PDA

View Full Version : PROphecy

Strani : [1] 2 3 4

weby11
18-01-2009, 21:02
Lep pozdrav,

kaj menite o aliansi PROphecy oz. celotnem PRO združenju? Meni se zdijo statistično najmočnejši, če mate kake reporte kar jih naredi slabe al pa dobre kr objavte ( cenzurirano)

smex9
18-01-2009, 21:07
Pomoje podo zgubil, ker sta TOS in K.S.F. tudi dosti močna, pa še FOR je zdaj z K.S.F.
tko da bomo vidli kako bo.....

Usmiljeni
18-01-2009, 21:12
ma PROphecy bodo zmagal kle ni dvoma;)

weby11
18-01-2009, 21:18
jaz osebno navijam za PROemipre ker sem v njem :)

matt
18-01-2009, 21:19

Kje še je konec... kaj pa on?:roll:

smex9
18-01-2009, 21:19
No a se še spomnete Turbo Team-a pa onlylow-a???

K jih potem K.S.F. jevci sesul??!! :D:P

Dercay
18-01-2009, 21:38

Definitivno zaupam v člane TOS, predvsem pa vodji, prvotnemu ustanovitelju TOS-a, ki verjamem da ima vse pod nadzorom, in uspešno vodi pozabljene Tolovaje.

Veliko užitkov v nadaljevanju si6 ;)

LP, Derca (eX Carob-Sampo)

xxx
18-01-2009, 22:05
jest vem da je v off dost simčkov :D no samo važna je populacija ne vojska... za ene iz off :D

Peca_slo
18-01-2009, 22:59
Tako je, Prophecy je absolutno aljansa vredna spoštovanja. Namreč saj že od samega začetka kraljujejo na serverju. Sicer ne vem kaka je njihova vojaška moč, toda se mi zdi da imajo dosti na lagerju složnih vojakov ;). Res je da tudi druge kake ally niso mačji kašelj.

surfer
18-01-2009, 23:06
Jaa prophecy majo še močne zaveznike ON...alianse ;)

lp cdr90

weby11
19-01-2009, 07:43
Sampi a ti še igraš ? :)

jeza
19-01-2009, 08:08
No a se še spomnete Turbo Team-a pa onlylow-a???

K jih potem K.S.F. jevci sesul??!! :D:P

od kod pa tebi informacija da je Turbo Team-a K.S.F. sesul?
mas kaksne reporte v dokaz?
en clan K.S.F. je sodeloval v napadu, ni pa ga aliansa K.S.F. sesula...
pa btw. sploh ni bil sesut, razen malo populacije zbite, nato pa so ga blokirali.

weby11
19-01-2009, 08:14
onlylow je pa nehal igrati...

se hvalite da ste uničli neaktivne igralce lol :D

[BLAsT3R]
19-01-2009, 08:50
Sprašuje kdo za mnenje o PROphecy? Ko smo imeli vojno z QQ, ki pa je razpadla takoj v 2 dneh, se je pokazala zelo dobra aktivnost članov, predvsem našega krila, sodelovali so pri pravih napadih skoraj vsi, čeprav to ni bilo podobno vojni, ampak izživljanju nad farmami :) :) To samo kaže, kako dobro se v krilu sodeluje, kako je šele v matični :)

journal
19-01-2009, 11:14
Lastna hvala, cena mala :)

f3t4
19-01-2009, 11:29
čas bo pokazal kdo je najboljši;)

eXteR
19-01-2009, 11:38
čas bo pokazal kdo je najboljši;)

Lep pozdrav,

eXteR

dumbo
19-01-2009, 13:15
kmalu bosta (sedaj še zavezniški aliansi) imeli vojno (vsi PRO in vsi ki imajo ON na začetku imena alianse)

Združenje ON bo pomojem zmagalo (OnLine, , OnNabRs,...)
;);)

smex9
19-01-2009, 13:27
jeza- kot sesul sem mislil, kod da so mu vso vojsko uničl.
Drgač pa onlylow, je najprej napadal nworc, a je bil bunker premočan.
Pol ga je pa K.S.F. napadal, no ga še in mu zavzema naselja.

Turbo Team je pa tudi napadal člana K.S.F. tako in isto je ostal brez vojske.
Reportov ni, ker so bili dolgočasni, je pa ostal brez konjušnic, barak, žitnih polj....in pač tistih bolj glavnih stvari.

Kaj je pa delal Turbo Team da so ga blockal??

celi
19-01-2009, 14:21
kmalu bosta (sedaj še zavezniški aliansi) imeli vojno (vsi PRO in vsi ki imajo ON na začetku imena alianse)

Združenje ON bo pomojem zmagalo (OnLine, , OnNabRs,...)
;);)

Mislim, da bi bilo bolje če bi si dal ime bimbo;) glede na izjave ti bolj pristaja:p

PRO je zagotovo ena najbolj organiziranih in ena najboljših alians tega serverja... ima že dominacijo na SZ(razen pantere)... zgleda, da se je jug že začel bati, sem videl, da se je cel jug povezal...bo še zanimivo:D

surfer
19-01-2009, 14:29
Kdo se boji?
Zgleda da bo ta server pokal...JUG vs. SEVER komi čakam :D

Počakte da bo konc speed-a prej nesme pokat, da nav nejko zamudu vso zabavo, k pol bo pa res jezn :)

celi
19-01-2009, 14:31
zgleda, da vi, da ste se povezali:Dupam, da bo veliko pokalo... ti še igraš na cdr-ju??

surfer
19-01-2009, 15:23
Ja pa Hasib tut!! ;)

Dajmo se vsi povezat da bomo lahko simcity igral ;)

buu!!!
19-01-2009, 15:54
Mislim, da bi bilo bolje če bi si dal ime bimbo;) glede na izjave ti bolj pristaja:p

PRO je zagotovo ena najbolj organiziranih in ena najboljših alians tega serverja... ima že dominacijo na SZ(razen pantere)... zgleda, da se je jug že začel bati, sem videl, da se je cel jug povezal...bo še zanimivo:D
kakšne ps šele ti goworiš!?glej ONalianse zo zelo dobre in tudi močne!!wem pa tutto da se rajši ne hecam z PRO-ally:Dker so one sigurno najmočnejši nasprotnik!ON aliansam

celi
19-01-2009, 16:03
noob, PRO in ON alianse imajo zavezništvo...

eXteR
19-01-2009, 16:11
pusti tega nooba če sploh ne igra na serverju mnda XD

NeonAqua
19-01-2009, 16:16

Ne mormo ravno rečt, da ni dovoma, ker je še velik ostalih dobrih. GO PROphecy :cool:

4killer4
19-01-2009, 16:49
jst sem trenutno v enih iz med kril PRO in vam povem da takih dobrih alians več nebo na nobenmu serverju. Kar se tiče pa teh vaših predvidevanj kolk vojske pa tok naprej pa nebote kr tok zvedli;)

Lp

surfer
19-01-2009, 17:56
Kaj bi vse dal za še en server kjer bi bili SVN-jevci...ohh ja :p

Nič ne rečem da niste dobra aliansa ;)

Crazy player
20-01-2009, 00:33
Mene najbolj zanima, kako gre aljansi TOS in kakšni so predvsem njihovi nameni z K.S.F.. Kajti ko gledam iz ozadja iz druge aljanse, je to edina aljansa ki jim je v ponos na -/- in če bodo z njimi sodelovali znajo dobro okrepiti njihov položaj. Toda vse se lahko v eni noči obrne. Namreč tako spoštujem TOS ker poznam nekaj igralcev in so zelo dobri, ksf pa samo kolkor sem slišal, lepo delujejo kot celota.

ninja
20-01-2009, 00:43
Jaz upam da bodo pametni in se povezali s KSF. Sam sicer občasno igram pri enem od vodilnih v TOS.

smex9
20-01-2009, 15:06
Jaz sem v K.S.F. in moram povedat, da ma urejen forum, vsak dan sporočila za žito pri bunkerjih če so, ubistvu čisto vse kar si želiš!:D
Tako, da je res v redu!!
Tudi njihova krila napredujejo....

buu!!!
20-01-2009, 15:55
noob, PRO in ON alianse imajo zavezništvo...
ti raznišlaj za naprej ko se bo šlo za resnično prewlado pa za WW !!!!!!pa igram na si6 ampak ne pod tem nick-om kot ga mam tleee na forumu!hehe:)

yeglic
28-01-2009, 11:45
Lastna hvala, cena mala :)

DOBRO BLAGO SE SAMO HVALI:) Dobesedno:)

Play HARD, go PRO!

PROphecy!

surfer
28-01-2009, 15:13
Play HARD, go PRO!

PROphecy!

Yeah!:cool:

Fighterosa
29-01-2009, 17:35
Jaz sem v K.S.F. in moram povedat, da ma urejen forum, vsak dan sporočila za žito pri bunkerjih če so, ubistvu čisto vse kar si želiš!:D
Tako, da je res v redu!!
Tudi njihova krila napredujejo....

Sam da je forum.

orvol
29-01-2009, 19:13
Osebno navijam za On zavezništva, sicer pa menim, da lahko skupaj z PRO zavezništvi pokorimo ostale alianse, zavezništva in tako nimamo velike konkurence za WW.

Lp

strippi
29-01-2009, 20:19
osebno imam pa čist drugačno predstavo....

Fantje in dekleta pot do WWja je še dolga!!!

Hooligan
04-02-2009, 00:17

Play HARD, go PRO!

PROphecy!

Kot recimo blago, ki je farma? Zadnje čase samo farme sprejemate v svoje vrste, predvsem krila so gnila. Vodstvu PRO-ja se gre očitno le in zgolj zato, da bi na zunaj delovali kot enotni, dober, močan in zaključen sistem, dejansko pa je sprejelo eno izmed PRO kril zadne čase same odpadnike, ki v svoji ally niso bili sposobni sestavit enega bunkerja, ampak so raje kot podgane zbežali v PRO krilo in zapustili svoje člane na milost/nemilost pod milim nebom. Takih egoistov hitro nisem videl, resnično. Vse samo za svojo r**, ko j*** ostale. In zdaj se krivajo za imenom PROphecy, čeprav bodo ''prešlepali'' cel server v vegetiranju!

In potem človek piše odgovornim pred sprejemom takšnih farmic, naj ne delajo tega, glej ga vraga, kaj se zgodi, ignorirajo te in delajo hladnokrvno dalje. S takim pristopom, dragi PROphecy in vaša krila, vaš čaka samo propad. Dajte malo selekcionirat članstvo in ''plevel ločit od zrna''. Farme pa po načelu - Bogu, kaj je božjega, zunaj pustit!;)

Lp, Hooligan

donbaron22
04-02-2009, 00:37
No končno se je našel junak ki je napisal kako in kakšno je dejansko stanje v PROphecy ally in predvsem v njenih krilih ! Tudi sam imam občutek da zadnje čase sprejemajo same farme ! Žau tako to je ! Upam pa da bo vodstvo ki jih nekaj poznam celo iz ostalih serverjem to uredilo tako kot je prau saj edino močni in zagreti igralci lahko naredijo nek uspeh ! V nasprotnem primeru sm trdno prepričan da se bo zgodba ki sem jo doživel na s3 ponovila ! N.G. ena najmočnejših ally je v pičlih 3 dneh pokadila vse kar je imela in USK se je dobeseno sprehodil po njih !N.G. pa doživel totalni razpad ! To vam govorim zato ker tudi N.G. je v svoje vrste sprejemal samo farme in simcity igralce in neželim da se to zgodi tudi PROphecy !

Lp,donbaron22

journal
04-02-2009, 12:14
Jao jao jao Prophecy...Ko se pa dve legendi si3 spravta napisat takšen post, potem je pa res za razmislit, kakšno je dejansko stanje :)

surfer
04-02-2009, 15:09
Jst pa mislim, da je stanje pri njih drugačno...
Mislim, da je organizacija na višku, tudi sodelovanje, tako kot pri Online ;)

Hooligan
04-02-2009, 15:55
Jst pa mislim, da je stanje pri njih drugačno...
Mislim, da je organizacija na višku, tudi sodelovanje, tako kot pri Online ;)

Morebiti to drži za matično PROphecy, nikakor pa ne za dvoje njegovih kril. Govorim iz izkušenj, saj igram dual na si6 z prijateljem iz prejšnjega s3. Ravno tam je bilo povsem enako, kot je tukaj zdaj na si6, aliansa ''mati'' je bila recimo da na zunaj oh in ah, blestela je po svoji moči, položaju, itd...znotraj njene organizacije pa je bilo vse že v zatonu, propadu...

Očitno nekatere vodje ne poznajo določenih Travian orodij, kot so različni analyzerji, itd...kjer bi lahko spremljali aktivnost določenih članov, so preverjali njihove vojske in njihov položaj pred sprejemom v svoje vrste? NISO, saj če bi, ne bi sprejeli določenih igralcev, ki sodijo samo na odpad Travian revčkov, ki drugim pamet solijo, samo pa ne vedo, kako jim je ime, še za slednje morajo pogledat v osebno izkaznico...In ker takšni igralci, brez vojske, brez izkušenj, brez vizije, brez prihodnosti ''odpotujejo'' v PROphecy krila, en član celo v ''mamo PRO'', se človek vpraša, kolko kredibilno in izkušeno je vodstvo ''mame PRO'', z nekaterimi osebki na čelu kot...ah ne bom, niso vredni mojega bana, dokazujejo pač samo, da uniforma dela človeka diktatorskega, kar slednji izvajajo...Čeprav svoje izjave podkrepiš z reporti, da si jih sčistil in jih farmaš, oni odgovorijo, tega igralca mi je priporočil XY, zato je not in konec debate. Kr tako naprej, ena nemška glasbena skupina ima dobro pesem:

http://www.youtube.com/watch?v=sFdtG1BQTUM

Za tiste, ki so malo bolj izobraženi in znajo kak drug jezik, poleg slovenščine, naj dobro poslušajo tale tekst, ker zadeva predvsem določene subjekte iz velezavezništva PRO...! ;)

Lp, Hooligan

Warder
04-02-2009, 17:19
Sedaj so pa kar naenkrat vsi strokovnjaki za razmere znotraj PROphecy :) Hooligan ;), svojo kredibilnost si pokazal na forumu, ko si igral na s3, vsaj tisti, ki je spremljal ve o čem govorim. No vsaj na KONCU si pogumno vsem zaupal svoj nick:rolleyes::idea: Tako, da ne zameri, če te ne jemljem resno;)
Vsaka aliansa dela napake, nedvomno jih dela tudi PROphecy, saj verjamem, da tudi njim travian ni vse. Kaj so pa zmožni bomo pa še videli.

journal
04-02-2009, 18:10
Sedaj so pa kar naenkrat vsi strokovnjaki za razmere znotraj PROphecy :) Hooligan ;), svojo kredibilnost si pokazal na forumu, ko si igral na s3, vsaj tisti, ki je spremljal ve o čem govorim. No vsaj na KONCU si pogumno vsem zaupal svoj nick:rolleyes::idea: Tako, da ne zameri, če te ne jemljem resno;)
Vsaka aliansa dela napake, nedvomno jih dela tudi PROphecy, saj verjamem, da tudi njim travian ni vse. Kaj so pa zmožni bomo pa še videli.

Warder, verjemi mi, je kredibilen, verjetno mnogo bolj, kot večina alianse :)

strippi
04-02-2009, 18:17
Fantje v kolikor so moja opažanja na mestu vidim, da iz te moke ne bo kruha ;)

Kako pravijo:
Kruha in iger nam dajte!!

donbaron22
04-02-2009, 18:29

WARDER vrjemi da če bi igrau z njim na s3 ali kjer koli in ČE bi si pridobil njegovo zaupanje da si vredn truda in pomoči bi se ti še dons koucalo po takih izjavah kot jih imaš sedaj ! pa brez zamere !

Warder
04-02-2009, 18:50
Fantje naučite se brati poste, ker drugače lahko gremo tako v nedogled. Nisem govoril nič o njegovi igri, ampak o njegovih postih na forumu;)

donbaron22
04-02-2009, 20:16
Fantje naučite se brati poste, ker drugače lahko gremo tako v nedogled. Nisem govoril nič o njegovi igri, ampak o njegovih postih na forumu;)

kar se pa postou tiče pa lahko priznaš da ste se žrli do onemoglosti zdej sicer nevem tvojega nicka ampak za par komadou vem da so bili z žiuci na koncu ! se pa opravičujem za tisto prej ! ;)

eXteR
04-02-2009, 21:12
napadi nas ko si tko ustn pm ;)

Hooligan
04-02-2009, 22:26

Glej, nimaš pojma o zadevi na s3, nimaš pojma kdo sem, kako sem igral, zakaj sem držal nick ''na ledu'' tako dolgo, kot sem ga. Zadeva je bila strateške narave, kar verjetno mnogi razumejo in so kasneje ob razkritju tudi razumeli, ti pa seveda nekaj nakladaš, kar nima ne repa in ne glave. In ja - moji posti so bili namenoma napisani tako, kot so bili, to sem že pisal, in bom pisal za takšne, kot si ti, ki jim je potrebno vsako zadevo razložit x-krat! Tisti, ki me poznajo, vedo kako igram, zakaj pišem na forumu to, kaj pišem. itd.

Vsaka aliansa dela napake, se strinjam - vendar če drugi opozorijo na napake in jih nekdo sistematično ignorira, pa je to debilno in samovšečno, kam to pripelje, smo videli kot rečeno na s3 v zadevi NG vs USK...več o tem ne bi tukaj, ker je tema PROphecy, če komu ni kaj jasno v zvezi s tem, naj mi pošlje na PM svoja vprašanja.

Kaj se tiče igranja na si6 pa samo toliko - pomagam nekomu, ki je top 20 igralec in visoko na napadalni lestvici, toliko. Kaj pa je oz. bo sposobna PROphecy, pa bomo dejansko še vidli,...;)

Warder
04-02-2009, 23:17
Oo, hooligan, pa vem kdo si. več vem kot si ti misliš. in še enkrat in tokrat zadnjič, preberi in razumi tekst, ki ga napišem, ker se ni smiselno ponavljat. Ampak samo zate bom še enkrat napisal, ker imam čas, ti še odebelim, da boš lažje prebral in mogoče tudi razumel, čeprav ne dvomim, da bo padla kakšna pikra nazaj.
Glede na tvoje poste na forumu (posledično tudi tvoj "respect"), ki si jih pisal na s3 serverju menim, da tvoji posti na s6 niso kredibilni oz. će hočeš, se izrazim drugače. Spet mešaš meglo in zavajaš:confused:
Mogoče ni bil tvoj cilj na s3?

Me pa zanima kakšne sistematične napake je PROphecy naredila? Mogoče so pa res deb.. in neum...:smile:

ninja
05-02-2009, 05:57
Oo, hooligan, pa vem kdo si. več vem kot si ti misliš. in še enkrat in tokrat zadnjič, preberi in razumi tekst, ki ga napišem, ker se ni smiselno ponavljat.

Me pa zanima kakšne sistematične napake je PROphecy naredila? Mogoče so pa res deb.. in neum...:smile:
On je napisal, kakšne so napake in po tvoji logiki mu ni treba ponavljat. Pojdi prebrat prejšno stran.

Ni pa tako stanje samo v Pro, je tudi drugje.

Hooligan
05-02-2009, 14:55
Oo, hooligan, pa vem kdo si. več vem kot si ti misliš. in še enkrat in tokrat zadnjič, preberi in razumi tekst, ki ga napišem, ker se ni smiselno ponavljat. Ampak samo zate bom še enkrat napisal, ker imam čas, ti še odebelim, da boš lažje prebral in mogoče tudi razumel, čeprav ne dvomim, da bo padla kakšna pikra nazaj.
Glede na tvoje poste na forumu (posledično tudi tvoj "respect"), ki si jih pisal na s3 serverju menim, da tvoji posti na s6 niso kredibilni oz. će hočeš, se izrazim drugače. Spet mešaš meglo in zavajaš:confused:
Mogoče ni bil tvoj cilj na s3?

Nič ne mešam megle - nekaj imen samo zate - juraa, sčiščena metropola, sprejemete kljub opozorilom v svoje vrste, nekaj članov alianse TNW, ki so simcity igrali in igrajo, spet sprejemete v svoje vrste ( edino igralec Iwe ima vojsko, to vem ), potem pa še mnogo je takih primerov, ki se ponavljajo. Zavajam nikakor ne, ker igram dual na si6, to sem tudi že napisal.

Če si tako pogumen, pa izpostavi tvoj nick na si6, pa dokaži svojo kredibilnost, g.Warder ;). Šele nato boš tudi ti deležen ''respect-a'', če uporabim tvoje besede...Matična aliansa - je veliko članov, ki so igrali na s3, jih poznam, pa vem, česa so zmožni. Dejansko so odlični igralci, problem bo nastal samo, če se bo politika KRIL nadaljevala, ker matica zaenkrat mislim, da dela solidno...

PRO so dobri, želel sem samo opozorit na nekatere več kot očitne napake, na katerih pa se igralci in spamerji tvojega kova, vedno znova zatikajo.

Pa brez zamere,

Lp, Julicezar a.k.a. Hooligan

surfer
05-02-2009, 18:26
Moj nick je cdr90 WHIT PROUD!! (v profilu vse piše)!!

donbaron22
05-02-2009, 19:12
Moj nick je cdr90 WHIT PROUD!! (v profilu vse piše)!!

respect cdr90 :cool:

surfer
05-02-2009, 19:36
Sj vem :cool:
No mal preveč smetim....hja prophecy je dobra aliansa :)

Warder
05-02-2009, 22:02
No no hooligan, ničesar ne veš o meni, tudi spamam ne, zato se ne razburjaj :) Če pa že igraš dual v aliansi PROphecy potem pa ne dvomim, da jim boš dal kakšen nasvet ali celo kdaj prevzel vodenje alianse. Po tvojih trditvah sodeč, jo vsekakor rabijo.:roll:

donbaron22
05-02-2009, 23:07
No no hooligan, ničesar ne veš o meni, tudi spamam ne, zato se ne razburjaj :) Če pa že igraš dual v aliansi PROphecy potem pa ne dvomim, da jim boš dal kakšen nasvet ali celo kdaj prevzel vodenje alianse. Po tvojih trditvah sodeč, jo vsekakor rabijo.:roll:

Kolikor sem js razbral ni nikjer omenil da rabijo pomoč ! PROphecy ally je čist uredu in dobro organizerana aliansa ! hotel je samo opozorit da se v krila sprejema farme in da to dolgo ročno ni zdravo ! nevem kako ste sicer to imeli pri vas ampak če si res nekaj preigral boš vedel da to ne pelje nikamor ! a je tako ? sej mogoče trenutno zgledajo nevearni in oh in sploh samo to za moje pojme ni to !
Ne mislim se pa z tabo tuki kregat in polagat tvojih in mojih besed tud js sm ti kako mogoče čudno napisu samo brez zamere Warder ! če si pa iz Lj ali okolice se pa lahko tud dobiva kje in predebatirava ceu ta server in ceu s3 ! po želji ne silim te nikamor ! ( mogoče sva pa že debatirala na mitingu v irish pubu !;) )

Lp,donbaron22

Hooligan
06-02-2009, 22:10

Prvo razkrij tvoj nick, potem se naprej s tabo pogovarjam, dokler tega ne boš storil, ne drugim očitat stvari, ki jih sam delaš...zadrževanje nicka na hladnem...če ničesar ne vem o tebi, toliko boljše. Kako pravijo - manj kot veš, manj te prsti srbijo. Če si pa pasivno spremljal igro na s3 preko foruma, pa spremljal dogajanje preko podanih reportov in moja pisanja, je pa povsem tvoja stvar.

Ne razburjam se, samo sam dokazuješ, da dejansko nimaš pojma o stvari, drugim pa ravno to naprej mečeš. Nisem napisal, da igram dual v PRO, kje si to prebral...napisal sem, da igram dual in da imam nekaj znancev v PRO, ki so stare sablje iz s3, nauči se brat poste, prijatelj moj.

Vodenje alianse je rokah ljudi, ki so želeli to alianso nardit v to, kar trenutno je. Želim ji ves uspeh, ki je mogoče, vključno z končno zmago. Pogovarjali smo se z vodilnimi in razčistili določene zadeve, tako da verjamem, da se bodo stvari obrnile na boljše. Vsak ima svojo vizijo vodenja in svoj pristop k stvari, zakaj bi vsiljeval svoje mnenje ( ki ga niti nimam namena podajat vodstvu PRO-ja )? Zaradi tebe? Zresni se no, lepo te prosim. In še nekaj - nisem rekel, da potrebujejo pomoč, daleč od tega - mogoče so pri določenih kandidatih ''brcnili v temo'', vendar je eden izmed vodstva povdaril, če se ne bodo izkazali, še imajo zmeraj možnost postati farme...;):cool::cool:

Lp, JuliCezar a.k.a. Hooligan

Warder
08-02-2009, 08:58
Nisem ti očital zadrževanje nicka, sem pa to poudaril, ker je bila na s3 tvoja taktika zavajanje ljudi na forumu, kar si tudi SAM na koncu priznal;) Posledično se nekateri sprašujemo, kaj je tvoja taktika na s6. Mislim da je vprašanje na mestu:confused: Tako tudi od mene nezahtevaj oz. ne pričakuj stvari, ki se jih sam nisi držal (nick) ;)

Nimam pojma? Zakaj, ker ne vem na katerem računu igraš?

nekaj članov alianse TNW, ki so simcity igrali in igrajo, spet sprejemete v svoje vrste ( edino igralec Iwe ima vojsko, to vem ), potem pa še mnogo je takih primerov

Ti pa seveda imaš pojma o vojski in sposobnostih teh članov, čeprav nisi v PRO in poznaš nekaj igralcev iz s3, ki pa verjetno niso v vodstvu...

vendar je eden izmed vodstva povdaril, če se ne bodo izkazali, še imajo zmeraj možnost postati farme...

Me veseli, da se strinjamo vsaj v nečem. Sploh pa, a ne vsaka aliansa išče sposobne ljudi? in kako jih lahko najde? Včasih jih mora preveriti tudi pri sodelovanju in ne samo po vojski ali čem podobnem:| Tako da ne obsojaj oz. ne govori slabe stvari o nekateri igralcih, če o njih ne veš ničesar. Vse kar lahko je, da podaš svoje mnenje, ki je subjektivno in ne temelji na nobenih dokazih.

Ozzy
08-02-2009, 21:14
Glede "on" zdej TM alians nism glih zihr, da bi jih lahk dal u isti rang z Prophecy, sej so mocni sam nevem ce majo kej prihodnosti pr WW bi bul stavu na ksn TOS pa Pro alianse. K recimo ONrif je cist u zatonu, ce mene prasate, je pa res da je slo kr neki folka zdej u PC k je pa tut TM aliansa. No sam to je samo moje mnenje!

Hooligan
08-02-2009, 23:46
Nisem ti očital zadrževanje nicka, sem pa to poudaril, ker je bila na s3 tvoja taktika zavajanje ljudi na forumu, kar si tudi SAM na koncu priznal;) Posledično se nekateri sprašujemo, kaj je tvoja taktika na s6. Mislim da je vprašanje na mestu:confused: Tako tudi od mene nezahtevaj oz. ne pričakuj stvari, ki se jih sam nisi držal (nick) ;)

Nimam pojma? Zakaj, ker ne vem na katerem računu igraš?

Ti pa seveda imaš pojma o vojski in sposobnostih teh članov, čeprav nisi v PRO in poznaš nekaj igralcev iz s3, ki pa verjetno niso v vodstvu...

Me veseli, da se strinjamo vsaj v nečem. Sploh pa, a ne vsaka aliansa išče sposobne ljudi? in kako jih lahko najde? Včasih jih mora preveriti tudi pri sodelovanju in ne samo po vojski ali čem podobnem:| Tako da ne obsojaj oz. ne govori slabe stvari o nekateri igralcih, če o njih ne veš ničesar. Vse kar lahko je, da podaš svoje mnenje, ki je subjektivno in ne temelji na nobenih dokazih.

Nov server, nova taktika.:) Nisem 100-letna oma, ki bi skozi eno in isto delala...:D In ko smo pri sodelovanju - v bunkerjih PRO ne blesti, to se je vidlo ta vikend...če ti kaj ni jasno ali pa da ne boš zopet napisal, da nakladam, zavajam...poglej samo eno vaše krilo, ki je na 11. mestu alians...igralec XY je imel 48 ur časa, pa mu velecenjeni PRO ni sestavil bunkerja. Uh, kako in česa ste sposobni...svojega igralca ste pustili na milost/nemilost pod milim nebom. In ja imam dokaz, da ti zavežem tvoj jezik:

http://travian-utils.com/?s=si6&idu=23282

Poslano od prijatelja, ki tudi nima pojma...;)

Poleg tega - amm, PRO ''mama'' ni več na prvem mestu med aliansami, nekaj se šušlja o odhodih iz nje, kako zanimivo...;)

LP, H

Warder
09-02-2009, 19:04
Če mi daš tako lep dokaz kot si ga dal ti ne bom oporekal:p

poglej samo eno vaše krilo

Pa nikoli nisem rekel, da sem igralec PROphecy alianse. Me pa res moti pri nekaterih igralcih, ki mlatijo slamo, a sploh ne vejo o čem govorijo, samo predvidevajo. Kot pa pravim, če mi kdo da konkreten dokaz pa mu priznam. To se morajo nekateri še naučit:cool:

Phenom
10-02-2009, 14:57
Nov server, nova taktika.:) Nisem 100-letna oma, ki bi skozi eno in isto delala...:D In ko smo pri sodelovanju - v bunkerjih PRO ne blesti, to se je vidlo ta vikend...če ti kaj ni jasno ali pa da ne boš zopet napisal, da nakladam, zavajam...poglej samo eno vaše krilo, ki je na 11. mestu alians...igralec XY je imel 48 ur časa, pa mu velecenjeni PRO ni sestavil bunkerja. Uh, kako in česa ste sposobni...svojega igralca ste pustili na milost/nemilost pod milim nebom. In ja imam dokaz, da ti zavežem tvoj jezik:

http://travian-utils.com/?s=si6&idu=23282

Poslano od prijatelja, ki tudi nima pojma...;)

Poleg tega - amm, PRO ''mama'' ni več na prvem mestu med aliansami, nekaj se šušlja o odhodih iz nje, kako zanimivo...;)

LP, H

Dokler ne ves kdo je napadal igralca, ali je bila sklicana obramba in kaj se je sploh dogajalo ne govori neumnosti o "nesposobnosti" organizacije obrambe.

Zakaj PRO ni vec na prvem mestu? Mogoce zato ker je nova vodilna aliansa pobrala vecino igralcev iz okolice, ki so top of the pop? Mogoce pa mi zelo tezko vzamemo kaksnega novega v svoje vrste? Mogoce pa niti ne gledamo tolk na rang kot dobro enoto v maticni aliansi?

LP, Mare

Hooligan
10-02-2009, 15:51
Dokler ne ves kdo je napadal igralca, ali je bila sklicana obramba in kaj se je sploh dogajalo ne govori neumnosti o "nesposobnosti" organizacije obrambe.

Zakaj PRO ni vec na prvem mestu? Mogoce zato ker je nova vodilna aliansa pobrala vecino igralcev iz okolice, ki so top of the pop? Mogoce pa mi zelo tezko vzamemo kaksnega novega v svoje vrste? Mogoce pa niti ne gledamo tolk na rang kot dobro enoto v maticni aliansi?

LP, Mare

Uh, se je le nekdo oglasil, finally iz PRO ''mame'':). Torej ti praviš, da ste bunker sklicali, ampak pač nihče ni poslal oz. ni bil dotični igralec dovolj pomemben, morebiti celo nekoristen za vaše vrste?;) Te prav razumem? Daj no, daj...kakšne izjave podajaš...

Glede odhodov pa tudi - nima populacija veze, se strinjam. Vse kar šteje je to, da v aliansi, v kateri si, imaš podporo, zaupanje, solidarnost in požrtvovalnost za soigralca, ''brata/sestro''. Če tega nimaš, je pač vseeno, če si v aliansi, ki je top of the army ( morebiti ) je pa low pri team work, ampak to je vaša stvar. Če bi bilo vse rožnato, ne bi odhajali igralci ven iz alianse, kova PROphecy...:cool:

surfer
10-02-2009, 17:32
Zakaj PRO ni vec na prvem mestu? Mogoce zato ker je nova vodilna aliansa pobrala vecino igralcev iz okolice, ki so top of the pop?
Svaka ti cast ko si ugotovu, nam je vazn pop rang in nic drugega, sprejeli smo 2-3 z 5k pop, za nas je to uspeh...

lp

Phenom
10-02-2009, 17:48
Hooligan najprej se nauc brat poste in sele potem komentiraj. Sem mogoce rekel, da smo sklicali bunker? Kateri igralci odhajajo iz PROphecy? Ce mas pa ti prave informacije o nas potem pa res ne vem ce sploh igrava na istem serverju.

Surfer edino pravilno. Boste vsaj za nekaj casa vi pod drobnogledom :P

Hooligan
10-02-2009, 18:08
Hooligan najprej se nauc brat poste in sele potem komentiraj. Sem mogoce rekel, da smo sklicali bunker? Kateri igralci odhajajo iz PROphecy? Ce mas pa ti prave informacije o nas potem pa res ne vem ce sploh igrava na istem serverju.

Pa sem te dobil...nimaš pojma o stvari, kako je potekala, pa se delaš pametnega. Niste sklicevali bunkerja, le grožnje so letele iz strani nekoga, ki misli, če je nekaj ( Travian ekipa ), da lahko grozi celemu vesoljnemu svetu. NI bilo bunkerja, ni bilo kontra napada, nič ni bilo in to je resnično zaničevanja vredno...uničevanje tega omenjenega igralca je privedlo k izbrisu računa, ker je obupal nad ignoranco vodilnih iz VAŠEGA krila, ni prejel pomoči, ko jo je najbolj rabil, pa polno VAŠIH ljudi je imel okrog sebe. This is the Prophecy - samo smeh pomilovanja vredni ste... Jaz sem se predobro naučil poste brat, ti se še daj...glede na dosedanjo Travian kilometrino, vse kaj pišeš in vse kaj delate, velecenjeni PRO...dokazujete, da nimate pojma!

Pa lepo igro naprej in predvsem - imejte oči odprte, ker zloben duhec hodi okrog, ki razdira PRO sistem...;)

LP

Phenom
10-02-2009, 18:29
Ti pa tvoje veleznanje. Vidim da tako ali tako vse ves in da si seznanjen z vsemi zadevami, ki se dogajajo okoli PROphecy. Tisti zbrisani igralec ima nov racun tako da... Kar se pa moje kilometrine tice...nima smisla teb razlagat, ker kot vidim je tvoj edini cilj na tem forumu blatenje PROalianse. Smo ti zgleda res nekje na zul stopili, da si tako privrzen "kurcanju" nase alianse. Get a life.

LP, Mare

surfer
10-02-2009, 18:30

Moj nick je cdr90 , mislim da sem eden redkih, ki se upa to povedat, druge je sram.

Pod drobnogled...lahko vam ze povem vsem, verjetno smo aliansa ki je največja po pop vendar najmanjša po vojski ;)

Ps: ti moja srnica ti še neveeeš....

strippi
11-02-2009, 08:58
haaaa CDR, ti še ne veeeeeeeššššš ;)

eXteR
11-02-2009, 20:25
jst si ne upam povedat kak nick mam :D

surfer
12-02-2009, 16:33
Imam predlog, kaj če bi vi vsi pametnjakoviči napisali svoje nicke tukaj?
Jaz sem ga že!

lp cdr90

[BLAsT3R]
12-02-2009, 17:14
Pa sem te dobil...nimaš pojma o stvari, kako je potekala, pa se delaš pametnega. Niste sklicevali bunkerja, le grožnje so letele iz strani nekoga, ki misli, če je nekaj ( Travian ekipa ), da lahko grozi celemu vesoljnemu svetu. NI bilo bunkerja, ni bilo kontra napada, nič ni bilo in to je resnično zaničevanja vredno...uničevanje tega omenjenega igralca je privedlo k izbrisu računa, ker je obupal nad ignoranco vodilnih iz VAŠEGA krila, ni prejel pomoči, ko jo je najbolj rabil, pa polno VAŠIH ljudi je imel okrog sebe. This is the Prophecy - samo smeh pomilovanja vredni ste... Jaz sem se predobro naučil poste brat, ti se še daj...glede na dosedanjo Travian kilometrino, vse kaj pišeš in vse kaj delate, velecenjeni PRO...dokazujete, da nimate pojma!

Pa lepo igro naprej in predvsem - imejte oči odprte, ker zloben duhec hodi okrog, ki razdira PRO sistem...;)

LP

Že dolgo nisem napisal enega konkretnega posta, bom pa ga kar sedaj:)

1- Igralec ima nov račun in igra na polno.

2- Igralec ni prosil za bunker, kar me je na začetku začudilo, člani pa nimamo cele dneve časa za opazovati, kaj se dogaja v aliansi. Imamo še marikaj drugega za počet.

3- PRO nikoli nismo rekli, da smo velecenjeni ali idealni, smo aliansa kot aliansa, smo dobri, ampak tudi imamo svoje probleme. In enako je tudi v drugih dobrih aliansah. A problemi so zato, da se rešijo ;)

4- Žaljenje preprosto ignoriram, ker se vidi da si eden takih osebkov, ki mislijo, da lahko z namernim smetenjem po forumu hočejo doseči spor med PRO aliansami. Takšni poskusi ponavadi spodletijo, ker je v velikih aliansah preprosto premočna organizacija in homogenost, da bi nasedli takšnim fintam:rolleyes:.

5- Kar poberi se z takšnimi provokacijami:D:D:D Simpl ko pasulj.

strippi
12-02-2009, 19:52
stripi se smeje nekako takole: BURIKABURIKABURIKABURI haahahahahahaaa

Hooligan
14-02-2009, 21:48
;190538']

5- Kar poberi se z takšnimi provokacijami:D:D:D Simpl ko pasulj.

In svizec zavije čokolado v folijo ;).

celi
14-02-2009, 22:40
To je moj šesti server in prvič sem doživel, da je vodstvo užalilo člana z idotom, majmunom... kako si vodja, ki je delno od mene odvisen to sploh upa reči:O Iz protesta zapustil PRO, pričakujem opravičilo...

EDIT:Hooligan, enkrat se strinjam z tabo... vodstvo krila nima pojma...

celi
14-02-2009, 23:22
se opravičujem za slovnično napako, na hitro napisal:Didiotom.

journal
14-02-2009, 23:47
To je moj šesti server in prvič sem doživel, da je vodstvo užalilo člana z idotom, majmunom... kako si vodja, ki je delno od mene odvisen to sploh upa reči:O Iz protesta zapustil PRO, pričakujem opravičilo...

EDIT:Hooligan, enkrat se strinjam z tabo... vodstvo krila nima pojma...

hehe C-E-L-I ... Tudi drugi bojo spoznali, da Hooliganove besede na forumu in moje kje drugje niso bile iz trte zvite :)

Hooligan
14-02-2009, 23:53
Ammm, mislim da vedo kaj delajo, vendar to, kar delajo, delajo namensko, človek dobi vsaj tak občutek...zdaj jaz ne vem in se ne bom spuščal v podrobnosti, kaj si imel ti z vodstvom, da so te tako užalili, ampak to dejansko ni način. Nekateri pač mislijo, če so ''samo oklicani vodje'', da si lahko vse privoščijo in da so vsemogočni. Niso pa vsi za v ta koš metat, to pa tudi drži. Bo potrebno rešit probleme, kajne [BLAsT3R]? :D

lp

celi
14-02-2009, 23:56
Hja Hooligan je zopet nekam dobro obveščen:D

Hooligan
15-02-2009, 00:06
Hja Hooligan je zopet nekam dobro obveščen:D

Obvezno :). Mogoče bo le kdo resno vzel besede ''zavajalca'' iz prejšnjega s3 :cool:

obi wan
15-02-2009, 00:38
Da mal pozdravim moje bivše soborce iz PROja.

Aliansa je bla narejena z namen da zmaga server in nič drugega. Igralci k so tm so večinoma igralci z ostalih serverjev, kar nekaj se nas osebno pozna...

Ostalim pa le tolko, predvsem hooliganu, če si tolko pameten povej svoj nick na s6 v kateri ally špilaš in da vidimo tvoje znanje. Vodstvu PROja pa da se na take provokacije ne odziva in špila kot so zastavli. Vsak ma možnost izstopit, naredit svojo ally ter probat preživet.

Lp

Hooligan
15-02-2009, 00:58
Da mal pozdravim moje bivše soborce iz PROja.

Aliansa je bla narejena z namen da zmaga server in nič drugega. Iglaci k so tm so večinoma igralci z ostalih serverjev, kar nekaj se nas osebno pozna...

Ostalim pa le tolko, predvsem hooliganu, če si tolko pameten povej svoj nick na s6 v kateri ally špilaš in da vidimo tvoje znanje. Vodstvu PROja pa da se na take provokacije ne odziva in špila kot so zastavli. Vsak ma možnost izstopit, naredit svojo ally ter probat preživet.

Lp

Amm, lep crusher na s4, mimogrede:cool:. O nicku sem povedal že vse. Zakaj se zmeraj moje besede razumejo kot provociranje, ne vem. Očitno drži rek - kjer je dim, je tudi ogenj,...drugače se ne bi ob vsaki besedi spotikali ob mojih postih...

Če ima PRO koncept zmagat, naj tudi tako ravna. PRO glavno krilo morebiti dela tako, vendar njegova krila ne delujejo tako. Če je tako, naj bo enotno vodstvo oz. enaka stališče za vsa krila in ne avtonomija pri posameznikih vodjih, ker to ne vodi nikamor, koncept zmage sem, koncept zmage tja...

Jaz NISEM KONTRA zvezi alians PROphecy, ker vsi tako to razumete. Kot dobro informiran igralec ( boljše rečeno, soigralec ) na si6, pač spremljam dogajanje in imam prijatelje, ki me obveščajo o tem in onem.

In ja - zakaj bi vsak delal svoj ally, če pa aktualna slika alians ne potrebuje še več le-teh? Nardit red v svojih vrstah in nadaljevat koncept je rešitev, ne pa potlačit vsako klico...ko pa se vžge, pa nihče ni kriv za požar.

Lepo se imejte naprej, vso srečo pri zmagi PROphecy.

lp

obi wan
15-02-2009, 01:11
Tisto je bla bolj tko "vojskica", žal so vse vojne dale svoj davek :)

Hotu sm rečt, če je kaj v ally takega naj se reši znotraj alianse, perilo se pa naj ne pere v javnosti.

Enako upam da jim rata, saj zarad pomanjkanja časa nism sposoben igrat. Mogoče pa bo kdaj čas da se vrnem :D

lp vsem

[BLAsT3R]
15-02-2009, 16:28
Iz tega

This is the Prophecy - samo smeh pomilovanja vredni ste... Jaz sem se predobro naučil poste brat, ti se še daj...glede na dosedanjo Travian kilometrino, vse kaj pišeš in vse kaj delate, velecenjeni PRO...dokazujete, da nimate pojma!

pride to:

Jaz NISEM KONTRA zvezi alians PROphecy, ker vsi tako to razumete. oncept je rešitev, ne pa potlačit vsako klico...ko pa se vžge, pa nihče ni kriv za požar.

Lepo se imejte naprej, vso srečo pri zmagi PROphecy.

lp

Veliko govoriš in zelo malo poveš. Spreminjaš mnenje tako hitro, kot menjavaš svoje gate. Najprej žaljenje, potem pa govoriš, da nimaš nič proti nam. Povej bistvo ali pa nena več spamaj po nepotrebnem.

Sploh pa kdo je rekel, da krila niso organizirana?:rolleyes: Kot vodja 2. krila lahko povem, da smo organizirani, čeprav se to ne kaže navzven preveč. Ko pa bo kdo nam stopil na žulje, bomo pa pokazali vraga:D

king AgA
15-02-2009, 16:44
;191871']Kot vodja 2. krila lahko povem, da smo organizirani, čeprav se to ne kaže navzven preveč. Ko pa bo kdo nam stopil na žulje, bomo pa pokazali vraga:D

Čakej da se jaz prijavim :D Bo vse propadlo :D hehe

Btw lepa aliansa in zelo dober vodja :) Vse naj naj vam želim ostale pa opozarjam, da ima ta aliansa zelo doberga liderja in vam bojo pokazali vraga

[BLAsT3R]
16-02-2009, 16:07
AgA: Kaj zaj že speed forum ni dovolj, moraš še tu smetit :lol: :lol: :lol:

ne hvali dneva pred večerom, pravijo;)

Sem še aktiven na speedu, veš :) konvertiram zavezniške alianse PE-ja. da se pridružijo k nam v gradnji;)

king AgA
16-02-2009, 18:38
;192175']AgA: Kaj zaj že speed forum ni dovolj, moraš še tu smetit :lol: :lol: :lol:

ne hvali dneva pred večerom, pravijo;)

Sem še aktiven na speedu, veš :) konvertiram zavezniške alianse PE-ja. da se pridružijo k nam v gradnji;)

hehe kako pa kaj na 6ki kaže :) A maš že spet svinjsko močno vojsko ;) Pa kako to, da si lider alianse? An je težko iz svoje kože :D

Lep se mej

ninja
16-02-2009, 20:29
Eh, blasterja bomo prvega ruknili pa bo hitro brisal :grin: Škoda ker tu nimaš NajuNI in Rattya zraven, hehe.

Samo če bo šlo takole dalje na JZ, boste kmalu res brez konkurence. Nekaj se je govorilo o akciji na TOS? Kaj je s tem, a bo kaj?:cool:

[BLAsT3R]
16-02-2009, 23:39
Ninja, brisal bom bolj težko, ker nimam zraven sebe Painkillerja, Najuni-ja, Rattyja, Nubcakea pa še nekaj top modelov iz vaše PE. Okoli mene so samo farme...velike farme... trenutno poglej top roparje pa ti bo vse jasno ;) Pa še dual igram, račun lepo pokrit, speed je dosti težje igrat in vzame preveč časa:D

Kdo pa pravi, da nisem na speedu?:cool: Delam zdrahe med vašimi zaveznimi in NAP aliansami, ki niso del PE ali JFS. Kar nekaj znancev imam noter in kaj hitro se lahko zgodi,da se lahko prevesijo na našo stran. pa koliko armij se je naletelo na bivši metropoli?:cool:

AgA, nisem sam hotel, prisilili so me v to :D, samo nimam nič kaj za počet, tu pa tam kaki igmjek za bunkerje ali napad pošljem ;)

na JZ ni konkurence :cool: samo velike farme, kar poglejte naše dečke, kako medalje pobiramo:cool: Polovica jih je iz PRO alians.

ninja
17-02-2009, 02:59
Glede na to, da imate mir, jug se pa prevrača v mini revolucijah, bi lahko izkoristili priložnost. :D

Crazy player
18-02-2009, 23:55
Toliko o revolucijah na JZ, TOS je razpadel zaradi nevšečnih igralcev ki so sedaj pod imenom T-O-P. Razcepili so se zaradi "zavezništev z farmam" po domače rečeno zaradi tega ker so morali razbiti TOS aljanso na prafaktorje. To jim je uspelo saj BLADER ni znal držati se neke diplomacije in braniti svoje ally in svojih kril.

Ker je T-O-P-ovcem uspelo razbiti, TOS imajo sedaj namen razbiti še vse ostale na JZ. Vsi tisti ki so prestopili k njim, so presotpili zato da jih ne bi oni farmali ne zato da bi nekaj sodelovali. Sedaj strašijo po JZ kot da so glavni, toda jaz ne razumem njihovega mišljenja, a mislijo da lahko dejansko ustavijo 120 povprečnih igralcev? Se mi zdi da ne, in to da so razbili TOS so postali tarča igralcev od drugot.

In vodo na mlin so postavili aljansam katere bodo v vojni z njimi oz. koordinatami.

Vse to vem pa zaradi tega ker sem na srečo na drugačnih koordinatah kot oni, in jim privoščim pokol. Imam pa info o njih ;)

surfer
22-02-2009, 10:08
Za Prophecy...

We are ready for the battle !!!

Crazy player
22-02-2009, 18:24
Po neuradnih podatkih sem zvedel da bi rat T-O-P z 150 folka gradil WW. Če mene prašaš je to malo neumno, saj z toliko članov se mi zdi da se ne da graditi WW-ja in bodo potrebovali še kakšno navezo. Tu je PRO v veliki prednosti saj veliko dela na svojih krilih in na zavezništvih, katera jim/nam bodo v prihodnosti veliko pomagala. Upam, da bodo T-O-P-ovci pomrl v svoji samozavesti ;)

Hamlet
22-02-2009, 20:42
Toliko o revolucijah na JZ, TOS je razpadel zaradi nevšečnih igralcev ki so sedaj pod imenom T-O-P. Razcepili so se zaradi "zavezništev z farmam" po domače rečeno zaradi tega ker so morali razbiti TOS aljanso na prafaktorje. To jim je uspelo saj BLADER ni znal držati se neke diplomacije in braniti svoje ally in svojih kril.

Ker je T-O-P-ovcem uspelo razbiti, TOS imajo sedaj namen razbiti še vse ostale na JZ. Vsi tisti ki so prestopili k njim, so presotpili zato da jih ne bi oni farmali ne zato da bi nekaj sodelovali. Sedaj strašijo po JZ kot da so glavni, toda jaz ne razumem njihovega mišljenja, a mislijo da lahko dejansko ustavijo 120 povprečnih igralcev? Se mi zdi da ne, in to da so razbili TOS so postali tarča igralcev od drugot.

In vodo na mlin so postavili aljansam katere bodo v vojni z njimi oz. koordinatami.

Vse to vem pa zaradi tega ker sem na srečo na drugačnih koordinatah kot oni, in jim privoščim pokol. Imam pa info o njih ;)
OK se vidi da nisi bil v TOS.
Glavni vzrok pri razpadu TOS je igralec djmiha, hotel je imeti čimveč zavezništev Blader je hotel ukiniti eno krilo a že se ukini djmiha naredi novo.
Potem so djmihanu rekli naj te pa te igralce pomeče iz alianse (nč vojske) Djmiha ni hotel...
Djmiha je hotel vladati aliansi TOS...

Tisti ki so prestopili v TOP, niso prestopili zato da ne bi postale farme amapak zato, ker so si želeli v alianso ki ima organizacijo na pravem mestu in si pomagajo eden drugemo.
KSF niso hotel, ker so v KSF veliko farm, imajo eno odvečno krilo...
KSF pa ja ne more nobenega farmat, saj če imaš plus račun je pa ja vse MODRO IN ZELENO!
V KSF je vsak peti igralec vohun:D:D:D

Še ena prigoda:
Danes je djmiha organiziral bunker in je vpisal koordinate napadalca namesto da bi dal koordinate kjer se je bunker "delal"

Glede tvojega zadnjega posta, ki po tvojih "neuradnih informacijah" , da TOP hoče graditi WW z 150 folka. TOP je še malda aliansa, ki bo še dobila člane. Dobro je če vlada samozavest ampak nobeden ni izjavil, kar si ti napisal pač imaš nek poseben vir informacij. Obstajajo tudi tiha zavezništva ;)

PS: Prosim da tisti ki ne poznate cele plati zgodbe se vzdržite pisanja, razen če boste padli na takšno raven kot so nekateri (takšen vzor je djmiha)

Crazy player
23-02-2009, 01:46
OK se vidi da nisi bil v TOS.
Glavni vzrok pri razpadu TOS je igralec djmiha, hotel je imeti čimveč zavezništev Blader je hotel ukiniti eno krilo a že se ukini djmiha naredi novo.
Potem so djmihanu rekli naj te pa te igralce pomeče iz alianse (nč vojske) Djmiha ni hotel...
Djmiha je hotel vladati aliansi TOS...

Tisti ki so prestopili v TOP, niso prestopili zato da ne bi postale farme amapak zato, ker so si želeli v alianso ki ima organizacijo na pravem mestu in si pomagajo eden drugemo.
KSF niso hotel, ker so v KSF veliko farm, imajo eno odvečno krilo...
KSF pa ja ne more nobenega farmat, saj če imaš plus račun je pa ja vse MODRO IN ZELENO!
V KSF je vsak peti igralec vohun:D:D:D

Še ena prigoda:
Danes je djmiha organiziral bunker in je vpisal koordinate napadalca namesto da bi dal koordinate kjer se je bunker "delal"

Glede tvojega zadnjega posta, ki po tvojih "neuradnih informacijah" , da TOP hoče graditi WW z 150 folka. TOP je še malda aliansa, ki bo še dobila člane. Dobro je če vlada samozavest ampak nobeden ni izjavil, kar si ti napisal pač imaš nek poseben vir informacij. Obstajajo tudi tiha zavezništva ;)

PS: Prosim da tisti ki ne poznate cele plati zgodbe se vzdržite pisanja, razen če boste padli na takšno raven kot so nekateri (takšen vzor je djmiha)

Kar se tiče da ima KSF vohune, verjetno jih ima vsaka ally, tudi TOP jih ima ker vem za kar nekaj igralcev ki so vohuni tam da ne bomo izdajali samo KSF-jevcev. No, jaz imam drugačne info glede tudi zavezništev z KSF, z njimi naj bi TOP že od začetka želel sodelovati, je pa res kot si rekel da imajo za TOP eno krilo preveč. Že da je v razvoju, samo ta razvoj se mora hitro rešiti, saj drugače sledi neuspeh.

journal
23-02-2009, 21:14
ajde crazy player zakaj smetiš temo z drugimi stvarmi...poglej si naslov...PROphecy, ne pa nek KSF, T-O-P in podobne stvari...

Na serverju je samo ena Prerokba in ta se nahaja na SZju...

Crazy player
23-02-2009, 21:23
ajde crazy player zakaj smetiš temo z drugimi stvarmi...poglej si naslov...PROphecy, ne pa nek KSF, T-O-P in podobne stvari...

Na serverju je samo ena Prerokba in ta se nahaja na SZju...

Kdo pa je rekel da imam kaj proti PROphecy, sej sem ti rekel da so dobri. Pa ne bom odpiral novo temo, ker se tudi dotika ta moja globina sporočil PRO-ja, ker mirno gledajo in čakajo. Jaz sem pa na oni strani ;)

journal
23-02-2009, 22:00
Kdo pa je rekel da imam kaj proti PROphecy, sej sem ti rekel da so dobri. Pa ne bom odpiral novo temo, ker se tudi dotika ta moja globina sporočil PRO-ja, ker mirno gledajo in čakajo. Jaz sem pa na oni strani ;)

Pač čakamo in nas ne zanima, kaj se tam dogaja...ko bo potrebno urgirat, pa tudi bomo :) Do takrat pa...Ne smetite našega SZ peskovnika :)

[BLAsT3R]
24-02-2009, 09:41
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3a04b1c22

Toliko o PRO aliansi, ta bunker je pokazal, da z nami ni šale :) Sodelovala je matična + vsa krila.

Edina napaka je bila ta, da je branilec pozabil dvigovat zide, kar sem še posebej opozarjal, ampak, glavno, da se je TOP-ovec nasadil;)

Maximilijan
24-02-2009, 10:02
;194563']http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3a04b1c22

Toliko o PRO aliansi, ta bunker je pokazal, da z nami ni šale :) Sodelovala je matična + vsa krila.

Edina napaka je bila ta, da je branilec pozabil dvigovat zide, kar sem še posebej opozarjal, ampak, glavno, da se je TOP-ovec nasadil;)

Če je pa sodelovala vsa aliansa in vsa krila je pa bunker sramotno majhen.
Jaz se s tem nebi hvalil.

LP

Crazy player
24-02-2009, 10:27

Tudi jaz se strinjam, da tale "bunker" ni glih ne vem kaj. To je zmožna narediti manjša bolje organizirana aljansa. Za PRO bi se spodobilo imeti notri za 25k obrambe. Da pa ne govorim tudi o napadalcu, ki nima ravno neke vojske. Obadva sta rahlo pešala.

[BLAsT3R]
24-02-2009, 11:18
Tudi jaz se strinjam, da tale "bunker" ni glih ne vem kaj. To je zmožna narediti manjša bolje organizirana aljansa. Za PRO bi se spodobilo imeti notri za 25k obrambe. Da pa ne govorim tudi o napadalcu, ki nima ravno neke vojske. Obadva sta rahlo pešala.

Ker napadalčeve enote niso bile velike, je tudi prišlo do tega, da je vsak iz alianse poslal bistveno manj vojske, kot je za velik bunker ponavadi načrtovano. Tako smo se odločili sami. Je pa res, da če bi branilec zide dvignil, bi bilo več žrtev :)

coko
24-02-2009, 12:05
Bunker ni bil nevem kaj..ampak tudi v mm-ju ni pisal "pošljite celotno obrambo" ampak je pisal določen odstotek obrambe..

RADLER
24-02-2009, 12:05

Tole prebijem za šalo...
Kje je tale bunker ?

Hooligan
24-02-2009, 12:42
;194585']Ker napadalčeve enote niso bile velike, je tudi prišlo do tega, da je vsak iz alianse poslal bistveno manj vojske, kot je za velik bunker ponavadi načrtovano. Tako smo se odločili sami. Je pa res, da če bi branilec zide dvignil, bi bilo več žrtev :)

Je pa zato branilec pustil svoje, takrat v vasi pristone, napadalne enote not...elita, nimaš kaj...:) za celotno PRO familijo in delček obrambe, pa to skupaj pride...ne vem no, to potemtakem pomeni, da je PRO poln napada, v obrambi pa je bolj tako tako...namen bunkerja je ja ustavit napadalca z čim manjšimi izgubami obrambnih enot, očitno nekateri drugače zadeve pojmujejo, nič hudega :D

journal
24-02-2009, 12:59
Je pa zato branilec pustil svoje, takrat v vasi pristone, napadalne enote not...elita, nimaš kaj...:) za celotno PRO familijo in delček obrambe, pa to skupaj pride...ne vem no, to potemtakem pomeni, da je PRO poln napada, v obrambi pa je bolj tako tako...namen bunkerja je ja ustavit napadalca z čim manjšimi izgubami obrambnih enot, očitno nekateri drugače zadeve pojmujejo, nič hudega :D

N.G style :D Samo da se dela napad....obramba...to je druga pesem :)

Hehe, kje je bil bunker...poglej malo na top 10 lestvico :) nima veliko ljudi približno toliko def pik :D

Crazy player
24-02-2009, 13:05
N.G style :D Samo da se dela napad....obramba...to je druga pesem :)

Hehe, kje je bil bunker...poglej malo na top 10 lestvico :) nima veliko ljudi približno toliko def pik :D

Ni vse samo napad, jaz upam da imajo kaj več na zalogi pri PRO.

celi
24-02-2009, 13:17
Hmmm... bunkerji so bili postavljeni v 3 naseljih;)

Crazy player
24-02-2009, 13:37
Hmmm... bunkerji so bili postavljeni v 3 naseljih;)

Sej je usejen, mi smo držali 5 bunkerjev na enkrat, pa je bilo v vsakem naselju več enot kot tu, tako da ni to glih bunker.

Maximilijan
24-02-2009, 13:49
Glejte najprej se s tem reportom pohvalite in čez 1uro že zagovarjate zakaj tako malo enot...

celi
24-02-2009, 14:05
vsi ste hudi, PROphecy alianse smo pa simčki na SZ-ju;)

nemesis
24-02-2009, 15:47
Kot so že nekateri omenili, bunker ni bil nevem kaj:

- (pre)malo obrambnih enot
- nedopustno izpostavljanje napadalnih enot
- nedopustna izguba surovin

... skratka ta bunker vam ne more biti ravno v ponos, pa še napadalčev heroj je dobil kar nekaj izkušenj :)

Hamlet
24-02-2009, 21:58
Če ne bi bile tukaj notri v bunkerju tri vrste plemena, bi rekel da sta bunker delala dva ;)
A to je PROphecy ;)
šala, šala :D

celi
25-02-2009, 14:23
kaj se je pa z trolom zgodilo??:D

Crazy player
25-02-2009, 14:50
kaj se je pa z trolom zgodilo??:D

Kaj praviš da je bil to napad, je tudi do mene prišel ta report, pa sem čisto drugot. Miškoti

1. napad je bil zelo majhen

2. obramba da tega ne zaustavi, adijo pamet

Toliko o vsem

celi
25-02-2009, 15:13
pa dej povej mi nick, ko tako pametuješ no... sploh nisem mislil na napad, temveč na to kako on napada:D sicer pa smo PRO eni simčki, kaj si pa pričakoval od nas?? king malnar je imel manjšo vojsko, pa ni nihče rekel, da ima majhno vojsko;) zgleda znate kritizirati le PRO alianse... nekaj časa nazaj ste bili pa glasni, kako bo TOP uničil KSF... pol ste pa pakt naredil:D

Crazy player
25-02-2009, 16:12
pa dej povej mi nick, ko tako pametuješ no... sploh nisem mislil na napad, temveč na to kako on napada:D sicer pa smo PRO eni simčki, kaj si pa pričakoval od nas?? king malnar je imel manjšo vojsko, pa ni nihče rekel, da ima majhno vojsko;) zgleda znate kritizirati le PRO alianse... nekaj časa nazaj ste bili pa glasni, kako bo TOP uničil KSF... pol ste pa pakt naredil:D

Kolega ne kregaj se, tudi onega iz top sem skritiziral, pa tako da ti bo jasno jaz nisem ne iz ksf ne iz top. Sem drugot, čisto na drugih kordinatah ;) tako da me ne žaliti da sem v teh ally. Glej da pro simka jaz ne bi dal roke v ogenj da je to čisto res, nekateri tam imajo vojsko in vem.
Pač fantje začet bo treba delat vojsko kajti uletavanje z 7k napada ali pa 9k je bedarija, če se gre napadat resno naj napadejo tisti čez 10k, samo te vejo kaj delajo in šprarajo vojsko za kaj drugega ;)

Aja nickov se ne sme objavljat na forumih ;) beri pravila

4killer4
25-02-2009, 21:43

Play HARD, go PRO!

PROphecy!
forewer

PRO team

4killer4
25-02-2009, 22:09
;191871']Iz tega

pride to:

Veliko govoriš in zelo malo poveš. Spreminjaš mnenje tako hitro, kot menjavaš svoje gate. Najprej žaljenje, potem pa govoriš, da nimaš nič proti nam. Povej bistvo ali pa nena več spamaj po nepotrebnem.

Sploh pa kdo je rekel, da krila niso organizirana?:rolleyes: Kot vodja 2. krila lahko povem, da smo organizirani, čeprav se to ne kaže navzven preveč. Ko pa bo kdo nam stopil na žulje, bomo pa pokazali vraga:D
Žiujo Blast3r jaz sem iz PR0. Ne splača se kregat s tem HOOLIGANOM ko itak newe več kaj govori. J itak bodo pol vidli ko nas bo kdo skušal pohodit pa mu nebo uspelo.:D:D

Viva la PRO!!!!!!!!!!!

Hooligan
25-02-2009, 22:38
Žiujo Blast3r jaz sem iz PR0. Ne splača se kregat s tem HOOLIGANOM ko itak newe več kaj govori. J itak bodo pol vidli ko nas bo kdo skušal pohodit pa mu nebo uspelo.:D:D

Viva la PRO!!!!!!!!!!!

Ti si pa verjetno en kmetovalec, ki pridno obdeluje svoje njivce, ki bodo služile zdaj, v času, ko je recesija, ane? ;) Skriva se za imenom PROphecy, kaj ni nič čudnega, pa podpihuje svojega liderja, Slovenec pač. Tam, kjer imam korist, take barve bom...

Imeti kapital še dolgo ne pomeni, da ga znaš vnovčit predragi 4killer4...in jaz vem, kaj govorim, medtem ko ti ne veš, kaj spammaš...

Naj že pokaže PRO kaj akcije no, vsi tako nestrpno čakamo :D. Vsi ostali se tepejo, na SZju pa vlada vsesplošen mir in ljubezen,...:p. Samo pridno ropajo tile PROjevci in hranijo svoje vojske za crusherje...ah, kako nezanimivo :).

surfer
25-02-2009, 23:34
Zdravo!

Prophecy kdaj boste začel?...vas že čakam...-00000žito

lp

f3t4
25-02-2009, 23:46
Zdravo!

lp

Jst se nebi tko veselil prihoda PRO enot :D

journal
26-02-2009, 01:58
Zdravo!

lp

PROphecy ne bo začel...PROphecy bo končal :) Tako se šušlja na SZju, kaj je res in kaj ne, pa ne vem :) Je že dolgo tega, odkar so mi pobrisali račun na forumu :)

Kaj če bi kdo prilepil kakšne reporte napada na trolla :D? Še zdaj jih nisem nikjer našel... :(

[BLAsT3R]
26-02-2009, 10:50
Kaj se je zgodilo s trollom? Ah, samo Cleaner si je privoščil 2 njegovi naselji;)

Sploh pa napadi se še niti niso kaj prida začeli:) Se še otipavamo med sabo.

V času recesije je dobro imeti veliko farm in tega se pri PRO-ju dobro zavedamo :) Rezultatsko se bo to zelo poznalo:)

Kar se pa tiče TOP in KSF pa naj imajo kar hočejo. Če so naredili pakt, oni že vedo zakaj. Pa čeprav se govori, da je veliko KSF-jev farm TOP-a. Nam je samo važno to, da se skoncentriramo na svojo igro:D

Kako pa je to mogoče, da se vsi tepejo, če ima vsak na svojem kvadrantu dominacijo:):):)?

Hamlet
26-02-2009, 15:07
Play SIM , go PRO!

PROphecy!

:D:D:D

smex9
26-02-2009, 18:39
;195038']Kaj se je zgodilo s trollom? Ah, samo Cleaner si je privoščil 2 njegovi naselji;)

Sploh pa napadi se še niti niso kaj prida začeli:) Se še otipavamo med sabo.

V času recesije je dobro imeti veliko farm in tega se pri PRO-ju dobro zavedamo :) Rezultatsko se bo to zelo poznalo:)

Kar se pa tiče TOP in KSF pa naj imajo kar hočejo. Če so naredili pakt, oni že vedo zakaj. Pa čeprav se govori, da je veliko KSF-jev farm TOP-a. Nam je samo važno to, da se skoncentriramo na svojo igro:D

Kako pa je to mogoče, da se vsi tepejo, če ima vsak na svojem kvadrantu dominacijo:):):)?

Nobedn pri K.S.F. ni farma od TOP-a, pa drugače je tale PAKT SAMO DO PETKA 27.2.09

Hamlet
26-02-2009, 19:40
Nobedn pri K.S.F. ni farma od TOP-a, pa drugače je tale PAKT SAMO DO PETKA 27.2.09
Dobro no, ti kar celmu svetu povej vse informacije...
Pri iz glavne alianse so farme (bolj malo)
iz krila KSF2 (sploh ni omembe vredno)
KSF4 (veliko, a tule notri je veliko takšnih kot npr. -300/-300...)

>sUpAr_sMrK<
26-02-2009, 19:40

kaj pa po tem?
farmanje, vojna?

surfer
26-02-2009, 20:10
Prophecy vidm, da ste/boste že začel z napadi!
Končn bo nekej zanimivega na si6, hvala!

lp

>sUpAr_sMrK<
26-02-2009, 20:57
mi je pa ptičica sinička povedala, da gre TOP v vojno z PROphecy...
je to res...seveda je....

4killer4
26-02-2009, 23:44
Ti si pa verjetno en kmetovalec, ki pridno obdeluje svoje njivce, ki bodo služile zdaj, v času, ko je recesija, ane? ;) Skriva se za imenom PROphecy, kaj ni nič čudnega, pa podpihuje svojega liderja, Slovenec pač. Tam, kjer imam korist, take barve bom...

Imeti kapital še dolgo ne pomeni, da ga znaš vnovčit predragi 4killer4...in jaz vem, kaj govorim, medtem ko ti ne veš, kaj spammaš...

Naj že pokaže PRO kaj akcije no, vsi tako nestrpno čakamo :D. Vsi ostali se tepejo, na SZju pa vlada vsesplošen mir in ljubezen,...:p. Samo pridno ropajo tile PROjevci in hranijo svoje vojske za crusherje...ah, kako nezanimivo :).
hahaha ti mi boš govoril o kaitalu:D
kar se pa tiče tega da komaj čakaš na akcije mi pa dobesedno dol visi pa nehaj spamat pa glej da nauš še 20 postou nabral na to temo ker NI DOVOLJENO!!! haha pa men govoriš da˝˝Tam, kjer imam korist, take barve bom˝Jaz sem odkar imam acc v PROteamu . Blast3r ti je povedal prav TI SI ITAK TAKO KAKOR PIHA VETER enkrat tako drugič tako in nabiraš poste brez veze ker ti je dolgčas!!!

Crazy player
27-02-2009, 02:15

Upam da si boš za ta izgovor prislužil, odslov iz ally in da te bodo zafarmali. Očitno nisi dovolj star da bi to igral, ker takih stvari se tu ne izdaja veš. Če bi bil v moji ally bi ti sledil izgon in razbitje da bi si zapomnil za 10 nadaljnih serverjev.

surfer
27-02-2009, 11:08
Mogoče kdo ve kaj se dogaja z Cleanerjem ? Branilci Rang IgralecTočke 1. Cleaner (http://s6.travian.si/spieler.php?uid=1782)28387

Zgleda da nasedajo nekateri igralci na njegove bunkerje kot norci, ker ni nobenga poštenga napadalca;)

celi
27-02-2009, 13:06
hmmm... al v PKW-ju množično brišejo, al pa ne znajo napadat:rolleyes:

En TOP-ovec je ob 11:05:02 doživel croop kill 4 naselij, povprečno je naselje padlo za 350 populacije... kdo boste videli jutri;)

Phenom
27-02-2009, 19:22
Reporti so 70%, ker nekateri niso oz so brisali svoje reporte. V dokaz bo jutri objavljena statistika izgube populacije igralca.

Rusenje kot boste opazili je izvajala aliansa PROphecy. Poseg v SZ in napad na nase clane se kaznuje s takimi akcijami:
02 http://travian-reports.net/si/raport.php?id=adee4d39c
03 http://travian-reports.net/si/raport.php?id=985642c7e
04 http://travian-reports.net/si/raport.php?id=eedfbe449
05 http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8e2e1f6f9

Lp, Mare

Hamlet
27-02-2009, 19:40
Reporti so 70%, ker nekateri niso oz so brisali svoje reporte. V dokaz bo jutri objavljena statistika izgube populacije igralca.

Rusenje kot boste opazili je izvajala aliansa PROphecy. Poseg v SZ in napad na nase clane se kaznuje s takimi akcijami:
02 http://travian-reports.net/si/raport.php?id=adee4d39c
03 http://travian-reports.net/si/raport.php?id=985642c7e
04 http://travian-reports.net/si/raport.php?id=eedfbe449
05 http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8e2e1f6f9

Lp, Mare
Haha, enkrat ste nekoga zrušili pa mislite da ste že nevem kaj...
Kdor se zadnji smeje se najslajše smeje!:D

celi
27-02-2009, 19:45
Zaenkrat pokazali več kot vi:P poveš nick??

journal
27-02-2009, 19:51
Zaenkrat pokazali več kot vi:P poveš nick??
celi, bi že lahko končal s teženjem, da zveš nick? isto si delal na si3, isto delaš tukaj...
ko ga boš zrušil/obiskal, boš že zvedel :D

akcija...akcija kot akcija dobro izpeljana, katapultiranje porazno :P

celi
27-02-2009, 20:02
:Dkatapultiral nebom, nima katapultov:D samo rad bi vedel kdo pametuje;)

journal
27-02-2009, 20:18
:Dkatapultiral nebom, nima katapultov:D samo rad bi vedel kdo pametuje;)

ni pomembno :) ko se bo želel "izdat" se že bo...hooligan se je tudi...

Hamlet
27-02-2009, 20:20
Tvoj obisk pričakujem.
Kar pridi če si želiš.
Spomenik padlim tvojim vojakecom sem že začel delati ;)

celi
27-02-2009, 20:22
Kam pa naj pridem:D

Hamlet
27-02-2009, 22:22
Kam pa naj pridem:D
Kamor te duša nese :p

[BLAsT3R]
28-02-2009, 08:09
http://www.travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=9141

Hamlet
28-02-2009, 11:34
;195606']http://www.travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=9141
In kaj hočeš s tem povedat?
Da imate tudi katase ali kaj?

haha:D

Hamlet
01-03-2009, 09:46
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6
To poglejte danes :)
PROphecy je vlko u minosu ;)

[BLAsT3R]
01-03-2009, 11:10

Nasploh pa naj povem, da igralca, ki ste katapultirali, je bil na JZ in ne na SZ, tako kot smo locirani mi, dobesedno odrezan od nas.
Tako da zame to preprosto ne pomeni nič drugega, kot pa strahopetno dejanje. Temle igralcem pa bomo tudi pomagali, če bodo sami želeli.

Otrok, ti pa rajši kaj pametnega povej, kot pa da smetiš forum s takimi neumnimi izjavami:rolleyes:

coko
01-03-2009, 11:38

In kaj hočeš s tem povedat?
Da imate tudi katase ali kaj?

haha:D

superMisek
01-03-2009, 11:46
;195915']Nasploh pa naj povem, da igralca, ki ste katapultirali, je bil na JZ in ne na SZ, tako kot smo locirani mi, dobesedno odrezan od nas.
Tako da zame to preprosto ne pomeni nič drugega, kot pa strahopetno dejanje. Temle igralcem pa bomo tudi pomagali, če bodo sami želeli.

Otrok, ti pa rajši kaj pametnega povej, kot pa da smetiš forum s takimi neumnimi izjavami:rolleyes:

izjava sploh ni neumna, saj na seznamu ni samo 1 igralec...
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=10632
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=142
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=8877
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=851
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=7551
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=8740

pa se kaksen bi se najbrz nasel :D

jaz bi rekel, da ste dobili porcijo nazaj:lol:

Crazy player
01-03-2009, 12:47
izjava sploh ni neumna, saj na seznamu ni samo 1 igralec...
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=10632
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=142
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=851
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=7551
http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=8740

pa se kaksen bi se najbrz nasel :D

jaz bi rekel, da ste dobili porcijo nazaj:lol:

Bravo fantje, sej tak samo ustrahujejo.

[BLAsT3R]
02-03-2009, 11:30
Tudi za tele smo dali porcijo nazaj;). Sploh pa se sprašujete, zakaj so naši dobili toliko obrambnih medalj toti teden, izgube pa pičle. Ja, nekateri so tako optimistični, da gredo bunker predirat s 1k falangami, praetorijani ali pa sulicami:D

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=5e51b4d76,e0bc007ae

Warder
02-03-2009, 14:34
Kakor koli obrnete se nobena stran, PRO vs TOP, ni preveč izkazala, zato so debate na to temo, kdo je boljši, brezvezne.:rolleyes: Po mojem mnenju je bil rezultat tele vojnice neodločen :-|

f3t4
02-03-2009, 15:52
Kakšna vojna??????:confused:
Ne wem ti od kod ti ta ideja da je vojna med PRO in T-O-P. Sej nobena stran ni napovedla vojne. To kar se dogaja je nekakršnja predigra, da nebi zaspali na tem serverju.

PS: 1 pravi napad bo zasenčil vse napade do sedaj =)

lp f3t4(-syla-)

journal
02-03-2009, 16:51
Kakšna vojna??????:confused:
Ne wem ti od kod ti ta ideja da je vojna med PRO in T-O-P. Sej nobena stran ni napovedla vojne. To kar se dogaja je nekakršnja predigra, da nebi zaspali na tem serverju.

PS: 1 pravi napad bo zasenčil vse napade do sedaj =)

lp f3t4(-syla-)

Ah, dokler se rušenje metropol ne začne, je to otipavanje :D

[BLAsT3R]
08-03-2009, 12:46
Ker sma si s soigralcem obljubila, da boma zaradi prezaposlenosti brisala račun, sma vojsko pognala v maloro :) Ampak nisma si predstavljala, da se takšna škoda sploh lahko zgodi :). (ovni in kati niso bili poslani, ker nebi sovpadali z časom brisanja računa)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8064c9b6a

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c40016bd2

Račun je že izbrisan, zato sem dovolil objavo najinega imena v igri, ime branilca je izmišljeno

Torej s tema dvema reportoma se poslavljama, igralcem traviana pa želima še veliko uspehov v igri tako kot tudi izven nje :)

Lep pozdrav

Blaž - BLAsT3R

jeza
08-03-2009, 13:34
jup, ta je bila pa res ubitacna ;)

1:0 za PRO

Hooligan
13-03-2009, 13:19
hahaha ti mi boš govoril o kaitalu:D
kar se pa tiče tega da komaj čakaš na akcije mi pa dobesedno dol visi pa nehaj spamat pa glej da nauš še 20 postou nabral na to temo ker NI DOVOLJENO!!! haha pa men govoriš da˝˝Tam, kjer imam korist, take barve bom˝Jaz sem odkar imam acc v PROteamu . Blast3r ti je povedal prav TI SI ITAK TAKO KAKOR PIHA VETER enkrat tako drugič tako in nabiraš poste brez veze ker ti je dolgčas!!!

Sej zato pa je brisal blaster acc...uradno pač, zaradi pomanjkanja čas...posti pa taki...direkt za koš od tebe, wannabe killer...;)

lolika75
14-03-2009, 22:06
K T-O-P-u se pridružuje še PC, KSF in PAX alianse. Se pravi, cel server juriša nad PRO. Zanimivo:D

smex9
14-03-2009, 22:53
PRO bo šel DOL!!!
To se itak že ve

coko
14-03-2009, 22:59
3je kvadranti proti enemu..no ja vsekakor nezanimivo :wink:

5naivarT
14-03-2009, 23:08
Vejo da sami nimajo možnosti proti nam zato so se mogl združt ;)

Phenom
14-03-2009, 23:19
Dokler imamo mi se vso napadalno vojsko in dokler ne bodo alianse, ki so nastrojeni proti nam naredile kaj konkretnega ne vem zakaj nekateri ze slavijo zmago. Me pa zanima, ce se zgodi crni scenarij (kao propad PROphecy) kdo bo gradil WW in kako bodo odnosi potem med aliansami :)... Igra se ja komaj dobro zacela in takele poteze nekaterih posameznikov lahko skodujejo VELIKIM aliansam. Tudi Sparta se je branila castno in unicila veliko velikih vodij. PROphecy ne bo odsel iz s6 kar tako lahko.

Lp, Mare

f3t4
15-03-2009, 11:11
PROphecy sploh ne bo odšel ;) sam 3 strani pri 1. :D nwm kaj majo proti PRO ;) a se jih tko bojite????

lp

Hamlet
15-03-2009, 12:50
Ker vedno PROphecy pametuje tule na javnem forumu in se mi preprosto ne ljubi na vsa odgovoriti bom rekel samo kdor se zadnji smeje se najslajše smeje.:cool:

[BLAsT3R]
15-03-2009, 13:07
Ker vedno PROphecy pametuje tule na javnem forumu in se mi preprosto ne ljubi na vsa odgovoriti bom rekel samo kdor se zadnji smeje se najslajše smeje.:cool:

Otrok, ne da se ti ljubi odgovarjat, preprosto nimaš nobenih pametnih argumentov, s katerim bi prepričal, da smo PRO celemu strežniku antagonistična aliansa. Vse, kar delaš že cel čas je le, da smetiš forum z otročjimi žaljivkami. Sploh pa naj opomnim, da PRO ni začela vojne proti TOP :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Sploh pa za nas PRO je to zelo zanimivo, da se spravlja celi strežnik na nas, kajti bomo razčlenili vse naše napake ki jih še imamo in jih poskušali odpraviti. Kar te ne ubija, te okrepi. Nasploh pa verjamem, da tole "bockanje" nebo dolgo trajalo, kajti marsikomu bo nezanimivo iti 3 na enega:rolleyes:

journal
15-03-2009, 13:50
PROphecy sploh ne bo odšel ;) sam 3 strani pri 1. :D nwm kaj majo proti PRO ;) a se jih tko bojite????

lp

Ah f3t4 :) Spomin je še dokaj svež na si3 :) Humor (slava nam) proti Rumorju...
1:3 :)

Počakajmo, da se konča si4, potem se pa začne bitka :)

Hamlet
15-03-2009, 14:26
;200165']Otrok, ne da se ti ljubi odgovarjat, preprosto nimaš nobenih pametnih argumentov, s katerim bi prepričal, da smo PRO celemu strežniku antagonistična aliansa. Vse, kar delaš že cel čas je le, da smetiš forum z otročjimi žaljivkami. Sploh pa naj opomnim, da PRO ni začela vojne proti TOP :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Sploh pa za nas PRO je to zelo zanimivo, da se spravlja celi strežnik na nas, kajti bomo razčlenili vse naše napake ki jih še imamo in jih poskušali odpraviti. Kar te ne ubija, te okrepi. Nasploh pa verjamem, da tole "bockanje" nebo dolgo trajalo, kajti marsikomu bo nezanimivo iti 3 na enega:rolleyes:
Na tvojo primitibno raven se ne spuščam ;)

jeza
15-03-2009, 17:21
;200165']Sploh pa naj opomnim, da PRO ni začela vojne proti TOP :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

naceloma nimam namena komentirat dogajanja na forumu, ampak na to bom odgovoril, saj se vidi, da ti zavajas.
PRO je zacela z vojno proti TOP, saj ste ze, ko smo se TOP sele formirali, imeli nacrte, kako nas boste sesuli - imeli ste formirane skupine 6:1.
cela zadeva pa je ocitno padla v vodo, ko smo mi na vase fejke odgovorili z napadi.

lp

lolika75
15-03-2009, 17:35
Na tvojo primitibno raven se ne spuščam ;)

BLAsT3R je popolnoma prav povedal. Ne išči neumnih izgovorov pa rajši povej kaj pametnega.

Sploh kaj pa Malnar? A bil on iz TOP bil in je prvi začel napadati naše člane?:roll: Začeli ste popolnoma sami, ne mi.

Hamlet
15-03-2009, 19:06
BLAsT3R je popolnoma prav povedal. Ne išči neumnih izgovorov pa rajši povej kaj pametnega.

Sploh kaj pa Malnar? A bil on iz TOP bil in je prvi začel napadati naše člane?:roll: Začeli ste popolnoma sami, ne mi.
Kdo je začel pa pred Malnarjem? Cleaner je zavzel mesto trollu...

lolika75
15-03-2009, 19:36
Narobe, Malnar je začel prvi, Cleaner je potem zavzel, ko smo malnarja čistili :o pa dosti zdaj nekih dokazovanj, poanta je v tem, da je vojna in kaj se bo iz vsega tega izcimilo, bomo še pa videli:roll:

Hamlet
15-03-2009, 20:21
Narobe, Malnar je začel prvi, Cleaner je potem zavzel, ko smo malnarja čistili :o pa dosti zdaj nekih dokazovanj, poanta je v tem, da je vojna in kaj se bo iz vsega tega izcimilo, bomo še pa videli:roll:
Cleaner je prvi zavzel...
Dobro vem da ne boste hoteli priznati, amapak kar je pač je. Bomo videli kaj bo nastalo iz te vojne...

f3t4
15-03-2009, 20:32

Ni potrebno razlagat kdo je prvi začel.....lahko rečemo da smo PROteam pripravljeni na kakrsne koli sovraznikove akcije...(pa naj se združije vse alianse) mi smo PRO in dokazal bomo zakaj smo PRO:

LP

lolika75
16-03-2009, 07:43
http://www.shrani.si/f/3Q/X5/3XFrlTEM/pro.png

Prvi 3 napadalci iz PAX, prvi 3 branilci iz PRO. Pa še nekaj jih je vmes :) PRO je zatrl z bunkerji kar nekaj napadalne vojske. HOČEMO REPORTE :D:D:D

journal
16-03-2009, 12:43
http://www.shrani.si/f/3Q/X5/3XFrlTEM/pro.png

Prvi 3 napadalci iz PAX, prvi 3 branilci iz PRO. Pa še nekaj jih je vmes :) PRO je zatrl z bunkerji kar nekaj napadalne vojske. HOČEMO REPORTE :D:D:D
http://www.shrani.si/f/2v/Ro/4TZaLbCy/1/top-5.jpg

Top 5 napadalci, top 5 branilci :)

Jao PaX

PS: tehnika nekaj nagaja, tako da se opravičujem

f3t4
16-03-2009, 13:15
hehe

7/10 igralcev PROtema je na TOP10 branilci.....mislim da bo ta teden kar pester...lahko da se kakšen PAX najde na TOP10 branilci:mad:

[BLAsT3R]
16-03-2009, 14:16
hehe

7/10 igralcev PROtema je na TOP10 branilci.....mislim da bo ta teden kar pester...lahko da se kakšen PAX najde na TOP10 branilci:mad:

Pa sej če gledaš iz njihove perspektive, so bili napadi krasno organizirani. Svaka čast PaX-u. Samo kaj ti to pomaga, če ti zalagira zadeva za eno sekundo. Vas mučijo Firefox zavihki,a? :D :D :D

ninja
16-03-2009, 14:44
Blaster, zakaj si spet brisal ob začetku napadov?

surfer
16-03-2009, 16:41
Blaster kakšno skripto pa ti uporabljas ali uporabljate?...ker dvomim da bi 4-5 napadov z firefox zavihki dal v 1sec ??...mogoče is pa tko nadrkan pa ti nekako uspe, kdo bi vedu :)

[BLAsT3R]
16-03-2009, 17:53
@Ninja: Moj račun se je izbrisal, še preden so napadi se sploh začeli, ker pa si bil preveč zaposlen s speedom, pa nažalost nemoreš vedeti, kako štalo sem pred izbrisom delal :-D:-D:-D. Sigurno pa ne zaradi napadov:rolleyes:.

Delno je tudi moja krivda, da je nastala tale vojna :D :D Sem pač štalo delal :)

@Surfer: lahko jih celo 8 ali pa CELO 9 narediš v isti sekundi:D če ne verjameš meni, vprašaj ninjo, on zagotovo ve ;)

ninja
16-03-2009, 18:20
;200353']@Ninja: Moj račun se je izbrisal, še preden so napadi se sploh začeli, ker pa si bil preveč zaposlen s speedom, pa nažalost nemoreš vedeti, kako štalo sem pred izbrisom delal :-D:-D:-D. Sigurno pa ne zaradi napadov:rolleyes:.

Delno je tudi moja krivda, da je nastala tale vojna :D :D Sem pač štalo delal :)

@Surfer: lahko jih celo 8 ali pa CELO 9 narediš v isti sekundi:D če ne verjameš meni, vprašaj ninjo, on zagotovo ve ;)
Vem, da nisi zaradi napadov brisal, si pa ob prvih znakih, zato sem to napisal. Štalo si delal, to tudi vem (no, ne vem. Edino da si bil top ropar). Samo to je že drugič, da si delal štalo in izginil neznano kam, a glede na inside info daleč očitno ne.

Glede napadov v sec. Da, da se jih toliko poslati. Jaz sem jih sicer največ 8, kolega v ally pa baje tudi 9, videl sem jih pa po 8 vedno, ko je napadal. In vsakič porabil skoraj uro, da jih je poslal.

Beef
16-03-2009, 19:03
http://si-forum.travian.com/showthread.php?p=200363#post200363

To je vse kaj bom rekel o njih...:mad:

f3t4
16-03-2009, 19:56
http://si-forum.travian.com/showthread.php?p=200363#post200363

To je vse kaj bom rekel o njih...:mad:

Linka ne odpre....kar pomeni da tvoje mnenje od PROphecy aliansi sploh ni pomembno;)

lp

B3N0
16-03-2009, 20:04
Linka ne odpre ker je bila tema o tem izbrisana zaradi prekomerne uporabe "sočnih" besed na račun drugih igralcev... ;)

f3t4
16-03-2009, 20:52
Linka ne odpre ker je bila tema o tem izbrisana zaradi prekomerne uporabe "sočnih" besed na račun drugih igralcev... ;)

Pošteno kr si zaklenil. Lepo se je treba obanašat;)

Pravici je vedno zadoščeno ;)

LP, B3N0

Warder
16-03-2009, 21:18
Povsod poka, tukaj pa nobenga reporta:confused: Naj se kdo OBJEKTIVNO pohvali, ker nas zanima :rolleyes:

surfer
16-03-2009, 21:37
Blaster pa ninja, kako boš 8 zavihkov(napadov) v 1sec razposlal?
Razen če si ultra geek al pa kake skripte uporabljas, druge ne vidim!
Če pa rečeš, da brez skript in drudzga sranja pošleš 8 napadov v sec, se pa posnem, da vidmo!(ker to bi pa rad videl)

Reportev upam, da nebo noben kazal iz naše strani, mogoče se bodo pa PRO-ji pohvalil z obrambami ;)

lp

nemesis
16-03-2009, 21:47
po mojem se samo z zavihki ne da ... S pomcjo offline nacina v npr. Firefoxu se pa preizkuseno da ;)

Lp

surfer
16-03-2009, 22:22
Ja tuki je govora o zavihkih, obstajajo seveda druge stvari dovoljene in lahko z njimi dosezes to!
Ampak 8 zavihkov v 1sec to je pa majka!

coko
17-03-2009, 00:46
Jst sm nedavno nazaj prijavil 7 ali 8 napadov v sekundi in je blo s strani mh-ja rečeno, da se da tudi toliko poslati. Napadalec je pa pošiljal napade z Safarijem.

Vse se da;)

B3N0
17-03-2009, 07:14
Vec napadov v isti sekundi

Odprete mozillo, vec zavihkov in v vsakem nastavite napad na isto naselje in stevilo vojakov. Sedaj pa enkrat kliknete ok. Mozilla ima bliznjico za menjanje zavihkov. Drzite ctrl in pritiskate tab in se zavihki menjajo. Z drugo roko drzite na ok in je potrebno z misko samo delati klike.

Mogoče kateremu kaj ni jasno?

nemesis
17-03-2009, 08:25
kolikor vem Ctrl+TAB odpre nov zavihek, ne pa skoči na naslednjega ... mogoče se pa da to nastavit, ne vem ... vsekakor je z offline načinom še lažje in hitrejše ...

journal
17-03-2009, 08:57
kolikor vem Ctrl+TAB odpre nov zavihek, ne pa skoči na naslednjega ... mogoče se pa da to nastavit, ne vem ... vsekakor je z offline načinom še lažje in hitrejše ...
ctrl+t odpre nov zavihek, vsaj pri FFju, verjetno pa tudi pri drugih browserjih...

On/offline metoda: izgovor za uporabo skript... :)

nemesis
17-03-2009, 09:09
imaš prav, malo sem pomešal stvari ;) ... ctrl+t = nov zavihek, ctrl+tab = skok na drug zavihek ... se posipam s pepelom ;)

smex9
17-03-2009, 21:10
En report:

napad na prophecy

xxx

Objavljanje koordinat, imen naselji in imena igralcev v obliki poročil iz bitk je prepovedano.

LP, B3N0

sio07
17-03-2009, 21:23
Ne objavljaj imen porkaduš! Že spet pišeš neumnosti! :mad:

coko
18-03-2009, 00:07
@smex9, pohvale! Svoj nick lepo zakriješ, nasprotnikovega pa pustiš. Odličen odnos.:rolleyes:

Crazy player
18-03-2009, 09:38
En report:

napad na prophecy

http://www.shrani.si/f/o/1Q/38Ti0XIA/attack.png

Smex9, prvo isti nik imaš tu kot v igri to je prvi problem.
drugi: ne zakrivaš imena tistega ki si ga napadel
tretjič: se mi zdi da bi bil napad, ki bi bil večji bolj zanimiv kot tvoj ki je kot bi napadel enega z 400 popa
četrtič: ne daje se slik ampak se dela reporte

S tabo imam že izkušnje, zelo tečen mulc si ;)

smex9
18-03-2009, 13:33
To ni moj report, tko da...

Tečen??? To je pa odvisno kje

David
18-03-2009, 17:53
Smex9, prvo isti nik imaš tu kot v igri to je prvi problem.
drugi: ne zakrivaš imena tistega ki si ga napadel
tretjič: se mi zdi da bi bil napad, ki bi bil večji bolj zanimiv kot tvoj ki je kot bi napadel enega z 400 popa
četrtič: ne daje se slik ampak se dela reporte

S tabo imam že izkušnje, zelo tečen mulc si ;)

1. kot je omenu ni njegov report
2. ubistvu so slike še boljše kot reporti ;)

long jump
18-03-2009, 18:08
jest vem da je v off dost simčkov :D no samo važna je populacija ne vojska... za ene iz off :D

Kdo je simček? Pa po mojem mnenju so duty alianse naboljše na serverju. Na koncu bo duty slavila zmago na serverju.
Pa glede tega da je važna populacija: za vstop v ally moraš imeti 3x več vojske od populacije.
lp:D

Hamlet
18-03-2009, 21:41
Res si nisem mislil da PRO-vodje mislijo samo na sebe....

Pri enemu izmed vodij je bil poslan en fejk pa si je naredo vlek bunker, medtem ko so vedeli da se bo skatapultirano enega, pa tam niso hotel narediti bunkerja.
PROphecy pohvalno:)

Phenom
18-03-2009, 21:58
Naj tvoje besede pokazejo dejstva

Crazy player
18-03-2009, 22:08
Naj tvoje besede pokazejo dejstva

Sorry ampak, določene stvari so res. Med drugim da hočete na vsak način rešiti kožo, ker ste se cel server novačili sedaj pa prosjačite za premirja. Hmmm a ste res tako dobri sedaj?:rolleyes:

Jaz mislim da te pokazali svojo luč igranja, taktiko sem že povedal kakšno imate, to da ste nekateri sami simkoti in da delate uglavnem na () ko pa prileti je pa kriza. Jaz poznam približno J ker imam tak kolege, ki sem jih kasneje spoznal. In res škoda da jih nisem prej ker je J zelo dobro organiziran, ne delajo nepremišljeno. Sem pa tja se kaj zapne, samo delajo korektno in to sem videl, PRO je pa tako kot pravijo: Play hard go PRO eni samo dodamo še die like a PRO. Preveč ste se vzviševali, sedaj vas aljanse spravljajo na realna tla. Igralec Dr........ pri vas naj bi veljal za nekega mogčnega igralca, se mi zdi da niste še videli prave vojske. Poznam enega na J ki se mi zdi da raje nočete videti tiste vojske.

PRO play hard go PRO :D:D:D:D:D:D:D:D:D

LP

CP

Warder
18-03-2009, 22:39
Izmed top 20 alians se jih 14 bori proti 3 PRO aliansam. 3 alianse pa so nevtralne.:p Če preštejemo igralce je to 750:137 (razmerje) v korist kontraPRO. Mislim, da ta statistika veliko pove...PRO pa še kar stoji:confused: Ni mi pa jasno, zakaj nimate napovedanih vojn:?:

Crazy player, dej piši tako da te vsi razumemo. Potrudi se s slovenščino, sej vem da je v šoli še učijo.

[BLAsT3R]
18-03-2009, 22:42
Bom pokazal še jaz mojo mišljenje na to:

Če se mislite spravit vsi na nas, tudi prav. Jaz nimam nič proti. Niti nebom komentiral zadeve, ali je to fer, da se vsi spravljajo na nas, igrajmo igro takršno, kot mora biti. Jaz nimam nič proti, ker je iz mojega vidika zanimivo. Nedvomno pa nobeden od nas nebo prodal kože poceni.

Dali bomo vse od sebe pa tudi če za nas pomeni "propad". Začeli smo kot PROphecy, končali bomo kot PROphecy. Vsaj moje mišljenje je takšno.

Preveč ste se vzviševali, sedaj vas aljanse spravljajo na realna tla.

:confused: Realna tla? Najlažje je biti glasen takrat, ko jih 15 opali po treh. To tudi jaz znam ;)

Je pa nažalost na tem forumu veliko otročkov, ki ne delajo nič drugega, kot pa smetijo forum s svojimi izmišljotinkami in hočejo doseči razpad alianse:rolleyes::rolleyes: Takih poskusov je bilo že veliko in OH IN SPLOH, a nobeden ni prijel. Ampak bolj kot nas napadate, bolj močnejši in bolj združeni smo :D :D

Jaz znam pohvaliti nasprotnika, če je uspešen proti nam. Ampak kot sem rekel: ne damo se, pa tudi če nas sam Papež izobči :D :D :D

Crazy player
19-03-2009, 00:36
;200920']Bom pokazal še jaz mojo mišljenje na to:

Če se mislite spravit vsi na nas, tudi prav. Jaz nimam nič proti. Niti nebom komentiral zadeve, ali je to fer, da se vsi spravljajo na nas, igrajmo igro takršno, kot mora biti. Jaz nimam nič proti, ker je iz mojega vidika zanimivo. Nedvomno pa nobeden od nas nebo prodal kože poceni.

Dali bomo vse od sebe pa tudi če za nas pomeni "propad". Začeli smo kot PROphecy, končali bomo kot PROphecy. Vsaj moje mišljenje je takšno.

:confused: Realna tla? Najlažje je biti glasen takrat, ko jih 15 opali po treh. To tudi jaz znam ;)

Je pa nažalost na tem forumu veliko otročkov, ki ne delajo nič drugega, kot pa smetijo forum s svojimi izmišljotinkami in hočejo doseči razpad alianse:rolleyes::rolleyes: Takih poskusov je bilo že veliko in OH IN SPLOH, a nobeden ni prijel. Ampak bolj kot nas napadate, bolj močnejši in bolj združeni smo :D :D

Jaz znam pohvaliti nasprotnika, če je uspešen proti nam. Ampak kot sem rekel: ne damo se, pa tudi če nas sam Papež izobči :D :D :D

Prav je tako da se borite, kaj bi pa bilo če se ne bi. Jaz samo pravim da veliko je bilo vzvišenih besed z vaših strani. Pa ne misli da blatim PRO, imam prste v 3 ally poleg svoje, pa to niso moji računi in približno vem kaj se dogaja. Glej taktiko 6 na 1 se je tudi PRO šel, sedaj se grejo to drugi proti njim. Priznam pa da tisi ki je šel na začetku na C.... iz PRO pa so se zaletavali ko muhice, ker je bil bunker izvrstno speljan. Jaz osebno menim nekaj ne glede na to da grejo 3 kvadranti na PRO, na koncu bo vsak kvadrant gradil WW zase, tako da tudi če so sedaj združeni potem ne bojo to je dejstvo.
Fantje jaz vam želim veliko dobrih trenutkov in da se boste dobro bojevali, ker jaz vas ne napadam :D. Samo vidim napade.

Upam da sem popravil slovenščino, je pa možen kakšen tiskarski škrat zaradi 10prstnega tipkanja

LP

lolika75
19-03-2009, 09:34
Sem pogledal malo rdeče številke za včeraj, mi je blo dolgcajt:lol:

izgube PRO v populaciji: 784

izgube "koalicije" v populaciji : 1275

Kakorkoli, gre tu za majhna odstopanja, če je kdo sam kakšno zgradbo podrl, ampak pokazano je realno stanje: PRO se res pošteno hudo upira, kljub navalom celotnega strežnika :D

Po drugi strani pa nas pa že cel teden utapljate v fejkih :) A ni škoda vojske :D :D :D

celi
19-03-2009, 16:55
Vodja FOR-a ima v profilu napisano:
IGRALCI ALIANSE PRO, VSAK FEJK SE ZAPIŠE IN ODGOVOR NE BO Z FEJKOM !

:Dje to brezjajčje?!:D:D

PS:a je seznam dolg? :D

RADLER
19-03-2009, 18:05
Lep pozdrav Pro aliansi še z moje strani...

Če se že pošilja fejke, naj ne bodo roparski pohodi,naj ne pošilja isti igralec fejke z konji, pehoto, in na koncu pa en katas.:confused:

BRAVO PRO, vrhunska organizacija fejkov na mojo metropolo,;)

kot ste lahko prebrali iz mojega profilaa, vas sploh ne jemljem resno...

celi
19-03-2009, 18:20
ti že veš;) tvoj profil pa sigurno nakuzuje na to, da nas ne jemlješ resno:rolleyes:

Hamlet
19-03-2009, 18:25
PRO aliansa je bila včasih strah in trepet s6. Sedaj pa nevem kaj se je zgodilo vodilnim?
Ne kažejo nobene grožnje več... Organizacija je rahla padla, bunkerje se po večini delajo vodilni...

coko
19-03-2009, 19:35
Lep pozdrav Pro aliansi še z moje strani...

Če se že pošilja fejke, naj ne bodo roparski pohodi,naj ne pošilja isti igralec fejke z konji, pehoto, in na koncu pa en katas.:confused:

BRAVO PRO, vrhunska organizacija fejkov na mojo metropolo,;)

kot ste lahko prebrali iz mojega profilaa, vas sploh ne jemljem resno...

No ja..zgleda se najdejo tudi pri nas taki začetniki kakor pri vas. Zato prvo nauči svoje kako se fejka, nato pa kritiziraj ostale.;-)

f3t4
19-03-2009, 20:24
PRO aliansa je bila včasih strah in trepet s6. Sedaj pa nevem kaj se je zgodilo vodilnim?
Ne kažejo nobene grožnje več... Organizacija je rahla padla, bunkerje se po večini delajo vodilni...

Hamlet.....zakaj ne poveš svojega nicka iz igre???

Lahko je pametovati in pljuvat po drugih z nekim drugim imenom, povej nick pa da mi tudi tebe ocenimo(skomentiramo)

lp

Hamlet
19-03-2009, 20:55
Hamlet.....zakaj ne poveš svojega nicka iz igre???

Lahko je pametovati in pljuvat po drugih z nekim drugim imenom, povej nick pa da mi tudi tebe ocenimo(skomentiramo)

lp

nicka žal ne smeš povedat na forumu :)

Witch
19-03-2009, 20:56
A se koncno nekaj dogaja tudi na s6? :) Lepo, lepo... :)

Ce gre PRO-ju sedaj malce slabse, je zato ker so se mal polenili, zaspehali... skratka preziveli zimo tko kot se zagre. ;)

Zdej je pa cajt da se zacne brcat, ane? :-D

lp,
Q

Edit: Nick komot poves na forumu. Sam en pogoj je pa vseen - jajca.

coko
20-03-2009, 01:06
Svoj nick lahko poveš.

Ne, tega ne smeš ;)

LP, B3N0

Hamlet
20-03-2009, 10:03
http://travian-utils.com/?s=si6&ida=184 Ja je bilo kar akcije ;)

f3t4
20-03-2009, 11:23
Glede na to kakšno premoč imate je to vse švoh. Lahko bi reku sramota. 130 članov se krčevito bori proti serverju :P

Aja me zanima kako se bo potem odvijal server, (če) ne bo več PRO.ja.

ninja
20-03-2009, 11:25
Glede na to kakšno premoč imate je to vse švoh. Lahko bi reku sramota. 130 članov se krčevito bori proti serverju :P

:rolleyes:

In to naj bi bil komentar?

LP, B3N0

Hamlet
20-03-2009, 14:58

Aja me zanima kako se bo potem odvijal server, (če) ne bo več PRO.ja.
ja sej vem da si jezen;)

celi
20-03-2009, 16:05
Hamlet ti kar provuciraj... B3NO, poste brišeš, nick-ov pa ne, ki so obajvljeni brez privolenja?

Kaj točno bi rad od mene?

LP, B3N0

surfer
20-03-2009, 16:32
Kaj je to zaena čudna stran...
Mal poglejte Prison Guarda...iz populacije 5000je sedaj na okoli 4300pop pa nič nepiše, to je samo primer...jih je še kar nekaj za katere vem pa ne piše...
Pa nekateri izračuni za zbitje populacije so napačni, zdi se mi da za Draghkarja.

No team je prišel, po dolgem napovedovanju!

lp

celi
20-03-2009, 16:43
upam, da vojska z katero napadate ni vsa, ker v tem primeru bi bil razočaran nad vami... glede na to, da vas je okoli 700, če bi vas tretina napadala, bi lahko delali po 200 ck na dan, tako pa jih naredite ne vem če 5:confused:

Hamlet
20-03-2009, 17:17
upam, da vojska z katero napadate ni vsa, ker v tem primeru bi bil razočaran nad vami... glede na to, da vas je okoli 700, če bi vas tretina napadala, bi lahko delali po 200 ck na dan, tako pa jih naredite ne vem če 5:confused:
šaljivec :)

Komentar, pa tak.

LP, B3N0

f3t4
20-03-2009, 20:18
hehe spamajo kot pri napadih :)

In ti nisi nič boljši...

LP, B3N0

celi
20-03-2009, 20:25
B3NO-da se jih zbriše?!

Ko bi te vsaj razumel...

LP, B3N0

celi
20-03-2009, 20:39
ti bom pa razložil:rolleyes:

§3b Objavljanje koordinat, imen naselji in imena igralcev v obliki poročil iz bitk je prepovedano.

Na temu linku boš našel stran na kateri je dan report, ki vsebuje ime igralca in naselja, brez njegove privolitve;)
http://forum.travian.si/showthread.php?t=13753&page=20

In pa imena igralcev, ki so tudi objavlena brez privolitve;)
http://forum.travian.si/showthread.php?t=13753&page=18

Bo šlo? Si razumel?:rolleyes:

B3N0
20-03-2009, 20:49
Da, sedaj razumem kaj si mislil.Urejeno ;)
Sedaj pa prosim nadaljujte da ne bo offtopica.

Crazy player
22-03-2009, 20:33
No, ko se je PRO toliko hvalil, če smo pogledali ene 2 dni nazaj na travian utils, smo lahko videli da je imel PRO ene 20 igralcev ki so imeli rušene/croop killlane mesta, v ostalih aljansah pa skoraj da nič. Potem pa še njihov vodja napiše v profil, da si ga nekdo upa napadat ker kao ni glavnega igralca na računu. Vsak izgovor je pravšen za vas a? Dokler se vas ni rušilo ste bili pametni in glasni, sedaj je pa vse drugo krivo, da imate zrušena naselja samo vi sami in vaša taktika ne :D. Tisti usodni dan je imel C........... rušene 4-5 naselij in P............. 3-4. Tako da je veliko večji uspeh s strani napadalcev kot s strani PRO.

LP

;)

4killer4
22-03-2009, 21:18
vi govorite samo kaj se je zgodilo z PRO pozabte pa na to da so meli iz TOP podobno škodo;)

Crazy player
22-03-2009, 22:28
vi govorite samo kaj se je zgodilo z PRO pozabte pa na to da so meli iz TOP podobno škodo;)

toliko škode niso imeli kot PRO sorry

stala
23-03-2009, 08:56
Ti si pa tuk pametn da ti že škoduje:rolleyes: Proti nam se bori 14 alians in če pogledaš statistično so naše izgube male, tak da prosim ne mi govorit o stvareh ki nimaš pojma, če pa pogledaš iz moralnega stališča pa samo to dokazuje da so vsi eni strahopetci, ker dejans vsi pr seb veste da sam ena aliansa proti nam nima šanse in se vas je moglo 14 skup povezat da boste dejansk kaj naredili...sramotno:-)

P.S. PRO je zakon:cool:

sio07
23-03-2009, 09:16
No no. Ko je PRO napadala druge šibkejše alianse je bilo vse vredu, zdaj ko so vas imeli vsi p.k. in se združili je pa to znak, da smo strahopetci. Meni se to prej zdi, da imamo več soli v glavi in delujočo diplomacijo. Če bi napadla samo ena aliansa bi bil to samomor. Pa ne zato ker ste nepremagljivi, ampak ker bi zaradi izgub v vojni se avtomatično odpovedala boju za končno zmago. In zakaj že? Pač so vaši diplomati nesposobni ali pa ste bili tako prepričani v svojo nepremagljivost, da se nekateri niso hoteli odpovedati potencialnim farmam. No, zdej pa farmamo mi!

Phenom
23-03-2009, 09:36
Pač so vaši diplomati nesposobni ali pa ste bili tako prepričani v svojo nepremagljivost, da se nekateri niso hoteli odpovedati potencialnim farmam. No, zdej pa farmamo mi!

Predno zacnes pametovat o diplomaciji se raje prepricaj kaj se je resnicno dogajalo za zaprtimi vrati. Ce si tako preprican, da je to kar se dogaja vse odvisno od "vecje kolicine soli" in boljse diplomacije bos rahlo razocaran. Kot kaze si je dolocena aliansa ze izborila in osvojila WW. Ko vi napadate in vsake toliko cajta izgubite napad se ta dolocena aliansa, ki je povezala cel server lepo masti in hrani, dela na armadi...In ko bo PROphecy "padel" boste prisli na vrsto vi. Ce si pa clan omenjene alianse ti pa cestitam ze v naprej za lepo izigran server.

In predno zacnes o nasi "agresiji" nad malimi aliansami preveri podatke kdo je zacel koga in kdo se je branil oz odgovoril na agresijo. Dokler mi ne bos predlozil dokazov, ki naj bi dokazovale tvoje obtozbe o nasem delu in nasih dejanjih (pred t.i. koalicijo zdruzenih alians s6) ne pisi neumnosti.

P.S.
Ni dovolj, da nas napada celotn s6? Ko vam MH zaklene racun zaradi krsitve pravil ponovno vse krivce in povezave iscete v PROphecy.

Lp, Mare

sio07
23-03-2009, 11:58
Ne vem kje si iz mojega pisanja razbral, da ste začeli to vojno. Vojna bi se prej ali slej zgodila, povod niti ni pomemben. Ste pa napadali kdaj tudi člane sedanje koalicije, za kar si res nisem spravil reportov, ampak to počnejo vsi. To je pač travian, napadeš vsakogar za katerega misliš, da se boš izmazal. Kar se pa tiče diplomacije, si mi pa sam potrdil. Nekomu je pač uspelo tisto, za kar bi si moral prizadevati vsak vodja alianse. Uničiti tekmeca s čim manjšimi žrtvami (na žalost to najbrž nismo mi). In kaj je to drugega kot prikaz boljših diplomatskih spretnosti. Glede zaklepanja računov. Vsi ki sem jih doslej sam napadel, so kar naekrat zaklenjeni ali izbrisani, kar je pa tudi lep pokazatelj, koliko imajo nekateri bojnega duha... Pa da ne bo pomote. Sam cenim vašo alianso, ste bili do nedavnega nedvomno glavni kandidati za WW, sam na živce mi gre jamranje, kako ste reveži ko vas vsi napadajo.

Phenom
23-03-2009, 12:53
Prvo kot prvo ne jamramo ampak dajemo odgovore na provokacije. Vsi se sopirijo kako je igralec PROphecy dozivel CK. To me se ne jezi toliko kot to da se sopirijo tisti, ki niso imeli cisto nic pri CKjih, tisti, ki iscejo potuho v svojih aliansah in tisti, ki bodo na koncu rekli "jaz sem pa zmagal WW" v resnici niso pa naredili cisto nic za alianso. To mene moti in moti me to, da se vedno nekateri raje bojujejo bitke na forumu kot na travianu.

No kar se pa diplomacije tice se popolnoma strinjam, da bi mogla bit to naloga diplomata ali vodje, da svoji aliansi pripravi cim lazjo in mirno pot do WWja z cimboljsim odnosom vecjih alians...samo kot sem rekel mojih pogajanj ne bom razkrival. Jih bom pa z veseljem objavil na koncu serverja. Je pa dejstvo, da smo izgubili zaveznistva samo zaradi tega, ker nismo oz nisem bil pripravljen lagat zaveznikom za mozno sodelovanje. Kar je nekatere doletelo na S4 bo nekatere na S6, zal tega jaz zaveznikom nisem pripravljen narediti in ko se bo to zgodilo bodo spet vsi kurcali tisto alianso, ki bo to spelala. Verjemi mi, da ce bi bil PROphecy na 7 mestu do tega ne bi prislo. Konkurence se je treba znebit in eni to pocnejo na take in drugacne nacine. Sicer pa se ni vsega konec...tako da je se vse odprto. Nikol ne ves kaj se bo privleklo iz klobuka.

Sicer pa je igra na s6 se kar dolga in upam se na veliko dobrih in postenih bojev.

Lp, Mare

Virusbuster
23-03-2009, 15:53
Sem član pro3 in se bolj strinjam z našimi nasprotniki...
Kratko in jedrnato: Preveč šopirjenja s strani pro je pripeljalo do vojne.. Seveda pa je imela nekaj vloge tudi tekmovalnost, torej znebiti se konkurence. In ne boste verjeli, kar naenkrat je vse utihnilo. Sedaj je bolj pomembno sodelovanje in združitev proti sovražniku, kot pa tisti majhni brezvezni prepiri glede osebnih zavezništev, oaz, 15cjev in podobno.
Bomo pa videli kako se bo vse odvilo, brez boja se definitivno ne damo.
Pa lep dan še naprej
Darkestfear

stala
23-03-2009, 15:58
Se popolnoma strinjam s Phenom-enom, kar se pa tebe tiče sio07 (http://forum.travian.si/member.php?u=7850) je pa tko, noben od nas iz PRO ne joka in jamra ker nas napadate, ampak lahka v imenu vseh rečem da vam želimo sam dopovedat to da se vi brez veze hvalite, ker kakor je že eden izmed sočlanu povedal vas je okoli 730 nas pa 130, tak da lepo te prosim ne se zdej imeti za nekega boga ker je kdo izmed nas izgubil kako mesto, ker dokler se mi uspešno branimo pred 730 igralcev smo zakon, zapomni si pa le nekaj, vse se vrača vse se plača :twisted:

sio07
23-03-2009, 16:44
1. Nikoli se nisem hvalil in imel za boga. Izvedel sem nekaj uspešnih napadov, ki najbrž niso vplivali na sam potek vojne, niti pa nisem "skrivač" in ves čas tvegam svojo vojsko.
2. Nikjer nisem zapisal da je enakovreden boj, samo da je situacija posledica diplomacije, ki je sestavni del te igre. Kako in zakaj je do tega prišlo ne bom ugibal, je pa očitno da je bil nekdo uspešnejši pri prepričevanju kot vi. To, da vas je manj ni izgovor. Po tej logiki ni fer, da kdorkoli napada ali ropa koga, ki je manjši od njega. Pač si je sam kriv ali pa nima sreče in logično je, če se spraviš na močnejšega (kar ste še/bili vi) si najdeš zaveznike.
3. Prav tako ne mislim, da smo že zmagali. Vojna bo še dolga in ne dvomim, da imate v rokavu še kar nekaj adutov. Pravzaprav upam da jih imate, s tem bo igra zanimiva še nekaj časa, saj je do te vojne preprosto manjkalo akcije.

Uroš

Virusbuster
23-03-2009, 17:17
No, zdej pa farmamo mi!

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=03f5c08a1

Zazdelo se mi je, da si rekel da vi farmate..
Hmm..

sio07
23-03-2009, 17:48
Mal je, mal ;)

Warder
23-03-2009, 18:52
Čist na vsakem serverju je isto. Vedno se nasprotne strani šopirijo in zagovarjajo, da so oni boljši in oh in sploh...

Dejstva so pa taka, da so PRO igralcem malo prestrigli krila in jih malo umirili, saj so jim pokazali, da niso vsemogočni. Vendar pa par CK na obeh straneh ničesar ne pomeni :rolleyes: Zmaga se bo začela šteti, ko bodo igralci začeli brisat račune, do takrat pa je samo šopirjenje ;)

Dokler se pa PRO drži proti 14 top aliansami pa...svaka čast:)

Virusbuster
23-03-2009, 22:21
Edina stvar, ki preprečuje, da se tale vojna konča v roku enega tedna je razdalja..

Crazy player
24-03-2009, 14:27
Edina stvar, ki preprečuje, da se tale vojna konča v roku enega tedna je razdalja..

Phenom, kar se tiče vaše diplomacije je zelo grda in zahrbtna. Takoj ko ste bili napadeni s strani juga, ste hoteli imeti neko skrivno zavezništvo z T-O-P in z njimi razsuti K.S.F., ko vam to ni ratalo se isto probali samo obratno. Z K.S.F. proti T-O-P, čisto vse strani ste novačili kao da bo FOR delal svoj WW in da na koncu bomo sovražniki, mater si pogruntal novo zadevo. To je tak usem jasno da bo vsak kvadrant gradil svoj WW, samo vi tega niste do sedaj zvedeli. Isto ste se mi zdi tudi naredili z FOR da bi se obrnili proti K.S.F. in T-O-P. Prosim ne govori da to ni res, ker dejansko je moj bratranec eden od vodij FOR, TOP ali KSF zato mi ne govori da lažem.

Kar se tiče zakaj še niste pogoreli je to da je kot je prejšni pisatelj napisal kritična razdalja. Da ne govorim da držite obrambo samo pri vas glavnih, za ostale vam je vseeno. Res je šopirili ste se sedaj so vam pa postrigli preutničke.

To da se ena ally močno krepi je čisto sigurno, ampak zato se ne sekirajo, saj v vojski je možno samo dvoje. Poraziti ali biti poražen.

journal
24-03-2009, 14:44
Prosim ne govori da to ni res, ker dejansko je moj bratranec eden od vodij FOR, TOP ali KSF zato mi ne govori da lažem.

Moj bratranec je pa sam Barack Obama...

In fact Crazy player...Koga zanima, kdo je tvoj bratranec? A zdaj pa misliš, da si kaj več, če imaš "bratranca" v vodstvu? Nisi...

In ja...zakaj za vraga se prophecy sploh oglaša? a ni brezveze...Itak je jasno, da bo vsaka stran zagovarjala svoja stališča...

Če ma kdo kak report za pokazat, naj pokaže, drugače se pa naj potrudi v igri...

Naj zmaga najbolj zvit :)

Crazy player
24-03-2009, 14:47
Moj bratranec je pa sam Barack Obama...

In fact...Koga zanima, kdo je tvoj bratranec? A zdaj pa misliš, da si kaj več, če imaš "bratranca" v vodstvu? Nisi...

In ja...zakaj za vraga se prophecy sploh oglaša? a ni brezveze...Itak je jasno, da bo vsaka stran zagovarjala svoja stališča...

Če ma kdo kak report za pokazat, naj pokaže, drugače se pa naj potrudi v igri...

Naj zmaga najbolj zvit :)

Ne poanta je v tem ko se PRO dela tako boge da jih je celi JUG napadel. Ko pa se grejo oni umazano igro in tega noben ne predstavi je pa vse OK. Reportov pa sigurno ne bodo limali tu pred koncem, ker je zaradi os. podatkov to preveč riskantno. Če je tvoj bratranec Barack Obama super, ampak moj je dejansko vodja in lahko pokažem sliko serverja. Ti je ne moreš.