PDA

View Full Version : PROphecy

Strani : 1 2 3 [4]

[BLAsT3R]
06-06-2009, 21:55
Odkar sem odšel iz PRO... je minilo že kar nekaj mesecev. In medtem, ko so se vse alianse že sformirale v milijavžnt novih alians, je PRO še vedno PRO :)

V kolikor še spremljam server, vidim iz naše strani, znamo napadati in znamo se braniti, kakšna so pa bila natolcevanja med TOP in K.S.F., pa me ne zanima :)

Vendar nekaj pa mi zelo leti v nos :). Nič se ne govori o aliansi nea :) Neopaženi igrajo simcity in ropajo kot zmešani :) Kje je kakšen njihov napad bil na nasprotnike? Mislim, da nikjer :) Medtem, ko se vsi bolj ali manj tepete, kar me veseli, se nea pripravlja na zmago :)

lp

Warder
07-06-2009, 11:02
Končno je enemu potegnilo, kaj nea dela:rolleyes:

smartass
07-06-2009, 14:30
Itak je "skor" vsem jasno da bo NEA zmagala PAX bojo pa odpikal pred koncem ker itak ne bojo nobena konkurenca. 3 kvadranti se med sabo tepejo pa rušijo 1 se pa lepo krepi :).

sladdki
07-06-2009, 14:38
Vodstvo PAXa se bo priliznalo tako da bojo na koncu skupaj zdradili dva WWja :D

Witch
12-06-2009, 22:17
Morte priznat, da sta aliansi PRO in PAX edini, ki zares igrata na tem serverju. Vsi ostali se bi raje pregovarjali, politizirali, taktizirali... kot da je WW100 res edini cilj te igre. Pa ni... Je le bedna resitev za konec igre, ki bi se drugace vlekla u nedogled. Za moje pojme je glaven del traviana sama borba tekom leta, kolikor traja en cikel. S tega vidika je PROphecy v mojih oceh zmagovalka tega serverja, saj je pokazala dalec najvec borbe na serverju (tako obramb kot napadov) in dvomim, da se bo v zadnjih 3 mescih to spremenilo.

lp,
Q

PS
V cleanerja se pa se kar zaletavate. A se se niste navelical? :D

celi
14-06-2009, 11:30
Ale*i zaklenjena:shock: Pomeni to konec največjega simčka na s6? Simbol simčkanja uničen?

sladdki
14-06-2009, 12:37
prijateljsko prevzemanje :p

aftershave
14-06-2009, 18:48
Spodnje sporočilo je prejel soigralec iz PaX. To je v zadnjih dneh le eno od parih pisem, kjer zaradi napadov na njih grozijo da bomo vsi po vrsti blokirani...
To je zdaj očitno postalo v TOP in PRO že kar nek splošen način ,kako se poskusiti znebiti napadov. Škoda da nekateri poskušajo izsiljevati na tak način...umazana igra pač, ampak smo že tudi na to navajeni.

Pozdravljen, nočem ti težit, ampak spravil boš v zaklep svojega soigralca, ker krši pravila, info. posredujem naprej jutri če ne prenehaš z napadi. besede niso prazne, danes so zaklenili že tri iz FOR, lahko preveriš.

Lp

stala
15-06-2009, 12:53
aftershave, škoda da si tuk star, resno...mi se gremo neko umazano igro??? lepo te prosim, zakaj so pa pol vaši igralci zaklenjeni, ker mi goljufamo in uporabljamo skripte...se mi prov zdi tak, malo pomisli kaj govoriš, pol smo pa mi packi in vse podobno, ker ste vi zaklenjeni, prov vam je, kaj pa ne igrate pošteno....mogoče, pa ne znate. :rolleyes:

lp štala

aftershave
15-06-2009, 13:44
aftershave, škoda da si tuk star, resno...mi se gremo neko umazano igro??? lepo te prosim, zakaj so pa pol vaši igralci zaklenjeni, ker mi goljufamo in uporabljamo skripte...se mi prov zdi tak, malo pomisli kaj govoriš, pol smo pa mi packi in vse podobno, ker ste vi zaklenjeni, prov vam je, kaj pa ne igrate pošteno....mogoče, pa ne znate. :rolleyes:

lp štala

Najbrž si tudi ti eden od tistih ki piše ta sporočilca?...in to se tebi zdi čisto OK?
Da ti razložim...tukaj pri teh sporočilih gre za izsiljevanje...pošiljatelji so bili prijavljeni MHju. Sklepamo lahko da vaša aliansa ne deluje več...če se igralci poslužujejo takih pisem, pomeni da ste v stanju: "vsak zase naj se reši kakor zna.."
Sicer pa znamo sodelovati z takimi obupanimi osebki...mogoče za kakšno informacijo jih res prenehamo napadati, to ne bi bil prvi tak primer.:cool: (če bi še kdo rad miloščino v zameno za info. naj mi piše na PM!)

Zdaj pa pojdi in napiši še deset takih sporočil...NE BO POMAGALO! ... še zmeraj smo PaX (močnejši, boljši)...in noben se na ta način ne bo izognil napadom.

Lep pozdrav in veselo traviančkanje !
Aftershave

stala
15-06-2009, 13:58
vidiš aftershave, spet govoriš nekaj, v čem nimaš dobesedno blage veze;) kot prvo, ne nism eden tistih ki piše taka pisma, sem pa zagotovo eden tistih ki podpira tiste, ki to pišejo in eden tistih ki se veliko smeji na vaš račun:D pa še nekaj...sigurno noben od vas ni zaklenjen po nedolžnem...mam prov? sedaj boš sigruno rekel, da je PRO in TOP tisti ki je kriv za vaše igralce....dej se sprijazni da goljufate na veliko, priznaj si to, res! bo nam in tebi lažje kakor pa da smetiš po forumi z ne umesnimi izjavami, VI GOLJUFATE-----> MH zaklene :cool:

lep dan tudi tebi in ne pozabi izklopiti skript ;)

lp štala

smex9
15-06-2009, 20:56
vidiš aftershave, spet govoriš nekaj, v čem nimaš dobesedno blage veze;) kot prvo, ne nism eden tistih ki piše taka pisma, sem pa zagotovo eden tistih ki podpira tiste, ki to pišejo in eden tistih ki se veliko smeji na vaš račun:D pa še nekaj...sigurno noben od vas ni zaklenjen po nedolžnem...mam prov? sedaj boš sigruno rekel, da je PRO in TOP tisti ki je kriv za vaše igralce....dej se sprijazni da goljufate na veliko, priznaj si to, res! bo nam in tebi lažje kakor pa da smetiš po forumi z ne umesnimi izjavami, VI GOLJUFATE-----> MH zaklene :cool:

lep dan tudi tebi in ne pozabi izklopiti skript ;)

lp štala

Hmm... Zakaj zmeraj, ko berem to temo so/smo PaX-ovci krivi? Vi imate to, imate tisto,...
Daj raj kaj pametnega povej, npr. kako rdeče je pri PRO oz. TOP.

sladdki
15-06-2009, 23:10
Najbrž si tudi ti eden od tistih ki piše ta sporočilca?...in to se tebi zdi čisto OK?
Da ti razložim...tukaj pri teh sporočilih gre za izsiljevanje...pošiljatelji so bili prijavljeni MHju. Sklepamo lahko da vaša aliansa ne deluje več...če se igralci poslužujejo takih pisem, pomeni da ste v stanju: "vsak zase naj se reši kakor zna.."
Sicer pa znamo sodelovati z takimi obupanimi osebki...mogoče za kakšno informacijo jih res prenehamo napadati, to ne bi bil prvi tak primer.:cool: (če bi še kdo rad miloščino v zameno za info. naj mi piše na PM!)

Zdaj pa pojdi in napiši še deset takih sporočil...NE BO POMAGALO! ... še zmeraj smo PaX (močnejši, boljši)...in noben se na ta način ne bo izognil napadom.

Lep pozdrav in veselo traviančkanje !
Aftershave

Daj After naslednjič k boš hotu pisat na forum se rajši malo pripravi pa poglej kakšna situacija je..potem pa piši bedarije tle po forumu. PRO in TOP so krivi ker je bilo dosti vaših igralcev zaklenjenih..jao jao...:-?

To ker prevzemate naselja od lastnih soigralcev, da se medseboj farmate, da uporabljate skripte vam ni nihče kriv.
Pač mate noobe v aliansi(v katere spadaš tudi ti), tko da nehi že jamrat. Rajši se predstavi da vidimo potem iz kakšnega testa si(ce sploh si):pMorm pa priznat da si spreten kar se tiče blebetanja...vsaj neki ane :P

LP

RADLER
16-06-2009, 08:07
Da bo še kak report na forumu,saj zato je namenjen...

http://travilog.org.ua/si/1707894/45a8c0a36066778f2c02f61b7e5f7e70

Še en igralec PRO je ugotovil da je "ogrožena vrsta" :idea:

11 metropola zaporedoma,pa vse skupaj pobitih 5ooo obrambnih enot !:confused:

Pro a mi lahko pripravte kak konkreten bunker,heroj bi se rad mal dvignil,je že predolgo na istem levelu...

Lep sončen dan vsem,pa na sonce in "zid" popravljat...

celi
16-06-2009, 08:58
Da bo še kak report na forumu,saj zato je namenjen...

http://travilog.org.ua/si/1707894/45a8c0a36066778f2c02f61b7e5f7e70

Še en igralec PRO je ugotovil da je "ogrožena vrsta" :idea:

11 metropola zaporedoma,pa vse skupaj pobitih 5ooo obrambnih enot !:confused:

Pro a mi lahko pripravte kak konkreten bunker,heroj bi se rad mal dvignil,je že predolgo na istem levelu...

Lep sončen dan vsem,pa na sonce in "zid" popravljat...

Daj napiši mi na PM katere metre si pa ti ck-jal:rolleyes:

celi
17-06-2009, 22:18
Hehe tarča tedna :)

celi
17-06-2009, 22:21
Zavezništva: NEA -yy- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=108)
NEA -y- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=990)
NEA -xx- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=1396)
NEA -x- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=237)
NEA -qq- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2131)
NEA -q- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2100)
PAX SF (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2858)
PaX FOR2 (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2355)
Skala™ (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2473)
T-O-P (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2092)
K.S.F.3 (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=407)
PaX .PKW (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=187)
PaX FOR (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=1467)
PaX PKW (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=89)
K.S.F.2 (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=1137)

LOL. Mate pa aktivnega diplomata. Tolk zavezništev še RUMOR na s3 ni mel:D. Me zanima na kom boste crushe porabli, na metri od natarjev. Ugotovaljam, da bolj ko so novi serverji(tudi speed) bolj je pomebna zmaga in to je edini cilj, ne pa zanimiva igra. Mah če vam je to všeč potem pa kar ;)

aftershave
18-06-2009, 09:25
Hehe tarča tedna :)

Da ne boš tako kot Virusbuster tudi ti rekel da ti je dolgčas? Vsekakor je igra zanimiva, ti ne misliš tako?

celi
18-06-2009, 09:47
Iz naše strani je igra zanimiva. Mogoče za PaX tudi še malo, medtem ko za NEA in KSF ni...

Hooligan
18-06-2009, 23:26
Da ne boš tako kot Virusbuster tudi ti rekel da ti je dolgčas? Vsekakor je igra zanimiva, ti ne misliš tako?

Igra je definitivno zanimiva, ko igralcu/igralki, ki top 1 po rangu popa zbije MH par vasi in dodeli kazen...ne prenese slednjega, pa prepusti račun v druge roke ( po vsem vloženem delu, času in GOLDU ;) ), kak je zanimivo...verjetno si tudi ti en izmed takih, kaznovanih igralcev v igri, ki zdaj kot kaka shirana ''bolha'' grize okrog sebe druge in trosi svoja jajčeca naokrog, da bi bil pomemben...in da bi vsaj na forumu bil ''iskana osebnost'' :)

Pač nekako je tako - kdor tukaj na veliko piše, je v igri manj vreden in obratno - pametni so tiho in raje igrajo, se borijo, prebedijo cele noči ob raznih kofeinskih pijačah:). To so pravi igralci, ne pa igralci, ki so samo glasni, ko pa se pojavijo rdeče sablje, pa hitro k mami pod krilo, pa v jok:cool: ali pa na forum. Sicer pa borit se proti ''celemu serverju'', ker si je nekdo zamislil fiksno, trdno in predčasno zmago in samo zasleduje cilj uničenja PROja, ki je pokazal do zdaj dobro igro; zame ni ravno zanimivo...verjetno ostali mislijo podobno. Mogoče pa bi bil resnično čas, da NEA prične razmišljat moderno in udari po kakem ''sovragu'', da bodo moči izenačene in boj enakovreden? :cool:;) Bi lahko kr pri tebi Aftershave začeli, kaj praviš? Ti NEA popestri dan?:)

aftershave
19-06-2009, 02:25
Igra je definitivno zanimiva, ko igralcu/igralki, ki top 1 po rangu popa zbije MH par vasi in dodeli kazen...ne prenese slednjega, pa prepusti račun v druge roke ( po vsem vloženem delu, času in GOLDU ;) ), kak je zanimivo...verjetno si tudi ti en izmed takih, kaznovanih igralcev v igri, ki zdaj kot kaka shirana ''bolha'' grize okrog sebe druge in trosi svoja jajčeca naokrog, da bi bil pomemben...in da bi vsaj na forumu bil ''iskana osebnost'' :)

Če bi rad videl shirano "bolho" poglej račun svojega vodje Witcha :D ...Witch...če bereš to zdaj nekje tam visoko med oblački na nebu : POGREŠAMO TE ! :(
Jaz sem dal kazen MHja pač za sabo...se ne sekiram za tistih -30% pop....Mhja moraš smatrati kot del igre, tako kot tudi vohune.

Pač nekako je tako - kdor tukaj na veliko piše, je v igri manj vreden in obratno - pametni so tiho in raje igrajo, se borijo, prebedijo cele noči ob raznih kofeinskih pijačah:). To so pravi igralci, ne pa igralci, ki so samo glasni, ko pa se pojavijo rdeče sablje, pa hitro k mami pod krilo, pa v jok:cool: ali pa na forum. Sicer pa borit se proti ''celemu serverju'', ker si je nekdo zamislil fiksno, trdno in predčasno zmago in samo zasleduje cilj uničenja PROja, ki je pokazal do zdaj dobro igro; zame ni ravno zanimivo...verjetno ostali mislijo podobno. Mogoče pa bi bil resnično čas, da NEA prične razmišljat moderno in udari po kakem ''sovragu'', da bodo moči izenačene in boj enakovreden? :cool:;) Bi lahko kr pri tebi Aftershave začeli, kaj praviš? Ti NEA popestri dan?:)

No od kje pobiraš take ideje, da dobri igralci ne pišejo na forumu?...potem si tudi ti in vaši igralci zgoraj opisano:confused:. Res je da je včasih najbolje biti tiho...dostikrat se zadržim da bi kakšno izjavo malo pokomentiral. Glavno je da se še tu malo "prcamo" med sabo...da se malo pokažejo strasti...
Glede WWja...v PaX se še ne obremenjujemo kaj dosti z njim. Glede na to da toliko poudarjate zanimivo igro in ne cilj, je glede WWja precej slišati od vas...
MOJ PREDLOG: Zberite svoje diplomate, ter odprto in transparentno predstavite bolj "pravičen" plan razdelitve moči na serverju. Naprimer dva kvadranta proti dvem kvadrantom. Če bo tak predlog predstavljen na nek resen in odkrit način, bi bil sam sigurno zanj. Tudi meni gradnja WWja ne pomeni veliko, še posebej ne z tako premočjo. Diplomacija je na si6 pomemben faktor in siguren sem da ne bo zatajila tudi proti koncu serverja...
Na nek način se strinjam, travian naj bi bil borba, ne pa cel server igranje in šparanje z edinim ciljem in smislom postaviti WW.

Način ki ste ga imeli do sedaj vi, je bil napačen! Z spletkami, manipuliranjem in podobnimi dejanji ste si sodelovanje z drugimi aliansami samo oddaljili. Če pogledaš zadevo z tega zornega kota, vam je tako vaš vodja morda napravil več škode kot koristi.

Lep pozdrav !

Virusbuster
19-06-2009, 04:38
Hmm, to je pa menda prva pametna stvar, ki si jo povedal v tej temi.. Saj smo poskusili vzhod proti zahod, pa so se kavičeve specialne enote "demokratično" odločile proti taki ureditvi ;)

Hooligan
19-06-2009, 09:24
Če bi rad videl shirano "bolho" poglej račun svojega vodje Witcha :D ...Witch...če bereš to zdaj nekje tam visoko med oblački na nebu : POGREŠAMO TE ! :(
Jaz sem dal kazen MHja pač za sabo...se ne sekiram za tistih -30% pop....Mhja moraš smatrati kot del igre, tako kot tudi vohune.

No od kje pobiraš take ideje, da dobri igralci ne pišejo na forumu?...potem si tudi ti in vaši igralci zgoraj opisano:confused:. Res je da je včasih najbolje biti tiho...dostikrat se zadržim da bi kakšno izjavo malo pokomentiral. Glavno je da se še tu malo "prcamo" med sabo...da se malo pokažejo strasti...
Glede WWja...v PaX se še ne obremenjujemo kaj dosti z njim. Glede na to da toliko poudarjate zanimivo igro in ne cilj, je glede WWja precej slišati od vas...
MOJ PREDLOG: Zberite svoje diplomate, ter odprto in transparentno predstavite bolj "pravičen" plan razdelitve moči na serverju. Naprimer dva kvadranta proti dvem kvadrantom. Če bo tak predlog predstavljen na nek resen in odkrit način, bi bil sam sigurno zanj. Tudi meni gradnja WWja ne pomeni veliko, še posebej ne z tako premočjo. Diplomacija je na si6 pomemben faktor in siguren sem da ne bo zatajila tudi proti koncu serverja...
Na nek način se strinjam, travian naj bi bil borba, ne pa cel server igranje in šparanje z edinim ciljem in smislom postaviti WW.

Način ki ste ga imeli do sedaj vi, je bil napačen! Z spletkami, manipuliranjem in podobnimi dejanji ste si sodelovanje z drugimi aliansami samo oddaljili. Če pogledaš zadevo z tega zornega kota, vam je tako vaš vodja morda napravil več škode kot koristi.

Lep pozdrav !

Hehe, Witch :). Že res, da je ''bolha'', vendar ta bolha je nekaj pokazala, kar drugi niso, daleč od tega...poleg tega je ta oseba oseba, ki lahko pokaže svoje dosežke iz preteklega serverja, tukaj mu je skoraj uspelo nardit do konca zanimiv server, vendar je v sled ''ankete'' njegov - če povem s tvojimi besedami - način bil napačen...;). Pa dobro, je blo, kar je blo. Zdaj pa je vprašanje, kak interes imajo / ali pač nimajo no...ne poznam vseh 4k+ igralcev na serverju:). Če so za sodelovanje, je vprašanje, kdo bi se boril proti komu...v enem izmed prejšnih postov je Celi dobro napisal...kdo je v zavezništvu s kom. Je to smiselno? Da, je...ker se ne zasleduje cilj ekipe, ampak interes posameznika, da bo imel napisano nekaj v zaključnem reportu. Ni tako?:)

Glede pisanja tudi PROjevcev...ja, tudi določeni iz PROja nabijajo za bv, tukaj ni izjem :).

Se pa strinjam, da bi se morali vsest za eno mizo in pokazat določeno stopnjo zrelosti, pa vse skupaj premlet, sploh ugotovit, ali je še sploh volja za ''sodelovanje'' ali ne...če ne, kar mislim, da z vaše strani, strani ''držav zaveznic'' ni...potem je brezveze tukaj nabijat neke teorije in mešat vroč zrak. Če pa je...pa ne bo Witch-ova ''smrt'' zastonj:)

Lepo igro naprej in lep pozdrav

Witch
19-06-2009, 10:05

Gremo po vrsti...

Ce si mislil "med oblacki na nebu" v smislu "kralj vseh lestvic" razen populacijske, sem pa res tm nekje gor, ja. ;)

Kar se pa tice "shiranosti" - metro ste mi dobr zbil, mesta orng nacel in glede na nastalo situacijo sem mal spremenil taktiko. Mesta sem si povecini do konca porusil sam, zbil populacijo na "pateticnih" 1600 in tako imam sedaj 50% obrambnega bonusa, ko SE VEDNO uletavajo kamikaze iz vseh koncev grida. Koliko kamikaz je klavrno koncal pred mojimi durmi pa lahko pogledas na vrh lestvice branilcev. Ce tudi ne bi nic vec naredu do konca serverja, bom bil na konc serverja se vedno med top 10 igralci s stevilom povzrocenih zrtev (v tem trenutku skupaj okoli 600k).

Se pa strinjam, da bi se morali vsest za eno mizo in pokazat določeno stopnjo zrelosti, pa vse skupaj premlet, sploh ugotovit, ali je še sploh volja za ''sodelovanje'' ali ne...če ne, kar mislim, da z vaše strani, strani ''držav zaveznic'' ni...potem je brezveze tukaj nabijat neke teorije in mešat vroč zrak. Če pa je...pa ne bo Witch-ova ''smrt'' zastonj:)

"Bolha" iz groba pozdravlja tole misel. ;)

lp,
Q

strippi
23-06-2009, 14:25
Ni jim zmanjkalo obrambe...ampak je sploh nimajo. Zakaj pa mislis zakaj jim služi krilo PAX FOR2 ter (črne ovce) PKW z krili??? Za obrambo seveda... povrh vsega pa še prosijo pri KSF in NEA.

Mogoče imajo najboljše napadalce ampak za obrambo pa ne morm trdit tako.

lp

Hmmm, ali še vedno obstaja taka misel ??

Play PRO, join PKW ;)

Stripi
23-06-2009, 17:58
Hmmm, ali še vedno obstaja taka misel ??

Play PRO, join PKW ;)

A ta sporočila imaš kr tk mal za samozavest dvigovat?

strippi
23-06-2009, 18:10
Mojo ali tvojo ??? .. . ...

Hooligan
23-06-2009, 22:51
Zadnji napadi nad igralca SZja kažejo samo sledeče - boril se je, bori se in se bo...če vam je uspela ena akcija, ni potrebno zganjat velikega ''festivala'' zato zdaj :). Čestitke napadalcu in hkrati čestitke za bunker, ki je pričakal nekoga drugega iz SZja. Zanimivo je, zakaj se nič ne omenja, da so določeni iz juga zgubili vojske na eni in isti igralki/-cu, o tem se pa nihče ne pohvali ;). Aja, nardili so si prostor, za ustvarjanje rušilcev, ali pa bodo garaže komu, kaj pa vemo:D. Me pa zanima sledeče - po izrečeni kazni s strani prisotnih organov zadnje čase nenehno računi menjavajo lastnike - kdo je torej tukaj labilen in kdo ne prenese pritiska...pa dobro, samo da bo peskovnik čist, potičke pa spečene, pa bodo ''Združeni narodi'' veseli:)

Okrog slogana play PRO, join PKW pa samo - live PRO, sell PKW :D

Lp

celi
24-06-2009, 10:40
A je to ta uspešen bunker?
http://travilog.org.ua/si/6678275/8e21515a7b92ff26f7d2a402419095e5

No porušenih je blo 12 žitnih polj, bunker prebit... tako, da nevem če je bil uspešen bunker:rolleyes:

Tole pa je neuspešen napad :)
http://travilog.org.ua/si/8109472/b7b6d43026504a14a137c1711fb0bbec

strippi
24-06-2009, 10:49
Ne zganjam nobenega festivala kaj šele da se hvalim nad lovorikam...
Zgleda, da niste dojeli poante mojega posta....

Tale uspešen bunker in borca SZ (boril se je, bori se in se bo ????) ne bom niti komentiral...
Dejanska slika je čisto drugasčna kakor se jo tukaj ustvarja.. tko da ...

Skratka fantje lepo igro Vam želi JV ..

Play ProKW.... Bi postali naše krilo ?? :)

Hooligan
24-06-2009, 13:21
Ne zganjam nobenega festivala kaj šele da se hvalim nad lovorikam...
Zgleda, da niste dojeli poante mojega posta....

Tale uspešen bunker in borca SZ (boril se je, bori se in se bo ????) ne bom niti komentiral...
Dejanska slika je čisto drugasčna kakor se jo tukaj ustvarja.. tko da ...

Skratka fantje lepo igro Vam želi JV ..

Play ProKW.... Bi postali naše krilo ?? :)

Uh, še kako smo dojeli. Nisem mislil teh reportov, ampak enega drugega, pa nima veze. Pač, kot sem dejal v enem izmed prejšnjih postov - če bi bila volja in interes za malo drugačno igro, da bi se ''preiskusilo'' še druge alianse...predvsem kako NEA alianso...ne POSAMEZNIKOV, ampak team, bi bilo marsikaj drugače,...tako pa boste nekateri simmali do konca in si s tem svojim načinom igranja priigrali mirno, bedno in nesmiselno poletje na Travianu...pač tak je.

Kot primer samo nekaj - pred nedavnim končan si1 server je bil negotov vse do konca...tam so fantje in dekleta uživali v igri, se borili ''pošteno'', ne pa tukaj, 3 kvadranti proti enemu...kako zanimivo res...

Kaj se tiče krila - PRO ni nikakršen KSF, ki je kolebal, dokler ni stisnil rep med noge in ''podpisal'' westfalski mir :), potem bi bilo šele brezveze igrat...cel server samih zaveznikov, brez nasprotnikov, hkrati 70ta leta, hippy časi, pa tak...:p. Glavno je, da se imamo radi...lol, not!.

Phenom
24-06-2009, 23:31
Tudi s6 bo prinesel presenecenja na koncu :)

kar se nas PROphecy tice pa lahko samo povem, da boljse strateske igre se nisem igral.

Dejstva:

Napadamo
Branimo
Obnavljamo
in se ZABAVAMO!

P.S. Ce pri strateski igri ne izgubis vsaj 20x predno prides na naslednjo stopnjo imas vkloplen easy mode.

Phenom
24-06-2009, 23:37
Aja kar se krila tice.

Ko bo PROphecy postalo krilo katerekoli alianse bom osebno poletel cez atlantik nag in brez pomoznih sredstev za letenje!!!

sladdki
25-06-2009, 12:31
Aja kar se krila tice.

Ko bo PROphecy postalo krilo katerekoli alianse bom osebno poletel cez atlantik nag in brez pomoznih sredstev za letenje!!!

PKW lahko naredi krilo iz vohunov :D

ptička:D

lp

Hooligan
25-06-2009, 15:19
Z lepim se hvalite...:)

Witch
30-06-2009, 16:31
Malce statistike, ker je ocitno s6 bolj kot ne zamrl:

Do danes je povprecen PRO-jevc dobil v napadu 37.519 in v obrambi 31.959 pik (skupaj 69.478).
Povprecen PAX-or je dobil v napadu 24.586 in v obrambi 9.833 pik (skupaj 34.419).
Povprecen KSF-jevc je dobil v napadu 19.386 in v obrambi 6.298 pik (skupaj 25.684).
Povprecen NEA-ist je dobil v napadu 16.292 in v obrambi 3.876 pik (skupaj 20.168).

Razlago kdo je do sedaj resno napadal, resno branil, kdo se je slepal in kdo je sim-cital, kdo je bil uspesen in kdo ne... pa prepustim vam. Jaz bom interpretiral le zadnje stevilke: 69.478 vs. 34.419,25.684,20.168, ki lepo kazejo da se je PRO res boril proti trem kvadrantom. En PROjevc je namrec v povprecju pobil skoraj toliko enot (bodisi v nabadu ali obrambi) kot povprecen PAX-or, KSF-jevc in NEA-ist skupaj.

lp,
Q

V statistiko so zajete naslednje alianse in pripadajoci clani:
- PRO (PROphecy, PRO AF, PROph3cy),
- PAX (PAX SF, PaX FOR, PaX PKW, PaX FOR2, PaX .PKW),
- KSF (K.S.F.™, K.S.F.4, K.S.F.3, K.S.F.2) in
- NEA (NEA -yy-, NEA -q-, NEA -y-, NEA -x-, NEA -xx-, NEA -qq-, NEA -k-)

RADLER
01-07-2009, 11:13

Do danes je povprecen PRO-jevc dobil v napadu 37.519 in v obrambi 31.959 pik (skupaj 69.478).
Povprecen PAX-or je dobil v napadu 24.586 in v obrambi 9.833 pik (skupaj 34.419).
Povprecen KSF-jevc je dobil v napadu 19.386 in v obrambi 6.298 pik (skupaj 25.684).
Povprecen NEA-ist je dobil v napadu 16.292 in v obrambi 3.876 pik (skupaj 20.168).

Razlago kdo je do sedaj resno napadal, resno branil, kdo se je slepal in kdo je sim-cital, kdo je bil uspesen in kdo ne... pa prepustim vam. Jaz bom interpretiral le zadnje stevilke: 69.478 vs. 34.419,25.684,20.168, ki lepo kazejo da se je PRO res boril proti trem kvadrantom. En PROjevc je namrec v povprecju pobil skoraj toliko enot (bodisi v nabadu ali obrambi) kot povprecen PAX-or, KSF-jevc in NEA-ist skupaj.

lp,
Q

Dopusti so se začeli,in doganje mal popustilo...
Lep pozdrav z peščene plaže ;)...

Glede statistike(lepo si se potrudil,ni kaj), je pa zavajujoča,predvsem glede PAX-a.
Lahko zatrdim,da je večino akcij na PRO izpeljala PAX SF in PAX PKW,
mogoče 10% ostali člani,kar drastično popravi statistiko,bolj v prid PAX.
V statistiki niso vključeni podatki o porušenih-delno porušenih metropolah,katerih ni bilo malo.

P.S- A je TOP razpadel ? Oziroma so že kapituliral ?

lp

Maximilijan
01-07-2009, 11:40

lp,
Q

En manjši popravek: NEA -k- vsaj kolikor vem ni nikoli bila del NEA ;)

Drugače pa lepa analiza 8-)

Witch
01-07-2009, 12:23
Glede statistike(lepo si se potrudil,ni kaj), je pa zavajujoča,predvsem glede PAX-a.
Lahko zatrdim,da je večino akcij na PRO izpeljala PAX SF in PAX PKW,
mogoče 10% ostali člani,kar drastično popravi statistiko,bolj v prid PAX.
V statistiki niso vključeni podatki o porušenih-delno porušenih metropolah,katerih ni bilo malo.

Pax je definitivno prispeval levji delez napadov na PRO in je glavni krivec za vecino zbrisanih racunov na nasi strani - to lahko mirno potrdim. Ce bi upostevali tudi procent porusenih metropol, bi bil rezultat se bolj vprid PAX, a zal teh podatkov nimam. Uporabljeni so izkljucno tisti, ki so na voljo v statistiki igre.

P.S- A je TOP razpadel ? Oziroma so že kapituliral ?
lp

V statistiko so zajeta le tista zaveznistva za katera predvidevam, da bodo odigrala kljucno vlogo pri gradnji WW. Top je bil zal izigran in ga v tem trenutku ne vidim kot moznega kandidata.

lp,
Q

buu!!!
04-07-2009, 18:40
no uglavnem je si6 najbolj beden server kar smo jih kdaj lahko dožveli....!ceu server proti PRO-ju....! za zgled bi vam mogu bit si5 kjer se usi med seboj tepejo:)

aftershave
04-07-2009, 21:29
no uglavnem je si6 najbolj beden server kar smo jih kdaj lahko dožveli....!ceu server proti PRO-ju....! za zgled bi vam mogu bit si5 kjer se usi med seboj tepejo:)

Veš zakaj je beden?...malo premisli, če ne boš ugotovil pa še malo premišljuj. Prišel boš do zaključka da je to zaradi takih igralcev, ki so glasni samo na forumu, kjer pridigajo, v igri pa se skrivajo.

pa veš kako je od samega začetka sem v eni izmed NEA alians...ne zdi se mi prav da smo pokazali hrbet PRO-ju ka sm vedno zelo dobro z njimi sodeloval...(obramba,surovine...)

Jaz ti svetujem, da poslušaš svoje nasvete če hočeš zanimiv server. Izstopi iz NEA, ter se odkrito postavi na PRO stran!...če si načelen in stojiš za svojimi izjavami, bi bila to edina pravilna odločitev. Dobil boš zanimivo igro, NEA pa se bo rešila verjetnega vohuna. Jaz pa te kot član PaX tudi nočem za svojega zaveznika !
-Grem pa stavit, da tega ne upaš storiti !...preveč fletno ti je nažigati simcity.

LP ;)

Hooligan
05-07-2009, 00:50
Jaz ti svetujem, da poslušaš svoje nasvete če hočeš zanimiv server. Izstopi iz NEA, ter se odkrito postavi na PRO stran!...če si načelen in stojiš za svojimi izjavami, bi bila to edina pravilna odločitev. Dobil boš zanimivo igro, NEA pa se bo rešila verjetnega vohuna. Jaz pa te kot član PaX tudi nočem za svojega zaveznika !
-Grem pa stavit, da tega ne upaš storiti !...preveč fletno ti je nažigati simcity.

LP ;)

A to zase govoriš?:) Sodiš druge po sebi kaj :cool:. Dajmu času čas...bo pač bedna zmaga zaveznikov na koncu, ki se je ne bo nihče hotel spomnit, pa dobro ;).

aftershave
05-07-2009, 01:26
A to zase govoriš?:) Sodiš druge po sebi kaj :cool:. Dajmu času čas...bo pač bedna zmaga zaveznikov na koncu, ki se je ne bo nihče hotel spomnit, pa dobro ;).

Sodim po sebi blabla kaj?

Meni server ni tako dolgočasen, kot se vsi pritožujete. Pa igrajte bolj aktivno, jaz sem že dobil kakšen cropkill, še več sem jih potalal, heroj se vzpenja, gre proti stopnji 50, blokiran sem bil od MHja, itd...

Prosim Hooligan brez nekih nerazločnih komentarjev, ki nimajo smisla. Daj si pet minut časa, zberi misli in napiši nekaj konkretnega...tako ti bom lažje razložil da se motiš in da mlatiš prazno slamo...

Nočko

Hooligan
05-07-2009, 01:51
Sodim po sebi blabla kaj?

Meni server ni tako dolgočasen, kot se vsi pritožujete. Pa igrajte bolj aktivno, jaz sem že dobil kakšen cropkill, še več sem jih potalal, heroj se vzpenja, gre proti stopnji 50, blokiran sem bil od MHja, itd...

Prosim Hooligan brez nekih nerazločnih komentarjev, ki nimajo smisla. Daj si pet minut časa, zberi misli in napiši nekaj konkretnega...tako ti bom lažje razložil da se motiš in da mlatiš prazno slamo...

Nočko

Hehe...kikiriki...petelinu je nekdo stopil na žulj, pa je zapel...:). Prazno slamo mlatim? A res? Imaš pa verjetno celo metro...pa malo morje zaveznikov, ki ti ščitijo hrbet...pa lahko vzganjaš frajerja...pa dobro, ti že veš. Borit se 3 vs 1, je zelo zanimivo - seveda je, če si v prvi skupini:D, za MHja ne jokat, igrat pošteno, heroj naj raste, me veseli :). Jaz govorim razločno, pač ne znaš brat ali pa tega nočeš...sem predlagal, da se nardi zanimiv server...marsikdo si želi bolj izenačenega boja, ampak bi pri tem moral pozabit na lastne interese...pa tega ne želi, ker želi preostalim dokazat, kak je dober, ko se spravi skupinica težkokategornikov na nekoga in mu nardi škode za min 3 mesece...O tem se že pisal...Pač, nekako kaže na to...da se bodo zavezniki ( trenutni ) med sabo poklali po prihodu natarjev...PRO-ja je iz dneva v dan manj...igralci brišejo, ker nimajo perspektive, torej nad koga spustit mega armije, ki se kujejo neprestano pri nekaterih?:rolleyes: Edina možnost je nad zaveznika, ki v tistem trenutku ne bo več zaveznik...ker bi rad ''pokazal'', kaj je uspel ustvarit tekom serverja :) ali pa drug scenarij - še pred prihodom natarjev bodo stališča in apetiti tako različni, da bo spokalo, kdo ve:). Ali pa nič ne bo in bodo se zmagovalci, kdorkoli pač bo, ponašali z naslovom velikih ''jackov'', ki drugim niso dali možnosti po načelu - niste imeli, nimate in nikoli ne boste imeli za burek:roll: Me prav zanima, katera od teh variant bo ''zmagala'';)

Še mlatim prazno slamo? Ne...če pa ne priznaš, pač ne priznaš.

lp

celi
05-07-2009, 18:26
Zelo uspešen bunker na strani PRO... PKW ostal brez par napadalcev in kar nekaj katapultov :)

[Link]
[Link]

Prikazovanje podatkov iz igre

NubCake

buu!!!
05-07-2009, 18:49
Veš zakaj je beden?...malo premisli, če ne boš ugotovil pa še malo premišljuj. Prišel boš do zaključka da je to zaradi takih igralcev, ki so glasni samo na forumu, kjer pridigajo, v igri pa se skrivajo.

LP ;)
hehe:P bi šou vn samo kdo bo pol informacije pravu???

Maximilijan
08-07-2009, 19:05
hehe:P bi šou vn samo kdo bo pol informacije pravu???

Ti pa imaš precej razlogov, da si ponosen nase :rolleyes:

Skorpio
09-07-2009, 00:53
Res uspesen bunker ni se treba tako hvalit...Hec

buu!!!
09-07-2009, 00:58
Ti pa imaš precej razlogov, da si ponosen nase :rolleyes:
itq pa ti...???
poznam neki igralceu i PRO alians...in priznam de soo mi 100x bolši kot igralci iz alians NEE...!

smex9
09-07-2009, 03:22
itq pa ti...???
poznam neki igralceu i PRO alians...in priznam de soo mi 100x bolši kot igralci iz alians NEE...!

Potem pa pojdi v PRO!

Sej vem, zdaj bo spet en izgovor, zakaj ne boš šel iz NEA.

celi
09-07-2009, 08:01
Zato, da meni informacije pošilja:rolleyes:

Maximilijan
09-07-2009, 08:37
Zato, da meni informacije pošilja:rolleyes:

Kakor, da nimaš nobenega drugega vohuna v NEA ;) Tale wannabe scary ni ravno tisti s katerim bi se hvalil...

Pa drgače.... :D Nekje sem zasledil, da bodo PRO alianse vendarle gradile Čudo sveta :cool:

buu!!!
09-07-2009, 10:22
Potem pa pojdi v PRO!

Sej vem, zdaj bo spet en izgovor, zakaj ne boš šel iz NEA.
u PRO ne grem ni pogojev za ustop....sem že poskušal...!in to ne samo 1x!

celi
09-07-2009, 11:24
Osebno nikol nisem reku, da WW-ja ne bomo gradil;) Nekateri so menili, da ga ne gradimo, da vidimo če bo "trdna koalicija" zdržala, ko ne bodo mel WW-ja za crushe... Poleg tega se pa NEA cel server pripravlja na na tale WW, mormo jim omogočit, da uporabijo crushe;)

Maximilijan
09-07-2009, 12:04
Osebno nikol nisem reku, da WW-ja ne bomo gradil;) Nekateri so menili, da ga ne gradimo, da vidimo če bo "trdna koalicija" zdržala, ko ne bodo mel WW-ja za crushe... Poleg tega se pa NEA cel server pripravlja na na tale WW, mormo jim omogočit, da uporabijo crushe;)

jah tko pa je če se vodstvo menja :D človek se kar zmede :p

a bi bolelo, če bi preprosto priznali, da je bila gradnja Čuda vedno vsaj želja ;) in sploh ne dvomim, da mate tudi vi kr zadovoljivo zalogo crusherjov.... ;)

sladdki
09-07-2009, 12:50

a bi bolelo, če bi preprosto priznali, da je bila gradnja Čuda vedno vsaj želja ;) in sploh ne dvomim, da mate tudi vi kr zadovoljivo zalogo crusherjov.... ;)

Upam da bomo videli kaj je NEA delala polnih 10mescev :D vse razn 250k vojske bi bilo veliko razočaranje z njihove strani :P

lp

Maximilijan
09-07-2009, 12:57
Upam da bomo videli kaj je NEA delala polnih 10mescev :D vse razn 250k vojske bi bilo veliko razočaranje z njihove strani :P

lp

9 mesecov mimogrede ;) In kolikor vem smo predvsem precej klikali, če poznaš kakšen drugačen način za igranje traviana pa mi ga prosim lepo predstavi :D

250k...vzemi v roke kalkulator pa zračunaj koliko je maksimalno število vojske, ki jo lahko proizvedeš pa svetujem, da upoštevaš še kakšen faktor, ki se mu reče Realnost :rolleyes:

sladdki
09-07-2009, 14:47
9 mesecov mimogrede ;) In kolikor vem smo predvsem precej klikali, če poznaš kakšen drugačen način za igranje traviana pa mi ga prosim lepo predstavi :D

Precej ste klikali :P lepo da priznaš. Travian ni zanimiv če se logiraš 3x na dan in poklikaš, prepošlješ surovine in daš uriti enote. To je nezanimivo.

Vpraši koga iz PRO oz. PAX pa ti bojo podrobneje predstavili njihovo igranje traviana :D
Ne bo ti žal in verjamem da bos naslednji server igral kot oni :):)

250k...vzemi v roke kalkulator pa zračunaj koliko je maksimalno število vojske, ki jo lahko proizvedeš pa svetujem, da upoštevaš še kakšen faktor, ki se mu reče Realnost :rolleyes:

Za 6 mescev lahko nardis cc.75k sekir in 30k Tev.vitezov ter 10k katapultov .:P to je izračun za 6 mescev...za 9 je še dodatno več. In vi ki ste nabijal SC ste lahko ves ta cas mirno bildali vojske zato pa vsi pricakujemo, veliko takšnih vojsk pr vam :D

Kot sem že rekel....vse ostalo bi bilo razočaranje :P

lp

celi
09-07-2009, 16:02

Na SV-ju nikoli niste vedeli kaj je vojna, zato je tudi vaše vodstvo enako. Ne poznam alianse, ki bi bila v taki vojno kot je bila, je PRO, da bi vodstvo ostalo enako;) No mel ste vojno proti HaPe, če bi jim takrat ena mal večja aliansa malo pomagala bi 100% izgubili:D Vse ostalo ste pa na SV-ju vzeli pod svoje okrilje;)

Mislim, da je želja vsake alianse izgradnja čuda tako da to ni presenečenje;).

Phenom
09-07-2009, 16:10
Vodstvo v PRO aliansi je ze od ambasade lvl3 isto in govort nasprotno je neumno sploh ce ne poznas vodstva PROphecy alians.

Kar se igranja samega traviana tice je od sovraznih alians PAX pokazal dalec najvec in njihovi igralci so vredni vsega spostovanja kar za ostale alianse ne morem rect (so izjeme).

Lp, Mare

Maximilijan
09-07-2009, 16:20
Na SV-ju nikoli niste vedeli kaj je vojna, zato je tudi vaše vodstvo enako. Ne poznam alianse, ki bi bila v taki vojno kot je bila, je PRO, da bi vodstvo ostalo enako;) No mel ste vojno proti HaPe, če bi jim takrat ena mal večja aliansa malo pomagala bi 100% izgubili:D Vse ostalo ste pa na SV-ju vzeli pod svoje okrilje;)

Mislim, da je želja vsake alianse izgradnja čuda tako da to ni presenečenje;).

Tistemu kar je bilo s HaPe se komajda ampak res komajda lahko reče vojnica...

Pozabljaš pa na dejstvo, da, če bi se takrat na nas spravila ena večja aliansa bi kot takratni zaveznik PROphecy pomagal ;)

celi
09-07-2009, 16:43
Že pri HaPe smo vam mogl pomagat:D In nja kolk 2 meseca vojne z alianso z 20 člani. Pa če se ne motim ste jih par tudi k sebi vzeli...

Shenkey
09-07-2009, 17:02
To da NEA igra samo SimCity je pač vaš pogled. Analyzer pravi drugače saj vsak dan kake 5 igralev na SZ zgubi populacijo.

Ni vse v tem da brezglavo več igralcev napade metropolo, kar se je lepo videlo v napadu TOP na ninkota in ravemana, kjer se niso niti zmenili da bi napadl isto sekundo, da ne bi bilo mogoče zgraditi zidu nazaj.

NEA vas PRO lepo postopoma uničuje kar lahko vidiš na analyzerju koliko vaših je zbrisalo:
http://www.travian.ws/analyser.pl?s=si6&aid=184
tako da ne mi prosim pametovat kako nič ne napadamo, razlika med nami in večino je da se ne zaletimo v metropolo ampak povečini zavzemamo/uničujemo podporna naselja, kar ponavadi igralca prisili v izbris računa (realno poglej kaj bo naredil igralec z 15 naselji pa od tega 10 Ckjanih)

Maximilijan
09-07-2009, 17:08
Že pri HaPe smo vam mogl pomagat:D In nja kolk 2 meseca vojne z alianso z 20 člani. Pa če se ne motim ste jih par tudi k sebi vzeli...

Mislim, da jih je bilo 30, to, da bi kakšnega vzeli k sebi pa nimam v spominu.
Danes sem že preveč naspammal za en dan, lahko pa temo, ki si jo načel nadaljujeva na skypu :p

celi
09-07-2009, 17:08
Torej vso škodo, ki je utrpimo naredi NEA:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

smartass
09-07-2009, 18:40
Torej vso škodo, ki je utrpimo naredi NEA:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ja pax pa simcka :)

Sej na konc serverja si bo nea razglasila zmago da je sama porazila pro in naredila ww .

Stripi
09-07-2009, 18:48
To da NEA igra samo SimCity je pač vaš pogled. Analyzer pravi drugače saj vsak dan kake 5 igralev na SZ zgubi populacijo.

Ni vse v tem da brezglavo več igralcev napade metropolo, kar se je lepo videlo v napadu TOP na ninkota in ravemana, kjer se niso niti zmenili da bi napadl isto sekundo, da ne bi bilo mogoče zgraditi zidu nazaj.

NEA vas PRO lepo postopoma uničuje kar lahko vidiš na analyzerju koliko vaših je zbrisalo:
tako da ne mi prosim pametovat kako nič ne napadamo, razlika med nami in večino je da se ne zaletimo v metropolo ampak povečini zavzemamo/uničujemo podporna naselja, kar ponavadi igralca prisili v izbris računa (realno poglej kaj bo naredil igralec z 15 naselji pa od tega 10 Ckjanih)

Ja najbolj bistroumna aliansa na serverju:roll:

sladdki
09-07-2009, 20:15

Lej lahko ti naštejem na roke katerih 10 igralec napada iz NEA in so kokrtok aktivni in ne simčkajo..
Ostali SC vkljucno z nekdanjo št.1 na lestvici populacije ter vaši morebitini krašerji :D

lp

Virusbuster
09-07-2009, 20:45
Super :D Mam ck v skoraj vsa naselja, pa še pridejo :P
Kaki lep konec dopusta :)

smartass
09-07-2009, 20:49

Lepo je z polnimi usti srat potem ko so miljoni umiral na pro in pax strani med tem pa cel nea lepo simckal.

Hooligan
10-07-2009, 13:50
http://www.youtube.com/watch?v=dOibtqWo6z4

Odlična pesem za zvezo alians NEA ;)...metaforično jo mislim da, vsakdo razume :D.

Razzzer
10-07-2009, 14:03
No smo že spet pri pesnitvah :P (to mora bit neki življenski cikel):mrgreen:

smex9
10-07-2009, 14:28
Katera aliansa je najbolj Sim City igrala?

Odgovor: NEA
Zmeraj prvi, drugi ali tretji.

http://www4.slikomat.com/09/0710/2br-NEA.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/3888994.htm)

Razzzer
10-07-2009, 15:08
Saj zato pa obstaja igra sim city: eni so gradbeniki, drugi vojaki :)

sladdki
10-07-2009, 15:49
Saj zato pa obstaja igra sim city: eni so gradbeniki, drugi vojaki :)
Potem bi se igra imenovala Travian & Simcity :P

Razzzer
10-07-2009, 16:22
Potem bi se igra imenovala Travian & Simcity :P

V katerem jeziku pa pomeni travian bojevanje?:rolleyes:

Delaš tisto kar ti igra dovoljuje, če ti dovoljuje sc-jat in ti je to všeč, zakaj pa ne.:rolleyes:

BigBob
10-07-2009, 16:27
v afganistanskem jeziku:)

Phenom
10-07-2009, 17:25
Govort o uspesnih akcijah NEA alians na PRO in kako nas rusijo je lahko ce so ze vsi igralci pri PRO bili zruseni iz strani (po vrstnem redu) T-O-P, PAX, KSF...pobirat drobtinice in unicevat nasprotnika, ko je ta ze unicen je lahko delo tudi za 6 letnika. PRO nikoli ni imel konfliktov (vecjih) z NEA aliansami ampak ko je NEA videla, da je PRO ze dotolcen se pac odlocijo gremo pa se mi mal pokazat.

Zgodovina:

PRO in NEA alianse so v zaveznistvu. PRO predlaga NEA aliansam, da se z mocjo zdruzijo in pocistijo Juzni del (KSF/TOP/PAX)...NEA rece "ne mi pa ne bi se imeli vojne". PRO je celo ponudila gradnjo WWja brez umesavanja s crushi v zavezniske WWje (NEA) in to se je dogajalo se pred vojno med PRO in TOP ampak ker je bila PRO edina aliansa z jajci in zeljo po igri se je spopadla z TOP. In glej ga zlomka NEA vidi, da kot zaveznik PRO lahko dobi kaksen napad na svoja naselja in prekini sodelovanje z PRO...quote "zaradi nesodelovanja in nekomunikacije bomo prekinili zaveznistvo"...naj vam povem, da sem se vsak teden dobival na konferencnem chatu z vodjami NEA alians in, da smo jim ponudili skupni boj proti Jugu ampak to za njih ni bilo sodelovanje in komuniciranje!

Ko smo videli da se je cel server spravil na PRO smo enostavno povlekli jokerja iz rokava, ki ga mnogi poznate kot Witch oz Cleaner...naredil je veliko pri diplomaciji in skoraj preprical cel Zahod za zdruzitev...zal KSF ni bil za to in je TOP malce prehitro naredil akcijo na PAX kjer je izgubil celotne napade (izdajalc je bil celo v samem vodstvu). Kaj bodo naredili pri PROju...0, ker spopadat se z celotnim serverjem (TOP je bil ze na nasi strani) je nemogoce. Sedaj ko je PRO dobesedno brez moci pa jih rusi NEA...

Moj zakljucek je:

PAX, TOP in KSF so pokazali nekaj volje do igre kot je bila zamisljena in pri tem ironicno PAXu najbolj privoscim zmago, ker so igralci dobesedno igrali travian. Tisti, ki pa se oglasate na forumu kolk ste oh in sploh pa pokazite kako ste "d'best" in povejte svoje nicke v igri...Govort in pljuvat po doloceni aliansi pod skritim imenom zna vsak!!!

P.S. ce bo tale moj post pripeljal do ponovnega rusenja mojih naselij...kar...verjemite mi da sem bil rusen ze najmanj 6x v popolnoma vsa naselja. Moja mesta so za mene nepomembna in ce imate cas kar na delo a zapomnite si, da bom do koncanega WWja (katera koli aliansa ze bo) tukaj in se bolj vzpodbujal nase igralce.

Lp, Mare/Phenom(PROphecy)

Pa se zakljucek:

PRO igralci so zame edini spostovanja vredni igralci in vse, ki sem jih spoznal bom z veseljem sel na pivo in rekel kaksno besedo (velja tudi za ostale igralce izven PRO, ki ste zapisani pri meni pod "spostovanje")

sladdki
10-07-2009, 17:29
To Phenom:) lepo povedano....

We are the PROphecy

lp

Xiwang
10-07-2009, 20:03
"Replika Phenomu na zadnji post"

No pa si me pripravil do registracije na forumu.

Phenom, navaden enoličnež si. Kaj pa če bi na primer omenil, da ste ponujali vojno že po tem ko smo izrazili željo po prekinitvi? Pred tem se pa zadeve niso nikamor premaknile in so bila apeliranja na višjo stopnjo sodelovanja ignorirana...pa to tako ali tako ni relevantno.

Naša odločitev je imeli drugačne implikacije kot le prekinitev zavezništev in sicer zavzeti nevtralno pozicijo dokler se na serverju ne pokažejo prve tenzije med koordinatami. Na začetku se tudi nisi preveč sekiral s to odločitvijo in tako ste bili celo vi prvi ki ste prekinili zavezništva z nami. Mislil si namreč da boš z lahkoto pridobil koga od drugih na svojo stran in da nas tako ali tako ne potrebuješ. No pač stvari se niso ravno izšle kot si si zadal tako da si si nabral namesto zaveznikov kar nekaj sovražnikov. Mi po drugi strani pa smo imeli možnost izbiranja strani in smo se odločili za sodelovanje s pax - nam zameriš? Kar se mene tiče popolnoma racionalna odločitev glede na to da ste bili vi v tisti fazi pripravljeni vzeti kogarkoli za zaveznika, pax pa je imel bolj jasne cilje.

Najbolj pa sem presenečen nad zaničevanjem NEA alians v smislu simcityja. Pozabil si namreč omeniti par ključnih zadev vaše vojne s pax in top. Vi ste imeli že polne roke dela s paxom in topom ko smo mi začeli s čiščenjem meje. In kaj smo poslušali vsak dan od tistega trenutka dalje? Tvoje prošnje in grožnje v zvezi s prenehanjem napadov na PRO. Ne glede na to, sem se sam zavzemal za bolj enakovredno porazdeljene razmere moči na serverju zato smo prekinili vse napade NEA alians na PRO. Na to "malenkost" si kot kaže pozabil. Torej naša simcity neaktivnost pri napadih je bila usluga vam in ta usluga je trajalo tako dolgo, dokler nismo več uspeli opravičevati stagniranja pri naših igralcih in zaveznikih. Drugič ko zaničuješ nekoga povej celotno plat zgodbe, zlasti če ti je šla na roko v najtežjih trenutkih, ko si grozil z izbrisom iz serverja in podobnim.

Toliko na kratko, da bodo ljudje imeli možnost presoje, namesto da poslušajo vedno znova enosmerne obtožbe.

lp XiWang

NEA

Phenom
10-07-2009, 20:28
Dal sem si za spodbudo na odgovor Foo fighters - pretender komad.

In odgovor:

Resnica je da smo vas prosil za nenapadanje in je res da so nasi igralci (vohuni) hotel iztrzit vojno z NEA aliansami. Je tudi res da sem sam osebno kontaktiral v casu vojne vse vodje glavnih alians in je tudi res da sem predlagal njim to kar sem NEA aliansam...PRO bo sodeloval v gradnji WWja pod istimi pogoji kot sem dal vam...ampak se stavri obracajo in PRO bo naredil to kar je za travian misljeno...torej prodali bomo crushe najbolsemu ponudniku!

Kar se tice nasih dogovorov pa lahko samo povem...je res da sem obljubil NEA aliansam da ne bom dal ukaza napada na njih pod pogojem da ne bo vecjega napada na nas...tudi sem obljubil da ne bom napadel vasih ce kdo ne bo napadel nasih ampak konec koncev tak je bil tudi dodgovor z neko drugo ally!

Zakaj je pa Phenom zdej svojo rit kril? se vprasate?

Nism kril svoje riti...vec napadov ki je bilo narejenih na mene vec casa so imeli moji SOigralci na bunkerjih.

Vohuni vam lahko povejo da sem bil vedno zadnji, ki sem skliceval obrambo in tudi zadnji, ki bom zapustil PROphecy z dvignjeno glavo.

Debate gor ali dol...aliansa ki je v polozaju ki ne mora parirat ostalim bo kontaktirala vse in po pogogovrih z vsemi vem katera aliansa si zasluzi zmago. Katera? Boste pa videli kam bodo nasi crushi sli :)

Lp, Mare/PROphecy z respectom)

tija
10-07-2009, 22:03
Zgodovina:

PRO in NEA alianse so v zaveznistvu. PRO predlaga NEA aliansam, da se z mocjo zdruzijo in pocistijo Juzni del (KSF/TOP/PAX)...NEA rece "ne mi pa ne bi se imeli vojne". PRO je celo ponudila gradnjo WWja brez umesavanja s crushi v zavezniske WWje (NEA) in to se je dogajalo se pred vojno med PRO in TOP ampak ker je bila PRO edina aliansa z jajci in zeljo po igri se je spopadla z TOP. In glej ga zlomka NEA vidi, da kot zaveznik PRO lahko dobi kaksen napad na svoja naselja in prekini sodelovanje z PRO...quote "zaradi nesodelovanja in nekomunikacije bomo prekinili zaveznistvo"...naj vam povem, da sem se vsak teden dobival na konferencnem chatu z vodjami NEA alians in, da smo jim ponudili skupni boj proti Jugu ampak to za njih ni bilo sodelovanje in komuniciranje!

Ko smo videli da se je cel server spravil na PRO smo enostavno povlekli jokerja iz rokava, ki ga mnogi poznate kot Witch oz Cleaner...naredil je veliko pri diplomaciji in skoraj preprical cel Zahod za zdruzitev...zal KSF ni bil za to in je TOP malce prehitro naredil akcijo na PAX kjer je izgubil celotne napade (izdajalc je bil celo v samem vodstvu). Kaj bodo naredili pri PROju...0, ker spopadat se z celotnim serverjem (TOP je bil ze na nasi strani) je nemogoce. Sedaj ko je PRO dobesedno brez moci pa jih rusi NEA...

Živijo Mare

Jaz sem povsem proti temle javnim temam, ker je enostavno preveč nepravilnih informacij ...

Poleg tega prehitro preide v neko javno žaljenje ene ali druge strani, kar pa je za neke odrasle ljudi povsem neprimerno.

Oba dobro veva, da tale zgodovina ni potekala takole!!

Zavezništvo med OnLine oz. On-aliansami je bilo prekinjeno takole:
Vodstvo se je povsod zamenjalo, naši stiki so postajali vse slabši. Iz vaše strani smo poznali le še tebe in po večkratnih željah po boljšem sodelovanju in spoznavanju preostalega Pro vodstva ni bilo nič. Mare s spoštovanjem do tebe, a roko na srce ... včasih si dobesedno mrknil in koga potem kontaktirat ??? ... Pač bilo nam je zadosti "takega zavezništva", ki ni imelo pravega pomena.
Poleg tega smo bili s for v dobrih odnosih in in res nismo videli nobenega smisla, da bi se tepli z igralci s katerimi se dobro razumemo, kar pa je Pro takrat od nas na vsak način pričakoval.

Kljub temu pa nismo želeli prekiniti odnosov z vami. Če se spomniš igmja, ki ti je bil poslan, veš da je na njem pisalo, da zavezništvo lahko nadaljujemo, če se resno pomenimo in izboljšamo donose, da pa tako ne more iti naprej kot je poprej bilo.
Niti mi nismo prekinili zavezništva, iz ponosa ste po tistem igmju zavezništvo prekinili vi ... saj smo mi čakali na vaš odziv, ki ga razen prekinitve ni bilo... Iz vaše strani ni bilo želje po tem da bi naše odnose izboljšali. To nam je bila potrditev, da je zavezništvo bilo le "zavezništvo".
Po tej prekinitvi vas mi nismo napadli. Začeli pa smo dobivati napade iz vaše strani. Naši igralci so dobili navodila, da vas ne smejo napadati in da naj se le branijo. Po 14. dneh špikanja iz vaše strani pa smo na vaše napade odgovorili.
Zakaj tako pozno... ker nam ni bilo vseeno želeli smo se prepričati, če boste morda le želeli, da odnose izboljšamo.

Tega nisem želela pisat pod lažnim nickom in spoštovanje Phenomu in Cleanerju, da sta vse kar sta pisala in želela povedati napisala pod svojimi nicki.
Povsem razumno je da smo vsi zvesti svojim aliansam!

Lep pozdrav
Tija

Razzzer
10-07-2009, 23:38
Dal sem si za spodbudo na odgovor Foo fighters - pretender komad.

Debate gor ali dol...aliansa ki je v polozaju ki ne mora parirat ostalim bo kontaktirala vse in po pogogovrih z vsemi vem katera aliansa si zasluzi zmago. Katera? Boste pa videli kam bodo nasi crushi sli :)

Lp, Mare/PROphecy z respectom)

Še dobro, da ima pro spet glavno besedo:rolleyes:

Hooligan
10-07-2009, 23:45
Še dobro, da ima pro spet glavno besedo:rolleyes:

Napadanje 3 vs. 1 pa je zanimivo...in ustavitev ognja s strani NEA alians...kot sem že napisal, sej bodo še imeli čas se dokazovat...:), samo bo beda, če tega ne bodo storili. :p

V katerem jeziku pa pomeni travian bojevanje?:rolleyes:

Delaš tisto kar ti igra dovoljuje, če ti dovoljuje sc-jat in ti je to všeč, zakaj pa ne.:rolleyes:

Potem si v napačni igri, prijatelj, kajti Travian je vojna igra, ne igra, kdo bo imel največji in najbolj ''fensi'' vrtiček :)

Razzzer
11-07-2009, 03:11
Potem si v napačni igri, prijatelj, kajti Travian je vojna igra, ne igra, kdo bo imel največji in najbolj ''fensi'' vrtiček :)

Ne skrbi zame, imam dovolj vojske :) (skušam govoriti objektivno)

Phenom
11-07-2009, 05:14
Iz vaše strani smo poznali le še tebe in po večkratnih željah po boljšem sodelovanju in spoznavanju preostalega Pro vodstva ni bilo nič. Mare s spoštovanjem do tebe, a roko na srce ... včasih si dobesedno mrknil in koga potem kontaktirat ??? ... Pač bilo nam je zadosti "takega zavezništva", ki ni imelo pravega pomena.

Edino jaz sem se takrat tudi od samega zacetka z vami menil, ker pa je bilo obilo dela sem tudi sam kdaj pa kdaj "mrknil" in nisem dal takojsnjega odgovora.

Poleg tega smo bili s for v dobrih odnosih in in res nismo videli nobenega smisla, da bi se tepli z igralci s katerimi se dobro razumemo, kar pa je Pro takrat od nas na vsak način pričakoval.

Bili ste s FOR v dobrih odnosih...quote again (in dokazi so shranjeni):
"ja FOR nas nekaj tolce po severni meji ampak bomo probal zadevo resit ce se bo dalo"
To je bilo med nasimi pogovori!

Niti mi nismo prekinili zavezništva, iz ponosa ste po tistem igmju zavezništvo prekinili vi ... saj smo mi čakali na vaš odziv, ki ga razen prekinitve ni bilo... Iz vaše strani ni bilo želje po tem da bi naše odnose izboljšali.

Vas IGM je poslal clovek, ki nikoli prej ni imel stika z nami, kasneje ste celo dali izjavo, da je bila to odlocitev celotnega vodstva. Spet imam dokaze!

Po tej prekinitvi vas mi nismo napadli. Začeli pa smo dobivati napade iz vaše strani. Naši igralci so dobili navodila, da vas ne smejo napadati in da naj se le branijo. Po 14. dneh špikanja iz vaše strani pa smo na vaše napade odgovorili.

Napadli smo pa vaso alianso, ki ste jo vi poleg tega, da smo vas prosili da ne delajte alians z nasimi farmami in z igralci na SZ, naredili v svoje krilo.

Kaj je tukaj resnica in kaj laz? Dokaze imam in ce bo potrebno moja stalisca zagovarjat imam vse shranjene pogovore.

Lp, Mare/PROphecy

Witch
11-07-2009, 07:03

No ja... Na konc dobi igralc z najvecjim vrtickom titulo prav tako kot dobita najboljsi napadalc, branilc in sampion (nosilc WW100). Tudi sim city je del igre.

lp,
Q

Hooligan
11-07-2009, 13:01
No ja... Na konc dobi igralc z najvecjim vrtickom titulo prav tako kot dobita najboljsi napadalc, branilc in sampion (nosilc WW100). Tudi sim city je del igre.

lp,
Q

Napadalec ponavadi nima po 40+vasi...je vseskozi aktiven, gradi nujno potrebne zadeve, ostale surovine drugače, bolj smiselno porablja :), branilec ponavadi ni odlikovan zaradi svojih enot, temveč zaradi alianse...WW je tudi oskrba lepega števila ljudi...simcity pa samo gleda, da bodo zgradbe tip-top:D, vse ''pošlihtano'' in to je to. Načelo - samo da imam mir...:)

Je pa tudi to varianta igre ja...čeprav zame osebno zgrešeno:cool:

P.s.: govori se - NEA ob en crusher?:cool::cool::cool:;)

Arwen Undó
11-07-2009, 13:06
Ja kaj je zdaj z NEA....so bili PRO uspešni al so se zmotili?
NEA?

Virusbuster
11-07-2009, 13:07
Jah po moje se v kr en suport, kjer so po naključju tudi velike barake in konjušnica bunker ne bi skliceval ;)

Arwen Undó
11-07-2009, 13:10
No študiramo lahko vsi, al je ali ni, glede na to da je bilo naselj za moje pojme pripravljeno za crush(velike barake, velika konjušnjica, dosti žitnic, dosti skladišč itd.) potem je to to, vedndar saj veš, nikoli nisi 100%, če ni dokaza ali potrdila nekoga, ki je vedel kako in kaj.
Torej NEA potrdilo mogoče?

smartass
11-07-2009, 14:16
Itak noben ne bo priznal da mu je izpuhtelo 50+k sekir + ostalo.

Virusbuster
11-07-2009, 15:29
Kolikor jaz vem malo več :P

sladdki
11-07-2009, 17:28
jej jej tko pocen gubite krašerje NEA :p

In zdaj vprašanje ? A je bilo vredno ves ta čas simcity nabijat, nč ne napadat ????
Odg: Ni bilo vredno !:D

Pozdrav iz PRoja

hriba
11-07-2009, 17:53
A si tut pomislu da nekateri šparamo z vojsko za natarje?Pa crushe?Ramerje?...Pa nismo simcity v NEA ne...Smo tut obrambni igralci...zato nimamo tok medal...Pa tut nekater nekater napadajo ko nori v naši ally ampak se ne hvalijo kuk so dosegli, kok so spucali in oh in sploh kva so nardil...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Lp Hriba

sladdki
11-07-2009, 18:01
Pa tut nekater nekater napadajo ko nori v naši ally ampak se ne hvalijo kuk so dosegli, kok so spucali in oh in sploh kva so nardil...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Lp Hriba

Sej se nimajo kaj hvaliti, uglavnem napadju naselje k so ze uničena ali pa CKjana....plus tok 15 se jih sprav na 1 igralca :p to nwm ce je za pohvalit...ce se ti pa zdi pa ok

lp

Arwen Undó
11-07-2009, 18:34
Evo potrdilo od NEA prišlo, zavzeto je bilo naselje v katerem se je delal crush.:p Ob tem so prišle tudi pohvale za dobro izpeljano akcijo.

LP

smartass
11-07-2009, 19:02
Itak se jih ne bo rabilo ce bojo 3 kvadranti skup v "miru" gradil WW. Vse skup kaze na najbol miren zakljucek serverja doslej :)

Hamlet
11-07-2009, 21:11
Itak se jih ne bo rabilo ce bojo 3 kvadranti skup v "miru" gradil WW. Vse skup kaze na najbol miren zakljucek serverja doslej :)
Ne bodo tije kvadranti delali enega, ampak vsak kvadrant svojega...
Upam da bo NEA prekinila zaveništvo, saj bi bil potem server precej nezanimiv...

Phenom
11-07-2009, 23:17
Ce bodo KSF ali PAX skupaj gradili WW z NEA sem jaz novo izvoljeni PAPEZ (sem ateist) in bom to funkcijo opravljal do 90 leta.

Kot ste opazili PRO je pokazal izkusenost in znanje, ce temu nasprotujete tudi vredu. Bo pokazala izkusnja pri gradnji WW kdo je kdo...naj vas opomnim da je par let nazaj na com zmagala najmanjsa aliasna po popu...ni za odpisat malih, ki bodo imeli kar nekaj simpatij. Se vedno pa sem na strani tega da naj zmaga najbolj ucinkovita aliansa...ampak, ker vidimo da PROphecy bo zelo tezko zmagal (brez zaveznikov v novi dobi) dam roko v ogenj za PAX...drugo mesto pripisem KSFju saj imajo odlicno organizacijo...NEA zal ste me razocarali z igro, ki jo igrate...Imate najvec kril in take alianse so na koncu...primer ANCIENT (s4) je imel veliko kril in na koncu dobil po WWjih crushe od samih zaveznikov!

Konec:

Da PROphecy bo gradil WW in to samo v skupnem sodelovanju z neko drugo alianso.

P.S. Bomo pa imeli najvecji piknik na katerega bo povabljen celotni server! Brez spijonov prosim :) (ne bi rad videl nekoga da pove da so bili pri nas cevapi boljsi)

Lp, Mare

smex9
12-07-2009, 01:17
Napadalec ponavadi nima po 40+vasi...je vseskozi aktiven, gradi nujno potrebne zadeve, ostale surovine drugače, bolj smiselno porablja :), branilec ponavadi ni odlikovan zaradi svojih enot, temveč zaradi alianse...WW je tudi oskrba lepega števila ljudi...simcity pa samo gleda, da bodo zgradbe tip-top:D, vse ''pošlihtano'' in to je to. Načelo - samo da imam mir...:)

Je pa tudi to varianta igre ja...čeprav zame osebno zgrešeno:cool:

P.s.: govori se - NEA ob en crusher?:cool::cool::cool:;)

Čistilni napad:
http://www.shrani.si/f/40/j6/1WODLWWX/cistilec.jpg

Zavzemanje:
http://www.shrani.si/f/t/tO/6iOdCgE/zavzemanje-copy.jpg

In ta crusher naj bi bil zelooo velik.

Virusbuster
12-07-2009, 01:35
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=24c7de451

Pozabil si še tega čistilca.. Ki pa ni prebil..

Daj pobriši ime ven iz une slike ker bodo brisali post..

smex9
12-07-2009, 10:18
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=24c7de451

Pozabil si še tega čistilca.. Ki pa ni prebil..

Daj pobriši ime ven iz une slike ker bodo brisali post..

Ups, tam sem pa pozabil.

hriba
12-07-2009, 11:24
Sej se nimajo kaj hvaliti, uglavnem napadju naselje k so ze uničena ali pa CKjana....plus tok 15 se jih sprav na 1 igralca :p to nwm ce je za pohvalit...ce se ti pa zdi pa ok

lp

So že CK-ja ne? hehe...zakaj pa zmram ko vidim reporte letijo polja iz 15 na 2-3? Ja sej smo za skupne akcije..dost nas in zakaj ne bi?(napadal po 15 na 1). Ja men se zdi pohvale vredno sej usaj sodelujemo!

alex1712
12-07-2009, 16:00
Pozdrav vsem.
Nikoli si nisem mislila, da bom kdaj po forumih pisala oz. brala forum. Niti nisem prijavljena v forum, pišem z fantovega nicka. Pa tako sigurno veste kdo sem. Prvotna lastnica računa alesi. Ta račun je bil ustvarjen s strani mojega prijatelja. On se je naveličal igrat po treh tednih in mi predal račun, tudi sama nisem mislila igrati, sem mislila dat brisat ta račun, vendar nisem, ker on je naložil zelo veliko golda gor, saj smo še igrali na speedu (CungaLunga)- večina me je tak poznala pod mojim imenom, alesi pa ni moj nick. To je moj prvi počasni server, pa tudi zadnji, ker se mi je dobesedno zagabil, saj je dolgočasen in traja zelo dolgo. Speed je bil zelo zanimiv. Tu na tem serverju sem se odločila samo za simcity in delanje nap. vojske, ker sem imela dovolj napadanja na speedu in dovolj prebedetih noči, tak da se mi tu ni ljubilo čisto nič več. - tu je odgovor na vaša vprašanja zakaj samo simcity. Na drugem slo speedu je bilo zelo pestro, vendar imeli smo se super. Ta počasni server pa ni za mene.
Dolgo sem premlevala kaj naj naredim, komu naj oddam račun, vendar nobeden ni hotel. Potem me je še mh zaklenil, in se mi je še bolj zagabilo vse skupi, časa tudi ni bilo več. Zamenjala sem tudi službo in delam cele dneve, zdaj sem bila tudi na dopustu, kjer ni neta, in tako sem tudi oddala račun, vendar tudi novi lastnik je šel na dopust in tu so sitterji, ki pač majo veliko dela tudi z svojimi accji in tako je nekdo zelo zlahka prevzel mesto, seveda sem mu tudi čestitala, in ja tu je bil crusher, priznam, vendar zelo velik. ne vem točno koliko, ker me že lep čas ni bilo gor. Samo vam povem, da ne obrekujte nea igralcev, ker so nekateri zelo dobri igralci in mi je bilo v čast z njimi igrat. Saj sami vedo keri so to. Me pa neki zanima, kak ste pa vedeli da je bil tu crusher, a so vohuni bili na delu, če je kdo tako korajžen mi naj napiše kak je zvedel, ker me to res zanima, če si ne upa tu na forum mi lahko na privat napiše. Je pa res, da tudi jaz tako kot phenom ne maram vohunov, se mi kar gabijo. Imam pa zelo rada da se pove resnica. Jaz sem vam mojo povedala.

Je pa res da sem tu spoznala zelo dobre ljudi, dobre prijatelje, ki mi veliko pomenijo. Vendar je čas za prenehanje igranja te igre travian. - to je kot ena zgodba ki se kar ne konča.
Poslavljam se od vas vseh in uživajte v tej igri do konca, pa lepo se imejte, vendar se ne kregat in bit nespoštljivi, to je samo igra ki ni resnična, je samo igra to se zavedajte in bodite prijazni drug do drugega.

čavč

celi
12-07-2009, 16:10
Kje je bil crush smo vedeli že najmanj 3 mesece;) Tud vohuni so bli malo vpeleteni, poleg tega pa smo enkrat fejkali in ciljali velike barake, kar je še dodatno potrdilo;)

alex1712
12-07-2009, 16:16
Ja samo da ti povem, da so velike barake skoraj v vsakem mestu. Niso bile samo tam.
Hvala ti, da si potrdil za vohuna. Samo me pa zanima kdo je bil.

celi
12-07-2009, 16:24
Nebi vseh našteval, majo še delo:)

_Dejan_
12-07-2009, 17:27
Pohvale PRO-jem za izpeljano akcijo... Me pa nekaj zanima ali v naselju ni bilo rezidence? Ali ste jo že prej porušili?

f3t4
12-07-2009, 17:44
Pohvale PRO-jem za izpeljano akcijo... Me pa nekaj zanima ali v naselju ni bilo rezidence? Ali ste jo že prej porušili?

Je bila rezidenca :D 2 napad jo je zbil..nato so senatorji uleteli :P

Ja samo da ti povem, da so velike barake skoraj v vsakem mestu. Niso bile samo tam.
Hvala ti, da si potrdil za vohuna. Samo me pa zanima kdo je bil.

Jst sm te 1x skavtal v to naselje kjer je bilo okol 10k sekir in 4k katov...mogoče smo zaradi tega vedli da je kraš tam :D

alex1712
12-07-2009, 18:02
to je bilo v lungi 2 nikoli ni bilo katov v lungi 1, nikoli. premalo žita

f3t4
12-07-2009, 18:09
01 je bila večkrat skavtana....tako da se je vedlo :D
Mah zdej je kar je....

alex1712
12-07-2009, 18:33
Ja saj vem da so skavtali in tudi dvojko, samo ni bilo v enki nikoli te vojske, vsaj takrat ne ko sem igrala jaz. Pa tudi zdaj ni bilo po moje, ja je kar je, kaj čmo, tak je.

smex9
12-07-2009, 19:39
Pozdrav vsem.
Nikoli si nisem mislila, da bom kdaj po forumih pisala oz. brala forum. Niti nisem prijavljena v forum, pišem z fantovega nicka. Pa tako sigurno veste kdo sem. Prvotna lastnica računa alesi. Ta račun je bil ustvarjen s strani mojega prijatelja. On se je naveličal igrat po treh tednih in mi predal račun, tudi sama nisem mislila igrati, sem mislila dat brisat ta račun, vendar nisem, ker on je naložil zelo veliko golda gor, saj smo še igrali na speedu (CungaLunga)- večina me je tak poznala pod mojim imenom, alesi pa ni moj nick. To je moj prvi počasni server, pa tudi zadnji, ker se mi je dobesedno zagabil, saj je dolgočasen in traja zelo dolgo. Speed je bil zelo zanimiv. Tu na tem serverju sem se odločila samo za simcity in delanje nap. vojske, ker sem imela dovolj napadanja na speedu in dovolj prebedetih noči, tak da se mi tu ni ljubilo čisto nič več. - tu je odgovor na vaša vprašanja zakaj samo simcity. Na drugem slo speedu je bilo zelo pestro, vendar imeli smo se super. Ta počasni server pa ni za mene.
Dolgo sem premlevala kaj naj naredim, komu naj oddam račun, vendar nobeden ni hotel. Potem me je še mh zaklenil, in se mi je še bolj zagabilo vse skupi, časa tudi ni bilo več. Zamenjala sem tudi službo in delam cele dneve, zdaj sem bila tudi na dopustu, kjer ni neta, in tako sem tudi oddala račun, vendar tudi novi lastnik je šel na dopust in tu so sitterji, ki pač majo veliko dela tudi z svojimi accji in tako je nekdo zelo zlahka prevzel mesto, seveda sem mu tudi čestitala, in ja tu je bil crusher, priznam, vendar zelo velik. ne vem točno koliko, ker me že lep čas ni bilo gor. Samo vam povem, da ne obrekujte nea igralcev, ker so nekateri zelo dobri igralci in mi je bilo v čast z njimi igrat. Saj sami vedo keri so to. Me pa neki zanima, kak ste pa vedeli da je bil tu crusher, a so vohuni bili na delu, če je kdo tako korajžen mi naj napiše kak je zvedel, ker me to res zanima, če si ne upa tu na forum mi lahko na privat napiše. Je pa res, da tudi jaz tako kot phenom ne maram vohunov, se mi kar gabijo. Imam pa zelo rada da se pove resnica. Jaz sem vam mojo povedala.

Je pa res da sem tu spoznala zelo dobre ljudi, dobre prijatelje, ki mi veliko pomenijo. Vendar je čas za prenehanje igranja te igre travian. - to je kot ena zgodba ki se kar ne konča.
Poslavljam se od vas vseh in uživajte v tej igri do konca, pa lepo se imejte, vendar se ne kregat in bit nespoštljivi, to je samo igra ki ni resnična, je samo igra to se zavedajte in bodite prijazni drug do drugega.

čavč

Za crusher sem izvedel iz PaX foruma. :D

Je bila rezidenca :D 2 napad jo je zbil..nato so senatorji uleteli :P

Jst sm te 1x skavtal v to naselje kjer je bilo okol 10k sekir in 4k katov...mogoče smo zaradi tega vedli da je kraš tam :D

Pri nas so govorili, da 60k sekir in nekaj več katov kot si jih ti naštel.
:confused::confused::confused::confused::confused:

Virusbuster
12-07-2009, 19:42
Kolko jaz vem je bilo 80k sekir in 30k tv, ampak ne me držat za besedo.

alex1712
12-07-2009, 20:05
Več je blo kot pravite, samo v mestu lunga o2 je bilo hranjeno toliko kot ste našteli ker tam sem hranila katse.

Arwen Undó
12-07-2009, 20:09
Mene pa ful firbca, res ne bi povedla? :D

alex1712
12-07-2009, 20:46
Če pravim da že več ko mesec ne igram več, in ne vem, res ne vem točno koliko je zdaj bilo.

f3t4
12-07-2009, 20:52
Če pravim da že več ko mesec ne igram več, in ne vem, res ne vem točno koliko je zdaj bilo.

Da sm te pa skavtu v metro pa veš :D:D hehe to je blo pred 1 mescu :p

alex1712
12-07-2009, 21:00
Ne ne vem.

kemik007
15-07-2009, 00:18
Pozdravjeni!
Moj prvi in zadnji post na tem forumu! Rad bi pa pojasnil nekaj stvari, ker vidim kaj nekateri pišete in je čisti nonsens!

Glede simčkanja: Mislim da ste vsi vključno z mano 6-7 mesecev pridno simčkali in si medalje pridobivali na farmah in ne nasprotnikih! Zadnje tri mesece pa ste morali nekaj napasti, ker je bil -v žitu že prevelik,...

Glede PROjeve zadnje alcije, kapo dol res dobro izpeljana, pa kaj če mora cela alianca z vohuni vred, združit muči, da uničijo cruzer. Vprašajte malo igralca iz proaf-a, kako se izgubi naselje z "cruzom"!

In še to: če kdo potem so to PAX alianse pristopile k vojni s figo v žepu! Me prav res zanima kam se bodo obrnili, ko se bo gradil WW!

Pa še to lepo je bilo igrati z vami na s6, sicer ostajam do konca pa vendar tako kot velja za ta post velja tudi za travian moj prvi in zadnji server!

To je pa zadnje: mladci in mladenke(pop.mlajša od 25let), probajte to igro igrati z malo manj čustvi in z več razuma. And remember it is just a game!

Lep Pozdrav
vedno izidor

RADLER
15-07-2009, 01:01
Pozdravjeni!

In še to: če kdo potem so to PAX alianse pristopile k vojni s figo v žepu! Me prav res zanima kam se bodo obrnili, ko se bo gradil WW!

Lep Pozdrav
vedno izidor

Ne vem, kako poznaš dogajanje na s6, vendar je taka trditev prav smešna !
PAX bo gradil svoj WW in se ne bo obrnil nikamor...

Pa ne razburjaj se,vse je le samo igra.;)

lp

aftershave
15-07-2009, 01:09
Pozdravjeni!
Moj prvi in zadnji post na tem forumu! Rad bi pa pojasnil nekaj stvari, ker vidim kaj nekateri pišete in je čisti nonsens!
Sigurno boš še kakšnega napisal...

Glede simčkanja: Mislim da ste vsi vključno z mano 6-7 mesecev pridno simčkali in si medalje pridobivali na farmah in ne nasprotnikih! Zadnje tri mesece pa ste morali nekaj napasti, ker je bil -v žitu že prevelik,...
Bruhahahaaa...na farmah smo si pridobili par 100k napadalnih točk?...ccc.
Ne sodi vseh po sebi, očitno nismo igrali istih serverjev.

In še to: če kdo potem so to PAX alianse pristopile k vojni s figo v žepu! Me prav res zanima kam se bodo obrnili, ko se bo gradil WW!Spet glas enega zvestega zaveznika iz NEA...
Če se PaX lahko s čim pohvali je to s tem, da nismo izdali nobenega zaveznika. Igra je bila poštena!...par postov nazaj so se vaši diplomati hvalili kako ste imeli z pro tihi pakt. Vi ste bili tisti ki ste imeli figo v žepu.
lumpeki:rolleyes:...človek bi vas kar našeškal.

Virusbuster
15-07-2009, 02:42
Kaj je to cruzer? :)

celi
15-07-2009, 09:33
Glede PROjeve zadnje alcije, kapo dol res dobro izpeljana, pa kaj če mora cela alianca z vohuni vred, združit muči, da uničijo cruzer. Vprašajte malo igralca iz proaf-a, kako se izgubi naselje z "cruzom"!

Hmmm... ne spuščamo se na nivo, da se prijavimo na skype in gremo v kanal od NEA... za vas ali PAX sem prepričan, da imate vohuna na našem kanalu;)

Hooligan
15-07-2009, 13:02
Kaj je to cruzer? :)

Tip v lowrider-ju, s črnimi sončnimi očali, ki ''peca'' dekleta:D. HA HA HA

Virusbuster
15-07-2009, 13:21
U p*zda, naselje s cruzom zgubiti, to pa ni kar tako..
Me zanima kolko je stal lowrider.. Sem slišal da kar nekaj mio surovin, pa da so ga nekaj mescev delali.. :)

Aja, kemik oziroma izi.. Kaka cela aliansa? Akcija je bila izpeljana s strani dveh igralcev pro (en prevzel en počistil ostanke) in enega igralca od zunaj.. To še zdaleč ni moč cele alianse ;).. Pa ne bi rekel da je bila to moč vohunov, ker je bilo jasno vidno v katerem naselju je "cruz" :)

sladdki
15-07-2009, 17:07
NEA tok nabija SC da se jim še bunkerja ni lublo narest :D :cool:

celi
15-07-2009, 20:41
23.07.2009 - prihod Natarjev na strežnik (si6).

Bodo zavezništva zdržala do takrat?

Hamlet
15-07-2009, 21:17
Upajmo da ne...

Če ne bo nezanimivo...

hriba
15-07-2009, 21:19
NEA tok nabija SC da se jim še bunkerja ni lublo narest :D :cool:

Sej se nam je dal ampak nismo mel cajta poslat enote(preveč dela z zgradbami in novimi naselji) :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

f3t4
15-07-2009, 21:44
23.07.2009 - prihod Natarjev na strežnik (si6).

Bodo zavezništva zdržala do takrat?

LoL :d na moj RD pridejo :D

aftershave
15-07-2009, 22:13
LoL :d na moj RD pridejo :D

Haha...en dan pred mojim.

smex9
15-07-2009, 22:57
Dejte povedat kdo je bil zaklenjen.

http://forum.travian.si/showthread.php?t=16247
:confused::confused::confused::confused::confused: :confused:

Hooligan
15-07-2009, 23:44
Nezanimivo mislim da, ne bo:). Ker bo na eni strani ''eksplodirala'' jeza ;). Menim, da ravno na strani PAX-a, ki je do danes poleg PRO-ja pokazal največ...NEA se tak špara, pač posluša ''recesijo'' :), KSF pa bomo, kam se bo obrnil, ko bo pravi veter zapihal:p Naj bo igra do konca zanimiva, naj zmaga tisti, ki bo pokazal največ, ne tisti, ki bo največ pobral na plečih ostalih zaveznikov;)

lp

_Dejan_
16-07-2009, 00:39
Haha...en dan pred mojim.

Pa tri dni za mojim hahaha

Virusbuster
16-07-2009, 03:15
Pa 2 mesca in 18 dni pred mojim haha

jeza
16-07-2009, 08:23
Nezanimivo mislim da, ne bo:). Ker bo na eni strani ''eksplodirala'' jeza ;).

jaz nebom nikjer eksplodiral ;)

Hooligan
16-07-2009, 09:51
jaz nebom nikjer eksplodiral ;)

Nisem specialno tebe mislil :), slučajnost. Bi moral napisat bes :D.

journal
16-07-2009, 10:41
Natarji prihajajo, čage se začenjajo, zatorej ni več časa za špil :)
Veliko sreče vsem graditeljem, drugi pa se poslavljamo od serverja!

Lep pozdrav!
J.

Klemen
16-07-2009, 10:42

Lep pozdrav!
J.

Res? :D Prvič slišim. ;) Potem pa "adijo". :D

Hooligan
16-07-2009, 13:22

Lep pozdrav!
J.

Ne se j****:twisted:, poslovil se boš od prostega časa kvečjemu, nič drugega :) Na čage pa itak hodimo, tako da...:p.