PDA

View Full Version : HaPe vs. OffLine™, OnLine™

celi
10-11-2008, 19:32
Dan!

Videl sem, da so te alianse v vojni... bi mi povedal kdo zakaj?? vem, da je prišla vojna napoved iz HaPe, to pa jevse ... se gre za prevlado na SV??

mincer1667
10-11-2008, 19:40
nevem mogoče res za prevlado

VIVA LA ROCK
10-11-2008, 19:53
HaPe bi rade postale glavne na tej strani zemljevida. Premegale so vse do zdej, ampak smo prišli mi, OnLine in pa naše zavezništvo, OffLine. HaPe nimajo pravega leaderja, tako kot mi zdej, ko nas zapušča Q-Q. Ampak vseeno mislim, da bomo mi prevladali, ker smo bolj izkušeni itd.

celi
10-11-2008, 20:07
HaPe ima premoč v tem, da se večina članov med seboj pozna, kar pomeni, da 100% sodelujejo... medtem ko online in offline imata večjo populacijo, ter gotovo več vojske ter dobre zaveznike(vsaj na lestvici dobro uvrščene)... vendar to nič ne pomeni...

dominik12
10-11-2008, 21:19
mmmmhhhmmm...bomo videli razplet

kecues
10-11-2008, 21:28
tu bo se zaminivo videt, dejte kake reporte gor=)

ScoRpZ
10-11-2008, 22:27
Jutri menda pridejo reporti.

Tomy86
10-11-2008, 22:33
Seveda, OnLine pa OffLine ste najboljsi ja... Sploh ker grete k MHju jokat da vm nej pomaga ker sami ne znate nc nardit. Pa res ste najbolj izkuseni ja... A se zezas? A misls da ljudje ne znajo reportev brat? Ce ste res tok najjaci pol sami kj naredte ne pa it MHju jokat. A prov?

Zasekamoz
11-11-2008, 06:20
Haha hočmo prevladat? Ne, samo svoj košček zemlje hočemo na katerem bomo živeli v miru, in če to pomeni da vas je treba malo po ritki.... Vas pač bomo.

White mouse
11-11-2008, 06:32
možn sam težko vrjamem ka SV ma sigurn še kšne alianso jst sm sicer čist drugje

VIVA LA ROCK
11-11-2008, 06:37
možn sam težko vrjamem ka SV ma sigurn še kšne alianso jst sm sicer čist drugje

Niti ni nobene druge alianse, ki bi bila zmožna postati to, kar smo mi, OnLine in OffLine, pa tudi to, kar so HaPe. Še enkrat povem, da ne bo prišlo do večje vojne, ker morajo HaPe še malo zrasti, da nam bodo segle vsaj do kolen

Ste vidl ka smo vašemu asterixu naredl?? Popravek: Vojna se je že začela. Včeraj se je igralcu asterix znižala popualcija za 50-100, za to so zasluženi naši mangoneli in katapulti, pa tudi oblegovalni ovni!

w EEE w cQ
11-11-2008, 07:17
Yea baby! :D..HaPe nimajo sanc proti nam..: )))

VIVA LA ROCK
11-11-2008, 07:22
Yea baby! :D..HaPe nimajo sanc proti nam..: )))

Ej plis piši mi na ZS pa povej kok ti je ime..

Svaka čast tistmu ko je izumo mangonele.. zakon so za rušenje HaP!

w EEE w cQ
11-11-2008, 07:26
En report mam..Ni anonimn jbt ga..:D..
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=59371f2ea,3bbbb0f9d,521675be6,97fbb2 e8a,ebf6c360d,638f626ed,5827d67a1,f4eedf80a,da5795 b02,a61f5e210,d5de9a840

krokar
11-11-2008, 10:32
Dejte pls sm lept čim več riportov da vidim kaj zamujam na s6 !
Ker pač ne igram...

Lich
11-11-2008, 20:05
ja s6 je dovgo časa biv res sux server zdj pa se je mal spravu skus ampak zelo mi je zav za dobre igralce (spoh na Sz) ki so izbrisali račun kr nimam konkurence več... ni več newem kako velikih farm .... usi s podobno ali višjo populacijo pa so v moji aliansi

Drgač pa kr zanimiv Tle gorej :D

Aja sory k se mi zdi da je tole Offtopic

ninja
11-11-2008, 21:22
Moram reči, da sem pričakoval, da se bo HaPe kmalu spustil v eno vojno :D Prostovoljno ali ne.

Lich, meni so se pa zbrisal ali zašpranjal, pa še na speedu imam delo. Zato te ne dohajamo več :D

Hasib
12-11-2008, 06:01
No nekdo na začetku tega treda je vprašal zakaj vojna?

Ker sta obe ..Line zavezništvi iz dneva v dan spreminjali svoje odločitve... pa smo bli zavezniki, pa nismo bli , pa bi mal napadal, pa nebi..... In ker so v HaPe večinoma odrasli ljudje takega otroškega vrtca ne marjo glih. To je k da dons maš kolege, jutr pa spet mal ne pa spet itd..... To ni niti diplomacija, niti politika še manj pa strategija, to je dobesedno kr neki! In ker je ta vrtec (sicer polnih riti vojske in surovin) začel po naših vrtovih žogo nabijat, je pač vojna. Pa da se razumemo, kdo bo na koncu ostal niti ni važn, važn da se fajn zabavamo. Njih je 120, HaPe-ja pa 36, od tega polovica precej nerazvitih. Zdej pa glejte kol cajta traja, da "največji in sploh najboljši" rabijo, da povozijo ene par starih prdcev.

Kdor pa si želi to ogledati od blizu in ima več kot 17 let pa je toplo vabljen, da se nam pridruži :-)
LP

ScoRpZ
12-11-2008, 13:46
Joj kok si pametn ej. in kaj ti govori da smo otroci? kdo pa je reku da ti nisi otrok ki se dela pametnega? no povej mi. kje pa si vidu pa kje pise pa kdo ti je reku da smo otroci. Kaj pa če je to da smo 1 dan zavezniki jutri pa ne del strategije? ne pametuj.

evo vm še 1 report na asterixa.

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8b58b49d8,1baf046eb,e2eb8c911,f9847d 1f2,d8d470dc5,f64dc89a5,aa85a2232,d60932c1c,feda59 e99,2f9240917,a718cc3b5,594b01330,59e4f1e14,32edb1 28f,13cc00c6f,d7960dcf2

_AsSaSsIn_
12-11-2008, 15:09
Prosim vas ljudje, če že lepite reporte od napadov ali bunkerjev, naj bodo vsaj anonimni, ker marsikdo noče, da se ve o številu njegove vojske.

Hvala za razumevanje,

Lp!

sagittarius
12-11-2008, 17:17
Joj kok si pametn ej. in kaj ti govori da smo otroci? kdo pa je reku da ti nisi otrok ki se dela pametnega? no povej mi. kje pa si vidu pa kje pise pa kdo ti je reku da smo otroci. Kaj pa če je to da smo 1 dan zavezniki jutri pa ne del strategije? ne pametuj.

Če se lahko vmešam - meni ravno ta sestavek zgoraj pove, da si otrok, ki se dela pametnega...

P.S.: Sem pa na strani OnLine/OffLine, med drugim tudi zato, ker imamo zavezništvo...

Puscica
12-11-2008, 19:55
Prosim, da se člani PROphecyja in njihovih kril ne vmešujejo v to debato :)
So teme, kjer se spamma vsepovprek, to pa naj bo tema, kjer bojo spregovorili reporti :) Mali HaPe proti mogočni Liniji :P

Lep pozdrav

Hasib
12-11-2008, 20:40
[quote=ScoRpZ;162262] no povej mi. kje pa si vidu pa kje pise pa kdo ti je reku da smo otroci. Kaj pa če je to da smo 1 dan zavezniki jutri pa ne del strategije? ne pametuj.

Glede na objave na raznih mestih, v IGMjih, forumih in ostalem, mi nihče ne rabi govoriti, kaj ste. V skoraj vsaki besedi je čutiti, da imam prav. In ja, zagotovo imaš tudi ti prav, očitno smo mi vsi otroci, saj se vendar prerekava okoli igrice.....

_AsSaSsIn_
12-11-2008, 20:46
Hasib samo nekaj ti bom rekel, prvotno je bila ta spletna igra narejena za otroke in ne za nas odrasle, ampak jo vseeno igramo :). Drugače pa verjemi, da se v vsaki aliansi najde kakšen otrok, vendar to ni važno kajti izkušnje štejejo ne leta ;).

Evo en report, napadalec OnLine™, branilec HaPe:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f49ca4dc5

Lp

Hasib
13-11-2008, 01:28
Se strinjam... ne me razumet narobe.... igre so namenjene otrokom... gre pa pri nekaterih stvareh, kot so zavezništva itd vseeno za neko moralo. Ker sem starejši, in živim ter delam v "poslovnem" svetu, sem navajen, da vem, kdo dela z menoj in kdo proti meni, ne pa da se to spreminja na pol urni bazi. To je tista "zrelost" ki sem jo pogrešal.

Sem pa danes ponoči malce analiziral loge napadov na enega mojega soigralca, ki je tarča XXLine že nekaj noči zapored in prišel do zanimivih ugotovitev. Vsaj en vodilni in OnLine alianse, ki v teh napadih sodeluje ima resnično prefinjeno taktiko.... Vsakič po nesreči zamudi par minut. če pride večina čistilne vojske na 00 pride on minuto, dve kasneje... lej ga zlomka, medtem ko tistim na začetku vojska umira jo njegova odnese vedno popolnoma cela...

Hrabro ni kaj.....

Morm to taktiko tudi jaz ubirati :-)

jp1991
13-11-2008, 11:06
živjo hasib!

mogoče res malo zamudi njegova vojska... samo smo dobro izorganizirana aliansa in ostali igralci povrnemo surovine igralcem ki so izgubili vojsko, tako da je vseeno ali prideš prvi ali zadnji;)

lp

Hasib
13-11-2008, 13:01
No, to je pa lepo slišat.

jp1991
13-11-2008, 14:21
jap ni vse tako kakor izgleda...:p

drugače se mi pa zdi brezveze tale vojna. sam sem izgubil že ogromno vojske... samo ustavljamo razvoj in dajemo drugim aliansam prednost. samo itak kolikor vem je hape prva napovedala vojno nam:)

Zasekamoz
13-11-2008, 15:50
jap ni vse tako kakor izgleda...:p

drugače se mi pa zdi brezveze tale vojna. sam sem izgubil že ogromno vojske... samo ustavljamo razvoj in dajemo drugim aliansam prednost. samo itak kolikor vem je hape prva napovedala vojno nam:)
Pa kolikokrat je še potrebno ponoviti? Zapiši si nekam če nisi zmožen si zapomniti dveh stavkov... HaPe je stopila v vojno samo zaradi vašega otročjega obnašanja. Pač... Utišajte nas in bo mir. Čeprav vam to nekako ne gre najboljše... Že par dni se tepemo, pa zaenkrat ste uničil šele 1 igralca. No ja... Vzemite si čas.

_AsSaSsIn_
13-11-2008, 16:00
Pa kolikokrat je še potrebno ponoviti? Zapiši si nekam če nisi zmožen si zapomniti dveh stavkov... HaPe je stopila v vojno samo zaradi vašega otročjega obnašanja. Pač... Utišajte nas in bo mir. Čeprav vam to nekako ne gre najboljše... Že par dni se tepemo, pa zaenkrat ste uničil šele 1 igralca. No ja... Vzemite si čas.

Kolega vojna med zgoraj navedenima aliansama se počasi bije, vendar učinkovito in taktično, z dobro organiziranostjo napadov. Če bo treba po enega pa po enega rušiti si bomo pač vzeli čas in delali natanko po tem planu ;).

Veliko užitkov ob igranju,

Lp!

Zasekamoz
13-11-2008, 16:05
Kolega vojna med zgoraj navedenima aliansama se počasi bije, vendar učinkovito in taktično, z dobro organiziranostjo napadov. Če bo treba po enega pa po enega rušiti si bomo pač vzeli čas in delali natanko po tem planu ;).

Veliko užitkov ob igranju,

Lp!
In točno to sem rekel tudi jaz hehe. Zgleda da smo našli še nekoga ki je nepismen.

_AsSaSsIn_
13-11-2008, 17:09
In točno to sem rekel tudi jaz hehe. Zgleda da smo našli še nekoga ki je nepismen.

No, žalili se pa ne bomo, jaz sem samo potrdil tvoj komentar ter dodal še nekaj svojega, drugače mi pa reci svoj nick v igri in z veseljem te bomo postavili za naslednjo tarčo ;).

Lp

Zasekamoz
13-11-2008, 17:47
No, žalili se pa ne bomo, jaz sem samo potrdil tvoj komentar ter dodal še nekaj svojega, drugače mi pa reci svoj nick v igri in z veseljem te bomo postavili za naslednjo tarčo ;).

Lp
Hhh če se ne bomo žalili, si pa tudi grozili ne bomo. Počakaj še kakšen teden (saj si rekel da imate čas) in z veseljem ti ga bom dal.:cool:

celi
13-11-2008, 18:06
lahko tudi nalepite kakšen report;)

Hasib
13-11-2008, 18:29
Lol... HaPe reportov ne lepi... smo preveč tepeni, da bi se s tem hvalili. Preglej pozorno vse objavljene v teh postih... nobenega ni dal Hapejevec... In če smo odkriti nobeden ni ravno briljanten :-). Tole umiranje na obroke, bo res na obroke :-).

jp1991
13-11-2008, 22:14
Lol... HaPe reportov ne lepi... smo preveč tepeni, da bi se s tem hvalili. Preglej pozorno vse objavljene v teh postih... nobenega ni dal Hapejevec... In če smo odkriti nobeden ni ravno briljanten :-). Tole umiranje na obroke, bo res na obroke :-).

jah mi pa ne smemo lepiti nobenih reportov...:p b z veseljem pokazal nekaj lepih, samo nam je pač prepovedano, ker noben nesme vedeti koliko vojske imamo.:)

drugače pa še enkrat... probajte nagovoriti voditelja hape da odstopi iz vojne. sej vem da je težko in da ponos to ne dovoli, samo bolje je odstopiti kot pa da vas zrušimo in potolčemo do konca. kot drugo bomo pa tudi mi imeli izgube...

QYXĐ
18-11-2008, 19:20
Anomimen report bi pa resno lahko prelepli, da vsaj malo vidimo kaj se dogaja.

_AsSaSsIn_
18-11-2008, 19:49
Evo eno dost solidno poročilo, napadalec Line-ovec, branilec HaPe:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b06a9b966,

za tem so sledili še rušilci.

Lp

QYXĐ
19-11-2008, 10:25
Jaz bi raj rušilce vido :). Da vidim, kako je kaj z katapulti.

Black Sheep
19-11-2008, 13:34
online zmaga

Zasekamoz
19-11-2008, 16:43
Napadalec OnLine, branilec HaPe.
http://travilog.org.ua/si/8309346/1fb5f7c0dc2358228c51cff094e6eac2

ninja
19-11-2008, 17:51
S takimi revščinami se obmetavate?

QYXĐ
19-11-2008, 18:06
Zasekamoz (http://si-forum.travian.com/member.php?u=2816) upam, da si ti v aliansi HaPe, ker drugače se nebi hvalo z takim reportom :)

Pa še nekaj mi negre v glavo. Zakaj ste HaPe sami stopili v vojno brez podpore?!?! A nimate krila !*HaPe*!. Pa tudi z vsem TAW aliansam imate sklenjeno zavezništvo!
Zgleda, da nimate vi takšne podbore, kot jo bi lahko imeli.

_AsSaSsIn_
19-11-2008, 19:22
S takimi revščinami se obmetavate?

To so posamezniki, ki ne upoštevajo navodil "nadrejenih" (v vsaki aliansi se kakšen najde ;)) in skušajo sami nekaj doseči, potem se pa dogajajo take stvari kot vidite v zadnjem reportu!

Lp

ScoRpZ
19-11-2008, 19:52
ja to je res ja. ampak akcija je samo zvečer. čez dan je tud treba nekej delat. in če je kksn iz nasprotne ally zakaj pa nebi udarjal po njem?

Zasekamoz
19-11-2008, 20:44
Zasekamoz (http://si-forum.travian.com/member.php?u=2816) upam, da si ti v aliansi HaPe, ker drugače se nebi hvalo z takim reportom :)

Pa še nekaj mi negre v glavo. Zakaj ste HaPe sami stopili v vojno brez podpore?!?! A nimate krila !*HaPe*!. Pa tudi z vsem TAW aliansam imate sklenjeno zavezništvo!
Zgleda, da nimate vi takšne podbore, kot jo bi lahko imeli.
1. S tem nisem hvalil nas HaPe, ampak blatil vas OnLine da napadate sploh z takimi skupinicami beračev...
2. Glede zavezništev niti nebi izgubljal besed kako nam pomagajo hh. (Nočemo jih prositi za pomoč, ker vidimo da imate že z izbrisom ene alianse probleme)

ScoRpZ
19-11-2008, 21:53
veš kwa ti povem! itq mamo cajt! Vsak bunker k ste ga postavli ni premogel več kot 300 obrambe. tko da samo lepo prosim boti tiho. vi pa pošiljate po 300 sekiric pa fejke. Prosim ne bit pametni če ste vi še slabši. itq mamo pa cajt še 10 mescov in za enkrat nas noben ne ogroža.

Zasekamoz
20-11-2008, 06:09
veš kwa ti povem! itq mamo cajt! Vsak bunker k ste ga postavli ni premogel več kot 300 obrambe. tko da samo lepo prosim boti tiho. vi pa pošiljate po 300 sekiric pa fejke. Prosim ne bit pametni če ste vi še slabši. itq mamo pa cajt še 10 mescov in za enkrat nas noben ne ogroža.
Haha reporti pred mano pravijo malo drugače, toda če imate slabe inf. tudi prav. Pa glede na to da imate 3 alianse in vsaka po 60 članov (skupaj 180 članov da ti pomagam seštevat ker vem da v prvem razredu nimate tega še) naj pa je hmm... 34? Seveda imate čas, toda z vsakim dnem ko stojimo si delate sramoto.... Pa samo zanima me kaj bo ko bomo vsi izčrpali naše vojske... Me zanima katera izmed vaših zaveznic vas bo prva izdala ko bo videla da ste postali nemočni.... Pa še malo težko je našo napadalno vojsko na toliko vaših članov poslat naenkrat... Fejki boljši da vsaj celo noč pred kompom sedite pa čakate koliko surovin bodo pokrali. Get a life.;)

QYXĐ
20-11-2008, 11:46
Haha reporti pred mano pravijo malo drugače, toda če imate slabe inf. tudi prav. Pa glede na to da imate 3 alianse in vsaka po 60 članov (skupaj 180 članov da ti pomagam seštevat ker vem da v prvem razredu nimate tega še) naj pa je hmm... 34? Seveda imate čas, toda z vsakim dnem ko stojimo si delate sramoto.... Pa samo zanima me kaj bo ko bomo vsi izčrpali naše vojske... Me zanima katera izmed vaših zaveznic vas bo prva izdala ko bo videla da ste postali nemočni.... Pa še malo težko je našo napadalno vojsko na toliko vaših članov poslat naenkrat... Fejki boljši da vsaj celo noč pred kompom sedite pa čakate koliko surovin bodo pokrali. Get a life.;)

1.) Trenutno stanje alianse OnLine 55 igralcev, OffLine 55 igralcev
2.) Kje si ti dobil 3 alianse?!? OnRif ni povezana
3.) Skupaj je to 110 igralcev

Eni neznajo seštevat drugi pa podatkov prepisat :)
Sicer pa itak nisn v nobeni od teh alians.

Zasekamoz
20-11-2008, 14:44
╔═══════════════════════╗
OnLine™ & OffLine™ & OnRIF™

ForEVER!
๑۩۞۩๑
OnLy Elite Players
╚═══════════════════════╝

Tole je zame povezanost...

ScoRpZ
20-11-2008, 16:33
pa daj malo poglej rase ki so v RIF predvsem so galci in rimljani. in jih mamo zato da nam pomagjo v obrambbi. ostalo pa je TOP SECRET.

Zasekamoz
20-11-2008, 16:58
No torej sem pravilno sešteval, saj vam ta aliansa pomaga.

QYXĐ
20-11-2008, 17:40
Ja men se tut zdi da HaPe in !*HaPe*! tut deluje na neko povezavo?!?! Ampak ni pomoči z druge strani.

ScoRpZ
20-11-2008, 17:52
točno tako!

Tudi vi mate krilo! Zakaj pa vam ne pomagajo pa je vaš problem :]. Poglej njim v tej vojni ni treba sploh pomagat ker itq sami postavmo bunker za tistih vaših bogih 300 sekiric.

Če ste tako slabi da vas je samo 34 u ally pa da mate en tak kriu ki nič ne nardi ste sami krivi. Mi smo pa dobri in smo si nardili krila ki jih bomo še rabli tko da .]

Zasekamoz
20-11-2008, 18:25
Cel roman bi lahko napisal za oba vajina posta, sam je res bv, ker zgleda da večkrat ko ponovim tole, večkrat iste stvari ven mečete... Se vidimo na bojišču.<3

ScoRpZ
20-11-2008, 19:15
Se vidimo na vašem pogrebu.

_AsSaSsIn_
20-11-2008, 19:18
Cel roman bi lahko napisal za oba vajina posta, sam je res bv, ker zgleda da večkrat ko ponovim tole, večkrat iste stvari ven mečete... Se vidimo na bojišču.<3

Edina pametna danes od tebe, s kreganjem na forumu ne bomo nič dosegli, zato je pa bojišče kjer se merijo moči pa prosim te, da ne blatiš več naše alianse, ker tudi mi ne vaše. Ne vem kako je s tabo, vendar jaz sovražnika nikoli ne podcenjujem in tudi če ni tako dober, je vseeno vreden spoštovanja!

Lp

Zasekamoz
21-11-2008, 05:50
loliš? Niti slučajno vas ne podcenjujem, saj vas je kot Rusov, in blatim vašo alianso, ker tudi vi mojo (haha nič vojske itd... to ni ravno kompliment ane?)...

_AsSaSsIn_
21-11-2008, 09:38
Da ne bomo samo govorili:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=fc540e885

Napadalec Line, branilec HaPe.

Lp

QYXĐ
21-11-2008, 11:14
Lepa številka sekirc :).

Drgač pa bunker bi lahko bil večji.

Hasib
24-11-2008, 05:12
Izgube line: 1007535 Izgube HaPe: 663175

Ekonomija vam pa ravno ne gre a ne?

Lahko pa še današnjo noč seštejete Lineovci, se vidi, da se tudi pri vas svetovna finančna kriza pozna... vse rdeče :-)

Bo treba mal finance brat, pa pametno investirat.....

LP

Zasekamoz
24-11-2008, 15:19
Si jih mogu razjetiti? Zdj mi pa 15 fejkov prihaja.... :lol:

Frank Hard
24-11-2008, 15:49
joj, kok ste pametni vsi skupaj....itak pa na s6 sama mularija igra tako da se ni treba ravno hvaliti s kakšno zrelostjo in podobno.Ste vsi enaki:rolleyes:

Zasekamoz
24-11-2008, 15:56
joj, kok ste pametni vsi skupaj....itak pa na s6 sama mularija igra tako da se ni treba ravno hvaliti s kakšno zrelostjo in podobno.Ste vsi enaki:rolleyes:
Hmm kje pa si ti celotno alianso HaPe spoznal? Ker če kaj vem, je redko kdo star pod 25-20 let, pod 17 pa sigurno ni nobenega. Si pa uganil to za alianse On(in dodatek, sam jih je tolk (pa še bedni so) da si jih nism zapomnil)

QYXĐ
24-11-2008, 20:47
Izgube line: 1007535 Izgube HaPe: 663175

Ekonomija vam pa ravno ne gre a ne?

Lahko pa še današnjo noč seštejete Lineovci, se vidi, da se tudi pri vas svetovna finančna kriza pozna... vse rdeče :-)

Bo treba mal finance brat, pa pametno investirat.....

LP

Kaj se je pa zgodilo z igralcem asterixom? Še samo 31 članov je še vztrajnih. Drugače vas pa spoštujem čeprav sem na protivam, ker ste mnda edina aliansa, ki ste se upali upreti proti nam in tako naredili zanimiv server že na začetku.

Lp, QYXĐ

Hasib
25-11-2008, 09:05
Hm :-).. Članov je še manj, sedaj ko so "informatorji" pobegnili.... Asterix je na šolanju v belgiji in se vrne čez 2 meseca, in hvala za prijazne besede... se trudimo po svojih najboljših močeh, in predvsem kolikor nam čas dopušča.

LP

_AsSaSsIn_
25-11-2008, 10:08
Hmm kje pa si ti celotno alianso HaPe spoznal? Ker če kaj vem, je redko kdo star pod 25-20 let, pod 17 pa sigurno ni nobenega. Si pa uganil to za alianse On(in dodatek, sam jih je tolk (pa še bedni so) da si jih nism zapomnil)

Pa človek, enkrat sem ti že rekel, da žaljenja ne bom prenašal, s takim pisanjem se pa sam spuščaš na nivo 12 letnika!

PaRadOkS
25-11-2008, 13:56
Hape so čist fajn in spoštujem jih zato ker se nas niso ustrašl in so šli vseeno v vojno z online. Kot pa sem našim že napisu je za Online to predvsem en dober trening da se malo uskladimo in pretegnemo vojsko, pošljemo katapulte in da malo vidimo kako zadeve stojijo. Včeraj smo šele začeli z resno akcijo in kot smo videli je HAPE v enem dnevu izgubiu 6 članov, Asterix in Nanciland pa smo razbili na prafaktorje.

Hape se je vseno dobro boriu, mala trdoživa aliansa ki se dobro brani in je kar solidna za treninge na začetku serverja. Tako da jest gledam na HAPE kot na nekakšno boksarsko vrečo za poigravanje online alianse in naših kril.

Hape fajn ste in upam da ne bote še razpadli danes, ker bi rad še par stvari probu preden gremo v kakšno resno vojno.

:p

lp

jeza
25-11-2008, 19:33
kolikor gledam malo po top10, vam hape kar fajn bunkerje postavlja :)
glede na to koliko jih je, se super drzijo in ce ze ne bodo preziveli te vojne (po vsej verjetnosti jo bodo), so definitvo moralni zmagovalci.

go hape, go hape :D

QYXĐ
25-11-2008, 20:30
kolikor gledam malo po top10, vam hape kar fajn bunkerje postavlja :)
glede na to koliko jih je, se super drzijo in ce ze ne bodo preziveli te vojne (po vsej verjetnosti jo bodo), so definitvo moralni zmagovalci.

go hape, go hape :D

Da bojo preživel?!?! Mogoče. Res imajo trenutno 2 med top10 branilcev. Mi pa imamo trenutno 3 med top napadalci.

Cepohja
25-11-2008, 23:51
Ej vi Oneti...

HaPe je bil do pred 2 dni močnejši kot dons, saj smo imel 5 igralcev, ki so po duši in dejanjih vaši... Zdaj pa nam ne gre več tko dobr.

Zasekamoz
26-11-2008, 06:21
Da bojo preživel?!?! Mogoče. Res imajo trenutno 2 med top10 branilcev. Mi pa imamo trenutno 3 med top napadalci.
Čestitam tudi vam.

jeza
04-12-2008, 20:17
in kaksno je stanje?
nic vec ne lepite reportov...

Zasekamoz
05-12-2008, 06:23
in kaksno je stanje?
nic vec ne lepite reportov...
Ker jih je veliko preveč. Recimo samo tako da so HaPe igralci top obramba, On-i pa top napadalcev.;)

jeza
05-12-2008, 07:29
ql,
se pravi, se hape zelo dobro drzi, glede na stevilo koliko jih je :)
lp

Zasekamoz
05-12-2008, 14:38
ql,
se pravi, se hape zelo dobro drzi, glede na stevilo koliko jih je :)
lp
Ja.. Sam zdi se mi da se tale vojna res že vleče predolgo... In noben nima koristi od nje.

Zlati sus
06-12-2008, 08:59
Nisem udeleženec te vojne, jo pa spremljam že dolgo časa in vsaka čast HaPe-ju. Tu se vidi, koliko pomeni medsebojna povezanost alianse in resno delo. Na papirju bi jih morali vi ON-nekaj pobrisat v par dneh, ne pa da se jajčkate z njimi tako dolgo. HaPe bi si moral samo še eno resno alianso v zavezništvo spravit pa jih vseh 150 onegajev spokat, saj so dosti presamozavestni za moj okus. Vsaj glede na reporte.

lp Zlati sus

PaRadOkS
07-12-2008, 01:46
Zakaj bi Online zbrisu HAPE, že tko imamo premalo farm. Drgač pa ta vojna je bolj trening za naše člane in se res ne ukvarjamo tako veliko z njo. HAPE nas ne napada ker nima nič napadalne vojske. Ves čas gradi obrambo in to je vse kar lohk nardi. Sem in tja pokliče na pomoč še druge alianse in postavijo kakšen dober bunker, mi pa si včasih raztreščimo vojsko na njih včasih pa kakšno mesto sesujemo.
HAPE je dost dobro organiziran za bunkerje, ampak bunker postavit res ni nek velik problem. Nam je všeč da je tako kot je, neko vojnico potrebujemo da folk ne zaspi in da se ne igra glih simcity. HAPEju pa svaka čast za dobro obrambo, ampak če nam bojo nekoč šli res ornk na živce jih bomo podrl, zaenkrat pa naj bo tako kot je, tudi mi se mormo še malo ojačat, vmes smo imeli menjavo vodstva in reorganizacijo in take stvari in HAPE nam ni prva stvar na katero pomislimo zjutraj ko vstanemo :D

Hasib
07-12-2008, 03:26
Zakaj bi Online zbrisu HAPE, že tko imamo premalo farm. Drgač pa ta vojna je bolj trening za naše člane in se res ne ukvarjamo tako veliko z njo. HAPE nas ne napada ker nima nič napadalne vojske. Ves čas gradi obrambo in to je vse kar lohk nardi. Sem in tja pokliče na pomoč še druge alianse in postavijo kakšen dober bunker, mi pa si včasih raztreščimo vojsko na njih včasih pa kakšno mesto sesujemo.
HAPE je dost dobro organiziran za bunkerje, ampak bunker postavit res ni nek velik problem. Nam je všeč da je tako kot je, neko vojnico potrebujemo da folk ne zaspi in da se ne igra glih simcity. HAPEju pa svaka čast za dobro obrambo, ampak če nam bojo nekoč šli res ornk na živce jih bomo podrl, zaenkrat pa naj bo tako kot je, tudi mi se mormo še malo ojačat, vmes smo imeli menjavo vodstva in reorganizacijo in take stvari in HAPE nam ni prva stvar na katero pomislimo zjutraj ko vstanemo :D

Uf...Na tole pa kar moram odgovorit. HaPe do sedaj še niti enega bunkerja ni postavil s pomočjo kateregakoli zaveznika. Smo enkrat poizkusili, in sedaj točno vemo na koga se gre zanesti... Obstaja en lep pregovor (sicer ne naš) Uzdaj se use i u svoje kljuse!

LP

Maximilijan
07-12-2008, 19:15
Da takoj razčistimo sem Online.

HaPe, zakaj pa imate zaveznike, če ne za pomoč ? Za okras ali kaj?

Zakaj niso zradirani... Na samem začetku je bilo le malo članov Online z že raziskanimi katapulti in s primernim številom le teh... Od tega da jih zradiramo pridobimo samo večje število praznih lokacij 4/4/4/6... Kakšen crop je vsaj pomoje še vreden zradiranja kaj drugega pa niti ne... Vašega asterix a smo lepo zravnali in še nekoga,( nevem na pamet)
HaPe: postavljanje obrambe v času ko so na poti kati ni težko,.... kati dajo kar kakšnih 7,8,9 ur časa.... Tako, da... Moram pa vam priznat, da vaši bunkerji niso kar tako...
Bi bil pa vesel tudi kakšnega napada z vaše strani :D

Hasib
08-12-2008, 03:58
Hja saj se trudim.... samo vseh on.... je toliko, da se med vami kar razgubimo. Sam sem recimo majhen in nepomemben pa vseeno 1 na rang listi obrambe in tam okoli 70 mesta napada. Pa verjemi mi, da nimam okoli sebe nobene farme... sploh ne farmam... je vse rezultat napadov na on.... Res pa je, da nas ni 180 in da ne fejkamo kot zmešani kar vsepoprek.... razumem pa vas, da to delate radi množično, saj vsak fejk povzroči izgubo vsaj 440 surovin.... x 20 fejk napadov x 30 igralcev HaPe... ni ravno velika cena za občutek, da človek sodeluje v nečem velikem (timsko delo, pripadnost plemenu itd :-))

Maximilijan
08-12-2008, 16:04
Hja saj se trudim.... samo vseh on.... je toliko, da se med vami kar razgubimo. Sam sem recimo majhen in nepomemben pa vseeno 1 na rang listi obrambe in tam okoli 70 mesta napada. Pa verjemi mi, da nimam okoli sebe nobene farme... sploh ne farmam... je vse rezultat napadov na on.... Res pa je, da nas ni 180 in da ne fejkamo kot zmešani kar vsepoprek.... razumem pa vas, da to delate radi množično, saj vsak fejk povzroči izgubo vsaj 440 surovin.... x 20 fejk napadov x 30 igralcev HaPe... ni ravno velika cena za občutek, da človek sodeluje v nečem velikem (timsko delo, pripadnost plemenu itd :-))

Farmanje je pomemben del igre in vse olajša, če tega ne počneš ali si n00b ali pa preprosto nimaš časa ampak v tem primeru raje zapusti igro.

Drugače pa teh 440 surovinc sploh ni problem če farmaš kajneda :D
In ja del strategije traviana je da zmedeš nasprotnika in edina meni znana učinkovitA metoda so fejki.

Drugače pa... Ne pritožuj se, da vas je manj saj imate zaveznike... Če bi vi napadali nas (resno) sploh ne dvomom, da bi se vodstvo povezalo z zavezniki. In to jokanje o premoči ni še nikoli dobilo vojske.
Poglej si film 300.

Hasib
09-12-2008, 01:03
Ah kako epsko..... 300... Nas peščica hrabrih, lepih in na sploh krasnih, se borimo proti hordi raznoraznih čudakov, ki jih vodi v ketne odet poženstven peder. Res, epsko... ni kaj. In ker se branimo in ne napadamo smo seveda v očeh gledalcev "ta dobri". To mi delaj.... :-)

Maximilijan
09-12-2008, 09:02
Ah kako epsko..... 300... Nas peščica hrabrih, lepih in na sploh krasnih, se borimo proti hordi raznoraznih čudakov, ki jih vodi v ketne odet poženstven peder. Res, epsko... ni kaj. In ker se branimo in ne napadamo smo seveda v očeh gledalcev "ta dobri". To mi delaj.... :-)

Vsak ima pravico do svojega mnenja...

Sedaj pa čas, da nehaš otresat gobec, napadite nas, nam zbrišite kakšno vas ali pa postavite bunkerje, na katerih si bomo razbili vojsko... Pa nehaj že enkrat jamrat, da vas je manj.

Pa, če ti ni ušeč 300 si pa poglej Alexandra, ta tudi meni ni bil všeč ampak, da dober zgled kar se tiče številčne premoči... Mogoče boš dojel kaj sem ti želel povedati.

Pa še to: Bunker vedno sestavlja več igralcev, prebija pa ga en pa po en,... razmisli

Zasekamoz
09-12-2008, 15:22
Vsak ima pravico do svojega mnenja...

Sedaj pa čas, da nehaš otresat gobec, napadite nas, nam zbrišite kakšno vas ali pa postavite bunkerje, na katerih si bomo razbili vojsko... Pa nehaj že enkrat jamrat, da vas je manj.

Pa, če ti ni ušeč 300 si pa poglej Alexandra, ta tudi meni ni bil všeč ampak, da dober zgled kar se tiče številčne premoči... Mogoče boš dojel kaj sem ti želel povedati.

Pa še to: Bunker vedno sestavlja več igralcev, prebija pa ga en pa po en,... razmisli
Poglej si ti raje trojo. Kaj se zgodi z človekom ki se preveč povzdiguje (Ahil). Postane ražnjič. Ne bit zdaj ti nekaj pametn....(Se pa strinjam s tabo da je Alexander bedn film).

Maximilijan
12-12-2008, 16:11
Poglej si ti raje trojo. Kaj se zgodi z človekom ki se preveč povzdiguje (Ahil). Postane ražnjič. Ne bit zdaj ti nekaj pametn....(Se pa strinjam s tabo da je Alexander bedn film).

No o filmih se lahko pogovarjamo v posebni temi tako, da dovolj o tem.

Kot vidim zadnje čase tudi z vaše strani pride kakšen fejk. Zanimivo, ste naredili kaj nap vojske ali je to samo porabljanje 440 odvečnih surovin? In pa, če smeme vprašat kdo se preveč povzdiguje? Uničili so vam asterix-a radirnili kar nekaj stavb pobili kar veliko obrambe... Mislim, da se tu pogovarjamo bolj o dejstvih in o vašem neizkoriščanju diplomacije, ki je ena najpomembnejših zadev v travianu sploh (takoj za vojsko:mrgreen:)

Maximilijan
20-12-2008, 13:54
No kot ste verjetno igralci si6 že opazili je nekaj HaPe članov top10 obramba, če pa se komu, da uporabiti travian analyzer gotovo najde kakšnega izmed njih rdečih številkah...
Rušeni ste dan in noč. Dodal bi kakšen report a kaj ko morajo biti anonimni jih je pa toliko...

:D Ali že odštevate ure do premirja kaj ?:D

coko
21-12-2008, 21:52
Dodej anonimne reporte.

neznanec69
21-12-2008, 22:48
Do premirja bodo že na 0

Hasib
22-12-2008, 03:08
Evo pripenjam zadnji MM iz Hape alianse... v razmislek vsem.

LP

Spoštovani soborci,

Danes je dan, ko proslavljamo veliko zmago nad aliansami Onwhatever. Morda se vam zdi tale moja zgornja izjava malce čudna, pa naj vam razložim.

Že skoraj 2 meseca se 180 ljudi ukvarja le z tem, kako uničiti malo družbo ljudi, ki se imajo občasno fajn in poleg službe, žena, otrok in ostalih pomembnih stvari najdejo čas tudi za drugo najbolj pomembno stvar na svetu (uganili ste, to ni nogomet).

Kot dokaz, da gre v resnici za triumf, ki je že v naprej zasenčil zmago kogarkoli na koncu S6 strežnika vam dajem naslednje. V svoji popolni šibkosti, predvsem pa kot dokaz, da gre za osebe, katerih osebnostni razvoj še daleč ni dosegel povprečje črnega za nohtom našega najmanjšega člana, se OnWhatever alianse zatekajo k edini možni rešitvi svoje sramote. V svoje okrilje vabijo nekaj naših trenutno najboljših igralcev in upajo ta bodo s tem končno dosegli tisto stopnjo, ki jim bo omogočala, da se še kdaj v bodočnosti lahko pokončno pogledajo v obraz.

Naj vam ob tem povem, da vsi kolegi, ki se bodo odločili prestopiti v ta vrtec, to lahko storijo. Z nekaterimi sem se že pogovoril in jim svetoval, da, če hočejo vsaj spodobno igrati igro še naprej, ter imeti občasno tudi kaj spanca, le to tudi storijo.

Tisti, ki pa se za ta korak ne boste odločili, oziroma vam ta možnost ni bila ponujena, pa ste toplo vabljeni, da ostanete v naši družbi do konca (ali pa vsaj toliko časa, da porabite zlato :-)).

Še enkrat torej, vsem skupaj hvala za srčnost, timski duh in požrtvovalnost, ki ste jo v teh nekaj mesecih igranja pokazali.

Zapomnite si, to je čista zmaga.

(tisti, ki se vidimo vsak delavnik - častim jutranjo kavo :-))

Vaš Zihr

Zufo
22-12-2008, 16:21
Stalno sleparite.

To sami veste.!:mad:

orvol
22-12-2008, 16:32

LP

Spoštovani soborci,

Danes je dan, ko proslavljamo veliko zmago nad aliansami Onwhatever. Morda se vam zdi tale moja zgornja izjava malce čudna, pa naj vam razložim.

Že skoraj 2 meseca se 180 ljudi ukvarja le z tem, kako uničiti malo družbo ljudi, ki se imajo občasno fajn in poleg službe, žena, otrok in ostalih pomembnih stvari najdejo čas tudi za drugo najbolj pomembno stvar na svetu (uganili ste, to ni nogomet).

Kot dokaz, da gre v resnici za triumf, ki je že v naprej zasenčil zmago kogarkoli na koncu S6 strežnika vam dajem naslednje. V svoji popolni šibkosti, predvsem pa kot dokaz, da gre za osebe, katerih osebnostni razvoj še daleč ni dosegel povprečje črnega za nohtom našega najmanjšega člana, se OnWhatever alianse zatekajo k edini možni rešitvi svoje sramote. V svoje okrilje vabijo nekaj naših trenutno najboljših igralcev in upajo ta bodo s tem končno dosegli tisto stopnjo, ki jim bo omogočala, da se še kdaj v bodočnosti lahko pokončno pogledajo v obraz.

Naj vam ob tem povem, da vsi kolegi, ki se bodo odločili prestopiti v ta vrtec, to lahko storijo. Z nekaterimi sem se že pogovoril in jim svetoval, da, če hočejo vsaj spodobno igrati igro še naprej, ter imeti občasno tudi kaj spanca, le to tudi storijo.

Tisti, ki pa se za ta korak ne boste odločili, oziroma vam ta možnost ni bila ponujena, pa ste toplo vabljeni, da ostanete v naši družbi do konca (ali pa vsaj toliko časa, da porabite zlato :-)).

Še enkrat torej, vsem skupaj hvala za srčnost, timski duh in požrtvovalnost, ki ste jo v teh nekaj mesecih igranja pokazali.

Vaš Zihr

Po resnici povedano mislim, da če bi vas mi hoteli zušiti v hitrem postopku,bi bili v zelo kratkem času uničeni. Pa ni se treba spet zgovarjat, da nimate časa za igranje in podobno. Niste edini ljudje, ki imajo tudi druge obveznosti. Mislim, da bo bolje da kaj pokažete v igri kot pa da se hvalite po forumu.

Lp

Maximilijan
22-12-2008, 18:55

LP

Spoštovani soborci,

Vaš Zihr

Lep MM...

Jaz zaradi vas nisem imel še nobene neprespane noči, nisem bil pod nobenim pritiskom z vaše strani, mirno sem vsake toliko sodeloval v kakšni akciji, pred spanjem poslal kakšen fejk, morda tudi kakšen pravi napad... ko sem imel preveč časa na kakšnega bližnjega poslal nekaj valov katov pa še to se mi ni dalo dajat v isto sekundo NIKOLI niste wejwali(če te zanima kaj je to mi piši na PM)
glede naših organiziranih akcij za katere smo nekateri plačali z vojsko,... poglejte asterix ovo populacijo... poglejte mucka, ki je imel še včeraj 2 vasi... pancho in mnogi drugi se tudi niso ravno uprli ko so bili rušeni...
TI veliki šefe pa pri sebi trdno držiš bunker medtem ko tvoji člani padajo kot domine...

Še enkrat: to je vojna v kateri MI NISMO pod napadi... torej se pri organizaciji akcij ni treba muditi, ni treba bedeti ponoči, da wejwaš in čuvaš vasi! Mi malo napadamo solo malo pod organizacijo vi pa tu pa tam postavite kakšen lep bunker (te niso slabi)..
porušimo kup stavb in s tem zagotovimo, da bodo gold userji potrošili kakšna 2 € zaradi nas :D Se ti zdi da se nam kam mudi? Da na kakšno vašo vas leti 50 valov katov, da fejkamo ko nori povsod cele dneve? skavtamo celo alianso po dvakrat na dan?
Kaj bi pa počeli ? simčkali ? tako imajo kati vsaj tarče heroji vsaj nabirajo izkušnje, vsake toliko imajo tudi grobarji kaj posla.... Nevem, malo ropamo malo rušimo malo fejkamo, malo adrenalina se pretaka po krvi... tudi vi imate nekaj od tega in vsi bolj uživamo v igri kot če bi malo gledali kako se na drugi strani neba malo koljejo mi pa pucamo farmice... Če bodo vaši člani prestopili ali ne je to njihova in tvoja stvar, tu se bo pokazala njihova lojalnost...

M

Hasib
24-12-2008, 01:00
Stalno sleparite.

To sami veste.!:mad:

Zufo, ne razumem, kaj sleparimo?

PaRadOkS
26-12-2008, 09:49
ok vojna se zaključuje. Božično premirje bo podaljšalo stvar za kakšen teden ali dva, ampak že zdaj je ubistvu končano. HAPE se je dobro boriu, mi smo vas lepo rušili. Če hočete še naprej igrat travian na si6 pejte v eno izmed naših kril, drugač pa pejte na kakšen drug server in probajte tam. Jest sem vašim najboljšim poslau vabila da so vabljeni k nam preden jih porušimo in nekateri so to sprejeli , nekatere pa bomo porušil, ampak zgodba se nedvomno končuje.
O zmagi ne bom govoru zdaj, ampak takrat ko bomo zgradili WW. Glede na to da vidim da ste se dobro branil lahko pridete k nam saj naš čakajo še pomembne vojne z drugimi kvadranti. Imate dobro ekipo ki se med sabo pozna in sodeluje in škoda bi bilo da zdej nehate. Všeč mi je tudi to da niste pljuval po nas po forumih in profilih in da smo pošteno odigral to vojno.

Če imate občutek da ste že preveč izgubil in da itak ne bote ostali na serverju pa srečno in upam da se vidimo kot zavezniki ali sovražniki na kakšnem drugem serverju.

Hasib
27-12-2008, 00:09
Lep pozdrav tudi konurenci.

V pogovoru z nekaj našimi "core" člani, predvsem tistimi, ki se poznamo na fizičnem nivoju, smo se odločili, da bomo borbo nadaljevali. Zakaj? Enostavno zaradi ponosa. Res pa je, da je nekaj naših kolegov prestopilo k vam.... celo en od "fizičnih", kar me je malce presenetilo. Treba je tudi varovati svoje investicije, podobno kot v pravem svetu :-).

Morda bo po objavi tega posta še kdo prebegnil, v aliansi smo se odločili, da povračilnih ukrepov ne bomo delali, ker razumemo tako ravnanje. Pravzaprav nas ena prava vojna še čaka, pa je nažalost najbrž ne bomo mogli biti, ker bomo prej potolčeni. Govorim pa o igralcih (oz njihovih no.2 računih), ki so bili v naši aliansi, pa so bili "vaši" sedaj pa so v samosvoji aliansi.

Pa srečno,

Hasib

Hasib
29-12-2008, 16:26
Naš "pokojni" Asterix je pa očitno prišel nazaj.... Mislim da je bil online danes ob kar nekaj katapultov?. Kaj se pa dogaja fantje.... Pobožična depresija?

senca
29-12-2008, 16:59
hasib, bodi srečen da še nisi padel. imaš srečo da si tako majhen da se nobenmu ne da ukvarjat s tabo, če bi biu mal večji bi zdaj imel isto pop kot asterix, torej okoli 30. lahko pa pridemo in pobijemo tistih par k deffa, ki ga maš in verjami da ne bo pomagalo nobeno vrivanje deffa, ker ti še sploh nisi občutil moč ON zavezništva.

neznanec69
29-12-2008, 17:57
Hasib, če ne bi naščuval HaPe-jevcev naj pri tebi postavijo bunker, bi bil ti na asterixovem mestu.

Hasib
29-12-2008, 20:30
LOL... Naščuval.... lol.... Pri meni ni niti enega vojaka od drugih članov alianse. Razen od mojega sina in hčerke. Ena familija!!! Pa dejte me že madona, ker imam tega severja že dosti. Dejte se no organizirat pa da pošteno zapoka. Ne da se mi še enkrat golda kupovat. Dost mam in rabim en pameten razlog. Ajde majstri... dejmo.... da pokaaaaa!!!!! BTW Torek jih je dubu od mene :-). In mi je bilo v neznanski užitek.... BU! :-)

journal
01-01-2009, 20:32
Zgleda, da je zelo pokalo v vaših koncih :) reporti so zaželjeni

orvol
01-01-2009, 22:46
Ja, ti povem koliko vojske je šlo na obeh straneh... Glavno pa je da smo uničili še zadnjo obrambo HaPe in to sicer pri ircmanu. Reporte pa dobite pozneje, če boste imeli srečo;)

surfer
01-01-2009, 23:04
Onlineovci, zakaj se ne spravite na kakšne močnejše?Recimo FOR?

lp cdr90

neznanec69
02-01-2009, 00:14

lp cdr90

In kakšno korist bi imeli od tega?

journal
02-01-2009, 01:14
verjetno nikakršne, saj bi jih dobili po ta zadnji :)

mediewal
02-01-2009, 02:10

lp cdr90

Tale vojna traja , kot verjetno tudi sam veš, če zeeeelo veliko časa! Ko se je začelo so bili Hape nekje na 18 mestu! Saj se niso spravli na njih!! Prišlo je pač do trenj, kar se na istih koordinatah velikokrat dogaja!

PaRadOkS
02-01-2009, 02:35

lp cdr90

Ker se ne spravljamo na 12 letne fantiče, kakršen si ti, ki so pou sveta daleč. Najprej moramo narest red pri nas na ++ . Potem bomo pa videli če nas kdo ogroža okol.
Sicer pa, zakaj pa vi nimate nobene vojne?

senca
02-01-2009, 14:54

lp cdr90

A ti si cdr90 original? Dvomim da bi cdr90 take pisal, verjetno si skrbnik računa dokler se ne konča speed. Se opaža da acc cdr90 zadnje čase vodi roka, ki je gre bolj slabo, ker acc nazaduje v vseh pogledih.

surfer
02-01-2009, 15:16
A ti si cdr90 original? Dvomim da bi cdr90 take pisal, verjetno si skrbnik računa dokler se ne konča speed. Se opaža da acc cdr90 zadnje čase vodi roka, ki je gre bolj slabo, ker acc nazaduje v vseh pogledih.

Od začetka igram na cdr90 na si6, v katerih pogledih nazaduje?
Btw igram sam in to ne 24/7 ;)

Povej nick na si6 ko ga imaš.
Imeli smo "vojno" na začetku ko smo jaz, bokson in raveman ustanovili alianso, samo je cezar kar hitro propadel after that, držali ste nekaj z cezarji potem pa nobene pomoči, zaveznistva pa taka od vas.
Osebno podpiram Hape, glede na to koliko ji hje so vam pošteno zagodli :wink:

aii cdr90

Double post...vendar sem uredil...btw navijam za OnLine ;)

LP, B3N0

PaRadOkS
07-01-2009, 09:25
Evo ceu opis vojne med online in hape, za tiste ki ne vete kaj se je dogajal in kako je stvar potekala:

Ko smo šli v vojno z HAPE je bila njihova aliansa nekje okoli 16.mesta, mi pa smo imeli dve aliansi online in offline. Najprej smo razbili njihove igralce ki so bili na sredini našega teritorija in HAPE potisnili na obrobje kjer so delali 100% na obrambi. Večina naših članov je bila daleč od njihovih največjih članov in napadali smo bolj vikendaško, sem in tja kakšna akcija, kakšen bunker uničli, izgube pa so bile na obeh straneh. Šele konec decembra smo se odločili da je dosti tipanja in da gremo na vse ali nič in organizirano napadli HAPE. Začeli smo z fejki in napadi in v tistem tednu je hape izgubiu skoraj 10 članov ki so nehali igrat ali pa odšli v druge alianse. Osredotočili smo se na manjše igralce jim pobili vojsko in jih kapultirali in s tem je hape izgubiu okrepitve od teh manjših igralcev ki so zdaj bili brez vojske. Malo pred novim letom pa smo začeli z veliko offenzivo, fejki vsak dan na vse njihove člane ( po 1000 fejkov na dan ) in čiščenje bunkerjov pri njihovih večjih igralcih in nekaterim ponudili da se nam pridružijo in nekaj se jih tudi je. V nekaj dneh smo uničili vse bunkerje in vso vojsko in začeli z rušenjem. Med božičnimi in novoletnimi prazniki smo z napadi prenehali in hape se je spet malo okrepiu, po praznikih pa na pouno usekali in hitro smo uničili dva njihova njamočnejša igralca ( Ircman in Unteroibl ) prvemu smo uničili dva naselja , drugemu pa prvo naselje.
HAPE je zdaj na 44.mestu in brez vojske. Vsak dan dobiva valove katapultov in čistilnih napadov na njihove najmočnejše igralce. Še vedno poizkušajo delati vojsko, ampak večino jo sproti uničimo. Sem in tja najdemo kakšno skupino vojakov , skrite v kakšni oazi.
HAPE se je sicer dolgo dobro braniu, ampak ko smo se zadeve lotili resno, smo jih praktično razbili v dveh tednih, sedaj pa nam ostane samo še rušenje do konca.

Maximilijan
07-01-2009, 16:26
Naj dodam še, da je bil razbit tudi Hasibov bunker, limanje reporta pa prepuščam udeležencem...

Kot vidite je HaPe še padel po lestvici in ima sedaj le 19 članov od tega 3je nimajo niti 150 populacije torej jih je teoretično le še 16... padajo pa kot keglji (ircman kar ob dve vasi napadi pa so potekali cel dan in je bilo vmes tudi več 10min razlike... )Hapejovci jaz bi se zamislil nad vašim vodstvom in organizacijo ki izginja z vsakim dnem bolj.

M

Hasib
07-01-2009, 21:15
Naj dodam še, da je bil razbit tudi Hasibov bunker, limanje reporta pa prepuščam udeležencem...

Kot vidite je HaPe še padel po lestvici in ima sedaj le 19 članov od tega 3je nimajo niti 150 populacije torej jih je teoretično le še 16... padajo pa kot keglji (ircman kar ob dve vasi napadi pa so potekali cel dan in je bilo vmes tudi več 10min razlike... )Hapejovci jaz bi se zamislil nad vašim vodstvom in organizacijo ki izginja z vsakim dnem bolj.

M

Hvala bogu... glede na moj prejšnji post upam da je jasno, da si želim zadevo zaključiti. Ne vem sicer zakaj 1000 vojakov od 2 računov imenujete bunker, Vojska je bila samo od igralca Zihr (moj sin) in pa od igralke Aci (moja hči). Hasib svoje vojske (ne obrambne ne napadalne) nisem imel. Ker si ne morem dovoliti prestopa in simcity igranja v kakšni drugi aliansi prosim, da me poradirate. Zlata imam še kakšnih 130, tako da bo hmalu pošlo, investiral več ne bom, bom pa razočaran, če bo podiranje hasiba trajalo več kot 2 dni. Računa brisal ne bom, če ga ne boste vi zradirali, vas bom do konca serverja zajebaval, kako nesposobni ste. BTW zadnji mesec igramo v celotni aliansi le še 3-4 vsi ostali so odnehali. Morda bom ostal če malo na SI6 ter igral na računu, ki ga imamo v vaši aliansi.

Pa srečno na WW-ju, če boste do tja prišli.

LP

PaRadOkS
08-01-2009, 02:36
Hvala, srečno tudi vam.

Torej, vojna je končana, no če imaš račun pri nas bomo pa skupaj igrali naprej :D čeprau malo dvomim da imaš račun v OnLine, seveda pa tudi to ni nemogoče.

Mi bomo zdej počasi podrli še te igralce in naselja ki so ostali v HaPe ali pa vsaj samo največje in takrat bomo vojno tudi uradno končali.

lp

Hasib
08-01-2009, 09:27
Hvala, srečno tudi vam.

Torej, vojna je končana, no če imaš račun pri nas bomo pa skupaj igrali naprej :D čeprau malo dvomim da imaš račun v OnLine, seveda pa tudi to ni nemogoče.

Mi bomo zdej počasi podrli še te igralce in naselja ki so ostali v HaPe ali pa vsaj samo največje in takrat bomo vojno tudi uradno končali.

lp

NAjbrž prav resne igre ne bo. In nimam računa jaz temveč ga imamo skupaj nas ene 3-4.
Ko bo Hasib in Zihr zbrisan z mape se pa javim z Online Računa.

LP

surfer
08-01-2009, 15:23
Hasib in njegovi kompanjoni bodo začeli pri meni igrati, na računu bo torej 5igralcev ;)
Bildali bomo populacijo, ker bomo imeli od tega največ.

lp cdr90

Maximilijan
08-01-2009, 22:49
Hasib in njegovi kompanjoni bodo začeli pri meni igrati, na računu bo torej 5igralcev ;)
Bildali bomo populacijo, ker bomo imeli od tega največ.

lp cdr90

ne razumem zakaj se ne javljaš s svojega računa? (forum)

drugače pa če boste simčkali se še jast prijavim ;) Simcity all the way...

M

surfer
09-01-2009, 14:55
Tisti cdr90 je moj kolega skupaj sva začela na si6, samo je zdj on odsoten, z s(e)x-om :D
Zdj bomo pa delal to kar ste nam govoril na prvem speedu da delamo..."simcity" igra , čeprav še zdaj nevem, kaj ma travian veze z simcity igrco kot nekateri pravjo?

lp cdr90

cdr90
09-01-2009, 15:03
kolker vem bi acc cdr90 mogo biti že zdavnaj porušen, ker se je ofenizva pripravljala nanj, tak da nevem kdo je sim city :D

I will back:cool:

Maximilijan
09-01-2009, 15:42
Tisti cdr90 je moj kolega skupaj sva začela na si6, samo je zdj on odsoten, z s(e)x-om :D
Zdj bomo pa delal to kar ste nam govoril na prvem speedu da delamo..."simcity" igra , čeprav še zdaj nevem, kaj ma travian veze z simcity igrco kot nekateri pravjo?

lp cdr90

oprosti NIKOLI nisem bil med tistimi ki so trdili da SVN sima ! Bil sem ponosen član krila.

SVN forever

Vezo pa ima tako da se tam samo gradi stavbe, tu to pomeni visoka populacija nizek nap rang in nekaj vojske pa še ta se špara za zadnji teden.

M

surfer
16-01-2009, 22:00
No Onlinovci, dejte lept mal reporte od vaših napadov na Hape.

lp

Maximilijan
21-01-2009, 15:07
No bom pa kar jaz zaključil to temo.

Vojna je končana že kar nekaj časa. HaPe sicer še obstaja vendar le simbolično. Ima sedem članov in je okoli 130.ga mesta. Ko se je vojna začela so bili 16. !
Potek vojne je opisan v enem izmed spodnjih postov. Manjka le zaključek.

Nekaj dni pred novim letom so bili pripravljeni napadi. Pred premirjem je malo počilo...

Potem pa smo po novem letu navalili na polno. Napadli smo vse igralce in počistili vso še preostalo obrambo. Sledilo je rušenje več vasic. Hasib je bil na njegovo lastno željo zravnan na 0. Mnogi igralci so ostali brez naselja ali dveh. Praktično 2/3 sta izbrisali račun.

Res je trajalo dolgo a ko smo razglasili napadanje 24/7 so padli v tednu dni kar je glede na stanje katov v igri kar uredu rezultat (ni odličen je pa dober). Odlično so se branili na to je kazala količina obrambnih točk, medalj in trakcev, ki so jih zasluženo osvojili. Svaka čast in čestitke Hasib-u za odlično organizacijo obrambe, ki je poskrbela, da so bile izgube kar pogosto večje kot bi si želeli.

surfer
22-01-2009, 14:46
Sej bo za nadaljne sodelovanje poskrbel, še na cdr90 acc ;)

lp

Maximilijan
22-01-2009, 14:59
Sej bo za nadaljne sodelovanje poskrbel, še na cdr90 acc ;)

lp

Sodelovanja se že veselimo :)

eXteR
22-01-2009, 16:39
škoda da je konc tko napete vojne XD

surfer
22-01-2009, 18:39
Sodelovanja se že veselimo :)

Jst tut!
Počakajmo raje konec speeda ;)

Maximilijan
22-01-2009, 19:02
da cdr90 uleti a :D
nič se že veselim in vaš team pričakujem na vrhu top10 roparjev...

surfer
22-01-2009, 19:41
mhm

Bomo vidl...

buu!!!
03-02-2009, 09:42
ne se bat ON alians!kjer šteje populacija in ne vojska!biw sem u eni njihovih alians in wem kako je tko de cdr90 po njih!!!

surfer
03-02-2009, 14:40
Če se jih bo še 15 javl in me vspodbujal, jih bom napadu... :p

buu!!!
03-02-2009, 14:57
Če se jih bo še 15 javl in me vspodbujal, jih bom napadu... :p
ja kai goworiš napadi nee!!!!!lahko ti tut powem za 1 igralca kok ma približno vojske!in je wodilni v ONduty!!!

surfer
05-02-2009, 18:27
Neupam :oops:

long jump
18-03-2009, 18:13
ne se bat ON alians!kjer šteje populacija in ne vojska!biw sem u eni njihovih alians in wem kako je tko de cdr90 po njih!!!

Mogoče je to bilo včasih a razmere so se spremenile vsak mora imeti 3x več vojske kot pop če ne leti;)

buu!!!
18-03-2009, 18:42
Mogoče je to bilo včasih a razmere so se spremenile vsak mora imeti 3x več vojske kot pop če ne leti;)
blo vem da je tko!lahko pa ni več!ma PRO ally so zakon the best ni drugih besed!!!!!!!!!!!!!