Dodatna pravila oddelka Splošno

ß1 Upoštevati morate splošna
Pravila foruma.

ß2 Vsi, ki bodo odprli temo, katere vsebina ustreza v "Sticky temo" bodo konstruktivno obravnavani (kaznovani s kazenskimi točkami).

ß3 V temah Iščem soigralca ali sitterja - za slovenske strežnike in Iščem soigralca ali sitterja - za tuje strežnike in !! Oddajam / Iščem / Menjam račun !! upoštevajte sledeče: Vsi, ki ste zainterisirani za ponudbo nekoga ... se z njim vse nadaljne stvari dogovorite preko ZS-jev in ne pisat komentarjev kot so: "Jaz bi", "jaz se javim", "jaz sem zainteresian",... to mu sporočite preko ZS-jev. Ko računa ne oddajate več / ne iščete več/ ... oz. pride do katerekoli spremembe, zaradi tega ne ustvarjajte novih postov. Pač pustite vse skupaj pri miru.

ß4
Namesto, da replicirate na svoj post in pišete: "update", "refresh" ali pa dopišete kak podatek, me raje kontaktirajte in sporočite popravek, bom jaz editirala post.

ß5 Dodatna pravila oddelka morate povsem upoštevati, v nasprotnem primeru ste lahko kaznovani, prispevki pa izbisani.

Kaj je "Sticky tema"?
Naprimer: Tema Iščem soigralca ali sitterja - za slovenske strežnike je označena s Sticky (pred naslovom teme je zapisano "Sticky". Če bo nekdo odprl temo v kateri bo iskal soigralca (duala, sitterja) bo sankcioniran.
To ne pomeni, da v teme, ki niso označene s "Sticky" ne smete pisat. Tudi novo temo lahko odprete, samo ne takšno, ki že obstaja oz. je označena s "Sticky".