PDA

View Full Version : PROphecy

Strani : 1 2 [3] 4

aftershave
23-04-2009, 15:16
Ahh, kako divji ste nekateri res, človek lahko napiše kar hoče, če to naredi na kolikor toliko kulturen način, brez žaljenja drugih. Tako da veliko si dovolite da govorite kdo ima pravico govoriti in kdo ne.
Jaz sem omenil si4 z eno samo besedico, nakar se jih 10 začne na vse pretege dreti naj utihnem in da nimam pojma in nevem kaj še vse, pišejo spise o si4, razlagajo vsesorte, jada, jada...Jaz bom o si4 pisal tudi če celemu PRO to ni všeč, dejstvo je da se si4 navezuje na si6 prav zato ker glavni junaki ancienta igrajo tudi tu. Nevem zakaj vam je tako hudo slišati kakšno zadevo za nazaj...

Ampak tako je da nima prav vedno tisti ki je najbolj glasen in najbolj številčen na forumu.

To je iz moje strani za nekaj časa vse, naj razni otrocib sedaj še naprej dokazujejo kako glasni so.

Lep pozdrav :cool:

f3t4
23-04-2009, 15:16
FOR-ovci eno vprašanje... vam je obrambe zmanjkalo al kaj, da vam je mogla med napadi PRO NEA delat bunker?:rolleyes:

Ni jim zmanjkalo obrambe...ampak je sploh nimajo. Zakaj pa mislis zakaj jim služi krilo PAX FOR2 ter (črne ovce) PKW z krili??? Za obrambo seveda... povrh vsega pa še prosijo pri KSF in NEA.

Mogoče imajo najboljše napadalce ampak za obrambo pa ne morm trdit tako.

lp

strippi
23-04-2009, 15:35
Ni jim zmanjkalo obrambe...ampak je sploh nimajo. Zakaj pa mislis zakaj jim služi krilo PAX FOR2 ter (črne ovce) PKW z krili??? Za obrambo seveda... povrh vsega pa še prosijo pri KSF in NEA.

Mogoče imajo najboljše napadalce ampak za obrambo pa ne morm trdit tako.

lp

f3t4 pozdravljen,

Hmmm tale oklepaj in zaklepaj vmes pa črne ovce zraven PKWja!!!! zanimivo!!

Vidi se kako človek nima pojma kako se je stvar PaX sploh začela!!!
hlapčevstvo, suženjstvo in podobna natolcevanja na PKW.... :D:D:D

P.S.: Vedite, da obstaja moč, ki je tako dobro organizirana, tajna, pazljiva, povezana, dovršena, prodorna, da je bolje, da govorijo o njej zelo potiho kadar jo grajajo in obsojajo ... :wink:

nadaljevanje sledi ......

celi
23-04-2009, 15:56
Če se ne motim si diplomat PKW-ja... torej zagotovo veš, da FOR dolgo časa z vam ni hotel zavezništva, čeprav ste jim pomagali pri nastajanju FOR-a iz takratnega Cezarja... zgleda, da so se potem ko ste sprejeli skoraj cel FOR1 al kaj so bili(isti teden pa ste jih rušili:rolleyes:) vendarle odločili, da sklenete zavezništvo... Torej lahko trdiš, da je FOR zmeraj imel iste načrte z vami?

Warder
23-04-2009, 15:57
Aftershave, res dobra utemeljitev navezovanja s4 na s6; "ker dva igralca iz s4 igrata na s6".:D:D Newsflash zate, veliko igralcev na s6 je igralo tudi na drugih serverjih pa ne prenašajo zamer ali karkoli že na tale server. In kakršno koli iskanje povezave je brezpredmetno. Vsaka igra je novi začetek in v vsaki igri prihaja do drugačnih interakcij, kar pripelje do drugačnih razvojev dogotkov.

strippi
23-04-2009, 16:15
Celi,

Kar se tiče dolgega časa za sprejem zavezništva je bila to stvar, ki je predhodno potrebovala nek dogovor in cilj! Za vsako diplomacijo neki stoji in PaX je ne bo in ne prekine brezveze!
Samo v primeru ko bo nekdo zaril nož v hrbet! Kar se pa tiče prve (FOR1) alianse je bila obsojena na propad zaradi igralcev, ki so se skrivali za imenom FOR... (kok lušnih farm je blo tam). In seveda smo ugotovili, da v tistem času ni bilo smisla vztrajati na prvem FOR krilu (slabo vodstvo, veliko farm, malo dobrih igralcev.) Od tistega trenutka naprej so se zgodila prestrukturiranja članov in s tem boljši in močnejši PaX !!!

Z FOR alianso smo pobrateni in pravi soborci, ki jih natolcevanja in mnenja na forumu ne bodo iztirila od zadanih ciljev! Torej nameni bodo ostali takšni kakršni so od začetka pa tja do konca serverja!!

In od tukaj naprej sledi naslednja misel:
Kako igralci (nekdo jih je prej opisal kot otročaj), vedo kakšni so nameni in razpleti zavezništev in posameznih diplomatov. Vsako zavezništvo je sklenjeno zaradi skupnih pogledov .......
FOR bo zarinil nož v hrbet TOPu, TOP se bo združil z PRO, KSF bo ....... in podobna natolcevanja ??? wdf

Leet us make Si6 a better place ! ;)

Witch
23-04-2009, 17:30
Kako igralci (nekdo jih je prej opisal kot otročaj), vedo kakšni so nameni in razpleti zavezništev in posameznih diplomatov. Vsako zavezništvo je sklenjeno zaradi skupnih pogledov .......
FOR bo zarinil nož v hrbet TOPu, TOP se bo združil z PRO, KSF bo ....... in podobna natolcevanja ??? wdf

Tvoje razmisljanje temelji na napacni predpostavki. Zaveznistva so se sklepala in se sklepajo predvsem zaradi skupnih interesov in ne pogledov. Mogoce ti ne vidis razlike med dvema, ceprav je ogromna. Posledicno so tudi "natolcevanja" se kako mozna, saj se interesi spreminjajo (pogledi pac ne toliko).

lp,
Q

Ozzy
23-04-2009, 21:08
FOR-ovci eno vprašanje... vam je obrambe zmanjkalo al kaj, da vam je mogla med napadi PRO NEA delat bunker?:rolleyes:
nea je sam na pomoč prskočila, v tem ne vidim nič slabega!!!

Virusbuster
23-04-2009, 22:21
Z FOR alianso smo pobrateni in pravi soborci, ki jih natolcevanja in mnenja na forumu ne bodo iztirila od zadanih ciljev! Torej nameni bodo ostali takšni kakršni so od začetka pa tja do konca serverja!!

Leet us make Si6 a better place ! ;)
Vaši trenutni zadani cilji so poraziti pro.. Me zanima kaj se bo pa zgodilo ko pro več ne bo predstavljal nevarnosti? Takrat bo sigurno cilj posamezne alianse zmagati server in dvomim, da bodo se vse alianse poklonile eni.. In ja, približno se ve kakšen je razplet, mnogo "trdih" zavezništev na mnogo serverjih razpade, pri čem je pomemben faktor tudi egoizem, sebičnost in nesodelovanje nekaterih.. Kar je najbolj izrazito na slovenskih serverjih.
Ta server bo še zanimiv, kdor se pa zadnji smeje se pa najslajše smeje.. In mislim, da bomo se mi zelo sladko smejali raznim metanjem polen pod noge in zabadanjem v hrbet, če pa do tega ne bo prišlo, potem pa vsaka čast..
lp

RADLER
24-04-2009, 02:01
Sem član pro3 in se bolj strinjam z našimi nasprotniki...
Kratko in jedrnato: Preveč šopirjenja s strani pro je pripeljalo do vojne..

Tole si pisal mesec dni nazaj.;)

Vaši trenutni zadani cilji so poraziti pro.. Me zanima kaj se bo pa zgodilo ko pro več ne bo predstavljal nevarnosti? Takrat bo sigurno cilj posamezne alianse zmagati server in dvomim, da bodo se vse alianse poklonile eni.. In ja, približno se ve kakšen je razplet, mnogo "trdih" zavezništev na mnogo serverjih razpade, pri čem je pomemben faktor tudi egoizem, sebičnost in nesodelovanje nekaterih.. Kar je najbolj izrazito na slovenskih serverjih.
Ta server bo še zanimiv, kdor se pa zadnji smeje se pa najslajše smeje.. In mislim, da bomo se mi zelo sladko smejali raznim metanjem polen pod noge in zabadanjem v hrbet, če pa do tega ne bo prišlo, potem pa vsaka čast..
lp

Server se je povezal zaradi egoizma in sebičnosti PRO,z namenom,da iz dirke za WW izrine PRO in to se uresničuje.Kaj se bo zgodilo po porazu PRO,je stvar dogovora vseh 3 kvadrantov, moje mnenje je ,da zahrbtno ne bo nobena aliansa reagirala(za PAX lahko potrdim ! ) imamo preveč dobre odnose z ostalimi aliansami.
Vsaka izmed top alians na serverju želi zmago, in to je tudi cilj igre.
Je pa le igra in nekateri resnično porabite preveč časa za špekuliranje, raje naredite kakšnega vojaka več...
Sicer pa na tem serverju kronično primanjkuje izkušenih igralcev,in špekulacije kaj se bo zgodilo čez mesec ali dva so brezpredmetne...
Jaz osebno nikoli ne razmišljam v trgovini,kaj bom pa kupil čez 1 mesec...

No, moja vojska je pravkar naredila croppkil 9 cropperja,in z nasmeškom grem spat...;)

Virusbuster
24-04-2009, 08:13
Server se je povezal zaradi egoizma in sebičnosti PRO,z namenom,da iz dirke za WW izrine PRO in to se uresničuje
Mogoče, vendar se bo to še dogajalo ;)

speedmaker
24-04-2009, 08:44
ekhm...

lepo bi prosil, če lahko eni nehate s si4, ker je prav moteče. Saj obstaja si4 frustration box pa dejte tam...

Drugače pa, kar se tiče diplomacije in situacije na si6. Zadeva je milo rečeno zanimiva. Namreč, 3:1, je kar huda. Sam vprašamo se pa lahko kdo se bo tukaj zadnji smejal...Po mojem ni nihče tako pameten, da bi to vedel, predvsem zato, ker so meje človeškega egoizma neznatne. Sploh pa je poplava testosterona na travianu v določenem trenutku lahko višja od najvišjega vodostaja reke Save v pomladnem času. In tako bo šlo tudi naprej.

Saj ne rečem, lahko da bo ta server drugačen od drugih, ampak po mojem pa ne. Vedno je tako da ima neka aliansa malo premoči. Druge alianse so sicer z njo v zavezništvu, verjetno samo zato, da imajo mir, logično in povsem relevantno. Če dejansko sodelujejo še toliko bolje. Verjamem da trenutna koalicija 3 deluje složno proti PROju, ki se, prav lepo bori. Ampak to sploh ni važno. Važno je kaj sledi.

In po mojem sledi: štala! Najprej se bodo skregale alianse med sabo, hkrati se bodo skregali člani močnih alians med sabo (ker pač nihče nima meja v svojem egoističnem razmišljanju, tako pač je). Lahko da se ne bodo, vsekakor pa ne bo ostalo pri koaliciji treh. Po mojem na vsakem kvadrantu po en WW, tudi PRO ga bo delal, četudi je vodstvo reklo drugače, egoizem sili svojo pot.

Meni je bolj zanimivo, kako dejansko razmišljajo znotraj koalicije. Namreč PRO je za PaX najmanj verjeten zaveznik v prihodnosti, zato je z njih smisleno da se ga znebi (PaX PROja). Ostala dva člana pa očitno v PRO ne vidita kakšne posebne zavezniške moči...

in egoizem sili dalje, tako je in tako bo vedno. Pa če se še tako trudite temu oporekat...

vaš noob, sppedmaker

Warder
24-04-2009, 09:40
Server se je povezal zaradi egoizma in sebičnosti PRO,..

Bokson, res me zanima, kje si to sebičnost našel. Kolikor vem je PRO sodelovala z duty (oz ON alianse takrat) v zavezništvu in DUTY se je odločila odpikat zaveznike (PRO) in sledilo je...duty je šel k pax. Kdo je zdej sebičen ? PRO, PAX ali duty :confused: Politika PROja v začetku je bila takšna, da obdržijo ENEGA zaveznika, s katerim bosta šla skupaj do konca, vendar se to ni zgodilo! PRO je bila izzigrana iz strani dutya. Pa taki zavezniki...;)

strippi
24-04-2009, 09:46
Tvoje razmisljanje temelji na napacni predpostavki. Zaveznistva so se sklepala in se sklepajo predvsem zaradi skupnih interesov in ne pogledov. Mogoce ti ne vidis razlike med dvema, ceprav je ogromna. Posledicno so tudi "natolcevanja" se kako mozna, saj se interesi spreminjajo (pogledi pac ne toliko).

lp,
Q

Witch

Moje razmišljanje temelji na interesu, cilju, pogledov in .......
Tele pike, predstavljajo še dosti drugih stvari zakaj zavezništvo... Ne drži me za besedo ˝pogledov˝.... Sej veš... Zavezništva ne sklepamo zarad lepšega!

Posledično so natolcevanja možna ampak to so zgolj laži in želje nekaterih!!!!
hmmmm pot do WWja je še dolga ali pač ne ....

Witch, tvoje razmišljanje mi je všeč....Vabim te v PaX :D:D

P.S.: TALE STVAR JE PRIŠLA IZ AMERIŠKEGA SERVERJA (graditelji WWja)
Naselje 224/-169....
hmmm, na naših koordinatah in še ena opazka.
ZELO POMEMBNA!!!! Če pogledaš koliko je herojev morajo prihajati iz vsaj 5ih alians..
Tu se vidi koliko so krila ali sodelovanja drugih alians pomembna!!

261 Heroes
1116764 Legionnaires
4076962 Praetorians
....
...
..
.

Currently drinking cofee ! !

Phenom
24-04-2009, 10:05
Vse kar se dogaja na s6 je ze dolgocasno. PROphecy dobiva udarce iz "vseh" strani in to se ponavlja iz dneva v dan. Me pa veseli, da je s to ofenzivo na nas, nekaj alians celo pridobilo na casu in mirni izgradnji svojih crusherjev. Vsekakor bo gradnja WWja izrazena z ogromno crusherji vseh alians in tukaj se bo odlocilo kdo bo vodil in zmagal. Seveda pa so mozni tudi drugacni scenariji...ampak ce se na s6 ne vzpostavi ravnovesje bo to se en zdolgocasen server. Iz strani alians, ki pobirajo drobtinice za PaXi pa nikakor ne razumem kako je lahko spil zanimiv, ce s svojimi napadi niti ne pricakujete pravih povracilnih udarov in temu tudi pravega bojevanja. Meni se to vse skupaj zdi SIMCITY na eni strani in Command & Conquer na drugi, ce me razumete :P

Kolikor vem je PRO sodelovala z duty (oz ON alianse takrat) v zavezništvu in DUTY se je odločila odpikat zaveznike (PRO) in sledilo je...

Duty ni odpikala nas, prisel je IGM, ki ga bom na koncu tudi objavil :) in po tem IGMju nam je bilo dano v vednost da SV nima namena sodelovanja z nami. Je pa res da je PROphecy zelel graditi WW skupaj z SVjem. Kaj se je zgodilo boste pa videli na koncu serverja kjer bom objavil oz izdal knjigo z naslovom "s6 ali popolna resnica" :P

P.S.: TALE STVAR JE PRIŠLA IZ AMERIŠKEGA SERVERJA (graditelji WWja)
Naselje 224/-169....
hmmm, na naših koordinatah in še ena opazka.
ZELO POMEMBNA!!!! Če pogledaš koliko je herojev morajo prihajati iz vsaj 5ih alians..
Tu se vidi koliko so krila ali sodelovanja drugih alians pomembna!!

261 Heroes
1116764 Legionnaires
4076962 Praetorians

Se pa slovenci zelo razlikujemo od americanov...

Witch
24-04-2009, 10:40
Moje razmišljanje temelji na interesu, cilju, pogledov in .......
Tele pike, predstavljajo še dosti drugih stvari zakaj zavezništvo... Ne drži me za besedo ˝pogledov˝.... Sej veš... Zavezništva ne sklepamo zarad lepšega!

Posledično so natolcevanja možna ampak to so zgolj laži in želje nekaterih!!!!
hmmmm pot do WWja je še dolga ali pač ne ....

Vecina zaveznistev (vsaj na slovenskih serverjih) se sklepa zaradi skupnih ciljev / interesov pa kakorkoli pogledas. Na S6 se je veliko zaveznistev sklenilo s skupnim ciljem - poraziti PRO. V primeru da se PRO res porazi, se bo sele videlo kako skupni so pogledi. ;) Skupnega interesa zaradi cesar se je prvenstveno sklenilo zaveznistvo namrec ne bo vec in bo treba najt novega. Tukaj pa nastopi problem na katerega opozarjamo ze dlje casa. Naslednji logicni "skupni cilj" po porazu PRO je namrec WW100 in zmaga na s6. Ampak proti kom? Ce ste trije zdruzeni proti nekomu, ki ga ni vec... To cemer danes pravite natolcevanja kar naenkrat postanejo kruta resnicnost.

Witch, tvoje razmišljanje mi je všeč....Vabim te v PaX :D:D

Me bolj rabite v PRO kjer vsaj malo prispevam k odporu in zanimivemu igranju. Poleg tega ste me ze spet kr dobr zbunkal cez noc... ;)

lp,
Q

Ozzy
25-04-2009, 14:24
Pro po mojem mnenju ne bo padel. Sicer nebo dovolj moče za gradnjo ww-ja ampak padel ne bo. Tudi ta "pakt" med ea in pax po mojem ne bo zdrzal dolgo, če pa že bo so pa TOPovci prekleto nastradali!

f3t4
25-04-2009, 14:28
Slavo bo pobrala samo ena ally :p vsa ta zavezništva in pakti ne bodo zdržali do konca, sm prepričan:wink:

lp

Witch
30-04-2009, 09:42
Verjetno ze vsi veste, da sem se v zelji po pravicnejsi blokovski razdelitvi S6 in posledicno bolj zanimivi igri do natarjev, pogajal s prakticno vsemi nasprotniki. Sedajsnja situacija, ko so vsi kvadranti uniformirani razen JZ, me je motivirala da "ubijem dve muhi na en mah": zdruziti JZ, eventuelno cel Zahod in tako blokovsko razdeliti S6. Na JZ namrec trenutno vlada neko bolano stanje, ko Kofetićeva aliansa brani zaveznike pred zavezniki. Da to koristi samo Kofetiću in PAX, pa ocitno potegne le redkim. "Zaveznik z vsemi" ima namrec tako pod kontrolo dogajanje na JZ, PAX pa se dviguje nad konkurenco.

Torej smo se odlocili eliminirati "rakavo tvorbo" in zato danes "ljubljeni vodja" drsi po lestvici navzdol, ceprav ga brani prakticno cel kvadrant (MM-i za bunkre pri njem so leteli pri vseh zavezniskih aliansah)!! Da ga kljub temu zelo uspesno zbija aliansa, ki je konstantno pod napadi z vseh koncev, je eden od pokazateljev neurejenega stanja na JZ. In ker "ljubljenemu vodji" ne uspeva v obrambi, se proba mascevati tako, da nad nas poslje vse svoje kraljeve sluge in pri tem vkljuci se PAX. Pateticno!

Ce moj plan spodleti, bo vasa prihodnost precej klavrna. En izmed kvadrantov, ki si deli mejo s PAX, bo postal "tretje kolo", ce ne kar oba. Kdor misli, da boste vsi trije slozno zmagali, si zatiska oci.

lp,
Q

Virusbuster
30-04-2009, 12:37
Tako pa drugi igralec po populaciji iz alianse ksf prevzema naselje :)
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=f901ea6ca

celi
30-04-2009, 19:48
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=e31e81720

Sledil Croop kill 9c-ja. Igralev do sedaj izgubil 3071 populacije :)

Hamlet
30-04-2009, 20:52
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=e31e81720

Sledil Croop kill 9c-ja. Igralev do sedaj izgubil 3071 populacije :)
In kaj si hotel s tem povedati? :)
V PRO-ju jih vsak dan 10 izgubi toliko populacije pa si bil čisto tiho ;)

_Dejan_
30-04-2009, 21:52
Hahaha kako so hitro pobrisali poste kjer so se PRO "osramotili" z napadi...

Kot je že spodaj rečeno je bil pobrisan spam.Tebi pa kazenska točka.

LP, B3N0

Witch
30-04-2009, 21:59

Ce jih pa res vsak dan 10 nasih igralcev zgubi toliko, ti pa verjetno ne bo problem nasteti vsaj enega iz preteklega tedna, ane? ;)

Hahaha kako so hitro pobrisali poste kjer so se PRO "osramotili" z napadi...

Moderator je pobrisal spam, kamor spada tudi tvoje skropucalo.

lp,
Q

_Dejan_
30-04-2009, 22:02
Moderator je pobrisal spam, kamor spada tudi tvoje skropucalo.

lp,
Q

Jaz sem prilepil samo report z napadi vašega igralca(z zakritimi imeni igralca in naselij), da vidijo da tudi vi delate napake in ne samo KSF, T-O-P, PaX...

Peca_slo
30-04-2009, 22:24
No po imenu mojem boste kmalu ugotovili kdo sem ;). Kolikor sem spremljal Witch si ti novi Clea..., res je zdaj že lep dan in pol klestite po Kavi...., prosil bi da se spoštuje imena ne pa kofetkič in bilo kar koli.

Res je vaši napadi so naredili veliko škode, toda duh igralca ostaja in tudi vrjemte da ne bo nikoli brisal. Je bilo pa že nekaj članov na vaši strani ki so brisali zaradi takšnih in drugačnih razlogov. Strpite malo živce in se ne bockajte toliko tu na forumu, kajti vedeti morate da je to le igra, in pač odvija se v taki smeri kot se odvija. Vsekakor pa vsaka stran dela na svoji diplomaciji in tudi na koncu zna biti vsak kvadrat posebaj, toda pustimo se presenetit.

Kar se tiče pa napak napadov, vsak jih dela tako mi kot vi, toda na tem se učimo kajne.

LP

Peca_slo

_Dejan_
30-04-2009, 23:32
Tako pa igralec iz alianse PROphecy napada
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=240695379,d48cc0347,2792dcb44,90d7c2 0cf

[BLAsT3R]
01-05-2009, 11:24

Otroček, daj povej že enkrat končno, kaki nick imaš v igri, da bomo videli če boš še naprej čivkal, ti ko se tak rad cinično obnašaš do PRO. Do sedaj nisi še povedal še nič pametnega, skozi poslušam eno in isto od tebe, koliko naselij in populacije so PRO izgubili, a jaz nikjer ne vidim, da bi PRO kjerkoli padla za par rankov po aliansi dol. Konkretnih argumentov še nikjer nisem pri tebi prebral, razen ponavljajočega se spammanja, tako kot se za 10 letnika spodobi :rolleyes:

http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=240695379,d48cc0347,2792dcb44,90d7c2 0cf

Kaj si hoto s tem povedati? Da je igralec samo katapulte poslal v napad, pred tem na ni bilo čistilnega napada? Noben iz PRO ni tako neumen, da bi pozabil čistilca poslati pred katase. Kvečjemu si ti rezal vale, sedaj pa trobiš na podlagi svojega dosežka, da smo PRO amaterji.

LP

Virusbuster
01-05-2009, 13:47
;212904']
Kaj si hoto s tem povedati? Da je igralec samo katapulte poslal v napad, pred tem na ni bilo čistilnega napada? Noben iz PRO ni tako neumen, da bi pozabil čistilca poslati pred katase. Kvečjemu si ti rezal vale, sedaj pa trobiš na podlagi svojega dosežka, da smo PRO amaterji.

LP
Ne reci dvakrat.. Zadnje čase naši delajo take neumnosti da je joj.

_Dejan_
01-05-2009, 14:16
;212904']

LP

Pozdravljen,
Igralec na to naselje ni imel nikoli nobenega napada, saj je naselje bilo na novo ustvarjeno(pred kratkim) tako da so ti štirje napadi bili edini napadi nanj...
Nisem rekel, da ste PRO-ji amaterji ampak tudi vi delate napake tako kot ostali...

LP

celi
02-05-2009, 14:00
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=7868c8732

:D

Witch
02-05-2009, 14:05
Kolikor sem spremljal Witch si ti novi Clea..., res je zdaj že lep dan in pol klestite po Kavi...., prosil bi da se spoštuje imena ne pa kofetkič in bilo kar koli.

Glede na to da se ne sme uporabljati imen iz igre, sem uporabil izpeljanko, ki jasno nakazuje na koga mislim. Priznam, da gre za malce zaljivo priredbo, pa vseeno... Umazana igra izzove umazane prijeme.

Res je vaši napadi so naredili veliko škode, toda duh igralca ostaja in tudi vrjemte da ne bo nikoli brisal. Je bilo pa že nekaj članov na vaši strani ki so brisali zaradi takšnih in drugačnih razlogov.

Ne vem, no. Vceraj sem dobil od njega IGM, ki malce spodbija tvojo trditev. Verjamem pa da se bo njegov "duh" preselil na bolj zdrav account.

Strpite malo živce in se ne bockajte toliko tu na forumu, kajti vedeti morate da je to le igra, in pač odvija se v taki smeri kot se odvija. Vsekakor pa vsaka stran dela na svoji diplomaciji in tudi na koncu zna biti vsak kvadrat posebaj, toda pustimo se presenetit.

Tudi bockanje na forumu je del igre. ;)

lp,
Q

RADLER
02-05-2009, 20:44
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=6ab6ae79f

Pa nekaj žitnih polj se je strinjalo,da je stopnja 10 "previsoko"...;)

Peca_slo
02-05-2009, 22:54
Glede na to da se ne sme uporabljati imen iz igre, sem uporabil izpeljanko, ki jasno nakazuje na koga mislim. Priznam, da gre za malce zaljivo priredbo, pa vseeno... Umazana igra izzove umazane prijeme.

Ne vem, no. Vceraj sem dobil od njega IGM, ki malce spodbija tvojo trditev. Verjamem pa da se bo njegov "duh" preselil na bolj zdrav account.

Tudi bockanje na forumu je del igre. ;)

lp,
Q

No dobro samo da ostane pri bockanju, ker žaljenja res ne prenesem, ker smo dovolj stari da rečemo tko kot se spodobi za naša leta.

Zdaj mogoče je že kaj novega to ne vem :confused:, bom v pon vse zvedel ;) če ne je vedno dobrodošel pri meni ;).

Mi je pa čudno tole danes NAP z TOP. Z igralci, ki se nekako začeli vso to ockanje v igri. Če ga pa niso začeli so bili pa med prvimi pri napadih. In me tole zdaj prav zanima kako se bo končalo (za vas ne vem), toda z naše strani je to zdaj malo čudno. Če, pa kaj veš :rolleyes: znam poslušat na IGM v igri. Ker me zanima vse tole.

LP vsem

Peca_slo

Virusbuster
03-05-2009, 12:48
Peca, moram te pohvalit, lepa rimljanska vojska ;)

celi
03-05-2009, 13:09
Res je vaši napadi so naredili veliko škode, toda duh igralca ostaja in tudi vrjemte da ne bo nikoli brisal.

Kavićev profil:
Ne obupat, verjemite v timski duh in uspelo vam bo!
KAVIČ bo vedno z vami le nekoliko v senci bo spremljal celotno situacijo.
Pripravlja se za veliko vrnitev udarca, ko bo PRO že pozabil na mene!
RAČUN NA BRISANJU

...:rolleyes:

Peca_slo
03-05-2009, 17:31
Peca, moram te pohvalit, lepa rimljanska vojska ;)

:) hvala za pohvale si bil ti tarca? Skoda da plus napada ni uklopljen bil ;)

celi
03-05-2009, 18:24
Peca_slo tut z moje strani pohvala za najlepšo rimljansko vojsko in za lepo akcijo KSF napadov na PRO, sicer so malo vohunčki pomagali :) Prosim te pa, da malo Kavića umiriš, drugače bo prijavljen zaradi posredne grožnje... ni ravno razumno, da pišeš če te napadajo, da si vse beležiš in da boš vse vrnil...

Virusbuster
03-05-2009, 18:47
:) hvala za pohvale si bil ti tarca? Skoda da plus napada ni uklopljen bil ;)

Ne ne, bog ne daj :)
Jaz ne bi pustil napadalne vojske doma ob napadih na mene :)

Peca_slo
03-05-2009, 19:57
Peca_slo tut z moje strani pohvala za najlepšo rimljansko vojsko in za lepo akcijo KSF napadov na PRO, sicer so malo vohunčki pomagali :) Prosim te pa, da malo Kavića umiriš, drugače bo prijavljen zaradi posredne grožnje... ni ravno razumno, da pišeš če te napadajo, da si vse beležiš in da boš vse vrnil...

Hvala se enkrat za pohvale. Jaz probavam cim bolj delat ker je to moj drugi server. Glej sicer ne vem za zaljivke ampak ga bom ohladil ;) vrjamem pa da mu je bed ker je v 5ih dneh zgubil 6 mesecev dela.si

Witch
03-05-2009, 21:00
No po imenu mojem boste kmalu ugotovili kdo sem ;). Kolikor sem spremljal Witch si ti novi Clea..., res je zdaj že lep dan in pol klestite po Kavi...., prosil bi da se spoštuje imena ne pa kofetkič in bilo kar koli.

Res je vaši napadi so naredili veliko škode, toda duh igralca ostaja in tudi vrjemte da ne bo nikoli brisal.

Zdaj mogoče je že kaj novega to ne vem :confused:, bom v pon vse zvedel ;) če ne je vedno dobrodošel pri meni ;).

Glej sicer ne vem za zaljivke ampak ga bom ohladil ;) vrjamem pa da mu je bed ker je v 5ih dneh zgubil 6 mesecev dela.si

Meni je bilo jasno povedano, da je Kav** vodja KSF in ne ti (njegovi igm-ji to tudi nekako potrjujejo). Poleg tega vemo, da igra bodoci pokojni vec kot samo en racun. Mogoce bom brcnil v temo, ampak... Po tvojem nastopu na forumu, ki poleg vsega sovpada z zbijanjem omenjenega, bi rekel, da se je njegov "duh" naselil na tvoj racun.

lp,
Q

Peca_slo
03-05-2009, 21:17
Meni je bilo jasno povedano, da je Kav** vodja KSF in ne ti (njegovi igm-ji to tudi nekako potrjujejo). Poleg tega vemo, da igra bodoci pokojni vec kot samo en racun. Mogoce bom brcnil v temo, ampak... Po tvojem nastopu na forumu, ki poleg vsega sovpada z zbijanjem omenjenega, bi rekel, da se je njegov "duh" naselil na tvoj racun.

lp,
Q

Sej je res, on je glavni vodja, jaz sem tudi eden glavnih sao preko njega pri nas ni slo nic. Ce ima vec racunov to jaz ne vem, je pa res da sem mu ponudil igranje duala z mano sao ni sprejel povabila. Vrjamem pa da mu je tezko zapusti+ti nas ker smo le se zelo povezali med sabo.

csz-jev pa ni ker pisem iz telefona

Witch
03-05-2009, 21:28
Kavićev profil:
KAVIČ bo vedno z vami le nekoliko v senci bo spremljal celotno situacijo.
Pripravlja se za veliko vrnitev udarca, ko bo PRO že pozabil na mene!
RAČUN NA BRISANJU

...:rolleyes:

Novi profil:

NOVI LASTNIK
NEW AGE!!!

Vrjamem pa da mu je tezko zapusti+ti nas ker smo le se zelo povezali med sabo.

Doslednost pa ni ravno vasa vrlina.

lp,
Q

Peca_slo
03-05-2009, 21:41
Novi profil:

NOVI LASTNIK
NEW AGE!!!

Doslednost pa ni ravno vasa vrlina.

lp,
Q

vem za to sva se po telefonu pogovarjala. novega lastnika pa tudi poznam

Witch
03-05-2009, 22:11
Tole je delcek enega od vasih MM-ov:

"Pro je s pomočjo malih igralcev dal našemu kralju precej škode. Kralj je živ, zdrav in ostaja na poveljstvu. "

V ksf aliansi imas ti naslov kralja, tako da ... Ce bi pocas nehal servirat neke polresnice in nebuloze, bi te mogoce celo zacel jemati resno.

lp,
Q

celi
04-05-2009, 07:55
Tole s telimi kralji ipd. se mi pa res zdi osladno, kot bi bli 4 leta stari:rolleyes: Vidim, da mamo novga moderatorja, pozdravljen NubCake!

RADLER
04-05-2009, 10:01
Tole s telimi kralji ipd. se mi pa res zdi osladno, kot bi bli 4 leta stari:rolleyes:

Le kaj ima pa PRO ?

PROphecy je aliansa ki temelji na "senatu"

hmm,tole pa ni osladno....;)

Phenom
04-05-2009, 10:27
Popravljeno :P in je sedaj napisano z malce vec stila

aftershave
04-05-2009, 11:28
Najprej je bilo napisano osladno in smešno, tisto kar ste pa zdaj napisali pa , ...pa...khmmm...malo me skrbi za vas no.

sicer pa tule spodaj lahko preberete kako so razkrinkali agenta pod poveljstvom PRO:
http://forum.travian.si/showthread.php?t=15501

Hmm, kadar je sila, hudič še muhe žre...

Phenom
04-05-2009, 11:39
sicer pa tule spodaj lahko preberete kako so razkrinkali agenta pod poveljstvom PRO:
http://forum.travian.si/showthread.php?t=15501

Dokler ne predstavis dokazov o nekih kvazi agentih PROja nehaj pisat neumnosti. Ker dosedaj celemu zdruzenju alians ni uspelo zrusiti PROphecy mamo pa mi agente, ki padejo tako nizko, da se predstavljajo za MHje in podobno. Glede na to, da so ostale alianse bolje informirane o nasih enotah, MMjih...bi raje rekel, da poleg vseh spijonih, ki jih imate v nasih aliansah se vedno ne dojemate kako se lahko se vedno drzimo po konci.

Kar se pa nasega opisa tice je pa odraz nasega stanja in humor v PROphecy je eden glavnih pomenov...

Lp, Mare

aftershave
04-05-2009, 11:55
Dokler ne predstavis dokazov o nekih kvazi agentih PROja nehaj pisat neumnosti.

Lp, Mare

Preiskava še poteka !
Nadaljnih informacij pa zaradi interesa preiskave žal ne dajemo. V javnost pa so kljub temu pricurljali podatki, da naj bi imel domnevni agent na zadnjici tetovirane tri črke...PRO !!!

Phenom
04-05-2009, 12:20
Preiskava še poteka !
Nadaljnih informacij pa zaradi interesa preiskave žal ne dajemo. V javnost pa so kljub temu pricurljali podatki, da naj bi imel domnevni agent na zadnjici tetovirane tri črke...PRO !!!

V javnost je tudi pricurjala vest, da je MH delal za nas, ko je zaklenil par clanov SV alians...ampak glej ga zlomka tudi nasi so imeli izbris 40% populacije...toliko o vasih podatkih, ki jih tako ali tako sami obdelujete kot penzionisti...recem tebi "PROphecy je homogena aliansa a ji zal vohuni onemogocajo posteno borbo" potem pa cez 2 tedna nekdo rece da je Phenom rekel tebi, ki si rekel njemu in on rece da sem rekel "PROphecy je vceraj igrala sah na ruskem prvenstvu II kategorije"...

Nima smisla zgubljat besed.

Lp, Mare

Umazani
04-05-2009, 19:13
Dokler ne predstavis dokazov o nekih kvazi agentih PROja nehaj pisat neumnosti. Ker dosedaj celemu zdruzenju alians ni uspelo zrusiti PROphecy mamo pa mi agente, ki padejo tako nizko, da se predstavljajo za MHje in podobno. Glede na to, da so ostale alianse bolje informirane o nasih enotah, MMjih...bi raje rekel, da poleg vseh spijonih, ki jih imate v nasih aliansah se vedno ne dojemate kako se lahko se vedno drzimo po konci.

Kar se pa nasega opisa tice je pa odraz nasega stanja in humor v PROphecy je eden glavnih pomenov...

Lp, Mare

To da se Prophecy drži pokonci mene sploh ne čudi ,ker tako v premoči kot je ta aliansa bila pred vsesplošno vojno ,je skor nemogoče opisati, zato se pa še sedaj držijo kot pri norcih in bojo do zadnjega diha zelo zelo nevaren tekmec.
Bi pa jih malo bolj prizadelo če bi čistilni servis zgubil kakšno poslovalnico :rolleyes: .

aftershave
04-05-2009, 20:21
Bila je v taki premoči da je skoraj nemogoče opisati. Se pravi da so imeli toliko vojske da je celo težko izgovoriti približno številko, ker je tako velika??:rolleyes:

Gre še komu na smeh?...zdajle se še čarovnica smeji pomoje ker jih tko hvališ.
Po mojem mnenju bi prohecy spadal pred začetkom vojne med prve tri alianse po moči.

pa ne se razburjat ker sem nekaj čez prophecy rekel...

Umazani
04-05-2009, 21:16
Bila je v taki premoči da je skoraj nemogoče opisati. Se pravi da so imeli toliko vojske da je celo težko izgovoriti približno številko, ker je tako velika??:rolleyes:

Po mojem mnenju bi prohecy spadal pred začetkom vojne med prve tri alianse po moči.

pa ne se razburjat ker sem nekaj čez prophecy rekel...

Ja lepo da si se nasmejal, ker če ne bi prišlo do te vojne bi prophecy še kar rastel kot goba :p (tako po pop kot vojski) ... Ne vem sicer koliko je lestvica napadalcev/roparjev in obrambnih igralec pokazatelj moči, ampak svoj čas je imel napadalce skoraj samo prophecy kakšne bivše nea na primer se še vidi ne... Ampak ni pa tudi res da nisi močan če se ne kažeš navzven.

Witch
04-05-2009, 23:56
Najprej je bilo napisano osladno in smešno, tisto kar ste pa zdaj napisali pa , ...pa...khmmm...malo me skrbi za vas no.

Imas prav. Bom popravil (in dodal kako vejico).

Preiskava še poteka !

Ne bos verjel, ampak poteka vzporedna preiskava, ki utegne biti povezana z omenjenim "agentom". Nekdo je namrec nic hudega slutecema igralcema opral vojsko pri meni, in to na stroske PRO!! Ce bi bil agent nas, bi placal PAX.

Bi pa jih malo bolj prizadelo če bi čistilni servis zgubil kakšno poslovalnico :rolleyes: .

Ne skrbi ti zame. Moj predhodnik je poskrbel zato, da je dovolj kulturnih tock na razpolago za stevilne nove centre. Mogoce celo kakega "kupim" ze narejenega.

Imas prav. Po moci bi spadal med prve tri, prve dve, prvo in edino... odvisno od tega s kolkimi bi jo primerjal.

lp,
Q

aftershave
05-05-2009, 01:32
! Ce bi bil agent nas, bi placal PAX.

Q

Zakaj takšne slabe želje? Vam je pax že kdaj kaj žalega storil ??:(

/smrk:(

p.s. če kdo od vaših rabi kakšno surovino mu jih z veseljem pošljem...

Witch
05-05-2009, 08:19
p.s. če kdo od vaših rabi kakšno surovino mu jih z veseljem pošljem...

Ce se ze ponujas: -18/18. Lahko kar dnevno dodstavljas, ce imas tak veselje.

lp,
Q

umount
05-05-2009, 14:10
Projevci kaj naj rečem, res vas spoštujem zaradi vztrajnosti in borbenosti čeprav smo na različnih bregovih. Vendar vaši novi zavezniki, vam prinašajo samo probleme in zdrahe, kot jih že cel čas na JZ. Vas najbrž nihče ne bo želel imeti v resnejšem zavezništvu, ker boste upravičeno besni na cel si6, kar se vse alianse zavedajo, razen top-a, ampak oni so tako hinavska zgodba zase.

Upam da bomo na kakšen drugem serverju na skupni strani.

celi
05-05-2009, 14:24
Zavezništva:
PRO AF (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2592)
PROph3cy (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=1686)

Ne vidim nobenga novega zaveznika...

umount
05-05-2009, 14:34
@Celi

mišljen je bil pakt, ki se navadno da dokler se ne umirijo strasti, ki navadno preraste v zavezništvo. Vendar v primeru top, zavezništva in pakti ne pomenijo čisto nič, ker so skali malo pred vojno še vedno ponujali pakt in kasneje zavezništvo. Menim tudi, da večim v top-u ni jasno zakaj pakt s pro - edino kar mora bit vsem jasno je, da to nič dobrega ne pomeni ter da jim to ni noben problem prekršit, kot že ničkolikokrat z ostalimi v zavezništvu. Vendar, ker so zdaj oslabljeni in nimajo obrambe ter že nekaj časa nimajo možnosti za ww, so se odločili še za več neumnosti. Preroško pričakujem, da je to ena zadnjih neumnosti pod imenom top.

celi
05-05-2009, 17:36
Zavezništva:
NEA -qq- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2131)
NEA -xx- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=1396)
NEA -y- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=990)
NEA -x- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=237)
NEA -yy- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=108)
NEA -q- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2100)
K.S.F.2 (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=1137)
PaX FOR2 (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2355)
T-O-P (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2092)
K.S.F.™ (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=355)
K.S.F.3 (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=407)
PaX .PKW (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=187)
PaX PKW (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=89)

...:rolleyes: LOL

Ah ljudje...
Ne podpisujemo zavezništev in paktov zaradi lepšega. Po navadi na tem kaj stoji, zato pričakujemo primerna, odgovorna in resna sporočila s podkrepljenimi pogoji in predlogi.

Če temu rečeš resna diplomacija... se mi zdi, da je diplomatom dolgčas pa malj ponudbe drug drugmu pošiljajo:rolleyes:

Witch
05-05-2009, 17:43
Ce dodas tej gori zaveznikov se PAX-ov opis: Force Of Resistance... potem je sele smesno. :D

Strasni uporniki, res. :D

lp,
Q

Virusbuster
05-05-2009, 18:06
Organizacija PaX (FOR & PKW)
The New Freedom Si6

Izgleda da smo neki hudi tirani, da jim je svoboda tako ogrožena :D

umount
05-05-2009, 23:11
združen si6 :D. V tem primeru si nam sploh ne bojo upal spustit natarcev

Virusbuster
06-05-2009, 00:20
Najbolj zanimive pa so mi nea alianse :D Simajo v miru ker vejo da je bila izdana prepoved napadov na njih (pa tudi pri njih prepoved napadov na nas, tako da ne vem kaj se grejo), ko pa jih zasrbi levo jajce pa začnejo nekaj fejkat in napadat. Res mi ni jasna njihova strategija :)
Vglavnem smeh.. Mnogo mnogo smeha :)

obi wan
06-05-2009, 09:42
Dons je en od paxa doživel rahlo presenečenje ko ga je nekdo v metropolo obiskal. Vsa napadalna vojska (ki je bla glede na popu. majhna) šla v maloro, hkrati pa še 8 polj na 0. Lažje je bristat :)

strippi
06-05-2009, 09:53
Joj fantje (verjetno večina prihaja iz PRO)

Dejstvo je da če ne bi bilo PaX alians bi tale server bil skrajno dolgočasen in nezanimiv...
Ane PRO fantje in dekleta :D

Strašni uporniki res..... Za vsako diplomacijo se nekaj skriva pa če naj bo to podpisano na papirju ali v mislih sodelujočih.... Vidim, da se v temo diplomacije že spet vtikajo naši mali igralci Traviana kateri se tako strašno upirajo PaX aliansam ;) Pa dejte no že kej pokazat....

Citiram:
Dons je en od paxa doživel rahlo presenečenje ko ga je nekdo v metropolo obiskal. Vsa vojska šla v maloro, hkrati pa še 8 polj na 0. Lažje je bristat

Ja kakšne pa pišeš. Kolko vaših članov je dobilo že obisk v metropolo in v druga mesta. Ni omembe vredno, ker bi rabili novo temo..... :) Bogi, bogi PRO. Kakšne žrtve ste res..... Zarad takega pisanja si zaslužite obiskov alians PKW, FOR, KSF !!!!!! Pa še ni konc fantje :) Se je šele začelo !!!

The New Freedom Si6

obi wan
06-05-2009, 10:03
Dej lepo te prosim, evo bom še report prilimal

http://travilog.org.ua/si/7070585/b943d33a74bba6f4464853e4a2d7b2ab

Top100 igralec v metropoli, od alianse PAX ki naj bi bla creame de la creame traviana, pusti vojsko doma. Hkrati pušne 8 polj na 0.

aja, celo 4 alianse nas morajo napadet da bo kaj efekta....

aja pa še to, ne vem od kje ti da smo uporniki, mi igramo svojo igro in če ne drugega bomo paxu onemogočili zmago. za tiste 3 wwje bomo pa že napraskal crushev :D

strippi
06-05-2009, 10:17
Bogi, bogi Obi Van Bogi,

Že spet se delaš žrtev... 4 alianse ja.... Napada trenutno samo PKW in FOR.... Kar pomeni 2 alianse oz. 1 združeni v PaX....... Veš kako za prijatelje ni težko poslat kakšnega fejka ali pravega napada.... Veš heroj ni tisti ki ruši ampak tisti ki je porušen in se vrne kot heroj....
Vsakemu našemu heroju (če pride do tega) pomaga celotna aliansa, tko da unih par vojakov pri tvojem raportu se multiplicirajo pri drugem :)

Kar se tiče odgovorov je to moj zadnji in še mali nasvet....

Preštudirajte situacijo, organizirajte se kar se da dobro, pokažite vašo uporniško (beri žrtveno) dušco....

P.S.: Vztrajnost je lepa vrlina ;)

obi wan
06-05-2009, 10:50
Cel smeh....

Aja, sedaj je pa ta heroj k je doma pustu cel napad in ma metro spucano. :D

Slava mu!

Arwen Undó
06-05-2009, 10:51
Kdo joka?!
Pomojem ti...mal smo se pohvalili pa je že kr konc vsega, al kako?
Pa tak napad je vreden pohvale (super si tole poštimu Witch ;))
Če so pa heroji tisti, ki so porušeni in se vrnejo kot heroji...potem pa vsaka čast PRO-ju.
Mislim, da se ti niti sanja ne kulk mamo herojev...tko da ne trosi bučk.

Lp

f3t4
06-05-2009, 10:56
PAXi so heroji k majo velike napadalne vojske...sicer bi pa bila sramota da nimajo, glede na to da vse surovine potrošijo v napad potem pa javkajo po celem serverju(razn SZ:D) za obrambo.

Me pa zelo zanima kako bi se PAX obnašu na mestu PROja...Ali bi zdržali cca. 1 mesec??? teško:sad:

lp

aftershave
06-05-2009, 11:17
Kdo joka?!
Pomojem ti...mal smo se pohvalili pa je že kr konc vsega, al kako?
Pa tak napad je vreden pohvale (super si tole poštimu Witch ;))
Če so pa heroji tisti, ki so porušeni in se vrnejo kot heroji...potem pa vsaka čast PRO-ju.
Mislim, da se ti niti sanja ne kulk mamo herojev...tko da ne trosi bučk.

Lp

Res je težko med fejki enemu igralcu, ki na tem serverju še ni pokazal vojske napasti metro in potem takoj v znak zmagoslavja objaviti reporte. Zraven pa napisati kakšen heroj je. Takšna je pač igra, če tak napad smatraš kot višek zmagoslavja, ti lahko rečem da si imel srečo.

Jaz sem v malo več kot tednu dni CK že okoli pet naselij...brez izgub. Ko se vojska vrne nazaj jo takoj pošljem na eno metro in prilimam report.:)

Arwen Undó
06-05-2009, 11:48
Nikol nisn rekla, da je heroj!
Sem pa pohvalila napad, ker se mi zdi tega vreden.
Komentirala sem samo prejšnji post Strippi-ja, kdo so heroji. Najbrž bi res vmes morala narediti odstavek, se opravičujem.

Mislim pa da ni nič narobe, če kdo pohvali soigralca.In počnite še to vi ;)
Limajte reporte, hvalte napade...

Lp

Witch
06-05-2009, 13:04
Dejstvo je da če ne bi bilo PaX alians bi tale server bil skrajno dolgočasen in nezanimiv...
Ane PRO fantje in dekleta :D

Za nas mogoce, za vas pa ravno obratno (razen ce vam razmerje sil 3:1 predstavlja izziv).

Vidim, da se v temo diplomacije že spet vtikajo naši mali igralci Traviana kateri se tako strašno upirajo PaX aliansam ;) Pa dejte no že kej pokazat....

Ocitno si slep in ne vidis dlje kot par metrov od svojega praga. Lahko ti naredim uslugo in demonstriram naso dejavnost pri tebi doma. Ampak verjetno ne bos upal povedat kdo si...

Kolko vaših članov je dobilo že obisk v metropolo in v druga mesta. Ni omembe vredno...

Res je. Toliko, da ni omembe vredno.

Res je težko med fejki enemu igralcu, ki na tem serverju še ni pokazal vojske napasti metro in potem takoj v znak zmagoslavja objaviti reporte. Zraven pa napisati kakšen heroj je. Takšna je pač igra, če tak napad smatraš kot višek zmagoslavja, ti lahko rečem da si imel srečo.

Kot prvo se ne hvalim niti objavljam reporte svojih napadov. To pocnejo drugi namesto mene. Ti pa lahko povem, da sem v zadnjih dveh tednih zbil ze drugemu PAX-orju metro. Ocitno sem rojen pod srecno zvezdo. :confused:

Jaz sem v malo več kot tednu dni CK že okoli pet naselij...brez izgub. Ko se vojska vrne nazaj jo takoj pošljem na eno metro in prilimam report.:)

In ti pol mene obtuzujes, da se hvalim. Prvo pometi pred svojim pragom.

lp,
Q

aftershave
06-05-2009, 13:18
Hej Witch !...baje je statistično dokazano, da je vsak tretji človek na tem svetu neumen. To pa se da praktično preveriti !! : Ko boš naslednjič šel v kino poglej soseda ki sedi na tvoji levi in potem še svojega soseda na desni, če nista onadva, pa....:roll:

Kar se pa sreče tiče je pa tako, sigurno jo imaš nekaj. Ampak če se dvakrat nisi ujel je številka tri spet lahko tvoja srečna številka:D. PAX alianse niso dobre samo v napadu, pripravimo tudi dobre bunkerje, pri katerih je šlo žito parkrat blizu -100k. Izključno iz lastnih enot.

Sigurno je tak napad nek dosežek, vendar če pomislim bi prave napade na nas v zadnjem tednu lahko preštel na prste ene roke.

celi
06-05-2009, 13:22
PAX alianse niso dobre samo v napadu, pripravimo tudi dobre bunkerje, pri katerih je šlo žito parkrat blizu -100k.

Če je pa to dober bunker:roll:

strippi
06-05-2009, 13:46
Witch,

Vidim, da je tvoja agresija vidna samo na Travian forumu.... Dej če si že Cleaner pa če imate kakor praviš organizacijo na vrhuncu prosim obišči.....

Kot je rekel aftershave, sami pripravimo odličen napad in odličen bunker.....
Sej pa veš svoja hvala se po .... vala.

Če te pa zanima moj nick v igri malo razišči prejšnje poste pa ti bo vse jasno... Ti ni treba mlatit slame in groziti na forumu.... aaaaaa I am so scared :(:(

P.S.:
Upam, da nisi vodstveni igralec, ker s takim pisanjem razburjaš ostale igralce in svoje člane .... Igrajmo igro strpno in pošteno.... Upam da ti nisem dvignil pritiska :D ......

Witch
06-05-2009, 13:47
Hej Witch !...baje je statistično dokazano, da je vsak tretji človek na tem svetu neumen. To pa se da praktično preveriti !! : Ko boš naslednjič šel v kino poglej soseda ki sedi na tvoji levi in potem še svojega soseda na desni, če nista onadva, pa....:roll:

Si mal zmisljujes in probas izpast pameten, al kako? Naj ti pomagam: ni vsak tretji, pac pa vsak sesti (priblizno, glede na normalno razporeditev). To so tisti ki imajo IQ manjsi od 85 in kamor vec kot ocitno spadas tudi sam. Lahko gremo dalje in "neumne" klasificiramo dalje:
70-80: mejno neumni
50-69: moroni
20-49: imbecili
pod 20: idioti
0: afterhave

Sigurno je tak napad nek dosežek, vendar če pomislim bi prave napade na nas v zadnjem tednu lahko preštel na prste ene roke.

Mogoce zato ker niste edini proti katerim se borimo? Se vam bomo v bodoce malce bolj posvetili in upam da ti ne zmanjka prstov za stetje...

lp,
Q

f3t4
06-05-2009, 13:51
sami pripravimo odličen napad in odličen bunker.....

Seveda:D

Baje po NEA krozi MM za bunker za igralca alianse FOR :D in ja sami sestavite bunker:D od lastne obrambe....

celi
06-05-2009, 13:52
Glede na opis enega od igralcev, ki smo ga napadl tut KSF pomaga:D

f3t4
06-05-2009, 13:55
Bomo na konc poskavtal bunker :D da vidimo kok so zbrale združene nacije :)

aftershave
06-05-2009, 13:59
Si mal zmisljujes in probas izpast pameten, al kako?

Q

Presodi sam če si zmišljujem:confused:, čeprav moj namen ni izpasti pameten. Moj namen je zabava, če pa zraven spravim koga ob živce pa še toliko bolj uživam (res sem pacek:()...sicer pa v tvojih besedah zaznam malo nerviranosti. Če bi bil v tvoji aliansi bi bil zaskrbljen...

_Dejan_
06-05-2009, 14:07
Fantje in dekleta se lahko prosim obnašate normalno in brez žaljenja?

Kar opažam zadnje dni se PRO-ji sploh več ne branijo oz. padajo žitna polja za malo šalo...
V metropolah enot ni več kot za cca. 10000-15000porabe žita na uro...
Delate bunkerje samo pri vodilnih?
Ali vam je zmanjkalo obrambnih enot?
Danes je en vaših igralcev izgubil en mali del napadalne vojske na PaX-ovem bunkerju...
Moram pa reči da mi je s6 zadnje 3 tedne ratal zanimivejši, saj se vsaj nekaj dogaja in ne nabijajo vsi samo SimCity...

Lp

f3t4
06-05-2009, 14:15
Fantje in dekleta se lahko prosim obnašate normalno in brez žaljenja?

Kar opažam zadnje dni se PRO-ji sploh več ne branijo oz. padajo žitna polja za malo šalo...
V metropolah enot ni več kot za cca. 10000-15000porabe žita na uro...
Delate bunkerje samo pri vodilnih?
Ali vam je zmanjkalo obrambnih enot?
Danes je en vaših igralcev izgubil en mali del napadalne vojske na PaX-ovem bunkerju...
Moram pa reči da mi je s6 zadnje 3 tedne ratal zanimivejši, saj se vsaj nekaj dogaja in ne nabijajo vsi samo SimCity...

Lp

Jao DEJAN :p

Opažam da se je skoraj celi PKW spravil na par naših igralcev pa še kar ne znate dokončati dela. Mučite se. Pošiljate polne vojske na že CKjana naselje. Kje vam je pamet in logika???

Warder
06-05-2009, 14:40
Aftershave me vedno nasmeje. Njegovo pisanje je kot vici o policajih, neumni in smešni.

Moram pa priznati, da PRO poleg konstantnih napadov že nekaj mesecev iz skoraj celega serverja, še vedno stoji in še več, tolče po nekaterih srečnežih. Fantje, dobro se držite, kar tako naprej:cool:

buu!!!
06-05-2009, 21:38
for nima za burek...kei šele za dobro obrambo!!!!za njihov bunker dobijo v aliansah NEA al kar jee MM !!!!!!!!

journal
07-05-2009, 03:50
for nima za burek...kei šele za dobro obrambo!!!!za njihov bunker dobijo v aliansah NEA al kar jee MM !!!!!!!!

hello Buu, who the hell are You?

Kr spravljaj nas še naprej v smeh,
saj je, ne boš verjel,
tako dober kot sladki greh :)

Predvsem pa, ne omenjaj bur'kov,
saj je tam notri mnogo ščurkov :)

Drug del napisan žal je nerazločno,
vendar kljub temu izgleda zelo odločno.

Občutek pravi mi,
da vse smo napisali,
zato bomo sedaj to oddali
in na vrsto prišli ste VI!

Lp!

nemesis
07-05-2009, 09:39
No, če že nimajo za burek, imajo pa vsaj pesniško navdahnjene člane ;)

journal
07-05-2009, 14:55
No, če že nimajo za burek, imajo pa vsaj pesniško navdahnjene člane ;)

Nemesis mitolog,
zakaj do svojih sovražnikov obnašaš se,
kot da si parapsiholog?

Smo te morda obiskali
ter ti tvoje vasice razdejali?

Saj lahko poveš,
če prav bojim se,
da ne smeš,
da rad imaš naše degustacije,
zato vedno priskrbiš nam
ustrezne informacije :)

In sedaj smo ugotovili,
da cel server bomo razbili,
ne glede na to,
al' si prijatelj,
al' najhujše zlo ;)

LP

nemesis
07-05-2009, 15:10
Sem počaščen, da si samo meni namenil nekaj tvojega talenta ;)

Sicer pa nisem nič slabega mislil o FOR in prav imaš, celotno dogajanje gre v tej smeri, da boste res razbili celoten server ... oziroma bolje rečeno, preostali server se bo sam razbil ;)

Virusbuster
07-05-2009, 16:15
Nemesis mitolog,
zakaj do svojih sovražnikov obnašaš se,
kot da si parapsiholog?

itd.

LP
Meni še zmeraj jasno ni,
kaj za vraga se greš zdaj ti,
kar naenkrat govoriš v rimi,
ampak raje preveri, mogoče iz tvoje vasi se že dimi.. :D

journal
07-05-2009, 17:05
Meni še zmeraj jasno ni,
kaj za vraga se greš zdaj ti,
kar naenkrat govoriš v rimi,
ampak raje preveri, mogoče iz tvoje vasi se že dimi.. :D

O Virus moj,
zdaj pripravljam se na boj
da enkrat za vselej,
obračunal bom s teboj :)

Le vkup, le vkup ubog zahod,
zdaj prihaja nad vas
premočan vzhod,
katerega napad izgledal bo
kot nedeljski sprehod,
od vas pa ostalo nič ne bo!

LP

Virusbuster
07-05-2009, 17:20
Journal pravi si junak
Naklada tko lahko prav vsak
Skoz to pesem ti povem
Da te resno ne jemljem

nemesis
07-05-2009, 17:33
Vidva bi se morala prijavit na kakšen Hip-hop battle ;)

Virusbuster
07-05-2009, 18:39
Nobenga boja nam ni treba
Odgovor znan je tud brez tega
Poezije jaz sem kajzer
Journal pa le šalabajzer

NubCake1
07-05-2009, 18:58
Morem rečt, da sem se kr nasmejal ob gledanju oz. branju tega "dvoboja" :D

aftershave
07-05-2009, 19:05
Seveda:D

Baje po NEA krozi MM za bunker za igralca alianse FOR :D in ja sami sestavite bunker:D od lastne obrambe....

Veliko igralcev proja pravi, da jim normalno igro onemogočajo vohuni. Toda zgornji post kaže, da so tudi sami aktivni v obveščevalnih vlogah. Ampak naj pripomnim, da niso preveč dobri vohuni, saj jim informacije kar same letijo iz ust...če pobrskam nazaj po postih bi našel še par primerov, kjer se vidi da imajo v NEA svoje vohune.:eek:

Zdaj pa nadaljujte s pesmicami...res upam da morda izide kakšna pesmarica iz tega.:)

journal
07-05-2009, 19:43
Nobenga boja nam ni treba
Odgovor znan je tud brez tega
Poezije jaz sem kajzer
Journal pa le šalabajzer

Prišle do mene so novice,
da po Prekmurju šetajo se prasice,
ki imajo obute nogavice,
le kdo ražširil te je novice?

Kolikor mi je dejstvo znano,
ta oseba ljubi neko bolano Ano,
jo redno nosi v sosedovo temno bano,
kjer jo zadovoljuje s svojo malo banano.

Postavlja vprašanje se,
kdo ta oseba je?

Vsi se jo bojimo,
saj lahko za njo zbolimo!

Žal edina pomoč je antivirus,
da spravimo s poti ta presneti VIRUS! :D

........................
Opomba: Prasice = žival :)

LP

_Dejan_
07-05-2009, 20:22
fantje tuddi mene ste nasmejali z temi pesmicami :D

Virusbuster
07-05-2009, 20:29
Oh ti journal, še vedno poskušaš
boljše bi b'lo ti da mene poslušaš
lahko mi pišeš balade, sonete
še vedno pa nimaš za košček paštete.

Če greš se poeta se gremo pa vsi
ampak jasno takoj je, kdo zmaga, zgubi
lepo da se trudiš, res vsaka ti čast
vendar to je le ena od virusa past.

Ko začneš tu pisat, se jaz ti režim
S protinapadi te osramotim
Dojami že enkrat da trudiš zaman se,
prot' mojim udarcem ti sploh nimaš šanse!

journal
07-05-2009, 20:44
Oh ti journal, še vedno poskušaš
boljše bi b'lo ti da mene poslušaš
lahko mi pišeš balade, sonete
še vedno pa nimaš za košček paštete.

Če greš se poeta se gremo pa vsi
ampak jasno takoj je, kdo zmaga, zgubi
lepo da se trudiš, res vsaka ti čast
vendar to je le od virusa past.

Ko začneš tu pisat, se jaz ti režim
S protinapadi te osramotim
Dojami že enkrat da trudiš zaman se,
prot' mojim udarcem, sploh nimaš šanse!

Le sanjaj, le sanjaj,
da me poznaš,
vendar vseeno priznaj,
da pred menoj cepetaš :)

Morda res pišem balade ali sonete,
obstaja tudi možnost,
da nimam za košček paštete,
imam pa za 3 Chevrolet Z06 Corvette!

Le smej se, le smej
in za drekec imej...

Presenečajo me tvoje rime,
saj so slabše od najslabše zime
Slabo, slabše, najslabše, tvoja rima,
ki pomena enostavno nima :)

LP

Virusbuster
07-05-2009, 21:12
Praviš da moje rime so slabe?
Poglej svoj ritem, kot prdec stare babe,
nobenega vzorca, kot dojenčka kričanje
Moji načini so zate le sanje.

Zdaj pa povem ti kaj mislim o tebi
Enkrat za vselej, razmisli o sebi
Pišeš pesmi, a vbistvu ne veš,
Da tudi sam sebi na živce že greš.

Kaj šele nam.

Pa dajmo še malo o tem debatirat
Preveč imam časa, nobenih napadov
Saj nihče z menoj se ne upa prepirat
Boji se tevtonskih me vitezov vpadov.

Zadnja še kitica namenjena tebi
Prej s kolegi mal' vinca smo pili
Zmučen, utrujen zdaj pesnil več ne bi,
In moram na WC, pač klic v sili.

Witch
07-05-2009, 21:42
Pravijo, da ce je clovek zaljubljen, pise pesmi. A vaju je pomlad kresnila? :D

lp,
Q

journal
07-05-2009, 21:58
Praviš da moje rime so slabe?
Poglej svoj ritem, kot prdec stare babe,
nobenega vzorca, kot dojenčka kričanje
Moji načini so zate le sanje.

Zdaj pa povem ti kaj mislim o tebi
Enkrat za vselej, razmisli o sebi
Pišeš pesmi, a vbistvu ne veš,
Da tudi sam sebi na živce že greš.

Kaj šele nam.

Pa dajmo še malo o tem debatirat
Preveč imam časa, nobenih napadov
Saj nihče z menoj se ne upa prepirat
Boji se tevtonskih me vitezov vpadov.

Zadnja še kitica namenjena tebi
Prej s kolegi mal' vinca smo pili
Zmučen, utrujen zdaj pesnil več ne bi,
In moram na WC, pač klic v sili.

Absentem laedit, qui cum ebrio litigat :)

Pijancev ne podpiram,
prav močno jih preziram.
Ti kar pij vince
in obožuj majhne klince.
prav tako pijansko družbo imej na skretu
in velik minus v budgetu :)

Ama nesceiri, zato ker velik si pijanec :)

@Q: Mulier cupido quod dicit amanti in vento et rapida scribere oportet aqua.. -> To je moj moto :)

Virusbuster
07-05-2009, 22:39
Latinščina.. To ni pošteno..

RADLER
08-05-2009, 09:47
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE

V zgodnjih jutranjih urah je SZ zadel potres,magnitude 6 po Richterjevi lestvici,
strokovnjaki z Ministrstva za okolje in prostor svetujejo da se ni varno zadrževati v bližini žitnih polj.
Sicer je bil SZ obveščen o potresu,vendar je na njihovo žalost, popotresna ekipa napačno ugotovila epicenter potresa !

Več sreče prihodnjič.

Ministrstvo za okolje in prostor napoveduje nadaljne potresne sunke že čez 48 ur,ki naj bi bili malo močnejši,zato svetujemo da nadgradite kamnoseka !

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=08d44b2d1

10 žitnih polj iz stopnje 15 na stopnjo 5...

strippi
08-05-2009, 12:06
I like :)

Mislim da prihajajo popotresni sunki, ki bodo bili še hujši ???????

celi
08-05-2009, 19:46
Iz JV-ja poročajo o hudi škodi... počil je najmreč RADLER-jev ego... strokovanjaki so ugotovili, da je šlo za potres 9 stopnje po Richtarjevi lestvici. Velikost ego-ta je vse pretresla, lahko bi rekli, da je to največji EGO na travian svetu.

RADLER
08-05-2009, 20:59
Iz JV-ja poročajo o hudi škodi... počil je najmreč RADLER-jev ego... strokovanjaki so ugotovili, da je šlo za potres 9 stopnje po Richtarjevi lestvici. Velikost ego-ta je vse pretresla, lahko bi rekli, da je to največji EGO na travian svetu.

Sicer je Richterjeva lestvica, ampak naj ti bo.

Sicer pa je EGO prav okusen,prav lepo spolzi po grlu...;)

Witch
08-05-2009, 22:19
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE

V zgodnjih jutranjih urah je SZ zadel potres,magnitude 6 po Richterjevi lestvici,
strokovnjaki z Ministrstva za okolje in prostor svetujejo da se ni varno zadrževati v bližini žitnih polj.
Sicer je bil SZ obveščen o potresu,vendar je na njihovo žalost, popotresna ekipa napačno ugotovila epicenter potresa !

Več sreče prihodnjič.

Ministrstvo za okolje in prostor napoveduje nadaljne potresne sunke že čez 48 ur,ki naj bi bili malo močnejši,zato svetujemo da nadgradite kamnoseka !

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=08d44b2d1

10 žitnih polj iz stopnje 15 na stopnjo 5...

A ne bi mi raj kamnoseka porusli, da lahko "mogocni zemljotres" podre polja do konca naslednjic?

votle misice.press

I like :)

Mislim da prihajajo popotresni sunki, ki bodo bili še hujši ???????

Pridejo fejki, al kaj?

lp,
Q

kuki76
09-05-2009, 20:08

Dragi dejan,.. tudi doma bi pocrkali v CK-janem naselju tako da vsekakor bolje da crknejo na sovragu ;)

Razzzer
12-05-2009, 19:29
Ja kaj pa je sedaj vse utihnilo:confused: Še poeti molčijo...:rolleyes:

Witch
12-05-2009, 21:16
Ja kaj pa je sedaj vse utihnilo:confused: Še poeti molčijo...:rolleyes:

Zatisje pred nevihto.

lp,
Q

Virusbuster
16-05-2009, 15:40
Žalostno da igralec lepr...ija z 11 tisoč populacije gre napadat naša naselja z 10-20 populacije :) Samo dokaz nemoči.. Prvič mi je uspel uničiti naselje kr je mislil da ga ne bom branil, tokrat pa ne bo šlo :)

Stripi
16-05-2009, 15:50
Tk je to imperij vraca udarec:D

GO PRO

buu!!!
16-05-2009, 18:19
Tk je to imperij vraca udarec:D

GO PRO
PRO potrudite se navijam za vas!!!!!!!čeprav sem v eni od NEA alians...!

cod
16-05-2009, 18:39
vse kaže da si je PRO precej simpatij pridobil v boju 3:1
Imate tudi moje simpatije, ko bo zares potrebno tudi vojaško pomoč

aftershave
16-05-2009, 18:46
Res so zelo simpatični...njihov vodja nima zastonj nicka Witch !

320

Stripi
16-05-2009, 19:44
Če se bodo zadeve nadaljevale tk kot zdej zleda kamot tut plato:D

van der sar
16-05-2009, 20:38
:pZelo dobra aliansa!:D Ampak sem bolJ navezan na združenje NEA!

buu!!!
16-05-2009, 21:48
vse kaže da si je PRO precej simpatij pridobil v boju 3:1
Imate tudi moje simpatije, ko bo zares potrebno tudi vojaško pomoč
od nekdaj sem bil jaz za PRO ampak nikoli nism mel šanse prist v njihovo ally!hehe:P
PRO ko rabite pomoč mi pišite....!

Virusbuster
16-05-2009, 23:02
Tako je aftershave, res je čarovnik glede na to kaj je naredil za našo diplomacijo ;)

_Dejan_
17-05-2009, 17:20
Žalostno da igralec lepr...ija z 11 tisoč populacije gre napadat naša naselja z 10-20 populacije :) Samo dokaz nemoči.. Prvič mi je uspel uničiti naselje kr je mislil da ga ne bom branil, tokrat pa ne bo šlo :)

Vi niste dosti boljši ;) Ko se spravite na naselje z 50pop...

buu!!!
17-05-2009, 22:37
no danes je bil pa tudi igralec iz NEA -yy- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=108) lepo rušen...!PRO je obiskal pa malo porušu njegovo metropolo!(vsaka čas PRO aliansam tako se dela.....)več akcije PRO ima da zmagate...!

journal
17-05-2009, 22:49
no danes je bil pa tudi igralec iz NEA -yy- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=108) lepo rušen...!PRO je obiskal pa malo porušu njegovo metropolo!(vsaka čas PRO aliansam tako se dela.....)več akcije PRO ima da zmagate...!

ej corn mix, nam lahko zaupaš nick na si6? če že imaš več nickov na forumu, upam, da imaš vsaj v igri samo enega :)

buu!!!
17-05-2009, 23:18
ej corn mix, nam lahko zaupaš nick na si6? če že imaš več nickov na forumu, upam, da imaš vsaj v igri samo enega :)
corn mix????mojega nicka v igri ne izveš....!igra pa corn mix tudi multi acc. na mednarodnem speed-u tako kot jaz in to na istem acc-ju....!

journal
18-05-2009, 01:59
corn mix????mojega nicka v igri ne izveš....!igra pa corn mix tudi multi acc. na mednarodnem speed-u tako kot jaz in to na istem acc-ju....!

Ja, pa še kje drugje igra corn mix in ja :) tudi dostop do tega accounta buuu!!! ima corn mix...zanimivo... sem ti morda stopil na rep, da si tako zacvilil :)? povsod si na SZju (si3, si5), zakaj menim, da se patent ponavlja tudi na si6?

buu!!!
18-05-2009, 07:04
Ja, pa še kje drugje igra corn mix in ja :) tudi dostop do tega accounta buuu!!! ima corn mix...zanimivo... sem ti morda stopil na rep, da si tako zacvilil :)? povsod si na SZju (si3, si5), zakaj menim, da se patent ponavlja tudi na si6?
si3 ne igram!!!igram samo si5,si6,si2 te 3xspeed!!!lahko pa preveriš pr newem komu da te račun na forumu uporabljam samo jaz!!!!!!!!pol me pa boli k**** kaj si ti misliš!pa meni nisi stopu na rep mogoče si sam sebi(če si slučajno žival)!!!!haha:P

Hooligan
18-05-2009, 14:59
si3 ne igram!!!igram samo si5,si6,si2 te 3xspeed!!!lahko pa preveriš pr newem komu da te račun na forumu uporabljam samo jaz!!!!!!!!pol me pa boli k**** kaj si ti misliš!pa meni nisi stopu na rep mogoče si sam sebi(če si slučajno žival)!!!!haha:P

Če ti ne bi stopil na rep, ne bi pisal takšnega odgovora, kot si ga ravno podal...;), pač resnica boli pravijo. :D

buu!!!
18-05-2009, 16:00
Če ti ne bi stopil na rep, ne bi pisal takšnega odgovora, kot si ga ravno podal...;), pač resnica boli pravijo. :D
haha:Plool!zakaj bi imel sploh 2. acc-ja tle na forumu??(masate pamet od.....)????

Hamlet
18-05-2009, 17:59
haha:Plool!zakaj bi imel sploh 2. acc-ja tle na forumu??(masate pamet od.....)????
2 accounta- dva različna IP-ja.
Tako da močno dvomim, da ima dva accounta ;)

journal
18-05-2009, 18:59
2 accounta- dva različna IP-ja.
Tako da močno dvomim, da ima dva accounta ;)

6 accountov, 1 IP....Meet Mr. Buuu!!! :)

Virusbuster
18-05-2009, 20:17
6 accountov, 1 IP....Meet Mr. Buuu!!! :)

1 u preveč :D

buu!!!
18-05-2009, 21:27
doro ma kej je zvami klapa?????kei ste šli fli....??naj me tle un CS al kar jee...preveri...pa naj pove kok ma acc-ju!!!!stari vam mede malo!!!!!

ps:oprostite za izražanje ma take stvari me razjezijo...(ne obsojojaj če nisi 100% in če nimaš dokazov)

aftershave
18-05-2009, 21:38

od nekdaj sem bil jaz za PRO ampak nikoli nism mel šanse prist v njihovo ally!hehe:P
PRO ko rabite pomoč mi pišite....!

Čuj pa kej je s tabo???????...ondi če si tako za PRO, se pa njim pridruži!!!!!!!, zakaj si v sovražni aliansi?...verjetno te noben ne sili da si v NEA.

stari ti mede malo !!!!!!!

buu!!!
18-05-2009, 21:55
Čuj pa kej je s tabo???????...ondi če si tako za PRO, se pa njim pridruži!!!!!!!, zakaj si v sovražni aliansi?...verjetno te noben ne sili da si v NEA.

stari ti mede malo !!!!!!!
pa veš kako je od samega začetka sem v eni izmed NEA alians...ne zdi se mi prav da smo pokazali hrbet PRO-ju ka sm vedno zelo dobro z njimi sodeloval...(obramba,surovine...)

Klemen
18-05-2009, 23:47
* BomBerMan
* buu!!!
* corn mix
* corn mix2
* Exstazy
* ic3m4n
* rok9 11

Jah, Registration IP Addresses teh računov je enak. Za to lahko z 99 % verjetnostjo trdim, da gre za eno in isto osebo.
NubCake, oprosti za spam. :D

LP klemen1232

Oprostim :D

NubCake

Hvala! :grin:

klemen1232

journal
18-05-2009, 23:55

NubCake

Hvala! :D

klemen1232

Kaj mata vidva barvni natečaj :) Zelena, ki te ljubim zeleno, močno :) :P:P Izberi poljubno :)

Hmmm bu...kaj pa zdaj....zdaj si pa definitivno brez jezika ostal :)

Witch
19-05-2009, 07:21
* BomBerMan
* buu!!!
* corn mix
* corn mix2
* Exstazy
* ic3m4n
* rok9 11

Jah, Registration IP Addresses teh računov je enak. Za to lahko z 99 % verjetnostjo trdim, da gre za eno in isto osebo.

99% je mal pretirana cifra, se ti ne zdi? ;)

Lahko da je to mularija, ki med "prostim casom" v soli preganja dolgcas in potem spamajo na tem forumu za istim IP-jem. :D

lp,
Q

buu!!!
19-05-2009, 07:23
99% je mal pretirana cifra, se ti ne zdi? ;)

Lahko da je to mularija, ki med "prostim casom" v soli preganja dolgcas in potem spamajo na tem forumu za istim IP-jem. :D

lp,
Q
no ti wich veš moj nick v igri.....samo bodi tiho......!

umount
19-05-2009, 17:56
Tale vojna s for se bo pa hitro končala če bo šlo tako naprej. Pro in top padajo kot po tekočem traku. Zagledajo par mečkov pa že brišejo račune. Morda je vseskupaj le briljanten plan kako utišati svoje širokoustne igralce, ker takih nihče ne potrebuje. Še najboljšo rešitev kot jo vidim je, da vsi igralci zapustijo alianso in upajo, da jih kdo sprejme, ali pa skupinsko brisanje računov, da vsaj ne bo toliko veselja pri uničevanju mest. Ne se pozabit zahvalit genijem, ki so vas popeljali v vojno.

Pa da ne pozabim: buahahahaha

profi123
19-05-2009, 19:17
Na tvojem mestu se ne bi prehitro veselil....sicer tudi sam nisem najbolj navdusen nad to vojno ampak ce je vojna je vojna za vse... ne vem pa kje si videl da TOP in PRO padamo po tekocem traku....mal vasa mesta pa tud metropole poglej...tko da zadeva se zdalec ni koncana

Virusbuster
19-05-2009, 19:17
Hmm umount jaz sem pa slišal da je padlo nekaj velikih metropol na strani pax :) Zanimivo, zanimivo...
Vbistvu pa.. Paxovci niti ne rabijo brisat, bo že MH uredil :)

aftershave
19-05-2009, 19:54
No T-O-P se z tole izdajo ni pokazal v prav lepi luči, ampak o tem se raje ne govori...glavna tema marsikoga je še vedno kako zloben je PAX.
Kar se pa MHja tiče...med vsemi igralci na serverju je MH blokiral samo igralce iz PAX...naključje pa tako :sad:

Virusbuster
19-05-2009, 20:04
Nobeno naključje, pro ima sistem zarote proti pax, po celem svetu imamo veze. Pritisk na en gumb pa polovica naše galaksije izgine, zavedaj se tega!

Witch
19-05-2009, 20:20
Tale vojna s for se bo pa hitro končala če bo šlo tako naprej. Pro in top padajo kot po tekočem traku.

Vojna se bo res hitro koncala, ce bo slo tako naprej. PAX SF (ki je mimogrede slab plagiat PRO AF) metropole namrec padajo kot po tekocem traku.

Še najboljšo rešitev kot jo vidim je, da vsi igralci zapustijo alianso in upajo, da jih kdo sprejme, ali pa skupinsko brisanje računov, da vsaj ne bo toliko veselja pri uničevanju mest. Ne se pozabit zahvalit genijem, ki so vas popeljali v vojno.

Lahko kar zacnes. Takoimenovani "geniji" se pa prav tako nahajajo v tvoji ally. Glede na izjave lahko namrec z gotovostjo trdim, da si PAXor z opranimi mozgani.

lp,
Q

PS
Danes smo dobili nov interface in nove lestvice. Mal si jih oglej, ker povedo marsikaj o aktivnosti posamezne alianse.

aftershave
19-05-2009, 20:54
PS
Danes smo dobili nov interface in nove lestvice. Mal si jih oglej, ker povedo marsikaj o aktivnosti posamezne alianse.

Marsikaj povedo, to je res...povedo pa to, da se večina vaših napadov konča v bunkerjih!...mi rušimo vasice kjer je notri 200 sulic. Zato je taka lestvica.

Pove tudi to, da je cel kup igralcev ostalo brez napada.

Komu sploh kvasiš take izjave...spominjaš me na Hepa :cool:

Witch
19-05-2009, 21:00
No T-O-P se z tole izdajo ni pokazal v prav lepi luči, ampak o tem se raje ne govori...glavna tema marsikoga je še vedno kako zloben je PAX.
Kar se pa MHja tiče...med vsemi igralci na serverju je MH blokiral samo igralce iz PAX...naključje pa tako :sad:

T-O-P se ni odlocil za izdajo, pac pa za bolj zanimivo igro. Tudi o PAX se ne govori kako je zloben, pac pa kaksno premoc si je izboril z vsemi zaveznistvi.

Kar se pa tice blokade posameznih PAX-orjev... Da je goljufija vzrok sankcij, pa ni mozno al kaj? Marsikdo je bil ze "nagrajen" s strani MH-jev in PRO ni nikakrsna izjema. Da smo mi narocnik blokad je pa kratkomalo smesno. Goljufal ste in bli kaznovani - sprijaznite se!

Marsikaj povedo, to je res...povedo pa to, da se večina vaših napadov konča v bunkerjih!...mi rušimo vasice kjer je notri 200 sulic. Zato je taka lestvica.

Pove tudi to, da je cel kup igralcev ostalo brez napada.

Komu sploh kvasiš take izjave...spominjaš me na Hepa :cool:

Dejmo na mojem primeru pokazat kdo res kvasi neumnosti, lahko?

Danes sem se res zabil v bunker in kljub vsemu naredil skodo za cc. 45 mio surovin (25mio v obliki padle obrambe in 20 mio skode na metri), sam utrpel za 12.5 mio surovin skode in odnesel 0.5 mio surovin. Ne rabis bit nek hud matematik, da vidis kdo jo je slabse odnesel. Za tiste, ki ne znate racunat: 4x vec skode na vasi strani kot na nasi. Pred parimi dnevi sem naredil skodo okoli 20 mio surovin, sam pa utrpel za 2 mio skode.... Za tiste ki ne znate racunat: 10x vec skode na vasi strani, kot na nasi. Ce zelis, lahko naredim malce boljso raziskavo in te se dodatno zatrem z drugimi primeri. Poleg tega je napad potrosni materjal, medtem ko porusena zitna polja level 17 to pac niso.

Gremo dalje: Vse nase tri alianse mocno vodijo na lestvicah branilcev. To nekako ne sovpada s tvojo izjavo, da tolcete prazna mesta, je tako?

Kar se pa primerjave s Hepom tice - ce bi mi upal to rect na 4 oci, bi en par njih malce potemnel.

lp,
Q

aftershave
19-05-2009, 21:37
Kar se pa primerjave s Hepom tice - ce bi mi upal to rect na 4 oci, bi en par njih malce potemnel.

lp,
Q

Tistih ostalih klobas nisem prebral...samo prvi in zadnji stavek...ampak tale zadnja izjava mi je dobra !:lol:

MHja prosim naj bo dosleden in ukrepa: Gre za grožnje igralcem z dejanji v resničnem življenju....zdaj pa počakajmo... če ga ne bo blokiral, je to znak da je MH na njihovi strani! :D

Arwen Undó
19-05-2009, 21:53
Tistih ostalih klobas nisem prebral...samo prvi in zadnji stavek...ampak tale zadnja izjava mi je dobra !:lol:

MHja prosim naj bo dosleden in ukrepa: Gre za grožnje igralcem z dejanji v resničnem življenju....zdaj pa počakajmo... če ga ne bo blokiral, je to znak da je MH na njihovi strani! :D

Če bi prebral tiste "klobase" bi mogoče dojel bistvo...ampak zate je to očitno preveč...

Na forumu pa kaznuje moderator, tko da MH, ti ne bo kaj velik pomagu :D

LP

Witch
19-05-2009, 22:34

Kdo je pa rekel, da nisem imel v mislih sencil in maskare. Malce stilske preobrazbe za pusico, ki je ujeta v mosko telo, menda ne bi skodilo. ;)

lp,
Q

aftershave
19-05-2009, 23:12
Če bi prebral tiste "klobase" bi mogoče dojel bistvo...ampak zate je to očitno preveč...
Na forumu pa kaznuje moderator, tko da MH, ti ne bo kaj velik pomagu
LP

Na svetu je 10% ljudi ki nimajo nobenega smisla za humor...najbrž tudi ti...če bi ga imela bi vedela da se šalim. :)

Kdo je pa rekel, da nisem imel v mislih sencil in maskare. Malce stilske preobrazbe za pusico, ki je ujeta v mosko telo, menda ne bi skodilo. ;)
lp,
Q

Sicer me tvoj poklic ne zanima, ampak sklepam da si maskerka ali vizažistka. Vselej lepo naličena, z umetelno piljenimi nohtki...od računalnika pa vstaneš kvečjemu da si napudraš nosek...ampak to je samo tako nahitro profiliranje po občutku...ampak 100% pa sem da si ženska !!

Phenom
19-05-2009, 23:35
Sicer me tvoj poklic ne zanima, ampak sklepam da si maskerka ali vizažistka. Vselej lepo naličena, z umetelno piljenimi nohtki...od računalnika pa vstaneš kvečjemu da si napudraš nosek...ampak to je samo tako nahitro profiliranje po občutku...ampak 100% pa sem da si ženska !!

Tole si pa zadel v polno, ker Witch-King je ena najvecjih bab kar sem jih videl...res da spada v kategorijo neobritih in mozacih bab ampak se vedno je baba, ki bi mu vecina igralcev na s6 nadela predimek "ali"...hmmm mogoce zato, ker je ze tolkim vasim metropolam odpru vrata?

Razzzer
20-05-2009, 00:58
TOP izdajalci ali ne, sedaj je server vsaj res postal bolj zanimiv:rolleyes:. Da bo vojna kratka pa ne verjamem, ker na začetku itak vsi takoj pokažejo mišice in se nato važijo nad svojimi uspehi, bolj pomembno pa je kako dolgo se vrstijo ti uspehi.

Pri ekonomični upravičenosti napada na bunker se na prvi pogled res zdi, da je bila škoda na branilčevi strani večja in se nato napad razglasi za uspešnega, vendar se ne sme pozabiti, da se napad polni iz enega mesta obramba pa iz večih... Pa vendarle, cleanerjeva številka je nadvse zavidljiva.:rolleyes:

Arwen Undó
20-05-2009, 01:20
@ aftershave (http://forum.travian.si/member.php?u=13928)

Ene 65% je pa ljudi, ki ne znajo vica povedat.

Virusbuster
20-05-2009, 16:11
Moram reči, zanimivi statistični podatki :)

ninja
20-05-2009, 16:23
TOP izdajalci, hehe. Kdo je pa že prej na forumu pisal rezervacije TOPovih naselij?

http://travilog.org.ua/si/2753574/99e00ef074e8d87168d8340f9d754b24

aftershave
20-05-2009, 16:51
TOP izdajalci, hehe. Kdo je pa že prej na forumu pisal rezervacije TOPovih naselij?

http://travilog.org.ua/si/2753574/99e00ef074e8d87168d8340f9d754b24

Povej mi enega!...pa prosim da se vzdržiš takih neumnih izjav, sicer bom objavil pisma in igm-e vašh vodilnih igralcev, iz katerih se dobro razbere da je bilo sodelovanje TOP z PRO dogovorjeno že več kot mesec dni nazaj!...dogovarjanje pa se je začelo še v času sovražnosti. Tako da ne zavajaj ljudi.

In ja, TOP je enostransko prekinil zavezništvo z FOR in dve minuti po prekinitvi napovedal vojno. Toliko o njihovi kredibilnosti.

Witch
20-05-2009, 17:14
Povej mi enega!...pa prosim da se vzdržiš takih neumnih izjav, sicer bom objavil pisma in igm-e vašh vodilnih igralcev, iz katerih se dobro razbere da je bilo sodelovanje TOP z PRO dogovorjeno že več kot mesec dni nazaj!...dogovarjanje pa se je začelo še v času sovražnosti. Tako da ne zavajaj ljudi.

In ja, TOP je enostransko prekinil zavezništvo z FOR in dve minuti po prekinitvi napovedal vojno. Toliko o njihovi kredibilnosti.

Vodja pax je dobro vedel, da iscem zaveznika z namenom vzpostavitve ravnovesja na s6, saj sva se pogovarjala o tem. Mislim da sem mu lepo razlozil kaj pocnem in poteza TOP vsaj zanj ni smela bit tako nepricakovana in zahrbtna kot jo poskusas prikazat.

Je pa TOP vsaj napovedal vojno predno so napadli, kar je vec kot bi pricakoval recimo od PAX. Imajo vojno z nami ze mesece in nobene napovedi.

lp,
Q

aftershave
20-05-2009, 17:36
Še en post...ne morem več editirati

-ninja, pišeš da smo rezervirali vaša naselja. Ampak PAX je vedno spoštoval svoja zavezništva, razlog zakaj pa jih ima toliko je v tem, da smo vedno nastopali zelo organizirano, enotno...svoje zaveznike pa branimo tako kot svoje igralce. Takšna aliansa je vredna zaupanja.
Tu pa je med PAX in TOP ter PRO razlika. Kakšna, pa bom napisal in utemeljil z dejstvi!

Prvi primer:
Zdajšnja nea (takrat je bila ONline) je prekinila zavezništvo z PRO zaradi nekredibilnosti. Kljub temu da so imeli z PRO zaveništvo se je zgodilo da jih je PRO skavtal. Seveda z alianso ki te skavta ne moreš biti zaveznik. Ampak zavezništva niso enostransko prekinili in čez dve minuti napovedali vojno(tako kot TOP). Pokazali so da so resna in odgovorna aliansa...svojo odločitev so kulturno sporočili in jo utemeljili !
Drugi primer:
TOP je imela zavezništvo z FOR, kljub temu pa so igralci TOP občasno napadali PKW, bilo je kot da določeni igralci sploh ne vedo kaj počnejo. Kljub temu je PAX te žaljivke požrl, in nanje dolgo opozarjal. Vmes se je zgodilo še nekaj: Kar se lahko vidi na tej statistiki:
http://www.travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=15346
Igralec iz TOP prevzame naselje igralcu iz PAX .PKW (kaj praviš o tem ninja???). Neverjetno!!!...vendar kljub temu je PAX še vedno spoštvoval zavezništvo in povračil ni bilo. Vse dokler TOP ne prekine zavezništvain hkrati napove vojno.

Teh dejstev se ne da zanikati in pripisovati kakršno podtalno delovanje PAX organizacije je nesprejemljivo.

LP

Witch
20-05-2009, 17:50
Ampak PAX je vedno spoštoval svoja zavezništva, razlog zakaj pa jih ima toliko je v tem, da smo vedno nastopali zelo organizirano, enotno...svoje zaveznike pa branimo tako kot svoje igralce. Takšna aliansa je vredna zaupanja.

Mislm da je ravno obratno - zavezniki morjo brant vas. ;) In ne vem kak strasen zaupanje s tem vlivate zaveznikom, ko pa zgubljajo obrambo pri vas.

lp,
Q

Phenom
20-05-2009, 18:07
Prvi primer:
Zdajšnja nea (takrat je bila ONline) je prekinila zavezništvo z PRO zaradi nekredibilnosti. Kljub temu da so imeli z PRO zaveništvo se je zgodilo da jih je PRO skavtal. Seveda z alianso ki te skavta ne moreš biti zaveznik. Ampak zavezništva niso enostransko prekinili in čez dve minuti napovedali vojno(tako kot TOP).

Pa ti res sam sebi lazes ali resnicno verjames svojim zgodbicam? Prekinitev zaveznistva zaradi nekredibilnosti...hmmm kot sem rekel bom na koncu objavil vse pogovore in vse igmje iz strani OnDuty (NEA) in v tistem ti bo jasno, da je PROphecy za vsako napako, ki se je zgodila iz nase strani odgovarjal in celo predlagal (ob morebitni skodi) povracilo skode...celo tako dalec smo sli, da smo predlagali surovinsko pomoc (ko je bila "vojna" med PRO in NEA) pri obnovitvi naselij nekega clana v zameno za zaupanje in prekinitev ognja. Ampak, ce imas na eni strani ljudi, ki v travianu iscejo osebne zamere potem tukaj nimam kej delat, ker igra je le igra in iskat neke zamere v igri je bolj glupo od glupega. Vceraj sem igral tetris in ker mi comp ni dal palcke sem zgubil (rekord je su u p....) zato sem ugasnil racunalnik in z njim nimam nobenih stikov vec kaj sele da bi se z njim pogovarjal, da bi sodelovala se naprej :rolleyes:.

Drugi primer:
TOP je imela zavezništvo z FOR, kljub temu pa so igralci TOP občasno napadali PKW, bilo je kot da določeni igralci sploh ne vedo kaj počnejo. Kljub temu je PAX te žaljivke požrl, in nanje dolgo opozarjal. Vmes se je zgodilo še nekaj: Kar se lahko vidi na tej statistiki:
http://www.travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=15346
Igralec iz TOP prevzame naselje igralcu iz PAX .PKW (kaj praviš o tem ninja???). Neverjetno!!!...vendar kljub temu je PAX še vedno spoštvoval zavezništvo in povračil ni bilo. Vse dokler TOP ne prekine zavezništvain hkrati napove vojno.

TOP se je odlocil za igro in ne lenarjenje...napoved vojne v smeri PAX alians je pac edini razlog, da se igra malce razvije v smeri igre kakor je travian zamisljen. Napadanje 3 velikih alians na PROphecy je zame le dokaz koliko blizu vam je RL in igra saj ste s tem imeli lep simcity server in napadanje v razmerju 50:50 bi za vas pomenilo, da bi morali igrati igro kot je narejena?!? Tako ste si lepo gradili vasice in jih obcudovali cele dneve. Zakaj pa PAX ni prekinil zaveznistva oz. zakaj ni odgovoril na prevzemanje naselja? Mogoce je pa le moznost 50:50 za njih prehuda, ker se ob moznosti 75:25 lazje sprehajas in sopiris po serverju.

Konec koncev aftershave so tvoji pogledi na s6 malce otrocji in s prstom kazat na alianse kot, da so delali ne vem kaksen genocid v realnem zivljenju je malce prevec osebno vzeto. Ce zelis igraj igro kakor je narejena ne pa neke bedne zgodbice ponavljat iz dneva v dan.

Lp, Mare

aftershave
20-05-2009, 18:27
Ampak, ce imas na eni strani ljudi, ki v travianu iscejo osebne zamere potem tukaj nimam kej delat, ker igra je le igra in iskat neke zamere v igri je bolj glupo od glupega. Vceraj sem igral tetris in ker mi comp ni dal palcke sem zgubil (rekord je su u p....) zato sem ugasnil racunalnik in z njim nimam nobenih stikov vec kaj sele da bi se z njim pogovarjal, da bi sodelovala se naprej :rolleyes:.

Lp, Mare

Glej Mare, jaz sem pisal o resnih temah, ne o nekih zamerah gor, zamerah dol. Niti ne o tetrisu in nekih palčkah, celo o genocidu si začel lapati... To je travian forum kjer se razpravlja o politiki in diplomaciji (poglej naslov). Ne vem niti zakaj pišeš v žaljivem tonu, ampak očitno ti jemlješ vso stvar preveč osebno. Res pa je da pišem o diplomaciji in glede na to da si bil diplomat ti, najbrž ne sprejemaš dobro kritike. To pa je slabo, dober diplomat mora vedno ostati miren kot "lokvanj".

Seveda je vse svar interpretacije: Ali rečeš da je TOP izdal zaveznike, ali pa si rečeš da se je odločil za bolj zanimivo igro.:)

Jaz grem stavit, da ste v realnem življenju vsi v redu, najbrž tudi witch (seveda nenaličen)... tako da tukaj ne gre za zamere, če se kdaj srečava ti z veseljem častim pivo...je pa dobro tudi proti živčnosti.:wink:

lp

Phenom
20-05-2009, 18:36
Glej Mare, jaz sem pisal o resnih temah, ne o nekih zamerah gor, zamerah dol. Niti ne o tetrisu in nekih palčkah, celo o genocidu si začel lapati... To je travian forum kjer se razpravlja o politiki in diplomaciji (poglej naslov). Ne vem niti zakaj pišeš v žaljivem tonu, ampak očitno ti jemlješ vso stvar preveč osebno. Res pa je da pišem o diplomaciji in glede na to da si bil diplomat ti, najbrž ne sprejemaš dobro kritike. To pa je slabo, dober diplomat mora vedno ostati miren kot "lokvanj".

Moja diplomacija je bila izigrana iz dolocenih strani in s tem si je PAX nasel lazjo pot do WWja, kar je vse lepo in prav...samo po tem takem sedaj govort o izdajstvu dolocenih alians iz smeri enih ali drugih je neumnost. Kritike so vedno dobrodosle. Da sem slabo fural diplomacijo se ne strinjam popolnoma...konec koncev pa je moj "polom" pri diplomaciji pripeljal famozno Witch-Kingico in s tem smo pridobili nov in se mocnejsi zagon :)

Jaz grem stavit, da ste v realnem življenju vsi v redu, najbrž tudi witch (seveda nenaličen)... tako da tukaj ne gre za zamere, če se kdaj srečava ti z veseljem častim pivo...je pa dobro tudi proti živčnosti.:wink:

V realnem zivljenju smo pa taki, da ce bi kdaj bil z nami na sestanku bi takoj podpisal za naso alianso :P...Witch je pa nenalicen grozn in ti predlagam, da ga ne spodbujas z moznostjo nenalicenja. Kar se piva tice pa tkole...samo ce bo union :P

Lp, Mare

Witch
20-05-2009, 22:21
lp

Poznam blagodejne ucinke piva na duso in telo se mal prevec dobr. ;) Zarad piva sem pravzaprav zacel igrat tale server.

Witch je pa nenalicen grozn in ti predlagam, da ga ne spodbujas z moznostjo nenalicenja. Kar se piva tice pa tkole...samo ce bo union :P

Teb bomo dal pa RADLER za pit! :P

lp,
Witch-Queen

obi wan
20-05-2009, 22:39
Jst mislim da je PAX mal se ustrašu :D

Nekaj ornk metropole padajo zadnje dni. PRO bo svojo nalogo izpolnu, naj zmaga kdor hoče, samo PAX nebo zmago, naj prosijo potem NEA da jim pustijo zmagat kot zavezniki :D če slučajno do tega pride :D

aftershave
21-05-2009, 00:07
Poznam blagodejne ucinke piva na duso in telo se mal prevec dobr. ;) Zarad piva sem pravzaprav zacel igrat tale server.

lp,
Witch-Queen

Naj uganem: Napil si se in ukradel cleanerju account?

Jst mislim da je PAX mal se ustrašu :D

Nekaj ornk metropole padajo zadnje dni. PRO bo svojo nalogo izpolnu, naj zmaga kdor hoče, samo PAX nebo zmago, naj prosijo potem NEA da jim pustijo zmagat kot zavezniki :D če slučajno do tega pride :D

Phenom, daj prosim da še temu fantku razložiš tisto o zamerah, tetrisu, genocidu...
OBI, kaj ti je PAX žalega storil, da imaš take zamere ?? če se ne motim je bilo samo eno naselje CK, ampak ne zameri...če se kje dobimo, bi tudi tebi častil pivo, oz. sok, ker najbrž še nimaš 18. ;)

RADLER
21-05-2009, 01:23
Vodja pax je dobro vedel, da iscem zaveznika z namenom vzpostavitve ravnovesja na s6, saj sva se pogovarjala o tem. Mislim da sem mu lepo razlozil kaj pocnem in poteza TOP vsaj zanj ni smela bit tako nepricakovana in zahrbtna kot jo poskusas prikazat.

Je pa TOP vsaj napovedal vojno predno so napadli, kar je vec kot bi pricakoval recimo od PAX. Imajo vojno z nami ze mesece in nobene napovedi.

lp,
Q
Ker sem direktno "napaden", moram pa že kaj odgovorit.

Kot ste lahko razbrali iz witch-evih besed, je "alfi in omega" Pro alians in po novem TOP alians,
prav vseeno,kaj piše v profilu alians,
ker za njega ne obstajajo pakti in zavezništva,in le ti se lahko prekinejo brez vseh zadržkov, brez razloga,gleda se samo na trenutno korist ...

Kdor želi biti del takih alians,naj kar bo,
čeprav je tole samo igra, nekatera moralna načela morajo veljat,in na začetku tele igre (pred leti) so bila jasna, in pred vsako prekinitvijo pakta oziroma zavezništva,se je izmenjal nekaj IGM-ov med vodji alians, in se postavilo določen čas,do katerega je veljalo premirje 24-48 ur.

Kar je tudi storila NEA ko je prekinila zavezništvo z PRO, in dala jasno vedeti, da ne misli takoj napadati PRO.
Z KSF imamo korekten odnos,in me niso nikoli razočarali, in mislim da za takim vodenjem me tudi ne bodo.
TOP me pa je res razočaral,vsi smo vedeli za pogovore,in da si bo TOP izbral novega zaveznika,kar je že pokazal z paktom,
(ne smemo pazabiti,da se je na pobudo TOP-a sploh začela tale vojna z PRO),
kar le pokaže pravi obraz liderjev TOP-a,
seveda jih razumem,če te witch dobi v roke, te stiska dokler ne popustiš(kot union)...;)

Glede vojne napovedi,je pa tako, da je TOP začel z vojno,potem so se pridružile še PAX,KSF in NEA, ne vidim vojne napovedi pri TOP...

Če si jo pa že tako želiš...

obi wan
21-05-2009, 08:05
Phenom, daj prosim da še temu fantku razložiš tisto o zamerah, tetrisu, genocidu...
OBI, kaj ti je PAX žalega storil, da imaš take zamere ?? če se ne motim je bilo samo eno naselje CK, ampak ne zameri...če se kje dobimo, bi tudi tebi častil pivo, oz. sok, ker najbrž še nimaš 18. ;)

Mah kake zamere, hočem rečt samo to da zmagal neboste :D. Še ena metropola je šla v maloro, tole je bil šolski primer, vsaj polja iz 17 na 0 :D

kr jokajte...

Witch
21-05-2009, 08:14
Kot ste lahko razbrali iz witch-evih besed, je "alfi in omega" Pro alians in po novem TOP alians,
prav vseeno,kaj piše v profilu alians, ker za njega ne obstajajo pakti in zavezništva,in le ti se lahko prekinejo brez vseh zadržkov, brez razloga,gleda se samo na trenutno korist ...

Torej, dragi alfa in omega FOR alians in po novem tudi NEA alians... Kaj bi ti naredil na mojem mestu, ko bi prebral profil alianse s ktero si v vojni in njen spisek zaveznikov, ki se kar ne konca? Popokal kufre in se odselil na drug server? PAX zbira zaveznike kot moja hci barbike in bognedej da ji kdo kako vzame. Zazene tak HALO, kot da je zgubila edino barbiko na svetu.

Kar se pa tice "trenutne koristi" je bila ta prej glavni trigger za sklepanje vasih zaveznistev kot nasih. Razlogi da se je tudi TOP obrnil proti vam le niso tako kratkorocni. Cilj je blokovsko razdelit S6 in spilat zanimivo igro do konca - vse prej kot kratkorocen cilj, se ti ne zdi?

Z KSF imamo korekten odnos,in me niso nikoli razočarali, in mislim da za takim vodenjem me tudi ne bodo.

Nikoli ne reci nikoli. KSF ima namrec z vsemi "korekten" odnos.

seveda jih razumem,če te witch dobi v roke, te stiska dokler ne popustiš(kot union)...;)

Witch bi rad koncal svoje "poslanstvo" in se posvetil napadanju. Stiskal bi pa raj kake fejst .. khmm :D ...

lp,
Q

aftershave
21-05-2009, 10:47
Nikoli ne reci nikoli. KSF ima namrec z vsemi "korekten" odnos.

Q

Kakšen odnos pa ima witch do njih?...uničiti KAVICA, ki je ovira da še KSF pade pod vpliv PRO...če kdo ne verjame spet lahko prilimam kakšen MM ali igm, ki to dokazuje.

Alfa in omega PRO in TOP alians je mojster sprenevedanja in manipulacije. Izdajo prikaže kot "odločitev za bolj zanimivo igro". Skoraj vse kar pride iz njegovih ust je piškavo in smrdi...

Witch
21-05-2009, 11:29
Kakšen odnos pa ima witch do njih?...uničiti KAVICA, ki je ovira da še KSF pade pod vpliv PRO...če kdo ne verjame spet lahko prilimam kakšen MM ali igm, ki to dokazuje.

Alfa in omega PRO in TOP alians je mojster sprenevedanja in manipulacije. Izdajo prikaže kot "odločitev za bolj zanimivo igro". Skoraj vse kar pride iz njegovih ust je piškavo in smrdi...

Ne klobasaj. Nic se ne sprenevedam. Kavic je bil (in je ocitno se vedno) glavna prepreka pri zdruzitvi Zahoda in smo ga zato zbili. Nikol nisem tajil tega in tudi ne vem zakaj bi. Poleg tega govoris kot da delam to zaradi zelje po vladanju cimvecim aliansam. WRONG! To delam zato, ker ne moremo obvladovati toliko front, pa naj se se tako trudimo.

In ja - igra je bolj zanimiva, ce so sile razporejene enakovredno. Ocitno pa ste se prevec navadili na udobje premoci in sedaj, ko jih tud sami dobivate po buci, iscete vzroke v nekih fantomskih podlih potezah "alfe in omege PRO". Navadne jokice ste.

Pa se to - jurisdikcjo nad alianso TOP ima pa se vedno izkljucno njeno vodstvo.

lp,
Q

Phenom
21-05-2009, 11:35
Igralca, ki ga omenjas smo pustili pri miru in je se vedno vodja KSF...torej ga nismo unicili (pa niti slucajno naj ti na pamet ne pride, da ga nismo bili sposobni uniciti).

Kdo pa je ta alfa in omega PRO in TOP alians? Kakor jaz vem je bilo veliko vodij (TOP/PRO) za sodelovanje zahoda in celo nekaj KSFjevcev je za zdruzitev zahoda samo morajo nekateri se spoznati da PAX ni tak bavbav kot je bil, ko je imel za sabo cel server.

aftershave...zdej si obljubil pivo meni in obiju tako, da se lahko ze kar zmenimo http://forum.travian.si/images/icons/icon10.gif

aftershave
21-05-2009, 15:18
PAX zbira zaveznike kot moja hci barbike in bognedej da ji kdo kako vzame. Zazene tak HALO, kot da je zgubila edino barbiko na svetu.
VS:

Verjetno ze vsi veste, da sem se v zelji po pravicnejsi blokovski razdelitvi S6 in posledicno bolj zanimivi igri do natarjev, pogajal s prakticno vsemi nasprotniki.
Q

Preberi svoja zgornja citata. Praktično pri vseh aliansah si prosil za zavezništva in pakte. Očitno si bil ti malo jokice takrat? ...tudi PAX si prosil za pakt, je tako?...kdo potem išče in zbira zavezništva kot barbike?

Oprosti, vendar ne bom pustil da zavajaš!...tvoje izjave niso konsistentne.
Občutek imam, kot da si dobil krila od managerskega prevzema TOP naprej, vendrar odpri statistiko si6 serverja in opazil boš da jim vojna z PAX ne kaže preveč dobro...peljal si jih kot ovčke v klavnico, za svoj lasten cilj (naščuvati vse proti PAX). Ti seveda temu rečeš da vzpostavljaš "ravnovesje na serverju"

Kolk dobr...:D pa prosim ne se razburjati...

coko
21-05-2009, 15:22
Mah kake zamere, hočem rečt samo to da zmagal neboste :D. Še ena metropola je šla v maloro, tole je bil šolski primer, vsaj polja iz 17 na 0 :D

kr jokajte...

Pohvale..bo kakšen report?

Virusbuster
21-05-2009, 16:36
Ma komu se pa jih da delat.. Preveč jih je :)

Witch
21-05-2009, 18:13
Preberi svoja zgornja citata. Praktično pri vseh aliansah si prosil za zavezništva in pakte. Očitno si bil ti malo jokice takrat? ...tudi PAX si prosil za pakt, je tako?...kdo potem išče in zbira zavezništva kot barbike?

Zavezništva aka Barbike PAX do pred kratkim:
NEA -qq- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2131)
NEA -xx- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=1396)
NEA -y- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=990)
NEA -x- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=237)
NEA -yy- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=108)
NEA -q- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2100)
K.S.F.2 (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=1137)
PaX FOR2 (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2355)
T-O-P (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=2092)
K.S.F.™ (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=355)
K.S.F.3 (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=407)
PaX .PKW (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=187)
PaX PKW (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=89)

Mi PRO-jevci NISMO imeli zaveznikov. Lahko moja pogajanja prekvalificiras v nakup prve barbike, sam ne mi govort, da sem nekonsistenten. In ne mesat pogajanj s fehtanjem. Boksona sem pa res vprasal, ce bi se dal zment za zaustavitev ognja za 2 do 3 tedne (medtem ko "kupujem barbiko"), pa je rekel da bo premislil, se posvetoval in mi sporocil naslednji dan. No, sporocil mi je tako, da smo dobili nov val napadov.

Občutek imam, kot da si dobil krila od managerskega prevzema TOP naprej, vendrar odpri statistiko si6 serverja in opazil boš da jim vojna z PAX ne kaže preveč dobro...peljal si jih kot ovčke v lavnico, za svoj lasten cilj (naščuvati vse proti PAX). Ti seveda temu rečeš da vzpostavljaš "ravnovesje na serverju"

Zacel so igrat, ja. :) Pa povej ktero statistiko si imel v mislih, ker meni najbolj v oci pade vas "orel", ki je zabil res solidno vojsko na TOP-u (medtem ko je heroj zaspal in ostal doma).

Pa nehaj ze nabijat eno in isto o tem da sem zavladal tudi TOP. S trilogyjem sva sla parkrat na pir (upam, da se bo to cimprej spet ponovil) in nasla skupni jezik. Mozakar-ju niti najmanj ne solim pamet, kako vodit alianso, se manj pa mu ukazujem kaj naj naredi. Ma tud jajca uzgat direkt v metro vecjega napadalca, s cemer se lahko pohvali le pescica tukajsnjih igralcev.

lp,
Q

celi
21-05-2009, 18:42
Ma tud jajca uzgat direkt v metro vecjega napadalca, s cemer se lahko pohvali le pescica tukajsnjih igralcev.

Zakaj bi napadal v metro, če v supportih delajo večje bunker? Morš met jajca, da v supporte napadaš.

Witch
21-05-2009, 19:10
Sem se mal pozabaval s stevilkami. Vse zavezniske alianse so vkljucno s PAX stele okoli 4 mio prebivalcev. Vse PRO alianse so stele okoli 700k prebivalcev. Torej ni bilo le razmereje 3:1, pac pa skoraj 6:1. ;)

Sedaj pa jokate, ker se je to "ravnovesje" zacelo rusit. :)

lp,
Q

buu!!!
21-05-2009, 20:19
Sem se mal pozabaval s stevilkami. Vse zavezniske alianse so vkljucno s PAX stele okoli 4 mio prebivalcev. Vse PRO alianse so stele okoli 700k prebivalcev. Torej ni bilo le razmereje 3:1, pac pa skoraj 6:1. ;)

Sedaj pa jokate, ker se je to "ravnovesje" zacelo rusit. :)

lp,
Q
hehe:Pin še vas niso potolkli;)
pa ne bit jezni zaradi zavezništva med TOP in PRO

nemesis
22-05-2009, 10:46
Nic, fantje ... Najbolje, da jih date na mizo, pa da vidimo, kdo ima vecjega, ker to jajcanje ne pelje nikamor ;)

Witch
22-05-2009, 17:36
Nic, fantje ... Najbolje, da jih date na mizo, pa da vidimo, kdo ima vecjega, ker to jajcanje ne pelje nikamor ;)

Men so ga ravnokar obril na nulo, tko da ... Kdaj drugic. :D

lp,
Q

Umazani
22-05-2009, 19:22
sej po svoje je kar lep s6 in ves ta Pro-duh po vseh straneh neba :) , sam imam zelo rad razgibano igro in predvsem to da se vojska ne špara, še več ni mi žal do zadnjega vojaka samo da uživam.
Ampak se mi pa zdi da ga čistilec in trojni del serjeta, 100% delata za svojo korist ampak ne moremo mimo tega da gre to skupaj z vzpostavitvijo moči na serverju med aliansami....

Witch
22-05-2009, 20:07
Ampak se mi pa zdi da ga čistilec in trojni del serjeta, 100% delata za svojo korist ampak ne moremo mimo tega da gre to skupaj z vzpostavitvijo moči na serverju med aliansami....

Cistilec prav nic ne serje, niti trilogija.

Kater igralc, ki igra 100% za svojo korist mislis, da bi se tako izpostavljal in bil non-stop na prepihu? Moja misija je koncana (upam da uspesno) in ravno pravi cas, saj so me zbili ko kanto (kar je bilo samo vprasanje casa, glede na lokacijo in dejavnost). Vojsko bom se nekam zabil, potem se pa poslovil od "cistilke", ki je kritikam navkljub opravljala vrhunsko delo.

Kdor misli, da sem egoist in igram izkljucno za lastne interese, bo upam v bliznji prihodnosti spremenil mnenje. Moj glavni cilj je bil zdruzen Zahod in ce se to koncno uresnici (bo znano upam ta vikend), je moje delo koncano. Resda sem mislil se mal uzivat v napadanju, sam brez zita to nekak ni tako zabavno. ;)

lp,
Q

Umazani
22-05-2009, 23:24
Cistilec prav nic ne serje, niti trilogija.

Kater igralc, ki igra 100% za svojo korist mislis, da bi se tako izpostavljal in bil non-stop na prepihu? Moja misija je koncana (upam da uspesno) in ravno pravi cas, saj so me zbili ko kanto (kar je bilo samo vprasanje casa, glede na lokacijo in dejavnost). Vojsko bom se nekam zabil, potem se pa poslovil od "cistilke", ki je kritikam navkljub opravljala vrhunsko delo.

Kdor misli, da sem egoist in igram izkljucno za lastne interese, bo upam v bliznji prihodnosti spremenil mnenje. Moj glavni cilj je bil zdruzen Zahod in ce se to koncno uresnici (bo znano upam ta vikend), je moje delo koncano. Resda sem mislil se mal uzivat v napadanju, sam brez zita to nekak ni tako zabavno. ;)

lp,
Q

To je sicer lepa misel (združitev zahoda), ampak ,ker ni prišla v uporabo malo prej se mi zdi čedalje bolj nesmiselna. Kot je meni znano se je jugozahod veliko pretepal med seboj (k.s.f vs t-o-p, top vs skala itd...) ,nato umes ali po tem še JZ proti SZ (k.s.f & t-o-p vs Pro) ... No pač ne zdi se mi logično najprej ste se pobili med seboj nato pa kar naenkrat ,da bi šli na sovraga ki tiči v vzhodu....
Vzhod ni imel pol toliko vojn kot zahod in nekdo ,ki je bil težke bitke in komaj nabere 10k sekirc proti nekomu ,ki jih ima 60k je norost,blaznost... Ampak mi je ušeč, uzamem nazaj za tebe čistilec ,zdiš se kot človek z karizmo in užitkom do igranja (prav zanimajo me tvoji naslednji načrti,če ti združitev rata) , kar se pa tiče trojnega dela pa še zmeraj mislim da je težak egoist ,glede svojega načina igranja in ga preziram in ne maram.

Phenom
22-05-2009, 23:58
@Umazani

Lahko ti povem da sta tako cistilec in trilogija oba na mestu cloveka. Zelita igro, ki je ustvarjena za travian in to sta dosegla. Govor o nekih komaj zbranih 10k sekircah je pa pretirana :)...verjemi mi, da smo cisto sposobni bojevanja do konca serverja z moznostimi 50:50 na obeh straneh...je pa vse odvisno od taktike.

Lp, Mare

ninja
22-05-2009, 23:59
Umazani, slabo si informiran. Zelo slabo. Med drugim se KSF in TOP nista nikol tepla. Pa tudi tista o 10k sekiricah je seveda precej smešna.

Umazani
23-05-2009, 09:17
@Umazani

Lahko ti povem da sta tako cistilec in trilogija oba na mestu cloveka. Zelita igro, ki je ustvarjena za travian in to sta dosegla. Govor o nekih komaj zbranih 10k sekircah je pa pretirana :)...verjemi mi, da smo cisto sposobni bojevanja do konca serverja z moznostimi 50:50 na obeh straneh...je pa vse odvisno od taktike.

Lp, Mare

Ok fantje ne uzeti tega osebno ,pač ne morem vpogledati v vaše račune in govorim posplošeno, sigurno je da obstajajo pri proju nekateri ,ki imajo še manj (nič hudega vojna usakega zdesetka) ,in seveda tudi veliko več...
O čistilcu vem le toliko kot slišim na forumu in nekaj malega ,ko "pušča" iz PROja o trojnem delu pa mogoče malo več in to da upa nekoga napadati z ogromno vojsko ni nič posebno pogumnega in hrabrega, navsezadnje mislim ,da ima sigurno tudi največji bunker izmed useh topovcev, lahko pa da se motim.
Kot sem rekel že poprej (vsaj meni) S6 deluje server kot se spodobi nobena ally še ni nekaj zelo v prednosti in precej je bojevanja ,največja zahvala za to gre seveda vam Pro-jovcem, veselim se že prihodnjih tednov.
lp

Witch
26-05-2009, 10:15
Danes je KSF pokazala, da je njeno poslanstvo braniti zaveznike pred zavezniki, sedenje na dveh stolckih in spretno izmikanje odgovornosti.

Cestitke buksonu in kofeticu, ker sta se tako lepo ujela pri zadnji akciji TOP nad PAX. Vsi vemo, da pax ni sposoben narest niti enega srednjevelikega bunkra sam od sebe in zato rabi pomoc. In kdo bi bil bolje primeren za obrambo pred TOP, kot njihovi zavezniki KSF.

Kapo dol! Res ste pravi pusiji.

lp,
Q

PS
Za moje pojme sta edina spostovanja vredna igralca na strani PAX - ROAR in vodilni branilc serverja nin*o. Ostali pa le izkoriscajo situacijo, ki smo jo zakuhali tudi sami.

obi wan
26-05-2009, 10:34
Mene so tud presenetli, ker kot sedaj kaže so izkoristili situacijo da smo jih nehal tolčt še posebi kaviča, tak da smo si tud mal sami krivi. Pač preveč smo dobri bli :)

RADLER
26-05-2009, 12:02
Danes je KSF pokazala, da je njeno poslanstvo braniti zaveznike pred zavezniki, sedenje na dveh stolckih in spretno izmikanje odgovornosti.

Cestitke buksonu in kofeticu, ker sta se tako lepo ujela pri zadnji akciji TOP nad PAX. Vsi vemo, da pax ni sposoben narest niti enega srednjevelikega bunkra sam od sebe in zato rabi pomoc. In kdo bi bil bolje primeren za obrambo pred TOP, kot njihovi zavezniki KSF.

lp,
Q

PS
Za moje pojme sta edina spostovanja vredna igralca na strani PAX - ROAR in vodilni branilc serverja nin*o. Ostali pa le izkoriscajo situacijo, ki smo jo zakuhali tudi sami.

Si pa res slabo obveščen !

Večino obrambe v obeh bunkerjih je sestavljala obramba PAX, seveda z pomočjo tudi zaveznikov(vseh ne samo KSF), zato pa zavezniki so, da si pomagamo med sabo !
Sem ti pred kratkim že napisal, da tvoje definicije zavezništva itak ne razumem...

Sicer pa si je nin*o , sam dogovoril za obrambo,
in moja naveza ne igra nobene vloge-res si slabo informiran...

Sem bil pa ponoči sitter, in je bil res užitek opazovat napade:D:D:D

http://travilog.org.ua/si/2338434/5b0b361cf3dc004a4fcd94c88a0f4fc3

http://travilog.org.ua/si/8252532/8ef465640a725de1cae20ca2c960cd47

http://travilog.org.ua/si/2004836/c44bde7047b8a290f8aa6f3890a63226

Napadalec l.... in h....,
poleg pa še 2-3 K katasov.

Bravo, vsem ki ste pomagali pri bunkerjih,zdaj pa samo obrambo delat.

Witch
26-05-2009, 12:20
Večino obrambe v obeh bunkerjih je sestavljala obramba PAX, seveda z pomočjo tudi zaveznikov(vseh ne samo KSF), zato pa zavezniki so, da si pomagamo med sabo !

Dovolj sem obvescen, da vem od kje vse je prihajala obramba. Zanikaj ce lahko: Bunker pri nin*otu so skup spravljal trije kvadranti!!! Bunker je bil posledicno dalec najvecji do sedaj in pravi uspeh.

Kar se pa obrambe PAX tice - jaz sem vam prejsnji teden sam zbil 4 metropole (no, eno s pomocjo xyz-ja) in ne mi prodajat klobas o tem, kako ste vi sami sposobni branit. Niste in pika.

Meni beseda cloveka vec pomeni kot neko potrdilo na virtualnem papirju. Pa ne se obnasat kot da so zaveznistva v kamen vklesana.

lp,
Q

RADLER
26-05-2009, 12:30
Dovolj sem obvescen, da vem od kje vse je prihajala obramba. Zanikaj ce lahko: Bunker pri nin*otu so skup spravljal trije kvadranti!!! Bunker je bil posledicno dalec najvecji do sedaj in pravi uspeh.

Q

A nisem tega napisal v prejšnjem postu ?
Preberi še 1x !

Lahko pa trdim da je bilo 2/3 enot PAX-a, ker sem jaz osebno razpuščal bunker,
če pa ne verjameš, pa je tvoj problem.

Večina naših naselij je bila nebranjena,zato pa je bil bunker večji.
Ko se je ugotovil, da so napadi pravi, so šli MM-i po vseh PAX aliansah, da se pošlje VSE obrambne enote, kar ti lahko potrdijo tvoji vohuni.

Pek
26-05-2009, 12:43
haha, končno bunker kjer nism zgubu use obrambe v zadnih dneh :D

aftershave
26-05-2009, 12:44

lp,
Q

PS

LOL

Mogoče se KSF noče "pariti" z vami zato ker ste jih dva meseca napadali ??...tako da užaljenost witch je odveč.
Po prejšnjih petnajstih postih witcha, v katerih se hvali, poveličuje PRO itd...je spet napočil čas, ko vsevprek omalovažuje pax -(pač posledica tega da jim tudi fiasko z TOP ne pomaga). Verjamem da je to težko sprejeti.

Še vedno ostaja nesporno dejstvo, da praktično vse alianse na serverju gledajo na PRO kot na sovražnika... tega pa ste si krivi sami. Enkrat sem na forumu za PRO že predlagal rešitev....da se preimenujejo v alianso z imenom grdi rački (z grdim račkom se nihče ni hotel igrati skupaj).
Ostane vam le pisanje po forumu, iskanje simpatij z užaljenimi posti...poveličevanje kako dobro se borite proti trem kvadrantom.

Sploh pa bi moral biti tvoj račun že izbrisan. Ampak to je bila samo potegavščina, da bi te pustili pri miru da si opomoreš.

strippi
26-05-2009, 12:54
Sem bil pa ponoči sitter, in je bil res užitek opazovat napade:D:D:D

http://travilog.org.ua/si/2338434/5b0b361cf3dc004a4fcd94c88a0f4fc3

http://travilog.org.ua/si/8252532/8ef465640a725de1cae20ca2c960cd47

http://travilog.org.ua/si/2004836/c44bde7047b8a290f8aa6f3890a63226

Napadalec l.... in h....,
poleg pa še 2-3 K katasov.

Bravo, vsem ki ste pomagali pri bunkerjih,zdaj pa samo obrambo delat.

Moja malenkost je bila prisotna. :) Fantje tiste 4 metropole ne pomenijo nioč proti uničenju takega števila vojske ;)

Witch come and get it some more :) Aja sej res nekaj bore malo vojske se skriva pri teb :)

P.S.: Jeza in užaljenost nista zaželjeni !!

Witch
26-05-2009, 12:56
Mogoče se KSF noče "pariti" z vami zato ker ste jih dva meseca napadali ??...tako da užaljenost witch je odveč.

A dej ga srat. :)

Napadli smo samo Kofetica, le tega sekal par dni, je rekel da bo brisal in glejga zlomka - se vedno mesa drek. Kaj bo ostalo od KSF bomo pa se videli.

Še vedno ostaja nesporno dejstvo, da praktično vse alianse na serverju gledajo na PRO kot na sovražnika... tega pa ste si krivi sami.

No ja. Tole je malce izkrivljena iterpretacija dejanske situacije. Ce nas imajo za nasprotnika, se ne pomeni da nas sovrazijo. Tudi ni res, da smo si krivi sami.

Sploh pa bi moral biti tvoj račun že izbrisan. Ampak to je bila samo potegavščina, da bi te pustili pri miru da si opomoreš.

Cleaner acc bo ponucan kolikor produktivno se bo dalo. Dokler se boste zaletaval vanj, in dokler bom mel se 1000 katasov gor, bom delal skodo. Sem bil dovolj jasen?

Witch come and get it some more :) Aja sej res nekaj bore malo vojske se skriva pri teb :)

Tezko pridem do tebe, ce ne vem kdo sploh si. Za razliko od ostalih napadalcev je moj heroj se vedno ziv, vojska kolikor boga ima pa se vedno dovolj katasov za akcijo.

lp,
Q

aftershave
26-05-2009, 13:06
Meni beseda cloveka vec pomeni kot neko potrdilo na virtualnem papirju. Pa ne se obnasat kot da so zaveznistva v kamen vklesana.

lp,
Q

Po taki izjavi se lahko vaši zavezniki zamislijo. Glede na to, da je travian online igrica kakšni osebni stiki in besede niso prav pogosti. Še en dokaz več da se je NEA takrat prav odločila.

A dej ga srat. :)

Napadli smo samo Kofetica, le tega sekal par dni, je rekel da bo brisal in glejga zlomka - se vedno mesa drek. Kaj bo ostalo od KSF bomo pa se videli.

lp,
Q

Še ena laž, ali pa nimaš svojih igralcev pod kontrolo in ne veš kaj počnejo lastni igralci...pax je ravno v petek pomagal pri bunkerju v KSf, kjer je vaš igralec xy** izgubil mislim da 14k sekir.

ninja
26-05-2009, 13:20
Zdaj pa čakamo naslednjo potezo "poštene" alianse. :p Ali bodo ali ne bodo, da jih vidimo carje.

No, TOPovci smo tole kapitalno zaj...., tle ni kake debate. Mi je pošteno žal, da nisem uresničil svojega načrta, ampak se pustil potegniti v na vrat na nos pripravljeno "akcijo", ki je bila rezultat vsesplošnega nezadovoljstva. Čestitke za bunker.

Da smo se obrnili proti PAX je IMO še vedno koristna poteza in se bom z njo vedno strinjal, samo izvedba je pa taka kakršna je. Zanič od napovedi dalje. Ta dva tedna, ki sta mi še ostala na tem serverju (za to sem vedel od začetka serverja, zato tudi dolgo časa računa nisem resno jemal, pa vseeno naredil več kot večina), bom poizkusil koristno porabiti, kasneje pa upam da me travian ne premame več.

Witch
26-05-2009, 13:21
Po taki izjavi se lahko vaši zavezniki zamislijo. Glede na to, da je travian online igrica kakšni osebni stiki in besede niso prav pogosti. Še en dokaz več da se je NEA takrat prav odločila.

Veliko bolj pogosti so, kot si mislis. Lahko pa vprasas vodjo kakega nasega zaveznika, ce me ne pozna osebno. Se vas vodja me naprimer vabi na kavo vsakic, ko so v teku vecji napadi name.

Še ena laž, ali pa nimaš svojih igralcev pod kontrolo in ne veš kaj počnejo lastni igralci...pax je ravno v petek pomagal pri bunkerju v KSf, kjer je vaš igralec xy** izgubil mislim da 14k sekir.

Tole je slo res mimo mene. Priznam - nimam vseh pod kontrolo. Je kak vodja tukaj, ki jih ima?

lp,
Q

aftershave
26-05-2009, 13:40
Si pa hecen...mimo tebe je šlo??...saj si vendar diplomat in vodja svoje alianse. Če bi v naši aliansi nekdo napadel drugo alianso in izgubil 14k sekir sigurno ne bi šlo mimo mene...verjetno smo bolj disciplinirani in odgovorni, da bi delali take bedarije. Pa tudi zavezništva so za nas kot v kamen vklesana!

Sploh pa je to način delovanja PROphecija že od samega začetka serverja...povsod delajo zgago, to pojasni zdajšnjo vašo situacijo.

Witch
26-05-2009, 13:55
Si pa hecen...mimo tebe je šlo??...saj si vendar diplomat in vodja svoje alianse. Če bi v naši aliansi nekdo napadel drugo alianso in izgubil 14k sekir sigurno ne bi šlo mimo mene...

Ce bi zgubu metro in se ubadal z 20-30 napadi na vsako mesto, bi pa mogoce vseeno tudi ti glavno pozornost namenil obrambi, kaj pravis? Vsred cele zmede je slo mimo mene, in mi to ni niti najmanj vsec. Zadovoljen?

lp,
Q

ninja
26-05-2009, 13:58
Še dobro da nekdo dela zgago. Kajti PAX in KSF s svojimi v skalo vklesanimi zavezništvi očitno nebi mrdnili niti milimeter do konca serverja, kjer bi dosegli kot skala trdno zmago. Žurka? Očitno.

TOP že cel čas srkbi za sranje na serverju, prvi na PRO, prvi prekinili, prvi z vojno napovedjo. Ki jo med drugim PAX še vedno ni sprejel. Prav tako ne PRO napovedi. Kaj, vam kazi seznam trdnih zavezništev?

Nekdo mora začet prekinjat, se vem ne zdi? Boste WW skupaj gradili? Dvomim, tisti ki bo prekinil, bo najbrž grdi grdi izdajalec, ker bo naredil točno to, kar bi si vsi želeli, samo eni nimajo jajc da se premaknejo. Se zabavate PAXovci, a ne da se. No, zahvalite se TOPu, da imate kaj za delat. Dajte napadat tiste, ki vam ne pašejo v kalup zavezništev. PRO je včasih mutil naokoli (sicer nimam pojma, kaj je bilo, nisem spremljal), zdaj TOP. Lej jih prasce, k nočjo met zavezništva z nami, dejmo jih.

celi
26-05-2009, 14:58
Osebno veliko bolj zaupam in pričakujem od njega pomoč od nekoga, ki ga poznam v živo. Tako, da mi tole virtualni napis pomeni veliko manj. Namen traviana je tudi zabava in ker se je KSF(meli so anketo, rezultate gotovo vedo sami ;)) tako odločil, bo za nas zelo zabavno :) Mi je pa smešno to, da NEA brani PaX, svojih članov pa ne oz. bolj malo :) Sicer ima pa PRO mogoče še kakšno karto v rokavu ;)

Hooligan
26-05-2009, 15:18
Si pa hecen...mimo tebe je šlo??...saj si vendar diplomat in vodja svoje alianse. Če bi v naši aliansi nekdo napadel drugo alianso in izgubil 14k sekir sigurno ne bi šlo mimo mene...verjetno smo bolj disciplinirani in odgovorni, da bi delali take bedarije. Pa tudi zavezništva so za nas kot v kamen vklesana!

Sploh pa je to način delovanja PROphecija že od samega začetka serverja...povsod delajo zgago, to pojasni zdajšnjo vašo situacijo.

In ravno ti si ta, ki vse ve? :) Samo vroč zrak mešaš...ali pa Travian ''junkie'', ki nima drugega na svojem terminskem koledarju kot Travian, Travian in še enkrat Travian...aja, sej res, še enkrat Travian :) Biti diplomat, hkrati nadzorovat vso dogajanje vseh bunkerjev, izgube vseh,...zato so ostala mesta, kot koordinatorji obrambe, itd...spet mešaš vroč zrak...nekako se mi zdi ta ''aftershave'' že mimo datuma...;)

Lp in naj zmaga boljši,

Hooligan

celi
26-05-2009, 15:18
Če se gremo, da nočejo zavezništva z nami zaradi napadov na njih. Kdo je pa napadov KSF na začetku? Cezar in potem FOR. Tko, da ne nabijajte, da zaradi tega.

aftershave
26-05-2009, 15:24
In ravno ti si ta, ki vse ve? :) Samo vroč zrak mešaš...ali pa Travian ''junkie'', ki nima drugega na svojem terminskem koledarju kot Travian, Travian in še enkrat Travian...aja, sej res, še enkrat Travian :) Biti diplomat, hkrati nadzorovat vso dogajanje vseh bunkerjev, izgube vseh,...zato so ostala mesta, kot koordinatorji obrambe, itd...spet mešaš vroč zrak...nekako se mi zdi ta ''aftershave'' že mimo datuma...;)

Lp in naj zmaga boljši,

Hooligan

Prosim da razložiš kaj si želel z zgornjim čebljanjem sploh povedati?...nisem te namreč razumel.

Iz teksta sem rabral le toliko da si znerviran...in da si ti tisti ki mešaš zrak. - relevantnega pač nisi povedal čisto nič. :-?

Witch
26-05-2009, 15:52
Prosim da razložiš kaj si želel z zgornjim čebljanjem sploh povedati?...nisem te namreč razumel.

Iz teksta sem rabral le toliko da si znerviran...in da si ti tisti ki mešaš zrak. - relevantnega pač nisi povedal čisto nič. :-?

Povedal je, da mas ocitno prevec casa, ko ti nic ne uide. Mam se jst eno primerno zate (ki jo verjetno ne bos razumel): "S polno ritjo je lahko srat!" Velja zate in ostale paxorje, ki pljuvajo po vseh na kotra strani.

lp,
Q

sladdki
26-05-2009, 16:11
Moja malenkost je bila prisotna. :) Fantje tiste 4 metropole ne pomenijo nioč proti uničenju takega števila vojske ;)

P.S.: Jeza in užaljenost nista zaželjeni !!

Ti se pa rajši posveti svojemu računu kot pa da tle neki v prazno govoris.

F,,ing noobs

lp

strippi
26-05-2009, 16:14
F,,ing noobs

lp

Mlatiti prazno slamo :D Vojaki se že gradijo ;)

P.S.: Proud to be a Noob :grin:

sladdki
26-05-2009, 16:16
Vojaki se že gradijo ;)

:D:D sej bo, še 4 mesca mas pa boš na konc lahko podru WW z 90 stopnje :D

Warder
26-05-2009, 16:59
Sem dobil občutek, da se močnemu paxu le začele malo hlačke trest:p KSF pa...želim vam veliko sreče, ker je boste potrebovali;)
Čestitam TOPu za potezo, ki je v korist igri, ki je travian predstavlja!

corn mix2
26-05-2009, 17:02
* BomBerMan
* buu!!!
* corn mix
* corn mix2
* Exstazy
* ic3m4n
* rok9 11

NubCake, oprosti za spam. :D

LP klemen1232

NubCake

Hvala! :grin:

klemen1232

Pa kaj se bomo prepiral? Priznam, kot sm ti priznav ta 3 acc-je to so:
Corn mix
corn mix2(ki ga ves čas uproabljam)
BomBerMan

Drugo nebom priznal! In nikole nebom trdil, da so moji! Kaj hočeš da grem še na
detektor laži? Pelji me, pa ti lahko z čisto vestjo povem, kar priznam! Za drugo nebom priznal
In ne igram na si6,tko da nevem o čem tukaj debata teče! IN če zaradi tega dobim Bann ker sem z quotal ubistvu LAŽ name, nevem kam gremo z travianom!
Poglej moj IP če igra na si6? Ne ne igra!
Igral sem The Cesar, od začetka si6. sm igrou nek acc. ki je zdaj itak zbrisan, in to je to!
Toliko od mene, zdaj mi je pa vseeno
Pa LEP POZDRAV!
~Speedy

Virusbuster
26-05-2009, 17:27
No ja, saj smo vidli rezultate ankete v KSF.. Toliko o demokraciji, kajne? :)
Se vidi, da so mogočni pax dali vse od sebe da so oprali možgane KSFjevcem ;)

Phenom
26-05-2009, 17:31
No ja, saj smo vidli rezultate ankete v KSF.. Toliko o demokraciji, kajne? :)
Se vidi, da so mogočni pax dali vse od sebe da so oprali možgane KSFjevcem ;)

Temu se po slovensko rece kuhinja :grin:

RADLER
26-05-2009, 19:19

:confused:

Velja zate in ostale paxorje, ki pljuvajo po vseh na kotra strani.

Q

Ko se že forum malo umiri z "pljuvanjem",
le kdo neki je začne ponovno "pljuvat" po zavezniških aliansah ?

Malo preberi svoje zadnje poste, ker postajaš preveč nekredibilen in nedosleden.

Sicer te cenim kot igralca,zato sem si želel spoznat "konkurenco",
vedar po takih izjavah...

celi
26-05-2009, 20:05
"Volitve" v KSF-ju so enake kot volitve v kakšni komunistični državi :D Lahko volijo, ampak rezultat je že naprej znan :) Če pa se "ljudstvo" odloči drugače, pa diktator(Kavić) to spremeni oz. zatre kakor sam hoče :) Socialistično federativni KSF :)

Virusbuster
26-05-2009, 20:16
Kavic's socialistic federation :)

celi
26-05-2009, 20:36
Mi je zelo žal, predvsem pa mi je žal, da nismo v -/- našli s TOP nekega skupnega jezika....vzrokov je verjetno veliko, pa nima smisla jih sedaj iskati.

(rofl)

Vedite le, da KAVIČ ni KSF in KSF ni KAVIČ!!!
KSF je skupina igralcev, ki v pretežni meri vedo zakaj igramo in nam ni žal ne časa ne denarja in neprespanih noči...upam, da razumete.

(rofl)

profi123
26-05-2009, 21:52
Tud sam moram rect da je v KSF kar nekaj dobrih igralcev s katerimi se da lepo sodelovat in je tud meni zal da niso nasli skupnege jezika, ker bi bla stvar precej bolj zanimiva...no ja mogoce se pa se kaj spremeni...

Witch
26-05-2009, 22:44
:confused:

Ko se že forum malo umiri z "pljuvanjem",
le kdo neki je začne ponovno "pljuvat" po zavezniških aliansah ?

Malo preberi svoje zadnje poste, ker postajaš preveč nekredibilen in nedosleden.

Sicer te cenim kot igralca,zato sem si želel spoznat "konkurenco",
vedar po takih izjavah...

Kaj zdej? A jst pa ne smem plunt al kaj? Vcasih me kake zadeve pogrejejo in povem prevec (se vedno pa povem kar mislim). Mea culpa. Nekredibilnost in nedoslednost pa lazje ocitas kakemu tvojemu zavezniku, kot pa meni.

Mene tud ne mika, da bi se odzval vabilu, ker bi me medtem verjetn spet napadal. ;)

lp,
Q

cod
26-05-2009, 23:10
Mi je zelo žal, predvsem pa mi je žal, da nismo v -/- našli s TOP nekega skupnega jezika....vzrokov je verjetno veliko, pa nima smisla jih sedaj iskati.

(rofl)

Vedite le, da KAVIČ ni KSF in KSF ni KAVIČ!!!
KSF je skupina igralcev, ki v pretežni meri vedo zakaj igramo in nam ni žal ne časa ne denarja in neprespanih noči...upam, da razumete.

(rofl)
Kavič je ksf in ksf ni kavič.
Mislim, da se je vodstvo ksfja zbalo, da se jim ne bo ponovil kava ko ga tri alianse niso uspele
ubraniti pred ranjeno PRO. Zato predstavljajo svoje izdajstvo kot skupno odločitev alians ksf.

Radler v enem prejšnjih postov pišeš:" Bravo, vsem ki ste pomagali pri bunkerjih,zdaj pa samo obrambo delat".Zakaj obrambo? Ne mi reči da se še vedno bojite PRO-TOP. Mogoče za NEA ali KSF???

strippi
27-05-2009, 09:28
Kaj zdej? A jst pa ne smem plunt al kaj? Vcasih me kake zadeve pogrejejo in povem prevec (se vedno pa povem kar mislim). Mea culpa. Nekredibilnost in nedoslednost pa lazje ocitas kakemu tvojemu zavezniku, kot pa meni.

Mene tud ne mika, da bi se odzval vabilu, ker bi me medtem verjetn spet napadal. ;)

lp,
Q

Moje skromno mnenje je da Witch preveč in preveč govori na forumu....
Ko opazujem in gledam forum je vsak drug post njegov....
To rahlo že meji na spam.. ;)

Virusbuster
28-05-2009, 08:20
Uganite kdo je komaj čakal da se lahko maščuje prophecy in veselo ruši čimprej?
Tako je, KAVIC, kako ste pa vedeli? :)
Maščevanje res nekaterim zamegli razum ;)

Witch
28-05-2009, 10:24
Moje skromno mnenje je da Witch preveč in preveč govori na forumu....
Ko opazujem in gledam forum je vsak drug post njegov....
To rahlo že meji na spam.. ;)

A ne bi sel raje metro popravljat? Bo treba mal cropa posjat, da ne bodo vojacki stradal. ;)

lp,
Q

PS
Se opravicujem za spam.

strippi
28-05-2009, 11:33
Bo treba mal cropa posjat, da ne bodo vojacki stradal. ;)

:D:D:D Witch legenda,

Haaa, res je bo treba mal žita posejat sam ni drastične panike, sej veš oz. si vidu ......
Obenem se pa zahvaljujem, da si mi zoral njivo. Je lažje posadit na novo (ni več plevela)!!!

P.S.: Metropola je še vedno ponosna in vesela da ima ime PaX ..... Hvala fantje in dekleta .....

P.P.S.: Ni panike za SPAM, vem da to ni zadnji ;)

Witch
28-05-2009, 12:13
:D:D:D Witch legenda,

Haaa, res je bo treba mal žita posejat sam ni drastične panike, sej veš oz. si vidu ......
Obenem se pa zahvaljujem, da si mi zoral njivo. Je lažje posadit na novo (ni več plevela)!!!

P.S.: Metropola je še vedno ponosna in vesela da ima ime PaX ..... Hvala fantje in dekleta .....

P.P.S.: Ni panike za SPAM, vem da to ni zadnji ;)

Nisem jaz oral niti narocil tega. ;) Mi je pa vsec tvoja pozitivna reakcija. :) Bravo!

lp,
Q

PS
Spet se opravicujem za spam. :-D

aftershave
28-05-2009, 15:48
Uganite kdo je komaj čakal da se lahko maščuje prophecy in veselo ruši čimprej?
Tako je, KAVIC, kako ste pa vedeli? :)
Maščevanje res nekaterim zamegli razum ;)

Mogoče je šlo za napako in je napad naključen...tako kot zadnjič vaš napad na KSF, kjer je witch "spregledal" napad ?

Ker odnosi med vami so po besedah witcha korektni. :rolleyes:

Ahahahahaaaa, si6 je zakon ! :p

Witch
03-06-2009, 21:24
Ahahahahaaaa, si6 je zakon ! :p

A je res?

lp,
Q

aftershave
03-06-2009, 21:37
Po eni strani ja...gledam tvoj račun, pa alianso TOP, za katero imam občutek kot da zadnje čase malo nazaduje:confused:. Druga stran je pa sodelovanje MH-PROvohuni, ki ubija voljo do te igre...pa prosim ne zanikati, ker je zadeva jasna in nismo neumni.

Se boš ti umaknil iz s6, ali boš prevzel nov račun?...sigurno si za PRO veliko naredil in tudi tvoj račun je bil najbolj aktiven na serverju. Pohvale za dobro igro.

celi
03-06-2009, 21:48
Druga stran je pa sodelovanje MH-PROvohuni.

Zanikam! Z MH-ji nimamo nobene veze, če je kaznovani par vaših so kršili pravila. Sprijaznite se s tem.

aftershave
03-06-2009, 22:10
Vbistvu pa.. Paxovci niti ne rabijo brisat, bo že MH uredil :)

Zgornji quote mi da misliti, tvoj reaktivno hiter odgovor tudi.... Sicer pa res brezveze o tem razpravljati...naši kršijo pravila ravno toliko kot vse ostale alianse. Vendar tudi MH kazni ne bodo spremenili toka igre...

povej celi...kakšno je kaj vzdušje na PRO in TOP strani?...v PAX je morala in stanje vojske boljše z vsakim dnevom...kako je pri vas?

celi
03-06-2009, 22:29
Za TOP nevm še nisem imel kontakta z njimi... Hmm v PRO je vzdušje vredu :) Mamo še par kart v rokavu ;) PRO pa itak nima več vojske:( Bomo z obrambo napadal... Glede MH-jev. Nimamo nikakršnih povezav z njimi. Se da iz tistega post-a razbrati sarkazem ;)

sladdki
04-06-2009, 00:38
After pazi da ne bos zaklenjen :p

Pardon za SPAM.

lp

aftershave
04-06-2009, 02:26
After pazi da ne bos zaklenjen :p

Pardon za SPAM.

lp

Tudi to sem dal v preteklem mesecu skozi...če pa bom zaklenjen zato ker čivkam na forumu...no to ne verjamem da se bo zgodilo...

Jaz bi zaklenil tebe ker imaš nick sladdki...

Virusbuster
04-06-2009, 07:47
Fantje malo bo treba pazit kaj delate pa bo vse v redu ;)

aftershave
04-06-2009, 15:35
Fantje malo bo treba pazit kaj delate pa bo vse v redu ;)

No Virusbuster, da malo razkrijem koliko ti paziš na svoj račun...in kaj delaš..?

Meni se je že dvakrat v prijateljski komunikaciji z vešimi igralci zgodilo, da so mi omenili tebe...češ da fant ni resen, ne jemlje traviana zares itd.
Enkrat mi je en celo naročil naj ti pošljem par fejkov na metropolo da se boš malo zbudil...:-D

Hihi

sladdki
04-06-2009, 15:59
No Virusbuster, da malo razkrijem koliko ti paziš na svoj račun...in kaj delaš..?

Meni se je že dvakrat v prijateljski komunikaciji z vešimi igralci zgodilo, da so mi omenili tebe...češ da fant ni resen, ne jemlje traviana zares itd.
Enkrat mi je en celo naročil naj ti pošljem par fejkov na metropolo da se boš malo zbudil...:-D

Hihi

To da ni resen in da ne jemlje traviana zares še ne pomeni da fant goljfa. Igra cist posteno...ni PAX :P

Razzzer
04-06-2009, 16:10
Sam res, PaX bije pravo vojno s MH-ji :P

sladdki
04-06-2009, 16:35
Sej bo boksić rešu :D on ma veze pri MHji. ;)

Virusbuster
04-06-2009, 16:42
Ja aftershave to pa je pač grda foušija.. Zavidajo mi ker se sončim daleč v prelepem SZ brez napadov, medtem ko imajo oni vsepovsod rdeče..
To pa je res da ne jemljem traviana resno.. To je zame samo igra... Sicer se včasih zbudim ponoči če moram vrivat v kako naselje obrambo ampak drugače pa igram na izi ;)
p.s. A je ta ki ti je naročil da mi pošlješ par fejkov pod... iz san.?
Ker mi samo on pa včasih celi dajeta opazke na ta račun...

Virusbuster
05-06-2009, 16:20
Uu, danes je pa lepo padalo po pax sf...

coko
05-06-2009, 19:42
Normalno, da se sončiš...saj nobenga ne napadaš.. oz. saj takrat, ko sem še igral nisi pošiljal vojske v napad (izgovor: 20h je predalč, bom kr crush delov). Zbildaš vadbišče, pošlješ ustrezno št. fejkov in čakaš na uspeh/neuspeh..

Je tok težko?

Virusbuster
05-06-2009, 21:40
Dragi moj dolgo že ne igraš tako da ne pametuj.. Ravno danes je paxor dobil ck.

coko
05-06-2009, 21:48
Ne igram od meseca maja - torej en dober mesec. Napisal sem kakšno je bilo stanje preden sem odšel. Lahko pa priložiš vse svoje reporte od meseca maja pa do danes, pa da vidimo tvoje delo. Ali jih je pa preveč pa si sproti brisal?:rolleyes:

Virusbuster
05-06-2009, 21:59
Res jih ni dosti :)
Mah sicer se pa s tabo niti ne bom ubadal, ko si obupal že na polovici serverja..

coko
06-06-2009, 00:45
Pa si me vseeno kliknil na skypu.:D
Jp..faks mi je na prvem mestu in tko bo tut ostalo;)

Virusbuster
06-06-2009, 01:59
Saj je prav tako.. Samo ne mi potem očitat stvari...