PDA

View Full Version : Razplet si5

Strani : [1] 2 3

Karras
01-11-2008, 15:37
Tema je namenjena igralcem, ki igrajo na Classic si5 strežniku. Povejte mi malo... Kak se vam zdijo alianse, ki so trenutno na vrhu ranka, kako bojo se druge povzpele, katera se še utegne poboljšati, itd. Uglavnem, povejte, kaj si mislite o si5, kako bojo alianse zdržale (če bojo) in kako bojo igralci...

lp, Svajle

P.S.: Modi, lahko izbrišete al pa lockate temo K@os vs. ~LG~?? (http://http://forum.travian.si/showthread.php?t=11486), ker je končana in kaos se je izbrisal, da tista tema nebo šla preveč v offtopic pa odpiram novo.

P.S.2: Tema govori o si5 strežniku in igralcih/aliansah, da nebo spet akkih vprašanj...

zanulak
01-11-2008, 15:47
na s5 se nč kej ne spreminja mislim pa da bojo na koncu krojile vrh aliansi SCL pa LG

Karras
01-11-2008, 15:48
na s5 se nč kej ne spreminja mislim pa da bojo na koncu krojile vrh aliansi SCL pa LG

To že zdej :D

Sedaj nista samo zavezniški ally, ampak sta celo povezani... Bosta povezani tudi ostali ali misliš, da bo (spet) kaka vojna se obetala?:)

zanulak
01-11-2008, 15:50
ma na začetku so vsi prjatli na konc ko gre za ww so pa vojne tak da ja mislim da se bo kaka vojna usekala sam pustmo se presenetit server je še dolg

Price
01-11-2008, 16:51
ma na začetku so vsi prjatli na konc ko gre za ww so pa vojne tak da ja mislim da se bo kaka vojna usekala sam pustmo se presenetit server je še dolg

ziher bo se zgodila še kakšna vojna trenutno sem v alainsi ki je na 21 položaju smo fol cool

mtta
01-11-2008, 17:04
vojna bo pomoje med alianso Pantera in njenimi krili, proti LG in njihovimi krili.mislim da zmagal LG...

Karras
01-11-2008, 17:31
vojna bo pomoje med alianso Pantera in njenimi krili, proti LG in njihovimi krili.mislim da zmagal LG...

Pomojem se mi z LG-jem nebomo ukvarjali z takimi samovšečneži kot je pantera... Se veste: Pantera lahka zmaga vse xD:D:D:D:D:D:D:D:D:D

mrBlack
01-11-2008, 18:26
hehe, LG bo porabil potem spet 2 meseca z unicevanjem te alianse, potem pa bodo poprosili C.S za nekaj fejkov, pa bomo fejkali 2 dni in umes bo kaksen pravi napad pa bodo razpadli... kot pri k@os... NE, NE BOMO POMETALI ZA VAMI!!!11ena:p:p:p:p:p:p:rolleyes::rolleyes:

lp, mrBlack

Karras
01-11-2008, 18:29
hehe, LG bo porabil potem spet 2 meseca z unicevanjem te alianse, potem pa bodo poprosili C.S za nekaj fejkov, pa bomo fejkali 2 dni in umes bo kaksen pravi napad pa bodo razpadli... kot pri k@os... NE, NE BOMO POMETALI ZA VAMI!!!11ena:p:p:p:p:rolleyes::rolleyes:

lp, mrBlack

Hahaha pa saj no... Pantera je pač najbolša ally na tem serveru xD nemoreš tuki kaj :D Ae pantera člani a ni tko?:D No nej se uglas kaka legenda iz pantere:-| Usi iz si5 morjo sem...:) Da se pomenimo

syphx
01-11-2008, 19:27
Mam soseda iz panterinega krila ... katapulti rusijio kot nori ^^

Drugace sem is G alianse..

bobek
01-11-2008, 19:32
aliansa C.S in njihovo krilo tud dost obetajo, majo velik vojske ...

mrBlack
01-11-2008, 19:42
danes se pa nekaj dogaja pri zmajih...

rokiz
01-11-2008, 19:58
Že že samo PANTERA ma ogromno kril pa drugih k ji pomagajo LG-ju pa tudi pomagajo nekateri tako da newemo kaj se bo še zgodilo sm v eni med top 20 aly glavni in vem malo o tej vojni...vem da se samo ruši...

Luncek
01-11-2008, 20:08
js trenutno nism v nobeni aliasni a mislim da LG ne bo nobena aliansa prehitela
glede pantere js mislim da če jih napadejo niso dovolj organizirani mogoče pantere ki so med top 20 so bolj a druge pa mislim da jih lahko uničijo

Karras
01-11-2008, 20:13
danes se pa nekaj dogaja pri zmajih...

Jah simpa1 (njihov edini up) gre v ~G~ [ia med nami je, mrBlack:)] pol pa gre vse skup v cofrit xD Nebo kaj z zmaji...

@Že že samo PANTERA ma ogromno kril pa drugih k ji pomagajo LG-ju pa tudi pomagajo nekateri tako da newemo kaj se bo še zgodilo sm v eni med top 20 aly glavni in vem malo o tej vojni...vem da se samo ruši...:

-A da ima krila, a bejž bejž, 20 jih ma, nobeno krilo ni uspešno

-Js tud nevem kaj se bo zgodil a ni to zanimivo?

-Si v aliansi v top20?Lepo to

- Veš malo o tej vojsni (VOJNE NI)

-Hehehe ne ruši se, zavzema se ;)

mrBlack
01-11-2008, 20:34
OPOZORILO!!

Vsi igralci na SV, ki ne sodite med C.S in C2S imate se zadno moznost zaprositi za vstop v alianso. Zacenja se sistematicno ciscenje in ko bodo napadi prihajali nad vas bo ze prepozno in izgubite moznost potencilne rekrutacije! Radira se po principo od bolsega do slabsega! Rekrutacija izkljucno preko internega foruma.

lp, mrBlack

Karras
01-11-2008, 20:39
OPOZORILO!!

Vsi igralci na SV, ki ne sodite med C.S in C2S imate se zadno moznost zaprositi za vstop v alianso. Zacenja se sistematicno ciscenje in ko bodo napadi prihajali nad vas bo ze prepozno in izgubite moznost potencilne rekrutacije! Radira se po principo od bolsega do slabsega! Rekrutacija izkljucno preko internega foruma.

lp, mrBlack

Hahahaha zej ga pa mate (tara in usi skupi) se bomo še okrepili mi :)

A to velja samo za SV al za druge koor tud?

mrBlack
01-11-2008, 21:38
trenutno le SV zajema nase vplivno obmocje, tako da nad drugimi nimamo trenutnih ciljev, najprej SV.

lp, mrBlack

Karras
01-11-2008, 21:42
trenutno le SV zajema nase vplivno obmocje, tako da nad drugimi nimamo trenutnih ciljev, najprej SV.

lp, mrBlack

Ja sam slekoprej bojo tud druge koordinate se napotile v alianse (LG, G, L, SCL)

Bikini
01-11-2008, 22:33
ja no...pomoje bodo SCL -jevci zmagal WW.....mislm nevem, sam vsi majo ogromnn vojske, pa tud dober rang,......LG jim bo tik za petami.......vsaj pomoje......
pantera pa res nevem...imajo ogromno igralcev, sam dobrih pa ne...

Shoco
01-11-2008, 22:58
Če bo SCL kot SCL zmagal WW sem js..HEP xD

Luncek
01-11-2008, 23:22
js pa obratno mislim sej majo usi dost vojske pa tut pop. majo dost tko da SCL will win

mrBlack
01-11-2008, 23:23
Če bo SCL kot SCL zmagal WW sem js..HEP xD

jzt pa wizza... hec, mogu sm neki v ambientu;) tako je! vsi majo enormne kolicine vojske, pantere zmaji, lg, scl, C.S pa le spila sim city... smeeeeeh

Shoco
01-11-2008, 23:47
Luncek, s kire alianse si ti? Telebajski? n00bZ? Mojster Miha Allies?

lol...VSI majo dost vojske, ampak lih SCL bo zmagu. Zarad tega ker majo VSI dost vojske? Pa od kod tebi sploh informacija, da majo v SCL dost vojske? a si v SCL?

cipsy
01-11-2008, 23:55
En bol pameten ko drug
Vojske majo vsi dost sam uprašanje kako jo bodo izkoristel.
Pa SCL ma po mojem malo šans za zmago če bodo zavezništva propadla.
Sej majo lahko velik vojske sam jih je premalo da bi sami zmogel premagat cel server
Samo moje mišlenje

kill hunter
01-11-2008, 23:55
jas sem v ally CPANTERA in zaenkrat še nebomo imeli nobenih vojn. pomoje:roll: vsaj v krilu ne:D

lp

mrBlack
02-11-2008, 09:56
no, ko bodo pantere sposobne narediti tak bunker bom jaz....:D

Napadalec C.S, branilec Zmaji, poleg tega so EMPIRE tudi zalozili bunker

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b82e99b95

Karras
02-11-2008, 10:37
no, ko bodo pantere sposobne narediti tak bunker bom jaz....:D

Napadalec C.S, branilec Zmaji, poleg tega so EMPIRE tudi zalozili bunker

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b82e99b95

Evo, tak bunker je pa za sramoto zmajem ;)

Mislem, še normalnega bunkerja neznajo skup sestavit:):):)

Ko bojo ZMAJI nardil bunker kot kaki SCL al pa G... Se mi javte v tej temi, uh se bomo smejal:D

mrBlack
02-11-2008, 10:57
jaz bi jih pa moral pohvaliti! na hitro so se zorganizirali! sicer niso neke bajne stevilke, ampak nekaka groznja so... tako da, bo pac potrebno zacet te groznje iznicevati.

lp, mrBlack

Karras
02-11-2008, 11:40
jaz bi jih pa moral pohvaliti! na hitro so se zorganizirali! sicer niso neke bajne stevilke, ampak nekaka groznja so... tako da, bo pac potrebno zacet te groznje iznicevati.

lp, mrBlack

eeek*??? Dej dej, imperjani so notr:D xD To je nap. enota xD

Pa res grožnja jaxD Prej bi povedali, da majo bunker, bi še tisto kar majo uničli ... eek*? IMPERJANI xD

cipsy
02-11-2008, 12:12
Jah pa še zmer je imela obramba manj izgub + to da je en napadalec ostav brez vojske

Karras
02-11-2008, 12:43
Jah pa še zmer je imela obramba manj izgub + to da je en napadalec ostav brez vojske

Če misleš, da ma edn igralec tok vojske se hudo motiš... še usaj 2krat tolko je ma...

cipsy
02-11-2008, 12:48
Če misleš, da ma edn igralec tok vojske se hudo motiš... še usaj 2krat tolko je ma...

Jah no če pa mal pogledam rank pa začetek igranjabi blo pa res sramotno da nebi mev vsaj 10k pehote
pa ene 2k konjenice če ne že več hehe:D

Ah še popravek Zakaj pa pol ni še ostanek vojske + ovni ter katasi da ni blo vsaj mal več škode in bunker bi padu heh:D

mrBlack
02-11-2008, 12:55
ker je bilo organizirano na hitrco, ter ni bilo casa za posiljanje se ovnov in katasov;) bo pa naslednjic bolje:rolleyes: no, navsezadnje, sedaj je naselje cisto:cool:

Karras
02-11-2008, 13:00
ker je bilo organizirano na hitrco, ter ni bilo casa za posiljanje se ovnov in katasov;) bo pa naslednjic bolje:rolleyes: no, navsezadnje, sedaj je naselje cisto:cool:

Eh men taki bunkeri ne delajo kakih problemov :)

cipsy
02-11-2008, 13:05
Eh men taki bunkeri ne delajo kakih problemov :)

Zdej ne boš pa enkrat naletu na dobro zorganiziran bunker pa vse zgubu me zanima če boš pol še zmer glasen na forumu al boš sam account zbrisu pa se potuhnu hehe:D

Thunder
02-11-2008, 13:54
Spet se morm oglasit Svajle (otrok-froc) prosim brez neumesnih pripomb ker res nikamor ne sodijo...raje se pojdi ucit ker bo sola.Samo se tvoje poste beremo.Pokazi raje kaj znas pa prvi stopi v akcijo ne pa ostanke za drugimi pobirat in se potem po prsih tolct kok si mocen...Drugace pa vse vecje alianse so mocne ker so med seboj v zaveznistvu in imajo tako lazji razvoj-tudi tu bo pocilo slej ko prej potem pa bomo videli kaksna je moc dejansko vsake alianse posebej.Uzivajte dokler se lahko v napadih na sibkejse pa tudi tam pustite ogromno vojske (vsega lepega se enkrat konca).Upam da nisem smetil,ce pa sem se pa iskreno opravicujem :)

Lp in lep dan, Thunder

Karras
02-11-2008, 14:03
Spet se morm oglasit Svajle (otrok-froc) prosim brez neumesnih pripomb ker res nikamor ne sodijo...raje se pojdi ucit ker bo sola.Samo se tvoje poste beremo.Pokazi raje kaj znas pa prvi stopi v akcijo ne pa ostanke za drugimi pobirat in se potem po prsih tolct kok si mocen...Drugace pa vse vecje alianse so mocne ker so med seboj v zaveznistvu in imajo tako lazji razvoj-tudi tu bo pocilo slej ko prej potem pa bomo videli kaksna je moc dejansko vsake alianse posebej.Uzivajte dokler se lahko v napadih na sibkejse pa tudi tam pustite ogromno vojske (vsega lepega se enkrat konca).Upam da nisem smetil,ce pa sem se pa iskreno opravicujem :)

Lp in lep dan, Thunder

Hehe ja 6 sm star, mami me kliče, ker imamo kosilo xD

No, sej prav, da se član pantere, zmajev oglasite... Sam pač ne si preveč k srčku jemat, če vas stolčejo skup... Nam zaupaš nick, tko čist mal za info, da te vidmo xD

Ne tolčem se po prsih, usaj do zdej se nism še xD No, ko bojo use alianse stople v akcijo bom že, ti si mislu, da bom jest šel v akcijo pa pantere vun ruvau? Ne, ker bi bil spet glavni krivec, kok farme uničujem!:mad: Nebi blo prvič!!! Ko bomo se zmenli, da bomo žrtvovali farme bomo pač šli... Smo v zavezništvi zato se lažje razvijamoi? ZMAJI majo 10 kril-nobeno uspešno, OANTERA ma-xxx kril (ne sledim več) niti eno ni uspešno... Jap, vsega lepega se enkrat konča, zato so se pantere do zdej mele lepo, zdej pa nebo več lepo :D

Thunder
02-11-2008, 14:16
Bi ti z veseljem povedal nick sam kaj ko bos takoj iskal pomoc pri svojih mocnejsih bratih in tako ne bo posten boj-sej ce bos tako pameten se naprej me pa znas celo izzvat in ti povem nick pa ce tudi me tvoji v aliansi zravnajo samo vem da me ne bos ti.Sej ti ne zamerim si le khm hmmm kako naj recem fantic ki se ni dokoncal 5 razreda.Zelim ti da uspesno zakljucis 5 razred in da na si5 prilezes cim visje na lestvici kot pobiralec ostankov.No dost offtopica se opravicujem samo ce me za jezik povlece morm pol odgovorit.Vsem skupaj lep dan in cim vec uspesnih bojev :)

Lp,Thunder

Karras
02-11-2008, 14:26
Bi ti z veseljem povedal nick sam kaj ko bos takoj iskal pomoc pri svojih mocnejsih bratih in tako ne bo posten boj-sej ce bos tako pameten se naprej me pa znas celo izzvat in ti povem nick pa ce tudi me tvoji v aliansi zravnajo samo vem da me ne bos ti.Sej ti ne zamerim si le khm hmmm kako naj recem fantic ki se ni dokoncal 5 razreda.Zelim ti da uspesno zakljucis 5 razred in da na si5 prilezes cim visje na lestvici kot pobiralec ostankov.No dost offtopica se opravicujem samo ce me za jezik povlece morm pol odgovorit.Vsem skupaj lep dan in cim vec uspesnih bojev :)

Lp,Thunder

Povej nick tej, bomo vidl gdo gre v napad najprej (če si na mojih koordinatah valda)

Nimam brata na travianu, ti maš?
Ok, sem za pošten boj :) Bomo vidl, kak bo tvoja pantera držala
Ja, izzivam te na dvoboj 1vs.1
Js te bom, ne drugi
Sem že v 6 razredu ;)
Ne pobiram ostanke, ostanki so pobrani, nastali bojo novi
Ja itak, simcity rullz
Ok, si za boj?

mrBlack
02-11-2008, 14:32
Svajle in thuder, pomirita se, vsi imamo moznost se na bojiscu izkazat, politiko pa lepo, lepo prosim prepustita tistim, ki so za to zadolzeni. glede SCL, ~LG~ ter C.S domnevam da zaveznistvo se dolgo nebo prekinjeno, saj nastajajo vedno novi "sovrazniki" in pricela se je kreirati opozicija. ceprav smo "mocni" to se ne pomeni nic! opozicija je nedvomno stevilcnejsa in v roku nekaj mesecev, bo imal vsakdo v opoziciji "manjso" vojsko, kar pomeni, ce bodo delovali organizirano, lahko pade marsikatero naselje! ampak, pustimo se presentiti.

lp, mrBlack

Karras
02-11-2008, 14:43
Svajle in thuder, pomirita se, vsi imamo moznost se na bojiscu izkazat, politiko pa lepo, lepo prosim prepustita tistim, ki so za to zadolzeni. glede SCL, ~LG~ ter C.S domnevam da zaveznistvo se dolgo nebo prekinjeno, saj nastajajo vedno novi "sovrazniki" in pricela se je kreirati opozicija. ceprav smo "mocni" to se ne pomeni nic! opozicija je nedvomno stevilcnejsa in v roku nekaj mesecev, bo imal vsakdo v opoziciji "manjso" vojsko, kar pomeni, ce bodo delovali organizirano, lahko pade marsikatero naselje! ampak, pustimo se presentiti.

lp, mrBlack

Jah, nej da nick, pa bomo vidl, gdo smeti pospravla, če že more gob** sukat...

(Naredu sm zvezde, da nebo kak ban uletu, sam me razjezi, k medalje za napad ne štejejo NIČ? Dobr tej on že ve...

The Elite
02-11-2008, 15:40
Pazite na besede. I'm watching you. :)

LP, TE

Karras
02-11-2008, 15:41
Pazite na besede. I'm watching you. :)

LP, TE

Sej sm naredu zvezde :)

Samo zaradi vas, modov xD

No, kje si zdle?? Thunder, nebo nič z nickom in borbo 1 vs. 1?

Dobr tej, sej eni se pač ustrašite :D

mrBlack
02-11-2008, 15:43
Ce se bosta se kregala bom oba pofarmu:p pa se moderatorja!(hec):D:D:cool:

Raje malo vec globalno kot pa lokalno prosim, za lokalno imata PM.

lp, mrBlack

Karras
02-11-2008, 15:49
Ce se bosta se kregala bom oba pofarmu:p pa se moderatorja!(hec):D:D:cool:

Raje malo vec globalno kot pa lokalno prosim, za lokalno imata PM.

lp, mrBlack

Haha ? sej itq ne upa nicka povedt, k ga nbi blo več... Pa drgač?:D

Kak kaj v C.S?:)

Uh, gdaj bo WW, da bomo vidl kak bo z serverjem (samo da kaka pantera ne pride na oblast..hec:D sej nebo)xD

QYXĐ
02-11-2008, 16:18
_Svajle dej ti povej nick tak da vidmo, kdo se tako n vlko glasi. Kar se pa tiče prevlade serverja je pa C.S. sigurno najmočnejši v vojski :).

Karras
02-11-2008, 16:24
_Svajle dej ti povej nick tak da vidmo, kdo se tako n vlko glasi. Kar se pa tiče prevlade serverja je pa C.S. sigurno najmočnejši v vojski :).

Si v C.S, da veš, da ma vojsko? Alse ti zdi, ker je mrBlack diplomat? :D

Ni ime nicka je jb.se

Zihr je šou pogledat:D

QYXĐ
02-11-2008, 16:38
1.) Nisem v ally C.S. niti v ~L~ kaj šele v LG ali SCL

2.) Ne zaradi mrBlacka ampak zaradi prevlade na sv in ker pač so tabolši :)

3.) Zelo si pameten zato mislim, da lahko poveš nick ali se pa delaš in si ti v takšni aliansi, ki jo zmerjaš (pantera, zmaji,...) :cool::cool:.

Luncek
02-11-2008, 16:49
mogoče je res u kateri od teh alians ampak ni nujno lahko da je u LG :D

ane Svajle ? :)

QYXĐ
02-11-2008, 17:06
Aja to sn še pozabo... Drgače pa mi je mrBlack car. Nevem zakaj ampak mi je car. Pa tu je še I am back.

Lp, QYXĐ

Karras
02-11-2008, 17:10
mogoče je res u kateri od teh alians ampak ni nujno lahko da je u LG :D

ane Svajle ? :)

V SCL sem ... ja mrBlack je res car :D Simcity luly xD ne sj ne, ne sj joke (ja je simcity) ne sj on massive army (simcityyyy)ne sj je use ok:D:D

QYXĐ
02-11-2008, 18:36
Ali ve kdo, če je acc nex zamenjal igralce al ni?

mrBlack
03-11-2008, 16:05

zato imas temo intervjuji/ankete. tu pa prosim ne o takih nepomembnih zadevah;)

lp, mrBlack

Karras
03-11-2008, 16:30

Ne ni ti povem:)

A z nickom pa nebo kaj?

@mrBlack: Če člane pantere že ful zanima, sej nimajo od drugod izvedet tega:D

mrBlack
03-11-2008, 17:56
Tudi v primeru menjave sem preprican da se nebo zgodilo kot se je zgodilo accju SAUC.

lp

QYXĐ
03-11-2008, 18:04
Men se zdi tema primerna saj je to razplet s5 :). No jaz sem slišal, da je bil račun nex prodan za 40€. Očitno sem narobe slišal.

Karras
03-11-2008, 21:43
Men se zdi tema primerna saj je to razplet s5 :). No jaz sem slišal, da je bil račun nex prodan za 40€. Očitno sem narobe slišal.

Nex se je PRODAJU za 40€, ampak se nikoli ni prodal...
Jah slišu si napak...

V primeru menjave? Jah sm prašu nex-a na MSN, če bo gledu kirmu bo prodal... Odgovor? Useen k**** mi je sam da keš dobim

To je izpisano točno... Sm sam zvezdice naredu:rolleyes:
No accjov se pa ne prodaja:D Shut up now xD, da ga nebote preveč v drek porinl:D

Ni, si se odloču, če mi boš nick povedou?

QYXĐ
03-11-2008, 22:19
Sn se odloči in ti ga nepovem :). Itak pa brišem račun tako, da sn končal z s5 :).

Karras
03-11-2008, 22:21
Sn se odloči in ti ga nepovem :). Itak pa brišem račun tako, da sn končal z s5 :).

Ah, sej si v panteri, zmajih al pa v čem podobnem? Hehe, sej neb dolgu zdržu tam:)

QYXĐ
03-11-2008, 22:24
Ja bil sem v panteri oz. sem še 71ur :). No sedaj bom še samo spremlal s5 na forumu

Karras
03-11-2008, 22:35
Ja bil sem v panteri oz. sem še 71ur :). No sedaj bom še samo spremlal s5 na forumu

Ja tej pa itak nebi preživel dolgo... Si bil pod napadi?

Luncek
03-11-2008, 22:43
dvomim da ni pod napadi ker drugače neb brisu računa al pa ma sam mal pop. :D

5ludak8
03-11-2008, 23:35
eeek*??? Dej dej, imperjani so notr:D xD To je nap. enota xD

Pa res grožnja jaxD Prej bi povedali, da majo bunker, bi še tisto kar majo uničli ... eek*? IMPERJANI xD

Malo berem ta forum pa me je ta post mal zmotil. Poglej obrambo pri imperjanih (proti obrambi) in jim daj oklepe na 20 (no jaz vedno dajem u napadalnem naselju tudi napadalnim enotam oklepe na 20). Nato pa še poglej hitrost imperjana. Glih prav hitri so, da so prehiteli sekirce v primeru da so enako odaljeni. In če pogledaš vse te zorne kote vidiš, da imperjan kot obrambna enota (še sploh če je v sekundarni napadalni vojski) ni tako slaba izbira za hiter bunker. Je pa res malo predrag vendar če je nekaj nujno obranit je čist super.

Seveda pa jih je tam samo 10 tko da če bi bili al pa ne napisal sem ti to za v bodoče, če ti bo kdo sestavil pravi bunker in notri veliko število imperjanov, da se neboš tako smejal.

Lp, 5ludak8

cipsy
04-11-2008, 00:12
Malo berem ta forum pa me je ta post mal zmotil. Poglej obrambo pri imperjanih (proti obrambi) in jim daj oklepe na 20 (no jaz vedno dajem u napadalnem naselju tudi napadalnim enotam oklepe na 20). Nato pa še poglej hitrost imperjana. Glih prav hitri so, da so prehiteli sekirce v primeru da so enako odaljeni. In če pogledaš vse te zorne kote vidiš, da imperjan kot obrambna enota (še sploh če je v sekundarni napadalni vojski) ni tako slaba izbira za hiter bunker. Je pa res malo predrag vendar če je nekaj nujno obranit je čist super.

Seveda pa jih je tam samo 10 tko da če bi bili al pa ne napisal sem ti to za v bodoče, če ti bo kdo sestavil pravi bunker in notri veliko število imperjanov, da se neboš tako smejal.

Lp, 5ludak8

ja ludonja še igraš s5 al si že končov
Jst še zmer mal težim folku na okul ter smetim tale forum hehe:D
Ker kakor videš so vsi mal preveč pametni hehe:D

Karras
04-11-2008, 17:31

Lp, 5ludak8

Glej xD Imperjan Ni obrambna enota? No, do učeri ni bla... Zakaj bi nap. enoti dal na 20 obrambo (Dobro to še zastopim, ker je to normalno)... In nap. enoto z 20 stopnjo dal v bunker:confused: No, kaj pa če bi deff. enoto dal na 20? Tega nebomo komentirali... Hiter bunker(tega travian ne pozna)? Ma dober si majke mi xD Če se bunker nardi se ga razlgasi 2-3 dni prej ne pa da za en napad takoj začneš paniko razlgašat.. In v 2-3 dneh se pošlje tja vojska seveda se določi točna ura... [Naredil sem temo, kako naj bi se bunker postavljal, ampak se je žal izbrisala, tebbi prav pršla]... Imperjan ma 20 obrambe prot pehot pa 45 prot konjenic bres oklepov (škoda žita:eek: ) Tak da če ti hočš v bunkerju Imperjane jih mej, samo ne pričakuj, da se na si5 ZMAJI razvijajo tok dobr, da bi lahko spacal en dobr bunker... (Sploh pa nobeden pri zmajih nima okepov na 20, tak da niti na to se ne vzburjat)

*Ker vidim, da ne veš kaj pišeš sem podčrtal najpomembnejše podatke, da se boš le znajdel*

mrBlack
04-11-2008, 18:12
Torej, zmaji zapuscajo alianso, napadi so se zgodili v roku 9h od takrat naprej neprestano poka, padlo je priblizno 20k croppa off vojske na samo enem igralcu do sedaj, tako da mislim, da zmaji ter njihovi pomocniki kar pridno posiljajo v naselja.... rezultat: vsak dan cropkillana naselja ter konstantno padanje pop. in propad alianse. ko ni vec drugega verjetno tudi imperijan prav pride;)

lp, mrBlack

Karras
04-11-2008, 18:16
Torej, zmaji zapuscajo alianso, napadi so se zgodili v roku 9h od takrat naprej neprestano poka, padlo je priblizno 20k croppa off vojske na samo enem igralcu do sedaj, tako da mislim, da zmaji ter njihovi pomocniki kar pridno posiljajo v naselja.... rezultat: vsak dan cropkillana naselja ter konstantno padanje pop. in propad alianse. ko ni vec drugega verjetno tudi imperijan prav pride;)

lp, mrBlack

Jap, najprej kaos, pol zmaji, pantera pa čaka? Dejte v bitko fantje, me)nda se nebo zdej še pantera usrala (zmaji upravičeno grejo a onkraj, vsaj borili so se...) Pantera bo pa lepo tiho :)

QYXĐ
04-11-2008, 18:24
dvomim da ni pod napadi ker drugače neb brisu računa al pa ma sam mal pop. :D

Hmm... ti to samo dvomiš. Bil sem pod stalnimi napadi. Res da so bili skoraj vedno roparski ampak ko je bil popolni je bilo pa kar hudo. Encajt sem se brano tudi dosego preko 3000 obrambnih točk.

Shoco
04-11-2008, 18:36
Pantera se po mojem mnenju poskuša taktično umaknit boju, vendar pa bi, ker ve da bo prišla na vrsto, ustvariti opozicijo.

Rad bi vas opomnil, da ne smete pozabiti EMPIRE, ki sestavljena predvsem iz igralcev Kaosa...

cipsy
04-11-2008, 19:22
Ja ampak zmaji pa tut neki morjo delat da obrambni igralec tako iztopa.
Ker kakor vidmo ni nekih iztopanj pri napadalcih a to kej pomen al kaj
Da napadalci pušajo svojo vojsko za keks al kako?
Je reku en so naletel ku šiptarji na burek
hehe:D

mrBlack
05-11-2008, 15:45
SCL razpada? sedaj so izgubili ze dva odlicna izkusena igralca! to pomeni konec SCLja kot ga poznamo? bi nam morda kdo znal povedati vec?

lp, mrBlack

Karras
05-11-2008, 15:49
Sam o tem ne vem nič! Vem le, da ptički selivci dobijo akzen ampak privramano xD

Nei se sekiru zaenkrat je padu sam 1 rank, upam, da ostanemo na 3. mestu je tud qL...

No, slabe razmere v SCL?? Jih hočte slišat?

-Forum 1 mesec že ne dela
-Nismo obveščeno o ničemer

-Več slabih razmer sploh ni, ker jih nima bit, saj igramo v SCL kot brez alianse, samo kot solo igralci... U glavnem-NIČ!

Se bo moglo melo renovirat tole in vodjo nastavit in pomočnika in FORUM!

mrBlack
05-11-2008, 15:55
ali pa bi se vam slucajno bolj splacalo zapustiti alianse in oditi v XT?!

Karras
05-11-2008, 16:02
ali pa bi se vam slucajno bolj splacalo zapustiti alianse in oditi v XT?!

Jah tuki pa smo spet tm... Da bi SCL razpadel in bi vsi šli v XT in bi bil tam ubistvu preimenovan SCL pod novim vodstvom? Ideja ni slaba... Ampak kako bo to LG sprejel? Bo z nami hotel zavezništvo, da se (spet) povežemo... Kakšni bodo kriteriji za (nov) vstop, koliko članov jih bo sploh moglo doseči? In tam smo... Glas večine za prestop, seveda bi se moral nekak bolj ustanovit in v mislih imam FORUM! Mislim, da je super če ma aliansa top3 forum a ne? No, bo juvann in ostali nas hotusprejet medse, ali pač so obupali in brišejo acc (upam da ne).

No seveda bi oni3 izbrali vodjo eden izmed ostalih 38 pa bi bil bunker organizer alpa kaj podobnega, saj smo vidl, da z 1 negre! Zej je neki v SCL merlich postal deffence gay, ampak kaj to pomaga če še vedno ni organizacije? Mislim, da se v tem primeru moramo člani sestati in odločiti kaj bomo z tem... Če pa spet dobimo forum, pa ni pene sploh ne. Mislim, da moramo forum dobit in par MM-ov poslat za reorganizacijo in se poštimat da bomo spet dobri kokr smo prej bli...

Iz prve roke iz SCL-ja ;)

lp

mrBlack
05-11-2008, 16:09
svajle, tvoj nick v igri?

Karras
05-11-2008, 16:14
svajle, tvoj nick v igri?

Nick maš... Da neboma sam en dual pogovor mela, dejte še vi kaka svoja mišlenja napisat...

Diplomat kaj pa ti pravš na uno ally? Bi vi CSovci spreje zavezništvo z XT? Zdej najbrž ne še ampak če bi mi šli tja notr?

Shoco
05-11-2008, 16:15
Naj še jaz, ki sem prav tako v SCL, povem svoje mnenje. Pred časom sem tudi jaz govoril z nexom (sem 90% da sem se pogovarjal z novim lastnikom) o forumu. Imel sem občutek, kot da poba nima pojma, kaj govori.

Prilagam del pogovora, ki se še ni zbrisal:

xxx1 je napisal:
lahko ti pogledaš malo forum prosim lepo ker sem zelo zaposlen.
hvala
lp
xxx je napisal:
Seveda bi, pa nimam te možnosti...
xxx1 je napisal:
te dodam za siterja?Vsi pa vemo, da prek sitterstva, ne moreš narediti ničesar...

Verjetno se bom še danes pridružil XT. Če vas zanima zakaj, poglejte post Svajleta.

Toliko za zdaj od mene.

Karras
05-11-2008, 16:18
Naj še jaz, ki sem prav tako v SCL, povem svoje mnenje. Pred časom sem tudi jaz govoril z nexom (sem 90% da sem se pogovarjal z novim lastnikom) o forumu. Imel sem občutek, kot da poba nima pojma, kaj govori.

Prilagam del pogovora, ki se še ni zbrisal:

Vsi pa vemo, da prek sitterstva, ne moreš narediti ničesar...

Verjetno se bom še danes pridružil XT. Če vas zanima zakaj, poglejte post Svajleta.

Toliko za zdaj od mene.

Jah, forum ni v aliansi, nerabiš bit sitter, nič, samo on te na forumu nastavi za moda in lepose ti igraš z temami... Nerabi te dat za aisttera, nič ker je forum drugje!

Ni novi lastnik:)

mrBlack
05-11-2008, 16:19
Nick maš... Da neboma sam en dual pogovor mela, dejte še vi kaka svoja mišlenja napisat...

Diplomat kaj pa ti pravš na uno ally? Bi vi CSovci spreje zavezništvo z XT? Zdej najbrž ne še ampak če bi mi šli tja notr?

nimam, pisi mi v igri, imam nekaj zanimivih vprasanj, isto velja za chawaco.

lp, mrBlack

Shoco
05-11-2008, 16:20
Govora je bilo o začasnem forum, ki ga ima vsaka aliansa. Btw, kasneje me tut dodau ni za sitterja...

V glavnem, moje mnenje je, da se je brezveze slepit da bo boljše in bom, kot sem povedal prestopil v XT.

Karras
05-11-2008, 16:21
nimam, pisi mi v igri, imam nekaj zanimivih vprasanj, isto velja za chawaco.

lp, mrBlack

Vprašanja?

Lahko tu, če je pa samo za nas pa kr na nick, zej ga pa maš 100%

Drgač sm ti ga na PM na tem forumu poslou...

EDIT:

Twoj nick, chawaco?
Jah je bilo neki govora, samo dokler foruma ni... Hja baza se nam je sesula...Ja sej valda te ni :) Jap veliko jih odhaja :o Sploh dobrih igralcev...

cipsy
05-11-2008, 16:30
jiha kaj zdej vse večje alianse razpadajo a to pomen konec mogočnih borcev in vstaja hlapcev
Zdej bodo pa bitke zdej bo pa veselo pokalo juhej

Karras
05-11-2008, 16:34
jiha kaj zdej vse večje alianse razpadajo a to pomen konec mogočnih borcev in vstaja hlapcev
Zdej bodo pa bitke zdej bo pa veselo pokalo juhej

Zakaj mam občutek, da se krepko motiš?

Aliansa SCL razpada, nastala je že 2. aliansa, ki jo bo nadomestila... Tak da borci ostajamo vendar z drugim imenom!

Samo zaradi neorganiziranja bo drugi vodja tolk za vas, ki niste notr, več nesmete vedt zaenkrat...

cipsy
05-11-2008, 16:41
Ah ja u boj u boj za narod svoj
Aja še zmer pa nisem zvedel kdo tako po zmajih tovče po glavnem članu.
Ker kakor vidim nekdo zelo lepo izgublja napadalno vojsko.
No ja sej pomojem tut nebo nobenih reportov tako kot zmer.
Jah to razpadanje SCL bog znaj kak so bo to zdej pomešalo.
Mogoče bo pa še kej začelo padat zdej ko je organizacija na psu hehe:D

Karras
05-11-2008, 16:45
Ah ja u boj u boj za narod svoj
Aja še zmer pa nisem zvedel kdo tako po zmajih tovče po glavnem članu.
Ker kakor vidim nekdo zelo lepo izgublja napadalno vojsko.
No ja sej pomojem tut nebo nobenih reportov tako kot zmer.
Jah to razpadanje SCL bog znaj kak so bo to zdej pomešalo.
Mogoče bo pa še kej začelo padat zdej ko je organizacija na psu hehe:D

Glej SCL gre out iz tega serverja! Nastala je aliansa XT in zagotovili smo si, da bojo zavezništva sklenjena in bo se lepo nadaljevalo z novo vodjo in novim imenom!

Po zmajih? LG, CS, C2S, SCL, G, L! Ker te naštete alianse so po koordinatih, ZMAJI so pa raztreseni, tak da usak malo dobi:D Ne, vojske nebo zmanjkalo, saj bunkerjev neznajo lepih naredit:)

Reporti??! Huh? Napadi tud ti ne pa samo zijaj po našem delu!

cipsy
05-11-2008, 16:48
Glej SCL gre out iz tega serverja! Nastala je aliansa XT in zagotovili smo si, da bojo zavezništva sklenjena in bo se lepo nadaljevalo z novo vodjo in novim imenom!

Po zmajih? LG, CS, C2S, SCL, G, L! Ker te naštete alianse so po koordinatih, ZMAJI so pa raztreseni, tak da usak malo dobi:D Ne, vojske nebo zmanjkalo, saj bunkerjev neznajo lepih naredit:)

Reporti??! Huh? Napadi tud ti ne pa samo zijaj po našem delu!

Ah kje bom jst napadov ni vojske tisteh 1k sekirc šparam za slabe čase hehe:D

Karras
05-11-2008, 16:50
Ah kje bom jst napadov ni vojske tisteh 1k sekirc šparam za slabe čase hehe:D

Jah pol pa tud nerabiš gledat če ti je samo za slabe čase...

Z 1k vojske pa res nemoreš nekega reporta naredit... Pa dobr je no, neki je, sam pa neboreš glih neki čarat...

mrBlack
05-11-2008, 16:57
lahko ja, je pa res, da napad na metropolo odpade in pa da porabis vsaj 50 enot za fejkanje 3/4 igralcev v aliansi in naselij! vse se da:D

cipsy
05-11-2008, 17:04
aja pa še od prej kako neznajo nardit bunkerje če je pa en njihov igralec med top10 najbolših v obrambi in tudi kr dobro iztopa 17k pik
Najbolši napadalec ima pa tam okoli 5k to že mora neki poment.
Zgleda da napadalci v napad pošiljajo samo po 1k enot tuk da mal nabijajo rank branilcu hehe:D
Mogoče bo sam mal kriza da jim bo zmankal obrambe glede na to da je veliko napadalcev, ki naj bi imeli vsaj hm že 10k pehote ali celo 15k ali so to samo sanje hehe:D

Karras
05-11-2008, 17:12
aja pa še od prej kako neznajo nardit bunkerje če je pa en njihov igralec med top10 najbolših v obrambi in tudi kr dobro iztopa 17k pik
Najbolši napadalec ima pa tam okoli 5k to že mora neki poment.
Zgleda da napadalci v napad pošiljajo samo po 1k enot tuk da mal nabijajo rank branilcu hehe:D
Mogoče bo sam mal kriza da jim bo zmankal obrambe glede na to da je veliko napadalcev, ki naj bi imeli vsaj hm že 10k pehote ali celo 15k ali so to samo sanje hehe:D

Em a je gdo reku, da je gdo že zares napadel gdaj? :o No, vsaj jaz še nisem videl kakšnega reporta, pa maybo gdo drug tud ne... No, sej se je napadal, sam vojske nebo zmankal in ni bunker ta... Notr prispevajo: Ranksx, tara in dimebag, drugi zmaji ne!

mrBlack
05-11-2008, 17:50
morda pa je tudi razlog v tem, da so napadalci ki ga napadajo ze tako ali tako razporejeni visoko po napadalnih lestvicah(top10 ter allstar), kar kaze na to, da verjetno vsi niso sim cityji kot nekateri, ter da zelijo od igre nekaj potegnit. ce se pac non stop puca, se pa pac puca, veliko bolje kot da sparas vojsko, oziroma da imas sam zelo, zelo nizko stevilko provuciras pa druge. cipsy, zgleda bom tudi sam zacel an takem nivoju delovati. pokazi nam svoj nick, nabildaj vojsko, nato pa zacni provucirati dalje, seveda ce imas kaj "jajc".

lp, mrBlack

cipsy
05-11-2008, 19:23
Ah ja zakaj bolš je tako sej ni treba da ljudje vedo ker nick mam.
Sej jst tut vajinga nevem sam koker sem do zdej razbrav je eden v propadlih SCL-jih eden pa v C.S.
Ka ni to dost.
Drgač, kar se tiče mojih reportov sem jih kr nekaj nalimov v reporti napadov tako da si jih lahko ogledate.
Niso nevem kaj prida ampak tuk da neboste rekel da sam gledam na okol hehe:D
Pa vidiš kmalu jih bo 1k http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c694ae406

symbol30
05-11-2008, 20:10
cipsy nevem zakaj ampak mi nekaj pravi da ni to tvoja celotna vojska :D

aja pa da nebo gdo govoril da sam spammam tukaj še en moj report od danes zvečer, branilec pa ni iz nobene vodilnih alians ampak je blizu mene in zato bom šel po spisku razbijat vse ki so mi blizu in precej razviti :D
ta je prvi: http://travilog.org.ua/si/6444526/f772f1ada35dd6cc3be8723e7ae0d10c

Karras
05-11-2008, 21:12
Ah ja zakaj bolš je tako sej ni treba da ljudje vedo ker nick mam.
Sej jst tut vajinga nevem sam koker sem do zdej razbrav je eden v propadlih SCL-jih eden pa v C.S.
Ka ni to dost.
Drgač, kar se tiče mojih reportov sem jih kr nekaj nalimov v reporti napadov tako da si jih lahko ogledate.
Niso nevem kaj prida ampak tuk da neboste rekel da sam gledam na okol hehe:D
Pa vidiš kmalu jih bo 1k http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c694ae406

Eden je bil v SCL xD

No, sej povej nick in boš takoj ugotovu gdo sma...

Namig:

Prva 2 napada nate bota zelo dolga saj bojo že katasi zraven...
Lep report, lahko js tud ob mrBlacka report notr dam in ga dam za anonimno :) Škoda da nickov nesmeš objavlat a ni:) Ja gledaš oz. napadaš z veliko količino vojske farmo ?? LOL nmest u borbo daš tja jih k farmi...

cipsy
05-11-2008, 21:25
Eden je bil v SCL xD

No, sej povej nick in boš takoj ugotovu gdo sma...

Namig:

Prva 2 napada nate bota zelo dolga saj bojo že katasi zraven...
Lep report, lahko js tud ob mrBlacka report notr dam in ga dam za anonimno :) Škoda da nickov nesmeš objavlat a ni:) Ja gledaš oz. napadaš z veliko količino vojske farmo ?? LOL nmest u borbo daš tja jih k farmi...

buhuhu se že tresem preden boš ti do mene pršu pomojem boš z katasi hodu ene 70 ur tako na uč govorim.
Stem lahko nardim že tak bunker da boš lahko pol kr štancu vojsko nazaj neki cajt(vse boš mogu obnovit).

Tale report ka sem ga dav je bil pa pač kao 1k napadalne pa zarad tega, ker je zanimiva številka surovin 666
Pa dej ti na privat nick povej pa te mogoče obiščem z temi 1k sekircami hehe:D

aja sej res symbol30 mam še 500 teutonskih hehe:D
Da vidte da tudi mi mali mamo vojsko hehe:D

Karras
05-11-2008, 21:27
buhuhu se že tresem preden boš ti do mene pršu pomojem boš z katasi hodu ene 70 ur tako na uč govorim.
Stem lahko nardim že tak bunker da boš lahko pol kr štancu vojsko nazaj neki cajt(vse boš mogu obnovit).

Tale report ka sem ga dav je bil pa pač kao 1k napadalne pa zarad tega, ker je zanimiva številka surovin 666
Pa dej ti na privat nick povej pa te mogoče obiščem z temi 1k sekircami hehe:D

aja sej res symbol30 mam še 500 teutonskih hehe:D
Da vidte da tudi mi mali mamo vojsko hehe:D

Ua 1500 vojske in se usi tresemo:D

Nimaš občutka-to ni zelo velko...

Pantera zna bunkerje delat?? *eek? Nism vedu...

cipsy
05-11-2008, 21:33
Ua 1500 vojske in se usi tresemo:D

Nimaš občutka-to ni zelo velko...

Pantera zna bunkerje delat?? *eek? Nism vedu...

Jah no praveš da je malo a nicka mi pa še zdej nisi zaupov zgleda da se le bojiš te male vojske.
Al se sam hvaleš kok si močen pa nimaš tut 1k populacije pa te je sam sapca hehe:D

Karras
05-11-2008, 21:35
Jah no praveš da je malo a nicka mi pa še zdej nisi zaupov zgleda da se le bojiš te male vojske.
Al se sam hvaleš kok si močen pa nimaš tut 1k populacije pa te je sam sapca hehe:D

Imam 1000 popa to lahko mrBlack zagotovi xD
Js sm te prvi prašu, tak da na dan z besedo:)

Sapca me ni, je kr orng burja kod mene :D

cipsy
05-11-2008, 21:41
Imam 1000 popa to lahko mrBlack zagotovi xD
Js sm te prvi prašu, tak da na dan z besedo:)

Sapca me ni, je kr orng burja kod mene :D

jst ne izdajam nickov tujcem hehe:D
Pa tut sej ne rabeš še vedet kdo sem enkrat bom že prišel do izraza za zdej bom pa kr skrit in v ozadjo vsega.
Raje gledam in malo provuciram ter živciram igralce hehe:D
Seveda ko bom pa nabrav malo več vojske pol pa na juriš pa da vidimo hehe:D

Karras
05-11-2008, 21:43
jst ne izdajam nickov tujcem hehe:D
Pa tut sej ne rabeš še vedet kdo sem enkrat bom že prišel do izraza za zdej bom pa kr skrit in v ozadjo vsega.
Raje gledam in malo provuciram ter živciram igralce hehe:D
Seveda ko bom pa nabrav malo več vojske pol pa na juriš pa da vidimo hehe:D

Jah takrat bomo tudi drugi meli malo več vojske... Men mami tud skos govori, naj se ne pogovarjam z tujci xD JOKE :D

Ja bodi v ozadju, to bi lahko usi delal, sam bi bil server dolgočasn.. Sprijazni se, da si ne upaš v pravi boj... Ja ti kr živciri, k bo pa gdo ugotovu...

cipsy
05-11-2008, 21:49
Jah takrat bomo tudi drugi meli malo več vojske... Men mami tud skos govori, naj se ne pogovarjam z tujci xD JOKE :D

Ja bodi v ozadju, to bi lahko usi delal, sam bi bil server dolgočasn.. Sprijazni se, da si ne upaš v pravi boj... Ja ti kr živciri, k bo pa gdo ugotovu...

Sej nekateri vejo, ker nick mam in upam da so tuk človeka da me pač nebodo izdali.
Pravi boj pravi boj kaj pa je to pravi boj ko se spravlate na manjše igralce in im skatasate naselja na 0 populacije to ti je boj hehe:D
Ko pa pride do mal večjega igralca se pa vidu obrabna statistika hehehe:D

Karras
05-11-2008, 21:52
Sej nekateri vejo, ker nick mam in upam da so tuk človeka da me pač nebodo izdali.
Pravi boj pravi boj kaj pa je to pravi boj ko se spravlate na manjše igralce in im skatasate naselja na 0 populacije to ti je boj hehe:D
Ko pa pride do mal večjega igralca se pa vidu obrabna statistika hehehe:D

Ja to je tapravi boj... Slabše igralce... Hja lahko bi rekli, samo sami so si krivi, da so slabi in simcityji boleki... ti tud samo farmo napadaš z tole "velesilo"

cipsy
05-11-2008, 22:10
Ja to je tapravi boj... Slabše igralce... Hja lahko bi rekli, samo sami so si krivi, da so slabi in simcityji boleki... ti tud samo farmo napadaš z tole "velesilo"

Jah kaj eni smo z malo vojsko zadovolni sam seveda delamo na večanju sam pač gre bol počas.
Ti ko si neki močni pa še nicka ne poveš se te moje velesile bojiš.

Sej vem sem strašen in močan ko s sovjo vojsko na okoli ropotam.
Se me vse farme bojijo in z serverja bežijo,
še malo pa katase nardim in tudi tvojo vas v roke dobim.
Že senatorji se v palači množijo da prebivalce na svojo stran pridobijo.

Hvala za posluh in obilo smeha ob branju hehehehe:D

Karras
05-11-2008, 23:03
Jah kaj eni smo z malo vojsko zadovolni sam seveda delamo na večanju sam pač gre bol počas.
Ti ko si neki močni pa še nicka ne poveš se te moje velesile bojiš.

Sej vem sem strašen in močan ko s sovjo vojsko na okoli ropotam.
Se me vse farme bojijo in z serverja bežijo,
še malo pa katase nardim in tudi tvojo vas v roke dobim.
Že senatorji se v palači množijo da prebivalce na svojo stran pridobijo.

Hvala za posluh in obilo smeha ob branju hehehehe:D

Ja drugim pa z vojsko gre dost bol hitro, zato je vprašanje, če boš gdaj se prebil iz ozadja?

Pesem je krneka ;)

cipsy
05-11-2008, 23:21
Ja drugim pa z vojsko gre dost bol hitro, zato je vprašanje, če boš gdaj se prebil iz ozadja?

Pesem je krneka ;)

Jah pa uni jo zdej zgublajo na manjših bunkerjih jst jo pa doma šparam in šparam in samo filam hehe:D

symbol30
05-11-2008, 23:45
en pa drugi sta precej smešna ko se tako jaj...a med sabo
lahko bi pa namesto tega si povedala med seboj nicke, in oba sprožila napade en na drugega, da vsaj malo forum popestrimo z reporti kakšnimi :D
kaj pravita ? ;)

cipsy
06-11-2008, 01:39
en pa drugi sta precej smešna ko se tako jaj...a med sabo
lahko bi pa namesto tega si povedala med seboj nicke, in oba sprožila napade en na drugega, da vsaj malo forum popestrimo z reporti kakšnimi :D
kaj pravita ? ;)

Hehe al ga moram mal podžigat sej bivši SCL pomojem je ksen pirati ampak itak nebo priznov al pa povedu.
Mene bo pa že enkrat al vidu al pa občutu hehehe:D
mal gayevska hehe:D
Lep pozdrav in na kašen dober post hehe:D

Karras
06-11-2008, 15:27
Stanje vas trenutno zanima?

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Oj,
Strinjam se popolnoma s tvojim razmišljanjem gled SCL. Ne vem pa zakaj nisi stopil naprej v SCL in mi pomagal porihtati stanja. Sam skušam urediti, da se bodo stvari izboljšale. nex-ov account je prevzel drugi igralec in nekaj se je že začelo premikati na bolje. Zdaj ne bo imel samo on vse možnosti in dodeljuje funkcije tudi drugim.
Od tebe pa hočem vedeti, če ste pripravljeni se vrniti v kolikor se aliansa SCL porihta. Naši zavezniki so me že spraševali kaj se dogaja in sem jih prosil, da za enkrat naj vas pustijo pri miru dokler ne razčistimo situacije.

LP!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Vem da sporočila nesmem objavlati, ampak sem malo tko prerihtu, da ni dobesedno... Tole je poslal član alianse SCL(pa bodimo anonimni) in aliansa XT se trenutno odloča!

Vas zanima naš odgovor?

------------------------------------------------------------------------------------------

Naj najprej porihtajo...

Dodajo jih 5 na položaj in če je gdo ki bo v prihodnosti na položaju tam naj pove...

Naj nam sporoči gdo bo na položaju in katere funkcije bo mel... Pravtako bi meli forum, ker bi bilo res super imeti forum a ne?

Drgač pa lahko gremo nazaj, ampak šele ko se res porihta, ker če bomo tam in se ne spremeni bomo samo na slabšem...

--------------------------------------------------------------------------------------------

PS: To ni sporočilo iz igre!

Jah ni treba več kaj pisat, mislim, da če si preberete da bo dovolj...

Stanje v aliansi XT:

C.S in C2S sta ponudila pakta in smo se sprejeli! Pravtako smo mi poslali pakte drugim aliansam (Tudi SCL-ju) in če bo nujno bomo pač ostali pod paktom. Aliansa ima trenutno gorum, ker ko bo stanje jasno bomo videli ali ase sploh splača forum narediti...

Tolk za vas

cipsy
06-11-2008, 15:39
Hm zanimivo vse to skup hehe:D
Sem pa vidu da je spet en C.S-jevc ostal brez vojsko vsaj tako zgleda kajti obrambni igralec je spet nevrjetno pridobil 9k obrambnih točk samo v eni noči.

mrBlack
06-11-2008, 15:44
tako je:D kot se za no9 igralca na serverju spodobi! cipsy, me zanima, koliko casa bi ti prezivel pod napadi? pac napadeni dobiva vedno znova okrepitve, nasi cistilci pa ze pred napadi niso bili pri polni pripravljenosti in nekateri so imeli polomljene vojske, ampak ne skrbi, stanje se spreminja. igralec je padel ze za 500 popa, ceprav mmji po njihovi aliansi trdijo da skode prakticno ni! ceprav ima igralec edinole bunker v metropoli...

Karras
06-11-2008, 15:46
tako je:D kot se za no9 igralca na serverju spodobi! cipsy, me zanima, koliko casa bi ti prezivel pod napadi? pac napadeni dobiva vedno znova okrepitve, nasi cistilci pa ze pred napadi niso bili pri polni pripravljenosti in nekateri so imeli polomljene vojske, ampak ne skrbi, stanje se spreminja. igralec je padel ze za 500 popa, ceprav mmji po njihovi aliansi trdijo da skode prakticno ni! ceprav ima igralec edinole bunker v metropoli...

Mene tud zanima, ker kolkr sm js slišu od piratov xD se bunkerja z sekiricami ne da naredit oz. ga sesujemo takoj... Ja v ZMAJIH škode ni, ker nima kaj bit, sej durge zmaje ne briga nič, sam da tara in ranks sama delata... Nevem kaj norita, namesto, da bi šla v eno pametno ally sta pa v ZMAJIH :o

cipsy
06-11-2008, 15:53
oh vem kako je prijetno ko te napada igralec naenkrat v 5 naselji po tri napade kjer veš da ti bo porušu na enkrat 6 stavb ti pa nared bunker v vseh naselji če moreš.
Igralec je imel napadalno vojsko 22k pehote ter 7k konjenice mi pa premalo obrambe že za eno naselje pol veš kašna veselica je bla hehe:D
Tud sam vem kako je ko si pod pritiskom ko se nate spravi močnejši sam jebat ga če maš dobre sitterje pa dobro alianso se da vse zrihtat hehe:D

Karras
06-11-2008, 16:00
oh vem kako je prijetno ko te napada igralec naenkrat v 5 naselji po tri napade kjer veš da ti bo porušu na enkrat 6 stavb ti pa nared bunker v vseh naselji če moreš.
Igralec je imel napadalno vojsko 22k pehote ter 7k konjenice mi pa premalo obrambe že za eno naselje pol veš kašna veselica je bla hehe:D
Tud sam vem kako je ko si pod pritiskom ko se nate spravi močnejši sam jebat ga če maš dobre sitterje pa dobro alianso se da vse zrihtat hehe:D

Ok, ti hočš res odgovor na tvoj dokaj neumen post? Ne??! Pa bom odgovoru useen;)

1. Ti ga nared, sej midva z mrBlackom že skos govorima, da ga je težko, ti si pa glasen!

2. 22k pehote in 7k konjenice? A bejž ga lomt, s tem pa res lahko server odločiš:D

3. Pritisk ko se nate spravi močnejši??? Ranks je bil top20 xD Torej je bil precej dober
31. ranksx641 ZMAJI 2935 6 (Trenutni rank)

3. Dobre sitterje? Hmmmm če si top20 si ga pa nemoreš najdit?

4. Pa dobro alianso???:o O čem bluziš mudel? Če je bil top20 in je mel morda kaj vojske bi lahko pršu v naše alianse seveda v tisti na njegovih koordinatah... Torej je imel pisan čas, da je s svijim simcity rankom pršu v kerokoli ally, ti pa bluziš, da je slabo mel... Hja sam si je kriv, po toči zvoiti je prepozno... Lahko bi pršu kamorkol, če bi mel alianso, ker je kot da bi bil brez ally v ZMAJIH!

Še kakšne neumesne poste bi dal? Ne??! Dobr

cipsy
06-11-2008, 16:14
Ok, ti hočš res odgovor na tvoj dokaj neumen post? Ne??! Pa bom odgovoru useen;)

1. Ti ga nared, sej midva z mrBlackom že skos govorima, da ga je težko, ti si pa glasen!

2. 22k pehote in 7k konjenice? A bejž ga lomt, s tem pa res lahko server odločiš:D

3. Pritisk ko se nate spravi močnejši??? Ranks je bil top20 xD Torej je bil precej dober
31. ranksx641 ZMAJI 2935 6 (Trenutni rank)

3. Dobre sitterje? Hmmmm če si top20 si ga pa nemoreš najdit?

4. Pa dobro alianso???:o O čem bluziš mudel? Če je bil top20 in je mel morda kaj vojske bi lahko pršu v naše alianse seveda v tisti na njegovih koordinatah... Torej je imel pisan čas, da je s svijim simcity rankom pršu v kerokoli ally, ti pa bluziš, da je slabo mel... Hja sam si je kriv, po toči zvoiti je prepozno... Lahko bi pršu kamorkol, če bi mel alianso, ker je kot da bi bil brez ally v ZMAJIH!

Še kakšne neumesne poste bi dal? Ne??! Dobr

Oh ja spet en pametnjakovič kot na vsakem drugem serverju.
Mah dober ti samo nakladaj svoje neda se mi vse skup razlagat kaj sem mislu povedat. Ampak dobro imej svojo filozofijo jst pa svojo pa bo najbolš.

Karras
06-11-2008, 16:18
Oh ja spet en pametnjakovič kot na vsakem drugem serverju.
Mah dober ti samo nakladaj svoje neda se mi vse skup razlagat kaj sem mislu povedat. Ampak dobro imej svojo filozofijo jst pa svojo pa bo najbolš.

S tem sm hotu samo povedat, da neveš kaj govoriš ;)

Ranks bi si lahko najdu aliansi glede na njegov Simcity... In sittere tud, samo prepozen je in ta server ga bo pomojem ZELO izučil...

Pa pa razlagi, kt sm si js čas uzel na svoje poste ti si tud lahko čas uzameš... Pa da vidmo...

cipsy
06-11-2008, 16:25
S tem sm hotu samo povedat, da neveš kaj govoriš ;)

Ranks bi si lahko najdu aliansi glede na njegov Simcity... In sittere tud, samo prepozen je in ta server ga bo pomojem ZELO izučil...

Pa pa razlagi, kt sm si js čas uzel na svoje poste ti si tud lahko čas uzameš... Pa da vidmo...

žal nimam časa imam veliko drugega dela tako da samo malo vmes kašno napišem

Za prejšen post sem pa samo hotel povedati iz lastnih izkušenj kako je bilo prijetno ko te napadajo močnejši in bla bla tako naprej hehe:D

mrBlack
06-11-2008, 16:26
jaz osebno pa spostujem ranksa, ne glede na to, da smo si server razdelile 3 alianse, je on ostajal pri svojem in se vedno stoji pri svojem in iz tega se je vse prej kot pa delat norca. jaz osebno take igralce spostujem! zaradi njih je igra zanimiva, saj se bodo borili z vsako stavbo in vojakom, pa ceprav vedo, da se priblizuje njihov padec...

lp, mrBlack

Karras
06-11-2008, 16:27
žal nimam časa imam veliko drugega dela tako da samo malo vmes kašno napišem

Za prejšen post sem pa samo hotel povedati iz lastnih izkušenj kako je bilo prijetno ko te napadajo močnejši in bla bla tako naprej hehe:D

Ja gdo pa anapada ranksa a?:) On je bil TOP20!!!! top20 tak da nemoreš rači, da je slabši od napadalce, če še veš ne gdo natančno ga napada...

Prijetno pa res ni!

QYXĐ
07-11-2008, 18:25
jaz osebno pa spostujem ranksa, ne glede na to, da smo si server razdelile 3 alianse, je on ostajal pri svojem in se vedno stoji pri svojem in iz tega se je vse prej kot pa delat norca. jaz osebno take igralce spostujem! zaradi njih je igra zanimiva, saj se bodo borili z vsako stavbo in vojakom, pa ceprav vedo, da se priblizuje njihov padec...

lp, mrBlack

Alo mrBlack... to ti pa dam prav. Jaz sem se vsral, ker sem bil pod napadom C.S. jevcem in brisal račun :). Upam, da bo z ranksom drugače ;).

Karras
07-11-2008, 22:12
Special attack for Chipsy (http://travilog.org.ua/si/8073368/3e88242ceba43a536483759e6e44c729)

Chipsy! Tale napad sm samo za tebe naredu! Sm našopu neki vojske skupi, neki malega od farmic še hodi domov, sam tistih je max.600 enot.

Tak zej se pa naglej xD

Thunder
08-11-2008, 10:11
Svajle te osnovnošolske forice k si jih med odmorom izmenjujete so super :)...Mi je vsec da imamo osnovnosolskega komedijanta tu gor!

Lp,Thunder

mrBlack
08-11-2008, 12:12
svajle, bi dal lahko kaksen SVOJ raport prosim?
hvala,

lp, mrBlack

cipsy
08-11-2008, 12:20
Ja seveda a nebi prlepu en report kako farmaš s svojimi preatoriani ko so že tvoje SCL lulyke spucale naselje.

Karras
08-11-2008, 12:29
Ja seveda a nebi prlepu en report kako farmaš s svojimi preatoriani ko so že tvoje SCL lulyke spucale naselje.

Bo ko bo:)

Obveščam te, da je več kot 1000 praetorjanov xD Mi z praeotrjani bunkerje rušimo... :D

QYXĐ
10-11-2008, 19:19
Kaj pa aliansa BURJA? Tudi na to alianso nesmete pozabiti...

Karras
10-11-2008, 20:37
Kaj pa aliansa BURJA? Tudi na to alianso nesmete pozabiti...

Pride na vrsto:) Ne sam oni so kak dolgo že na serverju? Joj, ko si omenu sm prvič vidu alianso pa top20 so joj:D xD pa res;)

Mogoč bomo pa z BURJO zavezniki, če so valda resni, nikol se neve:)

~G~ kot GNOJ
18-11-2008, 14:11
razplet???

debilni server..same p****....vsi h ~G~(GNOJ) in gremo se skrivat...večina igralcev iz KAOSa je zbežala h G ker so strahopetci na kvadrat...

nevem kaj se sicer dogaja na tisti strani samo je pa vse skupi enolično...prvih 5 alians v zavezništvu..pa dejte se no zbudit..kdo bo WW delal????

komi čakam da koga pamet sreča in CS začne tolčt LG in G, ker tako je brezveze, pa ne verjamem da se bo kdo sprijaznil da je v krilu ki gradi WW

JOHN Wayne
18-11-2008, 16:40
JAh kaj ti naj rečem, če bi pa bil med njimi bi pa bil tih ane. Tak je!

Travian ni samo vojaška igra, moraš imeti tudi sposobne ljudi v vodstvu, ki znajo zadržati igralce, tudi tiste ki so veliko boljši od povprečja. Zavezništva so pa tak al tak potrebna.

lp

Karras
18-11-2008, 16:55
razplet???

debilni server..same p****....vsi h ~G~(GNOJ) in gremo se skrivat...večina igralcev iz KAOSa je zbežala h G ker so strahopetci na kvadrat...

nevem kaj se sicer dogaja na tisti strani samo je pa vse skupi enolično...prvih 5 alians v zavezništvu..pa dejte se no zbudit..kdo bo WW delal????

komi čakam da koga pamet sreča in CS začne tolčt LG in G, ker tako je brezveze, pa ne verjamem da se bo kdo sprijaznil da je v krilu ki gradi WW

Prosim, da zamnjaš nick na forumu, izbrišeš uporabnika ali pa preprosto utihneš, ker tvoj nick nebom komentiral... Samo izraža tvojo starost under 10...

JAh kaj ti naj rečem, če bi pa bil med njimi bi pa bil tih ane. Tak je!

Travian ni samo vojaška igra, moraš imeti tudi sposobne ljudi v vodstvu, ki znajo zadržati igralce, tudi tiste ki so veliko boljši od povprečja. Zavezništva so pa tak al tak potrebna.

lp

Jah se gdo je pa rek, da bojo ta zavezništva do konca servera?? Nobedn, samo zaenkrat, da se vojske ne popuče zastonj kot bi se rekl:D Bomo vidl gdo bo delu WW...

Uf počakte da symbol30 pride vas bo napucu k zravn C.S (mene) držite xD:mrgreen:

mrBlack
18-11-2008, 17:00

drugega dela tega stavka ne razumem

~G~ kot GNOJ
18-11-2008, 17:35
drugega dela tega stavka ne razumem

da sigurno ne CS in ne LG ne bo hotu bit le krilo, aliansi katera bo WW naredila in bo moralo pridet do velikega poka...upamm da bo to res..ker se že veselim :)

mrBlack
18-11-2008, 18:36
Ne razumem kaj zelis povedati s tem krilo drugi aliansi...? kolikor jaz vem, imata obe aliansi v interesih graditi WW, vsaka svojega! Ampak, le kako bi lahko jaz vedel kaj se roji po glavah vodstev...

lp, mrBlack

Karras
18-11-2008, 18:39
Ne razumem kaj zelis povedati s tem krilo drugi aliansi...? kolikor jaz vem, imata obe aliansi v interesih graditi WW, vsaka svojega! Ampak, le kako bi lahko jaz vedel kaj se roji po glavah vodstev...

lp, mrBlack

Ej kaj če bi se pa ti en mal spametoval in pustil tele mudele under 10? Mislim, da je življenje prekratko in se čas brezveze da porabit tud na druge načine...

Kako naj bi ti vedel? Pa saj si ti eden izmed vodij, celo diplomat C.S si! Najbrž, če bojo te alianse šle narazen boš pri tem ti imel zelo veliko besedo, saj C.S imperij je "tvoj"... No, bomo pa vidl še naprej:)

Pusti tega under 10 pri miru:) Naj pove nick, mam jaz za take preveč časa xD

~G~ kot GNOJ
18-11-2008, 19:51

lp, mrBlack

no torej!!! vsaka svojega!!!

torej bo prišlo do spopada...kajti verjetno se ne boste gledali kako WWji nastajajo, ker eden bo prej na 100...torej bo čene prej veliki pok ko se bo WW začel gradit :)

upam da razumeš....

svajle

ne govori o starosti če o tem nimaš pojma!!! pa povej ti svoj nik...no s tem da si cel dan na travianu dokazuješ svojo starost, frocek k nima kaj delat!

mrBlack
18-11-2008, 19:54
Verjetno bo res ja:D morda pa tudi ne! zakaj bi se ze sedaj obremenjevali z stvarimi ki so bodo pricele dogajati sele cez 5 mesecev?

lp, mrBlack

Karras
18-11-2008, 19:56
no torej!!! vsaka svojega!!!

torej bo prišlo do spopada...kajti verjetno se ne boste gledali kako WWji nastajajo, ker eden bo prej na 100...torej bo čene prej veliki pok ko se bo WW začel gradit :)

upam da razumeš....

svajle

ne govori o starosti če o tem nimaš pojma!!! pa povej ti svoj nik...no s tem da si cel dan na travianu dokazuješ svojo starost, frocek k nima kaj delat!

Se opravičujem mali ehmpf odrasel človek, pardon... Glej si pač n00b iz pantere, ki nemore nič proti nam in pač samo čaka, da se zgodi samo od sebe...

Slovenia22 mam nick tok na slučaju...

In gledal bo populacijo... Osnovna napaka froca ehmpf odraslega človeka, pardon... Če te zanima vojske kr na 9c crop pozvoni.

Karras
18-11-2008, 20:00
to imaš pa prav..kje je še to :)

joj kako bo potem pokalo ker se sedaj vsi le božate med seboj in delate nezanimiv server...

Kdo pa bi lahko nam "zagrenil" server? Nemara PANTERA? N.G? Zmaji? Ya pomojm da ne, sploh pa nepri WW-ju, pri katerem štejejo izkušnje, ne pa under 10 froci pardon... Up 40 in drugi... In simčkanje pa sploh ne... Najmanj pa otročje obnašaje, kar kaže na tvojo nezrelost, pa men pravš froc in s za lepe denarce upam stavt da sem starejši in malo bolj psihično dozorel, kar pa pri tebi ne vidim...

EDIT:

A ni med mojima postoma bil od froca post umes?

~G~ kot GNOJ
18-11-2008, 20:02
če bi vedu da si iz imperija CS se s teboj nebi niti malo spuščal v boj...

kot lahko vidiš ne maram LG in G :)

in seveda upam na zmago CSjev :)

Karras
18-11-2008, 20:04
če bi vedu da si iz imperija CS se s teboj nebi niti malo spuščal v boj...

kot lahko vidiš ne maram LG in G :)

in seveda upam na zmago CSjev :)

Glej... Nevem zakaj jih ne maraš, ampak če ne maraš njih in si za nas si tudi nas sovražnik... Zaenkrat... Ker smo združeni halo... Samo tole tvoje otročje obnašaje pa recimo ~G~ kot GNOJ... Svašta

~G~ kot GNOJ
18-11-2008, 20:07
le sklepam zakaj imajo G...to je vse :)

no spopast se boste mogli 1x...to je vse...pa upam da čimprej :) ker bi rad vidu kak dober report..ker sedaj so le simčki :)

symbol30
18-11-2008, 20:29
potem zelo slabo sklepaš
raje si preberi opis alianse in potem poglej ime prvega krila od ~LG~ in potem še ime od drugega in seštej 1+1 če seveda veš do toliko šteti

JOHN Wayne
18-11-2008, 20:30
le sklepam zakaj imajo G...to je vse :)

no spopast se boste mogli 1x...to je vse...pa upam da čimprej :) ker bi rad vidu kak dober report..ker sedaj so le simčki :)

HEHE, jao ej ko bi ti reporte vidu, sam niso vsi za v javnost :D;)

~G~ kot GNOJ
18-11-2008, 20:33
sem le zunanji opazovalec in se ne poglabljam v simcity alianse :)

bi pa rad videl ta spopad :) ker se vsi tok nosijo...še sploh pa teli Gjevci...

:rolleyes:

cipsy
18-11-2008, 20:42
No ko že glih tle govorite kako nemorejo skupaj do konca a še nisi videl kako se dogaja na drugih serverjih?
Aja najbrš tvoj prvi server no pa vse eno. Preberi si malo ostali forum pa poglej kako se alianse združujejo za skupno zmago.
Poglej s3 tam ni vsaka aliansa zase tam so se združile v vele sile kot so zlo glasni RUMOR šibkejši HUMOR ter mala sila JZ.
Verjem da ena aliansa z svojimi 2-3 krili nebo zmagala serverja, ker nebo imela dovolj vojske. Aja pa seveda če bojo po 2 alianse gradile WW pol predvidevam da bo server trajal celo kašno leto več od predvidenega časa heheh:D
To pa seveda je samo moje mnenje hvala za posluh pa lep pozdrav

mrBlack
18-11-2008, 20:58
manj ko je alians, manj je konkurence, lazje so stvari nadrozovane.;)

lp, mrBlack

Karras
18-11-2008, 21:01
No ko že glih tle govorite kako nemorejo skupaj do konca a še nisi videl kako se dogaja na drugih serverjih?
Aja najbrš tvoj prvi server no pa vse eno. Preberi si malo ostali forum pa poglej kako se alianse združujejo za skupno zmago.

Verjem da ena aliansa z svojimi 2-3 krili nebo zmagala serverja, ker nebo imela dovolj vojske. Aja pa seveda če bojo po 2 alianse gradile WW pol predvidevam da bo server trajal celo kašno leto več od predvidenega časa heheh:D

Njemu pravš, da se mot in ekola in ga ti pikneš v postu...

Podčrtal sem ti podatke ki so faljeni in izbrisal offtopic...

No pa začnimo:

Bi že moral zdaj jaz začet a ne? -.-' xD

Z 2-3 krili... Te alianse so združene... Top5 in C2S... 5+1=? (Če znaš boš vedo, čene je tvoi problem)... Nemore met dovolj vojske? Pa ti veš, da smo mi edini na serverju, ki vemo kaj je konjušnica in kaj so barake? Misleš, da lahko teh 10 panter al kolk jih je na usakem serveru nam pride do gležnjev? Sam lapanje, lapanje, lapanje... Nobedn drug ne dela na vojski, edin BURJA in EMPIRE morda malo več od drugih... Pa še tisti hočjo sranje z nami, vodilnimi, torej jih v tisto gradnjo zagotovo nebomo povabili, ker bojo vedno sovražniki... Pa glih tak nas do WW-ja nebojo omehčal... Morda si mislijo: Merich bo postavlu WW in navalijo tja kt ovace... To bo 100%! Pol se bomo pa lepo mi zmenli da bo en top200 delu WW in tak si boste pod nosom obrisal!

Po 2 alianse... Sem že omenil... 5+1=? Kakšno leto več od predvidenega? Vem da si tuki zanalašč mal pretiravou, sam nemorš tko rečt... Nas 6 alians pomojm nardi prej WW, kot pa vi: BURJA, EMPIRE, ZMAJI, N.G, PANTERA in še veliko drugih... Naredimo veliko prej WW kot vi, ker tejejo izkušnje... In izkušeni si šli v enake alianse, drugi pa zadi ostal... Tak da se ve gdo je že gradil WW in ve kako to zgleda, tisti, ki ga pa bojo prvič bojo pač manj možnosti meli, sploh pa v takih aliansah, katere vodja je 14 letnik:D To more bit na sekunde!

lp, svajle

mrBlack
18-11-2008, 21:12
Hehe, svajle, malo bom pokomentiral kar tvojo izjavo... tako je, C.S+CzS+C2S=~LG~+~G~+~L~, ampak se to ni ENAKO ampak je PODOBNO. Sem preprican, da bo C.S sam gradil WW, brez pomoci drugih, preprican sem da bo isto pocel tudi ~LG~, brez pomoci drugih. Ampak kot sem rekel, do WWja je se dalec, pustimo se presentetit, saj domnevam, da nihce ne more predvidit stanja kaksno bo ob gradnji WW, razen ce ve kaksen info, ki meni ni znan, potem se oproscam in naj ignorira moj post.

lp, mrBlack

Karras
18-11-2008, 21:14
Hehe, svajle, malo bom pokomentiral kar tvojo izjavo... tako je, C.S+CzS+C2S=~LG~+~G~+~L~, ampak se to ni ENAKO ampak je PODOBNO. Sem preprican, da bo C.S sam gradil WW, brez pomoci drugih, preprican sem da bo isto pocel tudi ~LG~, brez pomoci drugih. Ampak kot sem rekel, do WWja je se dalec, pustimo se presentetit, saj domnevam, da nihce ne more predvidit stanja kaksno bo ob gradnji WW, razen ce ve kaksen info, ki meni ni znan, potem se oproscam in naj ignorira moj post.

lp, mrBlack

Jah sej nism mislu ISTO... No pač zaenkrat smo v zavezništvu, akr z drugimi nismo... Do WW-ja je pa še res kar nekaj noči:D

~G~ kot GNOJ
18-11-2008, 21:35

lp, mrBlack

no no

točno to sem js govoru!!! more pridet do spopada :) si že manem roke ob gledanju reportov :) a se nebi vi že malo prej kresnli??? :D

cipsy
18-11-2008, 22:36
Mislem kere bedarije se tle pišejo.
Lej če ste res tako črno gledi zakaj so po sploh ta zavezništva med CS ter LG.
Če mate vsi taka mnenja zakaj pa pol ne prekinte zavezništva in se stovčete.
Sej take pišete tle po bo pa sam enkrat nož v hrbet pa je ane sej slovenci brez besed.

JOHN Wayne
18-11-2008, 23:19
Poglej s3 tam ni vsaka aliansa zase tam so se združile v vele sile kot so zlo glasni RUMOR šibkejši HUMOR ter mala sila JZ.

Zato pa čimperj naredit čistko da se izognemo tistim malim aliansam, ki bi hotele štrene mešat ane.

mrBlack
19-11-2008, 00:26
Zakaj? ni logicno? na tem forumu so vse prej kot dejanska stanja alians, dogovori med aliansami potekajo izkljucno preko diplomatov, seveda private, tu so le spekulacije! zakaj se prej ne udarimo? ker ce ti iskreno povem sem zadovoljen z ~LG~ ter njihovo politiko! nasi interesi se ne krizajo, niti slucajno, so pa alianse ki so proti koaliciji, te alianse pa z veseljem s skupnimi mocmi zatremo! kako bo pa kasneje je pa odvisno od igralcev in kako bodo sposotovali dogovore med aliansami!

lp, mrBlack

QYXĐ
19-11-2008, 19:58
Vidno po forumu, da se na s5 nedogaja nič. Nobene vojne :(. Dolgčas.

Zdele se že kregate kdo bo zmago?!?! Ka vam ni jasno... kje je še to.

Karras
19-11-2008, 20:04
Vidno po forumu, da se na s5 nedogaja nič. Nobene vojne :(. Dolgčas.

Zdele se že kregate kdo bo zmago?!?! Ka vam ni jasno... kje je še to.

Evo taki mudeli kot si ti pa se prtožujejo...

Nauč se igrat in naredit 1000 populacije in nekaj več vojske in boš mlahko v dobrih aliansah in boš lahko mel svoje alianse in delu vojne kokr boš hotu... Če boš pa ti z 400 populacije nam tuki težil nam, k nočemo vojn, razen v nujnih primerih, ker hočemo vojsko, sam pa naredil neboš nič te moramo razočarati... REPORTOV TUKI NE DOBIŠ VEČ!

Pejd v EMPIRE pa se tolči, bomo vidl kolk časa boš zdržal...

QYXĐ
19-11-2008, 21:14
Nešpila več na s5 tak, da nemorm :)

Karras
19-11-2008, 21:15
Nešpila več na s5 tak, da nemorm :)

Če pa neigraš pol pa vsaj jaz mislim, da v tem kotičku nimaš kaj za spamat, da ni vojn... Kt bi jest šel na kotiček za si3 in začnu govort da niso dobri reporti...

lp

mrBlack
20-11-2008, 00:34
jaz ne igram na si3, pa vem da USK stanca lepe reporte:D morda pe le to ni skrivnost kaj se dogaja na si5;) kolikor vem, se ~G~ "tepe" z kar nekaj aliansami, kaksen komentar od udelezencev v tem boju?

lp, mrBlack

symbol30
20-11-2008, 00:47
še lepše bi bilo če bi pokazali kak report :D

rusilec
20-11-2008, 13:11
eko tu je en od reportov...ni na alianso EmpireX ampak na enega od njihovih zaveznikov.
prvo so oni napadli potem pa se je napad vrnu:D u obeh primirih naša zmaga:D
ja pa še report NI moj!

prvo so oni napadli:
http://shrani.si/f/u/4Q/qnrtfeM/obramba.jpg
in potem kontra:D
http://shrani.si/f/3V/N6/2HXUzFlT/napad.jpg

bo pa še tašnih reportov zelo hmalu:D neki jih je že smao ni nikoli časa gor dajat:D

QYXĐ
20-11-2008, 13:25
Če pa neigraš pol pa vsaj jaz mislim, da v tem kotičku nimaš kaj za spamat, da ni vojn... Kt bi jest šel na kotiček za si3 in začnu govort da niso dobri reporti...

lp

Čeprav neigram sem vseeno ugotovil tvoj nick v igri :). Tak, da vem ka se dogaja.

symbol30
20-11-2008, 15:14
hehe lepa kontra z strelami, pretorijani brez možnosti :D

JOHN Wayne
20-11-2008, 15:41
http://shrani.si/f/38/Jl/4ajRjfnH/john.png

Ni ne vem kaj pa dobr je, ker ste že tok sitni s temi reporti.:D

mrBlack
20-11-2008, 16:33
kolega moj, reporti napadov na JV nas predvsem zanimajo;)

lp, mrBlack

Karras
20-11-2008, 16:34
Čeprav neigram sem vseeno ugotovil tvoj nick v igri :). Tak, da vem ka se dogaja.

Ah ti veš nick in ker ga veš misliš, da veš vse o serverju?

Dj dj ne laž tuki:D

Drgač pa... 1000 legionarov?:D OK, sej se jih nardi tok, sam sam njih pa neki spremstvo pošle :p

Strele pa itak najbolše pa hitr tud:rolleyes:

QYXĐ
20-11-2008, 18:36
Ah ti veš nick in ker ga veš misliš, da veš vse o serverju?

Dj dj ne laž tuki:D

Drgač pa... 1000 legionarov?:D OK, sej se jih nardi tok, sam sam njih pa neki spremstvo pošle :p

Strele pa itak najbolše pa hitr tud:rolleyes:

Če bi vse vodo kaj se dogaja, sigurno nebi brskal po forumu. A to je blo mišleno meni, da lažem?

Karras
20-11-2008, 19:16
Če bi vse vodo kaj se dogaja, sigurno nebi brskal po forumu. A to je blo mišleno meni, da lažem?

Ja, da veš kaj se dogaja... Pravzaprav pa o stvai nimaš niti veze, tak da ...

cipsy
20-11-2008, 20:51
Nič moram rečt da hvala bogu ene par reportov smo pa le videl glede na to da naj bi bla huh vojna.
Kar se pa ostalih zadev tiče pa sami nakladači še dober da niste kašni diplomati v aliansah ker bi pol pa res biv zanimiv server bi ble same vojne povno besed in malo dejanja.
Lep pozdrav

Karras
20-11-2008, 22:26
Pozdrav!

Kot veste sem Slovenia22!

No, nič več! Če me rabte me dobite na nicku Cloudy_Seed, tak da povem, da sm nov lastnik tega računa... Slovenia22 sem oddal tak da se je zgodila manjša menjava... Če bom nick spremenil še nevem, bom povedu

JOHN Wayne
20-11-2008, 22:41
Nič moram rečt da hvala bogu ene par reportov smo pa le videl glede na to da naj bi bla huh vojna.
Kar se pa ostalih zadev tiče pa sami nakladači še dober da niste kašni diplomati v aliansah ker bi pol pa res biv zanimiv server bi ble same vojne povno besed in malo dejanja.
Lep pozdrav

HEHE jst pa poznam nekoga, ki je diplomat :D

Vojne so ble pa še bodo, jst ne vem kaj tok pričakujete od s5, po večini je mirno razen na JV se še nekaj kuha. Če bo in ko bo kakšna vojna sem pa prepričan da se bo takoj zvedlo ;)

Karras
20-11-2008, 22:50
HEHE jst pa poznam nekoga, ki je diplomat :D

Vojne so ble pa še bodo, jst ne vem kaj tok pričakujete od s5, po večini je mirno razen na JV se še nekaj kuha. Če bo in ko bo kakšna vojna sem pa prepričan da se bo takoj zvedlo ;)

Js tud mislim, da poznamo tuki enga diplomata :D

cipsy
20-11-2008, 22:58
Pozdrav!

Kot veste sem Slovenia22!

No, nič več! Če me rabte me dobite na nicku Cloudy_Seed, tak da povem, da sm nov lastnik tega računa... Slovenia22 sem oddal tak da se je zgodila manjša menjava... Če bom nick spremenil še nevem, bom povedu

opa miki a si prišu na jz mene izkat hm zgleda da se bom mogu zdej pa kr mal potuhent skrit še bol globoko v lukenco.
Drgač pa kak to da si zamenju account sej un account je biv tut dober ajde ta je polestvici mal bolši sam vse en tam je blo dost vojske in dobra aliansa

Karras
20-11-2008, 23:02
opa miki a si prišu na jz mene izkat hm zgleda da se bom mogu zdej pa kr mal potuhent skrit še bol globoko v lukenco.
Drgač pa kak to da si zamenju account sej un account je biv tut dober ajde ta je polestvici mal bolši sam vse en tam je blo dost vojske in dobra aliansa

Mislim, da bo nekaj:

-Morda za odtenek več vojske
-Boljši SimCity (to je zame:D)
-Aliansa je No.1 una pa 5. sej je isto...

Mah nebom te iskou, bom kr te pustu:)

Karras je nov nick:)

cipsy
20-11-2008, 23:13
Hehe te bom probu obiskat mogoče ti pa mal skrčem vojsko če praveš da je je preveč
Sam sem pa neki slišu da bo tle na jz-ju še mal pokalo da se baje prpravla neka akcija hehe:D

Karras
20-11-2008, 23:17
Hehe te bom probu obiskat mogoče ti pa mal skrčem vojsko če praveš da je je preveč
Sam sem pa neki slišu da bo tle na jz-ju še mal pokalo da se baje prpravla neka akcija hehe:D
Nisi prav slišu:)

Kar pridi... Pa ne pozabit pozvonit:)

cipsy
20-11-2008, 23:30
aha zdej bosta pa lahko delala skupne akcije z symbol30 siguren bo to veselica bo vse povsot pokalo in se rušilo

symbol30
20-11-2008, 23:33
hehe cipsy, ti si prvi ki je na udaru :D

QYXĐ
21-11-2008, 11:48
Nikoli slišal za račun Cloudy_Seed :)

Karras
21-11-2008, 20:31
Nikoli slišal za račun Cloudy_Seed :)

Do sedaj bil top 100!

Sedaj pa sem račun prevzel jaz, torej simcity igralec, tako alhko pričakujete uspeh na rank lestvici do top50, saj nerabimo vojske, ker imamo zato ~LG~! SimCity more bit in s tem tudi rank... Torej do sedaj je un račun vodu un, k je delu skos na vojski, sedaj se je pa upaljal simcity način in s tem 1200 golda!

(da nebi gdo mislu, da sem resen)...:D

lp:D

JOHN Wayne
21-11-2008, 20:55
Meni je rang ku***. Morš pogledat prvo pod napadalce in obrambne igralce, pa takoj vidiš če je dober. Nprimer če je med med top30 napadalci pa ima tok mal naselij, naprimer Illuminati ( upamd a sem prav napisal ), res RESPECT:D

No sedaj ni več top30, je pa blizu ;)

mrBlack
21-11-2008, 21:33
p... vse to je res, ampak pri takih igralcih je tako da jih povozi cas, kar pomeni, da sedaj delujejo agresivno, ampak cez 2 meseca bo to le nepomemben kamencek v kamnolomu... niso pomembne napadalne pike, to le pokazejo ali je igralec pucal bunkerje, ali pa isce po mapi igralce, ki imajo simbolicno armijo in jih vedno znova puca. pomembni so katapulti ter obnovljivost celotne armije, ker je pac logicno da se vojsko redno, sproti porablja.

lp, mrBlack

JOHN Wayne
22-11-2008, 13:09
p... vse to je res, ampak pri takih igralcih je tako da jih povozi cas, kar pomeni, da sedaj delujejo agresivno, ampak cez 2 meseca bo to le nepomemben kamencek v kamnolomu... niso pomembne napadalne pike, to le pokazejo ali je igralec pucal bunkerje, ali pa isce po mapi igralce, ki imajo simbolicno armijo in jih vedno znova puca. pomembni so katapulti ter obnovljivost celotne armije, ker je pac logicno da se vojsko redno, sproti porablja.

lp, mrBlack

AHA, imaš prav to o obnavljanju vojske pa da se redno menjava, mislim da oba veva o čem govorim, hehe:p

Sicer pa veš, da pri meni gredo vojakci po 1 tednu rakom žvižgat ;);)

mrBlack
22-11-2008, 13:31
edinole prav, sej na navodilih pise da je tok zivljenska doba povprecnega C.S vojaka;)

~G~ kot GNOJ
25-11-2008, 13:35
aurelio, pričakuj čistko;)pa bomo videli tvoj upor!

nisem js aurelijo..ampak svaka mu čast!!! tako se dela...

cipsy
26-11-2008, 00:31
Ka pa tu zdej pršlo na ušesa da se na jz-ju mal dogaja da nekaj poka okrog mene in sem kr repeka stisnu med nogice in sam molem da tut mene ne doleti kaj krutega.
No bomo videl kako bo vse skup izpadlo mogoče bo pa še zame kej farem ratalo heheh:D
Aja pa bojo mogoče kaki reporti priromali sem gor?
Hvala za razumevanje in lep pozdrav

mrBlack
26-11-2008, 21:36
joooj, koliko dolgo se bo moralo se cakati na obljubljeno zdruzenje vseh alians proti "tiranskima" ~LG~ ter C.S... O tem se govori zadnji mesec, dogaja se pa vedno manj... morda pa je to njihova taktika... da nas znavelicajo...

lp, mrBlack

symbol30
26-11-2008, 21:58
hehe, potem jim to dobro uspeva :D
saj drugače je dobro da se katapulti malo premaknejo ;)

Karras
26-11-2008, 21:59
Ja T.S. poskuša z napadi na ~LG~, samo se jim že (počasi) vrača... No bli so feiki :p

Čakamo še:)

cipsy
26-11-2008, 22:19
oh ja svalk v akciji a ti tut kej rušeš si tut kej v akciji al sam vohuneš heheheheh:D
Zvedu sem pa tut da se neki D.I.V vpleta v akcije tako da nevem a ma ~LG~ dost vojske še za eno alianso hehe:D

mrBlack
26-11-2008, 22:36
Zanimivo in edino hrabro dejanje bi bilo da bi se se vse alianse pridruzile T.S.! in napadle se C.S! od panter, burje, empire, empirex... skupaj lahko ubijemo dolgcas!;)
Ziveli!

lp, mrBlack

Karras
26-11-2008, 22:38
Zanimivo in edino hrabro dejanje bi bilo da bi se se vse alianse pridruzile T.S.! in napadle se C.S! od panter, burje, empire, empirex... skupaj lahko ubijemo dolgcas!;)
Ziveli!

lp, mrBlack

Jah pol bi pa blo tuki vprašanje: Je res toliko vojske pri vsakem igralcu? Pa bi se vsi malo zavedelo kolko je gdo mel...

cipsy
26-11-2008, 22:51
Jah sam koker pogledaš na travian world analyzerju da T.S. kr zgubla populacijo in majo kr rdeče hehe:D
A je to konec edinih upornikov na jz strani ali čakajo še kašna presenečanja ali je to to na tem serverju

symbol30
26-11-2008, 23:52
ja očitno bomo igrali simcity do konca serverja, če bo konec z njimi :)
po moje je napaka manjših alians da se med seboj ne povežejo dovolj močno in jih potem močnejši razbijamo kot sklede :D

cipsy
27-11-2008, 00:24
ja očitno bomo igrali simcity do konca serverja, če bo konec z njimi :)
po moje je napaka manjših alians da se med seboj ne povežejo dovolj močno in jih potem močnejši razbijamo kot sklede :D

Jah nevem no koker sem slišu si ti bol kot ne počivu tako kot svalk nevem a planirata veliko akcijo aaaa?
Ajde da neboš kej jezen malo heca mora bit
Pa nič svalku povedat da se nebo kje name spravu se nebom mogu brant ker nevem kaj je obramba hehe:D

symbol30
27-11-2008, 01:17
hehe, res je da sem bol počival, vendar je to bolj zaradi pomanjkanja katapultov kot šparanja vojske, zdaj se že delajo in bodo letele žitnice kmalu od koga pa še nevem je velika izbira

cocka
30-11-2008, 19:18
Js vam povem, čeprav pantera alianse niso med top 5, se bodo nakoncu zdržle, pomagale jim bodo tt alianse burje pa še katera, lg, l, pa g alianse bodo šle pa lepo rakom žvižgat!!!

PANTERA 4EVER!!!!!:):):):):):):)

Karras
30-11-2008, 19:24
Js vam povem, čeprav pantera alianse niso med top 5, se bodo nakoncu zdržle, pomagale jim bodo tt alianse burje pa še katera, lg, l, pa g alianse bodo šle pa lepo rakom žvižgat!!!

PANTERA 4EVER!!!!!:):):):):):):)

Ok, še en boring PANTERA member... PANTREA na ČISTO vsakem serverju teži... Na usakem serverju nardijo 10 kril in nikoli niso uspešni! In BTW... Zelo moteč napis imajo:p

Ne, res niso med top5 in nebojo:p Nevem, če se bojo zdržale, mogoče pa, ampak bolj od zadi... A C.S pa C2S pa nebojo šle našim rakcem žvižgat? Hh ne, C.S bojo pa zavezniki:D Noja... Če bote spravli WW na 80 stopnjo na koncu vam res čestitam, za drugo bomo pa videli...

Aja BTW... Če bo kera izmed teh zgoraj navedenih alians (-LG-, -G-, -L-, C.S in C2S) napovedala vam vojno mislim, da nebote tok po forumu razglašali kok bo kdo pri koncu, ampak zaenkrat ste mirni. In porihtati morate to, koga imate v aliansi... Saj samo ajz farmam 3 vaše člane, tako res nebote se obdržali... Joj joj No, sej mene ne moti tole

cipsy
30-11-2008, 19:28
ampak veš kaj svalk jst mislem da bojo pa tebe najprej pokončal ka si glih najbol glasen.
Sam itak predvidevam da boš šu prec na drug account aneda iz cveta na cvet tako kot iz CS v LG kam pa pol če ti tukaj nebo uspelo a boš šu pol pa v pantere?
Same buče prodajate nimam kej druzga rečt hehe:D

cocka
30-11-2008, 19:29
no povej pol iz katere ally si če lahko izven...drugače pa ni treba bit panteram združeno čez celo obdobje igranja boš videl kak bodo pantere skupi stople ko bo napočil čas vojn...:D:D

symbol30
30-11-2008, 19:40
uh močne besede od močne alianse pantere, ki očitno nekje skrivajo vojske za big bum, vse me je strah ko bo moja pantera farma udarila po meni

Karras
30-11-2008, 19:43
ampak veš kaj svalk jst mislem da bojo pa tebe najprej pokončal ka si glih najbol glasen.
Sam itak predvidevam da boš šu prec na drug account aneda iz cveta na cvet tako kot iz CS v LG kam pa pol če ti tukaj nebo uspelo a boš šu pol pa v pantere?
Same buče prodajate nimam kej druzga rečt hehe:D

Jah povej nick, čene pa se skrivaj do konca serverja pa bodi tiho, da se lepo izrazim:)

no povej pol iz katere ally si če lahko izven...drugače pa ni treba bit panteram združeno čez celo obdobje igranja boš videl kak bodo pantere skupi stople ko bo napočil čas vojn...:D:D

Sem iz alianse ~LG~ (če veš kaj je to)... Haha krila so, pa niso združena? Odlično, čestitam!

uh močne besede od močne alianse pantere, ki očitno nekje skrivajo vojske za big bum, vse me je strah ko bo moja pantera farma udarila po meni

Js tud komi čakam, da moje 3 farme pridejo na account in z vojsko, ki so jo skrivali v 2. vasi (lol) pride nad mene. Čakal bom, ko bo val vojske pribil na moja vrata obzidja. Obzidje bo krvavo rdeče obarvano, s tem bo pa dokazano, da se je pantera močno upirala, kolikor se je dalo. Moja obramba pa se je namučila nemalo in oni so imeli 1 žrtev, na moji strani pa brez. Izredna bitka:D

cocka
30-11-2008, 19:51
in kaksn je tvoj nick ce se lahk izvem d ti en bunker postavm d ti usa vojska umre:D:D

symbol30
30-11-2008, 19:52
moj dragi cocka, mislim da v pantere ne premorete ravno dovolj vojske za nek pošten bunker, ki se ga nebi moglo prebiti

Karras
30-11-2008, 19:57
in kaksn je tvoj nick ce se lahk izvem d ti en bunker postavm d ti usa vojska umre:D:D

Nick je Karras... Bunker pa kar postavite itak ropam z 50 vojske :p Mi se bojo vrnili:D

moj dragi cocka, mislim da v pantere ne premorete ravno dovolj vojske za nek pošten bunker, ki se ga nebi moglo prebiti

Jah pa naj majo veselje organizirat tele bunkerčke, da sprobajo kak to gre:p

cipsy
01-12-2008, 15:52
Ko pregledujem po s5 alianse gledam kako aliansa T.S. tone in tone vse manj igralcev je v aliansi in sedaj se človek upraša "A se je sploh splačalo drezat v ~LG~"
Mislem da bi blo dobro če bi to kašen član alinse TS lahko lepo razložu tukaj na forumu kašno je stanje.
No ja razplet s5 na jz-ju bo spet mir spet standart farmanje iz strani ~LG~-ja.
A kaj pripravlajo pantere, DIV in še ostala kompanija spet kašen kmečki upor.
Bo le enkrat poražen ~LG~ zaradi svoje nesramnosti do manjših igralcev, ter pokleknil na kolena in prosil zaveznike za pomoč.
Jah no bomo videli kašno bo kaj stanje na serverju še je čas.

Karras
01-12-2008, 16:31
Ko pregledujem po s5 alianse gledam kako aliansa T.S. tone in tone vse manj igralcev je v aliansi in sedaj se človek upraša "A se je sploh splačalo drezat v ~LG~"
Mislem da bi blo dobro če bi to kašen član alinse TS lahko lepo razložu tukaj na forumu kašno je stanje.
No ja razplet s5 na jz-ju bo spet mir spet standart farmanje iz strani ~LG~-ja.
A kaj pripravlajo pantere, DIV in še ostala kompanija spet kašen kmečki upor.
Bo le enkrat poražen ~LG~ zaradi svoje nesramnosti do manjših igralcev, ter pokleknil na kolena in prosil zaveznike za pomoč.
Jah no bomo videli kašno bo kaj stanje na serverju še je čas.

Jah, men se zdi, da jih iz alianse T.S. ni kaj na forumu, asm bomo videli:p Ya, kmečki upori se že dogajajo iz strani D.i.V., vendar nekaj malega in si nismo jih vzeli zaenkrat kot kak problem... No, bomo videli.. PANTERE mislim, da si ne upajo sploh kdaj napadit kakega ~ člana... BURJA je pa nekaj C.S-e napadala, ampak mislim, da ni bilo kakih velikih spopadov, pa morda še bojo...

lp

cocka
01-12-2008, 20:25
lej svalje sej bi te napadu pač sam se mi neda pošilat zdle vojsko 26ur daleč k je še mam premal počak še mal d nardim ene 10000 gorjačarjev pol se boma pa mal drgač menla, pa ene par 100 katapultov pol bomo pa vidl ka bojo lgjevci nardil, pantere se skrivamo in branimo a se potem poberemo od napadov in ostro pokažemo zobe a veš tak da nikoli ne podcenjuj slabših od sebe to je moj nasvet...drugač pa tt če bote lgjevci zmagal sj en itq more nmorta bit 2 aliansi 1. aveš?? tak da bv d se tule na forumu neki prerekama sj bo čas pokazu svoje:evil::Duživaj:o:cool::D

Karras
01-12-2008, 20:28
lej svalje sej bi te napadu pač sam se mi neda pošilat zdle vojsko 26ur daleč k je še mam premal počak še mal d nardim ene 10000 gorjačarjev pol se boma pa mal drgač menla, pa ene par 100 katapultov pol bomo pa vidl ka bojo lgjevci nardil, pantere se skrivamo in branimo a se potem poberemo od napadov in ostro pokažemo zobe a veš tak da nikoli ne podcenjuj slabših od sebe to je moj nasvet...drugač pa tt če bote lgjevci zmagal sj en itq more nmorta bit 2 aliansi 1. aveš?? tak da bv d se tule na forumu neki prerekama sj bo čas pokazu svoje:evil::Duživaj:o:cool::D

Joj joj! Predvidevam, da nimaš več kot 600 populacije oz. si BREZ izkušenj... 10k gorjač? Pa se ti zezaš iz mene al iz sebe? Z gorjači me boš napadu?:D 100 katascov? 10k pa 100 karascov? Sam bog naj ti pomaga!

Pantere bla bla bla... Vem, da nemoreta biti 2 aliansi na 1. mestu, hvala za to podarjeno znanje... Kateri si, če prehitiš drugega? Ne prerekama se:p

Ok, k si glasn neki pantera bla bla bla pa nam zaupaj tvoj nick... Nick, nick, nick:p

Thunder
01-12-2008, 21:43
Svajle vohuncek ne bit glasen tudi ti se prides na vrsto,ker imas se neporavnane racune z mrBlack-om (zdaj te se resuje zaveznistvo)...kako dolgo pa je vprasanje :) uzivaj dokler se lahko potem pa bos nas futer iz katerega bomo delal vojsko haha:evil:

Lp,Thunder

JOHN Wayne
01-12-2008, 23:35
Svajle vohuncek ne bit glasen tudi ti se prides na vrsto,ker imas se neporavnane racune z mrBlack-om (zdaj te se resuje zaveznistvo)...kako dolgo pa je vprasanje :) uzivaj dokler se lahko potem pa bos nas futer iz katerega bomo delal vojsko haha:evil:

Lp,Thunder

Dobra;)

Sicer pa bom takle rekel, da se ne sme podcenjevati moč panter, naprimer na s3 so kar daleč pregurali če gledaš kje so bili 1-2 meseca pred koncem, sam tam so ostale alianse ( top 10 ) naredle 1 napako ki jo mi ne bomo >Izbris iz s5.

lp

Holzer-ka
02-12-2008, 15:29
Joj joj! Predvidevam, da nimaš več kot 600 populacije oz. si BREZ izkušenj... 10k gorjač? Pa se ti zezaš iz mene al iz sebe? Z gorjači me boš napadu?:D 100 katascov? 10k pa 100 karascov? Sam bog naj ti pomaga!

Pantere bla bla bla... Vem, da nemoreta biti 2 aliansi na 1. mestu, hvala za to podarjeno znanje... Kateri si, če prehitiš drugega? Ne prerekama se:p

Ok, k si glasn neki pantera bla bla bla pa nam zaupaj tvoj nick... Nick, nick, nick:p

No ti pametni pametnjakovič...
Gorjače se v bistvu bolj splača delat,kot pa met sekir,če imaš dovolj žita ;)...

Tako,da ne podcenjuj gorjač...

cipsy
02-12-2008, 15:44
No ti pametni pametnjakovič...
Gorjače se v bistvu bolj splača delat,kot pa met sekir,če imaš dovolj žita ;)...

Tako,da ne podcenjuj gorjač...

Heheh ja ja baukel me pa zanima kako boš ti uzdržvala 300k 400k gorjačev.
Pa me zanima kje so vsi tisti reporti kjer so velike vojske gorjačev sem že vidu da je mel kdo 10k gorjačev sam drgač se pa dela sam sekirce tako da zavrjeno.
Sej cenovno če gledaš so itak cenejš sam je pa fora glede porabe žita je pa bolš met 10k sekirc koker pa 10k gorjačev. Vsaj kar se tiče napada saj imajo sekirce 20 napada več kar se pri 10k enot zelo pozna.
Dober nebom preveč pametoval ka tuk pameten pa spet nisem hehe:D samo logika
Lep pozdrav

Karras
02-12-2008, 17:26
Pa me zanima kje so vsi tisti reporti kjer so velike vojske gorjačev sem že vidu da je mel kdo 10k gorjačev sam drgač se pa dela sam sekirce tako da zavrjeno.
Sej cenovno če gledaš so itak cenejš sam je pa fora glede porabe žita je pa bolš met 10k sekirc koker pa 10k gorjačev. Vsaj kar se tiče napada saj imajo sekirce 20 napada več kar se pri 10k enot zelo pozna.
Lep pozdrav

Tokrat imaš prav:p

Ya mnda bom delu ray sekire kt gorjače ane? Mislm, če si ropanje style ok, ropi z 10k gorjači, sam enga pa nboš mnda napadu z 10k gorjači? Fffff:D

Ok, probima:p Let's go!:p

Holzer-ka
02-12-2008, 17:50
Lep pozdrav

Večina jih res dela...Vendar sem napisala,ČE IMAŠ ŽITO se ti bolj splača delat gorjače ;)...

Karras
02-12-2008, 17:52
"No ti pametni pametnjakovič...
Tako,da ne podcenjuj gorjač..."

Večina jih res dela...Vendar sem napisala,ČE IMAŠ ŽITO se ti bolj splača delat gorjače ;)...

Če imaš žito (večina nima dovolj žita) je qL delat gorjače, samo useen so sekire boljše ane? OMG.. Pametnjakovič? LooooooL dej rajš pejd gorjače delat no:p

Holzer-ka
02-12-2008, 17:56
Ne ljubi se mi več ponavljat... :)
Večina jih nima...Nekateri pa imajo :)

In če smo že pri tem primerjaj...

3 gorjači-2 sekiram
Manj stanejo...Prej se naredijo...Močni so pa isto :)

mrBlack
02-12-2008, 20:28
SJN na si2 je prav lepo uporabil 40k gorjac za ciscenje natarske vasi pred prevzemom nacrta, tako da mislim, da se da vsako enoto na travianu "porabit" na svojevrsten nacin.
Svajle, na podlagi cesa ti ze pametujes na tem forumu? po tem ker si ti "izvrsten" igralec ali po tem da te LG sciti in upas, da ne glede na intenzivnost provokacij in "pametovanja", da te ne bo nihce napadel? prosim, saj ti ves vse, mi bos podal pa se odgovor na to vprasanje.

lp, mrBlack

Karras
02-12-2008, 20:32
SJN na si2 je prav lepo uporabil 40k gorjac za ciscenje natarske vasi pred prevzemom nacrta, tako da mislim, da se da vsako enoto na travianu "porabit" na svojevrsten nacin.
Svajle, na podlagi cesa ti ze pametujes na tem forumu? po tem ker si ti "izvrsten" igralec ali po tem da te LG sciti in upas, da ne glede na intenzivnost provokacij in "pametovanja", da te ne bo nihce napadel? prosim, saj ti ves vse, mi bos podal pa se odgovor na to vprasanje.

lp, mrBlack

Lepo je uporabil 40k gorjač,... Torej 40k gorjač? Od 4 igralcev... Torej če si ti mene s tem hotu kaj si mislu 40k gorjač od 4 igralcev, torej 4 igralci...

Vem, da sem izbrsten, sej vem, sam useen hvala :D Pametujem? Samo pač povem, da je SJN uporabil 40k gorjač od 4 igralcev...

corn mix2
02-12-2008, 20:58
loool,če pogledamo na PRVI SLoo speed... Dzingiskhan je mev ogromno število Gorjačarjev,ko je sesuvav oz. sta sesuvala itd. igralce na speedu,2slo speed ponovno je blo ogromno igralcev ki so mel preko 10k gorjačarjev,no jaz sem biv Tevton in sm z DUALOM mev večinoma METALCE sekir, je pa res da če hočeš pucat pol mej Metalce sekir,če hočeš ropat,prisegaš na KVANTITETO>KVALITETO pol mej pa gorjačarje..pa Svajle ne pametuje pove svoje mnenje kot sem ga tudi jaz. Če pa kdo neve kaj je KVANTITETA in kaj je KVALITETA se pa na starše obrnite.toliko od mene
LP

P.S-Kar veliko offtopic post.ov je v tej temi,tko ,da nebo čisti OFFTOPIC,če mene sitter nebi za J*** ko sm mev 300pop pa 1000army.. in ko so me takrat stolki bi sedaj tud jz lohk čvekav o 10k army. itd ;)
LP

krisi
02-12-2008, 21:52
nobeno zaveznistvo ni tako mocno, da ne more biti z danes na jutri prekinjeno. Mr. Black prisel bo cas za poplacanje racunov. Ko bo ta cas bom z veseljem poslal vojsko na vsakega, ki se sedaj skriva v LG-ju ali G-ju. Upam, da znajo naredit tako dober bunker kot se hvalijo tukaj gor, da ne bodo moje sekirce samo na sprehodu..konec koncev rabim pike za napadalca...hehe

Karras
02-12-2008, 21:59
Make a way, make a way, kris is on the way:D

Misleš, da bo -LG- gledu al kaj? Mislim, da če bo kaka vojna mislim, da bomo usi dali use od sebe, ne bomo gledali...

krisi
02-12-2008, 22:01
Lg nima velik dat od sebe (razen 15 croperjev, ki jih bomo z veseljem zasedli). Sedaj se bo G usral, kmalu za tem pa se Lg. L pa itak ni omemebe vreden

cipsy
02-12-2008, 22:02
Mislem pa ste kako vi pričakujete da bo zavezništvo obstalo če en po drugem plujete in sam upate da se folk skrega da bi bla vojna. Mislem če ste vsi takega negativnega mnenja zakaj pa pol prec ne prekinete pa nardite malo klanja in bo vse ql.
Pa bo mir pa bodo lahko eni igralci naprej igrali v miru igro.
Drgač je pa itak to sam moje mnenje

JOHN Wayne
02-12-2008, 22:07
Jst mam pa tak nareto, sam da ne boste zdaj vsi delali po men:p

sekirce za spucat farmat s gorjačarji, tak da če že naredi kakšen bunker bodo šli gorjači adijo in ne sekirce, nato se vse spet ponovi. čiščenje s sekircam farmanje z gorjačerji. Sicer imam bolj malo gorjačarjev, sam v prihhopdnje bom priredil razmerje vojske, da bom na takšen način delal.

lp

krisi
02-12-2008, 22:08
najboljse stvari se hranijo za konec. Takrat pa bo veselo...ampak ne pri LG-ju

symbol30
02-12-2008, 23:01
ja se strinjam krisi
lg nimamo za pol mađarske žemljice
prav tako obe krili

cipsy
03-12-2008, 16:37
ja se strinjam krisi
lg nimamo za pol mađarske žemljice
prav tako obe krili

Ampak res nimate kaj šele za burek hehe :D je reku si ga slišu skrimo se baukel gre:D
Najprej ljudje podcenjujejo nakoncu pa vse tiho ne duha ne sluha naokol beh

krisi
03-12-2008, 18:39
sedaj je G v "postopku". Za ostale je se cas.

cipsy
03-12-2008, 21:54
sedaj je G v "postopku". Za ostale je se cas.

Baukel hehe jst pa mislem da so v ~G~ sami dobri igralci z izkušnjami in da njih nebodo ljudje kr tako potovkel in mislem da bodo vstrajali do konca in bili med zmagaovalci na koncu serverja.
Ampak to je seveda samo moje mnenje
hvala za razumevanje in lep pozdrav

Thunder
03-12-2008, 22:23
Baukel hehe jst pa mislem da so v ~G~ sami dobri igralci z izkušnjami in da njih nebodo ljudje kr tako potovkel in mislem da bodo vstrajali do konca in bili med zmagaovalci na koncu serverja.
Ampak to je seveda samo moje mnenje
hvala za razumevanje in lep pozdrav

No jaz pa menim da se motis-niso tako mogocni kot jih nekateri prikazujejo (zgubili so veliko vojske in prevzel so jim kar nekaj vasic :) ).Za tako izkusene igralce kot jih ti opisujes se mi ne zdi ravno ok oziroma ne kazejo izkusenosti.(pac samo moje mnenje)

Lp,Thunder

symbol30
04-12-2008, 00:00
Ampak res nimate kaj šele za burek hehe :D je reku si ga slišu skrimo se baukel gre:D
Najprej ljudje podcenjujejo nakoncu pa vse tiho ne duha ne sluha naokol beh

hehe cipsy, mađarska žemljica je stala 2 slovenska tolarja, tako da mislim da burek ravno ni neka cenejša varjanta :D

aja thunder drugač pa jaz nevem zakaj ti goovriš v množini ker koliko sem danes videl na twa so jim prevzeli le dve naselji, za danes ne vem če je bilo kaj, vendar pa se mi zdi da jim G ne bodo ostali dolžni

cipsy
04-12-2008, 18:42
hehe cipsy, mađarska žemljica je stala 2 slovenska tolarja, tako da mislim da burek ravno ni neka cenejša varjanta :D

aja thunder drugač pa jaz nevem zakaj ti goovriš v množini ker koliko sem danes videl na twa so jim prevzeli le dve naselji, za danes ne vem če je bilo kaj, vendar pa se mi zdi da jim G ne bodo ostali dolžni

Jah dober zamejc malo več veš kot jst
Kaj pa čem sem bol na hrvaški strani tako da nevem kako je tam gor hehe:D
Pr nas se bol sekiramo če bo zagrebška mafija pršla hehehehe:D šala bo že
Jah no kar se pa tiče G-ja ne podcenjujte ljudi še marsi kaj se lahk zgodi do takrat pa opazujmo razplet

koce
06-12-2008, 20:46
vem da se ne pogovarjate o tem a zanima kako je z natarji na koncu ker tuki seveda ni herojev

~G~ kot GNOJ
08-12-2008, 21:28
natarji natarji

treba prvo G sesut :):):):):)

zvesti gejevcem :)

ScoRpZ
09-12-2008, 21:06
Obnašaš se kot 3 letni otrok. Tudi če si nasprotnik G bi jih moral spoštovat tako kot oni spoštujejo nasprotnika. Sem bil v G na računu Teych in vem kako stojijo. Tako da mi ne govori da so gnoji, geji če sploh neveš kakšen odnos majo oni do vas. Prosim ne pametuj kar nekaj in misli da si ti najbolši ker si z svojimi izjavami na 0, ampak ti mislis da si nevem kakšen car.

The Elite
10-12-2008, 15:20
Dost vas mam. Vsi dobite ban za 10 dni.

Od tega komentarja navzdol želim normalno debato skladno s temo in to je Razplet Si5. Vse druge stvari bodo sankcionirane in lahko samo rečete Nasvidenje forum!

Elite

cocka
10-12-2008, 20:32
Hvala moderatorju, da je mal pomiril te prepire, zdi se mi brezveze prepirat tle na forumu, saj bomo videli, kdo bo na koncu zmagal, vsak navija za svojo stran, če bi vedeli kdo bo zmagal, bi vsi za tistega navijal. Moje osebno mnenje je da bodo odločilni boji padali med aliansami PANTERA ter BURJA, proti LG ter ostalim, kot pa sem že danses zasledil se je ena izmed top 20 alians preimenovala iz nebom povedu ktere u pantera ally, tak da se mi zdi da je napočil čas velikih kmečkih uporov s strani PANTER proti vodilnim. Moje mnenje je da bodo ti napadi zelo učinkoviti.:!:

Uživajte:razz:

JOHN Wayne
11-12-2008, 00:23
Men se pa zdi, da neka aliansa počasi prevzema vodstvo na s5. se mi zdi da že to dost dobr nakazuje kak se bo razpletlo.

lp

Karras
15-12-2008, 16:52
Men se pa zdi, da neka aliansa počasi prevzema vodstvo na s5. se mi zdi da že to dost dobr nakazuje kak se bo razpletlo.

lp

Biti boljši v ranku še ne pomeni biti boljši na koncu...

Ya C.S se je začel trudit točke pridobivat :D, so bli za 10min 1. rank, sam je pol -LG- nazaj dubu 1. rank

Ghost
15-12-2008, 19:53
sem videl da smo bili 2 za samo 1500 tock nato pa par ur kasneje LG 3 nove clane! hehehe sigurno so imeli dosti vojske in malo populacije ;)

cipsy
15-12-2008, 20:17
No ja mogoče pa samo malo preveč gledate na to prvo mesto. SJN-ju prvo mesto s2 ni prneslo nič, tako kot V1 ki je na s3 proti koncu serverja začela padat. Tako da lahko samo rečem stvari se dogajajo, prihaja do sprememb tako da konec serverja je še daleč do takrat pa glejmo kaj se bo zgodilo.
Lep pozdrav un upam da zvemo kaj zanimivega

zwezdica
15-12-2008, 21:30
Rada bi le omenila, da se mi zdi dogajanje na si5 prav svinjsko. kar se dogaja med golfom ter mrBlackom, mece temno luc na obe ally. mrBlacka sicer ne poznam, sama sem v zvezi ~LG~, ampak njegova verzija je veliko bolj verjetna kot pa golfova, ki je edinole kar smo zvedeli, le njegova beseda in ce se lahko izrazim v svetu traviana, to vsekakor ni dovolj. Sicer ne vem ozadje teh sporov, ampak dajta no. stvar se je pripeljala tako dalec, da se izidu definitivno ni za izognit... in pa nase vodje, ali res mislite da bi s C.S lahko gradili skupaj WW??? za koga bojo pa potlej crusherji? za pantere? malo morgen za tako politiko in tako dolgocasen server! seveda bi tudi pomagalo da odblokirate blokirane igralce na forumu, saj verjamem, da bi ravno v teh casih, njihov komentar koristil mnogim, ki le beremo ta forum in priznam, da je vedno manj zanimiv?!

peace
zwezdy

Karras
15-12-2008, 21:43
Rada bi le omenila, da se mi zdi dogajanje na si5 prav svinjsko. kar se dogaja med golfom ter mrBlackom, mece temno luc na obe ally. mrBlacka sicer ne poznam, sama sem v zvezi ~LG~, ampak njegova verzija je veliko bolj verjetna kot pa golfova, ki je edinole kar smo zvedeli, le njegova beseda in ce se lahko izrazim v svetu traviana, to vsekakor ni dovolj. Sicer ne vem ozadje teh sporov, ampak dajta no. stvar se je pripeljala tako dalec, da se izidu definitivno ni za izognit... in pa nase vodje, ali res mislite da bi s C.S lahko gradili skupaj WW??? za koga bojo pa potlej crusherji? za pantere? malo morgen za tako politiko in tako dolgocasen server! seveda bi tudi pomagalo da odblokirate blokirane igralce na forumu, saj verjamem, da bi ravno v teh casih, njihov komentar koristil mnogim, ki le beremo ta forum in priznam, da je vedno manj zanimiv?!

peace
zwezdy

Jah, če bi poznala temo kregarije bi najbrž obrnila mnenje. Sej o gradnji skupnega ww-ja ni več govora... crusherji pa bojo za nasprotne alianse... Jhih bo nastalo še precej s tekom strežnika.

S kom sem... Z mrBlackom ali z golfom? Ubistvu preveč dobro poznam oba, da nebi vedel kdo ima prav. Ubistvu se ona2 samo slepita. V tem primeru ima najbrž golf prav. Seveda je pa to obnašanje otročje (zavezništvo in besedna vojna)... Drgač pa dobra kombinacija... Zavezništvo in kregarija, tuki bo pa še veselo... Agresivnost...:p

lp

kill hunter
15-12-2008, 21:54
js trenutno nism v nobeni aliasni a mislim da LG ne bo nobena aliansa prehitela
glede pantere js mislim da če jih napadejo niso dovolj organizirani mogoče pantere ki so med top 20 so bolj a druge pa mislim da jih lahko uničijo

tu se pa zelo motiš glede organiziranja... sem iz CPantere in vem da so pantere dobro organizirane. še bolj ko ~LG~ ker tam so sami egoisti. smo napadli enega člana in mu noben ni pomagal. so ga raje vrgli. res da smo mali samo smo pa močni

JOHN Wayne
16-12-2008, 00:05
Zavezništvo in kregarija, tuki bo pa še veselo... Agresivnost...:p

lp

Vidim, da tudi ti ne veš kaj se dogaja

lp

Footstar
16-12-2008, 03:05
Rada bi le omenila, da se mi zdi dogajanje na si5 prav svinjsko. kar se dogaja med golfom ter mrBlackom, mece temno luc na obe ally. mrBlacka sicer ne poznam, sama sem v zvezi ~LG~, ampak njegova verzija je veliko bolj verjetna kot pa golfova, ki je edinole kar smo zvedeli, le njegova beseda in ce se lahko izrazim v svetu traviana, to vsekakor ni dovolj.

peace
zwezdy

Če boš mrbalcku verjela potem boš sigurno daleč prišla..Kar idi v podforum s4, kjer ti bodo znali povedet, da je iste igre se igral na tistem serverju :rolleyes:

bimbo
16-12-2008, 15:35
Če boš mrbalcku verjela potem boš sigurno daleč prišla..Kar idi v podforum s4, kjer ti bodo znali povedet, da je iste igre se igral na tistem serverju :rolleyes:

Res je da se dogajajo tudi traparije in v precejšnjem delu njunega pogovora zadeva sploh ni na nekem kulturnem nivoju, a dejstvo ostaja da je Lg poskušal za hrbtom CS uredit zavezništvo z Pantero, proti kateri sicer nimamo kakih zamer, jih pa farmamo. Z zavezništvom z pantera klanom bi Lg prišel nam za hrbet kar pa seveda nismo mogli požret in smo potegnili določene poteze da bi to spravili v red.

Kako bo v nadaljevanju se bo hitro pokazalo. Ali bo to naredilo strežnik bolj zanimiv pa počakajmo in bomo videli, mogoče so na obzorju nova zavezništva...

lp

JOHN Wayne
16-12-2008, 16:30
Evo fantje se mi zdi da bo ob 20.00 prišlo do ključnega dogodka na s5 serverju.

lp

Silver
16-12-2008, 18:53
...a dejstvo ostaja da je Lg poskušal za hrbtom CS uredit zavezništvo z Pantero

LG ni hotel nobenega zavezništva s pantero uredit. LG se je pogovarjal o MOŽNOSTI, da bi okrepili +|- in to S POMOČJO tistega dela pantere, ki je na tistem delu. ne bluzi o stvarih, o katerih nimaš pojma.

Sploh pa na forumu je potekala DEBATA, kot pri CSju potekajo nevemkakšna glasovanja in nevemšekaj vse. A se je slučaj sklenilo kakšno zavezništvo? mislim tukaj dobesedno mešate drek in govorite o stvareh, o katerih nimate pojma. Vrh vsega pa še obtožujete o stvareh, ki se sploh niso zgodile.

Pa tudi a je mnenje enega člana bolj pomembno od mnenje celotne alianse? tudi pri LGju se odloča CELOTNA aliansa, ne pa posamezniki.

če že imate špijone vsepovsod, naj vam ponudijo vsaj kredibilne informacije, ne pa kretenskih.

ej sam to mi je pa pritisk dvignilo.

Silver
16-12-2008, 18:54
mrBlacka sicer ne poznam, sama sem v zvezi ~LG~, ampak njegova verzija je veliko bolj verjetna kot pa golfova, ki je edinole kar smo zvedeli, le njegova beseda in ce se lahko izrazim v svetu traviana, to vsekakor ni dovolj.

take igralce potrebuje LG... take, ki verjamejo nasprotniku namesto svoji vodji. RESPECT! :rolleyes:

ti predlagam da kontaktiraš svojo vodjo pa se z njim dogovoriš o podrobnostih. al pa da greš v tisto ally, kjer boš verjela svojim nadrejenim.