PDA

View Full Version : eX alianse PROTI Re-jevcem

PublicEnemyI
12-12-2008, 22:51
med Tema dvema aliansama je vojna ,kaj menite otem?
Jaz igram pod imenom ...
Ex aliansam sem že kar nekaj bunkerjev odpihnu pa sej bi da reporte sam ko pol bi zdal vojsko:)
Sam zdej me bojo pomojem podrli ker leti namene 200 napadov(sam pomojem fejki ker so ex aliasne prevelke p----,sam pustmo se presenetit)
pa če ste frajerji vi prilimajte raporrte

realmadrid7
12-12-2008, 23:04
LooL...Če si jim "odpihnil" bunkerje so oni videli tvojo vojsko tko da ni vec skrivnost:mrgreen:

PublicEnemyI
12-12-2008, 23:05
sej nism sam (jst sm v aliansi Re....)

Jakozajeban
12-12-2008, 23:06
Pa najstarejši nisi notri a ne da?

realmadrid7
12-12-2008, 23:51
Pa najstarejši nisi notri a ne da?

Z jezika si mi uzel.

Da nebo Offtopic: Dej tvoje reporte prilimi, saj zdaj so tako ali tako videli tvojo armyjo.

LP:cool:

Black Sheep
13-12-2008, 10:24
ja dej prilimi reporte me že srbijo oči;)

poldek007
30-12-2008, 20:04
po mojem da imajo vsi kar dosti vojske, toda reporti zanimajo tudi mene.:???::???:

macekmuri
31-12-2008, 10:06
problem EX ni to,da so v vojni z RE-ji ampak da so v vojni skoraj z vsemi top 10 aliansami

Greg Howe
31-12-2008, 17:12
problem EX ni to,da so v vojni z RE-ji ampak da so v vojni skoraj z vsemi top 10 aliansami

kje ti vidiš kakšen problem? saj to je bistvo traviana, vojne. nevem kaj si htel z tem komentarjem povedati

macekmuri
31-12-2008, 17:14
to pomen da bodo Ex pušnl :D

jek
31-12-2008, 17:30
ex je v neprijateljskem razmerju samo z šestimi od 10 top alians na serverju :P z ostalimi štirimi mislm da ma super odnose. razen če je eX dvojna osebnost pa tepe sam sebe

BlackEyes
01-01-2009, 21:58
to pomen da bodo Ex pušnl :D

No no, pazi malo pri besedah..

Pravzaprav tle ne nobena aliansa ne bo mogla dejansko premagat druge, ker so razdalje prevelike. RE alianse so lahko eX-SZ premagale, ker so jih imele blizu in jih je bilo 4x manj kot REjevcev. Okrepitev z drugih kril pa niso mogli dobiti, ker so bili enostavno predaleč (ne govorim tukaj o statičnih bunkerjih).

Ko gre za vojne na tako razdaljo se pa stvar malo spremeni. Lahko se tepejo tisti ob bojni črti (v centru ali kakor ti je ljubše) in enkrat je zbrisan eden iz RE strani, enkrat eden z eX strani, vendar dlje kot do tle ne bo šlo.. Lahko na obeh straneh ulovijo par velikih vojsk, lahko na obeh straneh prebijejo velike bunkerje .. vendar ne smemo pozabiti, da se vojske na obeh straneh praktično delajo 24/7 in se kaj kmalu obnovijo izgube. Tako, da bo pomoje kar do konca serverja napeto.

Cya :twisted:

Nasir
02-01-2009, 10:41
No no, pazi malo pri besedah..

Pravzaprav tle ne nobena aliansa ne bo mogla dejansko premagat druge, ker so razdalje prevelike. RE alianse so lahko eX-SZ premagale, ker so jih imele blizu in jih je bilo 4x manj kot REjevcev. Okrepitev z drugih kril pa niso mogli dobiti, ker so bili enostavno predaleč (ne govorim tukaj o statičnih bunkerjih).

Ko gre za vojne na tako razdaljo se pa stvar malo spremeni. Lahko se tepejo tisti ob bojni črti (v centru ali kakor ti je ljubše) in enkrat je zbrisan eden iz RE strani, enkrat eden z eX strani, vendar dlje kot do tle ne bo šlo.. Lahko na obeh straneh ulovijo par velikih vojsk, lahko na obeh straneh prebijejo velike bunkerje .. vendar ne smemo pozabiti, da se vojske na obeh straneh praktično delajo 24/7 in se kaj kmalu obnovijo izgube. Tako, da bo pomoje kar do konca serverja napeto.

Cya :twisted:

RE ni premgal eX-SZ-ja zato ker jih je blo več ampak zato ker so bli eX-SZ n00bi in RE-ja skor da niso napadal!

BlackEyes
02-01-2009, 12:04
Ok sicer ne poznam ozadja nobene izmed alians. Samo potem so tudi RE bili n00bi (ker vidim, da ti je ta beseda ravno všeč), ker so rabili toliko časa (3 mesece), da jih uničijo. Sploh, če niso dobivali kontra udarcev z eX-SZ strani. :roll:

Stajerc!!!
02-01-2009, 12:16
Ok sicer ne poznam ozadja nobene izmed alians.
Potem pa ne komentiraj..

BlackEyes
02-01-2009, 12:26
Potem pa ne komentiraj..

Nisem mislil, da ne poznam nič, ker sem spremljal obe aliansi od daleč. Samo mi pa niso znani razlogi, zakaj recimo eX-SZ niso napadali ali pa zakaj ste toliko časa vi čakali, da jih spucate. Mi lahko pa ti pomagaš :p

globus
02-01-2009, 14:54
RE ni premgal eX-SZ-ja zato ker jih je blo več ampak zato ker so bli eX-SZ n00bi in RE-ja skor da niso napadal!

to sm napisu js od Nasirja brat
eX-SZ je bil sesut že prej samo da se je RE začel ubadat že z eX-CE pa je pač v eX-SZ ostao še nekaj članov ki so bili tako ali tako brez vojske

Greg Howe
02-01-2009, 17:35

ne pametuj nekaj o noobih ker če grem brskat reporte napadov Re na eX se boš začel jokati ob soigralcih...sicer pa na s1 itak ni nekaj dosti dobrih igralcev...server nas špila enih 100-150 od tega je dobrih igralcev max. 50 (beri računov)...ostali pa itak ne vejo v čem je point traviana...v top20 ally maš kar nekaj alians ki pojma nimajo

rad bi igral nek server kjer bi se top20 alians s svojimi krili potegovalo za WW...to bi blo zanimivo

Stajerc!!!
02-01-2009, 18:30
Ne rečem, da v aliansah nimamo n00bov. Ampak takšne primerke najdemo na obeh straneh - tako na vaši, kot na naši;-)

globus
03-01-2009, 18:39
Ne rečem, da v aliansah nimamo n00bov. Ampak takšne primerke najdemo na obeh straneh - tako na vaši, kot na naši;-)

ja in js še kr trdim da so bli eX-SZ sami noobi:!::grin:

Greg Howe
03-01-2009, 19:13
ja in js še kr trdim da so bli eX-SZ sami noobi:!::grin:

ja oni so bili vi pa ste še zdaj:p...mislim to da sem videl napade z praetorjani...da so se z senatorji spravlali na metropole...to da so senatorje pošiljali na vasi ki sploh niso imele zrušenih rezidenc...res je da imamo takšne igralce na obeh straneh, ampak takšne bedarije se pričakuje od slabo razvitih igralcev. prav zato mi je blo smešno ko sem videl takšne napade od igralcev z po 8,9,10 naselji

globus
03-01-2009, 19:29
ja oni so bili vi pa ste še zdaj:p...mislim to da sem videl napade z praetorjani...da so se z senatorji spravlali na metropole...to da so senatorje pošiljali na vasi ki sploh niso imele zrušenih rezidenc...res je da imamo takšne igralce na obeh straneh, ampak takšne bedarije se pričakuje od slabo razvitih igralcev. prav zato mi je blo smešno ko sem videl takšne napade od igralcev z po 8,9,10 naselji

ja nevem kdo je to poslou
ampak nekateri ex-i pa ne vejo kaj je fake report:eek:... in še kej bi loh najdl

elitewarrior
04-01-2009, 00:05
Pobi vojna se bo odvijala še dougo časa , na vseh straneh se še 100% najde kak z veliko vojsko , ki bo mogoce spreobrnala server na glavo :P

Metalteeth
04-01-2009, 14:27
lol :D

Vojna se sploh ne more končat :D
Gre se samo za-to kdo bo bolj oslabil sovražnika do natarjov :D

Pa tudi ne moreš ocenit kdo je koga oziroma bo bolj oslabil ker je vse relativno in odvisno od kvalitete in kvantitete igralcov... Tko da to kar se zdj dogaja je ubistvu več al mn sam zabava :D

Kdo so noobi kdo pa ne pa tui ne moreš rečt, pa tut ocenjevt po velikosti igralcov... Nekdo ki je veliko aktiven pa dost nadgrajuje ne pomen da ni noob... al pa nekdo ki mu šola/faks/služba vzame preveč časa tudi ne pomeni da je noob.... in obratno seveda...
Drgač pa sam pogledaš koliko žuitnih polj ima metropola pa če jih ma 6 takoj veš kakšn igralc je :D Še posebi če je rimlan

Ah ja to je blo mau OT sam jebiga..

Lep pozdrav

car99
06-01-2009, 20:07
Tukaj je en report jaz sem napadalec iz Re branilec je eX:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=fd1e43b6f,131a950af,287f2107e,efdd9b f0a

pipika1987
07-01-2009, 02:26
rad bi igral nek server kjer bi se top20 alians s svojimi krili potegovalo za WW...to bi blo zanimivo

pol pejt pa na mednarodni server špilat

kukr jz vem smo jih spucal prej kukr v 3 mescih. bunkerjev praktično ni bilo. zaledje je bilo spucano kakšn mesec po začetju vojne.center se pa še zdej bojuje.

Fighterosa
07-01-2009, 07:51
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=fd1e43b6f,131a950af,287f2107e,efdd9b f0a

Ja, dragi soigralec, pa še dosti takih reportov na istega igralca je.

alkic1
08-01-2009, 15:02
eX>re ! ex-i bojo zmagal, definitivno :)

stenx
08-01-2009, 15:08

točno tk.. bravo stari, da si to ugotovil.. res na kruh nas bodo namazli pa pojedli za zajtrk tk močno nad nami so ;)

pipika1987
10-01-2009, 02:38

in iz katere strani prihajaš ti?
ja re se popolnoma klanjamo vsemogočni aliansi eX. pridite in nas uničite potem pa igrajte simcity do konca serverja.:evil::evil::evil::evil:

BlackEyes
10-01-2009, 18:29
OFFTOPIC: pipika1987 (http://si-forum.travian.com/member.php?u=9775). a si ti sigurno 1987 rojena? :D

Lahko bi še kaj v zvezi z temo napisal...

NubCake

!.Z.!
10-01-2009, 21:46
Zakaj eX aliansa proti Re... vojno so prvi napovedali Re našemu krilu eX-SZ. Vsi smo vedeli kam bo to peljalo... torej ? :)

Tisti report 9k meč., 4k TT-jev... ti je pa lepo vrinil. Marsikdo tega ne bi storil, tako da bi lahko poleg tega, da si sebe pohvalil omenil še branilca, ki se je še toliko potrudil, da je vrival, saj ni imel bunkerja, ker je bil verjetno kje drugje... poskusi poslati vsaj 4 napade v sekundi pa ti bom samo čestital brez komentarja :)

Fajn se mejte!

Z

Fighterosa
10-01-2009, 23:52
Zalaggalo mi je ker me je en osebek iz Re kliknil na msnju :D
Vojske mam pa ziher samo tok ja.

Čola

matt
11-01-2009, 00:44
Prav zanimivo je prebrat vse poste. Par je otroških, nekateri pa resni. Danes je spet najmanj ena metropola padla od ex-hm ; čeprav so daleč do 30 ur s katapulti in zbirališčem na 300 % , ga ni lepšega , ko niso sposobni bunkerja postavit , ker Re-jevci napadajo , medtem ko ex-evci fejkajo. Lp :)

.X.
11-01-2009, 01:11
Lepo...moram it pogleedat katera ker smo bli na dopustu:)

matt
11-01-2009, 01:44
Potem pa je prav fajn,ko prideš z dopusta,pa vidiš porušeno metropolo. Nimaš skrbi za vojsko več, imaš višek žita; nekam dolgo že traja dopust pri ex_ih. :p

.X.
11-01-2009, 12:32
Potem pa je prav fajn,ko prideš z dopusta,pa vidiš porušeno metropolo. Nimaš skrbi za vojsko več, imaš višek žita; nekam dolgo že traja dopust pri ex_ih. :p

Pri nama ni bilo nič porušeno:)Vsaj opazil nisem....MOGOČE PRI KOM DRUGEM:)kdo je pa rekel da sem član ex...?xD

matt
11-01-2009, 13:13
Pri nama ni bilo nič porušeno:)Vsaj opazil nisem....MOGOČE PRI KOM DRUGEM:)kdo je pa rekel da sem član ex...?xD

Zagovarjaš jih že tako, kot da si . V glavnem, videli bomo v prihodnjih tednih in mesecuh. Lp

!.Z.!
11-01-2009, 13:29
Daj no matt... govoriš o otroških izjavah pa potem takšno izjaviš...

ti si verjetno cu... ali pa ko.... kakorkoli že, bunkerji so bili in če bi prišel na pravega se ne bi vrnil! Tudi vi niste super igralci, kajti v prejsnji ofenzivni akciji ste imeli porusenih/poskodovanih najmanj 6 metropol, da ne omenjam potem še par metropol, ki so prisle naknadno :)

Problem je v tem, da zadanete metropolo, kjer ni bunkerja... boš pa tudi ti prisel enkrat na led.

Spet taki posti, kjer se žali nasprotnika... :S

Z

Stajerc!!!
11-01-2009, 13:52

Z

Se strinjam. In ravno zato ne pišem več sem, ker drugega kot provokacij tak ni tukaj;-)

lp

stenx
11-01-2009, 13:58
sej prav, da so provokacije... kaj se neki delate pridne eni in drugi... jst prav rad preberem, če kdo govori grdo čez eXe:p

Stajerc!!!
11-01-2009, 14:04
Ni mi fora, da se j*bem preko foruma zarad ene igre:-D

stenx
11-01-2009, 14:29
mal more bit tega, da je ozračje bolj naelektreno aškamislim? ;)

!.Z.!
11-01-2009, 14:35
sej prav, da so provokacije... kaj se neki delate pridne eni in drugi... jst prav rad preberem, če kdo govori grdo čez eXe:p

Ti si itak provocator... daš svoj nickname, da te še jaz malo provociram, ker se mi ne da na forumu nonstop viset... provokacije kot so bv laži so...

jek
11-01-2009, 15:22
brez provokacij bi bil ta forum dolgočasen. o čem bi pa pisal? sami suhi reporti so dolgočasni

plevel
11-01-2009, 15:55
ja, men gre tole podjebavanje tud na živce ;)

tako nerad to počnem... :D:D

biggyD
11-01-2009, 17:14

Malo bolj bi se pa lahko potrudil in uredil log da bi videli kaj si dejansko porušil...rmacija :)

jek
11-01-2009, 17:14
@plevel

pohvalno, da se vseen trudš. sam pazi da na boš gdaj pretiravov, čene se lah zgodi da boš oplel. js sm zadnč dobu 3 dni bana smao zato k sm enmu nubu reku da je njegov problem, če je nastal iz opice :???:

vas1: 2 napada
vas2: 4 napadi
metropola: 3 napadi + 2 napada iz druge vasi
vas3: 3 napadi
vas5: 5 napadov
vas6:1 napad
vas 7: 5 napadov
vas8: 2 napada iz druge vasi

to so vsi napadi. kam gre pravi napad?

1. nagrada: uničenje moje vojskice ;)

za nick napadenega me kontaktirajte po ZS tu ali v igri
:D

matt
11-01-2009, 21:06
Daj no matt... govoriš o otroških izjavah pa potem takšno izjaviš...

ti si verjetno cu... ali pa ko.... kakorkoli že, bunkerji so bili in če bi prišel na pravega se ne bi vrnil! Tudi vi niste super igralci, kajti v prejsnji ofenzivni akciji ste imeli porusenih/poskodovanih najmanj 6 metropol, da ne omenjam potem še par metropol, ki so prisle naknadno :)

Problem je v tem, da zadanete metropolo, kjer ni bunkerja... boš pa tudi ti prisel enkrat na led.

Z

Če mene misliš ,da žalim,se motiš. Spoštujem vsakega nasprotnika, nisem pa cu.... ali ko.... niti pr.... Tudi meni se je vmes malo metropola zamajala, pa s pomočjo golda že stojijo žitna polja nazaj. Zaradi moje slabe ocene mi je bilo kar nekaj porušenega. Mislim pa da vsi malo uživamo v tej igri .
P. S. Sem tudi že naletel na bunker , pa je bila pač medalja na koncu tedna :D

jek
12-01-2009, 14:16
vas1: 2 napada
vas2: 4 napadi
metropola: 3 napadi + 2 napada iz druge vasi
vas3: 3 napadi
vas5: 5 napadov
vas6:1 napad
vas 7: 5 napadov
vas8: 2 napada iz druge vasi

to so vsi napadi. kam gre pravi napad?

1. nagrada: uničenje moje vojskice ;)

za nick napadenega me kontaktirajte po ZS tu ali v igri
:D

rezultati:

vas 5
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=ffc1693d1

metropola:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=2be26d463

kr lepo, čeprov sm mel za metropolo velik premal katasov :S

!.Z.!
12-01-2009, 18:17
Če mene misliš ,da žalim,se motiš. Spoštujem vsakega nasprotnika, nisem pa cu.... ali ko.... niti pr.... Tudi meni se je vmes malo metropola zamajala, pa s pomočjo golda že stojijo žitna polja nazaj. Zaradi moje slabe ocene mi je bilo kar nekaj porušenega. Mislim pa da vsi malo uživamo v tej igri .
P. S. Sem tudi že naletel na bunker , pa je bila pač medalja na koncu tedna :D

Napisal si to:

Prav zanimivo je prebrat vse poste. Par je otroških, nekateri pa resni. Danes je spet najmanj ena metropola padla od ex-hm ; čeprav so daleč do 30 ur s katapulti in zbirališčem na 300 % , ga ni lepšega , ko niso sposobni bunkerja postavit , ker Re-jevci napadajo , medtem ko ex-evci fejkajo. Lp :smile:

Boš rekel, da vi niste nikoli imeli rušenih metropol +30h stran... to da praviš, da nismo sposobni spravit bunkerjev, ko nekdo napada +30h stran je tvoje mnenje, čeprav je zgrešeno. Odgovor na "Če mene misliš ,da žalim,se motiš. Spoštujem vsakega nasprotnika"...

Brez veze pravit nekomu nekaj, ker itak se potem spet najde nekdo drug, ki bo tako rekel...

jek: provokacije, ki so mišljene kot šala že... ne pa provokacije, ki temeljijo na lažeh in povrh vsega potem ta, ki je to izjavil tega ne pove v takem smislu, da izpade kot šala ampak misli (kao) resno... če je to za vas humor prav.

lp

jek
12-01-2009, 20:08
mal psihologije:

jeza - izraz nemoči

žaljenje - izražanje strahu, odpora, mogoče prikrivanje slabe vesti...

če te nekdo žali tukej na forumu pomen najverjetneje to, da te ne more dotolčt v igri.

matt
13-01-2009, 16:00
Dragi moj Z . A nisi prečital,da sem tudi jaz dobil napad,ki mi je metropolo porušil? Se pravi priznavam,da sem ga fasal, ampak prej po lastni neumnosti, ker sem predvideval da so fejki.Sicer se pa izogibam vedno in povsod žaljenja ljudi ; če pa smatraš to, ko si zrušen za žalitev,pa je tvoj problem. Jek , hvala za analizo. :p Sicer pa za ostale bralce : vojna se kar lepo nadaljuje , vojske pa je izredno dosti še na obeh straneh. na strani Re seveda več (spet žalim, pismo sem grd :oops: ). lp

!.Z.!
13-01-2009, 16:24
Da zaključim. Užalil si me posredno, ko si rekel, da nismo sposobni narest bunkerja v +30h. To je to, debata je zame glede tega zaključena,

lp

Apophis
13-01-2009, 16:48
Da zaključim. Užalil si me posredno, ko si rekel, da nismo sposobni narest bunkerja v +30h. To je to, debata je zame glede tega zaključena,

lp

Če te je pa tole užalilo pol pa........

Zej sem te jst tudi, a ne?............ svašta

Apophis

jek
13-01-2009, 16:52
zmerno oblačno brez padavin. popki na vejah pred oknom še trdno zaprti, čakajo pomladi. park je miren...

...si ne upam več o travianu pisat, da koga ne užalim ;)

matt
13-01-2009, 18:49

lp

Bogi. He he , imaš pa nežno dušico. Ko nekoga napadeš se mu potem opravičiš? :lol: Če pa je res..... Jek, sem tudi tebe užalil? ker je vreme slabo;) . Lp

stenx
13-01-2009, 20:49
Bogi. He he , imaš pa nežno dušico. Ko nekoga napadeš se mu potem opravičiš? :lol: Če pa je res..... Jek, sem tudi tebe užalil? ker je vreme slabo;) . Lp

če je pa čustveno labilna oseba:p matt s tem si ga tok užalu, da bo zdej šel kr račun brisat:p

jek
13-01-2009, 21:13

sj bi takoj odpisov, pa sm se morov jit najprej zjokat :-?

no dost heca, da ne nastanejo kšne resne zamere :) sm jih že doživel, prav zarad pisanja na forumu, in ne bi rad, da se spet zgodi ;)

matt
13-01-2009, 21:20
Hja, po moje postavlja bunker.:p Lej , kot sem na začetku mojih postov napisal, problem je v 30-ih urah nekje, da pridejo napadi. In potem ocenit; ali si je upal napast metropolo ali katero drugo naselje? Ali so samo fejki?Delam bunker,ki bo imel 150.000 minusa? Imam alianso za sabo pri tem bunkerju, ko pa ti rejevci res udarijo? In re-jevci pač udarijo direkt. Pa žaljenje gor ali dol . Če pa človek tega ne sprejme,njegov problem . ;)

jek
13-01-2009, 21:28
najbolj neumni napadi najbolj zagotov uspejo. vsaj dokler se nasprotnik ne navad tvoje "taktike" ;)

smejat se nasprotniku ker je v napačno vas dal bunker je bedastoča. če se že smeješ se dej od veselja, da si mel srečo :)

Greg Howe
13-01-2009, 23:06
matt ti tolko nakladaš da je že res ful,ful težko breme brati tvoje poste. povrh tega si predrzen in dam roko v ogenj, da si navaden smrkavec. če nimaš kaj pametnega pisati po forumih, ne piši!

elitewarrior
13-01-2009, 23:12
matt ti tolko nakladaš da je že res ful,ful težko breme brati tvoje poste. povrh tega si predrzen in dam roko v ogenj, da si navaden smrkavec. če nimaš kaj pametnega pisati po forumih, ne piši!

Naklada mogoče res , samo gdo ti je reku da moras brati njegove poste ? Če ti je to tako "teško " breme , nwm zakaj potem bereš in nato še pišeš take bedarije . Pa tudi Če je le navadn smrkavec ( kokr praviš ) ima pravico do tega da napiše svoje mnenje o čemer koli in ja tudi kadar koli :)

ayd ;)

Apophis
13-01-2009, 23:46
ima pravico do tega da napiše svoje mnenje o čemer koli in ja tudi kadar koli :)

ayd ;)

S tem se nebi strinjal, ker pol pa pride big daddy in te pošlje v toplice k upokojenkam

Lp

jek
14-01-2009, 00:17
ko bi ble v toplicah vsah hude bejbe... :s

no nej kr izraža svoje mnenje vsak po svoje, sam pač na lastno odgovornost :)

matt
14-01-2009, 00:58

:razz: Hvala da si me pomladil :grin: Saj, če bi me zrušili ,bi res težko bral poste nekoga,ki je predrzen,da upa napisat "objektivno" "subjektivno" (ustrezno izberi vsak bralec sam,da ne bo kdo spet jokal) o dogodkih v tej vojni. Da se pa obnašam kot smrkavec,pa mi zabrusi tudi žena dostikrat, ko sem na travianu ; da o 15-letnem sinu niti ne bi govoril - se prepirava za računalnik -on hoče na cabal,jaz pa nekoga zrušit . Lp pa lahko noč in enega imperiana na pomoč;)

matt
14-01-2009, 18:54
Danes je spet vsaj ena metropola ex-a utrpela izgube. Branilec (ex) je imel doma 12k sekiric ( zakaj le,če so sekirice napadalne, sulice pa obrambne enote?) ,ki so žalostno poginile, je pa lepo vrival kasneje obrambo,pa vseeno v par valovih izgubil večino žitnih polj. Da mi ne bo spet kdo rekel ( Z) , da sem žalil,ko sem povedal,da ni imel v prvem valu niti (!!!) enega obrambnega vojačka. Lp:wink:

matt
14-01-2009, 20:40
Danes je spet vsaj ena metropola ex-a utrpela izgube. Branilec (ex) je imel doma 12k sekiric ( zakaj le,če so sekirice napadalne, sulice pa obrambne enote?) ,ki so žalostno poginile, je pa lepo vrival kasneje obrambo,pa vseeno v par valovih izgubil večino žitnih polj. Da mi ne bo spet kdo rekel ( Z) , da sem žalil,ko sem povedal,da ni imel v prvem valu niti (!!!) enega obrambnega vojačka. Lp:wink:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=9326dc53a

Stajerc!!!
14-01-2009, 20:55
No, danes pa ni kaj preveč uspešen dan za eX, mar ne?

hun atila
14-01-2009, 22:05
Sicer nismo ravno RExxxx, smo pa zavezniki. In danes so samo pod našimi meči padle 3 eX metropole (ena z napadalno vojsko) + 5 preoblikovanih supportov enemu izmed vodij eX. Pa isti je včeraj doživel 2 CK in še en drug vodja 5 CK, tretji vodja je bil zapostavljen in je bil deležn le enega CK, ampak bomo popravli tole :)
Res ni preveč uspešn dan za eX ne...

geronimo
14-01-2009, 23:34
Sicer nismo ravno RExxxx, smo pa zavezniki. In danes so samo pod našimi meči padle 3 eX metropole (ena z napadalno vojsko) + 5 preoblikovanih supportov enemu izmed vodij eX. Pa isti je včeraj doživel 2 CK in še en drug vodja 5 CK, tretji vodja je bil zapostavljen in je bil deležn le enega CK, ampak bomo popravli tole :)
Res ni preveč uspešn dan za eX ne...
lahko vidmo reporte?

Greg Howe
14-01-2009, 23:42
Ne, ker so zaupne narave. Ma evo ti report od atile...

http://travilog.org.ua/si/2998797/fb1fd2021c376c0b008de0df4617810e

dobro da ne poznam tega igralca ker bi mu...travianera bi mu...pa ne mislim hunu, ampak našemu:D

ja,ja JZP danes vam je uspelo...pa saj to je samo ogrevanje...fajn je tudi videti kako so vaši špijuni končno zapustili našo alianso...smo zdaj spy free? mislim da ne tak kot vi ne;)

pipika1987
14-01-2009, 23:47
najbolj neumni napadi najbolj zagotov uspejo. vsaj dokler se nasprotnik ne navad tvoje "taktike" ;)

smejat se nasprotniku ker je v napačno vas dal bunker je bedastoča. če se že smeješ se dej od veselja, da si mel srečo :)

kot je neumen tale napad

http://travilog.org.ua/si/5796035/b774c049cef97fc942fa89501f8aed4a

pa ga je vseen dobr pogledat :D:D:D:D

pa da ne bo pomote...napad je bil poslan po spletu nesrečnih okoliščin...lepo da so ble skirce požrtvovalne :)

le kaj dela plevel danes??? nč slišat o njem...:cool::cool::cool:

matt
14-01-2009, 23:54
Bravo, še eden,ki je pozabil napadalno armijo doma :p . Heh, če se zdaj že kotalijo take armade... kaj šele bo ko bo ww, ker po moje tisti z dobrimi živci in ki niso ovešeni z medaljami, znajo dobro poradirat . Ali pa se motim in delajo samo na populaciji. :wink:

matt
15-01-2009, 00:04
Plevel smo zgleda uspešno zatrli.Boom efekt reši težave :)

plevel
15-01-2009, 03:04
Saj veš kako je. Neglede na pesticid, plevel se vedno vrne, vsakič močnejši ;)

Čestitke Odpisanim za lepe akcije, nikjer pa ne piše, da ste zavezniki Rejev? Pa tudi JZ-P ne?

Kot da bi bilo vse pripravljeno na prijateljsko prevzemanje naselij.
[Here goes a conspiracy theory again]

Aja, glede pridruženega člana iz eX-JV pa... Nič, saj boste videli ;)

In eden od vaših članov je že blokiran. Še sreča, da imamo veze pri adminih in multihunterjih, ne? ;)

EU-union
15-01-2009, 16:35
Aja, glede pridruženega člana iz eX-JV pa... Nič, saj boste videli ;)

In eden od vaših članov je že blokiran. Še sreča, da imamo veze pri adminih in multihunterjih, ne? ;)

dj nam razlozi :)

xerax
16-01-2009, 01:28
V bistvu sta dva blokirana, isthar in grendel, oba vodje JZ-P, zakaj? Saj logično, nepošteno igranje..kdor si vsak dan pošilja v svoje naselje čez 500.000 surovin z drugih računov, a je pol tip ko ima 20 vasi? Če pa jih je 10 zgrajenih s surovinami pridobljenimi na nelegalen način.

Moj moto: strength and honor, nekaj neznanega v JZ-P, saj jih bodo MHji naučili, vsaka šola nekaj stane :)

Greg Howe
16-01-2009, 01:45
V bistvu sta dva blokirana, isthar in grendel, oba vodje JZ-P, zakaj? Saj logično, nepošteno igranje..kdor si vsak dan pošilja v svoje naselje čez 500.000 surovin z drugih računov, a je pol tip ko ima 20 vasi? Če pa jih je 10 zgrajenih s surovinami pridobljenimi na nelegalen način.

Moj moto: strength and honor, nekaj neznanega v JZ-P, saj jih bodo MHji naučili, vsaka šola nekaj stane :)

only the tip of the iceberg this is;)

hun atila
16-01-2009, 02:08

Ne na pamet prosim. Če pri vas vlada kitajska cenzura in ameriško potvarjanje resnice v JZ-P temu ni tako.

Da bo več jasno tudi nepoučenim. Vsi zlivate gnojšnico na ishtarja. V bistvu je acc dobil in seveda nam je prišel zelo prav. Iz več razlogov. En je bil špijuniranje (ja celo priznamo da jih mamo), drugi je bil da je dobro služil kot obrambni igralec, tretji razlog pa je bil za shranjevanje enot. Poslane surovine so ble hrana za enote, ki so se nahajale v okrepitvah in NE ENOSMERNO POŠILJANJE SUROVIN. Če ni blo dovolj žita so se sicer redko, pa vseeno kdaj poslale druge surovine, ki so se NPC-jale.
Kako ste gospoda iz eX prišli do gesla tega accounta in iz njega pisali obvestila MH niti ne bom ugibal...vem le da so geslo imeli trije ljudje, ki ga zanesljivo niso predali naprej. Kdo se torej gre tukaj umazane igre ???

Tvoj moto pa je očitno malo drugačen: ignorance and blindness...vsaj sodeč po napisanem

Grendel je blokiran...in pazi zdaj. Ker tega še nisem videl in skoraj nisem mogu verjet. KER JE IMEL PO MNENJU MH PREVEČ LJUDI POD SKUPNO UPORABO RAČUNALNIKA...kar na kozl mi gre

Greg Howe
16-01-2009, 02:16
Potem pa še povej, kako ste imeli v eX-JV igralce ki so namerno delali zdraho. Povej kako ste podtaknili igralce, ki so imeli poslanstvo zanetiti svajo in upor v eX aliansi.

Sicer ne trdim, da za tem stojiš ti, ampak je to dejansko delo JZP. Kdo dejansko je kriv za to me niti ne zanima, lahko pa na našem forumu preberš kaj si mislim o tem in kaj bi jaz osebno naredil z vami.;) Saj veš, tisti del ko bi šli skupaj na piknik...

xerax
16-01-2009, 02:30
dejstvo je da sitter ne sme pošiljat surovin na svoj račun. Ker pa ni bil niti sitter v pravem pomenu besede ampak bolj abuser spornega računa sploh ni debate da ji kriv. Pravila veljajo za vse. In ne mi zdej streljat da smo mi priviligerani ker smo prijatelji z MH-ji ker to je navadno sranje ki ga nihe ne zna argumentirat. sami smo namreč imeli tudi veliko tezav...naj samo omenim miholina!
Pa še to eX je ravnala kot bi vsak ravnal, potem ko bi razkrinkal vohuna. Razen če vi v JZ-Pju imate poseben status urejen za vohune...

xerax
16-01-2009, 02:42
Ne na pamet prosim. Če pri vas vlada kitajska cenzura in ameriško potvarjanje resnice v JZ-P temu ni tako.

Da bo več jasno tudi nepoučenim. Vsi zlivate gnojšnico na ishtarja. V bistvu je acc dobil in seveda nam je prišel zelo prav. Iz več razlogov. En je bil špijuniranje (ja celo priznamo da jih mamo), drugi je bil da je dobro služil kot obrambni igralec, tretji razlog pa je bil za shranjevanje enot. Poslane surovine so ble hrana za enote, ki so se nahajale v okrepitvah in NE ENOSMERNO POŠILJANJE SUROVIN. Če ni blo dovolj žita so se sicer redko, pa vseeno kdaj poslale druge surovine, ki so se NPC-jale.
Kako ste gospoda iz eX prišli do gesla tega accounta in iz njega pisali obvestila MH niti ne bom ugibal...vem le da so geslo imeli trije ljudje, ki ga zanesljivo niso predali naprej. Kdo se torej gre tukaj umazane igre ???

Tvoj moto pa je očitno malo drugačen: ignorance and blindness...vsaj sodeč po napisanem

Grendel je blokiran...in pazi zdaj. Ker tega še nisem videl in skoraj nisem mogu verjet. KER JE IMEL PO MNENJU MH PREVEČ LJUDI POD SKUPNO UPORABO RAČUNALNIKA...kar na kozl mi gre

Atila, poglej tole, evo dokaz o enosmernem pošiljanju surovin, v roku 24 ur (en dan), si je poslal zračunano! 622.000 surovin!!! ( v okrepitva pa je imel max 10k praetorjev. Te surovine pa si je pošiljal vsak dan, jaz sem kopiral samo zadnje. Torej izračun: 622.000 - 240.000 (24 ur surovin za vzdrževanje vojske) = 382.000 surovin, ki je porabil za lastno izdelavo vojske itd.. ZAGOTOVO GRE ZA ENOSMERNO POŠILJANJE SUROVIN! pa ne laži na forumu da ne gre, tukaj je dokaz za en dan, a še rabi kdo kaj več?

Prikazovanje podatkov iz igre sem izbrisal...

hun atila
16-01-2009, 04:14
Potem pa še povej, kako ste imeli v eX-JV igralce ki so namerno delali zdraho. Povej kako ste podtaknili igralce, ki so imeli poslanstvo zanetiti svajo in upor v eX aliansi.

Sicer ne trdim, da za tem stojiš ti, ampak je to dejansko delo JZP. Kdo dejansko je kriv za to me niti ne zanima, lahko pa na našem forumu preberš kaj si mislim o tem in kaj bi jaz osebno naredil z vami.;) Saj veš, tisti del ko bi šli skupaj na piknik...

No, tukaj se motiš. Rex je prestopil zarad načina na katerega je igral eX. In tukaj bi se med sabo morali zamislit. Kontaktiral nas je sam. Predvsem je bil nezadovoljn z načinom vodenja s strani Tvoje riti, pa tudi Tomstarrja. Več o tem bi ti moral povedat Rex sam (tudi članov bivše ally ni napadal in jim zdaj ko briše, tud brez boja in z umikom enot prepušča mesta). Tvoja rit je mimogrede povedano male igralce svoje alianse poskavtal z enim skavtom, jih metal iz alianse in farmal. Vse v eni noči... Takega vodstva si najbrž ne želi noben igralec. Kaj je mel proti Tomstarrju ne vem...ampak glede na to da je ves napad zagnal vanj sklepam da mu ni preveč pri srcu.

Ampak iz vsega tega vam bo vrjetno uspelo s5 potegnt novo teorijo zarote, ki se bo zaključla s tem kako so JZ-P grdi...whatever

hun atila
16-01-2009, 04:30
dejstvo je da sitter ne sme pošiljat surovin na svoj račun. Ker pa ni bil niti sitter v pravem pomenu besede ampak bolj abuser spornega računa sploh ni debate da ji kriv. Pravila veljajo za vse. In ne mi zdej streljat da smo mi priviligerani ker smo prijatelji z MH-ji ker to je navadno sranje ki ga nihe ne zna argumentirat. sami smo namreč imeli tudi veliko tezav...naj samo omenim miholina!
Pa še to eX je ravnala kot bi vsak ravnal, potem ko bi razkrinkal vohuna. Razen če vi v JZ-Pju imate poseben status urejen za vohune...

Sitter lahko pošilja surovine če s tem hrani enote sittanega accounta...prav tako lahko pošilja surovine v razmerju 1:1. Sicer mislim, da se pri pošiljanju ne gleda 24 ur, ampak koledarski dan (možno da se motim)...ampak če tvoji reporti držijo je vseeno s tem res pretiraval. Kar sicer v končni fazi počnemo skoraj vsi ko so enote v bunkerjih in ne pošiljamo natančno kolk porabijo (včasih kaj manj, drugič kaj več). Ampak vseeno...po pravilih je kriv

Nikjer pa nisem rekel da ste privilegirani...še vedno pa vztrajam da je pot do gesla računa morala bit zelo nenavadna (mogoče mate v svojih vrstah izjemno sposobnega hackerja...malo verjetno sicer, a možnost obstaja...). Prav tako je zelo nenavadn tudi razlog zaklepa računa Grendel.
Še ena smešna stvar...Ishtar je prosil MH-ja (morm mu sicer priznat, da je bil v pogovoru korektn), da mu odklene račun proti večeru, da si pripravi vse potrebno. Ker mu pač v eni vasi seka velik minus. MH je to potrdil, ure odklepa mu ni mogel (želel) navesti...odklenil pa ga je okrog 1 zjutraj. Vsaka mu čast :S !!!

Glede vohuna...mi bi ga brisali :D...ampak mi nimamo tolk sposobnega folka da bi kar tako prišli do gesel sumljivih acc-jev

tomstarr
16-01-2009, 04:40
hja, si morda pomislil da je ta racun se vedno registriran na email original lastnika? pa da ta original lastnik morda premore kancek vesti, pa da mu ko se mu je reklo na msn da da geslo, to ni blo tezko narediti?

ne seveda nisi.... mi heckamo zdej ze maile, al kaj vem kaj se vse:D drugace pa svaka cast MH-jem da so se koncno zganli in vas mal vzeli pod drobnogled... sej vemo kako je pri vas s passwordi v raznih blokcih, pa kako hecno da majo tudi vasi MM-ji, recimo tisti za fejkanje, gor text od skripte, ane?

ne, sej kul, mi smo tisti ta pokvarjeni, ker smo grdobe ocitno goljufijo prijavli :D

Greg Howe
16-01-2009, 04:44
glede skript samo tole...probal vrivati enote in so v eni sekundi prišle ali pred ali za, čerprav sem uspel vrivati v isto sekundo...pa 7 napadov da naklikaš v eni sekundi tak skupaj da se ne da vrivati brez skripte? mogoče kdo uspe 7krat v sekundi napasti ampak tak skupaj :?

hun atila
16-01-2009, 05:48
hja, si morda pomislil da je ta racun se vedno registriran na email original lastnika? pa da ta original lastnik morda premore kancek vesti, pa da mu ko se mu je reklo na msn da da geslo, to ni blo tezko narediti?

ne seveda nisi.... mi heckamo zdej ze maile, al kaj vem kaj se vse:D drugace pa svaka cast MH-jem da so se koncno zganli in vas mal vzeli pod drobnogled... sej vemo kako je pri vas s passwordi v raznih blokcih, pa kako hecno da majo tudi vasi MM-ji, recimo tisti za fejkanje, gor text od skripte, ane?

ne, sej kul, mi smo tisti ta pokvarjeni, ker smo grdobe ocitno goljufijo prijavli :D

Rekel sem, da je bila pot do gesla nenavadna in za hec navrgel eno možnost, čisto nič drugega...vse ostalo je nastalo v tvoji glavi in mi je vse naprej napisano glede tega prav zabavno. Mimogrede pa je tvoja verzija zelo lahko preverljiva. In če je bilo izvedeno na tak način vam lahk le čestitam. Ja, tud to znam, čeprav nasprotniku

A mi lahk pokažeš eno pravilo, ki prepoveduje več igralcev pod uporabo istega računalnika ? Če ga ni, je zaklep iz tega razloga proti pravilom! End of discussion

In tud tebi vsaka čast za ozko gledanje. Na napisano v postih odgovarjaš zelo selektivno. Zdaj...ali si funkcionalno nepismen, ali pa nimaš protiargumentov. V vsakem primeru se bi jaz na tvojem mestu raje vzdržal.

Glede skript. Žalostna resnica je, da se vsaj 3/4 napadov pošilja prav preko tega. Ja, tudi eX dragi moji...ampak moje vrivanje enot pri vaših napadih je pravzaprav dokaz da skripte ne uporabljam. In dirtyT...poznam folk ki mu je uspelo tud po 10 napadov spravit v eno sekundo

MH-ji so recimo vzeli po drobnogled Deawa (ker obvlada in mu uspeva tud več kot 7 napadov poslat v sekundi) in Mircija, ki je v skladu s pravili šel iz alianse in prevzemal naselja toru po preteku mislim da potrebnih 2 dni. In glej ga zlomka - to je bil še en vaš igralec, ki mu vodstvo ni blo všeč in je prestopil (a le jaz tu vidim ponavljajoč se vzorec?)
Po drugi strani pa sta enako počela mandl in gorjačar in kakšna je bla sankcija? Aja, ni je blo :D

Pa roko na srce...prijavit ste šli MH-ju, ker vas ena aliansa razbija ko kante in je težko to gledat :D

n0g00dah
16-01-2009, 09:23
Pa roko na srce...prijavit ste šli MH-ju, ker vas ena aliansa razbija ko kante in je težko to gledat :D

če je zmaga z SKRIPTAMI & nedovoljenim prometom, potem se POŠČIJEM na tako zmago

upam da bojo MH-ji mel dovolj "JAJC" in strogo kaznovali vse v OPOMIN ostalim, ki bi radi probali stopiti na stran pota

hun atila
16-01-2009, 09:55
če je zmaga z SKRIPTAMI & nedovoljenim prometom, potem se POŠČIJEM na tako zmago

upam da bojo MH-ji mel dovolj "JAJC" in strogo kaznovali vse v OPOMIN ostalim, ki bi radi probali stopiti na stran pota

Se ti ne zdi da si popolnoma zgrešil point tule in da bi blo treba vse prebrat ?

Uporaba skript je letela pravzaprav predvsem na eX (kako napadajo naši ne vem, saj ne spremljam tolk natančno)...ker večina njihovih napadov name prihaja po 2 na sekundo (ja, tudi od pisočih na tej strani). In se sklep o uporabi skript ponuja sam od sebe.

n0g00dah
16-01-2009, 10:03
Se ti ne zdi da si popolnoma zgrešil point tule in da bi blo treba vse prebrat ?

Uporaba skript je letela pravzaprav predvsem na eX (kako napadajo naši ne vem, saj ne spremljam tolk natančno)...ker večina njihovih napadov name prihaja po 2 na sekundo (ja, tudi od pisočih na tej strani). In se sklep o uporabi skript ponuja sam od sebe.

da nebo pomote, pisal sem NASPLOŠNO, pa naj bo to RE ali JZ, ali EX

kdor koli ima skripte za napade pošiljat, ga poščijem

...

NubCake

plevel
16-01-2009, 10:33
hun,

1. carcass ni dirty :) Samo piše v njegovem imenu po našem forumu

2. torej sedaj tudi po tvoje ishtar kriv. OK. Torej je zlivanje gnojšnjice nanj upravičeno.

3. sitter lahko pošilja samo žito za hranjenje enot, ne surovin, ki se potem goldajo v žito - tako pač je

4. 'vztrajaš da je pot do gesla morala biti zelo nenavadna' pa ni bila. Edino legalno pot smo ubrali. Zanimivo pa, da si čutil potrebo po podtikanju.

5. Več igralcev pod uporabo istega računalnika ni prepovedano, se strinjam. Če ni bilo iz računa(ov) pošiljano sem in tja surovin itd., ni po pravilih tu nič spornega. Je pa zanimivo, da 10 igralcev JZ-P hodi ob 4h zjutraj k Grendelu igrat travian :P.
Samo kot firbec - zakaj pa Grendel ne uporablja proxyja, če že mora furat 10 računov JZP sam?

Vsem je jasno, tako MH, kot Grendelu, kot tebi in meni, da je Grendel pač upravljal več računov direktno iz svojega IP-ja. Sam se strinjam s tabo (kot razumem pravila), da tu ni nič spornega, če ni pošiljal surovin sem pa tja, MH se zgleda ne.

6. Skripte... Sem bil od začetka proti njim, vsem pa je jasno, da brez uporabe le-teh traviana nihče nebi igral dlje kot do nekje 7-8 vasi. Razen mazohisti. Tu seveda govorim o pripomočkih za pošiljanje trgovcev npr.
Kar se tiče pa napadalnih skript, pa ni nujno, da je pri dveh napadih na sekundo skripta. Žalostno ampak resnično. Poleg tega ti skripta omogoča pošiljanje dosti več napadov v sekundi. Sam je zaradi še hitrejšega načina pošiljanja napadov ne uporabljam, posledica tega pa je, da moram tudi fejke sprožati ročno, drugače bi izstopali :)

7. prijateljsko prevzemanje naselij... se na žalost dogaja povsod, ja. Vi to počnete, ker to počnemo mi, mi pa ker to počnete vi :S
Ni pa mirci upošteval pravil, ker se šteje vsak dogovorjen prevzem kot proti pravilom (račun toro pa se ni z ničemer branil, sam veš zakaj).

Še ena stvar, ki mi gre na bruhanje, ko smo ravno pri kršitvi pravil, je pa da npr. vsaj eden top10 ropar iz Re ropa izključno par naselij, v katerih ni nikoli obrambe, ko pa naši igralci napadejo ta ista naselja, jih pa notri pričaka bunker. Očitno si je ta Rejevec razvil te cropperje preko proxy-ja (ali uporabe istega računalnika :)) in se sedaj futra iz njih.
Poštenega zmagovalca na tem s1 na žalost ne bo.

xerax
16-01-2009, 10:42
Hun govoriš nezadovoljstvu v naših ally sam jih poznam 2x več kot si jih ti naštel ki so nehal igrat za JZ-P zaradi nezadovoljstva...sploh pa nevem koga maš za bedaka 400k razlike v surovinah ti pa rečeš da mogoče včasih se pošlje preveč surovin. Dej če si ze tko strokoven in odrasel v svojih odgovorih dej še kej pamtnega skracat skupi 400K surovin/dan!

hun atila
16-01-2009, 10:54
1. my bad
2. če mi nekdo predloži dokaze, ne vztrajam v zmoti...se pa vseeno močno pretirava in išče teorije zarot
3. je tako, ampak če se pravila lahk razumejo malo fleksibilno tudi druge surovine ne bi bile sporne - vsaj zame. Ni pa ok, če gre očitno preko
4. podtikanja ni blo...celo zapisal sem da če je bla pot do gesla taka vam celo čestitam
5. ne uporablja proxija, ker ne fura 10 računov sam - in še pri tem ma pomoč dualke. Dejansko fura le enega...pa če verjamete ali ne. Ma pa gesla od več acc-jev
6. skripta in dva napada na sekundo...ni nujno, da gre za skripto, je pa zelo verjetno...še posebaj če na tak način prihaja 3/4 napadov
7. mirci je bil sankcioniran, ker je delal isto kot pozneje gorjačar in mandl nesankcionirano. Le da sta ta dva acc-je kar združla in sedaj šibata dual. Torej še hujša kršitev

Zadnja točka...ne vem kako poteka tole z ropanjem. Ampak maš vrjetno prav...sploh se pa strinjam z zaključkom. Ampak tako je najbrž na vseh serverjih. Zato tud počasi zapuščam travian. ker več ni, kr bi moral bit v osnovi. Zabava

Lp, hun

n0g00dah
16-01-2009, 10:56
6. Skripte... Sem bil od začetka proti njim, vsem pa je jasno, da brez uporabe le-teh traviana nihče nebi igral dlje kot do nekje 7-8 vasi. Razen mazohisti. Tu seveda govorim o pripomočkih za pošiljanje trgovcev npr.
Kar se tiče pa napadalnih skript, pa ni nujno, da je pri dveh napadih na sekundo skripta. Žalostno ampak resnično. Poleg tega ti skripta omogoča pošiljanje dosti več napadov v sekundi. Sam je zaradi še hitrejšega načina pošiljanja napadov ne uporabljam, posledica tega pa je, da moram tudi fejke sprožati ročno, drugače bi izstopali :)

veš pred leti, ko še ni bilo Mastne opice, in se je travian igral na IE, in je bila verzija traviana 2.0, in si rabim dosti manj CP za vasi , je bilo na navadnem serverju po 60-80 vasi normalno in vse se je dalo sfolgat brez pripomočkov, le pokazalo se je takrat kdo: zna igrati in ima dovolj časa.

sedaj pa je vse to v trenu oka: pošleš 200 napadov v sekundi, pretovoriš surovine in konec. vsak 10 letnik zna to ze sedaj narest

še vedno pravim: VRNITE TRAVIAN nazaj in samo za IE ( INTERNET EXPLORER)

hun atila
16-01-2009, 10:59
Hun govoriš nezadovoljstvu v naših ally sam jih poznam 2x več kot si jih ti naštel ki so nehal igrat za JZ-P zaradi nezadovoljstva...sploh pa nevem koga maš za bedaka 400k razlike v surovinah ti pa rečeš da mogoče včasih se pošlje preveč surovin. Dej če si ze tko strokoven in odrasel v svojih odgovorih dej še kej pamtnega skracat skupi 400K surovin/dan!

Najprej dajmo ugotovit ali velja za pošiljanje 24 ur, ali koledarski dan. Ampak...če nisi opazil sem ti dal prav. Če reporti držijo, se je res pretiravalo v vsakem primeru. Če gre za 400 k ali 160 k niti ni tolk pomembno.

glede nezadovoljstva...jaz se ne spomnim nobenga našega ki bi šel vojsko v vodjo zabit, ali bi prestopil k eX. Bo treba bolj konkretn bit in dat kak nick

plevel
16-01-2009, 11:11
glede nezadovoljstva...jaz se ne spomnim nobenga našega ki bi šel vojsko v vodjo zabit, ali bi prestopil k eX. Bo treba bolj konkretn bit in dat kak nick

A ni bolje, da so bili tako nezadovoljni, da še vedno igrajo pri vas, čeprav ne igrajo več? ;)

Kar se tiče mircija, je zgleda bil prijavljen, ostali pač ne (na nobeni strani). MHji so pa zgleda leni :)

No saj če bi to preganjali, bi pač naredil enega vodjo več in mu na drugem računu nastavil 100 sulic in bi bilo zadoščeno pravilom tudi iz tega vidika. Zato se verjetno s tem ne ubadajo, razen če jih kdo prijavi.

hun atila
16-01-2009, 11:16
Take mamo tud mi...jajca pa majo igralci tipa Rex. Nikol ni skrival nezadovoljstva nad vodstvom in je na koncu tud stal za svojimi besedami

xerax
16-01-2009, 11:18
z vosjko se niso zabijal ker niso bili taki kekci kot je bil REX...prestop pač ni bil mogoč ker potem bi lahko zaključili z igranjem kot je to storil rex.
sicer za sejota niti sam nevem to priznam, vem pa za hyper d&j...res je da je to ze nekaj časa nazaj vendar to ne igra pomena...kar hočem povedat je da se vedno najde nekdo ki mu dolečen stil igranja ne ustreza...ali pride do kompromisu na obeh straneh ali pa do nljubih dogodkov kot se je to zgodilo z REXom...

geronimo
16-01-2009, 11:19
Zato tud počasi zapuščam travian. ker več ni, kr bi moral bit v osnovi. Zabava
Lp, hun

pejt na mednarodnega

plevel
16-01-2009, 11:25
Take mamo tud mi...jajca pa majo igralci tipa Rex. Nikol ni skrival nezadovoljstva nad vodstvom in je na koncu tud stal za svojimi besedami

Rex ima marsikaj, jajc pa nikakor.
Je pa res pogumno odločit se brisat račun in vojsko nekam zagnat, ja.
Za njegovo nezadovoljstvo ni bilo krivo vodstvo oz. mogoče v manjši meri, nihče ni popoln, ampak tista nitka, ki mu drži ušesa skupaj, pa še ta kaže, da se je strgala.

jek
16-01-2009, 12:41
še vedno pravim: VRNITE TRAVIAN nazaj in samo za IE ( INTERNET EXPLORER)

tud chrome je vredu. sploh pa je pošiljanje napadov s skriptami dolgočasno. velik bl zanimiv je pošiljat na roke in se pol veselit, če ti jih rata poslat v dost kratki časovni razliki :)

plevel
16-01-2009, 14:23
veš pred leti, ko še ni bilo Mastne opice, in se je travian igral na IE, in je bila verzija traviana 2.0, in si rabim dosti manj CP za vasi , je bilo na navadnem serverju po 60-80 vasi normalno in vse se je dalo sfolgat brez pripomočkov, le pokazalo se je takrat kdo: zna igrati in ima dovolj časa.( INTERNET EXPLORER)

Z znanjem to nima prevelike zveze.
Zakaj moram npr. ali vpisovati koordinate v tržnici ali klikati po naseljih na mapi, da pošljem surovine iz enega naselja v drugega, če se lahko to čisto brezvezno in rutinsko delo močno olajša, vsi vemo kako. In še dosti je podobnih popolnoma neumnih stvari. In za take priznam, da uporabljam skripto.

Te funkcije bi morali vgraditi že v osnovno verzijo traviana pa noben nebi skripte uporablju, ker za napad je tako bolj ali manj neuporabna, če si resen napadalec.

Aja, vprašanje za stare mačke. Kako ste pa napadali v valih brez tabulatorjev? Si predstavljam, da je bilo vrivanje dosti lažje...

n0g00dah
16-01-2009, 14:48
Aja, vprašanje za stare mačke. Kako ste pa napadali v valih brez tabulatorjev? Si predstavljam, da je bilo vrivanje dosti lažje...

klikal smo z miško! res je bilo vrivanje lažje, da ne omenim da je bilo zbirališče lvl 10 in cataputli so streljali samo 1x

Greg Howe
16-01-2009, 22:01
Hun! 2 na sekundo je normalno, nekateri ki pač zvadijo tabe v nekem browseru pošljejo tudi do 5 napadov v sekundi. Sam sem poslal največ 4 napade v sekundi pa še to samo enrkat ali dvakrat. Če pa nekomu že uspe napasti 7 krat v eni sekundi pa je potem vrivanje, če je napad brez skrpite dosti lažje. Samo v tem je fora. Sam nisem nikoli uporabljal skript, niti tistih plus varjanta.

Je pa res da so skripte pri napadanju čisto uničevanje kvalitete igre. Se spomnim ko sem špilal TW server 13 mislim da ki je bil 3x, pa sem tipu napadel oz. smo mu napadli okrog 40 naselij in je model uspel več kot polovico prevzemov preprečiti z vrivanjem ker smo igrali brez skript.

plevel
16-01-2009, 22:15
Se pa da tud brez tabov razmišljam. Samo npr. pet oken odpreš, zložiš enega pod drugega, da je ok na istem mestu in potem CTRL + W stiskaš namesto CTRL + TAB. ;)

jek
16-01-2009, 22:57
vrivanje je en glavnih čarov te igre. js to obožujem :)

EU-union
17-01-2009, 01:52
Se pa da tud brez tabov razmišljam. Samo npr. pet oken odpreš, zložiš enega pod drugega, da je ok na istem mestu in potem CTRL + W stiskaš namesto CTRL + TAB. ;)

That supposed to be funny!

biggyD
17-01-2009, 22:26
No, tukaj se motiš. Rex je prestopil zarad načina na katerega je igral eX. In tukaj bi se med sabo morali zamislit. Kontaktiral nas je sam. Predvsem je bil nezadovoljn z načinom vodenja s strani Tvoje riti, pa tudi Tomstarrja. Več o tem bi ti moral povedat Rex sam (tudi članov bivše ally ni napadal in jim zdaj ko briše, tud brez boja in z umikom enot prepušča mesta). Tvoja rit je mimogrede povedano male igralce svoje alianse poskavtal z enim skavtom, jih metal iz alianse in farmal. Vse v eni noči... Takega vodstva si najbrž ne želi noben igralec. Kaj je mel proti Tomstarrju ne vem...ampak glede na to da je ves napad zagnal vanj sklepam da mu ni preveč pri srcu.

Ampak iz vsega tega vam bo vrjetno uspelo s5 potegnt novo teorijo zarote, ki se bo zaključla s tem kako so JZ-P grdi...whatever

A brez boja pušča naselja?? Zakaj pa je potem med top napadalci? Koga je napadel? lahko poveš? Ne širit neresnic, bodimo fer... Tenbe sem imel za enega od bolj fer igralcev JZ-P

Žalostno da je šel eden od vodij vodilne alianse za 400k surovin riskirat svoj acc. :)Jaz naropam 2.000.000 na dan čist na easy

Double Post, obstaja EDIT...

NubCake

pipika1987
18-01-2009, 16:04
Ob prebiranju vaših postov me resnično žalosti, da ljudje, ki so povprečno stari med 25-30 let, kregajo zaradi traviana. travian je v osnovi igrca. Igrca pa naj bi se uporabljala za sprostitev, čeprav zadnje čase temu ni tako. preko traviana sm spoznala že veliko zanimiv ljudi. ni mi pa lepo, da se odrasli in resni ljudje ukvarjajo z blatenjem eden drugega na tak način kot se to počne na javnem forumu. ja goljufa se na obeh straneh. tega nima smisla zanikat. ampak ne zdi se mi pa lepo, da se človek trudi in igra brez skript in ga mečete v isti koš kot ostale, samo za to, ker ima dober račun.
osebno se z MH-jem čisti uredu razumem in z njim nimam nobenih konfliktov. zakaj? zato ker igram pošteno. furam SAMO en račun in na splošno ne kršim pravil. zato imam čisto vest in me ni strah, kdaj me bo mh zaklenu. kar se tiče napadov poslanih s skripto...tako kot je že rekel en igralec...veliko veselje jih je pošiljati ročno (kar tudi sama počnem). in ja je veliko zadovoljstvo videti da ti po 100 poskusih le uspe spravt vse v isto sekundo.

še vedno sm pa mnenja, da se goljufati ne bi več smelo. samo tega se ne da izkoreniti. pa naj bo tako ali drugače. travian je še vedni igra in da se nekateri obnašajo letom neprimerno in da se javno izkazujejo kot ljudje brez čustev, pa enostavo je že preveč. obračate besede okrog in se trudite da čimbolj oblatite drugega.
travian je igra. in s tem da pišete take, ne pridete nikamor. čez dobre pol leta bo s1 restiran. a ne bi blo lepše da ohranite lepe spomine na njega??? mogoče navažete kakšne stike in to je to??? ne pa da pljuvate en po drugem...

toliko z moje strani
sm pa resnično razočarana, da se odrasli ljudje vedejo tako

pa lep pozdrav.

plevel
18-01-2009, 17:12
Party pooper ;)

Spam

NubCake

hun atila
21-01-2009, 01:00
A brez boja pušča naselja?? Zakaj pa je potem med top napadalci? Koga je napadel? lahko poveš? Ne širit neresnic, bodimo fer...

Malo z zamudo, ker se bolj redko oglasim na tem forumu.

Rex je napadel tomstarra, kar sem zapisal že v enem izmed prejšnjih postov. Spodaj je report

Prikazovanje podatkov iz igre, uporabi anonimni report...

Naselja pa je prepuščal bivšim soigralcem iz eXJV. In nekaterim celo svetoval kdaj in kam naj napadejo ter rezidenco kar sam rušil, da olajša delo. Disclaimer: nimam nič proti temu in mi ne pade na kraj pameti da bi kaj takega šel prijavljat MH...komu pred brisanjem prepusti svoja naselja je po moje čist njegova legitimna odločitev

NubCake

hun atila
23-01-2009, 10:48

E, tole pa leti direktno na tebe TOMSTARR. Gesla po besedah original lastnika niste dobili od njega. Kako ste ga torej dobili ???

Dual_Grendel
23-01-2009, 13:13
ja žal niti na vaši strani vse ne štima! he he

niste ga dobil zakonito, toej preostane samo še nezakonito! no pa smo že pri zaklenjeni temi :D

kerlc
23-01-2009, 14:01
7 dnevni ban. Ohladi se in si preberi pravila foruma.

Email:
Splošno: admin@travian.si
Podpora: support@travian.si
Travian PLUS: plus@travian.si
Vse pritožbe nad Multihunterji pošljite na: crazysanta@travianteam.com

Matej

Dual_Grendel
23-01-2009, 14:08
Spam / Off topic:1 dnevni Ban

Matej

TurkişhSword
23-01-2009, 14:27
Dajte se prosim vzdržat komentarjev o goljufanju in pristranski pomoči MH-jev, saj bo drugače tale thread še večji pljuvalnik kot je že.
Če ima kdorkoli kakšna dokazila o ne-fair igri, naj jih posreduje sistemskemu Adminu.

lp, DT

jek
23-01-2009, 14:41
kje boš pa dobil dokazila o ne-fer igri? samo MHji majo dostop do tega...

sicer pa osebno dvomim da je za te prepire kriva pristranskost MHjev. prej njihova lenoba in nedoslednost. če bi se natančno držali vseh pravil sploh ne bi bilo problema. če nespretno goljufaš si zaklenjen in kaznovan. to je to. njihovo popuščanje pa vodi do vse pogostejšega nespoštovanja pravil, do kaplje čez rob, takrat pa sledijo skupinski zaklepi računov...

ishtar007
23-01-2009, 16:07
Tukaj se ne sme pisati kaj se v resnici dogaja, ker sledi zaklep in posledičen ban! Vsekakor lahko samo rečem, da sem zaradi vsega skupaj zaključil na slo serverjih, ker tole je podn od podna!

elitewarrior
23-01-2009, 16:11
Tukaj se ne sme pisati kaj se v resnici dogaja, ker sledi zaklep in posledičen ban! Vsekakor lahko samo rečem, da sem zaradi vsega skupaj zaključil na slo serverjih, ker tole je podn od podna!

se glede tega strinjam , vso resnico mh-ji zakrivajo ... nwm zakaj , nemorete stat za svojimi dejanji ?

CrazySanta
23-01-2009, 16:46
Možnost za javno razložitev zaklepov sem dal v temi JZ-P, JZ-PP in OMG-odpisani (http://si-forum.travian.com/showthread.php?t=13847)
Tukaj ostanite on topic, drugače bo tema zaklenjena.

tomstarr
24-01-2009, 01:06
E, tole pa leti direktno na tebe TOMSTARR. Gesla po besedah original lastnika niste dobili od njega. Kako ste ga torej dobili ???

jaz ostajam pri trditvi da je geslo prislo od original lastnika racuna.

hun atila
24-01-2009, 05:11
jaz ostajam pri trditvi da je geslo prislo od original lastnika racuna.

sem prišel do msn-ja original lastnika. In mi avtentičnost svojih izjav lahko dokažeš z ali objavo (kar se mi ne zdi najbolj ok) ali pa mi ga pošleš na IGM. V primeru da je lagal original lastnik računa se ti tukaj javno opravičim...sicer pa...

Ampak dokazovanje se ti najbrž ne bo zdelo potrebno :D...

tomstarr
24-01-2009, 19:11
prav imas, dokazovanje se mi ne bo zdelo potrebno....
jst trdim da je prisel pass od original lastnika... kaj si se ti menil z njim in kaj ti je rekel se mene ne tice.
sam ostajam za svojimi trditvami, ce pa lahko dokazes nasprotno, pa prosim....

RADLER
25-01-2009, 13:35
No da še jaz z par besedami komentiram dogajanje.

Vemo vsi,da se top 300 igralcev poslužuje zadev,ki so najmanj sporne,če ne že prepovedane, to so igralci z obeh strani taborov.
En igralec več, drugi manj, ne sme se vse igralce metat v isti koš !
Jaz osebno sem imel samo 1x zaklenjen račun,in še to na začetku s2,ko sem se še učil igre.
Nikoli nisem imel slabih izkušenj z MH-ji.
Kar se mi zdi sporno,pri teh zaklepih je,da so samo na strani zavezništva,
in to v trenutku, ko so nasprotniki pošteno tepeni.
Na njihovi strani pa ni blokiran noben.Če se preverja se preverja vse top alianse,ne pa samo posamezne !

Upam,da bo nova verzija traviana omogočila igranje brez vseh teh pripomočkov.

No ko smo tako odkriti že z ex-i, javno pozivam vodjo ex-ov tomstarr, da mi dovoli da kopiram njegov post iz ex foruma,pa se lahko vsa javnost prepriča o poštenosti igre z strani ex-ov .

Fissico
25-01-2009, 13:43
So blokirani tudi na eX strani, ne podajaj neresnic... Sicer so pa stvari že en čas znane, zakaj so bili JZ-P blokirani, saj so z 1 računalnika dostopali na cca. 12 računov in je večina krivdo priznala. Ne vem kje je tu kaj čudnega. Sicer pa kriv si, ko te dobijo, dokler te ne dobijo, nisi, jebiga.

biggyD
25-01-2009, 16:33
No da še jaz z par besedami komentiram dogajanje.

Vemo vsi,da se top 300 igralcev poslužuje zadev,ki so najmanj sporne,če ne že prepovedane, to so igralci z obeh strani taborov.
En igralec več, drugi manj, ne sme se vse igralce metat v isti koš !
Jaz osebno sem imel samo 1x zaklenjen račun,in še to na začetku s2,ko sem se še učil igre.
Nikoli nisem imel slabih izkušenj z MH-ji.
Kar se mi zdi sporno,pri teh zaklepih je,da so samo na strani zavezništva,
in to v trenutku, ko so nasprotniki pošteno tepeni.
Na njihovi strani pa ni blokiran noben.Če se preverja se preverja vse top alianse,ne pa samo posamezne !

Upam,da bo nova verzija traviana omogočila igranje brez vseh teh pripomočkov.

No ko smo tako odkriti že z ex-i, javno pozivam vodjo ex-ov tomstarr, da mi dovoli da kopiram njegov post iz ex foruma,pa se lahko vsa javnost prepriča o poštenosti igre z strani ex-ov .

Ti to nekaj o poštenosti? Od kje pa imaš dostop do foruma?

jek
25-01-2009, 16:35
Ti to nekaj o poštenosti? Od kje pa imaš dostop do foruma?

gdaj so pa že MHji prepovedal branje sovražnih forumov? :P

Metalteeth
25-01-2009, 17:14
gdaj so pa že MHji prepovedal branje sovražnih forumov? :P
Kdo pa govori o Mhjih?

Je res mal oksimoron, da človek hoče kopirat neki o nepoštenosti prek nepoštenega načina, tko da pol po tej logiki je ta trditev ki bi jo kopiral o nepoštenosti, nepoštena. Se pravi se je ne sme upoštevat, wtf... no kr neki

Skratka to so zasebni forumi, o katerih in iz katerih se ne sme podajat podatkov javnosti. Tako da kot en izmed administratorjev foruma, ter ustanovitelj alianse eX ti prepovedujem kopiranje iz našega zasebnega foruma :D

In kolkor je moje laično znanje, glede na to da je zasebni server, clo zakon obstaja, da ni dovoljeno brez lastnikovega dovoljenja al neki tazga :D oz je uporabnik ki kopira kriv, tko da bi mogu navest njegov username pa email itd itd lalalalala bullshit...

Skratka ne smeš :D

Sploh pa nikol nismo rekl da smo mi anglčki, sam ne počnemo takih hudobij kt vi... oz. ne počnemo takih packarij :D je boljši izraz za to kar vi počnete (s tem mišleno vaše južne sosede)

Lep pozdrav, MT