PDA

View Full Version : Ponudba BOSa

dealer
15-12-2007, 14:38
Lep pozdrav vsem.

Tole tukaj pisem kot leader BOS allianc zaradi vecjih razlogov.

Glavni razlog je da na srednji in dolgi rok bo si1 sila nezanimiv ce ostane razmerje moci kakor je in sicer je "zdruzeni narodi"(RIP, WP in kunje) vs BOS. Zakaj? Ker ne bo nobenega pravega boja ko pridejo natarji, v bistvu gotovo ze prej :lol:

Po BB in BNjih smo pac mi naslednji da se jih elimina iz igre. Za tem bo nezanimivo tudi ce bojo "zdruzeni narodi" koncno razpadli saj bo se vedno 2vs1 in bo vse odloceno.

Zato dokler je se cas se JAVNO pozivam alliance "zdruzenih narodov" da razmislijo o zanimivem serverju. Imeti allyja kakor je BOS ni slaba odlocitev na dolgi rok! Ce se kdo ne strinja s tem naj mi kar napise dobre argumente zakaj!

BOS sedaj ponuja svoje storitve. Trenutno smo se mocni ter eager for new fights:) ampak seveda v kolikor toliko enakovrednem boju. In sicer smo pripravljeni skleniti zaveznistvo in pozabit stare zamere z vsakim iz trojice WP, RIP, kunje :wink: ! Sorry ostale alliance ne stejem za mocne ceprav imajo nekatere nekaj ok posameznikov.

Lahko se odpovemo imenu pod pogojem da imamo svojo avtonomijo na SV! To je edini pogoj in mislim da je tudi v interesu tiste alliance ki bo zbrala dovolj "jajc", ter prestopila stran. Ostale sektorje kar je se nasih clanov lahko asimilirate pod vasa ze obstojeca krila. Seveda se pricakuje da bi ostali potem allyji do konca no matter what!

Ceprav veliko ljudi misli da igram podlo in ne vem kaj vse so mi ze grdobij naprtili da sem kriv lahko recem da sem moz beseda in da imam lojalne clane(vec ali manj).

Tako da sedaj je cas da se uspostavi dva kolikor toliko enakovredna pola do konca serverja in bo si1 eden najzanimivejsi serverjev traviana na sploh(vsaj tako mislim) sploh iz izkusenj kar sem jih nabral na prejsnjih serverjih.

Ponudba je na mizi odlocite se ze enkrat v vasih alliancah kaj sploh hocete in na podlagi tega sprejmite koncno odlocitev!

Lepe praznike se naprej,

dealer

P.S.: Veste kje me najdete :wink:
P.S.S.: Prosim igralce da ne spamajo v tem topicu najdite si druge. Hvala v naprej.

walter
15-12-2007, 16:02
brez veze bi bil tale zavezništvo za BOS. povsod vojno izgubljate/ste jo izgubili razen na SV. zakaj sedaj to? na koncu bo server še bolj zanimiv z "oslabljenim" BOS-om kot pa z BOS-om na vseh straneh neba.

tebi dealer pa priporočam do da konca uničiš kunje na SV ali pa jih z vojaško operacijo pridobiš na svojo stran.

tudi jaz ti očitam, da igram podlo. zakaj? vojno si začel izgubljati pa takoj želiš, da se zaključi! igraj do konca in naredi server zanimiv!

UNIČI Ejnik in Kunje!!!

vso srečo

dealer
15-12-2007, 16:31
Walter kolk serverjev si skoz dal ce smem vprasat?

Ghostyb
15-12-2007, 16:58
D zakaj se ukvarjaš z njimi, rekel si da iščeš argumente, torej odgovarjal samo na argumente.
Ne na besede in stavke, ki nimajo nobenega pomena in bistva,ker očitno ljudje slabo preberejo sporočilo in njegov pomen.

dealer
15-12-2007, 17:07
Ce bi se ukvarjal z njim bi napisal dosti vec samo zanima me kolk serverjev je skoz dal da me uci kako naj igram :wink:

kikapoo
15-12-2007, 17:48
brez veze bi bil tale zavezništvo za BOS. povsod vojno izgubljate/ste jo izgubili razen na SV. zakaj sedaj to? na koncu bo server še bolj zanimiv z "oslabljenim" BOS-om kot pa z BOS-om na vseh straneh neba.

tebi dealer pa priporočam do da konca uničiš kunje na SV ali pa jih z vojaško operacijo pridobiš na svojo stran.

tudi jaz ti očitam, da igram podlo. zakaj? vojno si začel izgubljati pa takoj želiš, da se zaključi! igraj do konca in naredi server zanimiv!

UNIČI Ejnik in Kunje!!!

vso srečo

vničili jih itaq bomo to ti zagotovim lahko tudi jaz...
aja pa še to a si morda ti v kunjah ali pa v njihovih zaveznikih
:?: :?:

sparco
15-12-2007, 19:21
sam zakaj ste šli sploh u vojno proti Kunjam???? :?: :?:

Pilatus47
15-12-2007, 19:34
Ce bi se ukvarjal z njim bi napisal dosti vec samo zanima me kolk serverjev je skoz dal da me uci kako naj igram :wink:

vsakemu pač ni v interesu da fura vsak server do konca, ne glede na to kaj mora storiti. Vsaka čast BN in še posebej CCCP za to, da so se borili do konca.

miracle
15-12-2007, 21:48
sam res je glupo a ne :?
(mislim wp,rip,kunje vs. bos)sej so bosovci napovedal vojno sam kunjam :roll: ce se motim povejte

kikapoo
15-12-2007, 22:10
čist prav imaš (se mi zdi) :)

Ghostyb
15-12-2007, 23:06
Tudi jaz se spomnem da smo napovedali vojno SAMO, kunjam, nato so pač ostali izkoristili situacijo .....

dealer
15-12-2007, 23:08

vsakemu pač ni v interesu da fura vsak server do konca, ne glede na to kaj mora storiti. Vsaka čast BN in še posebej CCCP za to, da so se borili do konca.

Ni res BN se niso borili do konca! Dalec od tega oziroma odvisno kako vzames do konca.

Vojno smo napovedali samo kunjami in zakaj mi zato ker meni osebno datum med 5-10.11. ni ustrezal kokr so se kunje menile, ker sem sel 16 na Dansko in bi bilo premalo casa da bi mirno uzival dopust kar sem ga(vsaj nekaj). Seveda sem druge akterje BOSa vprasal kaj menijo in obvestil in vecina so se strinjali.

Aja me prov zanima kdo nas bo zmlel. Ker vedno AMPAK vedno govoricijo eni noobeki ki napadejo sele potem ko so ze drugi vse naredili.

Tudi tukaj kaze da je tako.

Pilatus47
15-12-2007, 23:25

Ni res BN se niso borili do konca! Dalec od tega oziroma odvisno kako vzames do konca.

Vojno smo napovedali samo kunjami in zakaj mi zato ker meni osebno datum med 5-10.11. ni ustrezal kokr so se kunje menile, ker sem sel 16 na Dansko in bi bilo premalo casa da bi mirno uzival dopust kar sem ga(vsaj nekaj). Seveda sem druge akterje BOSa vprasal kaj menijo in obvestil in vecina so se strinjali.

Aja me prov zanima kdo nas bo zmlel. Ker vedno AMPAK vedno govoricijo eni noobeki ki napadejo sele potem ko so ze drugi vse naredili.

Tudi tukaj kaze da je tako.

Mnja saj zato, sem pa poudaril CCCP, z BN nisem imel toliko kontakta pa ne vem. Glede noobekov, ki pa samo govorijo, pa reči to mojim 7000 falangam ki so pričakale tvojih 16k sekirc pri pleskavici hehe (če je na mene letelo kaj :D )

pa kolikor se spomnim so bili WP prej v vojni kot Kunje, ker sem mislil prestopit v WP, samo, da bi lahko prej po BOS sekal.

miracle
15-12-2007, 23:31
pleskavica je gotova finito kaputo na zaru :roll:
mela je 2000 pop.-a zdej ga pa ma kumi 1000

CrazySanta
16-12-2007, 00:34
Ker vedno AMPAK vedno govoricijo eni noobeki ki napadejo sele potem ko so ze drugi vse naredili.

Tuki se morm pa strinjat :lol:

pleskavica je gotova finito kaputo na zaru :roll:
mela je 2000 pop.-a zdej ga pa ma kumi 1000

pleskavica je mev okol 7k populacije če se ne motim, če se naj me kdo popravi :wink:

armed dragon
16-12-2007, 03:29
Hehe, vsem ki gre slabo, jokajo. Očitno je sedaj na vrsti že dealer in močno načete alianse BOS.

riot lord
16-12-2007, 08:43
psyho prou maš. kje si ti dubu podatk 2000 res newem.

dealer
16-12-2007, 09:17
Hehe, vsem ki gre slabo, jokajo. Očitno je sedaj na vrsti že dealer in močno načete alianse BOS.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dejte se enkrat prebrat kaj sem sploh prvic napisal preden neko "pametno" ven ustrelite :wink:

Psycho temo prosim kar zapri ker tak al tak se pomembne stvari zmenijo drugje.

Se enkrat lepe praznike vsem :wink:

vili
16-12-2007, 09:35
:lol:

CrazySanta
16-12-2007, 10:53
čaki mal, temo si ti začev, ne jst, očitno si mislil, da se bojo pomembne stvari zmenle tuki...pa poglejmo

lover
16-12-2007, 11:45
haha bos se je vsral haha

dealer
16-12-2007, 11:47
čaki mal, temo si ti začev, ne jst, očitno si mislil, da se bojo pomembne stvari zmenle tuki...pa poglejmo

Ne nism nikoli mislil da se bojo zmenile tukaj. Tukaj sem samo dal "javno ponudbo". Logicn da se vse meni privat da ja prevec folka kuj ne ve :wink:

Kako mi je vsec ko so igralci kova lover veseli. Da mi prov poseben nasmesek na obraz :twisted:

Blaster
16-12-2007, 12:46
To je na nek način res...
Sicer pa je bila BN aliansa najbolša stvar kar sem jo doživel na tem serverju :wink: tenx Santa

Vojno smo napovedali samo kunjami in zakaj mi zato ker meni osebno datum med 5-10.11. ni ustrezal kokr so se kunje menile...
Čak, sam mal!! :shock: Ti si določil datum in vi ste se ga oklepali, nam ni ravno bil všeč in smo hoteli drugega - zdaj pa nekaj govoriš da smo mi želeli ta datum tako zelo... :?

Sicer nevem, ampak tako sem jaz to razumel...

Ali pa ste vi hoteli imeti začetek pozneje - ali pa veliko prej? nevem.

Saj je ubistvu brezveze, da se zdej tukaj neki kregam... :P sej nebom več, samo še to me zanima. :wink:

armed dragon
16-12-2007, 13:03

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dejte se enkrat prebrat kaj sem sploh prvic napisal preden neko "pametno" ven ustrelite :wink:

Psycho temo prosim kar zapri ker tak al tak se pomembne stvari zmenijo drugje.

Se enkrat lepe praznike vsem :wink:
Veš kaj. Sami ste si krivi, če ste stopili v vojno nepripravljeni. Če bi bil jaz na tvojem mestu, bi si že pred začetkom vojne s Kunjami poiskal dobre zaveznike. Tako bi ustvaril 2 enakovredna bloka, ki bi se lahko borila za prevlado do konca serverja...

To jokanje po forumih ti sedaj ne bo prav veliko pomagalo. Katera aliansa bo stopila sedaj na vašo stran, ko se pa vidi da ste dobro načeti?

walter
16-12-2007, 13:46
Walter kolk serverjev si skoz dal ce smem vprasat?

5.... luzr... pa ti? 1?

pa walter je z MALO začetnico...

Blaster
16-12-2007, 13:51
Veš kaj. Sami ste si krivi, če ste stopili v vojno nepripravljeni. Če bi bil jaz na tvojem mestu, bi si že pred začetkom vojne s Kunjami poiskal dobre zaveznike. Tako bi ustvaril 2 enakovredna bloka, ki bi se lahko borila za prevlado do konca serverja...

To jokanje po forumih ti sedaj ne bo prav veliko pomagalo. Katera aliansa bo stopila sedaj na vašo stran, ko se pa vidi da ste dobro načeti?

1. Kakšno prevlado lepo prosim?? :shock: Prevlada serverja? Ja sevede... :roll:
Kdo bo pa čakal na Natarce in igral samo simcity do takrat? Bi prav rad videl...

Server bi brez vojn postal še bolj "zapuščen" kot je - nič ne bi bilo zanimivo, igralci bi se menjali, brisali, nikoli ne bi prišli do natarcev. Z vojnami pa se nabira "izkušnje" za naprej - za Natarce. :wink:

2. Mislim, da bodo oni morali stopiti na nevemčigavo stran, ker h njihm res ne bo noben prišel, ali pač? :P

cikman(not)
16-12-2007, 14:13
men je pa mal cuden :shock: ta mirovni sporazum, sej se BOS drzi sam se na SV, tam so pa itak ze skor vse poklal, tisto da bi neki dobil v zameno mi je tut cudno :shock:

P.S.: sej jst sem tut cuden :lol:

dealer
16-12-2007, 14:19
Ja no nic ne jokam you win some you lose some. Ja no mal vec kot enega sem pa le skoz dal :wink: walter z malo zacetnico.

Ni blema vojne bo konec prej kot si mislite ce ostane razpored moci tak kot je potem jaz na zalost ne bom dokoncal si1, ker januarja in februarja mislim narest izpite :wink:

Poslovilno pismo bom se napisal sedaj se grem pa jokcat :wink:

P.S.: Je pa res da sem bil prvic leader in sem se nAucil DA NIKOLI VEC. Mors bit prov bebec da si leader alliance dvakrat. Seveda je to moje osebno mnenje? Me zanima kaj porecete drugi leaderji velikih allianc. Psycho, ata nortuby,... :wink:

Liku
16-12-2007, 15:30
Do tega sranja sploh nebi prišlo, če bi bilo vse po starem brez Natarcev..... samo artifakti in stuff..... :P

n0g00dah
16-12-2007, 15:34
še vedno sem zato da se res nekaj "združi" drugače je tko brez veze, sam zanima me kdo bo popustil in se zmenimo

mesec premirja, premešamo karte, igramo?

pač vsi proti bos, dolgoročno ni prihodnosti?

skratka, celo razumen dilerja enkrat kaj bi rad povedu

jek
16-12-2007, 16:35

vojno je BOS začel, k noben drug ni mel jajc... na sz smo vedl, da bomo zgubil, sam raj zgubim v vojni kt pa neham igrat zarad dolgčasa. zaveznikov si takrat nismo mogl dobit, sej smo probaval, pa so rip! in wp bli že prej čis odločeni na kiro stran grejo. druge alianse pa niso štele

gdo bi hotu BOS za zaveznike? js na vašm mestu takoj. na jugu nevem, kako je, k ne špilam več, spremlam pa forum od bos+sz in vem da je ta aliansa glede organiziranosti lah za zgled marskeri drugi. da bos-sv ne omenjam...

armed dragon
16-12-2007, 16:51

1. Kakšno prevlado lepo prosim?? :shock: Prevlada serverja? Ja sevede... :roll:
Kdo bo pa čakal na Natarce in igral samo simcity do takrat? Bi prav rad videl...

Server bi brez vojn postal še bolj "zapuščen" kot je - nič ne bi bilo zanimivo, igralci bi se menjali, brisali, nikoli ne bi prišli do natarcev. Z vojnami pa se nabira "izkušnje" za naprej - za Natarce. :wink:

2. Mislim, da bodo oni morali stopiti na nevemčigavo stran, ker h njihm res ne bo noben prišel, ali pač? :P
Nikjer nisem omenil da ne bi smelo biti vojn, ravno nasprotno, jaz sem za to da se nekaj dogaja na serverju. Ne gre mi pa v glavo, zakaj ste se šele sedaj začeli zavedati, da bo aliansa BOS poražena slej ko prej?! O tem se mora razmišljati pred vojno ne pa takrat ko je že konec. :)

mesec premirja, premešamo karte, igramo?
povedu
Mislim da to ni rešitev. Kljub temu da divja vojna, je večina alians nevtralnih in se lepo razvija in kopiči vojsko. Ko bo BOS poražen, se bo prav gotovo našla kakšna dobra aliansa, ki bo željna krvi... Z malo poguma bi se lahko že prej priključila tej vojni tako, da bi stopila na stran alianse BOS. Tu apeliram predvsem na alianse ZERO, Electra...

Vem da niso tako močne kot BOS, Kunje, RIP! in WP, se bi pa vseeno lahko z dobro taktiko kar lepo kosali z na videz močnejšimi.

CrazySanta
16-12-2007, 17:18
ej dealer, za vodjo ne grem več, vsaj ne na slovenskem serverju...na mednarodnem bi pa še kdaj probu...ker dejstvo je da slovenci ne znajo/znamo igrat traviana, ene par jih zna, sam tisto vsi vodjo alianse

ostali...ostali bi pa najraj vsak sam zase, oz. bi mel alianse sam zato da jim en pomaga k rabjo pomoč...valda so izjeme, ampak redke

Ghostyb
16-12-2007, 17:22
Mislim da to ni rešitev. Kljub temu da divja vojna, je večina alians nevtralnih in se lepo razvija in kopiči vojsko. Ko bo BOS poražen, se bo prav gotovo našla kakšna dobra aliansa, ki bo željna krvi... Z malo poguma bi se lahko že prej priključila tej vojni tako, da bi stopila na stran alianse BOS. Tu apeliram predvsem na alianse ZERO, Electra...

LOL
LOL
in če še nisme reku LOL

Stari ne mislit če ne veš nič ;)
Željni krvi smo bili samo MI, ne vi, ker če nebi mi začeli vojne z nekom bi zdej mnogi med nami imeli po 20+ vasic, 75k/crop vojske in bi še zmeraj umirali od dolgčasa.
Mi smo jo začeli samo z KUNJAMI, z nikomur drugim je nismo in če bi pri tem ostalo bi bila vojna ENAKOPRAVNA, pač nato so RIP sledile svojim zaveznikom in napovedali vojno BOS-u, tako je pač naključje hotelo.Približno enako je naredil WP :(
Kako je vojna potekala, vedo predvsem tisti ki smo sodelovali OD ZAČETKA, ne tisti noobki ki se sedaj neki duvajo in zavzemajo vasice brez obrambe , potem pa v profilčku pišejo kok so dobri in kok vasic so zavzeli sovragu.Taki playerji so mi naj naj :p

In da ne bo pomote, noobek sem tudi jaz :)Sam vasice sem mal drugač zavzemal ...

ZERO ?? Electra ??
Kdo je to ???
Alianse , ki bodo mogoče željne krvi v prihodnosti, na te besede se nanaša moj LOL, poglej malo kje imajo svoje člane, poglej malo kje se nahajajo , poglej malo koliko killov imajo njihovi člani, poglej vsaj malo preden prijaviš še kakšno podobno cvetko ali agrum.

Želim si, da bi BOS padu v enem mesecu in da potem pridejo pasrani artifakti(ne vem kdo se jih je spomnu) in se zaćne graditi WW.In pol boste zavezniki začeli graditi vsak svoj WW, amapk šit no,saj boste takoj zmagali, še preden boste začeli graditi.
saj glej ga zlomka, ne bo napadanja sej ste vendar ZAVEZNIKI do konca.No mogoče vas bodo kakšne krvi želje allianse napadle ;)

Tko da od mene že zdej dobite čestike.Prvi zmagovalci serverja.B.R.A.V.O

:?

CrazySanta
16-12-2007, 17:27
Mi smo jo začeli samo z KUNJAMI, z nikomur drugim je nismo in če bi pri tem ostalo bi bila vojna ENAKOPRAVNA, pač nato so RIP sledile svojim zaveznikom in napovedali vojno BOS-u, tako je pač naključje hotelo.Približno enako je naredil WP :(

mene je pa tale del nasmejal, če bi znal vsaj malo predvidevat, bi lahko pred napovedjo vojne ugotovil kdo je s kom v primeru napovedi vojne kunjam, sicer ne dvomim da znate sklepat in si se tu le malce nerodno izrazu :wink:

walter
16-12-2007, 17:36
js tut ne... sploh pa ne v kakšno majhno ally k je brezveze... mogoče v kšno močno k se be bo poznal če kerga vn vržem...

jek
16-12-2007, 18:29
Ne gre mi pa v glavo, zakaj ste se šele sedaj začeli zavedati, da bo aliansa BOS poražena slej ko prej?! O tem se mora razmišljati pred vojno ne pa takrat ko je že konec. :)

he, človk, a se ti zdimo taki debili? veš, enim nam ni (bla) tok pomembna zmaga kt pa zanimivost igrce

jek
16-12-2007, 18:30
ker dejstvo je da slovenci ne znajo/znamo igrat traviana, ene par jih zna, sam tisto vsi vodjo alianse

sj se bomo naučil. fora je, da zaenkat to še vse preveč osebno jemlemo

n0g00dah
16-12-2007, 18:34
ni fora v tem, fora je da imaš kolega v bos sam igraš v kunje in obratno, fora je da imamo vsi po več računov, fora je da smo premali, fora je da smo SLOVENCI in taki smo, tak narod

sevede je pa res to da, nekateri smo na fronti, drugi pobirajo prazne vasi, sam to je tako kot igra RISK, dva se tepeta, ostai se ojačajo in na koncu zmaga tisti ki se je najbolš "odebelil"

in še enkrat, če ne bi blo tistega "jebenega" dogovora o nenapadaju bi bila situacija sedaj čisto druga, igrali bi tisti ki znajo, tisti ki so igrai SC bi zdavnaj brisali accounte

jek
16-12-2007, 18:39
ni fora v tem, fora je da imaš kolega v bos sam igraš v kunje in obratno, fora je da imamo vsi po več računov, fora je da smo premali, fora je da smo SLOVENCI in taki smo, tak narod

sej, to. če nebi preveč oseno jemal, bi se boril tud prot svojim frendom, sej igra je igra. pr monopoliju tut zmagaš ti alpa tvoj prjatu, nikol oba

zuppkko
16-12-2007, 19:24

BN pa CCCP se niso boril do konca, ker jih je pol SPIZ** predn so jih čist razsul...

Pa glih to, da bi kdo prestopu na BOS stran bi server naredu bolj zanimiv... če pa bojo kr popadal, bo pa itaq beda, monotono okolje in množično brisanje accountov zarad DOLGCAJTA! Zato prosim, da premislte še nekrat, ker tale ponudba ni taq "švoh"...

dealer
16-12-2007, 19:25
Lepo da se je debata razzivela :wink:

Kar lepo debatirajte jaz nimam vec veliko za povedat. Zakaj se je vojna zacela smo ze 1000krat povedali! Kdor je tolk pameten da si ne zapomni naj bo lepo tiho in ce hoce vedet naj malo pobrska po forumu ali kolega vprasa.

Kako so trenutno razporejene moci je tud vsakemu jasno in kdor omenja electro pa ZERO za kako velesilo lepo prosim za en mesec premirja od WP in kunj pa BOS pokaze katerikoli (ali obema skupaj ce hocete) kaka velesila je to!

Pa ne sprasujte me za racun raje ga delitiram ko da ga dam kakemu noobeku ki bi mu vojska stradala v enmu dnevu itd.

hasdrubal
16-12-2007, 20:44
kdo pa je omenjal ZERO kot velesilo, le povedal je da le nismo tako slabi

Blaster
16-12-2007, 20:54
... BN pa CCCP se niso boril do konca, ker jih je pol SPIZ** predn so jih čist razsul...

Ne o BN govort, ker neveš kaj se je zgodl, in noben ni nikamor spiz**... no mogoče kakšen... :lol:

Jah, drgač pa če nam bo uspel tale server tako "zavezniško" skupaj premagat, bo to pol več ali manj "The Sims 3: Sim-boring-city", če se bomo tega držali in nabijali vojsko za skoraj brezeveze, pol nam uspe in bodo celi narodi govorili o našem serverju, slavni bomo, in to samo zaradi take prijateljse zmage in... bla, bla... :wink:

Sicer pa je travian vojna igra... le zakaj so izumili vojačke? :? ...mogoče zarad še ene SC fore: kdo ma več vojačkov? :roll: :?

cikman(not)
16-12-2007, 21:29
newm ce bo tolk dowgcas, sej so tuki tut ZERO-ti, Electre, Troje, SI-ji in se mnogi...

riot lord
16-12-2007, 21:30

BN pa CCCP se niso boril do konca, ker jih je pol SPIZ** predn so jih čist razsul...

ei človk kaj bi ti rt? a ni blo dost da je šou psycho vn k je biu čist brez vojske, vasi so mu začel poberat. kaj bi ti rt? da bi meu sam še capital 0 pop in biu ostau v BN??? drgač pa nevrjamm da če WP, RIP pa KUNJE gradijo svoje WW da bojo skp ustale. to vrjamte da ne

cikman(not)
16-12-2007, 21:32
med kunjami in RIP!-om nebo nc

genie
16-12-2007, 21:54
Lep pozdrav vsem.

Tole tukaj pisem kot leader BOS allianc zaradi vecjih razlogov.
.......

Meni se zdi vse malo dvolično, da sedaj, ko ste uničili skoraj vse na sv in dosegli cilje vojne, bi pa radi razporeditev moči ali celo premirje. In to si pisal malo po vaši največji akciji. Sedaj ko bi vas končno lahko malo razbili, ti bi pa rad, da se neha :!:
Tisti prvi razlogi o dolgočasnosti serverja, so za lase privlečeni. Sploh ko potem dodajaš, da boš moral nehati igrati zaradi obveznosti na faksu. Torej se še preveč dogaja. Kaj se ni veliko bolj zanimivo se bojevati z močnejšimi kot pa z enekovrednimi. Ne vem, zakaj te skrbi, če se druga stran dolgočasi, to res ni tvoj problem.
Vojne na SV še dolgo ne bo konec, razen če res nimate obrambne vojske ali pa so vaši člani simcity varianta. Ste blizu skupaj na majhnem prostoru, ki ga je lahko branit. Res pa je tudi da boste prej ko slej razbili svoje vojske. V tem je čar traviana, da jo razbiješ. Ne pa tule ko si večina vojake dela, da jih ima in potem ne vedo kaj z njimi. Jaz sem si na tem serverju že dvakrat totalno vojsko razbil in tudi sedaj samo čakam na ukaz, ki ga pa ni in ni. Sem že poskusil na vudujevi prestolnici, pa ni kaj pomagalo. :D

Torej nimaš niti enega pravega razloga za to pismo. Razen tega, da bi razbil »združene narode«, kar bi privedlo do vašega dolgoročnega obstanka na serverju.
Edini drugi razlog, ki ga vidim, je ta, da bi rad naredil izpite in tako kot trenutno je, ti vzame preveč časa. Saj meni tudi. Torej lahko razpustiš alianso in kar bo pa bo. Bi bilo zanimivo videti, kaj bi nastalo. Lahko pa brišeš račun. Kar pa jaz ne bi rad videl, škoda dobrega igralca.

V resnici bi tudi meni odgovarjalo premirje do sredine februarja. Študij je le študij in bo vedno na prvem mestu. Ampak to ni v mojih rokah ampak v vodjih alians.

Pa še komentar manjših alians. Vse te imajo člane razporejene na prevelikem prostoru, kar je nemogoče branit. Sicer se pa že tako sedaj med sabo bojujejo, tako da tudi njim ne gre tako hitro. Tako da še dolgo ne bodo kakšna grožnja velikim.

indycar
16-12-2007, 22:57
kar sem jest vidu je na prvi strani več ripovcev kot pa kunj BOSa pa sploh malo

bom jest s svojim akavntom pomagu BOSu (sicer ne vem kak) ((pop >50))

CrazySanta
16-12-2007, 23:04

ei človk kaj bi ti rt? a ni blo dost da je šou psycho vn k je biu čist brez vojske, vasi so mu začel poberat. kaj bi ti rt? da bi meu sam še capital 0 pop in biu ostau v BN??? drgač pa nevrjamm da če WP, RIP pa KUNJE gradijo svoje WW da bojo skp ustale. to vrjamte da ne

lol, kdo je men vasi pobirov? pa kdaj sm šov vn? pojma nimaš

k bn ni blo več sm biv jst še en tedn v aliansi (sam), in sm pobiv 4 senatorje...tole je sam dokaz tvojega pametovanja, brez kančka poznavanja zgodovine si1

riot lord
16-12-2007, 23:17
če si to zame mislu da nimam pojma... hotl so ti par vasi pobrt. naprimr klemennh pa eni so mu pomagal. newem kaj je blo pol na konc. za to sm pa jst potrdiu da si ti v BN ostau dl kot do konca. in to mi je ušeč :D ne pa naprimr taki kt so lover. k sm vidu da je neki pometovau. na začetku vojne je prosu da ga ne napademo če prestop na stran od BOS-a. no pred vojno. in kr na enkrat dobimo prošno, da je naredu hudo napako in da bi pršu rt nazaj v kunje. jao taki so pa res najhujši. aja pa hudo se mote. kr neki je dobrih slo. igralcev. rokerda: ma WW na s2.com, psicho: biu doug časa med top 10 pol nehu in spet začenja, josip broz: ja isti k na slo, je zaćeu velik poznej k ostali in gre zdele v top 100.... pa ne, niso sim city, me je ena armada od teh igralcev tut obiskala, pa nuben na slo nima tok velka. sam tko z btw. je pa res da večina nima časa, kr je slo servr "preslb za njih" al so pa že zaposleni z drugimi

Ghostyb
17-12-2007, 00:39
za to sm pa jst potrdiu da si ti v BN ostau dl kot do konca. in to mi je ušeč ne pa naprimr taki kt so lover

Hmmm
to me spominja na en primer,na nekoga ki je rad govoril podobne stavke, zakaj me napadate, bom napadel nazaj in podobne pogumne besede, nato je brisal račun, čak kako mu je že ime, hmmm ne morem se spomnit, mislim hočem rečt nisem 100%,ampak ime je pa bilo zelo podobno tvojemu ... ampak kot sm reku nisem siguren.

@genie

Sem že poskusil na vudujevi prestolnici, pa ni kaj pomagalo.

Hmm, ja maš prav, res napadaš nonstop in res ne paziš na svojo vojsko,sploh ko napadaš acc ki imajo po 2-3 vasice in mogoče 1kPOP-a, medetem ko BOS-SV nisi kej preveč napadal, mogoče kakšne bližnje nepomebne vasice,malo dlje pa nikoli nisi šel in ne vem zakaj moraš vedno čakati na neke ukaze,mar si psiček ki čaka na ukaz gospodarja ali te je strah sam napasti pa da sprobaš SC playerje,ki pripadajo BOS-SV.Namreć od začetka vojne nisi izvedel niti enega pravega napada na nas!!Tolk o šparanju ali nešparanju vojske.In nato ko se bodo pridružili ostali sektorji z pravimi napadi boš bil zraven in se delal kok si pogumen in močan in bla bla bla,tolk o dvoličnosti ...

Lp
G[/i]

riot lord
17-12-2007, 08:34
no no ghosty. in kaj nej bi naredu? a ni bolš da zbrišm account kt pa da bos dobi 4 razvite vasi? briga me kaj si ti mislš sam kaj nej jst če ste take pi... da maste spye pr ns? mi napade 5 vas, postaumo bunkar not in nehte napadat. predvidevam da znate napovvedvt prhodnost al pa kej tazga. vi ste uni k ne igrajo fer. pa še tok o genieu. če se ne motm je vudujua uniču 2 crplanda, mlin, pekarna. in to sam. drugi niso napadl.

genie
17-12-2007, 09:26
Namreć od začetka vojne nisi izvedel niti enega pravega napada na nas!!

Da ti osvežim spomin.
Tema 02 je napadel **********
poslano: na 14.11.07 ob 01:34:52 uri
Napadalec genie iz naselbine 02

Enote 0 9210 0 4613 0 500 90 200 0 0 1
Žrtve 0 2992 0 1499 0 162 29 65 0 0 0
Info Objekt - Zemljen zid je bil poškodovan iz stopnje 19 na stopnjo 16
Info uničenje - Žitno polje
Info uničenje - Žitno polje
Plen 54325 932 111346 187531

Branilec **** iz naselbine *****
Enote 0 487 169 125 134 32 0 7 1 0
Žrtve 0 487 169 125 134 32 0 7 1 0
Branilec Okrepitve
Enote 6608 0 0 0 73 0 0 0 0 0
Žrtve 6608 0 0 0 73 0 0 0 0 0
Branilec Okrepitve
Enote 0 2906 0 15 0 0 0 0 0 0
Žrtve 0 2906 0 15 0 0 0 0 0 0

Tema 02 je napadel ******
poslano: na 14.11.07 ob 01:34:52 uri
Napadalec genie iz naselbine 02

Enote 0 0 0 0 0 500 0 200 0 0
Žrtve 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Info uničenje - Mlin
Info uničenje - Pekarna

Sicer pa sam veš da pošiljanje vojske 15 ur daleč v izvedbi enega igralca pomeni samomor. Škoda je mala na kocki pa cela armada. Saj tudi ta igralec mi ni sam vrnil udarca, ampak se je skril za cel BOS. Ne me obtoževat, ker ste vi isti.
Pa v vojni smo z vsemi aliansami bos-a, zakaj bi pošiljal vojsko 15 ur daleč, če jih imam pred nosom.

n0g00dah
17-12-2007, 09:53
super debata je na vrhuncu, kot vedno, sej mate vojsko dejmo se tepst :)

premirje? ma dej ne serte zato smo pršl do tukaj, kjer smo, če če če če bi se tolkli od samga začetka verjamem da sploh nebi bilo potrebno tok debatiranja, in igrali bi dalje,

dealer
17-12-2007, 10:40
Ghostyb pa res vedno tolce skupna akcija ali ne pa tarce so kar dosti vecjo od 1 do 1,5k ampak sej v vojni so vsi clani to drzi.

Sveze iz pekarne kako se se vedno tepemo na SVju(brez imen sem prebral da lahko dam gor):

http://travilog.org.ua/si/8239081/95a30b0fa66a730bdefe37c068cf24f5

n0g00dah
17-12-2007, 11:24
"luka" lepo se tepete, sam tut dobr veš da slej ko prej vam bo zmanjkalo obrambe ;)

dealer
17-12-2007, 11:35
luka??

Kaj to je ljubkovalnica za dealer? Lol

Noga kaj nisi ti na dopustu pa nekaj rekel da ne bos lap topa vzel?

Ja no vam bo pa off armad zmanjkalo in pol smo na istem :P

hasdrubal
17-12-2007, 11:47
tko ja kregite se mogoče bo vplivalo na moralo vaše alianse :o

n0g00dah
17-12-2007, 12:09
v sredo grem :)

offensive ah kje, če so 4 pitanja na sporedu, en je ze blizu 45.000 crop armade

sej veš kunje, vsi za enega eden za vse

Ghostyb
17-12-2007, 12:19
Morala ne bo nič padla in tudi prepiranja ne vidim ...
Vidim pa da je žal tema ušla nadzoru ...
In ravno zato me ni bilo na teh forumih nič zraven, ker se vedno začne smetit in se vsi spozabimo ...

Se čujemo

lp
GhostyB

dealer
17-12-2007, 13:17
v sredo grem :)

offensive ah kje, če so 4 pitanja na sporedu, en je ze blizu 45.000 crop armade

sej veš kunje, vsi za enega eden za vse

Mhm koncno nekaj slisim cele kunje so zmogle nekaj nafutrat.

Sam pri kunjah tole vsi zaenega eden za vse drzi tako vsi mali za velike veliki vecino zase. Vsaj ko gledam katere se futra koliko veliki potem res pomagajo malih bli bilo cem. Ampak sej 15letni mulci so ze veseli da imajo obcutek da so nekaj prispevali 8) Da lahko potem po solah malo govorijo.

riot lord
17-12-2007, 13:34
jah dealer sm se strinju s tabo na zečtku da bi mogu nekdo h vm prestopt, ampak glede na to kaj ghosty piše mislm da se boste mogl kr lepo pod nosom ubristat. pa čist vedno k ste napadl kšnga velkzga (genie) je ceu bos pošilu napade pa fajke. nikol ni samo en igralc poslau napad na njega. je pa res da ste napadl take z 1000 pop

dealer
17-12-2007, 15:33
No bomo malo razcistili.

Prvic kunje2 so imele zelo malo clanov z 1k pop. tako da ne vem kje ti ideja da smo napadali vecinoma 1k pop. igralce? Sploh ne vem ce ste imeli 10 igralcev ki so imeli manj kot 2k pop.!

Drugic napadamo vedno zelo malo nasa vojska pociva samo pac sedaj nisi vec na tekocem(le zakaj) in ne ves.

Ja na genie smo imeli samo skupne akcije kar ti napadi enga k kuj dobi 100k def enot poleg tega da ima sam 10k def enot in upravlja se z thecahosom ki jih ima vsaj se 35k.

Ce bi bil blizje bi ga bolj redno obiskovali samo je sel pametno nekam dalec.

Meni je jasno bilo ze preden sem napisal pismo da je 5% verjetnost da se bo kej spremenilo ker konec koncev to ni mednarodni server z vsaj 1k aktivnimi igralci ampak mali slovenski z max. 200 od tega jih polovica se vedno igra kot popoln noob.

Sej sem se ze prej pogovarjal z vsemi tremi stranmi o prerazporeditvi moci in vsak leader se zaveda da je prevec tvegano. Izgovori so bili malce drugacni, ampak skupno je to da ce se premesajo karte bo kuj velik masaker tudi z zrtvami na njihovi strani. Seveda bi bilo spet kar naenkrat nekaj akcije ker po pravici povedano sedaj akcije ni vec skoraj nic. Kar jo je bi jo bilo ravno tako tud ce ne bi bilo vojne. In to je WP RIP in kunje povsem povseci. Vsak ima svoj plan.

Sam ze nekako slutim kake plane ima vsaka izmed allianc in 100% sme da nekdo se bo zakalkuliral. Kdo bomo pa videli kasneje.

Mi (BOS) smo se zakalkulirali samo v tem da je BOS JZ in JV hotela vojno z WP ko so ze vedeli da kunje hocejo vojno z nami. Pac dr. evil in co. so mi pustili dobro zapuscino ceprav smo bili na SV izrecno proti vojni pred vojno.

Pac nismo jim mogli dopovedat in to je to.

Prav tako sedaj ne morm nic dopovedat in to je to :wink:

pac vsake oci imajo svojega malarja igralci kot ti riot lord pa so sploh nadloga da vecje ni. Govorijo, jokajo, se bahajo uglavnem nikoli ne vejo kdaj je cas da se kej pove kdaj je pa boljs bit tih!

Si nepomemben clen v verigi ampak vedno govoris kot da si ne vem kaj(milijon prispevkov na kunje forumu ti ni dovolj sedaj si se odlocil da bos se kej "pametnega" sirnemu obcinstvo povedal).

Pisi raje na kunje forumu prosim tam so te veseli. Jaz bom tud kak drug forum nasel na tem sem mislim da ze vse povedal kar sem mel za povedat!

riot lord
17-12-2007, 15:45
jah dealer zakaj je pol ghosty pometovau da genie nobenga ne napade? ti si tist k joka. hotu si vojno dobu si vojno. meu si vojno zgubu si vojno. pejt zdej jokat na skret. pa nebi o tem kdo skos pometuje tle. tvoj profil: stop using gold and make the game fair. kere p... so pa pol mele spye pr ns?