geronimo
05-03-2009, 23:55
angel je zgubu svoja krila :D

provokatorji, so spet MHji pomagal? ;)

xxy
06-03-2009, 09:56
tkole zgleda ko se re zaleti v exov bunker

http://travilog.org.ua/si/5326101/6061245c6c4b0a095fb924e2a142a454

na žalost smo se pa tud exi zabil v rejev bunker :(:(

http://travilog.org.ua/si/1262052/c5679fc4b1349f2a0d281c4843afc155

4500 katsov not bad

n0g00dah
06-03-2009, 10:10
malo fake se mi zdi tale report z TT-ji

xxy
06-03-2009, 10:20
xxy tako zgleda ko je MH na eni strani in to je dokazano :)

ja glede rejevga bunkerja majo težko mhji kej vpliva. to je sam nesposobnost igralca da svoje enote ne umakne.

exov bunker je pa mislim da posledica slabega fejkanja. iz naše ally semizdi da je ta napadalec napadu sam 2 in valda se bo pri obeh postavu bunker. kdo ga pa nebi? in pri obeh je biu kr konkretn bunker. pa vedel smo še da grejo napadi na metro saj je par dni ta igralc reja enmu naših že rušu metro. pa še sam je napadu. tko da do konca slabo organiziran napad.

napad s strelcami ni fejk. mal poglej kakšni so kej rezultati med top

c0fko
06-03-2009, 10:40
xxy tega igralca poznam in nista bila samo 2 napada kod ti zatrjuješ jih je bilo ogromno na ogromno metropol in da se je ravno tukaj vedlo je samo eno dejstvo ... [Blatenje MH-jev] zdaj pa bodo kritike letele im pametovanja in vse .Jaz sm povedala svoje

p.s. Kdorkoli brisal sporočilo ... resnica boli?

Blatenje MH-jev?

NubCake

xxy
06-03-2009, 10:49
xxy tega igralca poznam in nista bila samo 2 napada kod ti zatrjuješ jih je bilo ogromno na ogromno metropol in da se je ravno tukaj vedlo je samo eno dejstvo ... [Blatenje MH-jev] zdaj pa bodo kritike letele im pametovanja in vse .Jaz sm povedala svoje

p.s. Kdorkoli brisal sporočilo ... resnica boli?

ja tud men je blo čudn kdo ti je brisu sporočilo.

mam glih mal preveč časa pa sm šu mal gledat po aliansi kolk folka je res napadu ta igralc iz naše ally. in to sta bla samo tista dva ki smo jih branl. nevem pa če je napadu še koga iz druge ally. in ni bilo nobenih mh zraven. pa ni treba spet enih bučk prbijat ker reporti napadov ne morjo kr zgint!

biggyD
06-03-2009, 12:49
tkole zgleda ko se re zaleti v exov bunker

http://travilog.org.ua/si/5326101/6061245c6c4b0a095fb924e2a142a454

na žalost smo se pa tud exi zabil v rejev bunker :(:(

http://travilog.org.ua/si/1262052/c5679fc4b1349f2a0d281c4843afc155

4500 katsov not bad

Lepa akcija :)

Lepi Spam

NubCake

ex-ex
09-03-2009, 01:11
tako pa zgleda ko ex-team napade soigralca iz alianse ex-team:confused::confused:

http://travilog.org.ua/si/4836105/8e88e783afc9e1f2ce6289dc65ab9d9b

Greg Howe
09-03-2009, 01:25
tako pa zgleda ko ex-team napade soigralca iz alianse ex-team:confused::confused:

http://travilog.org.ua/si/4836105/8e88e783afc9e1f2ce6289dc65ab9d9b

Kaj ti res ne veš druga delati kot širiti različne laži?

Odpreš temo v kateri napišeš zelo nerazumljiv komentar, katerega še sama ne štekaš.

_Teja_
09-03-2009, 05:06
Sploh ne širi nikakršnih laži, le resnico nam malce drugače predstavi ... Vse v tisti temi objavljenem MM-u namreč drži - da PNG sodeluje z Reji in ostalo, zgornji report napada je pa tudi pravi - je pač soigralec pomagal soigralcu pred pravim napadom spraznit skladišče. Ampak ker ex-ex hlini sodelovanje s soigralci v tej aliansi, mu je kaj takega najbrž težko razumljivo, zato pa nam toliko bolj njegova predstavitev "resnice" ...

Pa da ne bo povsem offtopic ... Ko se Re zaleti v eX support:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=47e7f23c8
(http://travian-reports.net/si/raport.php?id=47e7f23c8)
Lp, Teja

Swan
09-03-2009, 09:02
Za začetek NIKOLI se ne predstavljam z drugim imenom pa nehajte že enkrat vsak nick,ki ni povolji EX pripisovat meni sploh se ne oglašam na javnem forumu razen izjemoma zakaj:

Tudi,če se tukaj kaj dokaže tulite svoje in nima smisla se ukvarjat s tem.

In ja Teja ti najbolj veš kaj dela PNG sploh po zato,ker včeraj nisem hotla govoriti z vami je pa to trden dokaz.
Ne vem popljuvate po meni pa še kar rinete v PNG pa neke grožnje kaj bo,če nebo pa dajte nehat že enkrat dobili ste večino bivše alianse ZZ-PNG. Na svoje smo šli samo trmasti neposlušni in naredili nazaj matično PNG in kje je problem mi ga nimamo očitno ga pa imate vi.
Kaj dela PNG je čist samo stvar naše alianse s kom sodelujemo je čisto naša stvar itak smo pa tako zmedeni in nismo zdravi v glave, (menda mnenje večine igralcev ex) da od nas tako ne bi imeli koristi,ker z pacienti ni nič.
Jst se sploh ne ukvarjam z vami od kar sem v drugi aliansi ne pišem IGM bivšim soigralcem niti jih ne klikam vi se pa večino časa ukvarjate samo z NAMI pa kaj me klikate pa pišete,če sem tako zmedena?

PS: Ne mislim polemizirat tukaj z vami iz zgoraj navedenih razlogov vi pa kar dajte si duška pljuvajte to obvladate pa če se slučajno pojavi kak nov nick bom sigurno spet jst,da ne bo šlo preveč vašega dragocenega časa v nič z ugibanjem.

L.P.SWAN

dickcheney
09-03-2009, 09:43
Kaj dela PNG je čist samo stvar naše alianse s kom sodelujemo je čisto naša stvar

Swan,

se čisto strinjam, da je to vaša stvar in da imate pravico sodelovati s komerkoli si zaželite. Je pa tudi naša stvar, a ne? ;)

Mimogrede, hvala ti, ker si (posredno seveda) postavila ex-ex na laž, ko je rekel

Si nisem mogel kaj da vam ne pokažem kako eX-Team laže svojim članom.

Sedaj vsi vemo, kam labod kljunček moli.

In da se ne bomo samo o zdrahah pogovarjal, naj še jaz prilepim nekaj, kar me je danes zjutraj nasmejalo:

http://www.shrani.si/f/1Z/2k/2JAs2Wsd/1/hehe.jpg

Nočem se posmehovati, samo v treh valih pa še nisem nikoli dobil tako polnega in roparskega napada kot okrepitve :):):)
Avtor tega vica je iz JZ.

biggyD
09-03-2009, 12:24
Swan,

se čisto strinjam, da je to vaša stvar in da imate pravico sodelovati s komerkoli si zaželite. Je pa tudi naša stvar, a ne? ;)

Mimogrede, hvala ti, ker si (posredno seveda) postavila ex-ex na laž, ko je rekel

Sedaj vsi vemo, kam labod kljunček moli.

In da se ne bomo samo o zdrahah pogovarjal, naj še jaz prilepim nekaj, kar me je danes zjutraj nasmejalo:

http://www.shrani.si/f/1Z/2k/2JAs2Wsd/1/hehe.jpg

Nočem se posmehovati, samo v treh valih pa še nisem nikoli dobil tako polnega in roparskega napada kot okrepitve :):):)
Avtor tega vica je iz JZ.

Svojo vojsko bo pri tebi pobil :)

express
09-03-2009, 17:29
kaj pa ti misliš pipika1987

sem mislil da mamo mi samo vajence pa vidim da so tudi pri vas veleumi doma nisem si mislil da se lahko kaj takega zgodi jz p jem sem res mislil ,da smo samo pri ex ih taki "norci"

EU-union
13-03-2009, 16:38
ENA LUSTNA PESMICA..

Ko Ex gre v "auf-biks",
vse gre v bunker - spet gre za "kiks".
Re-ji se rušijo, stene letijo,
vojački pa njihovi, mrtvi ležijo.

Peščica še jih ostaja, se jih upira,
ob »flaši« pol-prazni se »pira nažira«.
Grlo je suho, metropola padla,
ostala še solza je, majčkena - hladna.

Ex zmagovalno v naselja prodira,
z vojsko ogromno čez trg paradira.
Z grozo vse se za njimi ozira,
pred Ex-i res nimate mira.

Le mirno zaspite,
metropole vaše so itak že zbite…
Ex aliansa – ena družina,
vam bo ostala – mogoče le glina.
(pa še na to ne računajte preveč)

;)

macekmuri
13-03-2009, 18:18
lušna pesmca ;)

to mi je tok všeč ko ex-i vse podcenjujejo..:D

geronimo
13-03-2009, 20:00
lušna pesmca ;)

tist je samo odgoovor na tole pisanje izpod peres rejev:

''Ko se RE zaleti, EX-ov bunker odfrči in njihov zid po zraku LETI. Re- Ponovno zmagal bo kajti EX nima niti za
kolo. EX pride in z pokvarjenim teletex-om odide. Joj ex kdaj se boste naučili, da bi lahko kdaj pili. Pa ne jabolčni sok
in nehajte poslušati ta ogaben Rock.

lp EX NIMA ZA BUREK.''

vem, da glih ni na mestu, da sem jaz tole na forum dal, vendar bi rad da so stvari razčiščene. da ne bomo spet samo exi ''usrani'':wink:

pa naj nevtralni opazovalci (če jih je kaj tukaj) ugotovijo, kdo je žaljiv ali podcenjevalen.

lp vsem

Edit:

ne morm več editirat, pa bom kar nov post dal:
sem videl, da je nekdo že dal pesmico na forum (če bi prej vedel ne bi):oops:, vendar moje besede še vedno stojijo.

lp in upam d ne bo bana

biggyD
13-03-2009, 22:53
lušna pesmca ;)

Tebe pa res nihče ne podcenjuje...

tux
14-03-2009, 09:32
No iskreno zdaj, katera pesmica od teh vam je bolj všeč?

PS. Pri sestavljanju niso pomagali MHji :)

EU-union
15-03-2009, 10:24
lušna pesmca ;)

Podcenjujejo? Torej so partizani podcenjevali sovraga, ko so imeli razne pesmi aka. hej brigade itd.

To so pesmice za moralo ;)

karnekix
29-03-2009, 15:35
kej pa je z reborn na tem serverju, še obstaja?

krneki12
29-03-2009, 18:26
kej pa je z reborn na tem serverju, še obstaja?

LOL.. re še obstaja.. poglej na analyser...

Drugače pa jao... kako mi grejo na živce ti noobi ki so se zdaj spomnili da bi WW suport vasice tolkli.
Cel server so spali zdaj pa pošljejo svojih 10 katov v napad in so celi mastni če komu kaj porušijo...
Se bodo lahko hvalili da jim je uspelo sesut delno naselje igralcu ko ma 4x večjo pop od njih...
:-x:roll:

lp

Kromos
29-03-2009, 22:05
In kaj naj bi bilo narobe s tem? Še ni taka sramota če cel server spi en ki ima 3000 populacije,.. sam se najdejo tud pri vas taki ki majo 12000 popa, pa 5000 napadalnih točk,..in se seveda spravljajo na WW vasice,..

Seveda pa noben ni rekel, da imajo namesto katapultov doma obrambo,...

kifeljc
30-03-2009, 15:25
Tukaj še en mini bunkerček od mojga sošolca, ki ga ni na forumu in me je prosil če prlepim ta report gor(sošolec je iz RE):
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=6fb3b221e
Ni nvm kaj nekaj pa je, za njega.

xxy
30-03-2009, 15:41
Tukaj še en mini bunkerček od mojga sošolca, ki ga ni na forumu in me je prosil če prlepim ta report gor(sošolec je iz RE):
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=6fb3b221e
Ni nvm kaj nekaj pa je, za njega.

ti tale tvoj sošolc more bit pa res dober igralc da uspe take napade brant. zihr vama je MH povedu.:o:o

biggyD
30-03-2009, 18:23
Napadalec profesionalni farmer RE, branilec ex:http://travian-reports.net/si/raport.php?id=7da209e1d
p.s. napad je dejansko s sulicami

Honor
30-03-2009, 21:16
Ah tole pa pa verjetno kaj zamesal .. al se mu pa mudi dvignit zito, je pa en najbolj nenavadnih reportov ki sem jih videl ..

n0g00dah
30-03-2009, 22:46
Napadalec profesionalni farmer RE, branilec ex:http://travian-reports.net/si/raport.php?id=7da209e1d
p.s. napad je dejansko s sulicami

dijoniz ti samo lepo tiho bodi, tvoje vasice v katerih maš verjetno vse mogoče samo da je čim večja populacija, me nebi čudilo če je v vsaki zakladnica,izdelovalec oklepov,izdelovalec orožja,mestna hiša in podobna navlaka

biggyD
30-03-2009, 23:25
dijoniz ti samo lepo tiho bodi, tvoje vasice v katerih maš verjetno vse mogoče samo da je čim večja populacija, me nebi čudilo če je v vsaki zakladnica,izdelovalec oklepov,izdelovalec orožja,mestna hiša in podobna navlaka

Kaj ti nimaš tega v vasicah? To moraš met :) Lepo zgleda...
Trgovskih centrov pa ne maram ker se mi ne dopadejo...

xxy
02-04-2009, 08:45
reji so pogruntal novo taktiko farmanja. farmajo z druidi sulicami pa paladini. očitno majo preveč obrambe al kaj?:eek: