PDA

View Full Version : Vojna

hapihipo
17-10-2008, 15:08
(upam da nisem sfalil teme)ALIANSA PROPHECY HOČE SESUT NAS ALIANSO PSI-BORCI majo dobre člane in pravijo da jih ogrožamo in zato nas hočejo sesut in spraviti dobre člane v njihovo alianso.ampak PROPHECI vam ne bo uspelo ste malo predaleč od večiina naših članov in pazite šef je rekel obrambna vojska mi jo pa delamo niste sam PROPHECI na -+ in mi se bomo branili pred vami!

kempo
17-10-2008, 15:10
upam na kaj reportov:D

hapihipo
17-10-2008, 15:11
neznam jih mobjavit drugače bom pa probal zrihtat

EDIT:PROPHECI MI SE BOMO BRANL IN NAPADAL NAZAJ KER MI NISMO MIROLJUBNI in nevem kako vas lahko ogrožamo če smo na 20 mestu

corn mix2
17-10-2008, 15:11
si6 se bo torej razzživel. tudi jaz upam na reporte :) sicer pa bomo vse vidli.. ali pa vsai slišali kaj o tem..
P.S- si6 bo dober server. samo ne udirat v račune itd. Ker je to pol kr neki!!

LP

zanulak
17-10-2008, 15:13
uf sam kukr vidm so v prophecy dobri igralci no sicer ni populacija vse mate pa prav da lahk maš tud mal pop pa maš ogromn vojske no js upam tud na kej reportov

krampl
17-10-2008, 15:14
jst sm tut na -+ pa mi grejo tej PROphecy že precej na živce:mad:...mislijo da so najmočnejši pa najpametnejši...sej bodo hmal zginl dol s serverja...

hapihipo
ja to je res sam zarad hackerju je cl1ck nehu špilat aja pa verjten vam bo dal reporte frako ker so z njim začel in bojo šli po lestvici navzdol EDIT: NAŠ RENEGADE MA 200 POP AMPAK NAJ VAS NE PREVARA POPKER ON DELA VOJSKO KOT NOR IN VSI JO DELAMO
ŠE EN EDIT: še par alians je na naši strani FEAR JE ENA AJA TOLOVAJI IN METUS VERJETNO SO VAM PROPHECI UNIČL CL1CKA ker so bili ljubosumni

Slowenc001
lej povej to njim ne pa ceumu forumu da vs hoče 3. top ally uničt! (kar jim bo verjetn tud uspel)-to je pa tud use

hapihipo
17-10-2008, 15:19
DEJ TI PA NEHAJ SPAMAT KER BO TA SERVER KONČNO DOBIL VELIKO KRVI Z VSEH STRANEH SERVERJA in to prave krvi ne pa tiste hackerjeve ko so cl1cku uničil račun jaz pozivam vse pogumne naj pomagajo nam

hapihipo
17-10-2008, 15:36
sori za double post ampak PROPHECI vidim da nimate vojske ker jo ubijate po 2 gorjačarja in tako dalje...

PitBull
17-10-2008, 15:44
ubii ubii PROPHECI zdej pa BOSTE VIDL BOGA K VAS RASUJEM DO -30 POP GNILI PLAVŽARJI REKEL SO DA je frako premočen da ga morjo čimprej uničt haha A MOGOČE Z 2 GORJAČARJA HHAHA

Breaker
17-10-2008, 16:15
Naj vas poučim kako se strani delijo. Na eni Strani so Tolovaji+krila,extreme pa metus ki je zdaj razpadel na drugi pa Fear in Fenix ki sta nekaj strašno glasna...!
Zato bomo Tolovaji počasi prešli v stanje vojne proti Fenixu in Fearu PROphecy pa se še odloča na strani.
Jaz bi raje slišal mnenje kakega iz alianse KU in alianse Cezar kajti tedve aliansi sta čisto osameli.

PitBull
17-10-2008, 16:23
MI BOMO REAZBIL PROphecy SAM GLEJTE IN SE UČTE

Breaker
17-10-2008, 16:25
to bi pa rad videl če Tolovaji dobimo zavezništvo z PROphecy vas v igri ni VEČ.

PitBull
17-10-2008, 16:34
prosim to ne ej bi šla debato v igri poveš nick

Sampo
17-10-2008, 16:37
Bomo vidli, kdo bo dobil zavezništvo itd,... Sam sem začel na si6, potem pa me je tole hackanje v si6 zbilo moralo, in sem odnehal, predal račun ;)

Tiste legende iz Tolovajov pa se me bodo spomnili po nicku :D
Če boste dobili zavezništvo, svaka vam čast, samo me zanima koga boste konktatirali :confused:

LP, Sampo

Breaker
17-10-2008, 17:14
PitBull če hočeš nick me prosi po PM amapk ne vem če bi ga dal. Sicer nisem eden izmed vodij amapk spremljam forum dokaj redno in vem zakaj se gre. PROphecy pa so kot že njihovo ime pove PRO-ji ki bi jih dobro imeti na svoji strani.

Lep pozdrav vsem

Jakozajeban
17-10-2008, 17:18
DEJ TI PA NEHAJ SPAMAT KER BO TA SERVER KONČNO DOBIL VELIKO KRVI Z VSEH STRANEH SERVERJA in to prave krvi ne pa tiste hackerjeve ko so cl1cku uničil račun jaz pozivam vse pogumne naj pomagajo nam

Vi ste pa zelo pogumni da takole iščete pomoč ja.

sori za double post ampak PROPHECI vidim da nimate vojske ker jo ubijate po 2 gorjačarja in tako dalje...

To je fake napad.

cdr90
17-10-2008, 18:07
ja gremo v vojno :) ziher bom pobil jaz več enot, kot pa vse vojskujoče strani :)

hapihipo
17-10-2008, 18:33
ne iščemo pomoči ampak vzkilkamo vssem tistim ki sovražijo prophecy naj se nam pridružijo

Klemen
17-10-2008, 18:34
Bomo videli, če bo sploh prava vojna.
In pa, kako dolgo bo trajala.
Kdo bo pa zmagal je tako ali tako težko povedat.:p

hapihipo
17-10-2008, 18:38
vojna je že frakota napada prophecy kt da bi bile propheci farme niti enkrat niso polsal če 10 vojske vedno 2 in frako je stran poslal oni so si pa ubijal vojsko za brezveze so potrošili zelo veliko vojske
EDIT: KO BO PROPHECI ZARES NAPADLA BOM DAL REPORT DRGAČ SO PA SAM FEJKI

jelsa9a
17-10-2008, 19:05
vi ste sami noobi

Sampo
17-10-2008, 19:17
Vi se kr stepite :D:D:D

Jaz bom pa lepo reporte moje alianse gledal :)

hehe, kdo se bo spravo na Tolovaj-e,... bo si kr sam grob skopal :D

LP, Sampo

yeglic
17-10-2008, 19:22
Oh ja hipihipo ne razumeš ti prav vsega kot bi moral.. Ta "vojna" je kot bi se borila gazela proti levinji. In kaj se že greste z nekimi vojnami, saj se je server šele začel. PROphecy pa tudi sigurno ne bo s tolovaji skupaj saj oni temeljijo le na SZ delu mape in za zavezništva potrebujejo alianse iz SZ.

Turion
17-10-2008, 20:00
Khm. Tale forum je potrdil moje mnenje, da je prevec otrok na si6.

Kar se PROphecy tice se niso oni spravl na psi-borce ampak so udaril nazaj z fake-i ker je njihov leader napadel PROphecy clana in to je dokaz velike alianse, ki sciti svoje clane. Pa ne vse trofeje dajat v 2 mrtva vojaka, ki prideta na naslov, slej ko prej bo en od fejkov pravi. Dokler pa se ni katapultov na serverju pa mislm, da se prave bitke se ne bodo odvijale. Kar se pa zaveznistev tice z PROphecy se pa strinjam z yeglicem. PROphecy temelji striktno na SZ vendar pa glede na zaveznistvo, ki ga imajo z +Xtreme+ nudi celo dogovor med PROphecy in Tolovaj. Mislm pa, da tist, ki bo su v vojno z PROphecy se mu ne pise dobr, vrjemnte men ker igram na s4 in vecina vodij in igralcev je prav od tam (vsi so v top aliansah).

LP

PitBull
17-10-2008, 21:11
vi ste sami noobi

ta pravi se je oglasu:D:)

frako
17-10-2008, 22:21
uau sploh nism vedu da sm tok popularn hehe. No da povem dejansko štorijo. prophecy je napadala par mojih članou in sm naravno udariu nazaj. Nato po par zanimivih "naključkov" je bilo nekaj mojih članou blokeranih. dan za tem je pršlo 14 napadou name mislm da so bli usi fejki odnesu ni noben nč u glaunm pobiu pa še mn. Seveda se nism dau ko sm vidu 14 napadou name ampak sem narauno udariu nazaj par fejkou pa realn napad do zdej še nikamr nism zastonj pršu. res da vestno umikajo vojsko sej jo tudi jst ampak mi usaj lepe količine surovin puščajo.:) reporte se mi ne da limat k ni nč zanimiuga razn pljačke. in cela stvar je dejansko dougočasna ker ni nobenga efekta od njih sami fejki nevem za pravi napad se zgleda bojijo. al pa upajo da se bom od fejkou tok ustrašu da bom zapru račun.

hapihipo
17-10-2008, 22:51
vi ste sami noobi
ja res dej no kak spa to mi sam na vojsk delamo povej ime da te zečnem farmat če pravš da smo noobi boš pa ti farma naša če vsaj nisi tak noob in poveš svoj nick:lol:

hapihipo
17-10-2008, 22:53
uau sploh nism vedu da sm tok popularn hehe. No da povem dejansko štorijo. prophecy je napadala par mojih članou in sm naravno udariu nazaj. Nato po par zanimivih "naključkov" je bilo nekaj mojih članou blokeranih. dan za tem je pršlo 14 napadou name mislm da so bli usi fejki odnesu ni noben nč u glaunm pobiu pa še mn. Seveda se nism dau ko sm vidu 14 napadou name ampak sem narauno udariu nazaj par fejkou pa realn napad do zdej še nikamr nism zastonj pršu. res da vestno umikajo vojsko sej jo tudi jst ampak mi usaj lepe količine surovin puščajo.:) reporte se mi ne da limat k ni nč zanimiuga razn pljačke. in cela stvar je dejansko dougočasna ker ni nobenga efekta od njih sami fejki nevem za pravi napad se zgleda bojijo. al pa upajo da se bom od fejkou tok ustrašu da bom zapru račun.
to tku se prav kar naprej jih farmi sori za double post

Turion
17-10-2008, 23:04
Ok tolk za info...malce pocekiram forum in SKYPE PROphecy in kot vidim tud pri psi nimajo ravno zvestih clanov...primer pogovora:

1 je napisal:

ej js bom to povedu ok? sam ne me napadat plis

še ne.. vaša ally je malo preveč negativno nastrojena proti nam.. pišete grde reči o nas na forumu

kdo si ti? a se pozanava?

In PSI aliansa misli demolirat PROphecy...you wish... Premocne nasprotnike ste si zbral...tolk za info je stevilka 1 iz alianse PsI

frako
17-10-2008, 23:14
haha sej dozdej mate dovol problemou sm z mano kokr vidm bi par igmju prlepu od vaših hehe k so me tako milo prosili če se da mogoče osebni pakt narest da jih ne bi jst napadou sam kokr ste nahitr multija nanas poslal raj ne hehe. do zdej pa še nism vidu nč konkretnega od vaše alianse kar sm dubu so bli fejki zgleda da nima noben dovol ****(tisto kar kura leže) da bi kej prave vojske name poslou. kot vidite sami jst sm jo vam.

tko čist by the greda do zdej je bla ta vojna edn proti celi aliansi prophecy. pa nism meu velkih problemou :)

Turion
17-10-2008, 23:23
frako to ni moj ally. So soborci ki igrajo iz si4. Vem pa kako laufajo stvari pri njih. In to da se hvalis s takimi da lahko sam cel PROphecy napades je res iz dna Podpeskega jezera prinesena. Ce bi se PROphecy na tebe spravu in te skatapultiru...povej mi kdo bi se vztraju v vasi aliansi. Sicer pa dvomim da bi PROphecy sla v vojno z PsI tko zgodi

nazist
17-10-2008, 23:29
frako ti si car nimaš kej... mislim vsi PSI ste cari how how... PES KI LAJA NE GRIZE..

frako
17-10-2008, 23:38
sam povem sej so oni začel hehe. drgač pa še nima noben katapultou al se jih pa boji pokazat pa se prah nabera na njih. mislm da se pa morjo navadt tvoji soborci ali karkoli že so skrbet za prigarane surovine. jst sm jim ponudu premirje pa če nečjo se bomo pa še naprej mel radi.

Kolker vem si mel ponudbo, da senam pridružiš, pa ni šlo.
Zato si man sXXXX sekirami preveč navaren. Fonzek ni razlog za napade nate, ampak tvoja moč.

Lp
To ni ničosebnega, nam pa predstavljaš grožnjo

nevem če se par skerc bojijo pa nevem kak so tvoji soborci za eni borci. problem je sam da so oni napačnega najdl pa zato cvikajo s pravimi napadi. drugače jih pa ti bolje poznaš pa boš vedlel

P.s. Podatki so bili cenzurerani zaradi zakona o varstvu podatkou in pravil traviana.

itoh
17-10-2008, 23:45
haha sej dozdej mate dovol problemou sm z mano kokr vidm bi par igmju prlepu od vaših hehe k so me tako milo prosili če se da mogoče osebni pakt narest da jih ne bi jst napadou sam kokr ste nahitr multija nanas poslal raj ne hehe. do zdej pa še nism vidu nč konkretnega od vaše alianse kar sm dubu so bli fejki zgleda da nima noben dovol ****(tisto kar kura leže) da bi kej prave vojske name poslou. kot vidite sami jst sm jo vam.

tko čist by the greda do zdej je bla ta vojna edn proti celi aliansi prophecy. pa nism meu velkih problemou :)

Očitno se počutiš zelo močnega, če te 10 let stari fantki prosijo za pakt. Pravi mačo si :)
A zate je to vojna če se ti pošlje par fejkov. A če ma s tabo par otok probleme, jih ma zarad tega že cela aliansa. In pol se s tem še hvališ .Za 22 letnika (vsaj za to se izdajaš) deluješ kot da bi mel pomanjkanje samozavsti in se zato spravljaš na otroke. Ne vem zakaj bi ti pošiljal vso vojsko par ur stran dokler ni katasov, ker bi se ti in vsi tvoji vojaki skrili v najbolj temno luknjo.
Pa enkrat sem ti že povedal, da mi nimamo nič opravit s tem da je mh zaklenu par tvojih. Je že moral met vzrok za to. Če bi igrali čisto jih nebi zaklenil.

Praviš da nimaš problemov z našimi fejki, kljub temu pa pišeš, da maš zaradi njih neprespane noči. Pejt raje ven v real life, pa pust tiste otroke okol sebe pri miru .
Najdi raje kakšno bejbo ;)

Turion
Kakor hoces. Ti pa povem ce bos planiral met vojno z PROphecy ne bos dolgo zdrzal. Verjemi meni.

PitBull
tako se govori frako

nazist
pusti se presenetit..

prvi ki so začel besedne vojne na forumu in nas pokazat v slabi luči ste vi PsI-BORC.. ker se ne morte z ničemer drugim spopast kot besedami..tak kot so laži trobli o ALFI na speedu tak bi radi zdej še nas očrnili, "kao" da MH sodeluje z nami.. kr neki morm rečt.. pa sej niste 10 let stari..
pokaž mi to v igri!!

frako
17-10-2008, 23:59
Nism nigdar reku da sodeluje z vami zdi se mi zelo zanimivo naključje da so bili nekateri zaklenjeni 1 dan predn ste se hotl name spraut pa vam je zato zmankal nečesa. jst itak ne spim dosti. žensko mam hvala useeno za tvoj nasvet. samo ne pozabit da je pro začela mene napadat jst sm sam farmou par vaših u štartu. Je pa edn od voditeljou meni pisou da sm premočan za njih in da me morjo ustavit ko sm pa par napadou nazaj k vam spustu ste me pa usi sprašval a je kje bomba in sklepam da tisti ki je hotel sprobat svoje strelce na meni stisnu rep med noge.

2gič jst sm šele danes pogruntou da se slpoh mente o tem k je dougcajt ne pa vojna.

3tjič sm vam ponudu premirje pa ga niste hotl to pomeni da se grete neko vojno na mene meni ne pouzroča večjih problemou, prej al pa slej bom pa najdu enga k je zaspau pa vojsko doma pustu. da bi kkšn bunker postauli vam tud še ni kapnilo.

nazist
18-10-2008, 00:06
DA PONOVIM...

PES KI LAJA NE GRIZE... wuf
VEŠ KJE NAS NAJDEŠ... drgač je pa to vojna igrca ne pa simcity.. vojna mora bit !

PitBull
18-10-2008, 00:09
ja pa tut tista kokoš ki kokodaka ga ne izleže;)

itoh
18-10-2008, 00:11
. Je pa edn od voditeljou meni pisou da sm premočan za njih in da me morjo ustavit ko sm pa par napadou nazaj k vam spustu ste me pa usi sprašval a je kje bomba in sklepam da tisti ki je hotel sprobat svoje strelce na meni stisnu rep med noge.

Vidim, da ful rad obrčaš besede, da bi bil videti lepši. kar potrjuje pomanjkanje samozavesti. A misliš da si res premočn za celo alianso, al morad za tistih par otrok okol tebe.
Ti bi rad, da ti postavmo bunker in brez potrebe izgubljamo obrambne enote. Po drugi strani pa pišeš, da sam ne boš izpostavljal enot, dokler ni katasov. Zakaj bi ti pošiljal vso vojsko par ur stan, če pa ne boš mel nič v vasi.

Če nimaš pametnih nasvetov, tud ostale zadrži zase.

itoh
18-10-2008, 00:13
ja pa tut tista kokoš ki kokodaka ga ne izleže;)
ti se očitno dost ukvarjaš s kokošmi. Strokovnjak :)

PitBull
18-10-2008, 00:14
DA PONOVIM...

PES KI LAJA NE GRIZE... wuf
VEŠ KJE NAS NAJDEŠ... drgač je pa to vojna igrca ne pa simcity.. vojna mora bit !

TALE pa z psi:D:D:D

nazist
18-10-2008, 00:18
he he :).. sej bomo vas porihtal.. :).. zato pa sem veterinar :)

itoh
18-10-2008, 00:19
TALE pa z psi:D:D:D
pol bo vašo ally kmal ukrotil, vodja najbolj glasno laja.

PitBull
18-10-2008, 00:21
dobro nehejmo se zajebavat drug druzga v glavo

ampk ČE povem po resnici je fonzeknam ga ruknu z gorjači igralca xxx
tistga z v sredini z &

itoh
18-10-2008, 00:28
dobro nehejmo se zajebavat drug druzga v glavo

ampk ČE povem po resnici je fonzeknam ga ruknu z gorjači igralca xxx
tistga z v sredini z &

Še ena za strokovnjaka za kokoši :)

Ti bi očitno rad ugotovil kaj je blo prej kure al jajce. Na forum pa ste napisla recept za palačinke.

Kaj se je sploh zgodil takega, da je o tem treba tukaj razpravljat?

A se vaša ally tko boji fejkov in se pol hvali, kaj je njihov vodja neredu, k je mal okolico očistu. Če je sam sebi všeč naj raje piše blog. Na tukej je en link za to
http://blog.siol.net/

PitBull
18-10-2008, 00:34
prišlo je do manjšega spora
pa prosm nehte s temi palačinkami pa tem sranjem
fonzek je pač mel pakt z a&z-jom pol ko se je lepo a&z razvijal
pa ga je fonzek potolku in potem je frako ga napadu in tko naprej zdej smo pa tle:confused:

ta vojna je brezveznak so sami fejki pa brezveze kr neki na začetku
pa skup smo na SZ pol če bi skup prjel pa SZ bil preprosto naš a nebi blo tko boljš kot to sranje

itoh
18-10-2008, 00:37
prišlo je do manjšega spora
pa prosm nehte s temi palačinkami pa tem sranjem
fonzek je pač mel pakt z a&z-jom pol ko se je lepo a&z razvijal
pa ga je fonzek potolku in potem je frako ga napadu in tko naprej zdej smo pa tle:confused:

ta vojna je brezveznak so sami fejki pa brezveze kr neki na začetku
pa skup smo na SZ pol če bi skup prjel pa SZ bil preprosto naš a nebi blo tko boljš kot to sranje

Mislim da je blo vseen dobro, da se je to zgodilo. Kako naj sodelujem z nekom, ki je najprej za fer play pol te pa v javnosti blati. Tak ni vreden zaupanja. Neslednjo bodo rekli katasi.

nazist
18-10-2008, 00:37
to je vojna igra.. če ti ni do fejkov pa fightov pejt simcity igrat... drgač so vam pa dnevi šteti

PitBull
18-10-2008, 00:42
Mislim da je blo vseen dobro, da se je to zgodilo. Kako naj sodelujem z nekom, ki je najprej za fer play pol te pa v javnosti blati. Tak ni vreden zaupanja. Neslednjo bodo rekli katasi.

ja ampk kako so zmagal prejšn speed :idea: zdej če bi se združli bi bli tako močni da še krilo bi nardili lahk močno pa bi bil SZ naš pa kje boste tolk igralcu dobil na SZ sej vsi ta najboljši so pr vas nas pa pr 666 jih je neki sam še tisti so eni farme večina je zdej farm

nazist
18-10-2008, 00:47
ste mal prehude pisal o nas, da bi zdej to kr požrli.. ka zdej bi se pa kr združli mal prej bi nas pa vse razbil.... SVAŠTA

PitBull
18-10-2008, 00:50
dobr nekje me je res zanesel sam a&z je mel pakt z fonzekom vse lepo mu gre pa ga razbije to me je razjezil:mad: o vas pa nimam pojma kak je

itoh
18-10-2008, 00:55
ja ampk kako so zmagal prejšn speed :idea: zdej če bi se združli bi bli tako močni da še krilo bi nardili lahk močno pa bi bil SZ naš pa kje boste tolk igralcu dobil na SZ sej vsi ta najboljši so pr vas nas pa pr 666 jih je neki sam še tisti so eni farme večina je zdej farm

Z združitvijo na žalost ne bo nič. to Smo že predlagal fraku. Pa je zavrnu, ker si ej že kot majhen deček želel voditi močno vojsko. In zdej mu je to končno uspelo,pa tega ne bo spustil iz rok :)

PitBull
18-10-2008, 00:57
vse se da počasi zment a je v redu počasi se zmenmo pa bo

nazist
18-10-2008, 01:00
bojo se naši vojaki pomenli med seboj ;)
jest sploh nisem vedo prej za vas.. pol mi pa link pošle kolega ka pišete gor.. kr neki.. ka te mal strah ne :):)?

itoh
18-10-2008, 01:02
Pa za vodjo imajo rojenga vojskovodjo. Hehe težka bo z združitvijo. Sej veš kaj pravjo, preveč kuharjev pokvar juho

frako
18-10-2008, 02:08
Lejte še predn je vaša aliansa mela 20 ljudi notr sm dubu od vas vabilo da bi pršu k vam. sm vam povedou da ne grem in razlog zakaj ne. sm pa omenu da se da o kkšnm paktu pogogvarjat. ni bilo odgovora.

na drugi pakt ni je bilo pa približno tkole imam dovoljenje od igrauca da lahko prilepim sporočila. igm njegou pa shranjen.

Bom vprašal ostale, zdaj razumem zakaj noče. To ti daje smisel igre. Bom videl,kaj se da naredit.

pridružu se ne bom sm zmerej hotu met svojo alianso. za kkšn pakt se da zment al pa alianso.

Pa se nam pridruž, z vsemi vašmi

hehe. sej jst sm vam ponudu pakt pa ga niste sprejel kaj vam jst morem.

berite od spodaj gor

ti odgovorim kasneje, mam obisk

ok potem se pa dogovorimo za to da vaši tudi pustijo naše pri meru. lahko tudi naredimo pakt o ne napadanju in posledice kršenja pakta kot recimo da je član ene alianse dolžan od trenutka ko je pakt sestauljen povrniti škodo članu druge alianse v primeru da ne ga mora aliansa vreči ven ali pa ga lahko napadena aliansa farma. . pa bodo naši vašim dal mer in vaši našim in odpre opcije za nadaljne sodelovanje.

sprejmemo premirje, če pustiš vse naše pri miru

zdele bote mel en dan pauze hehe oz vaši člani da si malo več vojske prštimam. drgač se mi pa bedarija zdi da se napadamo. bremzate me ne preveč. jst pa vaše kar samo u tem času ko do vas hodim nafarmam veliko več bližje meni. tko da malo razmisli o premirju. lahko pa nadaljujemo zarad mene. sam se bodo vaši fejkaši počas uprl eni so me že prosil za osebni pakt o nenapadanju.

dgrač pa nevem al si je fonzek končno poštimou selo al sm sam prekasno pršu dans. za ostale pa nevem ti bom pa sporoču ko mi boš povedal kako si se odloču.

berite od spodaj gor

ODGOVOR NA ZADNJI DEL
no, pol pa farmaj dalje :)

Morda bomo kdaj kasneje, kaj sklenil

ja ni čist res vaši so prvo začel naše farmat jst sm sam naše branu s tem da sm vaše farmou.

Ostali v ally se ne strinjajo s premirjem, ker si ti prvi začel napadat naše. Tiste ki jih lahko farmaš, jih pač farmaj.

če sm vas pa blatiu se pa opravičujem majstr jst sam povem kar je res

itoh
18-10-2008, 07:54
in kaj si hotu s tem, ko si to sem prilimal, dokazat?

To je vojna igrica, ki se igra stako al pa drugačno strategijo.

Sam ti si si očitno izbral forum za glavni napad.
naš odgovor, boš dobil pa v igri.

Dokler pa ne boš kaj novga povedal, ampak sam ponavljal stara dejstva na 1000 možnih načinov, ti tukaj gor ne bom več odgovarjal. Sej to kar tukaj poveš, oziroma kako poveš, pove tud dost o teb. Očitno pa vsi v vaši ally ne srinjajo čist s tabo.

Pa če se hočeš pokazat v še tako lepi luči.

lp

hapihipo
18-10-2008, 08:06
propheci:vaša vabila nismo sprejeli zato ker smo bili takrat ne tako obširni kot zdaj lhka to brezvezno vojno zaključmo al pa čakamo na katse in se do konca stolčemo(VELIKO OBEH ČLANOV ALIANSE BOJO NASTALE FARMA TOLIKO DA SE ZAVEDATE)TOLE JE PA ZA NAŠE PSI-BORCI če bojo vzel primerje inpostal mi njihovo krilo ne bo vojne.DRUGAČE PA BRANITE SE DO KONCA IN FARMITE KOT NORCI IN DELAJTE NA VOJaKE če ne bo premera

hapihipo
18-10-2008, 08:28
sori za double post ampak nisem več mogel editat

PROPHECI kar sem vam napisal zgoraj post zberte eno možnost PA NE SE IZGOVARJAT DA SMO VAS PREVEČ ŽALIL KER STE NAS VI TUT IN TIST KU NAS JE ŽALU IN NI IZ PROPHECI BO VIDU HUDIČA NAJ VODJA ODLOČI IN POŠLJE NA MENE V PM ALI NA NICK KI VAM GA DAM NA PM ALI PA FRAKOTU KOT SEM ŽE ZGORAJ REKEL TALE VOJNA NIMA POMENA ČE BI SE ZDRUŽILI BI VLADALI SZ IN MOGOČE HMALU TUDI SERVERJU IN NEHAJTE ŽALT IZ VSEH STRANI PSI VI NEHITE IN DRUGI TUT NEHITE ŠEF OD PROPHECI HITR SE ODLOČ
PREDEN SEM PRIŠEL V PSI PRIZNAM ME JE KAIZER FRANZ NAPADEL 6X NA KONCU SEM MU VRNIL UDAREC...

DeviiiL
18-10-2008, 08:41
sori za double post ampak nisem več mogel editat

PROPHECI kar sem vam napisal zgoraj post zberte eno možnost PA NE SE IZGOVARJAT DA SMO VAS PREVEČ ŽALIL KER STE NAS VI TUT IN TIST KU NAS JE ŽALU IN NI IZ PROPHECI BO VIDU HUDIČA NAJ VODJA ODLOČI IN POŠLJE NA MENE V PM ALI NA NICK KI VAM GA DAM NA PM ALI PA FRAKOTU KOT SEM ŽE ZGORAJ REKEL TALE VOJNA NIMA POMENA ČE BI SE ZDRUŽILI BI VLADALI SZ IN MOGOČE HMALU TUDI SERVERJU IN NEHAJTE ŽALT IZ VSEH STRANI PSI VI NEHITE IN DRUGI TUT NEHITE ŠEF OD PROPHECI HITR SE ODLOČ

Evo bom pa še jaz nekaj napisal kot bivši član allianse PROphecy.Kot je ze bilo omenjeno zgoraj so vodje iz s4 (allianca ni pomembna),kot je bilo tudi omenjeno da so zelo dobri kar tudi drži.Verjetno se sprašujete zakaj "bivši član" zaradi tistega "rollbacka" za 2 dni.Imel sem že katapulte,ki so ze bili pripravljeni za obisk kakšnega igralca na serverju :) Vendar saj veste ob 16.05 je šlo vse nazaj.Z tem sem tudi izgubil recimo enih 300 gorjač. Tako PSI če smo že imeli katapulte takrat kaj šele bo ? :P Če mi ne verjamete vam lahko to potrdi par članov alliance in tudi LaNuit,ki je bila po naključju moja sitterka takrat in sma imela nekakšne pogovore.Račun na s6 sem oddal sošolcu sam pa odšel na .com kjer se ne dogajajo kraje gesl ipd.
Malo za informacijo: če vas zanima,če pa ne pa ne brat ;) bil sem ESI-SVN BS na 1.six zdaj na .si6 pa TOP 10 (imena pa nebom omenjal zaradi pravilnika)

Vem pa da allianca PROphecy je edina resna/prava allianca na serverju poleg +Xtreme+.
Kar se pa že kaže v koordinatah igralcev ki so v njej,izkušenostji vodij/igralcev ipd.

LP

tech
18-10-2008, 09:38
upam na kaj reportov:grin:

glede na to kolk se kregate upam da bomo mi doblil tut kak report da ne bo potem ostalo to samo pri besedah naj se zgodijo dejanja :rolleyes:

hapihipo
18-10-2008, 09:55
vojne še ni ta prave dokler se PROPHECI ne odloč

tech
18-10-2008, 09:59
Haha tolk govora pa tolk govorite en čez drugega zdj pa vrjetno še vojne ne bo...oprostite sam ste čudn ...sprva se skregate potem pa ni nič...sam da je tema odprta lol

hapihipo
18-10-2008, 10:19
:Dse še ne ve če bo ta prava za zdele so fejki

tech
18-10-2008, 10:27
:grin:se še ne ve če bo ta prava za zdele so fejki

poglejte tolk besed in vsega je bilo podanih ... naj se še nekaj dogaja in da vidimo tudi mi kdo je sedaj res najbolši ne pa da se za besedami skrivate ... no to je moje mnenje :wink:

hapihipo
18-10-2008, 10:39
sej bi dal reporte gor ampak neznam!!!!!!!!!naj mi da eden en link da ga gor prlepm

tech
18-10-2008, 10:43
http://trcomp.sourceforge.net/?lang=si

hapihipo
18-10-2008, 10:50
sori ampak ne morem preveč znakov je in če znake zbrišem se report čist unič
frako dej ti report ku smo npadal zadnga člana od propheci

coko
18-10-2008, 13:42
Sam vi ste res profesionalci..in tko nas mislite uničit? yeah..

http://travian-reports.net/si/
http://travilog.org.ua/

nejc11111
18-10-2008, 13:51
sej bi dal reporte gor ampak neznam!!!!!!!!!naj mi da eden en link da ga gor prlepm
Mal preveč si pameten tle na forumu za igralca k ne zna niti reporta nrdit..
Mogoče nimaš časa se naučit delat reporte ker skos farmaš pa si vojsko bildaš!??:D

In odgovor na moj post bo: Povej mi nick k si tok pametn pa te bo obiskal mojih 500 katas pa 5000 metalcev sekir:rolleyes:

Lich
18-10-2008, 14:27
hehe :D jooo dj ne pište da PROphecy nima vojske tole za šalo sčistmo :D http://travilog.org.ua/si/2026244/ae0ef1850704b97429ab1fef0fc96675

frako
18-10-2008, 14:46
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=5ca5be448 :cool: bull****

tech
18-10-2008, 14:59
Mal preveč si pameten tle na forumu za igralca k ne zna niti reporta nrdit..
Mogoče nimaš časa se naučit delat reporte ker skos farmaš pa si vojsko bildaš!??:D

In odgovor na moj post bo: Povej mi nick k si tok pametn pa te bo obiskal mojih 500 katas pa 5000 metalcev sekir:rolleyes:

kdo je kaj pametn ... ;) haha

Lich
18-10-2008, 15:10

HeHe pa ne na tem serverji veš nism butast :D hehe muram neki met za takole vojsko po 3tednih pa to skoraj ni mogoče hehe :D oke sekerce mogoče še hehe 500TV haha to je 1500žita haha nene :D

have a nice day

_uros_
18-10-2008, 15:19

lol:D:D......k boš ti mel tako vojsko se oglas...tole je iz enga druzga serverja 100% tut če bi te ally futrala bi rabu dost dost časa d prideš do tega pa še več žita d tole ohranš pr življenju....

pa glede vojne...pomoje ne bo nič in se bodo samo kregal 1 tedn pošilal fejke....pol bodo pa pozabil na to.ž

lp

frako
18-10-2008, 15:29
tole sm sam napisou da sm pokazou da se da fejkat reporte. dejansko branilec ni imeu enot tok notr in jst ne take količine napada :) mogoče hehehe kar je blo ukradeno je edino relno je pa blo na s6. in biu je član prophecy. saj mi je sam podšef pisau da lahko farmam vaše katere pač lahko :)

K se glih tok potegujete za vaše člane, pa ste tok fejst da ste me šli fejkat usi da bi jih kao nehou. Lastno **** ste si vodje ščitl. ostale pa puščate na cedilu.

Veliki vodja vaš se je pa u krilo umaknu sam bog ve zakaj:)

To ni blatenje sam povem kar si mislm.

itoh
18-10-2008, 15:31
propheci:vaša vabila nismo sprejeli zato ker smo bili takrat ne tako obširni kot zdaj lhka to brezvezno vojno zaključmo al pa čakamo na katse in se do konca stolčemo(VELIKO OBEH ČLANOV ALIANSE BOJO NASTALE FARMA TOLIKO DA SE ZAVEDATE)TOLE JE PA ZA NAŠE PSI-BORCI če bojo vzel primerje inpostal mi njihovo krilo ne bo vojne.DRUGAČE PA BRANITE SE DO KONCA IN FARMITE KOT NORCI IN DELAJTE NA VOJaKE če ne bo premera

Še vedno niste povedali nič novega, ampak sam nekaj lajate v prazno.

Nekej ste pa dokazal, da glede na vaš način bojevanja (medijskega), noč met nič z vami, no razen vojne, ko bo čas za to. Sicer pa še nisem doživel, da bi vodja neke alianse zaradi par fejkov to objavil na forumu. Še dobro da ni dal na cnn. Če bo kdo prebral teh 8 strani, ne bo najdel prav nič zanimivega ali poučnega. A nameravate vi Psi-ˇ"borci" za prav vsako bojno prasko na forumih polnit cele strani. Kdo pa bo spoh hotel met zavezništvo z vami?

Vidim, da vas je precej strah, da tko naglas tulite v luno, o možnih žrtvah vojne.
A ne veš,m da se na forumih ne piše z veliko. Ker to pomeni vpitje. To spet dokazuje, kar že skoz trdim, da se počutite manjvredne in s vpitjem kažete svojo moč.
Prepričan sem, da ste si s tem forumom naredili precej slabo reklamo.
No pa o tem sami presojajte.

Zdej boš pa spet kakšne od vas začel na dolgo razlagat, da smo mi začel zadevo.
Toda a li je to sploh pomembno? Mar ni tole bojna igrica? Zakaj je to tako zanimivo, ali pomembno,da se o tem razpravlja na forumu?
Ja, sej vem, kdor laja, pač laja, pa sploh ni važno kaj in če koga to zanima.

itoh
18-10-2008, 15:37
tole sm sam napisou da sm pokazou da se da fejkat reporte. dejansko branilec ni imeu enot tok notr in jst ne take količine napada :) mogoče hehehe kar je blo ukradeno je edino relno je pa blo na s6. in biu je član prophecy. saj mi je sam podšef pisau da lahko farmam vaše katere pač lahko :)

K se glih tok potegujete za vaše člane, pa ste tok fejst da ste me šli fejkat usi da bi jih kao nehou. Lastno **** ste si vodje ščitl. ostale pa puščate na cedilu.

Veliki vodja vaš se je pa u krilo umaknu sam bog ve zakaj:)

To ni blatenje sam povem kar si mislm.

Joj si pa mačk če to obvladaš
http://travilog.org.ua/si/3454891/a499e55154db88e9c5c32c9a4b30582a

Gotovo se je v krilo umaknu, sam zarad tebe, junak in strah Romunija

yeglic
18-10-2008, 19:22
In travian je postala "medijska" igra in ne vojna. Fr*ko res si pravi mojster, sam proti PROphecy res respect! To je le kar ti praviš, kaj je pa resnica.. Že toliko lažeš, da sam sebi verjameš? To sploh ni vojna razn če ti temu tako praviš, vojna je ko se obe strani (ponavadi) odločita za vojno ali dasta vsaj vojno napoved. PROphecy se z vami sploh noče obadati to je tako kot ti skoraj vsak 8 letni mulc neki pametuje na deleč pa se dela frajerja, izkušenemu in spoštovanemu gospodu. (PSI vi ste primerjani z 8 letnim otrokom, da ne bo pomote).

LP

sladdki
18-10-2008, 20:00
LOOOOOLLL....pa nemorm vrjet otroc..kaj pa sola:D:D

nazist
18-10-2008, 22:11
LOOOOOLLL....pa nemorm vrjet otroc..kaj pa sola:D:D

sej si ti tud objavo post..? ka pa tvoja šola da to bereš:confused::confused:

sladdki
18-10-2008, 22:38
in kaj ce sem objavo?to pomeni kaj?? moja sola zdavnaj koncana..vi pa brz brat berilo:D:D:D:D

zanimivo bo z otroci igrat:)

itoh
18-10-2008, 22:49
In travian je postala "medijska" igra in ne vojna. Fr*ko res si pravi mojster, sam proti PROphecy res respect! To je le kar ti praviš, kaj je pa resnica.. Že toliko lažeš, da sam sebi verjameš? To sploh ni vojna razn če ti temu tako praviš, vojna je ko se obe strani (ponavadi) odločita za vojno ali dasta vsaj vojno napoved. PROphecy se z vami sploh noče obadati to je tako kot ti skoraj vsak 8 letni mulc neki pametuje na deleč pa se dela frajerja, izkušenemu in spoštovanemu gospodu. (PSI vi ste primerjani z 8 letnim otrokom, da ne bo pomote).

LP

Pol naj se pa preimenujejo v Kužke :)

yeglic
19-10-2008, 00:21
Sploh ni slaba ideja:) PUDLČKI-"borc":p

hapihipo
19-10-2008, 01:07
yeglic tvoja mama je pes in ti si tut

frako
19-10-2008, 02:50
Spet par novih zaklenjenih u naši aliansi sploh ne vedo zakaj. tako da se me proji ne rabjo več bat če ne bo admin kej pametnega povedou je to moj zadnji slovenski server.
Račun bo izbrisan čez 71:58:55 (http://s6.travian.si/spieler.php?s=3) račun se pa že briše

Bi pa kot zadnji akt predn grem prosu da naj naredi pro pr enmu bunker bilokermu pa mi pove kje časa imatolko dok se račun ne zbriše, da usaj par vašh vojačkou pobijem sej kokr ste močni ne bi smel preveč velkih zgub:)
LP

nazist
19-10-2008, 03:31
tako kot sem že reko.. PES KI LAJA NE GRIZE.. zgubil ste sami v svoji besedni vojni.. frako briše ker so v njegovi aliansi nekolturni, kar je razvidno tudi iz foruma in so zato blokirani... kar pišejo tukaj pišejo v igri.. in potem se sprašuje ZAKAJ so blokirani, ja zato ker imate alianso sestavljeno z kopico 10 letnikov, ki ne poznajo osebne kulture..
najlažje je nekoga drugega okrivit ( v tem primeru MH ja) za svojo nesposobnost.. poraz si priznal z brisannjem računa.. kot dojenček ki joka za vsako stvar.. razočaro si me po celi črti.. aja pa dej me še 3 jič skavti..

lp :)

frako
19-10-2008, 03:55
Račun bo izbrisan čez 70:50:25 . (http://s6.travian.si/spieler.php?s=3)

Skautam te ker čakam da vidim kej vojske pr teb pa jo do zdej bore malo kažeš.

Malo pomisli ti koliko je pri vas blokeranih pa koliko pri nas. Blokerani so prinas bli skorej usi nad 150 pop. Pri vas??

Potem razmisli malo kakšna možnost je da bi kdo u vaši ally naredil prekršek za blokado, pa zakaj ni bil zaradi tega blokeran. pomisli tudi kakšna je možnost da jih je pri nas toliko.

Pomisli kako bi zgledala prava vojna ko pou alianse v bunker ne bi moglo pošilat obrambe ker so slučajno 1no enoto gline preveč nekam poslali.

Potem pa povej kaj bi ti naredu u taki situaciji. Pa na kaj bi pomislu.

Igrauci ki so bili blokerani so bili starejiši kot ti mi lahko vrjameš.

Želim vam pa usem da zgradite WW z minimalno truda in boja.

Nothing in life is worth anything if not goten by blood and swet.

nazist
19-10-2008, 06:26
Račun bo izbrisan čez 70:50:25 . (http://s6.travian.si/spieler.php?s=3)

Skautam te ker čakam da vidim kej vojske pr teb pa jo do zdej bore malo kažeš.

Malo pomisli ti koliko je pri vas blokeranih pa koliko pri nas. Blokerani so prinas bli skorej usi nad 150 pop. Pri vas??

Potem razmisli malo kakšna možnost je da bi kdo u vaši ally naredil prekršek za blokado, pa zakaj ni bil zaradi tega blokeran. pomisli tudi kakšna je možnost da jih je pri nas toliko.

Pomisli kako bi zgledala prava vojna ko pou alianse v bunker ne bi moglo pošilat obrambe ker so slučajno 1no enoto gline preveč nekam poslali.

Potem pa povej kaj bi ti naredu u taki situaciji. Pa na kaj bi pomislu.

Igrauci ki so bili blokerani so bili starejiši kot ti mi lahko vrjameš.

Želim vam pa usem da zgradite WW z minimalno truda in boja.

Nothing in life is worth anything if not goten by blood and swet.

Eni farmamo če veš kaj ta izraz pomeni...

Nisem vedo da je to tekmovanje kdo ima več blokiranih... dober vtis dajete drzgim aliansam.. če vas blokirajo gremo se jokat pa zapret račune... na 3x so isto krivil MH da pomaga ALFI.. kle bi radi isto z nami naredil.. kr neki.. nismo vam mi krivi če se ne morate prebiti v ospredje..
aja vojna... haha vojna niste nam do kolen... mal preber ka so pisal vaši igralci na forumu.. najprej vojna vojna, tri poste kasnej gremo bit zavezniki in zavladat SZ ...
aja ka bi jest naredo, nisem zapiro še nobenga računa, al so me razbil al smo pa nardil WW.. vem zakaj zapiraš račun... ker si spoznal da nimaš šans..

aja pa hvala za dobre želje ;)

yeglic
19-10-2008, 09:30
Tole je bla pa aka izguba časa, 10 strani za en ... In potem greš račun brisat kot največja pi*ka. Neresni ste, 1. goljufate 2. pa krivdo valite na MH-ja, ki dela zelo dobro. In v mojem teritoriju približno 30x30 ste PSI same farme? Ne vem kaj nej še rečem mogoče: GROW UP!

Breaker
20-10-2008, 15:20
kaj sploh mate PSI da se greste tole?
itak vsi vemo da ste zgube

HooliganFan
21-10-2008, 02:21
in nato vse tiho je bilo ! R.I.P frako, pojdi hruške sadit s svojimi reporti iz Si1 in fejk reporti iz bog ve kje

sladdki
21-10-2008, 15:33
sej se se dobro ni zacel pa so ze nekake vojne in pisanje bedarij po tem forumu..pustite to za kasneje...zdej se dejmo spoznat hehe:D

igra kdo 20+ starost tukaj??

jeza
21-10-2008, 18:55
nekateri tudi 30+ ;)

yeglic
21-10-2008, 19:21
Skoraj pol igralcev tukaj je polnoletnih:)

ninja
21-10-2008, 19:34
Na osebni izkaznici morda res pol.

Lich
21-10-2008, 20:56
Ja dajmo času čas, ne se že po enem tednu menik o nekih vojnah alianse so komaj stabilne usak čas lahko useno katera propade..... Upam da ne naša :D

PROphecy for ever :D:p

yeglic
21-10-2008, 21:01
Časa je še skoraj 12 mescev do konca tako, da bo alians še velik vmes razpadl, se združl itd.. Tut vojn bo še nekej:)

Beamer
25-10-2008, 23:51
tema naj bi bla kao neka vojna med prophecy pa še med enimi k še nism za njih slišu...se pa delajo močne...vglavnem

razložte nam situacijo

super_tevton
01-11-2008, 13:35
No ko je bila vojna sem bil v aliansi PSI-BoRC no zdaj je aliansa propadla v njej je še približno 10 članov ampak imata samo dva populacije več kot 150, tudi jaz sem zdaj v boljši aliansi.

gama5
09-04-2009, 17:28
Khm. Tale forum je potrdil moje mnenje, da je prevec otrok na si6.

Kar se PROphecy tice se niso oni spravl na psi-borce ampak so udaril nazaj z fake-i ker je njihov leader napadel PROphecy clana in to je dokaz velike alianse, ki sciti svoje clane. Pa ne vse trofeje dajat v 2 mrtva vojaka, ki prideta na naslov, slej ko prej bo en od fejkov pravi. Dokler pa se ni katapultov na serverju pa mislm, da se prave bitke se ne bodo odvijale. Kar se pa zaveznistev tice z PROphecy se pa strinjam z yeglicem. PROphecy temelji striktno na SZ vendar pa glede na zaveznistvo, ki ga imajo z +Xtreme+ nudi celo dogovor med PROphecy in Tolovaj. Mislm pa, da tist, ki bo su v vojno z PROphecy se mu ne pise dobr, vrjemnte men ker igram na s4 in vecina vodij in igralcev je prav od tam (vsi so v top aliansah).

LP

maš čist prav